بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports

ورزش Sports در این تالار به مباحث عمومی ورزش و اخبار رشته های مختلف آن پرداخته میشود

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 03-04-2008
SonBol آواتار ها
SonBol SonBol آنلاین نیست.
معاونت

سپاسها: : 521

1,688 سپاس در 686 نوشته ایشان در یکماه اخیر

3 هزار و دویست موش، حفاظت از جان ولادیمیر پوتین را بعهده می گیرند!
3 هزار و دویست موش ماده سفید وظیفه حفاظت از جان ولادیمیر پوتین را بعهده می گیرند!
سرویس امنیت فدرال روسیه که وظیفه حفاظت از جان رئیس جمهور روسیه را برعهده دارد در سایت رسمی دولت خرید این تعداد موش سفید ماده را به مناقصه گذاشت.
در متن آگهی مناقصه سرویس حفاظت از پوتین آمده است: " سه هزار و دویست موش آزمایشگاهی سفید ماده بین 16 تا 18 گرم مورد نیاز است!"
به گزارش وبلاگ ترجمه اخبار ترکیه به نقل از حریت، سخنگوی کاخ کرملین در پاسخ به سئوالی در مورد اینکه سرویس امنیتی پوتین این تعداد موش را برای چه می خواهد گفت نمی داند!
اما به نوشته روزنامه کومسومولسکایا پراوادا این موشها برای آزمایش سمی بودن یا نبودن غذای مقامات عالیرتبه به کار گرفته خواهند شد!

قدیمی 03-04-2008
SonBol آواتار ها
معاونت

دست دادن با یک پزشک، جان مردی را نجات داد!
مارک گوریری 36 ساله، در رستورانی مشغول به کار بود. روزی یکی از دوستانش به صورت اتفاقی او را به همراهش که پزشک 46 ساله‌ای به نام کریس بریت بود، معرفی کرد. آن دو برای صرف نهار به بیمارستان آمده بودند.
هنگامی که دکتر بریت با مارک دست می‌داد، متوجه شود که دست‌های او بزرگ‌تر از حد معمول هستند و حالت اسفنجی دارد و صورتش هم ابعاد بزرگی دارد. این علایم نشاندهنده بیماری آکرومگالی هستند. بیماری آکرومگالی در اثر توموری در غده هیپوفیز و ازدیاد ترشح هورمون رشد توسط این تومور رخ می‌دهد. این تومور در صورت درمان نشدن می‌تواند منجر به مرگ شود.
خود مارک متوجه بزرگ شدن دست‌ها و صورتش شده بود ولی تصور می‌کرد که بزرگی دستهایش ناشی از کار زیاد و کار در آشپزخانه است.
مارک گوریری و دکتر کریس بریت در حال دست دادن مجدد باهم ( به بزرگی دست مارک توجه کنید.)

بعد از بررسی‌های پزشکی، ماه گذشته مشخص شد که او توموری دو سانتیمتری در سر دارد، با یک عمل جراحی بیشتر حجم تومور برداشته شد و در ادامه درمان، مارک باید داروهایی برای کنترل ترشح هورمون‌ها مصرف کند. مارک به شوخی می‌گوید که:
«مادرم تصور می‌کند که کریس فرشته محافظ من است. امکان داشت که بینایی‌ام را از دست دهم و یا ناراحتی‌های دیگری پیدا کنم، فکر می‌کنم که زندگی‌ام را مدیون کریس هستم.»
دکتر بریت گفته است که از زمان دانشجویی مورد بیماری آکرومگالی ندیده بود. آکرومگالی بیماری‌ای است که هر پزشک اگر خوش شانس باشد، در دوران حرفه پزشکی‌اش می‌تواند تنها یک مورد آن را ببیند.
از هر یک میلیون نفر تنها 3 نفر به این بیماری مبتلا می‌شوند. آکرومگالی می‌تواند منجر به اختلال دید، دیابت و مشکلات فشار خون شود.
منابع: بی‌بی‌سی و تلگراف

قدیمی 03-08-2008
shabhaye_mahtabi آواتار ها
shabhaye_mahtabi shabhaye_mahtabi آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 8

68 سپاس در 39 نوشته ایشان در یکماه اخیر

با پيشي گرفتن بر بيل گيتس ثروتمند‌ترين فرد جهان معرفي شد

خبرگزاري فارس:نشريه فوربس در تازه‌ترين شماره خود نوشت ، وارن بافت رئيس شركت برك شاير با پيشي گرفتن بر بيل گيتس رئيس مايكروسافت به ثروتمند‌ترين ميلياردر جهان تبديل شده است. به گزارش خبرگزاري فارس ، اين نشريه در ادامه افزود : بافت به 13 سال برتري بيل گيتس خاتمه داد . ميزان ثروت و دارايي بافت در 12 ماه منتهي به 11 فوريه با 10 ميليارد دلار افزايش به بيش از 62 ميليارد دلار رسيده است. ميزان داراييهاي بيل گيتس نيز در اين مدت با 2 ميليارد دلار افزايش به 58 ميليارد دلار رسيده است. بيل گيتس با دو پله سقوط به سومين ثروتمند بزرگ جهان تبديل شده است. كارلوس اسليم مكزيكي 68 ساله و مالك شركت مخابراتي مكزيك با 60 ميليارد دلار دومين ثروتمند بزرگ جهان شناخته شده است. روسيه با پشت سر گذاشتن آلمان دومين كشور جهان از لحاظ ميلياردرها به شمار مي‌رود. بيش از 70 درصد ميلياردرهايي كه به تازگي در فهرست فوربس قرار گرفته اند ، از روسيه ، هند ، چين و آمريكا هستند. در سال 2006 نيمي از 20 ميلياردر بزرگ جهان از آمريكا بودند. اين در حالي است كه اين تعداد امسال به چهار نفر كاهش يافته است. ارزش سهام شركت برك شاير طي 20 سال اخير بيش از 4700 درصد رشد داشته است . ارزش اين شركت بيش از 215 ميليارد دلار است و دهمين شركت بزرگ جهان به شمار مي رود . ارزش شركت مايكروسافت نيز بيش از 262 ميليارد دلار برآورد شده و اين شركت هفتمين شركت بزرگ جهان است. لاكشمي ميتال هندي مالك كارخانه بزرگ توليد فولاد چهارمين ثروتمند بزرگ جهان است. بيش از 1125 ميلياردر بزرگ از 54 كشور جهان در فهرست امسال فوربس قرار دارد كه نسبت به سال قبل 179 نفر افزايش داشته است. ارزش كل دارايي اين افراد بيش از 4/4 تريليون دلار است . ميانگين ثروت هر يك از اين افراد به بيش از 9/3 ميليارد دلار مي رسد كه نسبت به سال قبل 250 ميليون دلار رشد نشان مي دهد. جوان‌ترين عضو اين فهرست مارك زوكربرگ موسس شركت Facebook است. وي با 23 سال سن بيش از 5/1 ميليارد دلار ثروت در اختيار دارد. ثروتمندترين زن جهان نيز خانم ليليان بتن كورت دختر مالك شركت لورآل فرانسه است. وي با 22 ميليارد دلار ثروت در رتبه 17 فهرست قرار دارد.
با تشکر فریبا
تمام رگ هایم از بهشت متنفر می شوند
که زیر پایت را خالی می کنند ...
" هومن شریفی "

قدیمی 03-08-2008
کاربر فعال

وزارت دفاع آمریکا انتشار نقشه های گوگل را منع کرد

شرکت اینترنتی گوگل از انتشار نقشه های دقیق مربوط به پایگاه های نظامی آمریکا و فیلمبرداری در داخل این مراکز منع شده است.

در پی انتشار تعدادی نقشه و تصاویری از پایگاه نظامی "پورت سم" واقع در هوستون، ایالت تگزاس، در مجموعه نقشه های گوگل در هفته گذشته، وزارت دفاع ایالات متحده - پنتاگون - از این شرکت خواسته است از انتشار نقشه های تفصیلی پایگاه های نظامی این کشور خودداری ورزد.

وزارت دفاع علت این درخواست را مسایل امنیتی عنوان کرده و سخنگوی شرکت گوگل گفته است که پس از ابراز نگرانی مقامات وزارت دفاع، اینگونه تصاویر را از سایت خود حذف کرده است.

نقشه و تصاویر دقیق مربوط به پایگاه پورت سم و شمار دیگری از مراکز نظامی آمریکا با روش موسوم به "منظره خیابانی گوگل" و شکلی سه بعدی در سایت گوگل انتشار یافته بود.

وزارت دفاع آمریکا در بیانیه خود گفته است که نقشه های انتشار یافته شامل تصاویر کاملی از جمله از مناطق سرپوشیده و محل های ورود و خروج، موانع و حصارها، قرارگاه ها و سایر بخش های این پایگاه ها بوده است.

سخنگوی پنتاگون گفته است که انتشار اینگونه نقشه ها می تواند امنیت مراکز نظامی این کشور را به مخاطره اندازد.

سخنگوی گوگل نیز اظهار داشته که تصمیم گروهی از کارکنان گوگل برای ورود به داخل پایگاه واقع در تگزاس و نقشه برداری دقیق از آن به منظور تهیه نقشه های جدید "اقدامی اشتباه" بوده است.

وی در مصاحبه با بی بی سی گفته است که سیاست گوگل شامل تهیه و انتشار نقشه ها و تصاویر دقیق از اینگونه مراکز حساس نیست.

سایت گوگل شامل مجموعه ای نقشه های نسبتا دقیق از بسیاری از نقاط جهان است و کاربران می توانند با انتخاب محل مورد نظر، نقشه ماهواره ای و هوایی آن را مشاهده کند.
با تشکر فریبا
" هومن شریفی "

ویرایش توسط shabhaye_mahtabi : 03-08-2008 در ساعت 07:17 AM
قدیمی 03-25-2008
کاربر فعال

شرایط عجیب اخذ گواهینامه رانندگی زنان در عربستان
اجازه رانندگی زنان فقط شامل نواحی داخل شهر است مگر اینکه یکی از محارم همراه او باشد. زنان تنها از روز شنبه تا چهارشنبه، و از ساعت 7 صبح تا 8 شب اجازه رانندگی دارند. ماموران راهنمایی و رانندگی مطلقا حق صحبت با رانندگان زن را ندارند. در صورت تخلف راننده زن از طریق هیات امر به معروف و نهی از منکر به ولی زن اطلاع داده می شود.

بالاخره و بعد از مدتها بحث و جدل، با رانندگی زنان در عربستان موافقت شد.

به گزارش «فردا» و به نقل از القبس، مجلس شورای عربستان با رعایت شرایط خاصی به زنان عربستانی این اجازه را داده است که این شرایط عبارتند از:

الف: شرائط عمومی

1. زن راننده حداقل 30 سال سن داشته باشد

2. ولی زن(شوهر یا پدرش)با رانندگی او رسما موافقت کنند

3. گرفتن گواهینامه از مرکز آموزش رانندگی مخصوص زنان

4. لباس زن راننده باید بدون هیچگونه زینت باشد

5. اجازه رانندگی زنان فقط شامل نواحی داخل شهر است و در بیرون شهر و حتی روستا ها و حومه شهر اعتبار ندارد مگر اینکه یکی از محارم همراه او باشد

6. زنان تنها از روز شنبه تا چهارشنبه، و از ساعت 7 صبح تا 8 شب اجازه رانندگی دارند. روزهای پنج شنبه و جمعه از ساعت 12 ظهر تا 8 شب

7. زن راننده حتما باید همراه خود تلفن داشته باشد تا در مواقع ضروری استفاده کند

8. تماس با مرکز رانندگی زنان هنگام بروز هرگونه مشکل مزاحمت یا خرابی اتومبیل

9. پرداخت مبلغ مشخصی به مرکز رانندگی زنان جهت هزینه نعمیرات و گواهینامه

ب:دستورالعملهای اجرایی مسولان

1. ایجاد بخش راهنمایی و رانندگی زنان ویژه رسیدگی به مزاحمتها و تعدی به رانندگان زن و پاسخ به تماسها

2. ایجاد یک خط تلفن رایگان برای تماسهای مربوط

3. ایجاد مراکزی در داخل هر شهر برای بخش رانندگی زنان و با نظارت مقامات دینی

4. تاسیس شرکتهای متخصص برای خدمات مربوط وفرهنگ سازی برای زنان راننده

5. تمدید سالانه گواهینامه زنان و اخذ مبلغ معین برای هر سال

6. ماموران راهنمایی و رانندگی مطلقا حق صحبت با رانندگان زن را ندارند و در صورت بروز تخلف باید با مرکز رانندگی زنان تماس بگیرند تا آنها با راننده زن صحبت و احیانا برخورد کنند

7. برخورد شدید و تعقیب قانونی کسانی که این قوانین را جدی نگیرند.چرا که تمسخر این قوانین شوخی با امنیت نظام وهتک حرمت نوامیس است.

ج:جرائم متخلفان

الف:عمومی:

1. کسانیکه به هر دلیل با راننده زن صحبت کنند به حبس حداقل یک ماه همراه با جریمه مالی محکوم خواهند شد

2. کسانی که سعی در تحریک زنان راننده و اذیت کردن آنها در هنگام رانندگی از قبیل خارج کردن از جاده و.. نمایند به حبس حداقل 12 ماه همراه با جریمه مالی محکوم خواهند شد.

3. کسی که راه را بر رانندگان زن ببند به حبس به مدت یک روز همراه با چریمه مالی محکوم خواهند شد.

ب:جرائم راننده:

در صورت انجام هرگونه عمل مخالف با آداب وسنن و شرع از سوی رانندگان زن

1.بار اول گواهینامه به مدت 6 ماه توقیف می شود و جریمه بین 500 تا 1000 ریال محکوم می گردد.و همچنین تعهدی مبنی بر عدم تکرار از او اخذ خواهد شد

2.اطلاع رسمی به ولی زن از طریق هیات امر به معروف و نهی از منکر

با تشکر فریبا
" هومن شریفی "

قدیمی 04-02-2008
کاربر فعال

ابوظبي، ميزبان مراسم ملكه زيبايي شترها

اولين مراسم انتخاب زيباترين شتر، شش سال قبل در امارات متحده عربي برگزار شده بود
در يك مسابقه منحصر به فرد بين المللي در امارات متحده عربي، ده هزار شتر مژه هاي بلند خود را براي كسب عنوان ملكه زيبايي شترها، آرايش خواهند كرد.
اين مسابقه كه در ابوظبي برگزار مي شود يكي از بزرگترين مسابقات از اين نوع است و در آن مبلغي بيش از 9 ميليون دلار و 100 دستگاه اتومبيل بعنوان جايزه اهداء مي شود.
در اين مسابقه شترهايي از بحرين، عمان، قطر و عربستان سعودي شركت خواهند داشت.
سازماندهندگان اين برنامه اميدوارند برگزاري اين مسابقه، ارزشهاي سنتي زندگي در صحرا را به ساكنان امارات يادآوري كند.
اين مسابقه بخشي از جشنواره "مزين ظفره" است كه سازماندهندگان آن مدعي هستند بزرگترين جشنواره از اين دست در كشورهاي حاشيه خليج فارس است.
هيئتي از كارشناسان و شيفتگان شتر، زيباترين و بهترين شتر را در گروه هاي سني مختلف انتخاب خواهند كرد.
هر كس كه بتواند مالكيت خود بر يك شتر اصل و نسب دار را ثابت كند، مي تواند شتر خود را در اين مسابقه شركت دهد و اين حيوانات نبايد به هيچگونه بيماري واگيردار مبتلا باشند يا نقصي جدي در وجود آنها باشد.
شيخ خليفه بن زايد، حاكم ابوظبي حامي مالي اين برنامه است.
گفته شده است او مي خواهد مردم امارات متحده عربي با اداي احترام به حيواني كه نقشي عمده در فرهنگ عرب دارد، هويت ملي خود را حفظ كنند.
اولين مسابقه انتخاب ملكه زيبايي شترها، شش سال قبل در امارات متحده عربي برگزار شد.
در اين منطقه شترسواري يك ورزش محبوب است و ثروتمندان اين ناحيه نفت خيز، پول عظيمي صرف شرط بندي در اين مسابقات مي كنند.
مدتها قبل از اينكه صنايع نفتي در اين منطقه مستقر شوند، قبايل صحرا نشين ارزش زيادي براي شتر قائل بودند و آن را "كشتي صحرا" مي ناميدند.
شتر عنصري مهم در فرهنگ آنها بود و در كنار اسب و شاهين، نشان دارايي محسوب مي شد.
با تشکر فریبا
" هومن شریفی "

قدیمی 04-05-2008
کاربر فعال

تغييرات جوي كوالاهاي استراليا را تهديد مي‌كند
تحقيقات جديد حاكي از آن است كه احتمالا كوالاهاي منحصر به فرد استراليايي، قربانيان تغييرات جوي مي‌شوند.
به گزارش خبرگزاري رويترز از سيدني، دانشمندان استراليايي مي‌گويند برگهاي اوكاليپتوس كه غذاي اصلي كوالاها و ديگر حيوانات را تشكيل مي‌دهند، ممكن است به خاطر تغييرات جوي غيرقابل خوردن شوند.
بيل فولي استاد دانشگاه ملي استراليا گفت : در واقع آنچه كه شاهد آن هستيم تبديل شدن غذاي اصلي اين حيوانات به چرم است.
وي افزود در اين صورت زندگي براي اين حيوانات بسيار دشوار مي‌شود.
ايوان لولر كارشناس گازهاي گلخانه‌اي دانشگاه جيمز كوك دريافت افزايش دي اكسيد كربن، نيتروژن و ديگر مواد غذايي را در برگهاي اوكاليپتوس كاهش و تانن كه يك سم طبيعي است افزايش مي‌دهد.
اين امر ميزان پروتئين را در برگها كاهش مي‌دهد و كوالاها و ديگر حيوانات را مجبور مي‌كند تا براي زنده ماندن برگهايي را بخورند كه ارزش غذايي بسيار كمي دارند.
لولر گفت زنجيره غذايي اين حيوانات بسيار هماهنگ است و تغيير كوچكي در آن مي‌تواند عواقب جدي در پي داشته باشد.
برگهاي اوكاليپتوس غذاي اصلي و عمده كيسه داراني مانند تيره‌اي از كانگوروها موسوم به اوپوسوم‌ها و والابي‌ها هستند.
بسياري از حشرات نيز از برگهاي اوكاليپتوس تغذيه مي‌كنند.
با تشکر فریبا
" هومن شریفی "

قدیمی 04-08-2008
عاشق عاشق آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 0

15 سپاس در 10 نوشته ایشان در یکماه اخیر

استخدام دانش‌آموختگان مقاطع سيكل تا كارشناسي‌ در نيروي دريايي ارتش
نيروي دريايي ارتش جمهوري اسلامي ايران با انتشار اطلاعيه‌اي از استخدام پيماني آقايان در رشته‌هاي علمي، فني و خدماتي به صورت كارمندي خبر داده است.
به گزارش خبرنگار بازاركار، گزينش و جذب در رشته‌هاي فوق از ميان واجدين شرايط مرد با تحصيلات پايان دوره راهنمايي و حداكثر كارشناسي‌ صورت مي‌گيرد.
رشته‌هاي تحصيلي اعلام شده در مقطع كارشناسي عمران، حسابداري، حقوق، ترابري، مكانيك دريايي، رايانه، نقشه‌كشي و نقشه‌برداري، كشاورزي، مكانيك و الكترومكانيك و در مقطع كارداني نقشه‌برداري و نقشه‌كشي ساختمان، عمران و مكانيك دريايي و در مقطع ديپلم، مكانيك و الكترومكانيك، مخابرات و حسابداري مي‌باشد.
به علاوه، از دارندگان مدرك ديپلم و سيكل جهت خدمت در مشاغل فني و خدماتي دعوت به همكاري مي‌شود.
بر اساس اطلاعيه منتشره، حداكثر سن براي پذيرش داوطلبان 30 سال مي‌باشد كه در صورت انجام خدمت ضرورت، مدت اين دوره به سقف سني اعلام شده اضافه مي‌گردد.
علاقمندان مي‌توانند براي دسترسي به اطلاعيه كامل استخدامي به آخرين شماره هفته‌نامه بازاركار در سال 86 منتشره در تاريخ بيست و پنجم اسفند مراجعه و از تاريخ 20/1/87 لغايت 28/1/87 براي ثبت‌نام به حوزه‌هاي تعيين شده در شهرهاي متقاضي مراجعه نمايند.

قدیمی 04-11-2008
SonBol آواتار ها
معاونت

طریقه کار کردن دستگاه کمی باور نکردنی و خنده دار است. این دستگاه که بهتر است نام کوزه در کوزه را در آن بگذاریم به این صورت کار می کند که شما یک کوزه کوچکتر را درون یک کوزه بزرگتر می گذارید. سپس در بین دو کوزه را با ماسه نرم و خیس پر می کنید. سپس مواد غذایی را درون کوزه کوچکتر می گذارید.
با یک پارچه مرطوب روی آن را می پوشانید و آنرا در یک محیط دنج و خنک قرار می دهید. گرمایی که برای تبخیر رطوبت دستمال به کار می رود از مواد غذایی تهیه می شود و این گونه غذاها خنک می ماند. به همین سادگی
قدیمی 04-11-2008
SonBol آواتار ها
معاونت

مرد مصري پس از اغفال اينترنتي يک دختر جوان به ايران آمد و گردنبندي 10 ميليون توماني را به سرقت برد.

به گزارش خبرنگار ما چندي پيش دختري به نام الهام با مراجعه به شعبه 13 بازپرسي دادسراي ناحيه 5 تهران از مردي که تبعه کشور مصر است به اتهام سرقت و کلاهبرداري شکايت کرد. اين دختر به بازپرس مديرروستا گفت؛ از مدت ها قبل مثل خيلي از جوانان براي تفريح در اينترنت چت مي کردم و دوستان اينترنتي زيادي پيدا کرده بودم. يک شب با مردي به نام ياسر که خود را مصري معرفي مي کرد آشنا شدم و همين آشنايي سرآغاز يک دوستي شد.به مرور گفت وگوهاي اينترنتي من و ياسر بيشتر و بيشتر و رابطه مان احساسي شد و او نسبت به من ابراز علاقه کرد و پيشنهاد داد با هم ازدواج کنيم.اين دختر ادامه داد؛ وقتي که تصميم به ازدواج گرفتيم قرار شد ياسر به ايران بيايد و رسماً از من خواستگاري کند. بالاخره اسفندماه سال گذشته او به ايران آمد و من به همراه پدرم براي استقبال از او به فرودگاه رفتيم و وي را به منزلمان دعوت کرديم. دو روز از آمدن ياسر به خانه مان مي گذشت که يکي از دوستانم ما را به يک مهماني دعوت کرد. من موضوع اين مهماني را که همه دوستانم به همراه نامزدهايشان به آن دعوت شده بودند با ياسر در ميان گذاشتم و وي قبول کرد در جشن شرکت کند.سرانجام روز مهماني با شوق فراوان با نامزد مصري ام به مهماني رفتيم. روز خوبي به نظر مي رسيد و من از اينکه در کنار ياسر بودم به خود مي باليدم.الهام در ادامه اظهاراتش گفت؛ در طول مهماني ياسر براي دقايقي به بهانه رفتن به دستشويي از جمع ما خارج شد اما بعد از اينکه آمد دوستم گفت گردنبندش که حدود 10 ميليون تومان ارزش داشت گم شده و به ياسر مشکوک است. من اين ادعاي دوستم را انکار کردم و در دفاع از نامزدم گفتم او اين کار را نکرده اما ميزبان مان خود اطمينان داشت و به سرعت با نيروي انتظامي تماس گرفت و پليس پس از حضور در آنجا گردنبند مفقود شده را در جيب ياسر پيدا کرد. من که با ديدن اين صحنه شوکه شده بودم از ياسر در اين مورد توضيح خواستم اما او جواب قانع کننده يي در اين مورد نداد.اين دختر ادامه داد؛ پس از اين اتفاق پي بردم که نامزد اينترنتي ام مرد شيادي است و با سوءاستفاده از احساسات من در پي اغفالم بوده است.در ادامه اين جلسه ياسر نيز ابتدا در دفاع از خود گفت؛ الهام و دوستش با اين حرف ها قصد دارند از من اخاذي کنند و همه ادعاهايشان کذب است.مرد مصري در ادامه وقتي ديد همه شواهد عليه اوست به جرم خود اعتراف کرد و گفت هرازگاهي براي تفريح و سرگرمي با دخترهاي کشورهاي مختلف رابطه هاي عاشقانه برقرار مي کند و اين برخورد را قبلاً با دختري اهل کشور صربستان نيز انجام داده است. وي توضيح داد؛ من پس از اغفال دختران به کشور آنها مي روم، در خانه شان مهمان مي شوم و از آنها سوءاستفاده مي کنم. بازپرس اين پرونده پس از شنيدن اظهارات طرفين پرونده را براي بررسي بيشتر به دادسراي کارکنان دولت ارجاع داد

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)