پی سی سیتی

پی سی سیتی (http://p30city.net/index.php)
-   گوشی های نوکیا Nokia (http://p30city.net/forumdisplay.php?f=37)
-   -   تاپیک سوال و جواب و بحث در مورد گوشیهای نوکیا (http://p30city.net/showthread.php?t=1381)

امیر عباس انصاری 12-04-2007 03:54 AM

تاپیک سوال و جواب و بحث در مورد گوشیهای نوکیا

سلام و عرض ادب و احترام خدمت دوستان و عزیزان :53:

به فروم پی سی سیتی و انجمن موبایل خوش آمدید :53:
اینجا محلی برای پرسیدن سوالات یا جواب دادن به پرسش دیگر عزیزان و دوستان در مورد گوشیهای نــوکـــیا می باشد :53:
ضمنا بحث و تبادل نظر و اشتراک اطلاعات و مطالب عمومی و تخصصی در مورد گوشیهای موبایل نـوکـــیـــا اینجا آزاد می باشد ;)
متشکرم.:53:

ارادتمند... امیر عباس... بچه تهرانپارس!!
[IMG]****************************/87.gif[/IMG]

viola 04-14-2008 07:06 PM

تاپیک سوال و جواب و بحث در مورد گوشیهای نــوکـــیـــا

5610قيمتش چنده الان
تاپیک N71 تيتر صفحه نوشته نوکيا ان 70 اما توضيحات درمورد ان 71 داده شده????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

امیر عباس انصاری 04-14-2008 07:25 PM

نقل قول:

نوشته اصلی توسط viola (پست 13492)
. 5610قيمتش چنده الان

سلام
حدودا: پارس تل 2,600,000 ریال:53:
یادم باشه گوشیهای لیست قیمتها رو آپگرید کنم لیست درست کنم اون تاپیکها زیاد به درد نمیخورند.
:2: خیلی کند میان بالا و ویرایششون زیاد جالب نیست[IMG]****************************/73.gif[/IMG]
باید قیمتها رو لیست کنم.

نقل قول:

نوشته اصلی توسط viola (پست 13493)
تاپیک N71تيتر صفحه نوشته نوکيا ان 70 اما توضيحات درمورد ان 71 داده شده????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ممنون از توجهتون... درستش می کنم:53::53:

خانم ویولا اینم یک تاپیک درجه یک برای شما و دیگر جویندگان راه حق!!

viola 04-14-2008 09:53 PM

ممنون لطفا اگه ممکنه يه مقايسه هم با نوع موزيکش انجام بديد و اگه بازم زحمتي نيست مشخصات اونم بگيد
مرسي:53:

امیر عباس انصاری 04-15-2008 02:40 AM

نقل قول:

نوشته اصلی توسط viola (پست 13500)
ممنون لطفا اگه ممکنه يه مقايسه هم با نوع موزيکش انجام بديد و اگه بازم زحمتي نيست مشخصات اونم بگيد
مرسي:53:

مجدد سلام:53:
ویولای گرامی منو میبخشی اگر پستهاتون رو به این تاپیک منتقل میکنم;)
علت اینه که میخوام از اول مرسوم کل تالار موبایل بشه که سوال را در تاپیک سوال بپرسند و در تاپیک گوشی فقط اطلاعات گوشی درج بشه...:rolleyes: اینجوری پراکندگی بحث هم پیش نمیاد;)
اما در مورد امر شما چشم و انجام شد:

بررسی کامل و تخصصی گوشی نوکیا Nokia N70 - Nokia Nseries N70

بررسی کامل و تخصصی گوشی نوکیا N70 Music Edition - Nokia Nseries N70 Music Edition

Nokia 5610 XpressMusic یک گوشی کشوئی زیبا و شیک

Nokia 5310 XpressMusic تحولی جدید از نوکیا در عرصه رقابت گوشی موبایل

نوکیا N81 با هشت گیگابایت فضای داخلی!! N81 8gb nokia

ضمنا این چند لینک هم مفید فایده شما هستند و در صورت داشتن هرگونه سوالی تا حد دانش در خدمت شما گرانمایه می باشم.:53:
بی نهایت از حضور سبزتان متشکرم:)
فروم پی سی سیتی... تالار موبایل.:53:

babraz 04-23-2008 09:19 PM

تفاوت ان82وکا850

تفاوت بین گوشی نوکیا ان82 وگوشی سونی اریکسون کا850

امیر عباس انصاری 04-24-2008 01:15 AM

نقل قول:

نوشته اصلی توسط babraz (پست 14275)
تفاوت ان82وکا850

تفاوت بین گوشی نوکیا ان82 وگوشی سونی اریکسون کا850

سلام و عرض ادب:53:
خوش آمدین... این هم پاسخ درخواست شما
:).
دوتا تاپیک جدیدالتاسیس و کاملا حرفه ای و تخصصی فقط به خاطر تو:

بررسی کامل و تخصصی گوشی سونی اریکسون K850 با دوربین پنج مگاپیکسلی Sony Ericsson K850

البته پیشنهاد این حقیر به شما دوست عزیز اینه که گوشی N82 را با K850 مقایسه نکنید چرا که یکی دارای نرم افزار جاوا پلات فورم هست و یکی دارای نرم افزارسیمبیان.:confused:
بهتره که این مدل جدید سونی اریکسون را هم مدنظر خویش قرار بدهید تا با 5 مگاپیکسلی جدید سونی اریکسون هم بیشتر آشنا بشوید.;)
اینم لینکش:
Sony Ericsson G900 محصولی جدید از سونی بادوربین پنج مگاپیکسلی و سیستم عامل سیمبیان

متشکرم و موفق باشید:53:
ارادتمند امیر عباس بچه تهرانپارس!!
[IMG]****************************/87.gif[/IMG]

GolBarg 05-15-2008 02:01 AM

amir

اين گوشي نوكيا 7610 دارم ولي هيچي روش نصب نميشه از تم گرفته تا بازي.
وقتي اجرا ميكني مثلا ميزني اينستال بعد كه شروع ميكنه نصب كردن ميزنه فايل كارپت.(همون فايل خرابه)
ممنون ميشم بگي چيكارش كنم؟!

امیر عباس انصاری 05-18-2008 06:16 AM

نقل قول:

نوشته اصلی توسط Mina110 (پست 19810)
اين گوشي نوكيا 7610 دارم ولي هيچي روش نصب نميشه از تم گرفته تا بازي.
وقتي اجرا ميكني مثلا ميزني اينستال بعد كه شروع ميكنه نصب كردن ميزنه فايل كارپت.(همون فايل خرابه)
ممنون ميشم بگي چيكارش كنم؟!

[IMG]****************************/73.gif[/IMG]
سلام و خوش آمدین:53:
این توضیحتون خیلی درهم برهم شد...
ننوشتین چجور فایلی
تم؟؟
بازی؟
نرم افزار؟
چی؟
سعی می کنم حدسی جوابتون رو بدهم
1- گوشی شما دارای نرم افزار سیمبیان ورژن 60 نسخه اولیه است و نباید غیر از فایلهای خودش چیزی درش اینستال کرد چون جواب نمیده
این گوشی گستردگی و تنوع تم و بازی و نرم افزار زیادی نداره
تو فروم خودمون اینجا هست که به کار شما میاد:
Symbian s60 1.x and 2.x
سیمبیان سری 60 ویرایش اول و دوم

این لینک هم کمک حالتون میشه حتما... مخصوصا سمت راست بالارا نگاه کنین جهت انتخاب فایل گوشیتون
Nokia 7610 Themes, 7610 Games, 7610 Softwares, 7610 Downloads ...

ضمنا اگر تمام انتخابهای شما درست بود و تم یا بازی مناسب یا نرم افزار متناسب با قابلیت گوشیتون پیدا کردین راهی هست که باید انجام بشه
اول تاریخ گوشیتون رو به چندسال قبل میلادی برگردونین مثلا 2003 و بعد اون فایل رو نصب کنین تا رحیستر و ... نخواد
ضمنا گوشیتونو ری استارت کنین بعد فایل نصب شده را باز و اجرا کنین

موفق باشین.:53:

GolBarg 05-20-2008 01:25 PM

سلام در مورد سوالي كه داشتم و گفتين در برهم شد بخاطر اينكه اگه پايينشو بخونين متوجه ميشين.
همه اينايي كه گفتين را انجام دادن ازخود همين سايت شما هم يه اسكرين سرور دانلود كردم ولي باز چيزي اصلا نصب نميشه.
اول كه سوال ميكنه اين برنامه مورد اطمينان نيست و شما تاييد مي كنيد و بعد سه گزينه مياد به اسم اينستال و نوع فايلي كه داه نصب ميشه و يه چيز ديگه.اينستالو كه ميزني سريع پيغام ميده فايل خرابه.

اينكه چي نصب نميشه هيچي نصب نميشه چون اصلا منوش فارسي هم نيست مسيج هاي فارسي بعضي از حروفشو نمي شناسه مثل ك و ي .خلاصه اينكه با توجه به اينكه تعريف هايي كه شما ازش كردين پشيمون شديم چه گوشي خريديم .
اسكرين سروري كه دانلود كردم از فروم اينه ادرسش
http://p30city.net/showthread.php?t=3993

اگه بتونيد كمكم كنيد ممنون ميشم.ميسي از همه چيز.

دانه کولانه 05-20-2008 05:41 PM

احتمال داره که شما برنامه ای شبیه گارد برای گوشیتون نصب کرده باشید که این برنامه معمولا در سونی اریکسون همیشه نصب برنامه های جدید رو مختل میکنه
اگر همچیین برنامه ای روی گوشیتون دارید بنا به شواهدی که میگید هرگونه برنامه ای... و نیز اینکه پیغام میده که برنامه رو نصب کنم یا خیر... اون برنامه گارد رو موقتا از روی گوشیتون بردارید سپس امتحان کنید نصب برنامه های جدید رو

GolBarg 05-28-2008 11:34 AM

اون گاردي كه شما گفتين مشكل ساز نبوده ولي چون دورين خراب بوده دادم تعمير الان هم نرم افزار روش نصب ميشه.بابت همه چيز ميسي:o

امیر عباس انصاری 05-29-2008 05:21 AM

نقل قول:

نوشته اصلی توسط Mina110 (پست 22579)
سلام در مورد سوالي كه داشتم و گفتين در برهم شد بخاطر اينكه اگه پايينشو بخونين متوجه ميشين.همه اينايي كه گفتين را انجام دادن ازخود همين سايت شما هم يه اسكرين سرور دانلود كردم ولي باز چيزي اصلا نصب نميشه.اول كه سوال ميكنه اين برنامه مورد اطمينان نيست و شما تاييد مي كنيد و بعد سه گزينه مياد به اسم اينستال و نوع فايلي كه داره نصب ميشه و يه چيز ديگه.اينستالو كه ميزني سريع پيغام ميده فايل خرابه.
اينكه چي نصب نميشه هيچي نصب نميشه چون اصلا منوش فارسي هم نيست مسيج هاي فارسي بعضي از حروفشو نمي شناسه مثل ك و ي .خلاصه اينكه با توجه به اينكه تعريف هايي كه شما ازش كردين پشيمون شديم چه گوشي خريديم .اسكرين سروري كه دانلود كردم از فروم اينه ادرسش
http://p30city.net/showthread.php?t=3993
اگه بتونيد كمكم كنيد ممنون ميشم.ميسي از همه چيز.

سلام
ببخشید دیر جواب میدم در حقیقت هم فال شد و هم تماشا;)
اشکال گوشی شما قدیمی بودن ورژن نرم افزارش بود و حالا که رفته تعمیرگاه اون مشکل رفع شده... یعنی نرم افزارش به روز شده.چه جوری بگم... آهان... ویندوز سیستم کامپیوتر رو دیدین؟؟ اگه قدیمی باشه هی ارور میده و کند میشه و ریپ میزنه و اذیت میکنه.
دقیقا در گوشیهای سیمبیان همین حالت موجوده و بعد از مدتی باید دستی سر و گوشش کشید البته از نوع نرم افزاریش.. ضمنا من کی گفتم گوشی شما خوب نیست؟:confused:
فقط گفتم ("
این گوشی گستردگی و تنوع تم و بازی و نرم افزار زیادی نداره")
نگفتم بده... از نظر من همه گوشیها در حد خودشون خوب هستند.;)
نیاز کاربر و چگونگی استفاده اون از گوشیه که کاربردهای گوشی رو نمایان میکنه.:53:

نقل قول:

نوشته اصلی توسط دانه کولانه (پست 22584)
احتمال داره که شما برنامه ای شبیه گارد برای گوشیتون نصب کرده باشید که این برنامه معمولا در سونی اریکسون همیشه نصب برنامه های جدید رو مختل میکنه اگر همچیین برنامه ای روی گوشیتون دارید بنا به شواهدی که میگید هرگونه برنامه ای... و نیز اینکه پیغام میده که برنامه رو نصب کنم یا خیر... اون برنامه گارد رو موقتا از روی گوشیتون بردارید سپس امتحان کنید نصب برنامه های جدید رو

نه کوروش جون حدستون درست نبود:confused: اما فکر خوبی بود:41::53:
اگه سیستمی گارد داشته باشه اصلا به قسمت نصب برنامه نمیره و کلا برنامه رو غیر مجاز اعلام میکنه اما ایشون تا نصب میرفته بعد اعلام خرابی فایل رو دریافت میکرده، به نظر من ایراد از همون سیستم عامل بوده، به هر حال سیمبیان از زیر پایه های سیستم عامل لینوکس ابتدائی هست و با اینهمه گستردگی در حقیقت اشکالات زیادی هم داره و برای همین مرتب ورژن بروز شده ای به بازار میاد و فریمورش آپدیت میشه.:rolleyes:

نقل قول:

نوشته اصلی توسط Mina110 (پست 23455)
اون گاردي كه شما گفتين مشكل ساز نبوده ولي چون دوربين خراب بوده دادم تعمير الان هم نرم افزار روش نصب ميشه.بابت همه چيز ميسي:o

خواهش می کنیم:53:
شما با استفاده از همون ترفند تاریخ عقب کشیدن گوشی می تونین تمام نرم افزارهای اون زیر تالار سیمبیان رو که به شما دادم و البته نرم افزارهای تالار جاوا و بازیهای جاوا رو در گوشیتون استفاده کنین.;)
امیدوارم از استفاده این فروم لذت ببرید.:53:

shahin_1111 08-04-2008 07:10 AM

مشكل با مموري كارت n82

سلام.من n82 گرفتم مموري كارت و كه وارد مي كنم memory card corrupted ميده نه فرمت ميشه نه ميشناسه ميشه منو راهنمائي كنين كه چيكار كنم؟در ضمن ببخشين اگه اشتباهي پست زده باشم

haj_amir 08-04-2008 07:25 AM

مموری کارتت به احتمال قوی سوخته

shahin_1111 08-04-2008 04:49 PM

هر مموري كارتي ميزارم اينجوري ميشه

دانه کولانه 08-04-2008 08:06 PM

بهتره که گوشیتونو به یه تعمیرکار نشون بدید اینطوری بهتر و سریعتر به نتیجه میرسید
احتمالا برای گوشیتون مشکلی پیش اومده باشه که رفع و رجوعش از دست بنده و شما ساخته نیست

GolBarg 08-11-2008 02:28 AM

کد امنیتی

سلام.
میخواستم روی گوشیم کد امنیتی بزرام ولی هیچ جور قبول نمیکنه.
میشه بگین اصلا روی گوشی 7610 چه جوری میشه گذاشت.میسی:53:

viola 08-11-2008 03:36 PM

چطوري ميشه رمز گوشيه 5610 يا کلا گوشيهاي نوکيا رو کشف کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟اگه ميشه توضيح بديد چون اون کدايي که قبلا بود نميدونم چطوري عمل ميکنه
خيلي مهمه برام ممنون

دانه کولانه 08-11-2008 06:07 PM

متاسفانه اطلاعی از هیچکدام از دو سوال فوق ندارم احازه بدید مدیر بخش بعدا اگر مطلب خاصی بود خدمتتون ارائه میکنه

GolBarg 11-13-2008 03:43 PM

نقل قول:

نوشته اصلی توسط Mina110 (پست 30540)
سلام.

پس جوابه سوال من چی میشه:20::20:

امیر عباس انصاری 11-13-2008 05:07 PM

نقل قول:

نوشته اصلی توسط Mina110 (پست 30540)
سلام.

سلام
احتمالا باید به مسیر زیر بروید:
Menu ... Extras ... Setting ... Security ... Phone & Sim ... Auto Lock Period ...
عدد یک (1) را وارد کنید. بعد در قسمت Lock کد رمز را بزنید و باقی ماجرا.......

نقل قول:

نوشته اصلی توسط viola (پست 30556)
چطوري ميشه رمز گوشيه 5610 يا کلا گوشيهاي نوکيا رو کشف کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟اگه ميشه توضيح بديد چون اون کدايي که قبلا بود نميدونم چطوري عمل ميکنه
خيلي مهمه برام ممنون

اینقدر این بحث پر از کد و غیره است که ترجیح می دهم پا توش نذارم:102:
بسکه انواع و اقسام نوکیا داریم:2:
فنلاندی
آلمانی
فنلاندی/آلمانی
ششصدمدل سیمبیان
و دیگر هیچ!!!

این کد را امتحان کنید(عوارضش گردن خودتونه من از نت کش رفتم :p) :
#2640#*
کد رمز فعلی گوشی را نشان میدهد. کد رمز گوشی در حالت عادی 12345میباشد.

نقل قول:

نوشته اصلی توسط دانه کولانه (پست 30570)
متاسفانه اطلاعی از هیچکدام از دو سوال فوق ندارم احازه بدید مدیر بخش بعدا اگر مطلب خاصی بود خدمتتون ارائه میکنه

ناراحت نشو رییس .
مهم نیست
من هم زیاد اطلاعات ندارم... ولی جام جم و ایران زیاد دارم:D
یه اتاق پر.....

نقل قول:

نوشته اصلی توسط Mina110 (پست 33395)
پس جوابه سوال من چی میشه:20::20:

اوه اوه.. چه اشک دم مشکی
:30::30::30::30:

GolBarg 11-26-2008 08:53 PM

memory

سلام
سوالم این بود که وقتی یه برنامه روی گوشیت نصب میکینی و اومو روی حافظه نصب میکنی بعد که از خود گوشی حافظه را فورمت میکنی چرا پاک نمیشه؟؟
نه تنها برنامه ها بلکه چیزای دیگه مثل عکس و...
من گوشمو فورمت کردم ولی فرمت نمیشه؟؟
یا از اینکه از رم ریدر این کارو انجام دم؟؟
ومشکل مهمترم اینکه من inbox را مموری بوده ولی چند وقت پیش تمامه مسیجام پرید الان وقتی که inbox را مموری میزارم وقتی میخوام صفحه ای new massage بیارم باز نمی کنه؟؟چرا؟ فقط نگین فلش باید بشه
گوشیمم همون 7610
:confused::confused:

امیر عباس انصاری 11-29-2008 01:39 AM

نقل قول:

نوشته اصلی توسط Mina110 (پست 34523)
سلام
سوالم این بود که وقتی یه برنامه روی گوشیت نصب میکینی و اومو روی حافظه نصب میکنی بعد که از خود گوشی حافظه را فورمت میکنی چرا پاک نمیشه؟؟
نه تنها برنامه ها بلکه چیزای دیگه مثل عکس و...
من گوشمو فورمت کردم ولی فرمت نمیشه؟؟
یا از اینکه از رم ریدر این کارو انجام دم؟؟
ومشکل مهمترم اینکه من inbox را مموری بوده ولی چند وقت پیش تمامه مسیجام پرید الان وقتی که inbox را مموری میزارم وقتی میخوام صفحه ای new massage بیارم باز نمی کنه؟؟چرا؟ فقط نگین فلش باید بشه
گوشیمم همون 7610
:confused::confused:

سلام:53:
درمورد نصب و پاک کردن:
فکر کنم باید خود برنامه نصب شده توسط خودش یا گوشی یا نرم افزارهایی مخصوص اینکار Remove و یا Uninstall شود و یا حافظه (رم) گوشی را با کامپیوتر فرمت کامل کنید

در مورد فرمت گوشی:
گوشیتونو چه جوری فرمت کردین؟ با دادن کدهای مخصوص نوکیا یا با نرم افزار یا با سیستم یا با.....
در اینمورد توضیح لطفا؟؟

در مورد اینباکس:
خودتون نوشتین رم رو فرمت کردین
توقع دارین اینباکس نپره؟؟
ضمنا اینباکس رو گوشی باشه بهتره چون فقط دریافت میکنه و درنهایت حجمش پر میشه ولی روی رم ضریب امنیتش کمتره (علتش سرعت کم نرم افزار گوشیه)

یه نظر شخصی ارائه بدم؟
بهتر نیست به جای اینهمه دردسر یک نوکیای مدل بالاتر یا بهتر از اون:53:
یک سونی اریکسون واقعا راحت و بی دردسر خریداری کنید:53:
قیمتها هم که همه داره مرتب میاد پایین
پیشنهاد خوبیه ها....

پیشنهادم شخصی من هم K800 هست که هم سه رنگ جذاب و اصیل داره هم واقعا سه و دو دهم مگاپیکسل اصله هم به نسبت امکاناتش خیلی ارزونه و هم واقعا صدای خوب و تصویر عالی و کیفیت تولید بالایی داره (پرفروشترین گوشی جهان در 2007 و اوایل تا اواسط 2008 در جهان)
البته پیشنهاد من به این خاطره که رفع مشکلات از شما دوست گرامی بشه والا گوشی شما هنوز هم یک گوشی خوبه.... ولی خوب چون نرم افزارش ورژن قدیمی هست کاربر این گوشی هم باید صبور و پرحوصله و ضمنا وارد به تمام فن و ترفندهای این سری از نوکیا باشه:
تالار نرم افزارهای گوشی شما:

Symbian s60 1.x and 2.x

GolBarg 11-29-2008 09:47 AM

حافظه

در مورد فرمت که از خود فرمت گوشی استفاده کردم
قبل از اینکه فرمت کنم مسیجام پرید
و بخاطر این میخوام اینباکسم مموری باشه چون میدونین وقتی بلوتوث میکنینم میاد تو اینباکس قرار میگیره
واما الان مموری ام فرمت شده ومشکلی ندارم برنامه ها حذف کردم
فقط اینکه وقتی اینباکس را مموری قرار میدم گزینه که برای نوشتن مسیجه میزنم نمیاد و فایلی اگه بلوتوث کنم هیچی نشون نمیده؟؟!!
و اینکه عوض کنم میتونم بگم no any money :20:

امیر عباس انصاری 11-29-2008 02:16 PM

نقل قول:

نوشته اصلی توسط Mina110 (پست 34640)
در مورد فرمت که از خود فرمت گوشی استفاده کردم
قبل از اینکه فرمت کنم مسیجام پرید
و بخاطر این میخوام اینباکسم مموری باشه چون میدونین وقتی بلوتوث میکنینم میاد تو اینباکس قرار میگیره
واما الان مموری ام فرمت شده ومشکلی ندارم برنامه ها حذف کردم
فقط اینکه وقتی اینباکس را مموری قرار میدم گزینه که برای نوشتن مسیجه میزنم نمیاد و فایلی اگه بلوتوث کنم هیچی نشون نمیده؟؟!!
و اینکه عوض کنم میتونم بگم no any money :20:

در مورد گزینه آخری متاسفم
متقابلا همدردی می کنم:20: چون دقیقا در همچین حالتی گرفتار بودم و درک میکنم:2:
انشالله درست بشه ده ده تا نصیبتون بشه:53:

خوب پس با خود گوشی فرمت کردین و قبل از فرمت مسیجهاتون پریده:39:
می دونین
به نظرم خیلی شبیه یک اشکال نرم افزاری در سیستم عامل گوشیه تا تداخل سخت افزاری بین رم و موبایل:39::39:

پیشنهاد من (البته حتما با خبره ها هم مشورت کنید مخصوصا در مورد پیشنهاد من)
نظر من اینه که از تمام فایلهای گوشی و مموریتون و دفتر تلفنتون و اطلاعات مورد نیازتون بک آپ بگیرید
گوشی رو بدون رم مستر ریست کنید با کد ارجینال شرکت نوکیا یا با کد داخلی خود تنظیمات نوکیا در گوشی (پین کد میخواد) که بعدش گوشی به تنظیمات زمان تولید و ارائه به بازارکمپانی برمی گرده
بعد رم رو داخل گوشی بذارید و رم رو توسط خود گوشی فرمت کنید
در حقیقت ما داریم یک بازگشت به گذشته می زنیم و گوشی رو به حالت تنظیم اولیه کارخانه و تاریخ تولید بر می گردونیم و زمان فرمت گوشی و رم و فایلهای سیستم گوشی و رم رو همزمان می کنیم و به اصطلاح یک تاریخ و سیستم و مموری رو در گوشی فعال می کنیم تا همخوانی بهتری داشته باشند
بعدش با استفاده از تغییر زمان و تنظیم و نصب نرم افزارهای کم و فقط ضروری و عدم نصب چندین بازی و (هرچی کمتر بهتر) گوشی رو سبک نگه میداریم و زیاد به برنامه اش فشار نمیاریم
در کل بازهم این نظر من بود ولی یه مشورت با افراد فنی تر و آگاه تر در مورد این گوشی NIKIA 7610 فنلاندی که دارای سیستم عامل سیمبیان سری شصت ویرایش نسخه دوم هست هم کار خیلی بهتر و مناسب تریه(البته گزینه فلش کردن گوشی توسط موبایل قفروشان غیر متخصص هم در نود و پنج درصد اوقات همین مستر ریست گوشیه و فقط تعمیرگاههای مجاز با استفاده از پکیج مخصوص نوکیا و نرم افزارهای مخصوص می تونند سیستم عامل گوشی شما را ارتقا داده و بروزرسانی کنند وگرنه اگه بلد نباشند یا امکانات نداشته باشند یا خدای نکرده شیاد باشند همین مستر ریست رو با چندتا ترفند انجام می دهند و بعد میگن فلش کردیم):confused::confused:
این کل چیزیه که به ذهنم رسید ولی اگه هنگام جستجو و پرسش چیز مناسبتری پیدا کردم حتما به اطلاع شما خواهم رساند:53:
موفق باشین:53:

4479745531 11-30-2008 11:22 AM

سلام
اگرراجع به دفترچه راهنماي فارسي نوكياn82اطلاعاتي داريد اعلام فرماييد.

امیر عباس انصاری 11-30-2008 08:28 PM

نقل قول:

نوشته اصلی توسط 4479745531 (پست 34681)
سلام
اگرراجع به دفترچه راهنماي فارسي نوكياn82اطلاعاتي داريد اعلام فرماييد.

سلام
متاسفانه دفترچه راهنما و چیزی شبیه آن را نداربیم ولی این مطلب تخصصی و معرفی کامل موجوده:

تاپیک معرفی و بررسی کامل و تخصصی گوشی نوکیا N82 بادوربین پنج مگاپیکسلی Nokia N82

eddy 11-30-2008 09:54 PM

كمك در مورد 78

سلام دوستان من يه كاربر تقريباً جديد تو سايتتونم.:65:
گوشى من n78 هستش.:)
ميخواستم بدونم من يه جاهايى شنيدم كه اين گوشيم قابليت كشيدن كانال تلوزيون رو داره (ميخواستم بدون آيا راسته؟ اگه راسته چجوريه؟):20:

امیر عباس انصاری 11-30-2008 11:33 PM

نقل قول:

نوشته اصلی توسط eddy (پست 34697)
سلام دوستان من يه كاربر تقريباً جديد تو سايتتونم.:65:
گوشى من n78 هستش.:)
ميخواستم بدونم من يه جاهايى شنيدم كه اين گوشيم قابليت كشيدن كانال تلوزيون رو داره (ميخواستم بدون آيا راسته؟ اگه راسته چجوريه؟):20:

سلام دوست گرامی و خوش آمدید
پاسخ شما و توصیه ما به شما مطالعه کامل این تاپیک:

بررسی کامل و تخصصی گوشی نوکیا Nokia N78 با دوربین 3.2 مگاپیکسلی

s.salari2008 12-01-2008 02:41 PM

چه جوری می شه باری یا عکسو ریخت رو گوشی:20::20::20:

eddy 12-01-2008 02:43 PM

خيلى ممنون اطلاعات مفيدى بود ولى يه سؤال ديگه هم داشتم ميشه اينارو به صورت دقيق بهم توضيح بديد بفهمم يعنى چى؟!!:35:
(البته با فائدشون:))
GPRS : دارد Class 11, 118.4 kbits
EDGE :دارد Class 32, 296 / 177.6 kbits
HSCSD :دارد
3G: دارد HSDPA, 3.6 Mbps
Wireless LAN:دارد Wi-Fi 802.11 b/g, UPnP technology

امیر عباس انصاری 12-01-2008 05:45 PM

نقل قول:

نوشته اصلی توسط eddy (پست 34748)
خيلى ممنون اطلاعات مفيدى بود ولى يه سؤال ديگه هم داشتم ميشه اينارو به صورت دقيق بهم توضيح بديد بفهمم يعنى چى؟!!:35:
(البته با فائدشون:))
GPRS : دارد Class 11, 118.4 kbits
  • همون قابلیت اتصال به جی پی آر اس با توضیحات تخصصی در مورد سرعت اتصال و انتقال و قدرت گوشی در این موارد
EDGE :دارد Class 32, 296 / 177.6 kbits
  • قابلیت اتصال به جی اس ام با توضیحات تخصصی در مورد سرعت انتقال و تماس و قدرت گوشی در این موارد
HSCSD :دارد
  • یکی از کارهاش قابلیت مربوط به فعال سازی کدهای همگرا یاواگرا در رومینگهای داخلی و سوییچینگ های بین شبکه های عمومی و خصوصی و چند کار دیگه (مخفف کلمات تخصصی هستند همه اشان)
3G: دارد HSDPA, 3.6 Mbps
  • تماس با مخاطب به صورت مکالمه تصویری یا اشتراک فایل چیزی شبیه چت تصویری و چند نوع تماس منطقه ای یا شبکه ای دیگر با این سرویس (مکالمه سه بعدی یا چند نفره تصویری و غیره)
Wireless LAN:دارد Wi-Fi 802.11 b/g, UPnP technology
  • دارا بودن امکانات ارتباط با مراکز ارائه دهنده سرویس اشتراک شبکه و نت و اینترنت بیسیم که به لن بیسیم معروف می باشند و اطلاعات تخصصی در مورد پورت ها و پروتکل ها و سرعت انتقال دیتا بین دیتاسنترها و غیره....

توضیحات در حد توان و دانش کم این حقیر بین عناوین درج شد با رنگ متفاوت البته;)
بازهم سوالی هست دوست عزیز؟
:53:

امیر عباس انصاری 12-01-2008 05:55 PM

نقل قول:

نوشته اصلی توسط s.salari2008 (پست 34747)
چه جوری می شه بازی یا عکسو ریخت رو گوشی:20::20::20:

سلام:53:
من متوجه نشدم منظور شما چه مدل گوشی هست ولی چون جای سوال شما در قسمت برنامه و بازی و تم گوشیهای اپل آیفون مناسب نبود سوالتون رو به اینجا انتقال دادم هرچند اگه مدل گوشی شما نوکیا هم نباش فعلا اینجا جای مناسبیه.;)

در مورد سوالتون:
اول اینکه باید گوشی همچین امکانی رو داشته باشه یعنی برنامه ریزی و بازی خوری و دارای قابلیت دریافت برنامه و بازی و تم و فایل و کلیپ و...
و در صورت قابلیت دریافت روشهای زیر برای دریافت و به اشتراک گذاردن فایلها مورد نیازه:

• از طریق بلوتوث
  • از طریق درگاه مادون قرمز (اینفرارد)
  • از طریق رم (کامپیوتر و رم ریدر)
  • از طریق کابل گوشی (اتصال گوشی به کامپوتر)
  • از طریق اتصال گوشی به شبکه اینترنت یا جی پی آراس و دانلود فایل توسط خود گوشی

و....

s_gh 12-01-2008 06:52 PM

ایا میتوان بر روی گوشی n72smsفارسی نصب کرد

امیر عباس انصاری 12-02-2008 03:14 AM

نقل قول:

نوشته اصلی توسط s_gh (پست 34758)
ایا میتوان بر روی گوشی n72smsفارسی نصب کرد

http://tbn2.google.com/images?q=tbn:...8-5-9-d-72.jpg

http://tbn2.google.com/images?q=tbn:...okia-n72-g.jpg
خیر دوست عزیز نمی شود کاملا و صددرصد گوشی را فارسی کرد چون نرم افزار گوشی شما (Symbian s60 1.x and 2.x ) می باشداین نرم افزار جهت ارسال اس ام اس فارسی به شما کمک می کند=موضوع مهم : برنامه sms فارسی برای انواع گوشیهای سیمبیان (نوکیا و سونی اریکسون)

اینهم تالار مربوطه به نرم افزارهای مربوط به گوشی شما=Symbian s60 1.x and 2.x

eddy 12-02-2008 11:04 PM

آقا خيلى ممنون فقط اين قضيه كشيدن شبكشو هنوز نگرفتم آيا ميشكه يا نه اينكه ميگن يه برنامه ميريزى روش بعد ميشكه درسته يا نه (يعنى گوشيم اين قابليتو داره؟!)

امیر عباس انصاری 12-02-2008 11:20 PM

نقل قول:

نوشته اصلی توسط eddy (پست 34912)
آقا خيلى ممنون فقط اين قضيه كشيدن شبكشو هنوز نگرفتم آيا ميشكه يا نه اينكه ميگن يه برنامه ميريزى روش بعد ميشكه درسته يا نه (يعنى گوشيم اين قابليتو داره؟!)

دوست عزیز من دقیقا متوجه منظور شما نشده یا نمیشم؟؟!!:confused:
کشیدن؟؟
کشیدن چی؟:confused:
کشیدن کانال تلویزیون یعنی چی؟؟؟؟:confused:
منظورتون امکان وجود قابلیت دریافت کانالهای تلویزیون توسط گوشی (Nokia N78) شماست؟؟

http://tbn1.google.com/images?q=tbn:...-n78-phone.jpg

باید عرض کنم در شبکه های مخابراتی پرسرعتی مانند اروپا و امریکا و کانادا گوشیها با امکاناتی اعم از ارتباط بی سیم و GPRS و اینترنت می توانند برنامه های شبکه ای و مخابراتی و اینترنتی و ماهواره ای کانالهای تلویزیونی مخصوص یا عادی را رایگان یا پولی مشاهده کنند و نرم افزارهای خاصی هم در گوشیها و سایتها برای اینکار موجوده
اما اگه منظورتون اون سبک نمایش کانالهای تلویزیونی ایران هست که توسط گوشیهای چینی و متفرقه در ایران اجرا میشه... یعنی دیدن مثلا شبکه خبر روی گوشی... خیر چون سیستم صدا و سیمای ایران آنالوگه و گوشی در ماهیت یک دریافت کننده رسانه ای کار میکنه (نوعی رادیو مثلا) و نه یک ارتباط اینترنت یا شبکه بیسیم یا اینترنت یا GPRS و غیره;)
این گوشی برای امکاناتی به مراتب بالاتر و برتر از قدرت و امکانات شبکه مخابراتی و کانالهای تلویزیونی داخلی ایران طراحی شده است
موفق باشید

eddy 12-06-2008 10:20 PM

{شیت شدن}{داش مشتی}{قاط} خيلى ممنون تقريباً هر چى ميخواستم فهميدم.
يه سؤال ديگه هم داشتم اونم اينكه قضيه بازيهاى n gage (اگه درست نوشته باشم) چيه چرا يه جا مينويسن 1 يه جا مينويسن 2 (منظورم n gage1-2) در ذم كدومشون به گوشى من ميخوره؟!
واگه ميخوره طريقه نصبشون رو گوشى چجوريه؟!

امیر عباس انصاری 12-08-2008 12:57 AM

تاپیک سوال و جواب در مورد گوشیهای نوکیا

نقل قول:

نوشته اصلی توسط eddy (پست 35079)
{شیت شدن}{داش مشتی}{قاط} خيلى ممنون تقريباً هر چى ميخواستم فهميدم.
يه سؤال ديگه هم داشتم اونم اينكه قضيه بازيهاى n gage (اگه درست نوشته باشم) چيه چرا يه جا مينويسن 1 يه جا مينويسن 2 (منظورم n gage1-2) در ذم كدومشون به گوشى من ميخوره؟!
واگه ميخوره طريقه نصبشون رو گوشى چجوريه؟!

سلام
عجب سوالی... چی جواب بدم حالا؟
خوب بذار اینجوری بگم که من فقط یک NGage دستم گرفتم مدتش هم چندثانیه بود
این گوشیها مانند پلی استیشن ورژن سه عرضی هستند و در سمت راست دکمه های اجرای فرمان برای بازی و در سمت چپ دکمه های مکان نما و تغییر جهت و راهنمای جهات را دارا می باشند و وقتی در دست کاربر قرار می گیرند صفحه و دکمه ها و حالت گوشی یک دسته درست می کنند که برای بازی هم می باشد
دو مدل هم دارند
سیستم عامل مدل Nokia N GAGE قدیمی و QD مدل جدیدتر Nokia N GAGE = Symbian s60 1.x and 2.x Edition

http://www.last100.com/wp-content/up...kia_n-gage.png

و اختمالش هست به گوشی شما هم بخوره;)
ولی احتمالش از نظر من زیاد نیست چون نرم افزار و یسیستم عامل و صفحه نمایش متفاوتی رو پوشش میده ولی ممکنه تعدادی از بازیهاشون مشترک بشه

اکنون ساعت 11:11 AM برپایه ساعت جهانی (GMT - گرینویچ) +3.5 می باشد.