بازگشت   پی سی سیتی > موبایل Mobiles > گوشی های موبایل MObile phones > گوشی های سونی اریکسون Sony Ericsson

گوشی های سونی اریکسون Sony Ericsson در این بخش گوشی های سونی اریکسون را مشاهده کنید .

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 08-10-2010
مهدی آواتار ها
مهدی مهدی آنلاین نیست.
مسئول و ناظر ارشد - مدیر تالار موبایل و دوربین دیجیتال

سپاسها: : 4,552

4,939 سپاس در 1,683 نوشته ایشان در یکماه اخیر

به نظر من این گوشی باتوجه به اینکه با آندروئد است و تجربه اول هستش مشکلاتی دیگری مثل بلوتوث که مدیر محترم موبایل گفتند دارد، نخرید بهتره اگه میخواهید گوشی لمسی بگیرید سامسونگ و نوکیا گوشیهای خوبی دارند و اگه میخواهید سونی اریکسون باشه بیشتر تحقیق کنید.
دل به زخمی شعله ور شد، جان به عشقی مبتلا
بر نتابد سینه ما داغ چندین ماجرا
تازه شد به هوای تو دل تنگ ما ای وای !

قدیمی 01-19-2008
sara gh sara gh آنلاین نیست.
تازه کار

سپاسها: : 0

0 سپاس در 0 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض یه سوال در مورد k770

سلام
من یه سوال دارم
میخوام k770 بخرم. میخوام عیب ها و مزایا شو بدونم
به خصوص در مورد صداش
من الان یه k750i دارم واسه همین اگه جواب رو به صورت مقایسه این دو تا گوشی بدین خیلی ممنون میشم
راستی من تازه عضو شدم
قدیمی 01-20-2008
امیر عباس انصاری آواتار ها
امیر عباس انصاری امیر عباس انصاری آنلاین نیست.
مسئول ارشد سایت ناظر و مدیر بخش موبایل

سپاسها: : 8,720

6,357 سپاس در 1,362 نوشته ایشان در یکماه اخیر
Wink تاپیک سوال و جواب و بحث در مورد گوشیهای سونی اریکسون

نقل قول:
نوشته اصلی توسط sara gh نمایش پست ها
سلام
من یه سوال دارم
به خصوص در مورد صداش
من الان یه k750i دارم واسه همین اگه جواب رو به صورت مقایسه این دو تا گوشی بدین خیلی ممنون میشم
راستی من تازه عضو شدم
سلام و عرض ادب
خوش آمدین
سوالتونو از حالت تاپیک درآوردم و پیوست این تاپیک کردم به این تاپیک چون کار این تاپیک رتق و فتق همین موارده
و اما جواب
ساراخانم در واقع این دوتا گوشی اشتراکات زیادی دارند.... اما تفاوتهای زیادی هم دارند.
از نظر دوربین
کا 750 دوربین دو مگاپیکسلی دارد با فلاش معمولی
کا 770 دوربین 3.2 مگاپیکسلی دارد با فلاش حرفه ای تر مارک زنون
از نظر صفحه نمایش
کا 750 دارای صفحه نمایش
TFT با قابلیت نمایش 262144 رنگابعاد صفحه نمایش:176x 220 پیکسل
اما کا770 دارای صفحه نمایش TFT با قابلیت نمایش 262144 رنگابعاد صفحه نمایش:240x 320 پیکسل میباشند یعنی با کیفیت تر وو بزرگتار
سایز و رنگ و طرح کا 770 هم جدیدتر و بزرگتر و نازک تر و امروزی تر است
سرعت نرم افزارش هم بالاتر و دقیقتر و آیتمهای داخلی آن شامل ساعت و غیره هم درشت تر و واضحتر است
از نظر پخش زنگ
کا 750 دارای توان خروجی اسپیکر 40 تن پلی فونیک است
اما کا770 دارای توان خروجی اسپیکر 72 تن پلی فونیک است
سی و دوتا بیشتر!!
و خوب مسلما کا 750 که داره میره دوسالگی رو تموم کنه و بره تو سه سالگی... با گوشی طرح جدیدی که تازه یه سالگیش رو هم جشن نگرفته نمیتونه رقابت کنه
فقط در قیمت نازلتر کا 750 برنده است:D
پیشنهاد ما:
اگر از گوشی کا 750 خود راضی هستید و دوربین با کیفیت بالاتر و صفحه نمایش بزرگتر نمی خواهید... با همان گوشی هم می شود باز هم ادامه داد چون هنوز تو بورسه و هنوز هم توان و یارای رقابت بالایی داره
اما اگه دلتون هوای طرح نو و جدید و امکانات بیشتر و نرم افزار قدرتمندتر و سریعتر و البته دوربین حرفه ای تر و فلاش بهتر و صفحه نمایش بزرگتر و رنگ بدنه زیباتر را کرده.... کا 770 مسلما گزینه موفقی خواهد بود.
موفق باشید

قدیمی 02-03-2008
دانه کولانه آواتار ها
دانه کولانه دانه کولانه آنلاین نیست.
    مدیر کل سایت

کوروش نعلینی

سپاسها: : 1,382

7,486 سپاس در 1,899 نوشته ایشان در یکماه اخیر
دانه کولانه به Yahoo ارسال پیام

نقل قول:
نوشته اصلی توسط sara gh نمایش پست ها
سلام
من یه سوال دارم
به خصوص در مورد صداش
راستی من تازه عضو شدم

قدیمی 01-20-2008
shadi آواتار ها
shadi shadi آنلاین نیست.
مدیر بخش عکس

سپاسها: : 5

119 سپاس در 39 نوشته ایشان در یکماه اخیر

سلام. بالاخره حس زيبايي شناسي غلبه كرد و من يه w580 خوشگل خريدم! و دو سوال. اولي اينكه من گوشي رو فارسي كردم. اسامي دفتر تلفن خب انگليسي هست. ولي جستجوي اسامي به فارسي مياد نتيجتا نمي تونم سرچ انجام بدم و براي هرشماره اي بايد تمام ليست و مرور كنم. درحاليكه گوشي نوكياي درپيت قبليم هم فارسي بود با اسامي انگليسي و سرچ انگليسي. هركاري مي كنم نمي شه و نمي تونم سرچ رو هم انگليسي كنم. دوم اينكه علائمي كه براي نوشتن اس ام اس به كار ميان مثل آدمكها يا علائم ديگه به طور كامل ديده نمي شن و اغلب به صورت يه مربع خالي يا كادر خالي ديده مي شن. لطفا راهنماييم كنين ممنون.
قدیمی 01-21-2008

نقل قول:
نوشته اصلی توسط shadi نمایش پست ها
سلام. بالاخره حس زيبايي شناسي غلبه كرد و من يه w580 خوشگل خريدم! و دو سوال. اولي اينكه من گوشي رو فارسي كردم. اسامي دفتر تلفن خب انگليسي هست. ولي جستجوي اسامي به فارسي مياد نتيجتا نمي تونم سرچ انجام بدم و براي هرشماره اي بايد تمام ليست و مرور كنم. درحاليكه گوشي نوكياي درپيت قبليم هم فارسي بود با اسامي انگليسي و سرچ انگليسي. هركاري مي كنم نمي شه و نمي تونم سرچ رو هم انگليسي كنم. دوم اينكه علائمي كه براي نوشتن اس ام اس به كار ميان مثل آدمكها يا علائم ديگه به طور كامل ديده نمي شن و اغلب به صورت يه مربع خالي يا كادر خالي ديده مي شن. لطفا راهنماييم كنين ممنون.
سلام
نقل قول:
اولي اينكه من گوشي رو فارسي كردم. اسامي دفتر تلفن خب انگليسي هست. ولي جستجوي اسامي به فارسي مياد نتيجتا نمي تونم سرچ انجام بدم
جواب تو خود سوالتونه
گوشی دو زبان داره
زبان خود گوشی
زبان نوشتن در داخل گوشی

در قسمت Menu در پوشه Settings در Tab اول که نوشته General در گزینه Language دو گزینه تغییر زبان به شما ارائه می شود.
گزینه زبان نرم افزاری گوشی = Phone Language
و گزینه زبان نوشتن متن و نام و پوشه و نام فایل و نام افراد در دفتر تلفن و ایمیل و اس ام اس و متن و تکست و غیره= Writing Language
شادی جان اگه زبان گوشیت فارسی بشه گوشی همه چیز رو فارسی انجام میده
اما در مورد انتخاب زبان نوشتن شما باید در قسمت زبان نوشتاری گزینه های منتخبت رو تیک بزنی تا گوشی بین زبان ها سوئیچ کنه
نحوه سوئیچ= هنگام استفاده از زبان برای نوشتن کلید مربع را فشار داده و نگه دارید تا گوشی منوی سوئیچ سریع جهت نوشتن بین زبانها رو به شما ارائه کند
ضمنا در منوی اس ام اس هنگام نوشتن اس ام اس ممکنه که دیکشنری گوشی که با علامت T9 دربالای متن ظاهر میشه اذیتت کنه
کلید ستاره رو نگه دار تا اون آیکن بره و دیکشنری غیر فعال بشه
در منوی More یا بیشتر هم همین گزینه ها به علاوه تمام ایتمهای لازمه دیگه موجود هستند
در مورد آیکنها و شکلکها:
شادی جان من پیشنهاد میکنم شما یه اس ام اس با شکلکهای مختلف واسه یه گوشی سونی اریکسون دیگه بزنید تا مطمئن بشید کار میکنه و یا خیر
چون من احتمال میدم اشکال از تم باشه
تم گوشی Theme همان گزینه ایه که توی File manager هست و در اون گزینه فایلهایی هستند با نامهای مختلف که وظیفه شون تغییر دادن شکل و رنگ و ظاهر درونی و محتویت خود گوشیه
ممکنه گوشی شما الان تمی داشته باشه که بکگراند اون منویی که توش شکلکها هستند زرد باشه و درنتیجه خوب زرد در زرد دیده نمیشه
ممکنه مشکلتون هم این باشه که گوشی یه رفرش دستی احتیاج داشته باشه
پس گوشی رو خاموش کنید
باطری و سیمکارت و رم رو دربیارید
باطری رو جا بزنید دوباره روشن کنید
دوباره خاموش
بعد همه چیز برگرده حالت اول و دوباره روشن کنید
منتظر بشین گوشی کاملا بیاد بالا
هم سیم و هم رم و هم شبکه رو بشناسه

سپس ببینین با تغییر تم یا سرکشی به اون قسمت بازهم آدمکهای فانتزی و شکلکها موجود هستند یا خیر بازم مورد داره
اگه باشند که هیچی
وگرنه نرم افزار گوشی احتمالا ممکنه یه کم حالش بد باشه
فعلا این موارد به ذهنم رسید
دفترچه تلفنتون رو هم باید دستی درست کنید
گوشیتون کلا سیستمش عوض شده و برای هر کسی پروفایل میسازه و چندتا آیتم متنوع براش در حافظه گوشی درنظر میگیره
یه زحمت مختصر دستی نیازه تا شماره ها و غیره به صورت منظم در دفتر تلفن بایگانی بشه و میتونین حتی روی سیم کارت و روی حافظه رم هم بک آپ بگیرید
موفق باشید
قدیمی 01-21-2008
shadi آواتار ها
shadi shadi آنلاین نیست.
مدیر بخش عکس

ممنون اميرعباس جان. T9 رو كه همون اول خاموش كردم و زبان نوشتاري هم فارسي و همه گزينه ها هم علامت دارن. ولي داشتن يا نداشتن علامت گزينه ها تغييري در مشكل بوجود نياورد. همه اينها رو امتحان كردم. ولي به نظر من اين يه اشكال عجيبه. چون بهرحال اسامي دفتر تلفن انگليسي است اگر زبان نوشتاري فارسي است خب چرا دفتر تلفن انگليسيه؟! و حالا كه اون فارسي نيست چرا جستجو فارسيه؟! همه رو امتحان كردم ولي همچنان مشكل باقيه. مطلب ديگه اينكه يه مدتي كه از گوشي استفاده كردم مثلا بيست دقيقه پياپي گوشي گرم مي شه. يعني به وضوح حرارت گوشي بالا مي ره. همون اول كار اين و به فروشنده گفتم و گفت بيارش باتري و شارژر و برام نو به نو عوض كرد. ولي باتري جديد هم همين اتفاق براش ميفته. تو همين حين و بين گوشي هم خاموش روشن به طور كامل شده ولي آيكونها تغيير نكردن و بازم ديده نمي شن. شماره ها رو به طور دستي درست كردم و شماره هاي هركسي در اسم خودش جمع شد و اين ديگه مشكلي نداره.اگر نرم افزارش مشكل داشته باشه چكار بايد بكنم. فروشنده مي گفت چون گوشي جديده چيز زيادي ازش نمي دونيم بايد يه مدتي استفاده بشه تا اشكالاتش دربياد. شانس مارو ببين. خلاصه خط خطي شدم. يه فكري بكنيد.
قدیمی 01-21-2008

نقل قول:
ممنون اميرعباس جان. T9 رو كه همون اول خاموش كردم و زبان نوشتاري هم فارسي و همه گزينه ها هم علامت دارن. ولي داشتن يا نداشتن علامت گزينه ها تغييري در مشكل بوجود نياورد. همه اينها رو امتحان كردم. ولي به نظر من اين يه اشكال عجيبه. چون بهرحال اسامي دفتر تلفن انگليسي است اگر زبان نوشتاري فارسي است خب چرا دفتر تلفن انگليسيه؟! و حالا كه اون فارسي نيست چرا جستجو فارسيه؟! همه رو امتحان كردم ولي همچنان مشكل باقيه. مطلب ديگه اينكه يه مدتي كه از گوشي استفاده كردم مثلا بيست دقيقه پياپي گوشي گرم مي شه. يعني به وضوح حرارت گوشي بالا مي ره. همون اول كار اين و به فروشنده گفتم و گفت بيارش باتري و شارژر و برام نو به نو عوض كرد. ولي باتري جديد هم همين اتفاق براش ميفته. تو همين حين و بين گوشي هم خاموش روشن به طور كامل شده ولي آيكونها تغيير نكردن و بازم ديده نمي شن. شماره ها رو به طور دستي درست كردم و شماره هاي هركسي در اسم خودش جمع شد و اين ديگه مشكلي نداره.اگر نرم افزارش مشكل داشته باشه چكار بايد بكنم. فروشنده مي گفت چون گوشي جديده چيز زيادي ازش نمي دونيم بايد يه مدتي استفاده بشه تا اشكالاتش دربياد. شانس مارو ببين. خلاصه خط خطي شدم. يه فكري بكنيد.
بازم سلام
شادی جان در مورد دفتر تلفن ظاهرا باید زبان نوشتاری گوشی رو فارسی کنی بعد همه اسامی رو هم فارسی بزنی تا سرچت میزون بشه این به این خاطره که این گوشیهای سونی اریکسون عربی میفهمند ه فارسی و توی ایران با کرک کردنشون فارسی فهم می شوند منتها این وسط یه چیز غلطه که اینجوری میشه ولی زیاد مهم نیست
زبان گوشی و نوشتارتو یکی کن درست میشه
توضیح بالای من رو خوب نخوندی ها
در ضمن اگه این گوشی از راه قانونی وارد کشور میشد و گارانتی معتبر دولتی داشت مثل نوکیا باید خداد تومن بابتش میدادی باور کن بالای صد تومن دیگه میومد روش... واسه همینه سونی اریکسون ارزونتره... نه چون گوشی بدیه
چون قاچاق میاد داخل کشور و ارزونتره ولی فارسی نداره و روش فارسی میریزند
در مورد داغ کردن گوشی
چیکارباهاش میکنی داغ میکنه؟؟
تماس مکرر یا بازی و چرخیدن تو گوشی
اگه تماس که یحتمل عادیه و ممکنه فاصله ات از آنتن بی تی اس زیاد باشه در نتیجه گوشی ولتاژ بیشتری نیاز داره تا آنتن دهی خوبی بهت ارائه کنه
ولی اگه تو گوشی میچرخی و گرم میشه مشخصات باطری رو بهم بده
کجائیه و کجا جمع شده یا یه عکس ازش برام بذار
از پشتش البته.... اگر باطری سالم و اصل باشه حتما گوشی مورد داره

ضمنا چرند گفته گوشی جدیده... بهت گفتم تمام گوشیهای سونی شبیه هم هستند
هم سخت افزار هم نرم افزار فقط کمی ظاهری فرق دارند و کمی نرم افزاری و دوربین
نمیشه جدید باشه بلد نباشند؟؟؟

من گزینه تعویض تم رو هم مطرح کردم... ننوشتی آیا تم عوض کردی یا نه

میخوام خودت بالا سر گوشی باشی ببینی چقدر طول میکشه بالا بیاد و آیا اروری هنگام بالا اومدن میده یا کند میشه یا قفل میکنه یا نه
ضمنا مطمئن باش سیمکارتت لق نمیزنه
چون سیم ایرانسل و تالیا نازک تر از دائمیه و ممکنه تو جاش لق بزنه و گوشی خوب اتصال برقرار نکنه
سیم رو جا بزن بعد با انگشت آروم سعی کن در جای خودش تکانش بدی... اگه لرزید یا صدا داد باید جاش رو بدی واست کمی جمعتر کنند یا یه تکه چسب بزنی پست سیمکارتت بعد جا بزنی
ضمنا خودت رفرش دستی رو انجام بده
چون حدودای سی ثانیه طول میکشه کاملا بالا بیاد با رم پر از فایل و پوشه و اطلاعات
اگه بیشتر بشه و برسه به یه دقیقه نرم افزار گوشی آسیب دیده و باید دوباره ریخته بشه
نرم افزارشون جاوای پلات فورمه ولی میگم وقتی فارسیش میکنند اگه ناشی باشند کمی خرابکاری هم میکنند
چون چند مرحله باطری درآوردن و گذاشتن داره تا فارسی بشه
یکیشو کم و زیاد کنی نمیشه فریمور گوشی آپدیت و تغییر زبان کامل بکنه
بازم خودت تستش کن... نترس.... اینم فقط یک گوشیه
مثل کامپیوتر
ممکنه قاط بزنه
حالش بد بشه
ناراحت نباش
هر اتفاقی ممکنه بیافته چون قطعه الکترونیکی یعنی همین
من برای خواهرم پلاسما خریدم دو روز بعد تیونرش سوخت!!! به همین راحتی
از شرکت اومدن یه مدل بالاتر نصب کردند و بیست و چهارساعته رفع مورد شد
پس پیش میاد
تو ذوقت نخوره...... کاملا طبیعیه..... باید رفعش کنی... همین
موفق باشی
قدیمی 02-04-2008
shadi آواتار ها
shadi shadi آنلاین نیست.
مدیر بخش عکس

سلام البته فكر نكنم مشكل از گوشي باشه ولي بهرحال چون اريكسونه اينجا مي پرسم.از ديروز موبايلم شبكه را نمي بينه. درحاليكه بقيه موبايلها مشكلي ندارن. سيم كارتم و روي گوشي ديگه اي گذاشتم اونم نمي تونست شبكه را ببينه . يعني مشكل از سيم كارته. چش شده؟ چكار بايد بكنم؟
قدیمی 02-04-2008

نقل قول:
سلام البته فكر نكنم مشكل از گوشي باشه ولي بهرحال چون اريكسونه اينجا مي پرسم.از ديروز موبايلم شبكه را نمي بينه. درحاليكه بقيه موبايلها مشكلي ندارن. سيم كارتم و روي گوشي ديگه اي گذاشتم اونم نمي تونست شبكه را ببينه . يعني مشكل از سيم كارته. چش شده؟ چكار بايد بكنم؟
سلام
شادی جان به قولی سیم کارت رو خودتون امتحان کردین پس یحتمل همون سیم کارته
ننوشتین چه نوع سیم کارتیه
ایرانسل یا همراه اول؟؟
در کل فکر کنم بد نباشه به مرکز خدمات و پشتیبانی نشونش بدین
آه راستی یه چیزی
گوشی های جدید شرکت سونی یه قابلیتی دارند به نام Flight mode که در حقیقت همون ویژگی است که باعث میشه گوشی روشن باشه ولی با شبکه ارتباط برقرار نکنه، این خاصیت بیشتر به همون نام بالا اسم گذاشته شده و در حقیقت چون هنگام پرواز مکالمه و کار کردن با موبایل ممنوع و خطرناکه پس این ویژگی در گوشیهای جدید موجوده تا هنگام پرواز بشه رادیو و موسیقی بازی و غیره رو داشت و گوشی روشن باشه اما با شبکه ارتباط برقرار نکنه.
اینو چک کن
میتونی روشن و خاموش کنی و با حالت معمولی بیاین بالا.
موفق باشی.
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)