نمایش پست تنها
قدیمی 11-09-2007
Hamed آواتار ها
Hamed Hamed آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 314

299 سپاس در 77 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض حجازى : اعضاى هيأت مديره از همان ابتداى فصل به دنبال جايگزين من بودند

تهران IranSport.Net - «ناصر حجازى» سرمربى سابق استقلال كه از اين پس به عنوان مدير فنى در جمع آبى پوشان فعاليت خواهد كرد، روز دوشنبه با لباس شخصى در محل تمرين استقلال حاضر شد. حجازى در گفت و گو با خبرنگاران، درباره تغييرات اخير اين تيم گفت: از هفته سوم به بعد فشار آوردند كه حجازى عوض شود. نمى دانم چرا اما بعداز بازى سوم، بعضى ها براى تغيير روى نيمكت اصرار داشتند و مى خواستند مرا بركنار كنند. وى افزود: در اين مدت به اندازه كافى فرصت نداشتم تا با هواداران صحبت كنم. طرفداران استقلال همه چيز را به خوبى مى دانند و از اتفاقاتى كه در اين مدت افتاده خبر دارند. آنها مى دانند چه كسانى براى تيم دردسر درست كردند و موضوع را به خوبى درك مى كنند. واقعاً از آنها متشكرم كه اين قدر به من لطف دارند و حامى و طرفدارم هستند. حجازى اظهار داشت: خيلى ها مى خواستند مرا حذف كنند اما فعلاً كه حذف نشده ام و به عنوان مديرفنى در خدمت استقلال خواهم بود. به خاطر مردم و هواداران در تيم ماندم و مى خواهم به مجموعه كمك كنم. مدير فنى استقلال گفت: خودم از فيروز كريمى خواستم هدايت استقلال را برعهده گيرد. چندى پيش با او ملاقاتى داشتم وگفتم بيايد وكار كند و وى هم قبول كرد. من هم مى نشينم كنار فيروز و هر كارى از دستم بر آيد، برايش انجام مى دهم. حجازى هنوز در استقلال هست اما فقط پست و مسئوليتم عوض شده است. حجازى با انتقاد از عملكرد اعضاى هيأت مديره باشگاه استقلال اظهار داشت: مسائل حاشيه اى در اطراف تيم بسيار است. بعداز شكست مقابل پيكان، منتظر بودم تا اعضاى هيأت مديره مرا اخراج كنند اما نمى دانم چرا چنين اتفاقى نيفتاد. آنها از هفته هاى اول باچند گزينه براى جايگزينى من مشغول مذاكره بودند كه اين موضوع براى تيم حاشيه و تشنج ايجاد كرد و يكى از دلايل عدم نتيجه گيرى ما همين بود. وى گفت: اگر تا روز جمعه كار كريمى براى نشستن روى نيمكت درست شود كه هيچ، وگرنه مرفاوى و ورمزيار از روى نيمكت تيم را هدايت خواهند كرد.

میانِ غربتِ خاموشِ رهگذر
و تنهای مانده از سفر
یک پنجره

فاصله است...
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید