بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال > جام ملتها

جام ملتها مسائل مربوط به جام ملتهای قاره ها

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 06-17-2008
Maad آواتار ها
Maad Maad آنلاین نیست.
کاربر حرفه ای

سپاسها: : 0

299 سپاس در 262 نوشته ایشان در یکماه اخیر

يورو ‪ ۲۰۰۸‬اولين قرباني خود را گرفت

یوفا:
وين - مسابقات فوتبال جام ملتهاي اروپا يورو ‪ ۲۰۰۸‬اولين قرباني خود را در شهر كلاگنفورت اتريش گرفت .

به گزارش یوفا به نقل از تلويزيون اتريش: قرباني يك جوان ‪ ۲۰‬ساله كروات بود كه براي تماشاي مسابقه امشب بين تيمهاي ملي فوتبال كرواسي و لهستان روز گذشته به كلاگنفورت اتريش سفر كرده بود.

اين گزارش حاكي است كه علت مرگ وي ايست قلبي اعلام شده است .

تيم‌هاي كرواسي و لهستان از گروه دوم امشب به مصاف يكديگر مي‌روند و ديگر ديدار تيمهاي اين گروه بين اتريش و آلمان در وين برگزار مي‌شود.
قدیمی 06-17-2008
Maad آواتار ها
Maad Maad آنلاین نیست.
کاربر حرفه ای

كوبي كان: با شادي از يورو 2008 خارج مي شويم

یوفا: سرمربي تيم ملي سوئيس گفت: با وجود ادامه يورو 2008، خوشحالم كه تيم من با شادي به كار خود پايان داد.

به گزارش یوفا به نقل از سايت يورو 2008: كوبي كان اظهار داشت: اين پيروزي جزو زيباترين لحظات دوران مربيگري من است؛‌ هرچند هيچ سودي در بر ندارد.

وي كه تيمش دو بازي نخست مرحله گروهي برابر چك و تركيه واگذار كرد تا بخت صعود را از دست دهد،‌ پس از برد 2 بر صفر يكشنبه شب برابر پرتغال در ورزشگاه بازل،‌ عنوان كرد: از تيمم كمال تشكر را دارم كه در مسابقه‌اي كه امتيازاتش براي صعود بي تاثير بود، بسيار جنگيد و تلاش كرد. اين رفتار فوق العاده بود.

كوبي كان كه با برد مقابل پرتغال به فعاليتش در تيم ملي سوئيس پايان داد،‌ گفت: افسوس كه با اين سطح از توانايي خوب،‌ بخت راهيابي به مرحله بعد را از دست داديم. اگر فقط يك امتياز مقابل چك يا تركيه بيشتر كسب مي‌كرديم،‌ كافي بود تا به دور يك چهارم نهايي راه پيدا كنيم.

تيم ملي سوئيس در ديدار يكشنبه شب با پرتغال به برتري 2 بر صفر رسيد تا با پيروزي از اين مسابقات خارج شود.
قدیمی 06-17-2008
Maad آواتار ها
Maad Maad آنلاین نیست.
کاربر حرفه ای

اتوبوس تمام تيم ها توسط پليس اسكورت مي‌شود

یوفا:
پليس سوئيس براي پيشگيري از هر گونه حادثه، اتوبوس تمام تيم هاي حاضر در يورو 2008 را اسكورت مي كند.

به گزارش یوفا: تدابير امنيتي شديدي در سوئيس اجرا شده است، به طوريكه در روز مسابقه فروشگاه هايي كه نزديك ورزشگاه هستند بايد بسته باشند.

عبور مرورو نيز با مقررات ويژه اي صورت مي گيرد و پليس تا شعاع چند كيلومتري ورزشگاه هاي محل برگزاري مسابقات، خودروهاي گذري را كنترل مي كند.

در روزهايي كه مسابقه برگزار نمي شود و تيم ها در زمين هاي اختصاصي خود تمرين مي كنند، پليس باز هم اتوبوس تيم ها را اسكورت مي كند و حتي اجازه نزديك شدن هواداران به بازيكنان را نمي دهد.

هوادراني كه از كشورهاي ديگر براي ديدن مسابقات به سوئيس سفر كرده اند فقط از دور براي بازيكنان دست تكان مي دهند در برخي موارد پليس به بازيكنان توصيه مي كند براي امضا دادن هم به آنها نزديك نشوند.
قدیمی 06-17-2008
Maad آواتار ها
Maad Maad آنلاین نیست.
کاربر حرفه ای

/گزارش خبرنگاران اعزامي فارس- سوئيس/
پيتر چك: تركيه بدشانسي‌هايم را تكميل كرد
خبرگزاري فارس: دروازه‌بان تيم ملي فوتبال جمهوري چك گفت: تركيه بدشانسي هايم را در اين فصل تكميل كرد و واقعا ادم بدشانسي هستم.

به گزاش خبرنگار اعزامي فارس از سوئيس، پيتر چك پس از شكست سه بر دو برابر تركيه و حذف از يورو 2008، اظهار داشت: در اين فصل سه بار ناكام شدم. با چلسي ديدار نهايي ليگ قهرمانان اروپا و قهرماني ليگ برتر انگليس را از دست دادم. حالا نيز از يورو 2008 ناباورانه كنار رفتيم.
دروازه بان يم ملي چك ادامه داد: مي‌توانستيم بعد از آنكه دو بر صفر جلو افتاديم، دفاعي تر بازي كنيم؛ اما اين كار را نكرديم و كاملا ويران شديم. براي ما سخت است بپذيريم چه اتفاقي رخ داده است.
چك در خصوص اينكه چگونه پيروزي دو بر صفر با شكست معاوضه شد، اظهار داشت: فكر مي‌كرديم بازي را در كنترل داريم و ديگر تركيه نمي‌تواند اين شكست را جبران كند. خود را درمرحله حذفي مي‌ديديم؛ اما دو اشتباه كردم و تركيه به راحتي پيروز شد. واقعا آدم بدشانسي هستم.
قدیمی 06-17-2008
Maad آواتار ها
Maad Maad آنلاین نیست.
کاربر حرفه ای

در پاسخ به پرسش‌هاي خبرنگار اعزامي فارس
كالن: همه چيز در سوييس و اتريش خوب است
خبرگزاري فارس: رئيس بخش خبري اتحاديه فوتبال اروپا گفت: سازماندهي بسيار خوبي در برگزاري مسابقات داشته ايم.

مارتين كالن كه پيش از اين نيز در تبادل اطلاعات با خبرگزاري فارس همكاري كرده بود، در گفت و گو با خبرنگار اعزامي، اظهار داشت: از ديد من، سازماندهي بسيار خوبي صورت گرفته و همه چيز خوب است؛ مي توانيد ببينيد.
مارتين كالن در پاسخ به خبرنگار فارس به اينكه خبرنگاران قاره هاي مختلف بخت يكساني براي پوشش خبري دارند، گفت: هيچ تبعيضي قائل نيستيم؛ اما هر خبرگزاري به اندازه شايستگي خود شانس دارد.
وي ادامه داد: قبول كنيد كه بايد به برخي خبرگزاري ها كه نمي خواهم نامشان را ذكر كنم، بهاي بيشتري داد.
كالن با دريافت كتاب ايران شناسي، براي خبرگزاري فارس آرزوي موفقيت كرد.
قدیمی 06-18-2008
Maad آواتار ها
Maad Maad آنلاین نیست.
کاربر حرفه ای

پس از شكست مقابل ايتاليا موج بازنشستگي تيم ملي فرانسه را فرا گرفت
یوفا: در پي خروج زودهنگام تيم ملي فوتبال فرانسه فيناليست جام جهاني ‪ ۲۰۰۶‬از گردونه مسابقات يورو ‪ ،۲۰۰۸‬كلود ماكه له له هافبك كاركشته اين تيم بازنشستگي خود را از تيم ملي اعلام كرد.

به گزارش یوفا: اين ستاره ‪ ۳۵‬ساله باشگاه چلسي در ديدار با ايتاليا كه به شكست دو بر صفر فرانسه و پرواز زودهنگام اين تيم به خانه پس از قرار گرفتن در قعر گروه سه انجاميد، هفتاد و يكمين بازي ملي خود را انجام داد .

وي كه براي تيمهاي نانت و مارسي فرانسه نيز بازي كرده است اظهار داشت : من هميشه گفتم كه اين آخرين رقابتي است كه در آن شركت مي‌كنم .

ماكه له له افزود : من اكنون از پايان دادن به كار خود در تيم ملي به هيچوجه ابراز تاسف نمي‌كنم .

وي ادامه داد :اكثر تصميماتي كه من گرفتم تصميمات قطعي بود .

هافبك تيم فرانسه گفت : من براي پوشيدن پيراهن تيم ملي زحمت كشيده و عرق ريختم و اين صد درصد باعث شادي و خوشحالي من شد .

ماكه له له گفت : نسل جديدي مي‌تواند بيايد و زمام امور را در دست گيرد . من كاملا حامي آنان هستيم .

وي اخرين كسي نبود كه پس از اين شكست بازنشستگي خود را اعلام كرد بلكه ليليان تورام ‪ ۳۶‬ساله ركورد دار انجام ‪ ۱۴۲‬بازي ملي نيز اقدام مشابهي انجام داد .

وي گفت : اين حذف شدن براي ما بسيار سخت و دشوار است بويژه براي من كه آخرين بازي ملي خود را انجام دادم .

ديگر بازيكنان همچون پاتريك ويه را و گريگوري كوپه دروازه بان فرانسه نيز بازنشستگي خود را مورد بررسي قرار داده اند.
قدیمی 06-18-2008
Maad آواتار ها
Maad Maad آنلاین نیست.
کاربر حرفه ای

برنامه ديدارهاي سه شنبه شب و چهارشنبه شب یورو 2008 - Euro 2008

یوفا: رقابتهاي فوتبال يورو 2008سه شنبه شب و چهارشنبه شب با انجام چهار ديدار در گروههاي سه و چهار به شرح زير دنبال مي شود.

به گزارش یوفا:

سه شنبه 28 /3- گروه سه
..................................
فرانسه - ايتاليا ساعت 15/23 .
هلند - روماني ساعت 15/23 .
جدول رده بندي اين گروه :
هلند 2بازي 2برد مساوي باخت 6امتياز
روماني 2 - 2 - 2
ايتاليا 2 - 1 1 1
فرانسه 2 - 1 1 1

چهارشنبه 29/3 - گروه چهار
....................................
يونان - اسپانيا ساعت 15/23 .
روسيه - سوئد ساعت 15/23 .
اسپانيا 2بازي 2برد مساوي باخت 6امتياز
سوئد 2 1 - 1 3
روسيه 2 1 - 1 3
يونان 2 - - 2 -
قدیمی 06-18-2008
Maad آواتار ها
Maad Maad آنلاین نیست.
کاربر حرفه ای

هشدار فان باستن به شاگردانش : بايد دوباره از صفر شروع كرد

یوفا: ماركو فان باستن سرمربي تيم ملي فوتبال هلند پس از صعود باشكوه تيمش از مرحله گروهي مسابقات يورو ‪ ۲۰۰۸‬و بازگرداندن روماني به خانه‌اش ، به شاگردانش هشدار داد كه بايد در مرحله بعد همه چيز را از نو آغاز كنند.

به گزارش یوفا: دو گل كلاس يان هونتلار و روبين فان پرسي مرد برتر اين ديدار در نيمه دوم پيروزي دو بر صفر هلند بر روماني را تضمين كرد و باعث شد تا نارنجي پوشان حداكثر امتيازات سه بازي گروه سه را به دست آورند.

در عوض پاداش نارنجي پوشان ديدار با سوئد يا روسيه در مرحله يك چهارم نهايي بود كه شنبه شب در شهر بازل برگزار خواهد شد .

فان باستن گفت : ما از اينكه در سه ديدار گروهي خود پيروز شديم بايد بسيار به خود بباليم و خوشحال باشيم . ما يك شروع عالي داشتيم . ولي ديدار شنبه در كل يك ديدار ديگر است و ما بايد دوباره از صفر شروع كنيم .

وي افزود : ما جلوي تلويزيونهاي خود خواهيم نشست و بازي روسيه و سوئد را تماشا خواهيم كرد و خواهيم كوشيد تحليل خوبي از هركس داشته باشيم كه قرار است با وي بازي كنيم .

شكست رومانيايي‌ها لطف بزرگي بود كه شاگردان فان باستن به روبرتو دونادوني رفيق قديمي و هم تيمي سابق وي در ميلان كردند .

ايتاليا پس از پيروزي دو بر صفر بر فرانسه در مرحله يك چهارم نهايي به هلند پيوست و فان باستن گزارشهاي منتشر شده را در مورد اينكه دونادوني پيش از آخرين دور بازيهاي گروهي مرتبا در تماس با وي بود تكذيب كرد.

فان باستن گفت : من خيلي خوب وي را مي‌شناسم ولي در عين حال مي‌دانم در چنان شرايطي خوب نيست كه با يكديگر در تماس بود . در نهايت من براي وي و براي ايتاليا خوشحالم .

فان باستن اكنون معتقد است كه تيمش مي‌تواند رهرو همان هلندي باشد كه وي در سال ‪ ۱۹۹۸‬الهام بخش آن براي قهرماني جام ملتهاي اروپا بود.
قدیمی 06-19-2008
Maad آواتار ها
Maad Maad آنلاین نیست.
کاربر حرفه ای

گاتوزو: شايعه‌ها دروغ هستند

یوفا:
مدافع تيم ملي فوتبال ايتاليا كه از حضور در برابر تيم ملي اسپانيا در مرحله يك چهارم نهايي جام ملت‌هاي اروپا محروم است درباره مسائل گوناگون صحبت كرد.

به گزارش یوفا: گاتوزو و پيرلو دو بازيكن كليدي تيم ملي ايتاليا به دليل دو اخطاره بودن بازي مرحله يك چهارم برابر اسپانيا را از دست خواهند داد.

گاتوزو در اين باره گفت: خوشحالم كه تمامي 23 بازيكن ما توانايي حضور در تركيب اصلي را دارند، برابر اسپانيا تا آخرين لحظه خواهيم جنگيد و شادي‌هاي ما به يك اندازه خواهد بود.

گاتوزو در ادامه گفت: ممكن است تاريخ در خاتمه تغيير پيدا كند. به هر حال ما 30 سال بود كه ما به هلند نباخته بوديم اما، در فوتبال هر چيزي ممكن است.

گاتوزو در پايان گفت: هرگز دست از باورهاي خود برنخواهيم داشت، در برابر روماني بسيار بدشناس بوديم و گمان مي‌كرديم كه بايد به خانه برگرديم اما حالا بسيار خوشحال هستيم.
قدیمی 06-16-2008
Maad آواتار ها
Maad Maad آنلاین نیست.
کاربر حرفه ای

پیش فرض آخرین اخبار و نتایج جام ملتهای اروپا Euro 2008

آخرین اخبار و نتایج جام ملتهای اروپا Euro 2008

دوستان عزیز
از امروز به بعد آخرین اخبار و نتایج جام ملتهای اروپا ، یورو 2008 را در این تاپیک قرار میدهیم

و بررسی جام ملتهای اروپا و حواشی آن را در تاپیک زیر قرار خواهیم داد .
یورو 2008 - اخبار و حاشیه و نتایج Euro 2008 و بررسی جام ملتهای اروپا
با سپاس

پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)