بازگشت   پی سی سیتی > هنر > فیلم سينما تئاتر و تلویزیون Cinema and The Movie > تلویزیون

تلویزیون در این بخش مباحث مرتبط با تلویزیون قرار خواهند گرفت

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 03-10-2010
Austin Austin آنلاین نیست.
تازه کار

سپاسها: : 0

0 سپاس در 0 نوشته ایشان در یکماه اخیر

سلام دوستان ...

خسته نباشید و بسیار ممنون بابت تمامی زحماتی که میکشید .
من یک مشکل دارم و اون هم پیدا نکردن زیر نویس اپیزود 00 سیزن 6 هستش که همون اپیزود یادآوری میشه ... توی اون پست صفحه ی اول هم که زیر نویس ها رو یکجا گذاشته بودید از اپیزود 01 شروع میشد .

ممنون میشم اگر امکانش هست اینجا بزارید تا استفاده کنیم .
بسیار ممنون .

========================
ادمین :
سلام
مرسی .
اره فکر کنم نذاشتیم احتمالا نبوده .
من سرچ میکنم اگر بود چشم میذاریم .

ویرایش توسط دانه کولانه : 03-10-2010 در ساعت 10:34 AM
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 03-10-2010
دانه کولانه آواتار ها
دانه کولانه دانه کولانه آنلاین نیست.
    مدیر کل سایت

کوروش نعلینی

سپاسها: : 1,382

7,486 سپاس در 1,899 نوشته ایشان در یکماه اخیر
دانه کولانه به Yahoo ارسال پیام
پیش فرض دانلود قسمت 7 فصل 6 سریال لاست

فعلا پارت دوم از فایل 350 مگی اپلود شده میتونین دانلود کنین.
پارت اول هم در حال تلاش برای اپلودش هستم.
در فایل زیر که همیشه اپدیت میشه لینک دانلود گذاشته میشه
http://download.p30city.net/video/fi...net.lost06.zip

بنابراین از این به بعد دیگه لینکها رو به طور مستقیم در سایت نمیگذارم .
شاید هر لینک فقط چند روز اعتبار داشته باشه . اما اخرین لینک همیشه معتبر خواهد بود
در واقع اخرین لینک مربوط میشه به فایل mkv که حجم کمی داره و همیشه خواهد بود.

پسورد این فایل هم هر هفته عوض میشه .

فعلا پسورد اینه :

نقل قول:
p30city.net.123
پارت دوم قسمت 7 رو که 169 مگ هست میتونین دانلود کنید.

واقعا اذیت شدم سر این قسمت خیلی اذیت میکنه یه اکانت رپیدشیر میگیرم ببینم میتونه موثر باشه یا نه ... ما اینترنتمون در کرمانشاه محدود و کم سرعته واقعا دستمون بسته س
.

=====================
قسمت اول هم در دسترس کاربران قرار گرفت .

به راحتی از لینک بالا ادرس دانلود کامل قسمت 7 رو خواهید داشت .

ویرایش توسط دانه کولانه : 03-10-2010 در ساعت 11:02 AM
قدیمی 03-10-2010
sempaisaleh sempaisaleh آنلاین نیست.
تازه کار

دانه كولانه جان زور سوپاس
قسمتهاي بعدي انشاءا... كي مياد؟
قدیمی 03-10-2010
دانه کولانه آواتار ها
    مدیر کل سایت

کوروش نعلینی

پیش فرض دانلود لاست فصل 6 قسمت 7 با لینک مستقیم حجم کم MKV کیفیت بالا 139mb

دانلود لاست فصل 6 قسمت 7 با لینک مستقیم حجم کم MKV کیفیت بالا 139mb

خب ام کاوی رو هم براتون گذاشتم با حجم 139 مگابایت .
میتونین لینک دانلود رو از فایل
http://download.p30city.net/video/fi...net.lost06.zip
دریافت کنید
پسورد این فایل همیشه در پست زیر در صفحه اول قابل مشاهده است :
http://p30city.net/showpost.php?p=124381&postcount=5

زیرنویس هم ضمیمه شد .
Lost S06E07 FQM Bitkadeh Yellow.rar

فایلهای پیوست شده : متاسفانه تمامی فایلهای ضمیمه شده تا مرداد 91 یعنی July, 2012 به خاطر بی دقتی شرکت سرویس دهنده خدمات سرور ما از بین رفته است بنابراین به تاریخ ضمیمه شدن فایلهایی که میخواهید دانلود کنید دقت بفرمایید که ما شرمسار بازدید کنندگان گرامی خود نشویم . فایلهای ضمیمه شده بعد از این تاریخ هیچ گونه مشکلی ندارند .

در فرصت مقتضی سعی خواهد شد فایلهای پرطرفردار تر که توسط خود بازدید کنندگان گرامی درخواست داده میشود به مرور اپلود و جایگزین شود. با تشکر
نوع فایل: rar Lost S06E07 FQM Bitkadeh Yellow.rar‏ (626.8 کیلو بایت, 555 نمایش)

ویرایش توسط دانه کولانه : 03-10-2010 در ساعت 10:19 PM
قدیمی 03-10-2010
DR.ashkam DR.ashkam آنلاین نیست.
تازه کار

نقل قول:
نوشته اصلی توسط دانه کولانه نمایش پست ها
تشکر از شروین بابت زیرنویس ها.
مرسی اشکان .

بله متاسفانه سایت پی سی سیتی کلا معروف هست که یه سیستم دیکتاتوری هست و صدای مخالف رو نمیشنوه و حذف میکنه همینطور هم هست .

تاپیک در مورد بحث در مورد سریال لاست هست و نوع مطالب مندرج در اون کاملا مشخص است .

پستها بی ارتباط بعدا پاک خواهد شد و لینکهای دانلود این قسمت و زیرنوسها به پستهای صفحه اول اضافه خواهد شد .

شاید از سری بعد فرمت mkv با حجم پایین اگر پیدا کنیم بذاریم .
به یزدان که گرما خرد داشتیم
کجا این سرانجام بد داشتیم
دیکتاتورمحترم میتوانیددسترسی این نام کاربری بنده رانیزبه جرم انتقادغیرفعال نمایید
DR.KEYANI
قدیمی 03-10-2010
DR.ashkam DR.ashkam آنلاین نیست.
تازه کار

بادرودبه تمامی دوستان گرامی
چون میدانم که ممکنه بسیاری ازدوستان منتظرگرفتن زیرنوییس فارسی قسمت هفتم باشندلینک زیرفایل زیرنویس فارسی قسمت هفتم رودراختیاردوستان گرامی قرارمیده
http://www.box.net/shared/ahdxuplono
ارادتمندهمه دوستان:DR.KEYANI

ویرایش توسط DR.ashkam : 03-10-2010 در ساعت 08:57 PM
قدیمی 03-10-2010
pdrmrhbr آواتار ها
pdrmrhbr pdrmrhbr آنلاین نیست.
تازه کار

فـایل mkv اپیزود 7 مشکل داره، لااقل با vlc 1.0.5 و The Core Media Player 4.11 که باز نمی شه

ویرایش توسط pdrmrhbr : 03-10-2010 در ساعت 09:16 PM
قدیمی 03-10-2010
دانه کولانه آواتار ها
    مدیر کل سایت

کوروش نعلینی

سلام خدمت دوستان عزیز .
زیرنویسها رو همیشه مدیر محترم بخش موسیقی میذاشتند.
چند روزی هست که ایشون به خاطر قطع بودن اینترنتشون نتونسته اند در سایت حاضر بشوند.
بنابراین معذرت میخوام از اینکه زیرنویسها رو نداشتید امروز .
کاربر DR.ashkam براتون گذاشته بود زیر نویس رو ضمیمه کردم از ایشون هم تشکر میکنم بابت این زیرنویس.

نقل قول:
نوشته اصلی توسط DR.ashkam نمایش پست ها
به یزدان که گرما خرد داشتیم
کجا این سرانجام بد داشتیم
دیکتاتورمحترم میتوانیددسترسی این نام کاربری بنده رانیزبه جرم انتقادغیرفعال نمایید
DR.KEYANI

دسترسی شما به سایت قطع شد نه به خاطر انتقاد به خاطر توهین کردن به مدیران سایت و تعمیم دادن ویژگی های خودتون به هر کس که در شعرتون مخاطب قرار دادید.

رسالت شما اصلاح سیستم ما نیست
بر اساس قوانین کاربران اجازه درج مطالب خارج از حیطه ی موضوع یک تاپیک را ندارند
اگر حرفی برای گفتن نداری سکوت کنید
تاپیک در مورد سریال لاست هست اگر در مورد این سریال نظری ندارید لطفا فقط نظاره گر ماجرا باشید .

نقل قول:
نوشته اصلی توسط pdrmrhbr نمایش پست ها
فـایل mkv اپیزود 7 مشکل داره، لااقل با vlc 1.0.5 و The Core Media Player 4.11 که باز نمی شه
اپیزود 7 فایل mkv مشکل نداره
لطفا قبل از اظهار نظر از اینکه صلاحیت فنی و علمی تشخیص سلامتی/عیب فایلی را داشته باشید اطمینان حاصل کنید و زوایای مختلف یک حرف اینچنینی و تاثیری که روی مخاطبان دیگر سایت میگذاره رو بسنجید و زحمات فراوانی که برای تهیه سریع و به روز این فایلها برای کاربران کشیده شده رو زیر سوال نبرید .

برای باز شدن فایلهای mkv نیاز به نصب کدک های خاص اون هست که کسایی که اهل فیلم و سریال هستند قطعا kmplayer و k-lite رو نصب دارند بنده همین الان تست کردم با نرم افزار معروف و محبوب total video converter(player) این فایل رو تست کردم.

به خاطر احترام به شما اینها رو عرض میکنم والا نیازی به توضیح نیست چون صحت فایل برای اجرا شدن از نظر ما محرز هست :

ما نمیتونیم فایلهایی که میگذاریم رو تست کنیم . اینها فایلهایی هست که در سایتهای معتبر جهانی قبلا گذاشته شده و ما برای شما در سایت خودمان اونها رو اماده میکنیم در حالی که با وضعیت اینترنتی که ما داریم اصلا نمیتونیم اونها رو برای خودمون دانلود کنیم .
اما در این یه مورد خاص که شما اظهار نظر غیر کارشناسانه کردید من تنها 5 مگا بایت از فایل رو دانلود کردم همون 5 مگابایتش اجرا شد
اگر شما هم مهندس نرم افزار هستید و درس ذخیره و بازیابی اطلاعات رو خونده باشید میدونین که خیلی از فایلها در رکوردهای اخرشون تیبل مشخصات هست و تا فایل کامل نشه اجرا نمیشه
اما در این یه مورد خاص اتفاقا با دانلود تنها 5 مگابایت از اون قابل اجرا بود.

لطفا نه فقط در این سایت همیشه همه جا تاثیر اظهار نظری که میکنین رو مد نظر قرار بدید .

ما از کسی برای دانلود اینها پول نخواستیم حتی تشکر هم نمیخوایم
اما انصاف و عدم اظهار نظر غیرکارشناسانه و اظهار نظر خارج از حیطه ی موضوع این تاپیک رو از همه ی بچه ها میخوایم
امیدوارم این اخرین باری باشه که ناجارم اینگونه با مهمانهای جدیدمون که سابقا از گل نازکتر بهشون نمیگفتیم صحبت بکنم .
نه در حد شخصیت شما عزیزان هست نه در حد ما .
لطفا به کسی که میخواد به بقیه بدون چشم داشت کمکی بکنه کمک بکنید نه اینکه رسالت تدریس درس اخلاق رو به عهده بگیرید.

ممنون

قدیمی 03-11-2010
pdrmrhbr آواتار ها
تازه کار

نقل قول:
نوشته اصلی توسط دانه کولانه نمایش پست ها

اپیزود 7 فایل mkv مشکل نداره
لطفا قبل از اظهار نظر از اینکه صلاحیت فنی و علمی تشخیص سلامتی/عیب فایلی را داشته باشید اطمینان حاصل کنید و زوایای مختلف یک حرف اینچنینی و تاثیری که روی مخاطبان دیگر سایت میگذاره رو بسنجید و زحمات فراوانی که برای تهیه سریع و به روز این فایلها برای کاربران کشیده شده رو زیر سوال نبرید .

برای باز شدن فایلهای mkv نیاز به نصب کدک های خاص اون هست که کسایی که اهل فیلم و سریال هستند قطعا kmplayer و k-lite رو نصب دارند بنده همین الان تست کردم با نرم افزار معروف و محبوب total video converter(player) این فایل رو تست کردم.

به خاطر احترام به شما اینها رو عرض میکنم والا نیازی به توضیح نیست چون صحت فایل برای اجرا شدن از نظر ما محرز هست :

ما نمیتونیم فایلهایی که میگذاریم رو تست کنیم . اینها فایلهایی هست که در سایتهای معتبر جهانی قبلا گذاشته شده و ما برای شما در سایت خودمان اونها رو اماده میکنیم در حالی که با وضعیت اینترنتی که ما داریم اصلا نمیتونیم اونها رو برای خودمون دانلود کنیم .
اما در این یه مورد خاص که شما اظهار نظر غیر کارشناسانه کردید من تنها 5 مگا بایت از فایل رو دانلود کردم همون 5 مگابایتش اجرا شد
اگر شما هم مهندس نرم افزار هستید و درس ذخیره و بازیابی اطلاعات رو خونده باشید میدونین که خیلی از فایلها در رکوردهای اخرشون تیبل مشخصات هست و تا فایل کامل نشه اجرا نمیشه
اما در این یه مورد خاص اتفاقا با دانلود تنها 5 مگابایت از اون قابل اجرا بود.

لطفا نه فقط در این سایت همیشه همه جا تاثیر اظهار نظری که میکنین رو مد نظر قرار بدید .

ما از کسی برای دانلود اینها پول نخواستیم حتی تشکر هم نمیخوایم
اما انصاف و عدم اظهار نظر غیرکارشناسانه و اظهار نظر خارج از حیطه ی موضوع این تاپیک رو از همه ی بچه ها میخوایم
امیدوارم این اخرین باری باشه که ناجارم اینگونه با مهمانهای جدیدمون که سابقا از گل نازکتر بهشون نمیگفتیم صحبت بکنم .
نه در حد شخصیت شما عزیزان هست نه در حد ما .
لطفا به کسی که میخواد به بقیه بدون چشم داشت کمکی بکنه کمک بکنید نه اینکه رسالت تدریس درس اخلاق رو به عهده بگیرید.

ممنون
قصد تاثیرگذاری روی بقیه مخاطبان سایت رو نداشتم و ادعای صلاحیت علمی، فنی (یا هر نوع دیگرش رو) نکردم و از زحمات شما هم تماماً سپاسگزارم. برای هر اپیزودی از این تاپیک که شما ارسال کردید تشکر کردم -برید و چک کنید- ولی! خیلی راحت میتونستید فقط بگید که 'پلیر من مناسب نیست و فلان پلیر رو امتحان کنم' نه اینکه شکوائیه بنویسید.
اگر به دقت میخوندید گفته بودم -لااقل با vlc 1.0.5 و The Core Media Player 4.11 که باز نمی شه- و گفتم -مشکل داره- چون با پلیرهای استانداردی که matroska.org معرفی کرده اجرا نمیشه. نگفتم : "بابا این فایلتم خرابه که" چون در شخصیت شما و خودم ندیدم.
به این لینک که در سایت اصلی mkv هست مراجعه کنید و ببینید که چه پلیرهایی پیشنهاد شده، من هم از روی همین منبع با یک فایل mkv برخورد کردم.
و دیگه اینکه واقعاً نمیدونستم که گزارش دادن یک لینک میتونه تا این حد شما رو ناراحت کنه و یا تاثیر منفی روی بقیه کاربرا داشته باشه، چون همونطور که احتمالاً خودتون میدونید خیلی از سایت ها یه چیزی داران به اسمه: Report Broken یا Report Link. من واقعاً فکر کردم دارم با این کارم کمک میکنم. همین جا هم از تمامی کاربرانی که تحت تاثیر نوشته های من قرار گرفتن میخوام که من رو نادیده بگیرن!
ضمناً معنی "... نه اینکه رسالت تدریس درس اخلاق؟!!؟؟؟ رو به عهده بگیرید." رو اصلاً نفهمیدم. تنها چیزی که به ذهنم خطور کرد این بود که شاید ی تیکه از یک رمان یا نمایشنامه یا یک مقاله فلسفی باشه.

===========
ادمین:
با تشکراز شما دوست عزیز . سر فرصت پاسخت رو خواهم نوشت منتهی در مورد خط اخری که احساس کردی در رمانهای ادبی یا نمایشنامه ها باید ازش سراغ گرفت عرض کنم منظور بنده با شما نبود
اون پست قبلی جواب مشترکی به شما و کاربر
KEYANI بود بنابراین یک بار دیگر نوشته بنده رو با در نظر گرفتن این حقیقت بخونید تا اگر جای گنگی داره براتون مشخص بشه.

ویرایش توسط دانه کولانه : 03-11-2010 در ساعت 09:05 PM
قدیمی 03-11-2010
pdrmrhbr آواتار ها
تازه کار

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Austin نمایش پست ها
سلام دوستان ...

خسته نباشید و بسیار ممنون بابت تمامی زحماتی که میکشید .
من یک مشکل دارم و اون هم پیدا نکردن زیر نویس اپیزود 00 سیزن 6 هستش که همون اپیزود یادآوری میشه ... توی اون پست صفحه ی اول هم که زیر نویس ها رو یکجا گذاشته بودید از اپیزود 01 شروع میشد .

ممنون میشم اگر امکانش هست اینجا بزارید تا استفاده کنیم .
بسیار ممنون .

========================
ادمین :
سلام
مرسی .
اره فکر کنم نذاشتیم احتمالا نبوده .
من سرچ میکنم اگر بود چشم میذاریم .

زیرنویس فارسی اپیزود 00 فصل 6 :

http://static.podnapisi.net/podnapisi/1/5/6/156fafe769a3ace71d311f4a80ebbe96e360d027.zip

ویرایش توسط pdrmrhbr : 03-11-2010 در ساعت 02:11 AM
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)