بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > المپیک olympic

المپیک olympic مسائل مربوط به مسابقات المپیکهای مختلف

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 08-24-2008
دانه کولانه آواتار ها
دانه کولانه دانه کولانه آنلاین نیست.
    مدیر کل سایت

کوروش نعلینی

سپاسها: : 1,382

7,486 سپاس در 1,899 نوشته ایشان در یکماه اخیر
دانه کولانه به Yahoo ارسال پیام
پیش فرض ساعی بهترین تکواندوکار جهان است / از مبارزات او لذت بردم

ساعی بهترین تکواندوکار جهان است / از مبارزات او لذت بردم

بی باک در گفتگو با مهر: ساعی بهترین تکواندوکار جهان است / از مبارزات او لذت بردم هادی ساعی با کسب مدال طلای بیست و نهمین دوره رقابتهای المپیک ثابت کرد در این رشته بی نظیر و بهترین تکواندوکار در جهان است. مهدی بی باک عضو تیم ملی تکواندو بعد از قهرمانی هادی ساعی در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: سطح رقابتهای تکواندو در پکن خیلی بالا بود و از اینکه هادی توانست در این مسابقات سطح بالا به مدال طلا دست پیدا کند خیلی خوشحال شدم.
وی ادامه داد: ساعی فشار زیادی را طی چند ماه اخیر تحمل کرد و با پشت سر گذاشتن مشکلات فراوان راهی پکن شد که همگان دیدند او واقعا جنگید و مثالزدنی مبارزه کرد. من سه المپیک است که رقیب او هستم و ازاینکه او این چنین مبارزه کرد و طلا گرفت لذت بردم.
بی باک در جواب این سئوال که آیا دوست نداشت جای ساعی بود پاسخ داد: هر ورزشکاری دوست دارد در این سطح و فینال المپیک مبارزه کرده و این سکوی قهرمانی را تجربه کند ولی من از حضور ساعی روی سکوی قهرمانی المپیک خوشحال شدم و گویی خودم این عنوان را کسب کرده ام.
دارنده اولین طلای جهانی تکواندو ادامه داد: سکوی قهرمانی وزن 80- کیلوگرم المپیک واقعا زیبا بود چرا که چهار قهرمان جهان روی آن ایستاده بودند و هادی با ایستادن بر بالاترین نقطه آن بالاتر از لوپز آمریکایی نشان داد که از همه بهتر است و ما تکواندکاران به او افتخار می کنیم.
مهدی بی باک در پایان پیرامون انتخاب نادریان در وزن اول گفت: نادریان آنچه از او انتظار می رفت را نشان نداد و ضعیف کار کرد. می توانستیم با یک انتخاب درست نتیجه بهتری کسب کنیم. ما قهرمانان زیادی داریم که می توانستند در این وزن افتخار آفرین باشند.

جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)