بازگشت   پی سی سیتی > کامپیوتر اینترنت و شبکه Computer internet > سیستم عامل > ویندوز windows > سوالات و رفع اشکال

سوالات و رفع اشکال در این بخش سوالات و مشکلات کامپیوتری کاربران در زمینه ویندوز مطرح میشود

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
Prev پست قبلی   پست بعدی Next
قدیمی 07-09-2012
bigbang آواتار ها
bigbang bigbang آنلاین نیست.
مدیر بخش مکانیک - ویندوز و رفع اشکال

سپاسها: : 5,427

6,159 سپاس در 1,794 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض در پاسخ شما

سلام ببین من یک آموزش نصب از سایت دریاسافت گرفتم که تصویری هست دقت کن ببین تمام مراحل نصب رو درست رعایت کردی ؟
مثلاً اگر ریجستر رو زده باشی یا حالت آپدیت فعال باشه به مشکل برمیخوری چون ممکنه کرکش از کار بیفته اونوقت حتی اگر ویندوز رو هم عوض کنی باز همین مشکل رو خواهی داشت
1-به احتمال زیاد از روی سی دی نصب میکنی مطمئن بشو که سی دی مشکل نداره تو مراحل نصب هیچ پیغام خطایی نباید بیاد (مال زمانی که مثلاً میگه فایل از روی سی دی نمیتواند نصب شود و گزینه retry و ignore داره که اصلاً نباید این پیغام بیاد . ) اگر فایل دانلودی هست نباید مشکل داشته باشه فایل نصب
2- اول باید نرم افزار اصلی rosseta stone نصب بشه بعد باید مثلاً پکیج زبان انگلیسی روش نصب بشه شما الان نرم افزار اصلی رو نصب کردی یا فقط پکیج انگلیسی رو داری ؟ اگر پکیج خالی باشه که مسلماً نصب نمیکنه یا اگر نصب بشه کار نمیکنه پس اول باید نرم افزار اصلی نصب باشه ( که مطمئن هستم شما نرم افزار اصلی رو نصب کردی )
3- گفتی ویندوزت هفت هست
این لیست ورژن هایی از برنامه rosseta stone هست که خود مایکروسافت رسماً اعلام کرده روی ویندوزهای 7 ( 64 بیت و 32 بیت ) کار میکنند
ورژن 3.2 و ورژن 3.4 رو خود مایکروسافت برای ویندوز هفت تایید کرده
لذا شما این ورژن ها رو بهتر هست که تهیه کنید
4- چیزی که باید دقت کنید هنگام نصب نباید به اینترنت وصل باشید
و این که فایروال باید خاموش باشه و همچنین آنتی ویروس غیر فعال باشه
5- یه چیز مهم دیگه این که از اون جایی که مطمئناً شما نسخه کرک شده این نرم افزار رو تهیه کردید من نکات بالا رو با توجه به این گفتم که شما نرم افزار رو کرک کرده باشید یعنی فایل اجرایی نرم افزار با فایل کرک شده تعویض و پچ شده باشه

در پایین راهنمای نصب رو ضمیمه کردم به اون هم یک نگاهی بندازید .

فایلهای پیوست شده : متاسفانه تمامی فایلهای ضمیمه شده تا مرداد 91 یعنی July, 2012 به خاطر بی دقتی شرکت سرویس دهنده خدمات سرور ما از بین رفته است بنابراین به تاریخ ضمیمه شدن فایلهایی که میخواهید دانلود کنید دقت بفرمایید که ما شرمسار بازدید کنندگان گرامی خود نشویم . فایلهای ضمیمه شده بعد از این تاریخ هیچ گونه مشکلی ندارند .

در فرصت مقتضی سعی خواهد شد فایلهای پرطرفردار تر که توسط خود بازدید کنندگان گرامی درخواست داده میشود به مرور اپلود و جایگزین شود. با تشکر
نوع فایل: rar ins_rossetastone.rar‏ (2.05 مگابایت, 0 نمایش)

احد،صمد، قاهر، صادق ...
عاشقشم

لا تقنطوا من رحمة الله

هیچ چیز تجربه نمیشه اینو یادت باشه !!
ترفند هایی براي ويندوز 7

عیب یابی سخت افزاری سیستم در کسری از دقیقه

ویرایش توسط bigbang : 07-09-2012 در ساعت 05:46 PM
کاربران زیر از bigbang به خاطر پست مفیدش تشکر کرده اند :

برچسب ها
ویندوز, windows, رفع اشکال, سوال

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)