بازگشت   پی سی سیتی > ادب فرهنگ و تاریخ > فرهنگ و تاریخ > ایران ما > استان کرمانشاه

استان کرمانشاه در این تالار به بحث و بررسی مطالب مرتبط به استان کرمانشاه میپردازیم.

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 08-28-2010
آناهیتا الهه آبها آواتار ها
آناهیتا الهه آبها آناهیتا الهه آبها آنلاین نیست.
مدیر تالار کرمانشاه

سپاسها: : 6,194

3,940 سپاس در 933 نوشته ایشان در یکماه اخیر

[quote=دانه کولانه;180533]هاهاها اناهیتا گل زرده از کسی که تنفر داشته باشن بشش میدن گیانت در بچود یه چه کاریگه ؟

/quote]
جای دست درد نکنه هس دیه ها اصن پسش بده ای دف دیه بشت گل زردم نمیدیم برا بوق ملت نگردیمه خو

در مورد پوشش و لباس بحث یه جورایی فلسفی شد که خوب چیزه و بد چیزه
خوب و بد الان عرف داره تعیینش مکنه عرف چیه ؟عرف حرف مردمه حرف مردمم چه ؟نمیشه نادیده گرفت متاسفانه ما داریم برای مردم زندگی میکنیم مثلا من امروز دوست دارم با چادر برم بیرون خو همه خوششان میاد فردا دوست دارم با بلوز شلوار برم بیرون چون راحته البته یه لباس مناسب ولی چون مردم خوششان نمیاد منم نباید ای کاره کنم پس گوش میدم به حرف مردم اصلا میدانین نظر من چیزه به عنوان یه دختر میگم به کسی ربطی نداره من چه می پوشم من باید خودم به ای نتیجه برسم که لباس تنم مناسبم نیست قبل از این گفتم دوباره میگم به زور نمیشه وادار به انجام کاری کرد لباسم یه چیز شخصیه اینقدر که به پوشش و لباس گیر میدم اگه به چیزای دیگه گیر میدادیم الان یه سری تو سرا در آورده بودیم

جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 08-28-2010
رزیتا آواتار ها
رزیتا رزیتا آنلاین نیست.
مسئول و ناظر ارشد-مدیر بخش خانه داری

سپاسها: : 9,677

9,666 سپاس در 4,139 نوشته ایشان در یکماه اخیر

از بس امشب دلم گرفته که فکر میکردم شب قدره

به دنبال خودم چون گردبادی خسته می گردم
ولی از خویش جز گَردی به دامانی نمی بینم

چه بر ما رفته است ای عمر؟ ای یاقوت بی قیمت!
که غیر از مرگ، گردن بند ارزانی نمی بینم

زمین از دلبران خالی است یا من چشم ودل سیرم؟
که می گردم ولی زلف پریشانی نمی بینم

خدایا عشق درمانی به غیر از مرگ می خواهد
که من می میرم از این درد و درمانی نمی بینم

استاد فاضل نظری
قدیمی 08-29-2010
Younes آواتار ها
Younes Younes آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 4

26 سپاس در 21 نوشته ایشان در یکماه اخیر

نقل قول:
نوشته اصلی توسط رزیتا2 نمایش پست ها
از بس امشب دلم گرفته که فکر میکردم شب قدره
چرا دلت گرفته همشهری. هم چه بیه؟ کی چپ تماشات کرده باوگی در باریم؟ام داشته ها ناو کار روحیه و انرژی مثبت و یانه. دردیلت بوش تا درمان ارائه بکیم.
قدیمی 08-29-2010
nimajon nimajon آنلاین نیست.
تازه کار

سپاسها: : 0

0 سپاس در 0 نوشته ایشان در یکماه اخیر

یونس عزیزازادی عقیده چه ربطی داره به جلف لباس پوشیدن ایا کسیکه ناجور میاد بیرون میخادعقیدشو بیان کنه نه داداش میخاد جلب توجه کنه حالا پیشنهاد میکنم برید تحقیق کنیدخواهید دید هر کسی که بیشتر تابلوتر ازلحاظ اجتماعی.فرهنگی.مالی.تحصیلی.پایین تر وبخاطر این میخاهد ازاین طریق خودنمایی کنه تا شاید ضعفشولا پوشونی کنه واصلا نمی فهمه که این تیپ زیر مجموعه گرایشات همجنسگراهاست و.... البته خوش لباسی ومرتب بودن ازنظر من لازم وبدیهی است وعشق به زیبایی نعمتی الهی است اما تا میخایحرفی بزنی دوتا وصله تحجر وامل بهد میزنن......... نه اقا درکرمانشاه اینا عاقبت بخیری نداره اخرش بزهکاری واعتیاد ه و..بهتره انجوری که هستن لباس بپوشندو ارایش کنن تا وقتی که همه چیزمون مانند اروپاییهاکامل شد بعد برن اروپایی رفتار کنن
دوست عزیز لطفا تو نوع فونتتون یه تجدید نظری بکنین.

ویرایش توسط Younes : 08-29-2010 در ساعت 09:45 PM
قدیمی 08-29-2010
رزیتا آواتار ها
رزیتا رزیتا آنلاین نیست.
مسئول و ناظر ارشد-مدیر بخش خانه داری

سپاسها: : 9,677

9,666 سپاس در 4,139 نوشته ایشان در یکماه اخیر

نقل قول:
نوشته اصلی توسط younes نمایش پست ها
چرا دلت گرفته همشهری. هم چه بیه؟ کی چپ تماشات کرده باوگی در باریم؟ام داشته ها ناو کار روحیه و انرژی مثبت و یانه. دردیلت بوش تا درمان ارائه بکیم.
ممنونم یونس جان،
تو این شبهای عزیز از همه التماس دعا دارم

به دنبال خودم چون گردبادی خسته می گردم
ولی از خویش جز گَردی به دامانی نمی بینم

چه بر ما رفته است ای عمر؟ ای یاقوت بی قیمت!
که غیر از مرگ، گردن بند ارزانی نمی بینم

زمین از دلبران خالی است یا من چشم ودل سیرم؟
که می گردم ولی زلف پریشانی نمی بینم

خدایا عشق درمانی به غیر از مرگ می خواهد
که من می میرم از این درد و درمانی نمی بینم

استاد فاضل نظری
قدیمی 08-29-2010
punisher_jmi آواتار ها
punisher_jmi punisher_jmi آنلاین نیست.
کاربر عادی

سلام خسته نباشید
ایول باوا چند صفه نوشتین
کارتان دوروسه!
قدیمی 08-29-2010
Younes آواتار ها
Younes Younes آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 4

26 سپاس در 21 نوشته ایشان در یکماه اخیر

نقل قول:
نوشته اصلی توسط nimajon نمایش پست ها
یونس عزیزازادی عقیده چه ربطی داره به جلف لباس پوشیدن ایا کسیکه ناجور میاد بیرون میخادعقیدشو بیان کنه نه داداش میخاد جلب توجه کنه حالا پیشنهاد میکنم برید تحقیق کنیدخواهید دید هر کسی که بیشتر تابلوتر ازلحاظ اجتماعی.فرهنگی.مالی.تحصیلی.پایین تر وبخاطر این میخاهد ازاین طریق خودنمایی کنه تا شاید ضعفشولا پوشونی کنه واصلا نمی فهمه که این تیپ زیر مجموعه گرایشات همجنسگراهاست و.... البته خوش لباسی ومرتب بودن ازنظر من لازم وبدیهی است وعشق به زیبایی نعمتی الهی است اما تا میخایحرفی بزنی دوتا وصله تحجر وامل بهد میزنن......... نه اقا درکرمانشاه اینا عاقبت بخیری نداره اخرش بزهکاری واعتیاد ه و..بهتره انجوری که هستن لباس بپوشندو ارایش کنن تا وقتی که همه چیزمون مانند اروپاییهاکامل شد بعد برن اروپایی رفتار کنن
دوست عزیز لطفا تو نوع فونتتون یه تجدید نظری بکنین.
والا من نمی تونم مثل شما نگاه کنم. با اون دیدی که دارم می تونم کلی جواب بدم. حالا این که تو کرمانشاه وضعیت چه طوری و هم جنس گرا ها لباسشون چه طوره و ... رو نمی تونم تو معادلاتم وارد کنم. شما معتقدین لباش بیانگر عقیده نیست؟ باشه 99 درصد مردم مقلدن. یه درصد از مردم هستن که با لباسشون ابراز عقیده می کنن. اصلا شما بگو یه نفر.(من خودم رو مثال می زنم) به خاطر این یه نفر هم شده شما نمی تونی حکم کلی ای بدی. ببین دوست عزیز من نمی گم پوشیدن فلان لباس خوبه یا بد. یا نمیگم شما نمی تونی بگی فلان لباس بده. من فقط می گم هیچ کس حق نداره با باتوم بزنه تو سر بچه مردم که چرا لباست این طوریه. این رفتار ها مناسب حیواناته(و البته مجریان این کار ها) آخه بعنی چی به یه انسان هر توهینی که می خان می کنن؟
نگاه شما متاسفانه به این جا منجر میشه دیگه. وقتی فکر کنی یه حقیقت مطلقی وجود داره و قدرت هم داشته باشی و ایدئولوژیت بهت دستور بده به کار خوب دعوت کنی و بعد مصلحت هم واردش بشه و از اون ور هم به این نتیجه برسی که مردم عادی شعور ندارن و خودشون نمی دونن فلان لباس چه معنایی داره و ... نتیجه میشه این که 4 نفر عقده ای که درکی از انسانیت ندارن هر کاری دلشون بخاد می کنن.
قدیمی 08-30-2010
nimajon nimajon آنلاین نیست.
تازه کار

سلام خدمت تمامی همشهریای عزیز .من مدت زیادی نیست که اینجا سر میزنم .از همون روز اول متوجه یه جور یکنواختی و دلزدگی توی تاپیکها شدم .دوستانی که به نمایندگی از شهرمان اینجا هستند ونشاندهنده طرز فکر وبلوغ فکری جامعه کرمانشاه دراین دنیای مجازی میباشند باید حداقل بین خودشون مجادله وتبادل نظر های اموزنده را به نمایش بزارند که رهگذری که سری به اینجا زد برداشت خوبی از فرهنگ وسطح فکر این شهروجواناش داشته باشه نه اینکه اولین برداشتش این باشه که تمام فکر جواناش خوردن اش عباسعلی ؟وباوگی در باریم؟ تفنگ تقاندنه؟. در پایان شاید من دیگه اینجا سر نزنم از یونس عزیزم عذر میخوام که باهاش کل کل کردمفقط هدفم رونق به اینجا وعلاقه ام به شهرم وشما بود ه از مدیران این بخشم خواهشمندم که در ارتقاع سطح علمی وفرهنگی کلوپ بچه های کرمانشاه که نشاندهنده هویت این مرزوبوم میباشد کوشاتر باشند ودر قبال این مسولیت خطیر سایر جوانب راهم در نظر بگیرند.... دوش گذرم افتادبه ویرانه طوس گفتم چه خبر داری ازاین ویرانه گفتا افسوس افسوس!!!!!!
قدیمی 08-31-2010
honey20 آواتار ها
honey20 honey20 آنلاین نیست.
تازه کار

سلام به همشهریهای گل

راستی تبریک میگم ساخت بزرگترین پارک آبی آسیا در کرمانشاه رو

امروز کلنگشو زدن

اینم منبع خبر

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=8906080451

قدیمی 08-31-2010
honey20 آواتار ها
honey20 honey20 آنلاین نیست.
تازه کار

پیش فرض عکسهای زیبای کرمانشاه

نوبهار

طاق بستان

دنده کباب

هتل جمشید

پارک کوهستان
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 8 نفر (0 عضو و 8 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش