بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال > اخبار فوتبال داخلی و خارجی

اخبار فوتبال داخلی و خارجی در این تالار به اخبار فوتبال داخل و خارج از کشور پرداخته میشود

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 10-25-2010
ramin abi آواتار ها
ramin abi ramin abi آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 80

26 سپاس در 7 نوشته ایشان در یکماه اخیر

مانچيني:‌ بازيكنم اخراج نمي‌شد، آرسنال را شكست مي‌داديم

به باور سرمربي منچسترسيتي اخراج يکي از بازيکنان سبب شد شيرازه اين تيم مقابل آرسنال از هم پاشيده شود.

روبرتو مانچيني اظهار داشت: بازي کردن با تيمي مثل آرسنال در شرايط 11 به 11 سخت است چه برسد به اين که تيم شما از دقيقه 5 نيز يک يار کمتر داشته باشد. تحت اين شرايط اوضاع بسيار ناگوارتر مي‌شود. همان چيزي که در بازي ما و لندني‌ها روي داد و اگر نبود، نتيجه به سود ما مي‌شد.
اين مربي اظهارات فوق را پس از باخت خانگي 3 بر صفر شب گذشته از تيم تحت رهبري آرسن ونگر در ورزشگاه سيتي‌آو از هفته نهم ليگ برتر انگليس در کنفرانس مطبوعاتي بيان کرد.
مربي ايتاليايي 10 ماه گذشته ‌آبي‌هاي منچستر عنوان کرد: در دقيقه 5 بازي داور، ديدريک بويتا، بازيکن تيم من را از زمين اخراج کرد. به باور من اگر اين اتفاق نمي‌افتاد، ما بطور قطع برنده بازي نيز مي‌شديم.
مانچيني ادامه داد: با وجود اين نتيجه به بازيکنانم افتخار مي‌کنم چون آنها چيزي کم نگذاشتند و بازي خوبي ارائه کردند. هدف آنها در کل زمان بازي دسترسي به دروازه ميهمان براي گلزني بود. از لحاظ دفاعي هم رفتار خوبي در زمين داشتند. اين ديدار يکي از بهترين بازي‌هاي ما در ليگ امسال بود.
وي در مورد اينکه داور مسابقه در مورد اخراج بازيکنش، تصميم درستي داشته است، تاکيد کرد: با نظر داور موافق نيستم. فکر مي‌کنم قانون در مورد بوياتا درست اجرا نشد.

منبع : سايت www.football3.ir
89/8/3

جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 10-25-2010
ramin abi آواتار ها
کاربر فعال

اشتباه کمک داور اين بار در کالچو

سرمربي تيم فوتبال اينتر اشتباه کمک داور را عامل توقف مقابل سامپدوريا و از دست رفتن دو امتياز خانگي دانست.

مدافع عنوان قهرماني، يک شنبه شب در ورزشگاه جوزپه مه‌آتسا ميزبان سامپدوريا بود و در پايان با تساوي يک بر يک متوقف شد و صدر جدول را به لاتزيو واگذار کرد.
رافائل بنيتس در پايان بازي به خبرنگاران گفت: در نيمه‌ي اول بازي را در اختيار داشتيم، اما آنها در دو صحنه روي ضدحمله بسيار خطرناک نشان دادند. با اين وجود فکر مي کنم تيم ما خوب کار کرد. جاي تاسف است که گلي به اين شکل دريافت کرديم. کاسانو صددرصد با خطا توپ را گرفت. اين خطا آن قدر واضح بود که خود کاسانو هم مي دانست خطا کرده چرا که برگشت و به کمک داور نگاه کرد. اين صحنه درتصاوير تلويزيوني کاملا مشخص است، اما کمک داور اين خطاي واضح را اعلام نکرد و اين اشتباه تاثيرگذار بود.

بنيتس در ادامه افزود: از عملکرد داور بازي راضي نيستم. به داور چهارم هم گفتم که دو اشتباه بزرگ در بازي امشب صورت گرفت، اما به هر حال من نمي توانم نتيجه را تغيير دهم و بايد به فکر پيشرفت تيمم باشم. بايد بتوانيم موقعيت بيشتري به وجود بياوريم تا بيشتر گل بزنيم.

سرمربي پيشين تيم ليورپول درباره‌ي حضور پاندف در نيمه‌ي دوم گفت: براي او برنامه‌ي خاصي داشتم و پاندف هم توانست کارش را به خوبي انجام دهد. ميليتو هم به زودي به تيم باز خواهد گشت و البته بايد آن زمان فکري به حال حضور او و اتوئو در تيم بکنيم تا هر دو راضي باشند.

بنيتس همچنين اظهار داشت:در حال حاضر آنچه براي ما اهميت دارد اين است که کار خود را خوب انجام دهيم. فکر مي کنم تيم ما با شخصيتي که در بازي امشب از خود نشان داد، رفته رفته بهتر مي‌شود. ما مقابل سامپدوريا خوب کار کرديم، فقط کمي بد شانس بوديم.

سرمربي اسپانيايي نراتزوري در پايان درباره‌ي آسيب ديدگي کوتينيو گفت: مساله‌ي مهمي نيست و براي احتياط او را تعويض کردم.

89/8/3
قدیمی 10-25-2010
ramin abi آواتار ها
کاربر فعال

كاماچو: نكو و مسعود مهره‌هاي كليدي تيم من هستند

سرمربي اوساسونا دو ستاره ايراني اين تيم را مهره‌هاي کليدي نماينده پامپلونا دانست.

خوسه آنتونيو کاماچو در نشست خبري پس از بازي و مصاحبه اختصاصي با سايت رسمي باشگاه اوساسونا ضمن اشاره به احياي دوباره تيمش گفت: بسيار خوب بازي کرديم و تاکتيک‌هاي گفته شده به خوبي در زمين پياده شد. از بازيکنانم رضايت کامل دارم و اکنون بايد براي هفته‌هاي آينده برنامه ‌ريزي کنيم. ما هفته‌هاي بسيار سختي را پيش روي خود داريم.
کاماچو در خصوص ستارگان ايراني تيم خود گفت: نکو و مسعود خوش درخشيدند. آنها مرا به خوبي مي‌شناسند و مي‌دانند که هنوز جاي پيشرفت دارند و بايد مثل گذشته با انگيزه و تعصب در خدمت تيم باشند. هرگاه اين دو با تمام قدرت ظاهر شده‌اند اوساسونا نيز موفق عمل کرده است. گل‌هاي اين دو براي تيم ما بسيار ازشمند بود و برايشان آروزي موفقيت بيشتر دارم.
گفتنی است که اوساسونا شب گذشته با نتيجه 3 بر صفر برار مالاگا به پيروزي رسيد. نکونام در دقيقه 3 از روي نقطه پنالتي و شجاعي در دقيقه 37 براي اوساسونا گل زدند و نقش بسزايي در برتري 3 بر صفر تيمشان داشتند.

89/8/3

قدیمی 10-25-2010
ramin abi آواتار ها
کاربر فعال

سرمربي عمان: اين پيروزي را به ايران تبريك مي‌گويم

بوباچار سار پس از شکست 5 بر يک مقابل تيم فوتبال نوجوانان ايران گفت: اين پيروزي را به ايران تبريک مي‌گويم.

بوباچار سار، سرمربي فرانسوي تيم زير 16 ساله‌هاي عمان اعتراف کرد که نوجوانان ايران بازي خوبي را مقابل عمان انجام دادند و با شايستگي به برتري رسيدند.
بوباچار در پايان مسابقه گفت: به ايران تبريک مي گويم اگر چه بازي سختي را انجام داديم. سعي کرديم فوتبال خوبي کنيم و شانس‌هاي زيادي به وجود آورديم، اما هر وقت صاحب توپ مي‌شديم به راحتي آنها را از دست مي‌داديم.
وي ادامه داد: بعد از گل اول سعي کرديم جبران کنيم، اما بعد گل هاي دوم و سوم را هم خورديم و بچه‌ها روحيه خود را از دست دادند.

گل اول ايران در دقيقه 25 بازي و با نفوذ علي فتحيان به دست آمد و قبل از اينکه نيمه به پايان برسد مهدي پور از فاصله اي 30 متري توپ را دور از دست هاي الرواضي به داخل دروازه عمان فرستاد تا بچه هاي ايران با روحيه خوبي به رختکن بروند.
3 دقيقه بيشتر از نيمه دوم نگذشته بود که آزمون مدافعين تيم حريف را مقهور خود کرد و شيرجه دروازه بان حريف هم تنها نتوانست مانع گل سوم ايران شود.

فتحيان در دقيقه 59 دومين گل خود را به ثمر رساند و بعد حق نظري 10 دقيقه قبل از پايان بازي تعداد گل ها را به 5 رساند. عماني ها نيز با ضربه الحبسي در دقيقه 90+3 به گل رسيدند.
ايران مدافع عنوان قهرماني بازي‌هاي زير 16 سال آسيا با اين پيروزي و بعد از بازي‌هاي روز اول صدرنشين گروه B شد و بالاتر از کره شمالي، سوريه و عمان قرار گرفت.
گفتنی است که عمان در بازي بعدي برابر سوريه صف آرايي مي‌کند و ايران هم سه شنبه با کره شمالي روبرو خواهد شد.

89/8/3

قدیمی 10-25-2010
ramin abi آواتار ها
کاربر فعال

مربي تيم شهرداري تبريز:كسب يك امتياز برابر ملوان براي ما ارزشمند است

مربي تيم فوتبال شهرداري تبريز که پس از جدا شدن ميثاقيان از اين تيم در بازي عصر يکشنبه برابر ملوان مربيگري تيم را به عهده داشت ، کسب يک امتياز اين بازي را ارزشمند خواند.

'' آرتا منهاجي'' اظهار داشت : مسئوليت تيم در اين بازي طبق خواسته مسئولان باشگاه به عهده من گذاشته شد ولي کسب نتيجه حاصل تلاش تيم و زحمات گذشته ميثاقيان بود .
وي با اشاره به باراني بودن هوا و لغزندگي زمين افزود: بازي در اين شرايط جوي به ويژه در مقابل تيمي مانند ملوان آن هم در خانه حريف سخت بود.
منهاجي خاطرنشان کرد: ملوان بعد از 10 نفره شدن انگيزه بيشتري پيدا کرد و حمايت تماشاگران هم بيشتر شد و اين کار را براي ما سخت تر کرد.
وي اضافه کرد: با اين همه اگر حمل بر خودستايي نباشد انتظار کسب سه امتياز را داشتم و براي همين در دقايق پاياني تيم را سه فوروارده کردم اما کسب اين امتياز هم براي ما ارزشمند است.
منهاجي در مورد آينده کار مربيگري اش در تيم شهرداري تبريز گفت : مسئولان باشگاه صلاح تيم را بهتر مي دانند ولي در حال حاضر با توجه به شناختي که از تيم دارم اين مسئوليت را به من واگذار کرده اند.

89/8/3
قدیمی 10-25-2010
ramin abi آواتار ها
کاربر فعال

كريس‌رونالدو: روني وقتم را بيهوده تلف كرد

مهاجم پرتغالي تيم فوتبال رئال مادريد از تمديد قرارداد ستاره خط حمله منچستر يونايتد ناراحت شد.

کريستيانو رونالدو در ماه‌هاي اخير از طريق تلفن همراه خود با وين روني بسيار در تماس بود.
گلزن سفيد‌پوشان مادريدي با ارسال پيامک به گلزن 24 ساله من‌يونايتد، کوشيد تا آخرين وضعيت تيمش را در اختيار گلزن تيم سرآلکس فرگوسن قرار داده و وي را ترغيب به ترک اولدترافورد کند.
رونالدو که از دوران چند ساله حضورش نزد شياطين سرخ با مهاجم بحث‌‌انگيز اولدترافوردي دوستي ديرينه‌اي دارد، وقتي اطلاع يافت همبازي سابقش برخلاف ادعاي خود قراردادش را تا سال 2015 تمديدکرده‌، ابتدا حيرت کرد. بعد از اينکه دوستش وقتش را بيهوده گرفته، ‌اظهار دلخوري کرد و در محفلي گفت، روني او را سر کار گذاشته است.

89/8/3

قدیمی 10-25-2010
ramin abi آواتار ها
کاربر فعال

جلالي: هيچ‌گاه تا اين حد تحت فشار قرار نگرفته بودم

سرمربي تيم فوتبال فولاد خوزستان گفت:‌ فشاري که در بازي با سايپا به من وارد شد، تاکنون بي‌سابقه بوده است.

مجيد جلالي پس از تساوي 5 بر 5 برابر سايپا گفت:‌ آنهايي که در ورزشگاه بودند، يکي از با ارزش‌ترين بازي‌هاي ليگ را ديدند. يک فوتبال ناب و زيبا را شاهد بوديم.
وي اظهار داشت: لحظاتي که پياپي گل خورديم، به فکر اين بودم که چگونه از اين شکل خارج شويم و بتوانيم بازي را مساوي کنيم. سايپا نيز فوتبال زيبا و سالمي را ارائه کرد. فشاري که به من وارد شد، تاکنون بي‌سابقه بود.
سرمربي فولاد عنوان کرد: سايپا يکي از تيم‌هاي خوب ما است و در ضد حملات بسيار خطرناک است؛ اما پس از خوردن 5 گل دست به ريسک زدم و ريسکم هم جواب داد. به بازيکنان خودم و همچنين بازيکنان سايپا افتخار مي‌کنم.
جلالي در مورد خوردن 5 گل گفت:‌ اين 5 گل نشان داد که در کار دفاعي خوب نبوديم. اين درحالي است که يکي از بهترين خطوط دفاعي را تا امروز داشتيم.
جلالي در مورد کيفيت بد زمين ورزشگاه اکباتان در ديدار با راه‌آهن گفت: متوجه شديم که کيفيت بد زمين در آن مسابقه تعمدي نبوده است. در بازي با سايپا نيز زمين شرايط بسيار خوبي داشت.

89/8/3

قدیمی 10-25-2010
ramin abi آواتار ها
کاربر فعال

مرفاوي: براي وقت تلف كردن بازي برنامه‌‌ريزي نكرده بوديم

سرمربي تيم مس کرمان گفت: براي وقت تلف کردن در جريان بازي با سپاهان برنامه‌ريزي نکرده بوديم.

صمد مرفاوي پس از تساوي يک بر يک مقابل سپاهان اظهار داشت: با يک تيم پر مهره که نفرات اصلي و ذخيره‌اش فرقي با هم ندارند، بازي کرديم. امروز با تيمي دست و پا بسته و بدون 6 بازيکن اصلي مقابل سپاهان قرار گرفتم.
وي ادامه داد: طبيعي بود در زمين سپاهان ابتدا کار دفاعي را انجام دهيم، سپس به حمله فکر کنيم. در کار دفاعي موفق بوديم و راه‌هاي نفوذ سپاهان را بستيم. پس از موفقيت در کار دفاعي، حمله کرده و گل زديم.
من از نتيجه راضي‌ام چرا که کسب يک امتياز آن هم در اصفهان خوب است.

مرفاوي با اعلام اينکه خوشحالم که 9 هفته است که امتياز مي‌گيريم، درباره وقت تلف کردن بازيکنانش در جريان بازي گفت:‌ من چنين چيزي را قبول ندارم. ما براي اين کار برنامه‌ريزي نکرده بوديم و اگر مي‌خواستيم چنين برنامه‌اي را پياده کنيم، اين کار را در خط حمله انجام مي‌داديم. من و قلعه‌نويي 8 سال در کنار هم کار کرديم و هيچکدام چنين تفکري نداريم.
وي در مورد درگيري لفظي مربي مس با قلعه‌نويي که پس از پايان بازي رخ داد، اظهار داشت: چنين چيزي را نديدم، اما پس از نشست به سراغ دستيارم رفته و اصل ماجرا را از وي جويا مي‌شوم.

سرمربي مس در مورد مسائل سال گذشته و اختلافاتش با قلعه‌نويي گفت:‌ با هم دوستيم. چنين چيزي که مي‌گوييد، وجود ندارد. سال گذشته سؤتفاهماتي بود که برطرف شد. ديديد که قبل از بازي هم گل بردم. طبيعي است در زمين رقيب هستيم. به عنوان مسئول فني مس، وظيفه دارم عملکرد خوبي مقابل حريفان داشته باشم.
وي در مورد شايعات برکناري‌اش از مس تصريح کرد: من هم چنين مسائلي را خوانده‌ام. تيمي که 9 هفته اخير باخت نداشته است، نمي‌دانم دوستان از کجا چنين مسائلي را عنوان مي‌کنند.

89/8/3
قدیمی 10-25-2010
ramin abi آواتار ها
کاربر فعال

ميانگين سه گل براي هر بازي است

در روز نخست از هفته دوازدهم مسابقات فوتبال ليگ برتر باشگاه‌هاي کشور 21 گل از خط دروازه‌ها گذشت که ميانگين سه گل براي هر بازي است.

دوازدهمین هفته از مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور با توقف تیم‌های مدعی استقلال و سپاهان و صعود سه پله‌ای تیم‌های نفت آبادان، صبای قم و راه آهن شهرری در جدول رده بندی آغاز شد.
در روز نخست از هفته دوازدهم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور چهار بازی به نتیجه تساوی انجامید و تیم‌های نفت تهران، صبای قم و راه آهن شهرری مقابل حریفان خود به برتری رسیدند. مزد پیروزی این سه تیم، صعودی سه پله‌ای آنها در جدول رده بندی بود.

در روز نخست این هفته تیم‌های مدعی استقلال تهران و سپاهان اصفهان به ترتیب در مصاف با تراکتورسازی تبریز و مس کرمان با نتیجه تساوی یک بریک متوقف شدند و فرصت کم کردن اختلاف خود با ذوب آهن صدرنشین را از دست دادند. بدین ترتیب اگر در دیدار فردای ذوب آهن و پرسپولیس، شاگردان ابراهیم‌زاده پیروز از زمین خارج شوند، اختلاف خود را با تیم دوم جدول به 6 امتیاز می رسانند و پیروزی پرسپولیس نیز این تیم را به یکقدمی سکوی دوم جدول می رساند.

89/8/3
قدیمی 10-25-2010
ramin abi آواتار ها
کاربر فعال

نوروزي: از به ثمر رساندن چهار گل بسيار خوشحالم

مهاجم تيم فوتبال فولاد خوزستان گفت: از اينکه در ديدار با سايپاي البرز چهار گل به ثمر رساندم و توانستيم بازي باخته را با نتيجه مساوي به پايان برسانيم، بسيار خوشحالم.

رضا نوروزي يکشنبه شب پس از تساوي تيمش با سايپا در گفت و گو با خبرنگار ايرنا در کرج افزود: هر دو تيم بازي بسيار خوبي به نمايش گذاشتند و بعد از اينکه با نتيجه ‪ ۵‬بر ‪ ۲‬از سايپا عقب افتاديم، فشار بيش از اندازه اي متحمل شديم تا توانستيم در پايان اين بازي به نتيجه مساوي برسيم.
وي در خصوص زدن چهار گل در اين ديدار نيز گفت: به ثمر رسيدن اين تعداد گل توسط يک نفر در سايه همت و تلاش هم تيمي‌هاي من صورت گرفت و اميدوارم در ادامه رقابتهاي ليگ نيز به نتايج مطلوب دست يابيم.
نوروزي که اکنون با ‪ ۱۰‬گل زده در صدر جدول گلزنان ليگ برتر قرار دارد، درباره رسيدن به آقاي گلي هم گفت: در وهله اول به موفقيت تيمم در رقابتهاي ليگ برتر مي‌انديشم سپس به آقاي گلي خودم که اميدوارم با تلاش و همت بچه‌ها به آن دست يابيم.
تيم فولاد خوزستان امروز در هفته دوازدهم رقابتهاي ليگ برتر فوتبال باشگاههاي ايران در کرج مقابل تيم سايپا البرز به تساوي پر گل ‪ ۵‬بر ‪ ۵‬دست يافت.

89/8/3

پاسخ

برچسب ها
فوتبال, مسی, اوباما

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)