پی سی سیتی

پی سی سیتی (http://p30city.net/index.php)
-   گوشی های نوکیا Nokia (http://p30city.net/forumdisplay.php?f=37)
-   -   تاپیک سوال و جواب و بحث در مورد گوشیهای نوکیا (http://p30city.net/showthread.php?t=1381)

eddy 12-08-2008 08:57 AM

ممنون.
من چيزى كه شنيدم اينكه ميخوره آخه تطابق اين بازيها هم رو n81 خيلى بيشتره به هر حال ميگيم حالا اين بازيها رو از كجا دانلود كنم يه جا كه آموزش نصبشون رو هم بزاره (ولى فكر كنم مثل تمام بازيهاى عادى نصب بشن آره؟!!) يه سايتى چيزى؟1

امیر عباس انصاری 12-08-2008 05:16 PM

تاپیک سوال و جواب در مورد گوشیهای نوکیا

نقل قول:

نوشته اصلی توسط eddy (پست 35165)
ممنون.
من چيزى كه شنيدم اينكه ميخوره آخه تطابق اين بازيها هم رو n81 خيلى بيشتره به هر حال ميگيم حالا اين بازيها رو از كجا دانلود كنم يه جا كه آموزش نصبشون رو هم بزاره (ولى فكر كنم مثل تمام بازيهاى عادى نصب بشن آره؟!!) يه سايتى چيزى؟1

خوب منم نگفتم که نمیخوره.:eek:
فقط ورژن سیستم عامل سیمبیان گوشیهای سری Nokia N GAGE رو نوشتم عزیز دل برادر;)

نقل قول:

و احتمالش هست به گوشی شما هم بخوره;)
ولی احتمالش از نظر من زیاد نیست چون نرم افزار و سیستم عامل و صفحه نمایش متفاوتی رو پوشش میده ولی ممکنه تعدادی از بازیهاشون مشترک باشه

اینجا برای مشاهده چندتا بازی و دانلودشون هست و اینجا
تو گوگل هم سرچ کنی زیاده;)

اما یه چیزی هم بگم ها:)
حدس میزنم با گوشی معمولی بازی کردن این بازیها کار سختی باشه:65:
شاید کلیدهایی که برای سری جهت چپ و راست و بالا و پایین و اجرای فرمان در بازی در نظر گرفته شده و حالت ساخت این گوشیها مخصوص این کار یعنی بازی کردن باشه و تو گوشیهایی که دارای جوی استیک و دی پاد نیستند بازی کردن بازیهای سری Nokia N GAGE یه کمی سخت باشه
باید امتحان کرد

آموزش نصب؟؟؟
نوکیا آموزش خاصی نداره و اکثر دارندگان گوشیهای نوکیا از پس این کارهای ساده مانند نصب نرم افزار و بازی و حتی تم بر می آیند.
یه ترفند داره... اگه بازی یا برنامه رو ریختی تو گوشی نصب کردی ارور داد تاریخ گوشی رو بکش دو سه سال عقب بازی یا برنامه رو نصب کن بعد تاریخ رو درست کن ضمنا معمولا قسمتهایی که در سایتها و فرومها و ... فارسی بازی به اشتراک می گذارند تو خود تاپیک یا پست عرضه لینک و معرفی بازی راهنمای نصب (اگه لازم باشه البته) هم دارند.
موفق باشید
:53:

eddy 12-11-2008 11:56 AM

دوباره سلام مزاحم شديما:
داداش من يه n73 داره خوب بعد وقتى ميزنه رو ضبط صداى خود موبايل براش فقط اجازه 1 دقيقه ضبط ميده ودوباره الى اخر ميخواستم ببينم يه راه حلى، برنامه اى ترفندى (فوتو فنى) نداره كه مثل گوشى خودم شروع به ضبط كه بكنى ضبطش طولانى بشه؟!{پپوله}

امیر عباس انصاری 12-11-2008 04:20 PM

تاپیک سوال و جواب در مورد گوشیهای نوکیا

نقل قول:

نوشته اصلی توسط eddy (پست 35351)
دوباره سلام مزاحم شديما:
داداش من يه n73 داره خوب بعد وقتى ميزنه رو ضبط صداى خود موبايل براش فقط اجازه 1 دقيقه ضبط ميده ودوباره الى اخر ميخواستم ببينم يه راه حلى، برنامه اى ترفندى (فوتو فنى) نداره كه مثل گوشى خودم شروع به ضبط كه بكنى ضبطش طولانى بشه؟!{پپوله}

سلام
چه مدلی از N73 ؟؟ (دوستان تو سوالاتشون اطلاعات کافی بدهند لطفا):53:
معمولی یا موزیک؟؟
تو تالار نرم افزار سیمبیان بسته به نوع مدلش برنامه ضبط صدای با کیفیت بالا براش موجوده.
نمی دونم که آیا خود گوشی هم تنظیمات داره یا نه که بشه افزایش مدت ضبط صدا رو لحاظ کرد یا خیر ولی یه چیزی گوشه ذهنم هست که ظاهرا این ایراد رو داره که ضبط طولانی مدت صدا بدون نرم افزار توسط خود گوشی انجام نمیشه.... حالا ... بگذریم;)

بیا دوتا لینک هم میذارم (فقط زیر فروم تو باکس جستجوی گوگل نوشتم ضبط صدا) به همین راحتی دوتا نرم افزار مناسب دو مدل متفاوت گوشی مورد نظر شما یافت کردم.
Sound Memo (برنامه ضبط صدا) این برنامه مناسب N73 معمولیه

Alone Mp3 Dictaphone v2.70 (نرم افزارقوی پخش موسیقی و ضبط صدا و مکالمات برای S60 v3) این یکی مناسب N73 موزیکه

گوگل 01-05-2009 04:42 PM

فوری! راهنمایی خرید نوکیا 6120

فوری!!{شیت شدن}
من می خوام تا شنبه یک 6120 (نوکیا کلاسیک) بخرم.
لطفا به من بگین که نرم افزار واسه این گوشی گیر می آد؟
راستی! اگه می شناسین نمایندگی مجاز یه چند تا از گارانتی های متفرقه نوکیا رو بهمن بگین!{جشن پتو}

امیر عباس انصاری 01-05-2009 05:17 PM

تاپیک سوال و جواب و بحث در مورد گوشیهای نــوکـــیـــا

دوست عزیز اینگونه موارد جاش تو تاپیک سوال و جواب در مورد گوشیهای نوکیاست پس به اونجا منتقلش می کنم
لطفه تاپیک خارج از محدوده نزنید

بله نرم افزار داره
خیلی هم داره چون کلا این گوشی نرم افزارش جدید و نسخه آخر سیمبیان سری شصت ویرایش سه بعدی هست
در مورد باقی سوالاتتون به وبسایت رسمی نوکیا به آدرس ذیل مراجعه کنید
موفق باشید

http://www.farsi.nokia.com

اینجا هم هست برای کسب اطلاعات در مورد گوشی و نرم افزار و به زبان فارسی...
پايگاه تخصصي اطلاع رسانی موبايل در ايران
http://gsm.ir

همون سایت بالا به زبان انگلیسی:
Nokia 6120 classic - Full phone specifications

سیستم عامل گوشی شما
:Symbian s60 3rd Edition

اینم لینک تالار نرم افزارهای این گوشی در فروم خودمون پی سی سی تی
Symbian s60 3rd Edition
سیمبیان سری 3rd Edition 60
موفق باشید

GolBarg 01-06-2009 12:03 AM

با عرض خسته نباشید به اقای انصاری
همانطور که میدونید گوشی من همون :d7610 منو هاش فارسی نیست
ولی میخوام نرم افزاری واسه این که بتونم مسیج فارسی بنویسم واسم معرفی کنید.
ممنون:53:

امیر عباس انصاری 01-06-2009 01:38 AM

نقل قول:

نوشته اصلی توسط Mina110 (پست 37339)
با عرض خسته نباشید به اقای انصاری
همانطور که میدونید گوشی من همون :d7610 منو هاش فارسی نیست
ولی میخوام نرم افزاری واسه این که بتونم مسیج فارسی بنویسم واسم معرفی کنید.
ممنون:53:

سلام و عرض ادب:53::53:
ضمن تشکر متقابلا شما هم خسته نباشید
خانم مینا 110 اصلا شما به این تالار مربوط به سیستم عامل گوشی خودتان سر زدین؟؟:65::65:
خدائیش نه:D
اینجا رو ببینید:

Symbian s60 1.x and 2.x نرم افزارهای مخصوص سیستم عامل سیمبیان سری 60 ویرایش اول و دوم

مثلا این تاپیکها رو تا حالا دیدین اصلا؟؟

موضوع مهم :برنامه sms فارسی برای انواع گوشیهای سیمبیان (نوکیا و سونی اریکسون)

نرم افزارهای مختلف جهت ارسال و دریافت شکلک برای گوشیهای نوکیا Photo SMS

برنامه ساختن تصویر و عکس اس ام اس با فرمت OTA ( جهت انواع گوشیهای سیبمیان )

برنامه ی جالب Draw SMS برای گوشیهای نوکیا

ارسال نقاشی و یا طرح کشیده شده با اس ام اس در گوشیهای سیمبیان (Symbian SMS Pic)

Y Tools Pack (یک بسته چند تایی شامل نرم افزارهای کاربردی گوشیهای نوکیا)

برنامه فارسی ساز برای سری 60 بدون نیاز به نصب برنامه و فلش Symbian s60 1.x and 2.x Edition

یا این:

Fastreply ( برنامه مدیریت SMS ) برای سیمبیان سری 60 - Symbian s60 1.x and 2.x Edition

یا این:

SMS Diary For Symbian s60 1.x and 2.x (برنامه مدیریت پیامک در گوشی موبایل و رایانه شما)

البته حتما خود بخش عمومی سیمبیان رو هم بگردین چون نرم افزارهایی که مربوط به همه گوشیهای سیمبیان میشن رو با توضیحات اونجا میذارم (بخش ارشدتر همین لینک تالاری که بهتون دادم);)
میناخانم و دیگر عزیزان و کاربران محترم فروم
اگه نرم افزاری مربوط به گوشی های شما تو تالارها نباشه فقط بگین تا براتون پیدا کنم و بذارم
منتها قبلش هم یه سر به تالارها بزنین خوب من اینهمه زحمت کشیدم اونم تر و تمیز و منظم و مرتب با توضیح و تکمیلات کافی و عالی:65:
اگر هم برنامه هایی نمیذارم که جاهای دیگه دیدین علتش عدم اعتماد منه به اون نرم افزارها
من فقط دو نهایت سه جا رو منبع قرار میدم و ازشون مطمئنم و باقی لینکها و منابع رو خوب نمیشناسم و اطمینان ندارم.
ممکنه بقیه مخصوصا لینکهای متفرقه و وبلاگها و افراد و نفرات فایلی چیزی رو بدهند که من بهتون معرفی کنم و باعث خسارت بشه هرچند من تو اعلان هم نوشتم مسولیت دتنلودها با کاربره ولی من هم باید با اطمینان کار کنم.
ضمنا اینم بگم خودم می دونم تالارها و نرم افزارهامون کامل نیست;)
ولی در حد قابل قبولیه و دست تنها اینهمه مطلب تخصصی رو گردآوردن کار سختیه باور کنید.
اونم با دایال آپ:(
موفق باشین (مینا خانم تو اون تالار بیشتر برین لینکها همه سالم و مطمئنه)
:53::53:

GolBarg 01-06-2009 09:47 AM

سلام مرسی از توضیحات تون
و شرمنده از اینکه بندا کمی تنبلم اخه من الان دایل دارم ولی وقتی ای دی اس ال دارم بیشتر تلاش میکنم{B Adabi}
و چون این گوشی با نصب برنامه حالش بد میشه دنبال نرم افزار زیاد نیستم {قاط}
و این اس ام اس هم بخاطر هزینه اش بود که درخواست کردم:p
ولی واقعا از برنامه هایی که میزارین تشکر میکنم و از همه مهمتر اینکه با دایل اینجوری زحمت میکشید:53:{پپوله}
من هر سپاسی که ازتون زدم توی تالار موبایل همون برنامه را دانلود کردم
و جالب تر از همه شون واسم face warp بوووود :D
اقای انصاری اون لینک اولی که گذاشتیه که واسه گوشی من نصب نمیشه ولی دانلود کردم زد فایل خراب شده
لینک های دیگه هم چک کردم واسه مدیریت اس ام اسه
ممنون میشم کمکم کنید
چشم از این به بعد حتما میرم تالار های سیمباینو ببینم.باز هم تشکر{جشن پتو}

امیر عباس انصاری 01-09-2009 03:50 PM

نقل قول:

نوشته اصلی توسط Mina110 (پست 37392)
سلام مرسی از توضیحات تون

اقای انصاری اون لینک اولی که گذاشتیه که واسه گوشی من نصب نمیشه ولی دانلود کردم زد فایل خراب شده

سلام:53:
خوب قائدتا اون نرم افزار نباید هم رو گوشی شما کارکنه;)
لیستش میگه فقط:

Nokia:
3250 , 6110 , E60 , E61 , N71 , N72 , N73 , N76 , N80 , N91 , N93 , N93i

SonyEricsson:
P1 , P900 , P910 , P990

براتون سرچ می کنم ببینم برای ورژن سیمبیان گوشی شما چه نرم افزار یا فونتهای فارسی موجوده.:)
موفق باشید و ممنون بابت الطافتان

sadeq_slh 01-13-2009 09:29 AM

سلام من امروز تازه عضو سایت شدم .
من قبلا از سایت های دیگر نرم افزار دانلود کردم اما با مشکل مواجه شدم و امیدوارم تو این سایت بتونم به خوبی دانلود کنم و استفاده کنم .
یه سوال داشتم برای نرم افزار های موبایل آیا نرم افزارها ارائه دهنده های خاصی دارند . چون گوشی من ان95 هست و باید ارائه دهنده معتبر داشته باشند؟

امیر عباس انصاری 01-13-2009 10:23 AM

نقل قول:

نوشته اصلی توسط sadeq_slh (پست 37821)
سلام من امروز تازه عضو سایت شدم .
من قبلا از سایت های دیگر نرم افزار دانلود کردم اما با مشکل مواجه شدم و امیدوارم تو این سایت بتونم به خوبی دانلود کنم و استفاده کنم .
یه سوال داشتم برای نرم افزار های موبایل آیا نرم افزارها ارائه دهنده های خاصی دارند . چون گوشی من ان95 هست و باید ارائه دهنده معتبر داشته باشند؟

سلام
خوش آمدید:53:
سوالتان رابه قسمت مربوط انتقال دادم
عزیزجان در مورد گوشی شما:
نرم افزارهای جاوا خیر... فقط اسکرین و سایز صفحه اشون بزرگ باشه تا تو گوشی عمل کنه مثلا بزرگتر از 200*340 پیکسل باشند. با جاوا راحتین
نرم افزارهای سیمبیان بله
دو ترفند داریم
یا Sin sis کنید که در تالارهای ما در قسمت سیمبیان هم در موردش نوشته شده
یا اگه ساین نخواست ولی رو گوشی باز نشد تاریخ گوشی رو یکی دوسال بکشین عقب بعد نرم افزار رو بریزین ری استارت کنید اجرا کرده سپیس تاریخ درست رو وارد گوشی کنید
موفق باشید

park 01-18-2009 12:07 AM

سوال در مورد گوشی N78

با سلام
چند سوال در مورد گوشی N78 داشتم
1- منوی فارسی داره؟
2- کیفیت و بلندی صداش از N73 بهتره؟
3- دوربینش مثل K800 می شه؟
4- خیلی ظریفه یا نه ؟
5- کارکردش توی این مدت چه جور بوده؟
6-چه جوری بفهمیم اصله؟
سپاس

امیر عباس انصاری 01-28-2009 09:50 PM

نقل قول:

نوشته اصلی توسط park (پست 38543)
با سلام
چند سوال در مورد گوشی N78 داشتم
1- منوی فارسی داره؟
2- کیفیت و بلندی صداش از N73 بهتره؟
3- دوربینش مثل K800 می شه؟
4- خیلی ظریفه یا نه ؟
5- کارکردش توی این مدت چه جور بوده؟
6-چه جوری بفهمیم اصله؟
سپاس

با سلام:53:
لطفا سوالات مربوط به گوشیهای نوکیا فقط در همین تاپیک پرسیده شود تا در حد دانش و معلومات به سوالات شما عزیزان پاسخ داده شود:53:
متشکرم:53:

قابل توجه جناب پارک:

بررسی کامل و تخصصی گوشی نوکیا Nokia N78 با دوربین 3.2 مگاپیکسلی (کلیک کنین)

1- خیر، هیچ کدام از گوشیهای سری جدید نوکیا نه منو فارسی دارند نه فونت فارسی و باید فونت و نرم افزار اس ام اس فارسی را روشون نصب کنید ولی منوشون فارسی نمیشه...
2- بله بهتره
3- تقریبا در یک سطح هستند با کمی تفاوت جزیی و حرفه ای
4- بستگی به نحوه استفاده و شغل و محل کار یا زندگی استفاده کننده داره
5- اطلاعی ندارم
6- اگر IMEI داخل گوشی با برچسب پشت گوشی و روی جعبه یکی بود نشان دهنده یه دست بودن و عدم کراک شدن و هک شدن و رفرشی نبودن گوشیه، میمونه وارد کردن شماره IMEI گوشی در سایت نوکیا که بهتون میگه اصله یا خیر
تو گوگل بزنین ایران نوکیا

nautilus_214 03-02-2009 05:03 AM

سوال

سلام.
از دوستان کسی میتونه راهنمایی کنه که در این مدل (Nokia 5800 XpressMusic) هم آیا مثل گوشی های سونی اریکسون شماره تماسها یا کسانی که بهشون sms فرستاده شده در جای خاص و غیر قابل پیش بینی ذخیره میشه؟

امیر عباس انصاری 03-05-2009 05:01 PM

نقل قول:

نوشته اصلی توسط nautilus_214 (پست 41504)
سلام.
از دوستان کسی میتونه راهنمایی کنه که در این مدل (Nokia 5800 XpressMusic) هم آیا مثل گوشی های سونی اریکسون شماره تماسها یا کسانی که بهشون sms فرستاده شده در جای خاص و غیر قابل پیش بینی ذخیره میشه؟

سلام و خوش آمدین
در گوشیهای سونی اریکسون منظورتون قسمت Sent Box هست که یک کپی از ارسال اس ام اس و ام ام اس و ایمیل و... را کپی کرده و نگه میدارد و در صورت تنظیم کردن گزارش تحویل میدهد و......
والله این گوشی صفحه لمسی هست و گوشیهای صفحه لمسی عموما و اکثرا دارای سیستم عامل هستند و من نمی دونم این گوشی جاوا هست یا سیستم عامل دار
مثلا سری P در برند سونی اریکسون
یا iPone و...تقریبا تمام گوشیها یک کپی از پیامک ارسالی کپی کرده و در باکس خاصی نگه داری می کنند
جاش خاص هست ولی غیر قابل پیش بینی نیست
همون تنظیمات مسیجینگ رو چک کنید و دنبال باکسی مشابه Sent Box یا OutBox و ... بگردین
موفق باشین

nautilus_214 03-07-2009 10:29 AM

سوال

نقل قول:

نوشته اصلی توسط امیر عباس انصاری (پست 41619)
سلام و خوش آمدین
در گوشیهای سونی اریکسون منظورتون قسمت Sent Box هست که یک کپی از ارسال اس ام اس و ام ام اس و ایمیل و... را کپی کرده و نگه میدارد و در صورت تنظیم کردن گزارش تحویل میدهد و......
والله این گوشی صفحه لمسی هست و گوشیهای صفحه لمسی عموما و اکثرا دارای سیستم عامل هستند و من نمی دونم این گوشی جاوا هست یا سیستم عامل دار
مثلا سری P در برند سونی اریکسون
یا iPone و...تقریبا تمام گوشیها یک کپی از پیامک ارسالی کپی کرده و در باکس خاصی نگه داری می کنند
جاش خاص هست ولی غیر قابل پیش بینی نیست
همون تنظیمات مسیجینگ رو چک کنید و دنبال باکسی مشابه Sent Box یا OutBox و ... بگردین
موفق باشین

ممنونم دوست من که پاسخ دادین.
اما منظورم اینها نبود. تو سونی اریکسون جاوا یه جایی 10 شماره از آخرین کسانی که تماس یا پیام داشتن و save نشدن رو نگه میداره که خیلیا اطلاع ندارن:
menu/messaging/write new/text message/continue/contucts lookup/more/unsaved numbers

sheida.jojo 03-07-2009 07:08 PM

سلام.من یه سوال داشتم راجع به N 81 :
می خواستم بپرسم که این گوشی them ساز داره یا باید توسط سیستم عامل بریزیم؟
چون شنیدم که داره ولی ندیدم!!!:eek:
ممنون

امیر عباس انصاری 03-13-2009 12:57 PM

نقل قول:

نوشته اصلی توسط nautilus_214 (پست 41647)
ممنونم دوست من که پاسخ دادین.
اما منظورم اینها نبود. تو سونی اریکسون جاوا یه جایی 10 شماره از آخرین کسانی که تماس یا پیام داشتن و save نشدن رو نگه میداره که خیلیا اطلاع ندارن:
menu/messaging/write new/text message/continue/contucts lookup/more/unsaved numbers

سلام:53:
بله درست می فرمایین در قسمت Unsaved Numbers این امکان وجود داره
امکان اینکه سری جاوا سا سری سیمبیان ورژن چهل نوکیا (شبیه جاوا) هم این امکان رو داشته باشه هست
به قولی باید آزمود و کندوکاو و امتحان کرد

نقل قول:

نوشته اصلی توسط sheida.jojo (پست 41661)
سلام.من یه سوال داشتم راجع به N 81 :
می خواستم بپرسم که این گوشی them ساز داره یا باید توسط سیستم عامل بریزیم؟
چون شنیدم که داره ولی ندیدم!!!:eek:
ممنون

سلام
اکثر گوشیهایی که جدید به بازار می آیند دارای نرم افزارهایی هستند که میشه باهاشون تم دلخواه رو ساخت و روی گوشی سوار کرد
از این نظر سونی اریکسون (جاوا) حرف اول رو در دنیا میزنه و مقدار بسیار زیادی تم زیبا و متنوع ساخته شده توسط افراد عادی و حتی مبتدی در سراسر نت ساخته و پخش شده که اکثرا هم دانلود رایگان هستند
ال جی و سامسونگ هم از طریق نت به گوشیهای ساخت خودشون تم میدهند و هنوز تم سازشون رو رایگان نکرده و در دسترس عموم نگذاشتند
نوکیا های مدل بالا هم دارای تم ساز هستند ولی دست افراد مختلف نیست و فعلا فقط تم ساز سری چهل و ... نوکیا در دسترسه
مطمئنا بزودی نرم افزار تم ساز این مدلها نیز در دسترس عموم قرار خواهد گرفت
حالا یا قانونی یا هک شده
تمهای نوکیا N95 الان به صورت محدود در نت موجوده (سرچ گوگل)
شاید گوشی شما هم تعدادی رو ساپورت کنه (اسکن ویروس یادتون نره)
به امتحانش میارزه
.

pani lovli 03-30-2009 11:48 PM

گوشی 5310

با سلام
می خواستم گوشی 5310را خریداری کنم اما شنیدم که lcdآنها زود خراب می شود..آیا این حقیقت دارد؟ و قیمت آن در حال حاضر چقدر می باشد؟ در مورد گوشی 6600 هم توضیحاتی بدهید..

marykhosh 04-01-2009 09:54 AM

من یک سال بیشتر که از این گوشی استفاده میکنم خیلی هم راضی هستم
قیمتش تقریبا 160 هستhttp://www.unwiredview.com/wp-conten...c-official.jpg

امیر عباس انصاری 04-03-2009 05:11 PM

نقل قول:

نوشته اصلی توسط pani lovli (پست 42522)
با سلام
می خواستم گوشی 5310را خریداری کنم اما شنیدم که lcdآنها زود خراب می شود..آیا این حقیقت دارد؟ و قیمت آن در حال حاضر چقدر می باشد؟ در مورد گوشی 6600 هم توضیحاتی بدهید..

سلام و خوش آمدین
گوشی نوکیا 5310 Xperess Music جزو نسل جدید و طراحی جدید کمپانی نوکیاست که کارش رقابت با سری W و مارک تجاری واکمن کمپانی سونی اریکسون هست و کلا برای شنیدن موزیک و موسیقی طراحی و به بازار عرضه شده اند و یک Player خوب و جاندار و قدرتمند هست.
سیستم عاملش سیمبیان سری چهل هست و نوعی سیمبیان ابتداییه و بسیار شبیه جاواست اما هنوز کم و کاستی هایی درش موجوده منجمله در فایل بندی و پوشه سازی و پوشه یابی و فایل یابی و..... و البته کمی هم ضعف در مدیریت فایلها (یه کمی زیاد از حد منو بندی داره و دق مرگ میکنه کاربر رو و مثل ویندوز موبایل و گوشیهای پاکت پی سی راحت و هلو بپر تو گلو تشریف ندارند:D)
دوربین معمولی دو مگا پیکسل داره اما در عوض فیش جک خروجی هدفون استاندارد داره و انواع هدفون سه میلیمتری بهش میخوره ضمنا باریک و نازک و خوش دست و البته بسیار ظریف و محتاج مراقب هم هست و باید باهاش کمی غیر خشن برخورد کرد مخصوصا از ارتفاع نیفته و ضربه سنگین هم نخوره و رطوبت هم که اصلا{جشن پتو}
سری اولش یک اسپیکر خروجی داشت سریهای جدید سه تا دارند کیفیت صداش با اسپیکر معمولی و کمی گوشخراشه....اما در هدفون کیفیت پخش صداش مناسب و کمی تا قسمتی بالاست.:53:
پخش بلند صداش به خاطر داشتن تراشه مخصوص گرافیکی و اوج دهنده حجم صداست
ال سی دیش چون کریستال مایع است کمی حساسه و باید مراقب بود
گوشی خوب و موفقی بود در زمان خودش و الان مدلهای دیگه ای از اکسپرس موزیکها هم به بازار عرضه شدند
مضافا در دو رنگ آبی و قرمز هم عرضه شده و قدرت باطری نه چندان بالا اما قابل قبولی داره
ولی اینم عرض کنم که راحتی کارش از مدلهای قبلی نوکیا خیلی بیشتره
در مورد 6600 یا همون کتلت معروف :D:53::53:
ایشون یک گوشی دوربین دار معمولی و دفرومه و دمده و از رده خارج تشریف دارند اما بسیار قابل احترام هستند چون با همین قابلمه بودن و کلنگ بودنشان هنوز دارند کار می کنند و کار خیلی ها رو راه می اندازند:53::53:
سیستم عاملش سیمبیان شصت ویرایش نخست هست و دوربین وی جی ای معمولی داره و توان پخش زنگهایی با فرمت MP3 که فرمت رایج رینگتونهای الان هست رو نداره و فقط میتونه فرمتهایی مانند Ram یا Amr یا Wave و یا Midi و امثالهم را پوشش بده
نهایت رم برای 5310 دو گیگ هست و بیشتر باعث هنگ میشه و برای 6600 یا همان بابابزرگ هم بزور 512 هست و بیشترش باعث هنگ میشه:53:
ضمنا ویروسهای ناز و جیگر و مامانی هم برای این سری از نوکیا (سیمبیان سری شصت ورژن اول و دوم) در میان بازار بلوتوث بازان وجود دارد:53:
اما 5310 ویروس ندارد... چون هنوز جزو سیمبیانها حساب نمیشود و در حد یک پلات فورم هست.
اطلاعات کافی بودند دوست گرامی؟؟
:65:

pani lovli 04-05-2009 12:12 AM

با سلام
ممنونم از اطلاعات مفیدتون.........
با این اوصاف شما تا 200 تومان چه گوشی بیشنهاد میکنید ؟ من زیاد وارد نیستم.. که هم زیبا باشه هم کیفیت خوب...

در ضمن شنیدم که تمام گوشی های موجود در بازار چینی هستند.. حتی آنها که مارک فنلاند دارند..چون این کشور امتیازش را به چین داده..آیا این موضوع حقیقت دارد؟! چگونه به اصل بودن گوشی بی ببریم؟ و گوشیهای چینی 2 سیم کارته مثل n95 کارایی خوبی دارند یا نه؟
با تشکر

امیر عباس انصاری 04-06-2009 02:30 PM

نقل قول:

نوشته اصلی توسط pani lovli (پست 42645)
با سلام
ممنونم از اطلاعات مفیدتون.........
با این اوصاف شما تا 200 تومان چه گوشی پیشنهاد میکنید ؟ من زیاد وارد نیستم.. که هم زیبا باشه هم کیفیت خوب...
در ضمن شنیدم که تمام گوشی های موجود در بازار چینی هستند.. حتی آنها که مارک فنلاند دارند..چون این کشور امتیازش را به چین داده..آیا این موضوع حقیقت دارد؟! چگونه به اصل بودن گوشی بی ببریم؟ و گوشیهای چینی 2 سیم کارته مثل n95 کارایی خوبی دارند یا نه؟
با تشکر

با سلاممن پیشنهادم همیشه به همه دوستان سونی اریکسونه چون راحتی کار و فراوانی امکاناتش رو بارها دیدم:53:تو قیمتهای زیر 400 تومن سونی هم کاراتر و هم پر سرعت تر و هم با کیفیت تر و راحت تر از نوکیاست (نوکیا یا نخریم یا N95 هشت گیگ و بالاتر):53:شما میتونین با خریدن یک K800 یا K810 یا W910 یک گوشی خوب داشته باشین:53:سری K که الان شده سری C همون دوربین یا Camera هستند و جدا دوربینهایی عالی دارند و گوشیهای خوب و پرفروشی در دنیا هستند و جزو رکرد داران 2007 و 2008 در اروپا و جهان هستند.این پیشنهاد شخصی من بود.:53:در مورد چینی و غیر چینیهر کسی یه حرفی میزنه من هم آگاهی و تخصص آنچنانی و معلومات فوق تخصصی خارج از محدوده اطلاعات عمومی داخل ایران ندارماما به شدت بعید میدونم که امتیاز تولید گوشی های رده بالا کلا به چین داده بشهمطمئنم حتی اگر تمام مواردش در چین تولید بشه که ممکن نیست و نمیشه... امتیاز نظارت بر تولید و کیفیتش دست کپانی سازنده و برند گوشیهپس مونتاژ و سرهم بندی و عرضه به بازار ممکنه کار چین باشه و سنگاپور و مالزی و... ولی لایسنس نه...گوشیهای چینی مثل هندوانه در بسته هستنداعم از شبه N95 تا بلوتوثها و...خوبش خوبهبدش هم بیخ ریش صاحبشه;)ضمنا معمولا صاحب آول و آخرش خود خریدارهعمر کوتاهدوام کمکیفیت بدعدم داشتن تم و بازی و نرم افزارهای متنوع از عمده ضعفهای این گوشیهاستمن جدا سونی اریکسون رو پیشنهاد میکنم:53::53:تهران... طبقه دوم علا الدینچندجا قیمت کنیدبا فاکتور و ممهور به مهر فروشگاه و تاریخ خرید و البته درج سریال IMEI گوشی در فاکتور بخرید و ضمانت باطری و گوشی رو با فروشنده شرط کنید:53:سریال گوشی و جعبه و پشت گوشی یکی باشه
.
(تمام موارد بالا پیشنهاد و اطلاعات فردی بوده و مطمئنا تصمیم گیری با خود شماست مضافا کندوکاو و جست و جوی بیشتر اطلاعات مناسب تری برایتان به ارمغان خواهد داشت)موفق باشید.:53::53:

pani lovli 04-07-2009 12:05 AM

:53::53:با سلام...
دوست عزیز.. مرسی از راهنمایی سودمندتان... اما من گوشی سونی ارکسون را دوست ندارم نوکیارا بیشتر میبسندم ..اما اینکه از تهران.... خرید کنم.متاسفانه من تهران زندگی نمی کنم:( من در مورد گوشی 6600سوال کرده بودم جواب داده بودید لنزش 2 و به اون کتلت میگن...اما اونی که من دیدم لنز 3و کشویی و خوش دست بود...اصلا هم به کتلت شباهت نداشت;):5:قیمتش هم 240 بود.... اما چرا قیمتهای نوشته شده در تایبیک با بازار کمی مغایرت دارند؟؟
موفق باشید:53::53::53:

دانه کولانه 04-07-2009 07:14 AM

جواب سوالتونو امیر به صورت کامل میده در مورد قیمت عرض کنم قیمتهایی که در سایت ما هست به روز نیست و قدیمی هست به زودی اونها رو به روز میکنم....

امیر عباس انصاری 04-09-2009 04:20 PM

نقل قول:

نوشته اصلی توسط pani lovli (پست 42729)
:53::53:با سلام...
دوست عزیز.. مرسی از راهنمایی سودمندتان... اما من گوشی سونی ارکسون را دوست ندارم نوکیارا بیشتر میبسندم ..اما اینکه از تهران.... خرید کنم.متاسفانه من تهران زندگی نمی کنم:( من در مورد گوشی 6600سوال کرده بودم جواب داده بودید لنزش 2 و به اون کتلت میگن...اما اونی که من دیدم لنز 3و کشویی و خوش دست بود...اصلا هم به کتلت شباهت نداشت;):5:قیمتش هم 240 بود.... اما چرا قیمتهای نوشته شده در تایبیک با بازار کمی مغایرت دارند؟؟
موفق باشید:53::53::53:

سلام
مجددا به فروم پی سی سیتی تالار موبایل خوش آمدین:53:
خوب هرکسی سلیقه ای داره
حالا یا سونی یا نوکیا یا آلکاتل یا صاایران
مهم اینه گوشی به دل صاحبش بشینه
به پای هم پیر بشن انشالله:53::53:

در مورد 6600
تقصیر من نیست جان خودم:65:
آخه نوکیا یکی از کارهای بدبد و بی ادبانه اش اینه رو گوشیهاش اسمهایی میذاره که ریاضیات قوی میخواد تا حفظ کنی و قاطی نشه.. همش شده اعداد... والله عدد هم زیاد تو ذهن نمیشینه و نوکیا اسم خاص و سری خاصی برای گوشیهاش تعریف نمیکنه (سونی این کار رو کرده البته)
این یه نتیجه معمولی از سرچ گوگله
الان اینو ببینین:

http://tbn3.google.com/images?q=tbn:...es/6600old.jpg

6600-Old model مدل قدیمی

این همون کتلت معروفه:D

اینم ببینین:

http://tbn2.google.com/images?q=tbn:...0-slide-00.jpg

Nokia 6600 slide

اینم نوکیا 6600 اسلایده

اگه منظور شما این مدله که این 6600 اسلاید هست
لنزش 3 مگا پیکسلی و طرح کشوئی و نرم افزارش سیمبیان سه بعدی هست و گوشی جدا محشریه خود همین کوروش ادمین ما (حضرت دانه کولانه) هم از همین گوشی یه تا خریده حالشو برده.
به زودی هم کلیه گوشیهای موجود در بازار رو کامل معرفی میکنم کمی زمان لازم دارم در حد چندماه!!
شوخی کردم:D
به زودی معرفیش میکنم
گوشی خوبیه و ... مبارکتون باشه:53::53:
گارانتیش یادتون نره
همین
:53::53:

pani lovli 04-12-2009 02:17 AM

سلام
منظور من همین گوشی بود.... مرسی:53:

pani lovli 04-14-2009 12:03 AM

سلام
باز هم سوال:)...نمیدونم شاید تازگیها دچار وسواس شدم..بین گوشی نوکیا 5310و5610و6600کدام بهتره؟؟ :confused:

امیر عباس انصاری 04-14-2009 10:10 AM

نقل قول:

نوشته اصلی توسط pani lovli (پست 43281)
سلام
باز هم سوال:)...نمیدونم شاید تازگیها دچار وسواس شدم..بین گوشی نوکیا 5310و5610و6600کدام بهتره؟؟ :confused:

http://tbn2.google.com/images?q=tbn:...nokia-5310.jpg
5310

http://tbn1.google.com/images?q=tbn:...nokia-5610.jpg
5610

http://tbn2.google.com/images?q=tbn:...600-slide1.jpg
6600 slide

سلام
هرسه گوشی سیستم عامل یکسان دارند
فقط در ساختار و شک و شمایل و قدرت گوشی متفاوت هستند
زیاد روی 5610 حساب نکنین چون 5310 بیشتر موفق بوده
موفق باشین

pani lovli 04-17-2009 11:56 PM

سلام امیر جون...
میشه اطلاعاتی در باره وارد شدن به ایمیل و آن لاین شدن با گوشی اطلاعاتی بدین؟ یعنی کسی وارد ای دی خود بشه و بخوای به اون pmبدی میتونه سریع جواب بده؟ یا دیر دریافت میکنه و.. مرسی:53:

امیر عباس انصاری 04-20-2009 12:19 PM

نقل قول:

نوشته اصلی توسط pani lovli (پست 43403)
سلام امیر جون...
میشه اطلاعاتی در باره وارد شدن به ایمیل و آن لاین شدن با گوشی اطلاعاتی بدین؟ یعنی کسی وارد ای دی خود بشه و بخوای به اون pmبدی میتونه سریع جواب بده؟ یا دیر دریافت میکنه و.. مرسی:53:

سلام بر شما
روش استفاده از ایمیل و دیگر امکانات اینترنتی در تلفن همراه دقیقا مانند کامپیوتر و رایانه های خانگیست
منتها نوع اتصال در گوشی متفاوته
یا از طریق GPRS وصل میشین که سرعت فعلا در کشور ما پایینه و باید صبور باشین
یا از طریق Wi Fi که در بعضی گوشیها موجوده و مخصوص زمانیست که شما در محدوده اتصال به اینترنت وایرلس لپ تاپ و پی سی و موبایل حضور داشته باشین
در کل روش تقریبا مانند روش کامپیوتر خانگیه فقط صفحات کمتر شلوغه و کوچیکتره تا اسکرین موبایل جواب بده

و هستند نرم افزارهایی که ایمیل خود را در آن محیط بنویسین چه در گوشی و چه نصب کردنی (بسته به نوع گوشی و سیستم عاملش و..)
و آی دی و پسورد خودتان و آدرس ایمیل مقصد را بدهید
تا از طریق GPRS یا وایرلس به نت وصل شده و بدون رفتن به صفحات اضافی از طریق میانبرها سریعتر ایمیل شما و ضمایمش را برای مقصد ارسال کنند
مثال این موضوع مجانی بودن این سرویس در پرتال شرکت سونی اریکسون برای هر گونه از گوشیهای سونی اریکسون است
شما با گوشی به پرتال سونی وصل شده و ایمیلی برای خود افتتاح و باز می کنید
سپس در دفعات بعدی گوشی با کوکی هایی که دارد و ذخیره آدرس و پسورد ایمیل و... شما را می داند
پس متنی را نوشته و به صورت ایمیل به استفاده از پرتال سونی و ایمیل خودتان برای ایمیل هدف ارسال می کنید
در تکنیک Wi Fi سرعت بالاست و قابل قبول
اما در تکنیک GPRS باید توجه داشت که حجم شبکه چقدر است و حجم ایمیل را باید بر حسب توان شبکه در نظر گرفت
در ایران حجم شبکه با MMS حدود 50 کیلو بایت و 100 کیلو بایت است
و حجم ایمیل از طریق درگاه GPRS تا حدود 500 کیلو بایت می رسد
موفق باشید

pani lovli 04-20-2009 11:35 PM

سلام
مرسی از جواب..اما منظور من این بود که همیشه «آن لاینیم ؟؟ و اگر من به کسی pm بدم که او با کامپیوتر تو نت باشه جواب من را نمیگیره؟ از طریق یاهو؟ یعنی همان چت

امیر عباس انصاری 04-22-2009 02:24 PM

اگر که قطع ارتباط یا همون دیسکانکت نشین
مضافا مبلغ قبض موبایل و پرداخت هزینه آنلاین بودن دایم براتون مطرح نباشه
چرا که نه
میتونین همیشه آنلاین باشین
نوع گوشی و چگونگی ارتباط به شبکه جهانی با گوشی درباره پاسخ سوال شما خیلی مهم هستند
مثلا با نوکیا1100 نمیشه همیشه آنلاین بود و همه جا رفت و خیلی کارها انجام داد
چون این گوشی برای این کار و این نوع استفاده طراحی و ساخته نشده و کارهایی بسیار سبکتر و ساده تر ازش انتظار میره.
ولی با یک گوشی پاکت پی سی یا گوشی اسمارت فون یا گوشی ساده تری مثل یک گوشی جاوای مدرن میشه همه کار کرد
فقط به نرم افزار و شبکه اتصال (اعم از هر مدل) نیاز داریم
موفق باشین

pani lovli 04-22-2009 11:34 PM

:102: این چیزی نبود که خواستم.. ببینید. جواب دادن با گوشی پیغام برای منی که تو کامپیوتر چت میکنم سدیع ارسال میشه یا جواب نمیرسه.. شفاف بگم من این مورد را با دوستم داشتم .. که توچت دیدم جواب نمیده.. در صورتی که آن لاین بود .دلخور شدم تماس گرفتم که چرا دیشب جواب ندادی؟ گفت با گوشی آن بودم واسه همین جواب نمیرسیده.. آیا این حرف صحت داره؟
مرسی.....:53:

امیر عباس انصاری 04-23-2009 03:21 PM

اگر با یاهو مسنجر و توسط گوشی وارد مسنجر جهت چت شده باشد
در کنار آیکن مسنجرش در لیست دوستنی که ایشان را اد کرده و ایشان هم آنان را اد کرده اند
آیکنی خاص پدیدار میشود که نشان دهنده این است که شخص با موبایل و از طریق تلفن همراه وارد مسنجر شده است
ضمنا این مورد را که ایشان آنلاین بوده و جواب نداده نمیشود دلیل موجهی برای دلخوری دانست
زیا میشود بدون لاگ آف شدن از مسنجر مسنجر را بست و اتصال به نت را قطع کرد
مسنجر هنوز شما را آنلاین نشان میدهد
مثل کامپیوتر و اینترنت معمولی این شعف در موباسل و اتصال به اینترنت همراه نیز موجود است
موفق باشین

koorosh n 07-26-2009 10:15 PM

salam man goshi behem zang mizanan mige shomare dar shabake mojod nist chera?

ALIREZA1353 09-06-2009 12:22 PM

با سلام من تازه عضو شدم وازخدمتون یه سوال داشتم و اون اینکه بنده تازگیا یه گوشی ان 98 چینی گرفتم وخواستم روش برنامه نصب کنم اما ممکن نشد اگه امکان داره راهنمایی فرمایید. باتشکر.

deltang 09-25-2009 03:11 PM

علیرضا جان فکر کنم گوشیت n97 باشه مگه نه؟

sheida.m 09-25-2009 05:23 PM

اگر منظورتون N97 چینی بوده :

بستگی به برنامه داره ، دیکشنری و نقشه و ... روش نصب میشه و سیستم عاملش هم جاواس اینم بعضی از ویژگی هاش :

Slide and full keyboard design
Flat touch screen
JAVA functions
Dual camera (Back and Front Device)
Bluetooth
E-book reader
Network:GSM850/900/1800/1900MHZ
3.5mm international standard earphone port
Motion setting:change wallpaper,change Music by switch
Language :English/Turkish/Chinese/French/Arabic/Persian/Portuguese/Italian/French/
Spanish/Russian/Português/Vietnamese/indonesia/Bahasa Melayu
Features

اکنون ساعت 06:14 AM برپایه ساعت جهانی (GMT - گرینویچ) +3.5 می باشد.