بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال > اخبار فوتبال داخلی و خارجی

اخبار فوتبال داخلی و خارجی در این تالار به اخبار فوتبال داخل و خارج از کشور پرداخته میشود

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 10-23-2010
ramin abi آواتار ها
ramin abi ramin abi آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 80

26 سپاس در 7 نوشته ایشان در یکماه اخیر

پرونده ميزباني اسپانيا، پرتغال و قطر روي ميز فيفا

فدراسيون بين المللي فوتبال (فيفا) همزمان با آغاز تحقيقات در مورد درخواست رشوه دو عضو کميته اجرايي خود در ازاي راي به ميزباني آمريکا، تحقيقات جداگانه اي را هم در مورد شايعه تباني بين اسپانيا و پرتغال با قطر براي برگزاري جام جهاني 2022 شروع کرده است.

اين مسئله حيرت اين کشورها را در پي داشته به طوري که ''گيلبرتو مادايل'' رييس فدراسيون فوتبال پرتغال از شروع همزمان تحقيقات فيفا براي دو مورد جداگانه، ابراز تعجب کرده است.
برخي هم معتقدند، اين تلاش فيفا براي خدشه دار کردن چهره قطر است تا احتمال برگزاري جام جهاني در هواي بسيار گرم اين کشور را از بين ببرد.
مادايل با اشاره به دلخوري پرتغال از اين اقدام فيفا گفت: واکنش فيفا بر اساس شايعات و اتهامات بي اساس آن هم همزمان با انجام تحقيقات در مورد پيشنهاد رشوه دو عضو کميته اجرايي خود خيلي عجيب است.
وي در ادامه هرگونه تباني با قطر بر سر ميزباني جام جهاني را قاطعانه تکذيب کرد.
انگليس، روسيه و کشورهاي هلند و بلژيک به طور مشترک، متقاضي برگزاري جام جهاني 2018 شده اند و کشورهاي قطر، آمريکا، استراليا، کره جنوبي و ژاپن نامزد ميزباني جام جهاني 2022 هستند.
چندي پيش آمريکا که برگزاري يکي از دو جام جهاني را مي خواست از پيشنهاد خود براي مسابقات 2018 انصراف داد تا رقابت براي برگزاري اين دوره بين کشورهاي اروپايي باقي بماند.

منبع : سايت www.football3.ir
89/8/1
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 10-23-2010
ramin abi آواتار ها
کاربر فعال

جريمه نقدي براي صنعت نفت آبادان، مس کرمان و پيکان قزوين

کميته انضباطي فدراسيون فوتبال دو راي خود را در خصوص تيم هاي متخلف صادر کرد.

ديدار دو تيم پيکان قزوين و مس کرمان در حالي 17 مهر برگزار شد که تيم مس کرمان به دليل تاخير يک دقيقه اي در هنگام ورود به زمين مسابقه در شروع نيمه دوم به پرداخت 2 ميليون ريال جريمه نقدي محکوم شد.

همچنين در خصوص تخلف تماشاگران تيم پيکان قزوين مبني بر فحاشي به داوران مسابقه، سرمربي و بازيکنان تيم مقابل در طول مسابقه، کميته انضباطي اين باشگاه را به پرداخت 30 ميليون ريال جريمه نقدي محکوم کرد.

**جريمه نقدي براي تيم صنعت نفت آبادان

ديدار دو تيم صنعت نفت آبادان و استيل آذين در حالي برگزار شد که از سوي آلفردو کاسميرو، سرمربي تيم صنعت نفت تخلفاتي صورت گرفت. بر همين اساس وي به پرداخت 50 ميليون ريال جريمه نقدي محکوم شد.

همچنين به دليل تخلفات تماشاگران تيم صنعت نفت آبادان 30 ميليون ريال جريمه نقدي محکوم شدند.

89/8/1

قدیمی 10-23-2010
ramin abi آواتار ها
کاربر فعال

ريکارد شايعه مربيگري تيم فوتبال رم را تکذيب کرد

فرانک ریکارد، مربی مستعفی تیم فوتبال گالاتاسرای ترکیه شایعه جانشینی کلودیو رانیه‌ری در تیم فوتبال رم ایتالیا را تکذیب کرد.
رانیه‌ری به دلیل نتایج ضعیفی که با تیم فوتبال رم کسب کرده است، وضعیت مستحکمی در این تیم ندارد. رم در حال حاضر در رده سیزدهم جدول رده‌بندی رقابت‌های فوتبال سری آ باشگاه‌های ایتالیا قرار دارد.
ریکارد که بتازگی با گالاتاسرای ترکیه قطع همکاری کرده و جای خود را به گئورگی هاجی رومانیایی داده است، از سوی چندین باشگاه از جمله رم مورد توجه واقع شده است.
این در حالی است که "پری اووریم" مدیر برنامه‌های این مربی هلندی، چنین شایعاتی را تکذیب کرده و می گوید ریکارد قصد حضور در رم را ندارد.
وی گفت: من چیزی در این خصوص نشنیده‌ام و درباره آن چیزی نمی دانم. ما بتازگی با باشگاه ترکیه‌ای قطع همکاری کرده‌ایم و زمان می برد تا بخواهیم در خصوص تیم جدید حرفی به میان بیاوریم.

89/8/1
قدیمی 10-23-2010
ramin abi آواتار ها
کاربر فعال

انصراف روسيه از ميزباني جام جهاني 2022

اتحاديه فوتبال روسيه از انصراف اين کشور از نامزدي ميزباني جام جهاني دو هزار و بيست و دو به منظور تمرکز بيشتر بر ميزباني جام جهاني دو هزار و هجده خبر داد.

روسیه تاکنون نامزد میزبانی هر دو دوره جام جهانی فوتبال بوده است.
چهار نامزد اروپایی یعنی روسیه، انگلیس، بلژیک / هلند ( میزبان مشترک ) و اسپانیا / پرتغال ( میزبان مشترک ) از این به بعد برای برگزاری جام جهانی دو هزار و هجده رقابت خواهند کرد.
طبق اساسنامه فدراسیون بین المللی فوتبال، فیفا دو دوره جام جهانی نباید در یک قاره برگزار شود.
بنابراین تنها پنج نامزد دیگر یعنی استرالیا، کره جنوبی، آمریکا، ژاپن و قطر برای کسب میزبانی جام حهانی دو هزار و بیست و دو رقابت خواهند کرد.

کمیته اجرایی فیفا دوم دسامبر آینده ( یازدهم آذر ) در زوریخ سوییس میزبان های جام های جهانی دو هزار و هجده و دو هزار و بیست و دو را انتخاب خواهد کرد.

89/8/1
قدیمی 10-23-2010
ramin abi آواتار ها
کاربر فعال

نامه نگاري ژاپني‌ها با باشگاه‌هاي اروپايي

ژاپن با تيم کامل و با تمام بازيکنان لژيونرش در جام ملت‌هاي آسيا حاضر خواهد شد.

مدير فني تيم ملي فوتبال ژاپن با اعلام اين خبر گفت: "زاکه روني" براي جام ملت‌هاي آسيا از تمام بازيکنان اصلي استفاده خواهد کرد و ژاپن تيم کاملي را براي اين مسابقه‌ها اعزام خواهد کرد.
هيرومي هارا در ادامه افزود: جام ملت‌هاي آسيا پراعتبارترين رقابت‌ها درسطح قاره است و موفقيت و قهرماني در آن ارزش زيادي دارد.
ژاپن که تاکنون سه بار عنوان قهرماني را به دست آورده در آخرين دوره‌ي اين رقابت‌ها عملکرد خوبي نداشت و اين عراق بود که با وجود مشکلات داخلي و بروز جنگ در اين کشور به مقام قهرماني رسيد. ژاپن سال 2004 با تيمي جوان و بدون ستاره‌هاي نامدارش عنوان قهرماني را به دست آورده بود.
مدير فني تيم ملي ژاپن با اشاره به اهميت حضور لژيونرها در جام ملت‌هاي آسيا اظهار کرد: نامه نگاري را از هم اکنون آغاز کرده‌ايم تا باشگاه‌هاي اروپايي مشکلي براي بازيکنان ايجاد نکنند و بتوانيم تيم کامل را در اختيار داشته باشيم. ژاپن دو هفته پيش با تيمي که 9 لژيونر داشت مقابل آرژانتين به ميدان رفت و اين تيم را با تمام ستاره‌هايش با نتيجه‌ي يک بر صفر شکست داد.
هارا در پايان گفت: آخرين اردوي تمريني تيم ملي در 29 دسامبر در کشور خودمان به پايان مي رسد و سوم ژانويه عازم قطر خواهيم شد.
جام ملت‌هاي آسيا دي ماه سال جاري به ميزباني قطر برگزار خواهد شد.

89/8/1

قدیمی 10-23-2010
ramin abi آواتار ها
کاربر فعال

بازگشت دروگبا به ترکيب چلسي

کارلو آنچلوتي مربي تيم فوتبال چلسي اعلام کرد: ديديه دروگبا مهاجم اين تيم روز شنبه در ليگ برتر انگليس مقابل ولور همپتون به رقابت ها باز خواهد گشت.

دروگبا به علت بیماری دو بازی قبلی چلسی را از دست داده است.
اما به گفته مربی ایتالیایی، فرانک لمپارد هافبک انگلیسی چلسی که از یک ماه و نیم قبل به علت ناراحتی کشاله ران از میادین دور است، در این بازی نیز غایب خواهد بود.
آنچلوتی گفت: "‌ فرانک پیشرفت خوبی داشته است. او در مرحله بعد با تیم تمرین خواهد کرد. نمی خواهیم درباره او خطر کنیم ".

89/8/1

قدیمی 10-23-2010
ramin abi آواتار ها
کاربر فعال

اعلام اسامي داوران هفته دوازدهم ليگ برتر فوتبال

سعيد مظفري زاده و محسن ترکي ديدار تيم‌هاي استقلال و پرسپوليس در هفته دوازدهم ليگ برتر فوتبال را سوت خواهند زد.

کميته داوران فدراسيون فوتبال، اسامي داوران هفته دوازدهم ليگ برتر را به شرح زير اعلام کرد:
يکشنبه - دوم آبان

تراکتورسازي تبريز – استقلال 15:30 يادگار امام (ره) – تبريز

محسن ترکي – رضا سخندان – مسعود فرح نيا – جمشيد دانش مهر – ناظر: محمد رياحي

سايپا – فولاد خوزستان 16:45 انقلاب – کرج

تورج حق وردي – مصطفي فراهاني – سعيد قاسمي – محمدرضا فغاني – ناظر: حاتم بک پور

راه آهن – پاس همدان 16:45 اکباتان – تهران

سعيد بخشي زاده – مجيد ويشگاهي – سجاد طوري – سعيد فتاحي – ناظر: اسماعيل فتاحي

صباي قم – پيکان قزوين 16:45 يادگار امام (ره) – قم

هدايت ممبيني – حسين سنجري – بهرام نقوي – محمد ملکي – ناظر: حسين خوشخوان

فولادمبارکه سپاهان – مس کرمان 17:45 فولاد شهر – اصفهان

يداله جهانبازي – مجيد شمس – سعيد زارع – آرش خرميان – ناظر: حسين نجاتي

نفت آبادان – نفت تهران 18 تختي – آبادان

خداداد افشاريان – صفدر احمدي – غلام آموزگار – عبدالحسين ايازي – ناظر: نادر جعفري

ملوان – شهرداري تبريز 16:45 تختي – انزلي

محمود رفيعي – حسين خانبان – محمدرضا منصوري – اشکان خورشيدي – ناظر: فرج اله يثربي

دوشنبه - سوم آبان

پيروزي – ذوب آهن 16:45 آزادي – تهران

سعيد مظفري زاده – حيدر شکور – عليرضا کهوري – غلامرضا جباري – ناظر: علي خسروي

شاهين بوشهر – استيل آذين 16:50 تختي – بوشهر

محسن قهرماني – علي موغلي – محمدرضا اميني – محمدرضا خداپرست - عبودسنگاشکن

89/8/1

قدیمی 10-23-2010
ramin abi آواتار ها
کاربر فعال

كمالوند: گلايه مظلومي عجيب و غريب است

سرمربي تيم فوتبال تراکتورسازي تبريز گفت: از صحبت‌هاي مظلومي تعجب مي‌کنم و گلايه او را عجيب مي‌دانم.

فراز کمالوند در مورد بازي فردا مقابل استقلال صحبت هاي زير را مطرح کرد:
* براي بازي با استقلال با غيبت چه بازيکناني روبرو هستيد؟
محمد نصرتي را به دليل سه اخطاره بودن نداريم، علي جليلي و عباس محمدي هم مصدوم هستند و متاسفانه به بازي فردا نمي رسند.
* با وجود اين شرايط فکر مي کنيد مقابل استقلال دچار مشکل شويد؟
شرايط بدي نداريم. البته اين مهره هايي که نيستند بازيکنان تاثيرگذارمان هستند و نبودشان قطعا در بازي ما تاثير مي گذارد. نصرتي علاوه بر اينکه به لحاظ فني وزنه هست به لحاظ بار رواني نيز موثر است.
* مظلومي نسبت به برنامه ريزي صورت گرفته براي استقلال و تراکتورسازي گلايه هايي داشت و معتقد است چرا بايد تراکتورسازي 9 روز استراحت داشته باشد اما آنها برنامه فشرده اي داشته باشند؟
من از آقاي مظلومي تعجب مي کنم که چنين حرفي زده است. ايشان بهتر است ابتدا نگاهي به برنامه هاي بيندازد و سپس اعتراض کند. برنامه ما هيچ فرقي با استقلال نداشته است. آنها جمعه هفته گذشته با پرسپوليس بازي داشتند و ما در همان روز سه ساعت ديرتر در اهواز مقابل فولاد خوزستان بازي کرديم. مثل استقلال ما هم بايد روز سه شنبه با مقاومت سپاسي بازي جام حذفي را برگزار مي کرديم اما ما چه گناهي کرديم که تيم مقاومت انصراف داد؟ اين اعتراض آقاي مظلومي عجيب و غريب است.
* شما هم فکر مي کنيد اين تعطيلي به نفع تراکتورسازي است؟
هر امکاني وجود دارد. شايد اگر بازي مي کرديم در شرايط مسابقه بوديم و اکنون که بازي نکرديم در شرايط مسابقه نباشيم. به هر حال مظلومي نظر خودش را گفته و حرفي نمي زنم.
* شرايط استقلال را چطور مي بينيد؟
در اين سه چهار هفته استقلال در بهترين شرايط بوده و مي توانم بگويم تراکتورسازي در بدترين شرايط با استقلال بازي دارد. آنها دربي را برده اند و در جام حذفي هم پاس را حذف کردند و روحيه بسيار خوبي دارند. در اين تيم اکنون فرهاد مجيدي در بهترين شرايط قرار دارد. 80 درصد نيروي تهاجم استقلال به دليل مجيدي است. او بازيکن بزرگي است که به نظر من در اين فوتبال به حقش نرسيده و جايش در تيم ملي خالي است و بايد او را به تيم ملي بازگردانند تا در جام ملت هاي آسيا به ايران کمک کند.
* سال گذشته که استقلال در تبريز بازي داشت مشکلات حاشيه اي پيش آمد. براي اين بازي تمهيداتي شده تا ديگر مسائل سال گذشته تکرار نشود؟
قول مي دهم فردا کوچکترين مسئله حاشيه اي ايجاد نشود. با هواداران خود جلساتي داشته ايم و از آنها خواستيم که فقط براي تماشاي فوتبال و تشويق تيم خود به ورزشگاه بيايند.

89/8/1
قدیمی 10-23-2010
ramin abi آواتار ها
کاربر فعال

بارسلونا به دنبال فرناندو تورس

باشگاه بارسلونا قصد دارد فرناندو تورس، مهاجم اسپانيايي ليورپول را به خدمت بگيرد.

این در حالی است که به نظر می رسد روزهای خوب این بازیکن در آنفیلد به پایان رسیده است.
مسئولان باشگاه اسپانیایی آماده اند تا پیشنهادشان برای خرید تورس را به باشگاه مرسی سایدی ارائه دهند.
تورس در رقابت های این فصل لیگ برتر بازی های خوبی ارائه نداده است و این مسئله با نتایج ضعیف و فاجعه بار لیورپول و قرار گرفتن این تیم در منطقه خطر همراه شده است.
گفته می شود که تورس قصد دارد دوران بازی اش را در تیمی دیگر سپری کند و انتقال به بارسلونا می تواند برای او بسیار رویایی باشد.
گواردیولا علاقه زیادی به بازی این مهاجم سابق اتلتیکومادرید دارد و این مهاجم نیز در بارسا فرصت بازی در کنار ستاره هایی مانند ژاوی، اینیستا و مسی را پیدا خواهد کرد.
از سوی دیگر لیورپولی ها با مشکلات مالی زیادی دست به گریبان هستند و دیر یا زود، مجبور به فروش تورس خواهند بود.

89/8/1

قدیمی 10-23-2010
ramin abi آواتار ها
کاربر فعال

پیش فرض فرگوسن: روني فهميد تيمي بزرگ‌تر از من‌يونايتد در جهان نيست

فرگوسن: روني فهميد تيمي بزرگ‌تر از من‌يونايتد در جهان نيست

سرمربي منچستر يونايتد گفت: وين روني وقتي متوجه عظمت تيم شد، پي به اشتباهش برد و قراردادش را تمديد کرد.

سرآلکس فرگوسن اظهار داشت: دنيايي که ما در آن حضور داريم، هر روز عجيب‌تر مي‌شود. دنيايي که تغييرات در آن به سرعت روي مي‌دهد. مثل تغيير نظر وين روني براي ماندن و اينکه قراردادش را تمديد کند. فکر مي‌کنم وقتي همه جوانب را مورد بررسي قرار داد و گستردگي قدرت تيم را در نظر گرفت، متوجه شد بايد در نظرش تغيير ايجاد کند.
اين مربي افزود: گاهي اوقات در تيمي هستيد و بيرون را نمي‌بينيد و از آنچه در خارج از محيط کاريتان روي مي دهد، خبر نداريد. ممکن است تصور کنيد اگر بيرون باشيد، اوضاع برايتان بهتر مي‌شود؛ اما همين که شاهد واکنش‌هاي مبني بر عظمت تيمي مثل منچستر قرار مي‌گيريد، تفکر مي‌کنيد و نتيجه آن مي‌شود که تصميم به ماندن مي‌گيريد.
اين اظهارات سرمربي 24 سال اخير منچستر در حالي عنوان شد که روز گذشته در اقدامي عجيب، وين روني، مهاجم ملي‌پوش و خبرساز چند ماه اخير، اقدام به تمديد قراردادش تا سال 2015 کرد. حرکتي که با توجه به اعلام وي مبني بر ترک باشگاه در ابتداي هفته گذشته و تلاش تيم‌هاي بزرگ اروپايي براي جذبش، باورش سخت بود.
فرگوسن ادامه داد: مساله خيلي ساده بود. وين نزد من آمد. از من و بازيکنان عذر خواست. او از هواداران هم عذرخواهي خواهد کرد که در تغيير تصميمش نقش به سزايي داشتند. آنچه در اين بين مهم است، تلاش همه ما بود که در روزهاي اخير لطمه خورده بوديم.
اين مربي اسکاتلندي در مورد ستاره خط حمله در که در ماه‌هاي اخير حواشي زيادي را رقم زد، عنوان کرد: با وجود وين،‌ هميشه فکر مي‌کنم کيفيت برتري را در وجود شخصيتي بزرگ در اختيار داريم. البته ممکن است از وي خرده گرفته شود که در ماه‌هاي اخير باعث ناراحتي ما شده و خطا کرده است. در مقابل اين حرف، منطق مي‌گويم چنين اتفاقاتي معمولا براي کل‌ آدم‌هاي جوان دنيا روي مي‌دهد. جمعه، روز بزرگي براي منچستر بود که همراه خود پيام خطيري نيز داشت. پيام مهم براي همه بازيکنان و هواداران ما که بزرگترين باشگاه دنيا را در اختيار داشته و هيچگاه نبايد آن را فراموش کنيم.
فرگوسن اظهار داشت:‌ در تمام سال‌هاي کاري‌ام چهره‌اي مثل وين نيامد که علت کارهايش را بگويد و چيزهايي بپرسد. البته با چنين وضعيتي تا حدي در زماني که کريستيانو رونالدو را در اختيار داشتيم، آشنا بودم. کريس را شش سال در اختيار داشتيم و به اين باور رسيديم با فرهنگي متفاوت مي‌آيد و مي‌خواهد حرکتي رو به جلو داشته باشد. به خاطر دارم يک سال قبل از آنکه کريس از جمع ما جدا شود، جلسه‌‌اي با او داشتيم که عاقبت به اين توافق رسيديم که يک سال ديگر بماند و به تيم کمک کند.
او ادامه داد: براي کريس، هنوز هم انتخاب منچستر، بهترين گزينه ورزشي زندگي حرفه‌اي‌اش است. هرچند اکنون با ما نيست. البته اعتباري بزرگ براي ما محسوب مي‌شود. وقتي در گفت‌وگو با رسانه‌هاي اسپانيايي از منچستر به عنوان يک تيم بزرگ ياد مي‌کند، اين موضوع مشخص مي‌شود.
مربي مجرب شياطين سرخ در مورد سياست‌هاي کاري‌اش به عنوان مسئول نقل و انتقالات نيز بيان کرد: گاهي ممکن است تصميم بگيرم اجازه انتقال بازيکني را دهم. به خصوص که بحث افزايش سن نيز مطرح باشد. هيچکس دوست ندارد بازيکنان تيم پا به سن گذارند؛ ولي افزايش سن روي مي‌دهد. موضوعي که خود باعث تغيير در چهره و ساختار من‌يونايتد مي‌شود. چيزي که در اين 24 سال تجربه کرده‌ام. فکر مي‌کنم آنچه در چند روز گذشته اتفاق افتاد، درسي بود براي همه تا متوجه شوند منچستر چه عظمتي دارد.
وي تصريح کرد: کافي است به رکورد حضور وين از بدو ورودش به اولدترافورد نگاه بيندازيد. او صاحب سه قهرماني،‌ جام اروپايي،‌ سه جام حذفي و جام ‌باشگاه‌هاي جهان شده است. در فوتبال تکرار اين موفقيت‌ها در چهار سال بسيار دشوار است. براي آگاهي از اين سختي‌ کافي است به وضعيت ما در سال گذشته نگاه بيندازيد تا متوجه شويد به خاطر تنها يک امتياز کمتر، از قهرماني ليگ برتر بازمانديم. اگر قهرمان مي‌شديم، ‌رکوردي تازه بود و هيچکس به اين حد نصاب نرسيد.
گفتنی است که روني روز جمعه پس از جلسه‌اي که با سرمربي داشت، قرارداد قبلي خود را که تا سال 2012 بود تا 2015 تمديد کرد.

منبع : سايت www.football3.ir/
89/8/1
پاسخ

برچسب ها
فوتبال, مسی, اوباما

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)