بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال > جام جهانی فوتبال world cup

جام جهانی فوتبال world cup مسائل مربوط به جام جهانی فوتبال

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: قهرمان جام جهانی 2010 کدام کشور است ؟
آلمان 5 8.33%
آرژانتین 21 35.00%
ایتالیا 9 15.00%
برزیل 8 13.33%
فرانسه 1 1.67%
انگلیس 2 3.33%
اسپانیا 8 13.33%
هلند 5 8.33%
اروگوئه 0 0%
مکزیک 1 1.67%
رأی دهندگان: 60. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 06-20-2010
behnam3638 آواتار ها
behnam3638 behnam3638 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 228

83 سپاس در 24 نوشته ایشان در یکماه اخیر

به نظر من قهرمان جام یکی از تیم های انگلستان...اسپانیا و آرژانتین خواهد بود.....

به خاطر علاقه شخصی به انگلیس رای دادم !

آلمان تیم خوبیه ولی به خاطر نداشتن یک بازیکن مثل بالاک و یک کاپیتان مقتدر نمی تونه نتیجه خوبی بگیره.....

برزیل فکر می کنم یکی از بدترین دوره ها رو در جام جهانی می گذرونه این دوره....

فرانسه که فکر نکنم از گروه خودش صعود بکنه.....

ایتالیا هم تیم یک دستی نیست......

هلند تیم بسیار خوبیه و همیشه هم زیبا بازی می کنه ولی به نظر میرسه هنوز شخصیت قهرمانی نداره.....

در حال حاظر 3 تیم انگلیس و اسپانیا و آرژانتین بهترین بازیکن ها رو دارند.....البته انگلیس با مصدومیت تعدادی از بازیکنش یکم موقعیتش برای قهرمانی کم شده.....

آرژانتین که با مارادونای حاشیه ساز به نظر میرسه مشکلی نداره.....

اسپانیا هم واقعا در حال حاظر میشه گفت دوره طلایی رو داره می گذرونه.....مقابل سوئیس یه مقدار بد شانسی آورد ولی از بازیهای بعد مطمئنا با اقتدار بر حریفانش پیروز میشه....

گاهی نباید ناز کشید، انتظار کشید، آه کشید، درد کشید، فریاد کشید…

تنها باید دست کشید و رفت…

ویرایش توسط behnam3638 : 06-20-2010 در ساعت 11:39 AM
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 06-20-2010
nae آواتار ها
nae nae آنلاین نیست.
کاربر فعال بخش سینما

سپاسها: : 1

31 سپاس در 27 نوشته ایشان در یکماه اخیر
nae به Yahoo ارسال پیام

بهنام جان تو فوتبال به نظر من اینقدر با قطعیت نگو مطمئنا بقیه بازی ها رو پیروز میشه
بیاین بازیهای روز رو پیش بینی کنید جای این حرفا!!!

شکوفه خانم تو همین خیال باشید تا ایتالیا هست آرژانتین عمرا قهرمان نمیشه
در ضمن فک نمی کنم از 8 تیم بالاتر بیاد مگه اینکه خوش شانسی بیاره
سال 89 تو دربی 69
شیث رضایی دنبال فرهاد بدو
آی بدو آی بدو
آی بدو آی بدو
قدیمی 06-20-2010
natanaeil آواتار ها
natanaeil natanaeil آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 28

49 سپاس در 24 نوشته ایشان در یکماه اخیر

پاراگوئه0-0اسلواکی
ایتالیا0 -0نیوزیلند،
برزیل2-0ساحل عاج

_____
قدیمی 06-20-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر

پاراگوئه1-0 اسلواكي
ايتاليا 2-0 نيوزلند
برزيل 2-1 ساحل عاج

آقا رضا محاسبه امتياز بچه ها با شما، دمت گرم

بايد بگم آرژانتين تيم خوب و پرمهره ايه ولي فك نمي كنم به نيمه نهايي برسه
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
قدیمی 06-20-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

فیفا و احضار داور بازی آمریکا – اسلوونی

با قضاوت اشتباه مالیایی این دیداربا تساوی به اتمام رسید.

سایت گل- کومن کولیبالی، داور مالیایی دیدار دو تیم آمریکا و اسلوونی گل صحیح آمریکا در این دیدار را مردود اعلام کرد و دیداری که می بایست با برتری 2-3 آمریکا به پایان می رسید، با تساوی دو تیم خاتمه یافت. به همین دلیل کمیته داوران فیفا این داور را برای ارائه توضیحات بیشتر فرا خواهد خواند.

سخنگوی فیفا در گفتگو با خبرنگاران آمریکایی به این نکته اشاره کرد که داور مالیایی می بایست به مسئولان توضیح دهد که به چه دلیل گل مائوریس ادو، بازیکن آمریکایی که در دقیقه 86 بازی وارد دروازه اسلوونی نمود را نپذیرفته است... گلی که کاملا سالم به نظر می رسید و با تصمیم داور که اعتقاد به سالم نبودن آن داشت،پذیرفته نشد...

لاندن داناوان، ستاره خط میانی تیم ملی آمریکا در توضیحاتی در این رابطه گفت:« ما چندین بار از داور مسابقه پرسیدیم که چرا گل را مردود اعلام کرد و او دلیلی برای ارائه کردن به ما نداشت. هیچ خطایی در کار نبود.»

داوران در پایان هر دیدار می بایست گزارش بازی را به فیفا ارائه کنند ولی هیچ نیازی به توضیح برای تک تک تصمیماتشان در جریان بازی وجود ندارد.

کولیبالی 39 ساله ،یکی از باتجربه ترین داوران قاره آفریقاست.یکی از مهمترین قضاوتهای او در فینال رقابتهای جام ملتهای آفریقای سال گذشته میان دو تیم غنا و مصر بود.

باب بردلی، سرمربی تیم ملی آمریکا نیز در صحبتهایی اعلام کرد که پس از تماشای ویدئوی این گل مردود، مطمئن است که داور اشتباه کرده است.مربی آمریکا دراین رابطه گفت:« به نظرم گل تیم ما صحیح بود. تنها چیزی که در آن صحنه ممکن بود رخ بدهد این بود که داور ضربه پنالتی ای به نفع تیم ما اعلام کند.فکر می کنم که داور مالیایی قصد داشت اشتباهش در صحنه دیگری را در این صحنه جبران کند. گاهی وقتها داوران خطایی را اعلام می کنند و بعد فکر می کنند که اشتباه کرده اند و هر زمان که فرصت به دست آورند، سعی در جبران اشتباهشان برای یک تیم می کنند.»

ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 06-20-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

احتمال اخراج کاپلو در صورت حذف انگلیس

طبق گزارش منتشره در دیلی میل، انتظار می رود که در صورتی که تیم ملی انگلیس نتواند در آخرین دیدار مرحله گروهی رقابتهای جام جهانی مقابل اسلوونی به برتری دست بیابد، مربی ایتالیایی این تیم از سمت خود برکنار بشود.

سایت گل- یکی از منابع نزدیک به سرمربی ایتالیایی سه شیرها در صحبتهایی اعلام کرد که خود کاپلو نیز تمایل زیادی ندارد که در صورت ناکامی در رساندن تیمش به مرحله بعدی جام جهانی، برروی نیمکت این تیم باقی بماند.

انگلیس در این دوره از رقابتهای جام جهانی ضعیف ترین نمایش خود در این رقابتها از سال 1958تاکنون را به اجرا گذاشته است.تساوی 1-1 با آمریکا و تساوی بدون گل مقابل الجزایر در دیدار روز جمعه، باعث شد تا کاپلو در صحبتهایی در مورد آینده حضورش برروی نیمکت مربی گری انگلیس بگوید:« خیلی زود است که بخواهیم در این مورد صحبت کنیم.باید صبر کنیم.برای پاسخ دادن به این سوال زمان داریم.»

چندی پیش با موافقت مربی تیم ملی انگلیس ، بند جدایی زودهنگام از قراردادش حذف شد..قراردادی که پس از ملاقات کاپلو با سر دیو ریچاردز، رئیس جدید اتحادیه فوتبال انگلیس برای یک سال دیگر تمدید شد.

البته این منبع نزدیک به کاپلو گفت:« فوتبال همین است وما دیگر انگیزه ای نداریم.امضای قرارداد جدید نشانه اعتماد طرفین به یکدیگر است ولی اگر انگلیس از مرحله گروهی صعود نکند، باید منتظر اخراج کاپلو باشیم.. »

او ادامه داد:« پیش از آغاز رقابتهای جام جهانی سر دیو به فابیو دلگرمی داد که حتما او را می خواهند .ما با روحیه ای متحد گام در جام جهانی گذاشتیم، و این همان چیزی است که در فکر ادامه دادنش هستیم.باید مثبت اندیش باشیم.»
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 06-20-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

آنلکا و خداحافظی از فوتبال ملی

مهاجم تیم ملی فرانسه در صحبتهایی اعلام کرد که پس از اخراج از اردوی تیم ملی کشورش، برای همیشه با فوتبال در عرصه ملی خداحافظی می کند.

سایت گل- شنبه شب تمام خبرگزاری ها از اخراج نیکلا آنلکا از اردوی تیم ملی فرانسه پس از درگیری او در رختکن با ریموند دومنک خبر دادند.

در جریان دیدار پنجشنبه شب فرانسه و مکزیک و در بین دو نیمه دیدار، آنلکا با دومنک درگیر شده و گویا با ناسزا و اهانت با مربی تیمش صحبت کرده است.او که دومنک را مقصر عملکرد ضعیف تیم درنیمه اول می دانسته مربی تیمش را"حر***اده" خوانده.

او در جریان جلسه تمرینی روزشنبه تیمش نیز غایب بود.هر چند که آنلکا در صحبتهایی اعلام کرده که به مربی تیمش توهین نکرده ولی این ستاره فرانسه شنبه شب از اردوی تیم ملی فرانسه اخراج شد و بدین ترتیب به نظر می رسید که دیگر او را در جام جهانی نخواهیم دید و سپس مسئولان فدراسیون فوتبال فرانسه نیز این خبر را تائید کردند.

اکنون به نظر می رسد که آنلکا با ترک این اردو، با فوتبال در عرصه ملی خداحافظی کرده است.خروسها می بایست در آخرین دیدار خود در رقابتهای مرحله گروهی جام جهانی به مصاف آفریقای جنوبی میزبان بروند.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 06-20-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

جملات روز: 20 ژوئن- زانتی: حسرت نمی خورم،از مارادونا انتظاری ندارم

سایت گل- افراد در مورد یادآوری خاطره ها، تعریف و تمجیدها و طعنه ها...اینها جواهرات مطبوعات ورزشی هستند. مروری بر جمله های برگزیده روز بیستم ژوئن می اندازیم.

* شاهزاده انگلیس در مورد گاف ماموران امنیتی که به یکی از هواداران اجازه ورود به رختکن این تیم را دادند:« تقصیر ما بود. ما درب را پشت سرمان باز گذاشته بودیم.»

* خاویر زانتی،کاپیتان اینتر در مورد غیبتش در رقابتهای این جام جهانی و جام جهانی 2006:« هیچ جایی برای افسوس و حسرت خوردن نیست.. نه از مارادونا و نه از پکرمن انتظار خاصی ندارم.»

* خوان کاپدویلا، مدافع اسپانیا:«اگر قهرمان جام جهانی شویم، عکس جام را برروی بدنم تتو می کنم.»

* رباح سعدان، مربی الجزایر در مورد انگلیس:«انگلیسی ها فکر می کنند که بهترین های دنیا هستند.»

* ولادیمیر ویس، سرمربی تیم ملی اسلوواکی که از فشار وارده از سوی خبرنگاران بین المللی خسته و کلافه بود گفت:«خبرنگاران اسلوواکی بسیار بهتر از سایر خبرنگاران خارجی هستند.»

* لوئیس مارین، دروازه بان شیلی در مورد مدعیان قهرمانی جام جهانی گفت:« در این جام جهانی تنها نمی توان از روی نام کشورها به قضاوت پرداخت.»
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 06-20-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

پیش‌بازی روز دهم جام جهانی: ایتالیا و برزیل به دنبال پیروزی
ایتالیا و برزیل دو دیدار دشوار برگزار خواهند کرد...

سایت گل - ایتالیا و برزیل، دو مدعی قهرمانی جام جهانی در دیدارهای اول خود سختی‌های فراوانی را تجربه کردند. آنها به دنبال آن هستند که امروز دو پیروزی خوب به دست آورند.

این دو تیم روی هم 9 بار قهرمان جام جهانی شده‌اند و در مصاف با نیوزیلند و ساحل عاج به دنبال افزایش بیشتر کیفیت بازی‌شان هستند.

برزیل، قهرمان 5 دوره جام جهانی دیدار بسیار دشواری مقابل کره شمالی مستحکم برگزار کرد و می‌خواهد مقابل ساحل عاج نمایش روان‌تری داشته باشد. البته ساحل عاج سون گوران اریکسون بعید است به آنها اجازه دهد هر کاری دلشان می‌خواهد انجام دهند. آنها پس از تساوی روز نخست مقابل پرتغال، به دنبال اولین گل‌های خود هستند.

در گروه f هر چهار تیم روی یک امتیاز به هم زنجیر شده‌اند و ایتالیا چاره‌ای جز پیروزی ندارد. آنها برای بردن نیوزیلند مجهز به نظر می‌رسند. البته اسلواکی هم این طور به نظر می‌رسید ولی آنها در آخرین دقیقه دیدار مقابل نیوزیلند گل خوردند تا سفیدپوشان اولین امتیاز تاریخ خود در جام جهانی را به دست آورند.

مردان ولادیمیر وایس به دنبال رهایی از آن گل دقیقه 93 هستند و به مصاف پاراگوئه می‌روند که به دفاع منسجم و ضدحملات وحشتناک مشهور است.

دیدارها

اسلواکی – پاراگوئه، گروه f، مانگوانگ/بلومفونتین، 16:00

ایتالیا – نیوزیلند، گروه f، نلسپرویت، 18:30

برزیل – ساحل عاج، گروه g، ژوهانسبورگ (ساکر سیتی)، 23:00

بازی بزرگ

برزیل – ساحل عاج

برزیلی‌ها در 55 دقیقه اول دیدار نخست خود کلافه شده بودند، اما با دو گل بسیار خوب توانستند کره شمالی را در دیداری دشوار دو بر یک شکست دهند. اگرچه طرفداران او جوگو بونیتو (بازی زیبا) با وجود بازی خوب روبینیو از نمایش برزیل راضی نبودند، اما مردان دونگا توانستند نتیجه‌ای که می‌خواستند را بگیرند تا با یک برد مقابل ساحل عاج قرار بگیرند که عصری سخت را برای پرتغال رقم زد.

هر دو تیم بازیکنان بسیار بااستعدادی در اختیار دارند و هر اتفاقی ممکن است در ورزشگاه ساکرسیتی بیفتد. البته اغلب چشم‌ها به کاکا و دیدیه دروگبا خواهد بود. کاکا مقابل کره شمالی چندان خوب نبود و بی‌صبرانه منتظر درخشش است و دروگبا هم همچنان دستش در گچ قرار دارد.

زیر ذره‌بین

فدریکو مارکتی (ایتالیا) علیه مارک پاستون (نیوزیلند)

مارکتی در حالی به جام جهانی آمد که ذخیره جیان‌لوییجی بوفون بود و به نظر می‌رسد از روی نیمکت بلند نشود. اما پاستون دروازه‌بان نیوزیلند انتظار داشت روزگار سختی مقابل مهاجمان تیم‌های رقیب داشته باشد. اوضاع برای هر دو نفر به گونه دیگری رقم خورد و مارکتی دروازه‌بان کالیاری تبدیل به دروازه‌بان اصلی ایتالیا شد و شماره 1 نیوزیلند هم مقابل اسلواکی نمایشی عالی داشت. پاستون در دیدار امروز بیشتر سرش شلوغ خواهد بود اما مارکتی هم می‌خواهد نمایشی عالی داشته باشد.

آنچه گفتند

«سون گوران اریکسون گفته که به عنوان یک تیم بازی کنیم، نه برای خودمان. او ذهنیت تیم را تغییر داده و همه را در آن سهیم کرده است. ما همیشه بازیکنان خوبی داشته‌ایم اما نمی‌توانستیم تیمی منسجم و یکدست باشیم و با هم حمله و دفاع کنیم.» کولو توره، مدافع ساحل عاج.

نکات جالب

مهمانی متحرک:
ایتالیا که همیشه در تورنمنت‌های بزرگ حاضر بوده به خوبی می‌داند چطور مسافرت کند. آنها دست خالی به آفریقای جنوبی نرفتند، بلکه مانند جام جهانی 2006، 250 کیلو پاستا، 200 کیلو پنیر، 400 کیلو گوجه پوست‌کنده، 60 کیلو قهوه (و ماشین‌های قهوه‌ساز)، 60 کیلو گوشت و 200 لیتر روغن زیتون با خود به همراه بردند. آن قدری هست که تا فینال تمام نشود...

پنج میلیون تماشاگر:
مجموع تماشاگران برزیل در جام جهانی، مقابل ساحل عاج از 5 میلیون نفر خواهد گذشت. از سال 1930 تا حالا مجموع تماشاگرهای آنها 4974431 نفر بوده و پس از آنها آلمان است که مجموعا 4703660 نفر تماشاگر داشته است. ایتالیا با 3999869 نفر در رده سوم قرار دارد. رکورد بیشترین تعداد تماشاگر در یک بازی جام جهانی همچنان متعلق به فینال جام جهانی 1950 در ورزشگاه ماراکانا ریو دو ژانیرو است که در 16 جولای برگزار شد و 173580 نفر پیروزی دو بر یک برزیل مقابل اروگوئه را از نزدیک دیدند.

هربرت موبلند:
ریکی هربرت، مربی نیوزیلند خاطرات خوبی از جام جهانی 1982 در اسپانیا دارد. او در آن هنگام مدافع ثابت تیم ملی کشورش بود. او می‌گوید: «موفق شدم پیراهنم را با پیراهن سوکراتس عوض کنم. هنوز پیراهن سوکراتس را دارم و امیدوارم او هم مال من را داشته باشد.»

رایان نلسن، کاپیتان فعلی تیم خاطرات دیگری از آن جام دارد: «آن موقع پنج سالم بود. تنها چیزی که یادم هست مدل موی افتضاح هربرت است که بی‌دلیل آن را بلند کرده بود!»
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 06-20-2010
shokofe آواتار ها
shokofe shokofe آنلاین نیست.
ناظر ومدیر تالار پزشکی بهداشتی و درمان

سپاسها: : 3,681

5,835 سپاس در 1,524 نوشته ایشان در یکماه اخیر

آقا رضا بازي ها رو مي بينيم مي دوني كه تو فوتبال يكي از ايتم ها ي قهرماني شانسه ببينيم امشب ايتاليا چند مرده حلاجه
ما كه بخيل نيستيم
ولي چه كنم كه آرژانتين رو رو سكو مي بينم ببخشيدا

برچسب ها
komodo, واکا واکا, وحدت افریقا, world cup 2010, دانلود

کاربران در حال دیدن موضوع: 7 نفر (0 عضو و 7 مهمان)