بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال > اخبار فوتبال داخلی و خارجی

اخبار فوتبال داخلی و خارجی در این تالار به اخبار فوتبال داخل و خارج از کشور پرداخته میشود

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 05-18-2010
T I N A آواتار ها
T I N A T I N A آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 0

66 سپاس در 58 نوشته ایشان در یکماه اخیر

‌ضارب دایی دستگیر شد

ضارب علی دایی سرمربی پرسپولیس دستگیر شد.
به گزارش گل ، و بنا به گفته یکی از مدیران پرسپولیس این فرد امروز با تلاش ماموران انتظامی استان آذربایجان شرقی دستگیر شده است.دایی در بازی فولادگستر مقابل پرسپولیس در انتهای مسابقه در شلوغی مورد حمله فردی با سوزن قرار گرفت که البته صدمه ای ندید.
بنا به گفته منابع خبری سایت گل این فرد تبریزی نیست و از استانهای نزدیک به تماشای این مسابقه آمده بوده است. از این ماجرا به خاطر حساسیتهای موجود خبر دیگری در دست نیست.

سایت گل

قدیمی 05-18-2010
T I N A آواتار ها
کاربر فعال

پایکوبی بازیکنان سپاهان روی نام مقدس ائمه‌اطهار علیهم‌السلام!!

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام

سرمایه‌گذاری میلیاردی سپاهان بالاخره در این فصل جواب داد و زردپوشان اصفهانی در دو هفته مانده به پایان لیگ و برای دومین‌بار قهرمان لیگ برتر شدند.
پایگاه خبری رجانیوز در گزارشی نوشت:در پایان بازی تیم سپاهان مقابل پیکان یکی از چند جشن قهرمانی زردها در ورزشگاه فولادشهر برگزار شد که طبق معمول با آشفتگی و حواشی زیادی همراه بود.از قهر هادی عقیلی بگیرید تا چندین ماجرای دیگر. بازیکنان سپاهان به محض پایان بازی به شادی بی‌حدوحصری پرداختند و با یک بنر بزرگ که از سوی باشگاه تهیه شده بود دور افتخار زدند بنری که روی آن لوگو زردپوشان و عباراتی نظیر ‌السلام‌علیک یا فاطمه‌زهرا و السلام‌علیک یا علی بن‌موسی‌الرضا به چشم می‌خورد. تا اینجای کار هیچ مشکلی در میان نبود. جشن فولادشهر برگزار شد ولی چاپ تصاویر آن از سوی خبرگزاری‌ها پرده از واقعیتی برداشت که تلخی آن تا مدت‌ها از کام ژنرال و باشگاه ظاهراً معتقد نخواهد رفت. بله آنهایی قهرمانی‌شان را از مدد حضرت علی‌بن‌موسی‌الرضا می‌دانستند بر روی نام مبارک آن حضرت و مادر بزرگوارش ایستادند و عکس یادگاری گرفتند تا در تاریخ ثبت شود.در عکس‌هایی که از جشن قهرمانی زردها منتشر شده این بی‌اعتنایی سهوی یا عمدی کاملاً پیداست. بازیکنانی که بی‌اعتنا و سرمست ایستاده و دراز کشیده روی نام متبرک ائمه قرار دارند و البته مسئولین باشگاه، جناب ساکت و بقیه دوستان لبخند برلب و با ذوق‌زدگی فقط به دوربین خیره شده‌اند تا خدایی نکرده عکسشان بد نیفتد.این بی‌اعتنایی آشکار به اسامی ائمه اطهار آن‌هم از طرف شاگردان کسی که تمام جملاتش را با درود بر امامان معصوم آغاز می‌کند و داعیه دینداری‌اش شهره فوتبال دوستان است، نه تنها پسندیده نیست بلکه بسیار زشت و قبیح است.البته می‌شود تصور کرد که قلعه‌نویی و مسئولان این تیم حرکت ناپسند بازیکنانش را به حواس‌پرتی و شور‌ و شوق قهرمانی‌شان ربط دهند، اما باز هم نمی‌توان این حرکت زردپوشان اصفهانی را با این دلایل توجیه کرد. چرا که قاعدتاً می‌بایست در بازی هفته پیش مقابل ابومسلم و مسجل شدن قهرمانی‌شان و شور و اشتیاق بازیکنانشان تخلیه شده باشد پس آوردن چنین دلایلی بی‌معنا خواهد بود. زردپوشان اصفهانی باید بدانند که هرگونه بی‌حرمتی به امامان و معصومین از سوی مردم قابل بخشش نیست و با هیچ دلیلی هم نمی‌توان آن را توجیه کرد پس بهتر است مسئولان باشگاه به اصلاح حرفه‌ای سپاهان از همین حالا به فکر عذرخواهی از افکار عمومی باشند و مطمئن باشند که حتی مردم معتقد اصفهان نیز حاضر نیستند اعتقاداتشان را به برگزاری یک جشن قهرمانی بفروشند.

قدیمی 05-18-2010
T I N A آواتار ها
کاربر فعال

معمارزاده: رحمتی را پرسپولیسی بدانید , با این شرایط دیگر نمی‌مانم

دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: مهدی رحمتی را برای فصل آینده پرسپولیسی بدانید.

میثاق معمارزاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس درباره نیمكت ‌نشینی و سایر مسائل مربوط به پرسپولیس صحبت‌های زیر را مطرح كرد:

PNN24 : خیلی‌ها می‌گویند چون سكوت كرده‌ای از نیمكت نشینی راضی هستی؟

هیچ بازیكنی از نیمكت نشینی راضی نیست. من هم از این قاعده مستثنی نیستم.

PNN24 : اما سكوت تو چیز دیگری را نشان می‌دهد؟

پول حرفه‌ای می‌گیریم كه بازی و رفتار حرفه‌ای داشته باشیم. متاسفانه مسائلی در فوتبال ما باب شده كه به هیچ وجه حرفه‌ای نیست. همه‌اش شده خط و خط بازی كه متاسفانه به گونه ای دیگری وانمود می‌شود؛ به طوری كه شنونده فكر می‌كند آدم‌هایی از فضا به مردم یاد می‌دهند علیه اینان حمله ور شوند. من با پرسپولیس قرارداد حرفه‌ای بسته‌ام و باید در اختیار این تیم باشم. طبیعی است از نیمكت نشینی راضی نیستم اما تابع تصمیمات علی دایی هستم. هر چند كه سخت است اما تاكنون پذیرفته‌ام.

PNN24 : بالاخره بازی نكردن معمارزاده بدون دلیل كه نیست؟

گفتم كه تصمیم كادر فنی تیم است. تا امروز هم از آنها این سؤال را نپرسیده‌ام كه چرا در تركیب قرار نمی‌گیرم. اگر دوست دارید شما این سؤال را بپرسید.

PNN24 : اگر نیمكت نشینی‌ات برای فصل بعد هم ادامه داشته باشد در پرسپولیس خواهی ماند؟

بعید می‌دانم كار به سال بعد كشیده شود. چند روز پیش كه با مهدی رحمتی صحبت می‌كردم گفت از پرسپولیس با او تماس گرفتند و با تمام پشنهاداتش موافقت كرده‌اند. بعد از مسئولان باشگاه پریسیدم تایید نكردند. آقای كاشانی گفت دروازه‌بان 900، 800 میلیونی می‌خواهیم چه كار.

PNN24 : شاید رحمتی شوخی كرده؟

مهدی قسم خورد كه با او تماس گرفته‌اند. حتی اسم تماس گیرنده را هم به من گفت. قرار شده بعد از بازی فردا مذاكره‌ نهایی انجام شود.

PNN24 : اما در این چند روزه صحبت از تمدید قرار داد تو با پرسپولیس بود؟

علی آقا چند بازی گفت برو باشگاه تمدید كن من هم اعلام آمادگی كردم اما خبری نشد. قبل از سفر به تبریز آقای كاشانی از من خواست قراردادم را تمدید كنم اما باز هم خبری نشد. هنوز كه متوجه منظورشان نشدم.

PNN24 : پس با این اوضاع از پرسپولیس جدا می‌شوی؟

وقتی با مهدی تمام كرده‌اند به نظر شما باید چكار كرد؟ خدا را شكر كه این جدایی بر خلاف میل باطنی من است. البته هنوز اتفاقی رخ نداده اما شواهد به گونه‌ای است كه تصور می‌شد. به تصمیم دایی و كاشانی احترام می‌گذارم. در حال حاضر مسئولیت پرسپولیس با آنهاست و من هم به عنوان یك بازیكن حرفه‌ای به تصمیمات آنها احترام می‌گذارم. همین كه مردم متوجه شوند میثاق خودش تصمیم به جدایی نگرفته برای من كافی است.

PNN24 : چه فرقی می‌كند مردم بدانند یا نه؟

تنها مزیتی كه دارد این است كه دیگر نمی‌توان به آنها گفت میثاق خودش تصمیم به جدایی گرفته یا به دنبال پول و مسائلی از این قبیل است. اگر به پول فكر می‌كردم فصل گذشته كه 2،3 برابر پولی كه از پرسپولیس گرفته‌ام را تیم‌های دیگر به من می دادند می‌رفتم. پرسپولیس رویای بچگی‌های من است.

PNN24 : كم كم جمع استقلالی‌ها در پرسپولیس بیشتر می‌شود. در این باره چه نظری داری؟

نظری ندارم. با وجود احترام زیادی كه برای تیم بزرگ استقلال و هواداران خوبش قائلم هیچ گاه به آن تیم فكر نكرده و نمی‌كنم. 3 سال است كه می‌گویم پرسپولیس را دوست دارم بعد چه طوری شود كه فكر استقلال به سرم بزند. به نظر شما می‌توان به راحتی به مردم دروغ گفت و یا هر روز رنگ عوض كرد.

PNN24 : از سپاهان فقط رحمتی به پرسپولیس می‌آید؟

زمزمه‌هایی مبنی بر حضور هادی عقیلی هم به گوش می‌رسد كه نمی‌دانم چقدر صحت دارد.

PNN24 : بازی با گسترش فولاد را چه طور می‌بینی؟

بازی رفت را كه برده‌ایم و قطعا در بازی برگشت هم پیروز می‌شویم. خوشحالی مردم بالاترین لذتی است كه انسان می‌تواند از زندگی ببرد. وقتی یك كارمند كه در چرخاندن زندگی‌اش هزار و یك مشكل دارد با پیروزی ما مدت‌ها خوشحال می‌شود به اعتقاد شما این لذت كمی است؟ به نظرم این كوچكترین كاری است كه می‌توان در جواب زحمات مردم انجام داد.
قدیمی 05-18-2010
T I N A آواتار ها
کاربر فعال

اولادی: به خاطر علاقه به پرسپولیس حرفی از طلبم نزدم
نمی توانم به پرسپولیس بیایم

مرجع خبری پرسپولیس : مهاجم تیم فوتبال ملوان بندرانزلی گفت: برای دیدن بازیکنان پرسپولیس در محل تمرین این تیم حضور یافتم. خیلی دوست داشتم بازیکنان پرسپولیس و کاشانی را از نزدیک ببینم.

مهرداد اولادی اظهارداشت: اینکه می‌گویند با پرسپولیس قرارداد داخلی امضا کردم اصلا صحت ندارد. خیلی وقت بود می‌خواستم از نزدیک شاهد تمرینات تیم محبوبم باشم و با بازیکنان این تیم دیداری داشته باشم اما به علت حضور در امارات نمی‌توانستم در تمرینات پرسپولیس حاضر شوم.

وی ادامه داد: در مورد امضای قراردادم با پرسپولیس باید بگویم که به شخصه خیلی علاقه داشتم چنین اتفاقی بیفتد اما همه می‌دانند که به علت خدمت سربازی نمی‌توانستم به پرسپولیس بیایم. اگر مسأله خدمتم در میان نبود شاید حالا در اسپانیا یا آلمان یا حتی امارات بازی می‌کردم.

اولادی در خصوص گرفتن طلبش از پرسپولیس اذعان داشت: 3 سال پیش قراردادی 250 میلیون تومانی با پرسپولیس امضا کردم، زمانی که می‌خواستم به امارات بروم. مسئولان این تیم 50 میلیون از من قرض گرفتند که حتی رسیدش را دارم. حال با این تفاصیل آنها مبلغی نزدیک به 270 میلیون تومان باید به من پرداخت کنند. تا این لحظه در مورد طلبم سکوت کرده بودم زیرا پرسپولیس و شخص کاشانی آنقدر برایم مهم و با اهمیت هستند که نخواهم طلبم را مطبوعاتی کنم.

وی در پایان در خصوص بازی با ذوب‌آهن خاطرنشان ساخت: هر چه به پایان لیگ نزدیک می‌شویم تیمها با انگیزه بیشتری برای تثبیت موقعیتشان در بازیها حاضر می‌شوند. ذوب‌آهن از مربی با دانشی سود می برد اما ما در اصفهان تلاش می‌کنیم که برنده شویم.

قدیمی 05-18-2010
T I N A آواتار ها
کاربر فعال

مذاکره آرفی و پرسپولیس برای تمدید قرارداد

مرجع خبری پرسپولیس : اشپیتیم آرفی از مسئولان باشگاه خواست تا هرچه زودتر وضعیت وی را برای فصل آینده مشخص کنند.

به گزارش مرجع خبری پرسپولیس، آرفی از مسئولان پرسپولیس خواست تا هرچه زودتر وضعیت وی را برای حضور فصل آینده در این تیم مشخص کنند.

مسئولان هم به آرفی اعلام کردند که سقف قراردادهای فصل آینده 250 میلیون تومان است و اگر وی خواهان ماندن در پرسپولیس است باید به این رقم موافقت کند. آرفی هم از پرسپولیسی‌ها فرصت خواسته تا ظرف این هفته تصمیم نهایی‌اش را اعلام کند.

قدیمی 05-18-2010
T I N A آواتار ها
کاربر فعال

موافقت سازمان لیگ با درخواست پرسپولیس و پاداش 400 هزار تومانی شکست سپاهان
سازمان لیگ موافقت کرد؛ 10 درصد ورزشگاه در اختیار تبریزی ها
مرجع خبری پرسپولیس : سازمان لیگ با درخواست پرسپولیسی‌ها مبنی بر اینکه در فینال جام حذفی فقط 10 درصد سکوهای ورزشگاه آزادی را به هواداران تبریزی اختصاص دهند، موافقت کرد.

به گزارش مرجع خبری پرسپولیس، مسئولان پرسپولیس از سازمان لیگ درخواست کردند برای بازی با گسترش فولاد فقط 10 درصد از سکوهای ورزشگاه را به تبریزیها اختصاص دهند و این امر مورد موافقت مسئولان سازمان لیگ قرار گرفت و آنها اعلام کردند که فقط 10 درصد ورزشگاه به هواداران گسترش فولاد تعلق خواهد گرفت. باید منتظر ماند و دید واکنش مسئولین فوتبال تبریز در این مورد چه خواهد بود.

پاداش 400 هزار تومانی برای شکست سپاهان
مسئولان پرسپولیس پاداش پیروزی این تیم مقابل سپاهان را مبلغی حدود 400 هزار تومان تعیین کرده اند.

بازی پرسپولیس و سپاهان از حیث اینکه 2 سال پیش دچار حواشی بسیاری بود برای هر 2 تیم دارای اهمیت بسیاری است؛ بنابراین مسئولین پرسپولیس پس از برگزاری جلسه ای تصمیم گرفتند تا در صورت برد این تیم مقابل سپاهان به هرکدام از اعضای تیم مبلغ 400 هزار تومان پاداش پرداخت کنند.

قدیمی 05-18-2010
T I N A آواتار ها
کاربر فعال

مجتبی زارع: اگر مرا بخواهند تا ابد پرسپولیسی می مانم
مرجع خبری پرسپولیس : هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: من یک سال دیگر با پرسپولیس قرارداد دارم و در صورتی که مرا بخواهند تا ابد پرسپولیسی می‌مانم.

مجتبی زارع در خصوص دیدار حساس 2 تیم پرسپولیس و سپاهان گفت: درست است که سپاهان قهرمان شده اما ما می‌خواهیم این تیم را در تهران شکست دهیم و رتبه چهارم لیگ را بدست آوریم.

وی ادامه داد: با شکست سپاهان تیم چهارم جدول خواهیم ماند و بعد از آن با پیروزی در فینال جام حذفی قهرمانی را به هوادارانمان هدیه خواهیم کرد.

زارع همچنین اظهارداشت: جا دارد قهرمانی سپاهانی‌ها را به آنها تبریک بگویم. بازیکنان این تیم جزو دوستان صمیمی من هستند و هرچند که به هیچ عنوان اهل کری‌خواندن نیستم اما جواب حریفان را در زمین می‌دهیم و با شکست سپاهان عنوان چهارمی‌مان را تثبیت خواهیم کرد.

هرچند که فوتبال قابل پیش‌بینی نیست اما تلاش می‌کنیم سپاهان را شکست دهیم.

زارع در پایان گفت: من یک سال دیگر با پرسپولیس قرارداد دارم و در صورتی که مرا بخواهند تا ابد پرسپولیسی می‌مانم.

قدیمی 05-18-2010
T I N A آواتار ها
کاربر فعال

زنیدپور برای پرسپولیسی شدن 10 روز زمان خواست
مرجع خبری پرسپولیس : میلاد زنیدپور از مسئولان پرسپولیس فرصتی 10 روزه خواسته تا نظر نهایی‌اش را در رابطه با پیشنهاد این تیم اعلام کند.

مدیر برنامه‌های میلاد زنیدپور روز گذشته در خصوص رفتن این بازیکن به پرسپولیس برای فصل آینده مذاکراتی را داشته است.
بر اساس این خبر در این جلسه مبلغ پیشنهادی به مدیر برنامه‌های زنیدپور که رقمی نزدیک به 500 میلیون تومان بوده اعلام می شود تا آنها روی این مسئله به خوبی فکر کنند. زنید پور و مدیر برنامه هایش از پرسپولیسی ها فرصتی 10 روز خواسته اند تا نظر نهایی‌اشان را در خصوص امضای قرارداد با این تیم اعلام کنند.

گفتنی است سرمربی پرسپولیس از مدتها قبل در خصوص حضور این بازیکن در پرسپولیس تصمیم گرفته بود.

قدیمی 05-18-2010
T I N A آواتار ها
کاربر فعال

دایی: با هیچ دروازه‌بانی برای حضور در پرسپولیس صحبت نكرده‌ام
مرجع خبری پرسپولیس : سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص اظهارات میثاق معمارزاده گفت: تا کنون با هیچ دروازه بانی برای حضور در این تیم صحبت نکرده ام.

علی دایی درباره دیدار فردا برابر پرسپولیس عنوان كرد: متاسفانه چند مصدوم برای این بازی داریم. كریم باقری، هوار ملا محمد و آرفی تا این لحظه شرایط بازی برابر سپاهان را ندارند و امیدوام جایگزین آنها بتوانند جواب اعتماد كادر فنی را بدهند.
وی تاكید كرد: بازی مقابل سپاهان برای ما بسیار سخت است. این دیدار در شرایطی برگزار می‌شود كه تقریبا در جدول خیلی از موارد مشخص شده و شاید گفته شود ما انگیزه‌ زیادی نداریم اما در ورزشگاه آزادی برای گرفتن 3 امتیاز با یك بازی خوب و منطقی مقابل سپاهان قرار می‌گیریم تا بتوانیم جایگاه خود را در لیگ برتر محكم كنیم.

دایی اظهار داشت: تمركز اصلی پرسپولیس روی جام حذفی است. برای من گرفتن جام و رفتن به آسیا اهمیت زیادی دارد به همین دلیل به بازی برگشت مقابل گسترش فولاد نگاه ویژه‌ای داریم.

سرمربی پرسپولیس در خصوص وضعیت كلی این تیم گفت: خوشبختانه پس از برد مقابل گسترش فولاد تبریز از اول هفته تمرینات خوبی را انجام دادیم و امیدوارم جواب این تمرینات را در بازی مقابل سپاهان و در بازی فینال جام حذفی ببینیم. اگر از اول هفته تمرینات ما را نگاه می‌كردید می‌دانستید كه انگیز بچه‌ها تا چه حد زیاد است. امیدوارم با یك برد شیرین مقابل تیم خوب سپاهان و مقابل گسترش فولاد به هدف خودمان در فصل جاری برسیم.

دایی در جواب این سؤال كه آیا تركیب شما برای بازی فردا مشخص است یا خیر گفت: متاسفانه یا خوشبختانه غیر از بازیكنان پرسپولیس بازیكنان دیگر نمی‌توانند به میدان بروند. من همیشه گفته‌ام بازیكنی كه خوب تمرین و خودش را به من ثابت كند درون زمین و در تركیب اصلی قرار می‌گیرد.

وی در پایان گفت‌وگو درباره مذاكرات با دروازه‌‌بان‌های ملی پوش برای فصل آینده گفت: فقط می‌گویم من با هیچ دروازه‌بانی تا این لحظه صحبت نكرده‌ام.

قدیمی 05-18-2010
T I N A آواتار ها
کاربر فعال

علی پروین: در مورد هیئت مدیره پرسپولیس سوال نکنید
مرجع خبری پرسپولیس : علی پروین می گوید اطلاعاتش در مورد حضورش در پرسپولیس همان اندازه ای است که در مطبوعات خوانده است.

علی پروین که این روزها شایعه حضورش در هئیت مدیره باشگاه پرسپولیس شنیده می شود شب گذشته مراسمی را به مناسبت سالگرد شهادت حضرت زهرا(س) برگزار کرد.

در این مراسم که در منزل پروین برگزار شد خبری از پرسپولیسی ها نبود و سرشناس ترین چهره های ورزشی آنجا بازیکنان استیل آذین بودند که به همراه حسین هدایتی و حشمت مهاجرانی در این مراسم شرکت کرده بودند.

پروین در حاشیه این مراسم و پس از سوال خبرنگاران در خصوص حضورش در پرسپولیس گفت: «این چه حرفی است که می زنید؟ پرسپولیس را بی خیال. فعلا هیئت است و مراسم عزاداری»

پروین که هر سال این مراسم را برگزار می کند در پایان مراسم و وقتی جمع کمی خودمانی تر شد جواب خبرنگاران را داد و گفت«فعلا که خبری نیست. هر چه که من می دانم همانی است که در روزنامه ها چاپ می کنند. یک روز اسم پروین هست و روز دیگر نیست. کسی هم هنوز با من تماس نگرفته که خبری داشته باشم.فعلا که چیزی معلوم نیست»

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش