بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال > اخبار فوتبال داخلی و خارجی

اخبار فوتبال داخلی و خارجی در این تالار به اخبار فوتبال داخل و خارج از کشور پرداخته میشود

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
Prev پست قبلی   پست بعدی Next
قدیمی 08-09-2010
مهدی آواتار ها
مهدی مهدی آنلاین نیست.
مسئول و ناظر ارشد - مدیر تالار موبایل و دوربین دیجیتال

سپاسها: : 4,552

4,939 سپاس در 1,683 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض مظلومی هم به خاطر انتقاد از قطبی محکوم شد!

به گزارش شبکه ایران،کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال که تمام توان خود را برای ساکت کردن منتقدان بی‌شمار افشین قطبی به کار بسته رای خود را درخصوص تخلف سرمربی تیم استقلال تهران صادر کرد.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون، رای کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال درباره تخلف سرمربی استقلال تهران مبنی بر عدم رعایت مفاد ماده 23 آیین نامه انضباطی اعلام شد.در این رای آمده است:«پرویز مظلومی سرمربی استقلال طی انجام مصاحبه ای با یک روزنامه ورزشی منتشره در تاریخ چهارشنبه14/5/89،بدون در نظر داشتن جایگاه تیم ملی گفتگویی انجام داده و ضمن لطمه زدن به جایگاه تیم ملی ،نسبت به سرمربی ومربی تیم ملی مطالب خلاف واقعی را بیان کرده است.

به همین دلیل کمیته انضباطی - بااستناد به بند های قانونی آئین نامه کمیته انضباطی وی را به توبیخ کتبی و درج در پرونده و پرداخت مبلغ 50 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد.

این رای به استناد ماده 15 آئین نامه انضباطی با رعایت قوانین مربوطه پس از اعلام رای قابل تجدید نظر خواهی در کمیته استیناف است.

لازم به ذکر است، کمیته انضباطی در پایان رای خود تاکید کرده است:«مسلما تکرار تخلف از سوی پرویز مظلومی محرومیت از حضور و همراهی درنیمکت استقلال و سایر تنبیهات موجود در آئین نامه کمیته انضباطی را در پی خواهد داشت.»

پرویز مظلومی چندی پیش در انتقاد از افشین قطبی در گفت و گو با خبرنگاران اعلام کرد:«فضای فوتبال ما بیشتر به سمت حاشیه گرایش دارد و رسانه‌ها باید این روند را اصلاح کنند. جمعه شب در این برنامه ورزشی سرمربی تیم ملی را آورده بودند و تصاویر بلیت سفر او به آفریقا را پخش می‌کردند، البته من به مجری این برنامه (جهانگیر کوثری) ارادت دارم اما به جای اینکه در این برنامه درباره اردوی اشتباه تیم ملی صحبت بشود و برنامه مربی تیم ملی نقد بشود از ایشان حمایت می‌کنند. الان تیم ملی تازه از اردو برگشته که بازیکن‌های من به ارمنستان می‌روند. ما هنوز ریکاوری نداشتیم و برای بازی استیل آذین عملا تمرینی برای هماهنگی انجام نمی‌دهیم. به نظر من آقای قطبی یا باید این بازی را در تهران برنامه‌ریزی می‌کرد یا حداقل اینکه از مسئولان لیگ می‌خواست بازی‌های لیگ را یک روز عقب بیاندازند. من چگونه می‌توانم از بازیکنی که چهارشنبه بازی کرد در روز جمعه استفاده کنم آن هم بدون تمرین؟درست است که آقای قطبی بابت نتایج تیم ملی پاسخگو باشد اما ما هم باید به 20 میلیون استقلالی جواب بدهیم و توقع هواداران از من مظلومی زیاد است. من به آقای فتح‌الله‌زاده صحبت کردم و هر تصمیمی که باشگاه بگیرد ما اطاعت می‌کنیم. ایشان می‌توانستند از ما کمتر بازیکن بگیرند یا کار دیگری بکنند.»

وی در بخش دیگری از سخنانش در خصوص قطبی گفت:« یک مربی را از روی کارنامه‌اش می‌سنجند، آقای قطبی کارنامه قابل توجهی ندارد. ایشان از سالی که با پرسپولیس قهرمان شدند قرار بود بعد از بازی استقلال اهواز که 4 بر یک شکست خوردند اخراج بشوند اما آقای کاشانی ایشان را اخراج نکرد، پس کاشانی تیم را قهرمان کرده است! سطح فوتبال ما خیلی بالاست و ما نباید کمک مربی کره جنوبی را سرمربی تیم ملی خودمان می‌کردیم. فوتبال ما فراتر از آسیاست و آدمی با کارنامه قطبی نباید سرمربی تیم ملی بشود.»

منبع: ایران
دل به زخمی شعله ور شد، جان به عشقی مبتلا
بر نتابد سینه ما داغ چندین ماجرا
تازه شد به هوای تو دل تنگ ما ای وای !

برچسب ها
تيم ملي

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)