بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال

فوتبال در زیر شاخه های این تالار اصلی به مطالب مرتبط به فوتبال داخلی و خارجی پرداخته میشود

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
Prev پست قبلی   پست بعدی Next
قدیمی 01-15-2012
mohammad.90 آواتار ها
mohammad.90 mohammad.90 آنلاین نیست.
مدیر بخش ورزش

سپاسها: : 7,242

6,424 سپاس در 3,063 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض مهدی هاشمی نسب

: يکشنبه 25/10/1390 21:09

نيمکت نشين هم بشوم حرفي ندارم
هاشمي‌نسب: به‌خاطر‌خداداد به ابومسلم‌آمدم

بازيکن تيم ابومسلم گفت: به خاطر خداداد به ابومسلم آمدم و در صورتي که او از ابومسلم برود با او از ابومسلم خواهم رفت.

مهدی هاشمی نسب بازیکن تیم فوتبال ابومسلم در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایلنا با بیان مطلب فوق اظهار داشت: هدف من از آمدن به ابومسلم این بود که به خداداد کمک کنم چراکه او از من خواست به قلب دفاع این تیم کمک کنم و من هم قبول کردم.

وی در مورد قراردادش با ابومسلم افزود: با ابومسلم قرارداد سفید امضاء کردم و هیچ حرفی از پول نزدم چراکه وقتی خداداد در کنارم است خیالم از همه چیز راحت است و سعی می‌کنم طوری فوتبال بازی کنم که او را سربلند نگه دارم.
هاشمی نسب با بیان اینکه به خاطر کمک به خداداد راضی شدم که با این سن و سال بازی کنم یادآور شد: شرایط این را دارم که تا دو سال دیگر همین طور با قدرت فوتبال بازی کنم اما به هر حال وقتی پای رفاقت هم در میان باشد ممکن است برخی از بیرون خیلی چیز‌ها را با هم قاطی کنند.

وی ادامه داد: من سه سال پیش در همین ابومسلم جلوی پاس همدان نیمکت نشین شدم در صورتی که حقم بود بازی کنم اما خداداد نه به خاطر مسائل فنی بلکه بخاطر همین حرف و حدیث‌ها، نیمکت نشینم کرد اما الان هم اگر نیمکت نشینی‌ام هم به نفع تیم خداداد باشد هیچ حرفی ندارم و از او خواسته‌ام اگر شرایطم با بازیکنی که روی نیمکت نشسته یکسان بود من را نیمکت نشین کند و آن بازیکن را بازی بدهد.

بازیکن ابومسلم در مورد اولین بازی برای ابومسلم پس از سال‌ها اذعان داشت: استرسم در این بازی خیلی بالا بود و شاید دومین باری بود که در طول فوتبالم دچار چنین استرسی می‌شدم با این حال از عملکردم راضی بودم. در طول بازی بیشتر از اینکه به فکر عملکرد خودم باشم به فکر آبروی خداداد بودم و تمام انرژی‌ام را گذاشتم که کوچک‌ترین اشتباهی در این بازی انجام ندهم.
هاشمی نسب در مورد بازی با فولاد یزد خاطرنشان کرد: این پیروزی با همدلی بازیکنان و تعصب بازیکنان در زمین به دست آمد البته هواداران ابومسلم هم سنگ تمام گذاشتند و جوری تشویق کردند که حتی وقتی ۱۰نفره هم شدیم طوری بازی کردیم که به نظر ۱۱ نفر هستیم.

بازیکن ابومسلم در مورد حضور آرفی در این تیم عنوان کرد: به سهم خودم از اشپیتیم تشکر می‌کنم چراکه او از خیلی چیز‌ها گذشت و به ابومسلم آمد. مبالغ بالایی به او پیشنهاد شده بود اما به خاطر خداداد از همه آن‌ها گذشت و به تیم ما آمد.
وی در مورد اینکه آیا بازوبند کاپیتانی ابومسلم برای او خواهد بود یا سعید خانی خاطرنشان کرد: برای من این مسائل اهمیت ندارد و در مورد سعید خانی باید بگویم که او بازیکن قابل و سالمی است که اصلا به این چیز‌ها فکر نمی‌کند و افتخار می‌کنم پشت سر او وارد زمین می‌شوم. سعید فوق العاده با اخلاق و متدین است و وقتی بازوبند را به من تعارف کرد من قبول نکردم.

هاشمی نسب در مورد شانس ابومسلم را برای حضور در لیگ بر‌تر اظهارداشت: در حال حاضر در مورد این مسائل حرف زدن خیلی زود است. الان باید برد فولاد یزد را فراموش کنیم و به بازی بعدی فکر کنیم. ابومسلم باید تلاش خودش را بکند و بعد به دنبال بالا کشیدن خود به بالای جدول باشد.

وی در خصوص تیم سیاه جامگان گفت: در سیاه جامگان تیم خوبی دور هم جمع کرده بودیم و نتایج خوبی هم گرفتیم ولی وقتی خداداد از من خواست به این تیم بیایم با جان و دل آمدم و زمانی که خداداد از این تیم رفت دلیلی ندیدم که در این تیم بمانم.

هاشمی نسب در پاسخ به این سوال که صدور رضایتنامه شما در ازای پس دادن خودرویی که سیاه جامگان به خداداد داده بود صحت دارد یا نه گفت: اصلا بحث این حرف‌ها نبوده است. بعد رفتن خداداد پیش مدیرعامل باشگاه رفتم و از او خواستم رضایت نامه‌ام را بدهد و وی هم بلافاصله رضایتنامه‌ام را صادر کرد و برایم فرستاد.

هرگه که ترا دهیم دردی ،
نالان شوی و به سویم ایی

هر دم که ترا دهم شفایی ،
یاغی شوی و دگر نیایی . . .
ای بنده تو سخت بیوفایی ...

کاربران در حال دیدن موضوع: 2 نفر (0 عضو و 2 مهمان)