بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال > اخبار فوتبال داخلی و خارجی

اخبار فوتبال داخلی و خارجی در این تالار به اخبار فوتبال داخل و خارج از کشور پرداخته میشود

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 10-26-2010
ramin abi آواتار ها
ramin abi ramin abi آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 80

26 سپاس در 7 نوشته ایشان در یکماه اخیر

اعتراض لوييز به خبرنگاران و مصدوميت شريفات

بازيکن برزيلي تيم فوتبال استقلال نسبت به سؤال خبرنگاران حاضر در تمرين معترض شد.

تمرين امروز استقلال از ساعت 16 در زمين نوبنياد بدون غايب آغاز شد.
* قبل از شروع تمرين فرزاد آشوبي و حنيف عمران زاده که با لباس شخصي در زمين حاضر شده بودند با مخالفت مظلومي براي تمرين نکردن روبرو شده و با تعويض لباس با سايرين تمرين کردند.
* آرش برهاني قبل از اينکه تمرين کند براي دقايقي با مظلومي صحبت کرد و سپس ساير زمان تمرين را با پزشک تيم تمرين کرد.
* مجتبي جباري با 20 دقيقه تاخير در محل تمرين حاضر شد و سپس دور زمين به دويدن پرداخت.
* فقط 10 تماشاگر در محل تمرين حاضر بودند.
* دو دروازه بان جوان امروز در تمرين حاضر بودند و با اين تيم تمرين کردند.
* آندره لوييز وقتي با سوال خبرنگاران مبني بر اينکه چرا مرتکب خطاي پنالتي شد مواجه گشت به اين سوال اعتراض کرد و با غرولند کردن از کنار خبرنگاران گذشت.
* بازيکنان اصلي پس از 20 دقيقه تمرين راهي استخر و سونا شدند.
* بازيکنان استقلال در حين تمرين جوياي نتيجه بازي پرسپوليس و ذوب‌‌آهن بودند.
* مظلومي در ادامه تمرين بين بازيکنان ذخيره فوتبال دستگرمي در قالب دو تيم سبز و آبي برگزار کرد.
* اسماعيل شريفات در اواسط تمرين مصدوم شد و نتوانست به تمرين ادامه دهد.

منبع : سايت www.football3.ir
89/8/4

جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 10-26-2010
ramin abi آواتار ها
کاربر فعال

غلامرضا رضايي با موافقت دايي به گوانگ‌جو مي‌رود

علي دايي پس از پيروزي مقابل ذوب آهن با حضور رضايي در ترکيب تيم ملي اميد براي بازي‌هاي آسيايي گوانگ‌جو موافقت کرد.

در حالي که پيش از اين اعلام شده بود علي دايي با حضور رضايي در تيم اميد موافق نيست، سرمربي پرسپوليس امروز پس از پايان ديدار با ذوب آهن گفت: مشکلي با حضور رضايي در تيم اميد نداريم اما از فدراسيون درخواست کرده‌ايم دو روز قبل از بازي مقابل استيل آذين، رضايي را به ما برگرداند.
به اين ترتيب غلامرضا رضايي تيم ملي اميد را در بازي‌هاي آسيايي گوانگ‌جو همراهي خواهد کرد .

89/8/4

قدیمی 10-26-2010
ramin abi آواتار ها
کاربر فعال

مازيار زارع بازي با استيل آذين را از دست داد

مازیار زارع هافبک دفاعی پرسپولیس در بازی مقابل ذوب آهن یک کارت زرد گرفت و بدین ترتیب با 3 کارته شدن بازی تیمش مقابل استیل آذین در هفته سیزدهم را از دست داد. زارع که در این فصل در همه بازیهای پرسپولیس حضور داشته است، در بازی مقابل نفت آبادان و ملوان کارت زرد گرفته بود.

89/8/4
قدیمی 10-26-2010
ramin abi آواتار ها
کاربر فعال

بختياري‌زاده سرمربي تيم صباي قم شد

کاپيتان مصدوم تيم فوتبال صباي قم به عنوان سرمربي جديد اين تيم انتخاب شد.

‌ عباس مرادي سرپرست تيم صباي قم اعلام کرد: به دليل اينکه تصور مي کرديم نمي توانيم با محمود ياوري به اهداف باشگاه برسيم با ايشان قطع همکاري کرديم. ايشان در زمان حضورشان در باشگاه تلاش زيادي کردند و ما برکناري ياوري را به طور کتبي به اطلاع وي رسانديم.
وي ادامه داد: قرار شد سهراب بختياري زاده به عنوان مربي - بازيکن و سرمربي جديد هدايت صبا را تا آخر فصل برعهده بگيرد.

89/8/4

قدیمی 10-26-2010
ramin abi آواتار ها
کاربر فعال

رئيس جمهور بوليوي در تمرينات تيم فوتبال تراكتورسازي شركت كرد

'خوان اوو مورالس آيما' رئيس جمهوري بوليوي عصر دوشنبه با حضور در تمرينات تيم فوتبال تراکتورسازي تبريز دقايقي با پپراهن اين تيم پرطرفدار همپاي ساير بازيکنان به تمرين پرداخت.

مورالس پس از حضور در ورزشگاه يادگار امام (ره) تبريز در قالب تيمي از مديران و مسئولان اجرايي آذربايجان شرقي در مقابل تيم تراکتورسازي به ميدان رفت.
اين بازي تمريني که با شور وشوق خاصي برگزار شد با نتيجه چهار بر يک به نفع تيم مديران اجرايي استان آذربايجان شرقي به پايان رسيد.
احمد عليرضابيگي استاندار آذربايجان شرقي دو گل و مورالس از نقطه پنالتي و سندگل ، گل هاي تيم مديران اجرايي استان و پيمان صاحب جمعي مربي تيم تراکتورسازي تک گل اين تيم را به ثمر رساندند.
محمود چمني فرماندار تبريز، شروين اسبقيان مديرکل تربيت بدني استان، محمد نصرتي، مهدي ثابتي و فراز کمالوند از جمله بازيکنان تيم مديران و مسئولان اجرايي آذربايجان شرقي به همراه رييس جمهوري بوليوي بودند.
در پايان اين بازي ، مديرعامل باشگاه فرهنگي و ورزشي تراکتورسازي تبريز، پيراهن و لوگوي اين باشگاه را به رئيس جمهوري بوليوي اهدا کرد.
رييس جمهور بوليوي در نخستين روز از سفر سه روزه خود به ايران، ظهر امروز وارد تبريز شد.
بازديد از واحدهاي مختلف کارخانه تراکتورسازي و روستاي تاريخي و ديدني کندوان از برنامه هاي سفر وي به تبريز بود.
سفر رييس جمهوري بوليوي به ايران، دومين سفر او به اين کشور در کمتر از دو سال گذشته محسوب مي شود.
بوليوي، کشوري محصور در خشکي، در مرکز آمريکاي جنوبي است که حدود 9 ميليون نفر جمعيت دارد.
پايتخت اين کشور لاپاز است و از شمال و شرق با برزيل، از جنوب با آرژانتين و پاراگوئه و از غرب با شيلي و پرو هم مرز است.

89/8/4
قدیمی 10-26-2010
ramin abi آواتار ها
کاربر فعال

فهرست 20 نفره نيجريه براي بازي با ايران

اسامي بازيکنان تيم ملي فوتبال نيجريه براي ديدار برابر ايران اعلام شد.

سامسون سياسيا سرمربي تيم ملي نيجريه در فاصله 22 روز مانده تا ديدار دوستانه برابر ايران اسامي بازيکنان اين تيم را اعلام کرد. در ميان فهرست 20 نفره تيم ملي نيجريه 13 لژيونر حضور دارند که معروفترين آنها ساني کيتا، کالو اوچه و اوبافمي مارتينز هستند.
کيتا از جام جهاني 2010 و پس از ديدار نيجريه برابر يونان در هيچ يک از ديدارهاي نيجريه به ميدان نرفته و ديدار با ايران بازگشت اين هافبک قدرتمند به شمار مي‌آيد.
اسامي بازيکنان تيم ملي نيجريه براي بازي با ايران:
دله آيونوگبا(بني يئودا رژيم اشغالگر قدس)، باسي آکپان(هارتلند نيجريه)، چيبوزور اوکونکوو(هارتلند نيجريه)، شووميمو واسيو(کانو پيلارس نيجريه)، والنتين انوابيلي(انيمبا نيجريه)، آدلي آيودله(دونتسک اوکراين)، مايکل اوديبه(سيه‌نا ايتاليا)، امانوئل آنيانوو(انيمبا نيجريه)، فگور اوگوده(والرنگا نروژ)، کالو اوچه(آلمريا اسپانيا)، ساني کيتا(متاليست خارکيف اوکراين)، انجي اوتکپا(انيمبا نيجريه)، جان اووئري(اسماعيليه مصر)، آيو ساکا(اوشن بويز نيجريه)، موسي احمد(ونلو هلند)، اوسازه اودم ومگي(وست برومويچ انگلستان)، اوبافمي مارتينز(روبين کازان روسيه)، اوفره ادوراد(لچه ايتاليا)، تايه تايوو(المپيک مارسي فرانسه) و اوبينا انسوفور(وستهام انگلستان).
پيش از اين قرار بود ويسنته انيه‌ما دروازه‌بان اصلي نيجريه در اين بازي حضور داشته باشد که سرمربي عقاب‌ها(لقب تيم ملي نيجريه) اين دروازه‌بان را براي بازي به اين اردو دعوت نکرد.
ديدار تيم‌هاي ملي ايران و نيجريه روز بيست و ششم آبان در ورزشگاه آزادي برگزار مي‌شود. اين آخرين ديدار خانگي ايران پيش از حضور در رقابت‌هاي جام ملت‌هاي آسيا خواهد بود.

89/8/4

قدیمی 10-26-2010
ramin abi آواتار ها
کاربر فعال

كمك 500 ميليون توماني سازمان تربيت بدني به باشگاه استقلال

سازمان تربيت بدني 500 ميليون تومان به باشگاه استقلال کمک کرد.

سازمان تربيت بدني روز گذشته مبلغ 500 ميليون تومان به حساب باشگاه استقلال واريز کرد.
اين کمک در راستاي توافق باشگاه استقلال با سازمان تربيت بدني در پيش از فصل مبني بر کمک رساني 50 درصدي سازمان به باشگاه صورت گرفت.
پيش از اين نيز سازمان تربيت بدني دو ميليارد تومان به اين باشگاه کمک کرده بود و سپس مسئولان باشگاه استقلال به همين ميزان پول به باشگاه تزريق کردند.
مسئولان استقلال با دريافت اين پول قسمتي از پاداش و پيش قرارداد بازيکنان را پرداخت کردند.

* يک سوم قرارداد دوس سانتوس داده شد
مهاجم برزيلي جدا شده استقلال در حالي با اين باشگاه فسخ قرارداد کرد که يک سوم پول خود را گرفت.
دوس سانتوس روز گذشته به صورت توافقي از باشگاه استقلال جدا شد. مسئولان اين باشگاه با اين فسخ قرارداد در حال فراهم کردن مقدمات حضور قادر حسن هستند.
اين بازيکن سابق دي استردا از نيم فصل دوم مي تواند براي استقلال بازي کند

89/8/4
قدیمی 10-26-2010
ramin abi آواتار ها
کاربر فعال

حقيقي: فرياد دايي بر سرم طبيعي بود

دروازه‌بان پرسپوليس در مورد فرياد دايي در جريان مسابقه با ذوب‌آهن گفت: در يک صحنه اشتباه کردم و دايي با فريادش به من تذکر داد که اين امري طبيعي است.

عليرضا حقيقي پس از برتري 2 بر صفر مقابل ذوب آهن اظهار داشت: 4 روز تمرينات فشرده را پشت سر گذاشتيم. از ذوب آهن شناخت کافي داشتيم و مهاجمان اين تيم را به خوبي مي‌شناختيم. برد شيريني بود و به حقمان در اين ديدار رسيديم.
وي درباره داوري اين مسابقه عنوان کرد: بعيد مي‌دانم داور به نفع ما سوت زده باشد. البته صحنه پنالتي را نديدم چون دور بودم، اما نوروزي گفت که پنالتي درست بوده است.
حقيقي ادامه داد: هر زمان که از داوري سود برديم ضرر هم کرديم، اما پيروزي برابر ذوب‌آهن حق ما بود. تيم بزرگي را شکست داديم و با اين برد براي ساير تيم‌ها که در آينده با آنها بازي داريم خط و نشان کشيديم. از شرايط سخت خارج شديم و خوشحالم که پس از هفته‌ها بعد از دقيقه 90 گل نخورديم و دروازه‌مان بسته ماند.
وي در مورد فرياد دايي در جريان مسابقه بر سرش گفت: اين چيزها در فوتبال طبيعي است و عجيب نيست. در آن صحنه اشتباه کردم و دايي با فريادش به من تذکر داد. ديديد که پس از پيروزي من خوشحالي‌ام را با دايي تقسيم کردم.

89/8/4

قدیمی 10-26-2010
ramin abi آواتار ها
کاربر فعال

مخالفت ضمني فرگوسن با حضور مورينيو در منچستريونايتد

الکس فرگوسن معتقد است سرمربي بعدي منچستريونايتد بايد بسيار باتجربه باشد تا بتواند جنجال‌هاي اين تيم پرحاشيه مانند اختلاف اخير وين روني را مديريت کند.

الکس فرگوسن که 24 سال است هدايت شياطين سرخ را بر عهده دارد، يکي از موفق‌ترين مربيان دنيا به شمار مي رود. اما مساله‌ي جانشيني اين مربي اسکاتلندي مدت‌هاست مورد بحث و اختلاف کارشناسان است. در حالي که بسياري ژوزه مورينيو را جانشين فرگوسن در منچستريونايتد مي دانند، عده‌ي ديگري معتقدند هيچ کس نمي تواند همانند پيرمرد محبوب شهر منچسترهدايت شياطين را بر عهده بگيرد.
فرگوسن در هفته‌هاي اخير با مشکلي به نام خشم و نارضايتي پسر عصباني يونايتدها روبرو بود و در نهايت توانست به اين غائله خاتمه دهد و وين روني را 5 سال ديگر در اولدترافورد نگه دارد.
سرمربي منچستريونايتد درباره‌ي مربي بعدي تيمي که اکنون خود هدايت آن را بر عهده دارد، گفت: راستش را بخواهيد به نظر من يک مربي جوان نمي تواند جانشين من در منچستريونايتد شود. کار در اينجا نياز به تجربه و دنياديدگي زيادي دارد. من 24 سال است اينجا کار مي کنم و به همين دليل توانسته ام بر مشکلات غلبه کنم.
فرگوسن ادامه داد: در منچستريونايتد هميشه مساله‌اي براي سروکله زدن وجود دارد و هيچ وقت نيست که مربي بيکار باشد و چيزي براي فکر کردن نداشته باشد. هيچ کس نمي تواند انکار کند در تيم ما مسائلي وجود دارد که به هيچ وجه خوشايند نيست و کسي از آن لذت نمي برد، اما کار مربي اين است که با تمام مسائل جانبي کنار بيايد و اجازه ندهد اين امور به کار اصلي تيم ضربه بزند و اين کار هر کسي نيست.
سرمربي 69 ساله ي شياطين سرخ درباره مشکل اخير روني گفت: ما هميشه تلاش کرده ايم توجه مان را به بازي و مسائل فني معطوف کنيم. اما همين دو هفته اخير ديديد چه مشکلاتي براي ما ايجاد شد. البته قبلا هم گفتم که مديربرنامه هاي روني در اين مسائل نقش داشت. مدير برنامه هاي بازيکنان مورد توجه هيچ رسانه و روزنامه اي نيستند و به راحتي هر کاري بخواهند انجام مي دهند، در حالي که اين شرايط براي بازيکنان و مربيان وجود ندارد و زير ذره بين هستند.

89/8/4
قدیمی 10-28-2010
ramin abi آواتار ها
کاربر فعال

آذر‌نيا جانشين بختياري‌زاده در صباي قم شد

سرپرست تيم فوتبال صباي قم از انتخاب دستيار محمود ياوري به عنوان سرمربي موقت اين تيم خبر داد.

عباس مرادي اظهار داشت: با توجه به اينکه سهراب بختياري زاده به دليل مصدوميت هنوز مردد است که کار مربيگري را شروع کند تصميم گرفتيم حسن آذرنيا را به عنوان سرمربي موقت انتخاب کنيم و ايشان در مسابقه با مس کرمان در هفته سيزدهم هدايت تيم را بر عهده خواهند داشت.
وي ادامه داد: مسئوليت فني با آذرنيا خواهد بود تا پس از آن باشگاه در مورد کادر فني و انتخاب سرمربي تصميم گيري کند.

89/8/6

پاسخ

برچسب ها
فوتبال, مسی, اوباما

کاربران در حال دیدن موضوع: 4 نفر (0 عضو و 4 مهمان)