بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال > ليگ برتر باشگاه های ایران

ليگ برتر باشگاه های ایران در این تالار به بحث و بررسی لیگ برتر فوتبال کشور پرداخته میشود

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
Prev پست قبلی   پست بعدی Next
قدیمی 06-18-2012
mohammad.90 آواتار ها
mohammad.90 mohammad.90 آنلاین نیست.
مدیر بخش ورزش

سپاسها: : 7,242

6,424 سپاس در 3,063 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض در استقلال مي سوختيم و مي ساختيم

در استقلال مي سوختيم و مي ساختيم

دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۱
مدافع جديد فولاد خوزستان گفت: سال گذشته در استقلال خيلي اذيتم کردند به خصوص که بازوبند کاپيتاني هم دست من بود.
مهدي اميرآبادي که پس از 8 سال حضور در استقلال از اين تيم جدا شد و به فولاد خوزستان پيوست در گفت‌وگو با فارس صحبت‌هاي زير را انجام داد.
* چطور شد که به فولاد رفتي؟
من بازيکن آزاد بودم و شنيدم که قلعه نويي پيغام داده و براي حضورم در استقلال شرط گذاشته است. من هم قبول کردم مربيگري سليقگي است و به سليقه ايشان احترام گذاشتم. البته کتمان نمي کنم که دوست داشتم در استقلال بمانم چون سال ها در اين تيم بازي کردم اما در اين سال ها به خصوص در اين اواخر خيلي به شخصيت من توهين کردند که اين مسائل برايم قابل هضم نبود.
* واضح تر صحبت مي کني؟
مي توانستند يک تقدير خشک و خالي از من بکنند. وقتي با فولاد قرارداد بستم تازه فهميدم تفاوت باشگاه ها و رفتارها چقدر است. شخصيت دهکردي مديرعامل باشگاه فولاد به گونه اي بود که حتي کوچکترين بحث مالي نکردم و 8 صبح روز گذشته برايم بليت گرفتند و من هم بلافاصله قراردادم را با اين تيم امضا کردم.
*آينده را با فولاد چطور مي بيني؟
هيچ وقت بي انگيزه نبودم و به اينجا آمده ام تا خيلي چيزها را ثابت کنم. اين اواخر در استقلال خيلي حقم را ضايع کردند اما حرفي نمي زنم. اميدوارم اينجا خوب کار کنم و براي استقلال هم دعا مي کنم اما يکسري از دوستان و دشمنانم را شناختم؛ کساني که دم از رفاقت مي زدند اما در عمل هيچ بودند.
برخي‌ها هم به من کمک کردند که مي توانم از جمله اين افراد به مهرداد پولادي، فرشاد قديري، مسعود شجاعي، جواد نکونام و حنيف عمران زاده اشاره کنم که خيلي با من رفاقت کردند و به من روحيه دادند که وقتي از يک تيم بزرگ مي روم احساس تنهايي نکنم. خيلي مشورت گرفتم و در دو ساعتي که در باشگاه فولاد بودم امکاناتي ديدم که مطمئن هستم اين تيم حرفه اي است. اميدوارم جواب زحماتم را که در اين 8 سال با کمترين رقم قرارداد بازي کردم امسال در فولاد بگيرم. در بعضي مواقع در استقلال مي سوختيم و مي ساختيم.
*با هواداران استقلال چه صحبتي داري؟
با آنها رابطه خوبي داشتم و هميشه برايم قابل احترام هستند. از آنها حلاليت مي طلبم و اميدوارم روزي محبت هايشان را جبران کنم.
* بدترين سال فوتبالي ات را کدام سال مي داني؟
ليگ دهم برايم فوق العاده بود اما سال گذشته خيلي اذيتم کردند به خصوص که بازوبند کاپيتاني هم دست من بود. فقط همين را مي گويم و بقيه حرف ها را در دلم نگه مي دارم. بزرگي نه به بازي کردن است و نه به فيکس بودن، بزرگي به شخصيت انسان است. سال گذشته بزرگ تيم من بودم اما نفرات ديگر را بزرگ مي کردند و اين مسائل خيلي آزارم مي داد. بقيه حرف ها بماند براي فرصتي مناسب. يک چيز ديگر هم بگويم.
*بگو.
مي خواهم در کنار مردم خونگرم اهواز روزهاي خوبي داشته باشم. پدر من خرمشهري است و زياد با جنوبي ها غريبه نيستم. مي خواهم گوشه اي از کار را بگيرم و اگر قسمت بود يک روز به استقلال برگردم و با پيراهن اين تيم خداحافظي کنم.
* صحبت خاصي نداري؟
متاسفانه يکي دو روز پيش از قول من مصاحبه اي نوشته شده مبني بر اينکه مي خواهم در آينده در مورد قلعه نويي حرف بزنم در حالي که چنين صحبتي انجام ندادم و اميدوارم قلعه نويي هر جايي هست موفق باشد.

هرگه که ترا دهیم دردی ،
نالان شوی و به سویم ایی

هر دم که ترا دهم شفایی ،
یاغی شوی و دگر نیایی . . .
ای بنده تو سخت بیوفایی ...
کاربران زیر از mohammad.90 به خاطر پست مفیدش تشکر کرده اند :

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)