بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال > اخبار فوتبال داخلی و خارجی

اخبار فوتبال داخلی و خارجی در این تالار به اخبار فوتبال داخل و خارج از کشور پرداخته میشود

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 11-23-2008
دانه کولانه آواتار ها
دانه کولانه دانه کولانه آنلاین نیست.
    مدیر کل سایت

کوروش نعلینی

سپاسها: : 1,382

7,486 سپاس در 1,899 نوشته ایشان در یکماه اخیر
دانه کولانه به Yahoo ارسال پیام

در گفت ‌و گو با فارس
قطبي: رفتن من از پرسپوليس به خاطر شخص خاصي نبود
خبرگزاري فارس: سرمربي سابق تيم فوتبال پرسپوليس تهران گفت:‌ جدايي من به خاطر عقايد شخصي بود و ارتباطي با فردي خاصي نداشت.
افشين قطبي در گفت ‌وگو با خبرنگار خبرگزاري فارس، اظهار داشت: همانطور كه قبل از خروج از ايران گفتم، عاشق پرسپوليس و ايران هستم و فقط به خاطر عقايد شخصي از اين تيم جدا شدم.
وي افزود: متاسفانه شنيده ام از قول من مطالبي در ايران منتشر شد كه گفته ام اگر در هيئت مديره يا مديريت باشگاه تغييرات ايجاد شود، بازمي گردم، در حالي كه اين مسائل صحت ندارد،‌ چراكه من به خاطر شخص خاصلي از پرسپوليس جدا نشدم.
سرمربي مستعفي پرسپوليس ادامه داد: با اعضاي هيئت مديره هيچ مشكلي ندارم و از اصحاب رسانه مي خواهم اينچنين از قول من اظهاراتي كه صحت ندارد را مطرح نكنند.
وي ادامه داد: هرگز نگفتم در صورتي كه مصطفوي برود من بر مي‌گردم. وي از بزرگان فوتبال ايران است و مشكلي با او نداشتم كه به دنبال تغييرش باشم.
قطبي خاطرنشان كرد: اگر مي ماندم، برخي اجازه نمي دادند پرسپوليس دوباره قهرمان شود و به همين دليل تصميم گرفتم بروم شايد دست از سر تيم بردارند.
وي تاكيد كرد: باز هم از تمام مسئولان باشگاه تشكر مي‌كنم و بايد بدانند هنوز قلبم با آنها است. اميدوارم پرسپوليس با پيرواني كه بهترين انتخاب‌ بود، نتيجه بگيرد و قهرمان شود.

جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 11-30-2008
امیر عباس انصاری آواتار ها
امیر عباس انصاری امیر عباس انصاری آنلاین نیست.
مسئول ارشد سایت ناظر و مدیر بخش موبایل

سپاسها: : 8,720

6,357 سپاس در 1,362 نوشته ایشان در یکماه اخیر
Arrow پرسپولیس (آخرین اخبار و حواشی باشگاه پرسپولیس و هواداران پرسپولیسی)

نامه به قطبی:مبالغ دریافتی را برگردان

كدخبر: ۵۸۲۵۰
تاريخ انتشار: ۰۹ آذر ۱۳۸۷ - ۲۱:۳۱

"مهدی حاج باقر" افزود : این نامه برای قطبی ارسال شده است و قرار است وی به این نامه پاسخ دهد.
باشگاه پرسپولیس امروز با ارسال نامه ای از افشین قطبی سرمربی سابق خود خواست نسبت به بازگرداندن مبلغ دریافتی خود اقدام كند .

وكیل و مدیر برنامه های افشین قطبی در گفتگو با شبكه خبر درباره وضع تسویه حساب باشگاه پرسپولیس با افشین قطبی سرمربی سابق این باشگاه گفت : این درخواست پرسپولیس به علت اقدام قطبی به ترك ایران و هدایت كمتر پرسپولیس نسبت به قراردادش انجام شد.

"مهدی حاج باقر" افزود : این نامه برای قطبی ارسال شده است و قرار است وی به این نامه پاسخ دهد.
مدیر برنامه های افشین قطبی با اشاره به اینکه قرارداد قطبی در سال نخست 900 هزار دلار و در سال دوم یك میلیون دلار بوده است ،گفت در زمان عقد این قرار داد قیمت دلار 900 تومان بود،بنابر این مبلغ قرارداد 800 میلیون تومان می شد .
حاج باقر درباره ادعاها مبنی براینکه قطبی گفته است، اگر من از بقیه پولم بگذرم وكیلم نخواهد گذشت، تصریح کرد: به هیچ عنوان صحت ندارد و قطبی چنین حرفی نزده است.
وی گفت : بهترین منبع برای دریافت اخبار ،باشگاه پرسپولیس است و به هیچ عنوان اخبار دیگر صحت ندارد .
"مهدی حاج باقر" درباره این خبر كه اگر قطبی استعفاء بدهد یا عزل شود می تواند همه پول قرار داد خود را دریافت كند تصریح كرد : به هیچ عنوان این موضوع صحت ندارد،این خبر كذب محض است و عاقلانه نیست، همچنین وجود چنین بندی در قرارداد هم عاقلانه نیست.
وی افزود :بهتر است كسانی كه این شایعات را درست می كنند ؛ قرارداد "آری هان" سرمربی اسبق هلندی پرسپولیس را هم بررسی كنند و همچنین میزان افزایش قرارداد بازیكنان را از پارسال تاكنون ببینند تا متوجه افزایش میزان پرداخت ها شوند،سپس به قرارداد قطبی اعتراض و این حاشیه ها را ایجاد کنند .

قدیمی 01-13-2009
Aposter-prspls_club آواتار ها
Aposter-prspls_club Aposter-prspls_club آنلاین نیست.
ربات اتوماتیک

سپاسها: : 0

0 سپاس در 0 نوشته ایشان در یکماه اخیر
Arrow باشگاه پرسپولیس به فیروز کریمی تسلیت گفت

خلاصه خبر رو در زیر میتوانید بخوانید:

جناب آقای فیروز کریمی مربی ارزنده تیم فوتبال صبا باتری قم، درگذشت پدر بزرگوارتان را خدمت شما و خانواده محترمتان تسلیت عرض نموده، از درگاه ایزد منان برای آن مرحوم علو درجات و برای بازماندگان صبر و طول عمر مسئلت می نمائیم.
مدیر عامل، هیأت مدیره و کارکنان باشگاه فرهنگی – ورزشی پیروزی (پرسپولیس)
قدیمی 01-17-2009
ربات اتوماتیک

Arrow این برد را مدیون غیرت بازیکنان هستم افشین پیروانی: هدف اصلي ما قهرماني در آسياست

افشين پيرواني سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با ابراز رضایت از عملکرد بازیکنانش در دیدار مقابل فولاد خوزستان، کسب برتری مقابل این تیم را حاصل جنگندگی و غیرتمندی آنها دانست.
به گزارش سايت رسمي باشگاه پرسپوليس، افشین پیروانی پس از برتری یک بر صفر تیمش مقابل فولاد خوزستان با بیان این مطلب در جمع خبرنگاران حاضر در سالن کنفرانس ورزشگاه آزادی افزود: این برد را به بازیکنان تیمم و هواداران پرشماری که امروز برای تشویق ما به ورزشگاه آزادی آمده بودند تقدیم می کنم.
وی این پیروزی را مدیون غیرت و جنگندگی بازیکنان پرسپولیس دانست و گفت: همیشه رسم بر این است که استاد به شاگرد می آموزد اما امروز اتفاقی دیگر رقم خورد و من از شاگردانم چیزهای زیادی آموختم.
وی ادامه داد: بازیکنان من 45 دقیقه مقابل تیم خوبی چون فولاد خوزستان زحمت کشیدند و بازی خوبی را به نمایش گذاشتند. به همین خاطر من به آنها افتخار می کنم و امیدوارم همین روند رو به رشد را در بازیهای آینده نیز ادامه دهند.
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در واکنش به اظهارات مجید جلالی که بازی سرخپوشان تهرانی را به تیم بحرین تشبیه کرده بود گفت: شاید اگر من هم بازی را واگذار می کردم به حاشیه می رفتم و مدعی می شدم حریفمان مانند بحرین یا اسکاتلند بازی کرده اند. برای من مهم سه امتیاز مسابقه بود که آن را به دست آوردیم.
ما در شرایطی که با 10 نفر بازی می کردیم نمی توانستیم شیوه دیگری به غیر از بازی دفاعی در نیمه دوم انتخاب کنیم. پیش از 10 نفره شدن ما بسیار برتر از تیم فولاد بودیم و به این تیم هیچ فرصتی ندادیم.
پیروانی یادآور شد: از همان روز اولی که به پرسپولیس آمده ام گفتم که برای قهرمان کردن این تیم مسئولیت سرمربیگری را قبول کردم امروز هم بر این هدف پایبندم. ما هدفمان موفقیت در لیگ قهرمانان آسیا و دستیابی به عنوان شایسته در لیگ برتر است که برای دستیابی به این هدف برنامه ریزی گسترده ای داریم.
خبر حضور لوکابوناچیچ در تیم فوتبال پرسپولیس واکنش شدید افشین پیروانی را به دنبال داشت او در این خصوص گفت: همیشه یاد گرفته ام که با واقعیت ها زندگی کنم. برای من واقعیت مهم است و دنبال شایعه نمی روم. آنچه مسلم است من امروز سرمربی پرسپولیس هستم و این تیم را هدایت می کنم.
وی ادامه داد: به عنوان سرمربی پرسپولیس به شاگردانم علاقه دارم و آنها نیز به من علاقه مند هستند. برخی ها چه بخواهند چه نخواهند من فعلا سرمربی پرسپولیس هستم و این تیم را هدایت می کنم.
ممنوع المصاحبه شدن بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس سوژه پرسش دیگر خبرنگاران بود که پیروانی در پاسخ به آن گفت: من باید از دوستان مطبوعاتی عذرخواهی کنم. به خاطر حواشی و شایعاتی که پس از بازی با ذوب آهن پیرامون تیم به وجود آمد بازیکنان را ممنوع المصاحبه کردیم که همین مسئله مشکلاتی را برای شما (خبرنگاران) به دنبال داشت. خوشبختانه این راهکار ما در بازی امروز مثمر ثمر واقع شد و امیدوارم در آینده شاهد بروز شایعاتی اینچنینی پیرامون تیم نباشیم.
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با تاکید بر اینکه کماکان به فعالیت خود در این تیم ادامه خواهد داد، ابراز امیدواری کرد سرخپوشان به اهداف خود در فصل جاری برسند.
جبهه گیری برخی از پیشکسوتان پرسپولیس علیه کادرفنی این تیم سوژه پرسش دیگر خبرنگاران بود که پیروانی در پاسخ به آن گفت: از برادر بزرگترم غلام پیروانی آموخته ام که به بزرگتر و پیشکسوت خود احترام بگذارم و همیشه احترام قدیمی های تیم را داشته ام اما در روزهایی که تنها بودم و نیاز به حمایت و هدایت پیشکسوتان داشتم متاسفانه آنها مرا تنها گذاشتند با این حال دستشان درد نکند.
وی ادامه داد: در این بین باید از آقای پروین به عنوان پیشکسوت بزرگ باشگاه پرسپولیس تشکر کنم که در روزهای بحرانی به کمک من آمد و از کادر فنی پرسپولیس حمایت کرد.
پیروانی در خصوص دلایل تعویض کریم باقری و علی کریمی گفت: با توجه به 10 نفره شدن تیم نیاز بود که در نیمه دوم بازیکنان دوندگی و تلاش بیشتری داشته باشند. کریمی و باقری نیز به اندازه خود دویدند و در جایی که نیاز بود بازیکنی تازه نفس جایگزین آنها شود این بازیکنان را تعویض کردم.
وی با اشاره به جایگاه خود در کادر فنی تیم پرسپولیس گفت: آقایان کماسی، سعداوی و عابدزاده همکار و دستیار من هستند و با همراهی آنها تیم را هدایت می کنیم.
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به بزرگی این تیم تاکید کرد: پرسپولیس تیم بزرگی است که سرمربی اش نیاز به مشاوران بزرگی دارد. من هم در داخل و خارج کشور مشاورانی دارم که یکی از آنها ایویچ است علاوه بر این از آقایان پروین، مهاجرانی و برادرم غلام پیروانی نیز راهنمایی و مشاوره می گیرم.
پیروانی خاطرنشان کرد: پیروزی امروز را به هواداران و بازیکنانی که برای دستیابی به این موفقیت زحمت کشیدند تقدیم می کنم.
وی درخصوص انتخاب برادرش به عنوان سرمربی تیم فوتبال امید ایران گفت: برادرم فردی دوست داشتنی است که همه ایران به او علاقه دارند امیدوارم در سمت جدید نیز موفق باشد.
پیروانی ضمن ابراز خرسندی از گلزنی مازیار زارع در دیدار مقابل فولاد خوزستان گفت: مازیار پنالتی زن اول ماست که اگر نبود به او اجازه پنالتی زدن نمی دادیم با این حال در تیم ما پنالتی زن زیاد است و می توانیم از وجود آنها در بازیهای آینده استفاده کنیم.
قدیمی 01-17-2009
ربات اتوماتیک

Arrow از هفته بيست و دوم ليگ برتر فوتبال؛ پرسپوليس 10 نفره فولاد را در هم كوبيد

تيم فوتبال پرسپوليس از هفته بيست و دوم رقابتهاي ليگ برتر (جام خليج فارس) تيم فولاد خوزستان را با تك گل مازيار زارع از روي نقطه پنالتي شكست داد.
به گزارش سايت رسمي باشگاه پرسپوليس، تيم هاي فوتبال پرسپوليس و فولاد خوزستان در هفته بيست و دوم رقابتهاي ليگ برتر در ورزشگاه آزادي با يكديگر ديدار كردند كه در پايان پرسپوليس به برتري يك بر صفر رسيد.
مازيار زارع در دقيقه 24 از روي ضربه پنالتي تك گل پرسپوليس را به ثمر رساند تا اين تيم 3 امتياز بازي را به دست آورد. پرسپوليس با اين پيروزي 36 امتيازي شد و به رده سوم صعود كرد.
محمود رفيعي داور مسابقه به علي بداوي، داسيلوا و جلال كاملي مفرد از تيم فولاد و علي كريمي و كريم باقري، پ‍ژمان نوري و ابراهيم توره از پرسپوليس كارت زرد نشان داد.
ابراهيم توره،‌ مهاجم پرسپوليس در دقيقه 43 به دليل دريافت كارت زرد دوم از زمين مسابقه اخراج شد.
بازيكنان پرسپوليس: عليرضا حقيقي، مسعود زارعي، رحمان رضايي، نبي‌ا... باقري‌ها، مازيار زارع، پژمان نوري، عليرضا محمد، محمدمنصوري (88 فرهاد خيرخواه)، علي كريمي (عليرضا نيكبخت واحدي دقيقه 76)، ابراهيم توره و كريم باقري (حسين بادامكي دقيقه 70).

سرمربي: افشين پيرواني.
بازيكنان تيم فولاد خوزستان: كارلوس آلبرتو، جلال كاملي مفرد، علي بداوي، احمد آل نعمه، نادر احمدي (محمدرضا ذوالفنون دقيقه 74)، حجت‌ زادمحمود (محمد قاضي 69)، سيامك سرلك (اسماعيل شريفات دقيقه 83)، سعيد رمضاني، ساندرو داسيلوا، لوسيانو و سجاد فيض‌الهي.
سرمربي: مجيد جلالي.
قدیمی 01-18-2009
ربات اتوماتیک

Arrow تمرین سرخپوشان در آکادمی المپیک برگزار شد

بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس پس از کسب 3 امتیاز ارزشمند مقابل تیم فولاد خوزستان صبح امروز در آکادمی ملی المپیک زیر نظر کادر فنی به تمرین پرداختند.
به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، سرخپوشان امروز صبح در محل آکادمی ملی المپیک گرد هم آمدند و زیر نظر کادر فنی به تمرین پرداختند. بازیکنان ابتدا با دویدن دور زمین چمن مصنوعی با پرویز کماسی به نرمش و حرکات کششی پرداختند و سپس زیر نظر نعیم سعداوی تمرینات ویژه ای را انجام دادند و در پایان نیز به سالن بدنسازی رفته و با زدن وزنه تمرینات امروز را به اتمام رساندند.
گفتنی است؛ سرخپوشان فردا از ساعت 30/10 صبح در زمین راه آهن به تمرین خواهند پرداخت.
ضمناً گزارش تصویری تمرین سرخپوشان در آکادمی ملی المپیک در بخش گالری سایت رسمی باشگاه پرسپولیس موجود می باشد.
قدیمی 01-18-2009
ربات اتوماتیک

Arrow کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال سرخپوشان را جریمه کرد! جریمه پرسپولیس بدلیل شکسته شدن صندل

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال باشگاه پرسپولیس را بدلیل شکسته شدن صندلی های ورزشگاه آزادی جریمه کرد.
به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال اعلام کرد: در دیدار دو تیم پرسپولیس و استقلال که در تاریخ 12/7/87 به میزبانی سرخپوشان برگزار شد، تعداد 1077 صندلی از سوی تماشاگران این تیم شکسته شد.
بر همین اساس باشگاه پرسپولیس باید مبلغ 500/432/120 ریال را به عنوان جریمه نقدی پرداخت نماید .
قدیمی 01-18-2009
ربات اتوماتیک

Arrow عواید حاصل از دیدار پرسپولیس و فولاد در حساب مردم غزه

باشگاه فرهنگی ورزشی پیروزی (پرسپولیس) قبل از رویارویی با تیم فولاد خوزستان، اعلام کرد: درآمد حاصل از بلیت فروشی این دیدار به مردم غزه اهداء می شود.
به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، سرخپوشان پایتخت از هفته بیست و دوم رقابتهای لیگ برتر (جام خلیج فارس) در ورزشگاه آزادی تهران به مصاف تیم فولاد خوزستان رفتند که پیش از این دیدار، حاج عباس انصاری فرد مدیر عامل باشگاه پرسپولیس اعلام کرد: عواید حاصل از بلیت فروشی این دیدار جهت همدردی سرخپوشان با مردم فلسطین به حساب مردم غزه واریز می شود.
قدیمی 01-18-2009
ربات اتوماتیک

Arrow مرادی قاضی دیدار پلی آف گروه پرسپولیس مسعود مرادی در رقابتهای لیگ قهرمانان آسیا

دیدار پلی آف تیم های الشارجه امارات و دمپو هند که در گروه پرسپولیس در رقابتهای لیگ قهرمانان باشگاههای آسیا قرار دارند، به قضاوت مسعود مرادی برگزار می شود.
به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، دیدار الشارجه امارات و دمپو هند در حالی روز چهارشنبه 7/12/87 به میزبانی امارات برگزار می شود که داوران آن از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا معرفی شدند.
داور وسط: مسعود مرادی
کمک داور اول: حسن کامرانی فر
کمک داور دوم : لوآی عدوب صبحی از عراق
کمک داور چهارم: محسن ترکی از ایران
ناظر مسابقات: محندی مبارک محمد از قطر
ناظر داوری: ال دلاور ال عبداخالق عبدالرحمان از بحرین.
گفتنی است؛ برنده رفت و برگشت این دیدار بعنوان تیم چهارم در گروه دوم رقابتهای لیگ قهرمانان باشگاههای آسیا با تیمهای پرسپولیس (ایران)، الشباب (عربستان) و الغرافه (قطر) همگروه بوده و در اولین دیدار خود می بایست روز سه شنبه 20/12/1387 در ورزشگاه آزادی تهران در مقابل سرخپوشان پایتخت صف آرایی کند.
قدیمی 01-20-2009
ربات اتوماتیک

Arrow پرسپوليس ساعت 8 صبح فردا عازم كرمان مي‌شود

تيم فوتبال پرسپوليس تهران جهت برگزاری بازی مقابل مس کرمان از هفته بیست و سوم رقابتهای لیگ برتر، ساعت 8 صبح فردا راهي كرمان مي شود.
به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، پیش از قرار بود كاروان سرخپوشان فردا شب عازم كرمان شوند؛ اما به دليل تهيه نشدن بليت، این سفر به صبح فردا موكول شد.
گفتنی است؛ بازيكنان اين تيم بعدازظهر فردا در يكي از ورزشگاه‌هاي كرمان يك جلسه تمرين سبك برگزار مي‌كنند.
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 2 نفر (0 عضو و 2 مهمان)