بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال > اخبار فوتبال داخلی و خارجی

اخبار فوتبال داخلی و خارجی در این تالار به اخبار فوتبال داخل و خارج از کشور پرداخته میشود

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 10-28-2010
ramin abi آواتار ها
ramin abi ramin abi آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 80

26 سپاس در 7 نوشته ایشان در یکماه اخیر

انگليس به فيفا شكايت كرد

به دنبال اظهارات جنجال برانگيز رييس کميته‌ي اجرايي فدراسيون فوتبال روسيه، انگليس به فيفا شکايت کرد و از روسيه خواست رسما عذرخواهي کند.

با وجود اين که روسيه رسما انصراف خود را از ميزباني جام جهاني 2018 اعلام کرده، اما اظهارات آندري سوروکين درباره‌ي شرايط ميزباني انگليس و زيرسوال بردن شايستگي اين کشور براي ميزباني جام جهاني، اعتراض انگليسي‌ها را به دنبال داشته است.
سوروکين پيش از اين درباره‌ي انگليس گفته بود: در دنياي امروز چيزي براي پنهان کردن وجود ندارد. همه مي دانند که لندن بالاترين آمار جرايم را در مقايسه با شهرهاي بزرگ اروپا دارد و ميزان مصرف مشروبات الکلي در ميان جوانان لندني از هر شهر ديگر بيشتر است.
اين مقام مسئول در فدراسيون فوتبال همچنين درباره‌ي ادعاي نژادپرستي روس‌ها گفته بود: اين مساله به هيچ وجه صحت ندارد. کاملا مشخص است که آستانه‌ي صبر و تحمل انگليسي‌ها در برخورد با خارجي‌ها چقدر کم است.
سخنگوي فدراسيون فوتبال انگليس پس از اظهارات طوفاني سوروکين، عنوان کرد: شکايتي را تنظيم کرده و به فيفا ارسال کرده‌ايم تا اين مساله را بررسي کند و تکليف مشخص شود. آنها بايد عذرخواهي کنند.
پس از اظهارات سخنگوي انگليسي، سوروکين درباره‌ي اظهارنظر جنجالي خود گفت: فکر مي کنم اساسا چيزي مطرح نکردم که نياز به عذرخواهي داشته باشد. براي تمام صحبت‌هايي که مطرح کرده‌ام مدرک وجود دارد و اگر لازم شود ارائه خواهم داد. مساله مهم ديگر اين است که اين شکايت چرا اکنون مطرح شده است؟ فکر مي کنم فيفا مسائل کافي براي بررسي دارد و نمي تواند در حال حاضر به اين پرونده رسيدگي کند.
يکي از اعضاي کميته‌ي ميزباني جام جهاني روسيه هم گفت: اگر آن‌ها ناراحت شده اند متاسفم، اما فکر مي کنم مسائلي که مطرح شد حقيقت داشت.
فيفا دوم دسامبر (11 آذرماه) در نشستي در زوريخ ميزبان جام‌هاي جهاني 2018 و 2022 را اعلام خواهد کرد.

منبع : سايت www.football3.ir
89/8/6

جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 10-28-2010
ramin abi آواتار ها
کاربر فعال

ليگ براي تيم اميد هم بايد تعطيل مي‌شد

سرمربي تيم فوتبال اميد کشورمان با انتقاد از وضعيت اردوي اين تيم در آستانه بازي‌هاي آسيايي گوانگجو گفت: سازمان ليگ بايد به اندازه تيم بزرگسالان به تيم اميد بها مي‌داد و با تعطيلي ليگ شرايط برگزاري اردوي کامل اين تيم را فراهم مي‌کرد.

غلامحسین پیروانی افزود: با برنامه‌ریزی‌هایی که داشتیم امیدوار بودیم حداقل در آخرین مرحله اردوی تیم امید تمام بازیکنان باشگاه‌ها را در اختیار داشته باشیم و بتوانیم تمرینات تاکتیکی و هماهنگی را انجام دهیم اما با برنامه‌ریزی سازمان لیگ فرصت دو هفته‌ای تا زمان اعزام را از دست دادیم.
پیروانی تصریح کرد: از عزیزالله محمدی و فدراسیون فوتبال انتظار داشتم همانطور که برای مسابقات غرب آسیا دو هفته لیگ را تعطیل کردند برای تیم امید هم اهمیت قائل می شدند و حداقل می توانستیم در این اردوی آخر تمام بازیکنان را در اختیار داشته باشیم.
وی یادآورشد: متاسفانه در تمام اردوهای گذشته هم با مشکلات اینچنینی روبه‌رو بودیم و نتوانستیم تمام نفرات دعوت شده را بطور کامل در اختیار داشته باشیم اما من هرگز اعتراضی نکردم چرا که اعتقاد دارم نفرات خوب و شایسته‌ای را در اختیار داریم و این تیم می تواند در بازی‌های آسیایی حضور موفقی داشته باشد.
سرمربی تیم فوتبال امید با بیان اینکه "اهل بهانه جویی نیستم و به خاطر مسئولیتی که پذیرفتم از بسیاری نامهربانی‌ها نسبت به تیم امید چشم پوشی کردم"، اظهار داشت: در طول 6 ماه گذشته با انواع مشکلات از جمله خروج از کشور بازیکنان و مشکلات تحصیلی بازیکنان گرفته تا همکاری نکردن برخی باشگاه‌ها روبه‌رو بودیم اما هرگز این مشکلات را بزرگنمایی نکردیم و اجازه ندادیم تیم وارد حاشیه شود.
"انتظارات از تیم امید باید مطابق شرایطی باشد که برای این تیم فراهم شده است"، پیروانی این جمله را گفت و تاکید کرد: البته تمام مسئولیت نتایج تیم امید در بازی‌های آسیایی با من است و هر نتیجه‌ای در این مسابقات رقم بخورد من پاسخگوی آن خواهم بود اما اذعان می کنم برنامه تدارک تیم امید مطابق خواست و انتظارات ما نبود.
وی در خصوص اظهارنظر برخی کارشناسان و مربیان مبنی بر اینکه تیم امید بهتر است نظیر دیگر تیم‌های آسیایی بدون بازیکنان بزرگسال خود در بازی‌های آسیایی شرکت کند، گفت: این شرایط برای فوتبال ایران صدق نمی کند چون در کشور ما فدراسیون به دنبال نتیجه گیری است و اگر مربی نتواند در مسابقات موفق شود در هواپیما او را برکنار می کنند!
سرمربی تیم امید تاکید کرد: ما در بازی‌های آسیایی بدنبال کسب مدال هستیم و برای رسیدن به این هدف از تمام پتانسیل خود استفاده خواهیم کرد و این امتیازی است که در اختیار تمام تیم‌ها قرار دارد و آنها در به کارگیری از بازیکنان بزرگسال مختارند.
پیروانی در پایان درخصوص پیش بینی نتایج تیم امید در بازی‌های آسیایی گفت: من بارها گفته‌ام این تیم پتانسیل بالایی دارد و می توانیم در بازیهای آسیایی جزو تیم های برتر آسیا قرار بگیریم.

89/8/6

قدیمی 10-28-2010
ramin abi آواتار ها
کاربر فعال

تارتار: اميدوارم داور تاثيري در نتيجه بازي با استقلال نداشته باشد

سرمربي تيم فوتبال راه‌آهن گفت: براي بازي با استقلال روي مسائل داوري تمرکز نمي‌کنم اما اميدوارم اين موضوع تاثيري در نتيجه نداشته باشد.

مهدي تارتار و بازي با استقلال شرايط تيم راه‌آهن:
* از شرايط تيم راضي هستيد؟
با توجه به همت بازيکنان و نتايجي که کسب کرديم راضي هستم.
* چه گره اي در کار راه‌آهن بود که نتيجه نمي گرفت؟
گره اي در کار نبود. يکسري مشکلات به خصوص در ساختار دفاعي داشتيم که کم کم اين موضوع را حل کرديم. اين نتيجه گرفتن به خود بازيکنان بازمي گردد که وظايف خود را درست انجام دادند.
* نگراني خاصي در مورد تيم داريد؟
نگراني من فقط بحث مالي است که قول داده اند هفته آينده اين مورد مرتفع شود. قرار است قسط اول پرداخت شود. بچه هاي تيم هم انصافا در اين مدت همکاري خوبي داشتند و هيچ اعتراضي نکردند. فکر نمي کنم چنين چيزي در هيچ تيمي باشد. بازيکنان راه آهن با وجودي که پولي دريافت نکردند مردانه بازي کرده اند. من اميدوارم مديرعامل شرکت راه‌آهن بازيکنان را درک کنند.
*اين روزها بحث هايي در مورد قضاوت داوران به نفع استقلال مطرح شده و شما هم جمعه با اين تيم بازي داريد. نگراني از اين بابت نداريد؟
ما تمام تمرکز خود را روي مسائل فني اين بازي گذاشته ايم. سعي مان بر اين است که حساس نشويم. از داوري هاي سال گذشته خاطرات خوبي نداريم و نمي خواهم راجع به آن حرف بزنم. فقط اميدوارم داوري روز جمعه تاثيري در نتيجه نداشته باشد و تيمي که محق بردن است پيروز شود.
*شرايط فني استقلال را چطور مي بينيد؟
اين تيم با آقاي مظلومي نتايج خوبي گرفته است. تيمي که فقط يک باخت داشته نشان مي دهد که قابل احترام است اما اين تيم هم نقاط ضعفي دارد.
* راه ‌آهن معمولا مقابل استقلال تيم برنده اي نيست.
شايد اما سال گذشته در بازي رفت توانستيم به پيروزي برسيم. در ديدار برگشت هم در دقيقه 90 روي اشتباه گلرمان گل بدي دريافت کرديم. سال گذشته تيم به لحاظ فني ضعيف تر از امسال بود. نتيجه هيچ بازي قابل پيش بيني نيست. من از بازيکنان خود خواسته ام هر بازي فقط به سه امتياز فکر کنند. تا اينجا هم توانسته ام اين خواسته را در بازيکنان به باور تبديل کنم. متاسفانه به دليل تفاضل گل بدي که داشته ايم با وجود هم امتيازي با تيم هاي ديگر پايين تر از آنها هستيم. بازيکنان باتجربه اي داريم و مي دانم که مقابل استقلال بازي خوبي انجام مي دهند.
* راه ‌آهن دو بازيکن در تيم اميد دارد شما که گلايه اي از حضور آنها نداريد؟
من يک گلايه از مربيان تيم اميد دارم. راه آهن از معدود باشگاه هايي است که هميشه و در هر شرايطي بازيکنان اميد خود را در اختيار اردوهاي تيم اميد قرار داده است اما آقا غلام وقتي داشت از باشگاه هايي که همکاري کرده اند اسم مي آورد نامي از راه‌آهن نياورد. راه‌آهن در شرايطي که در انتهاي جدول هم بود بازيکنانش را در اختيار اميد قرارداد. البته شايد فراموشي باعث شد اسمي از تيم ما آورده نشود.به هر حال من براي اين تيم آرزوي موفقيت مي کنم.

89/8/6

قدیمی 10-28-2010
ramin abi آواتار ها
کاربر فعال

سرمربي پيکان: با شرط جذب چند بازيكن جديد، به پيكان آمدم

سرمربي تيم فوتبال پيکان گفت: مصدوميت بازيکنان، مهمترين مشکل پيکان است و من با شرط گرفتن چند بازيکن جديد در نيم‌فصل به اين تيم آمدم.

حميد عليدوستي پيشرفت فني تيم فوتبال پيکان قزوين از زماني که سرمربي اين تيم شده را قابل توجه دانست و اظهار کرد: روند ما در هفته گذشته مثبت بوده و ما سعي کرديم بازيکنان را از بحران روحي ناشي از نتايج ضعيف گذشته، خارج کنيم. ما در روزهاي اول خيلي کار کرديم و براي بهتر شدن فرصت کمي هم داشتيم. پس از چهار روز بايد مسابقه ديگري را برگزار کنيم که در اين اوضاع و احوال بحث ريکاوري فيزيکي بازيکنان هم مطرح است. تمام اين‌ها را به تعداد قابل توجه مصدومان تيم هم اضافه کنيد که سرجمع از مشکلات زياد ما حکايت دارد.

وي افزود: در نيمه نخست بازي مقابل صبا عملکرد خوبي داشته و پيروز از ميدان خارج شديم. در مدت اخير روي نقاط ضعف‌مان کار کرديم. نکته مهم انگيزه و ميل به پيشرفت در بازيکنان است که ما را به آينده بهتر اميدوار مي‌کند. تعداد بازيکنان مصدوم باعث شده روي جايگزين نفرات مختلف بيشتر کار کنيم؛ به طور مثال همان دو مهاجمي که مقابل صبا به ميدان رفتند را براي بازي اين هفته نداريم چون يکي از آنها مصدوم و ديگري از زمين اخراج شد. برنامه اصلي سازندگي تيم ما در تعطيلات نيم‌فصل خواهد بود کما اينکه مي‌خواهيم در چند بازي باقيمانده تا اين زمان را هم با قدرت به ميدان رويم تا کمترين امتيازات از دست رفته را داشته باشيم.

عليدوستي در ارزيابي‌اش از بازي با صنعت نفت، گفت: بازي بسيار سختي مانند تمام مسابقات ليگ است. بچه‌هاي جنوب فوتبال تکنيکي، شاداب و رواني را ارايه مي‌کنند و در بازي‌هاي اخير هم نتايج فوق‌العاده‌اي گرفته‌اند. حضور نفت در رده پنجم جدول شايستگي اين تيم را به اثبات مي‌رساند اما تلاش مي‌کنيم با برنامه‌هايي که داريم و اميد به اجراي آنها در زمين، نتيجه لازم را بگيريم.

وي با بيان اينکه پيکان در نيم فصل با جذب چندين بازيکن جديد، تقويت خواهد شد، تصريح کرد: پيکان را تيم خودم مي‌دانم. در سال اول حضور حرفه‌اي هم به عنوان سرمربي پيکان در ليگ به رغم مشکلات زيادي که داشتيم توانستيم پنجم شويم و سال بعد از آن هم هفتم شديم. اکنون هم که پيشنهاد مربيگري اين تيم را قبول کردم بخاطر کمک به تيم سابقم بود. من با شرط گرفتن حداقل سه بازيکن در نيم‌فصل به پيکان آمدم و پيش‌بيني مي‌کنم حضور آنها در پست‌هايي که نياز داريم و نيز وجود بازيکنان خوبي که اکنون داريم، مي‌تواند تيم موفقي را در نيم‌فصل دوم تشکيل دهد.

89/8/6
قدیمی 10-28-2010
ramin abi آواتار ها
کاربر فعال

استقلال بخواهد فصل بعد حتما برمي‌گردم

سياوش اکبرپور تا به حال مقابل پرسپوليس موفق به گلزني نشده که اين در نوع خودش موضوع قابل توجهي است. او حتي زماني که در استقلال بازي مي‌کرد نتوانست در دربي تهران براي تيمش گلزني کند ولي هميشه در اين بازي حساس عملکرد خوبي داشت. حالا اکبرپور با پيراهن قرمز استيل آذين، رويارويي با پرسپوليس را تجربه کرد. او اميدوار است در اين بازي دروازه پرسپوليس را باز کند.
سياوش اکپرپور در آستانه بازي با پرسپولیس:
*شرايط استيل آذين چطور است؟
خدا را شکر بعد از بردي که در جام حذفي داشتيم و همچنين بازي خوبي که مقابل شاهين بوشهر انجام داديم، وضعيت خوبي داريم و بازيکنان از لحاظ روحي آماده بازي با پرسپوليس هستند.
*ولي شما در جزيره کيش به سختي پيروز شديد و مقابل شاهين هم مساوي کرديد. آيا اين نتايج خوب است؟
بله، خوب است. در جام حذفي بيشتر با بازيکنان جوان به ميدان رفتيم و مقابل شاهين هم خوب بازي کرديم. شاهين تيم کوچکي نيست و پارسال 4 گل به همين پرسپوليس زد و مقابل تيم‌هاي مطرح ايران هميشه خوب بازي کرده است.
*از آن بحران وحشتناک بيرون آمده‌ايد؟
بله، فکر مي‌کنم همه چيز الان خوب است.
*در مورد جدايي تومباکوويچ چه صحبتي داري؟
فکر مي‌کنم او از لحاظ تاکتيکي چيز خاصي نداشت و مهمترين دليل ناکامي ما اين بود که اصلا علاقه‌اي نداشت کارهاي بدني انجام دهد. او از لحاظ فني قوي نبود و در حدي نبود که سرمربي استيل آذين شود.
*خيلي‌ها معتقدند پيرواني هم گزينه خوبي نيست. نظر تو چيست؟
ما که فعلا شرايط خوبي داريم و اميدوارم روز به روز بهتر شويم.
*از عملکرد خودت در 12 هفته گذشته راضي هستي؟
تقريبا راضي هستم، هر چند که در بعضي از بازي‌ها در پست غيرتخصصي‌ام بازي کردم.
*ولي اصلا در چشم نيستي. قبول داري؟
به هر حال اين شرايط براي بازيکناني که از پرسپوليس و استقلال بيرون مي‌آيند وجود دارد. گل زدن در استقلال و پرسپوليس چندبار گلزني در تيم‌هاي ديگر ارزش دارد. من 4 گل زده‌ام و سه پاس گل داده‌ام، اين آمار چندان خوب نيست ولي بد هم نبوده است.
*بازي با پرسپوليس را چطور مي‌بيني؟
بازي سختي است. البته چند بازيکن ثابت پرسپوليس و استقلال در استيل آذين بازي مي‌کنند که اين جذابيت‌هاي مسابقه را بيشتر مي‌کند.
*تا حالا مقابل پرسپوليس گلزني کرده‌اي؟
خير. من پرسپوليس گل نزده‌ام نه با پيراهن استقلال و نه با پيراهن فجرسپاسي.
*فکر مي‌کني در اين مسابقه گل بزني؟
چون تا حالا به پرسپوليس گل نزده‌ام خيلي انگيزه دارم که اين‌بار گل بزنم.
*در اين بازي به عنوان مهاجم بازي خواهي کرد؟
فعلا مشخص نيست. اين موضوع به نظر کادرفني ربط دارد.
*دلت براي استقلال تنگ نشده؟
من هميشه استقلالي هستم و استقلالي خواهم بود.
*دوست نداري به استقلال برگردي؟
اگر استقلالي‌ها من را بخواهند شک نکنيد که حتما فصل بعد به اين تيم برمي‌گرد

89/8/6

قدیمی 10-28-2010
ramin abi آواتار ها
کاربر فعال

مهدوي‌كيا: به پرسپوليس و هوادارانش مديون هستم

کاپيتان استيل آذين خود را مديون پرسپوليس و هواداران پرشمار اين تيم دانست.

مهدي مهدوي کيا اظهار داشت: بازي بسيار سختي را مقابل شاهين در بوشهر انجام داديم. بوشهر، شهري است که مردم علاقه و تعصب زيادي به فوتبال و تيم شهرشان دارند و خوشبختانه بعد از 2 شکست سنگين نتيجه بهتري گرفتيم تا کم کم از اين شرايط سخت و بحراني خارج شويم.
وي ادامه داد: در بازي با شاهين در ابتداي دو نيمه کمي تمرکزمان را از دست داديم و ميانه زمين را به حريف واگذار کرديم اما با گذشت زمان و آشنايي با شرايط بوشهر کم کم بازي را در اختيار گرفتيم و خدا را شکر که با تيز هوشي محمد غلامي گل با ارزشي را در دقايق پاياني بازي به ثمر رسانديم تا دست خالي از بوشهر برنگرديم اما اين کافي نيست و معتقدم بايد باز هم بهتر و هماهنگ تر شويم.
مهدوي کيا درباره مصدوميت دوباره‌اش گفت: مصدوميتم چندان جدي نيست و با توجه به شرايط حساس استيل آذين در بازي‌هاي پيش رو، اميدوارم با رفع مصدوميت در بازي مقابل پرسپوليس به ميدان بروم. من هميشه گفته‌ام يک پرسپوليسي هستم و به اين تيم علاقه خاصي دارم. حضورم در پرسپوليس باعث پيشرفتم شده و من به اين تيم و هوادارانش مديونم اما الان بازيکن استيل آذين هستم و به عنوان يک بازيکن حرفه‌اي بايد علايق را کنار بگذارم و براي موفقيت تيمم با تمام قوا تلاش کنم.
وي افزود: شرايط اين بازي با بازي‌هاي ديگر هيچ فرقي ندارد و اين بازي هم 3 امتياز دارد اما ما به اين 3 امتياز نياز مبرم داريم و بايد براي پيروزي در اين ديدار همه تلاشمان را بکنيم. البته در حال حاضر پرسپوليس وضعيت خوبي دارد و بايد خودمان را براي يک بازي سخت و پرتماشاگر آماده کنيم.
گفتنی است، ديدار پرسپوليس و استيل آذين شنبه آينده برگزار مي شود.

89/8/6

قدیمی 10-28-2010
ramin abi آواتار ها
کاربر فعال

قرعه کشي جام باشگاههاي جهان :در انتظار بازي اينتر - ذوب آهن

قرعه رقابتهاي جام باشگاه هاي جهان مشخص شده است و طبق تصميم هاي اتخاذ شده، اينتر، قهرمان فصل گذشته ليگ قهرمانان اروپا ،مقابل برنده ديدار مرحله يک چهارم پاياني رقابتها با قهرمان ليگ قهرمانان آسيا درسال 2010 (که بين دو تيم سئونگنام – ذوب آهن برگزار مي شود)قرار خواهد گرفت.

این در حالی است که اینتر، به عنوان قهرمان اروپا، به طور مستقیم در مرحله نیمه نهایی حاضر خواهد شد و تیم اینترناسیونال پورتو الگره نیز شرایط مشابهی دارد.
پس از دیدار مسئولان کمیته سازماندهی جام باشگاه های جهان فیفا ، نماینده های تیمهای حاضر در این رقابتها برای شرکت در مراسم قرعه کشی نهایی حضور خواهند داشت.
این در حالی است که هنوز سه جای خالی در لیست تیمهای حاضر دیده می شود که با برگزاری دیدارهای مرحله یک چهارم پایانی، نام تیمهای حاضر در این مرحله مشخص خواهند شد. دو تیم در دیدار 2 مشخص می شوند و البته تیم سوم هم با برنده دیدار افتتاحیه بین تیمهای الوحده میزبان و قهرمان لیگ قهرمانان OFC یعنی هکاری یونایتد مشخص می شود.
در کنار الوحده و هکاری یونایتد، 5 تیم دیگر هستند که برای فتح جام قهرمانی این رقابتها مبارزه می کنند: اینتر (قهرمان لیگ قهرمانان اروپا)، اینترناسیونال (قهرمان جام لیبرتادورس) ، پاچوکا (قهرمان لیگ قهرمانان کونکاکاف) ، قهرمان لیگ قهرمانان آسیا و قهرمان لیگ قهرمانان آفریقا

89/8/6
قدیمی 10-28-2010
ramin abi آواتار ها
کاربر فعال

نفت آبادان از برگزاري يك بازي خانگي با تماشاگر محروم شد

به دليل تخلف از سوي هواداران تيم نفت آبادان اين تيم به برگزاري يک بازي خانگي بدون هوادار محکوم شد.

در ديدار دو تيم صنعت نفت آبادان و پاس همدان از سوي احمد پارو سرپرست تيم صنعت نفت آبادان تخلفاتي صورت گرفت.بر همين اساس وي به توبيخ کتبي و درج در پرونده محکوم شد.
همچنين به دليل تاخير دو دقيقه اي تيم هر دو تيم در هنگام ورود به زمين مسابقه،هر تيم به پرداخت 4 ميليون ريال جريمه نقدي محکوم شدند.
گفتني است، به دليل تخلف تماشاگران تيم صنعت نفت آبادان ،کميته انضباطي اعلام کرد يک ديدار خانگي بدون حضور تماشاگر برگزار شود و تيم فوق به پرداخت 100 ميليون ريال جريمه نقدي محکوم شد.
همچنين تيم صنعت نفت آبادان به دليل عدم حضور در بازي هاي جام حذفي به عنوان تيم بازنده مقابل راه ‌آهن اعلام شد و بايد مبلغ 50000000 ريال جريمه نقدي پرداخت کند.
جريمه نقدي براي تيم راه آهن
در ديدار دو تيم راه آهن و شهرداري تبريز، تيم راه آهن با 3 دقيقه تاخير درنيمه اول و 2 دقيقه تاخير در نيمه دوم وارد زمين مسابقه شد.بر همين اساس تيم فوق به پرداخت 10 ميليون ريال جريمه نقدي محکوم شد.
همچنين به دليل تخلف کمال کاميابي نيا، بازيکن تيم راه آهن مبني بر تغيير شماره پيراهن بدون اجازه داور، وي به پرداخت 10 ميليون ريال جريمه نقدي محکوم شد.
همچنين مدير عامل باشگاه شهرداري تبريز نيز به منظور اداي پاره اي از توضيحات بايد روز يکشنبه 16 آبان درکميته انضباطي حضور داشته باشد.
جريمه نقدي براي اشجاري
در ديدار دو تيم استيل آذين و سايپا البرز از سوي حسن اشجاري، بازيکن تيم استيل آذين تخلفاتي صورت گرفت.بر همين اساس وي به 3 جلسه محروميت از همراهي تيم مربوطه و پرداخت 000/000/50 ريال جريمه نقدي محکوم شد.

89/8/6

قدیمی 10-28-2010
ramin abi آواتار ها
کاربر فعال

غايب بزرگ راه آهن مقابل استقلال

کاپيتان تيم فوتبال راه‌آهن مقابل استقلال به دليل محروميت غايب است.

تيم راه آهن روز جمعه درحالي به مصاف استقلال مي رود که حسين پاشايي را به دليل سه اخطاره بودن در اختيار ندارد.
مهدي تارتار براي اين بازي در شرايطي که نمي تواند کاپيتان خود را در اختيار داشته باشد با بهبودي حميد هدايتي مي تواند از اين بازيکن استفاده کند.
قرار است باشگاه راه‌آهن قبل از بازي با استقلال پاداش پيروزي مقابل پاس را به بازيکنان پرداخت کند.
گفتنی است،راه آهن و استقلال از هفته سيزدهم ليگ برتر جمعه در ورزشگاه آزادي از ساعت 17:45 به مصاف هم مي روند.

89/8/6

قدیمی 10-28-2010
ramin abi آواتار ها
کاربر فعال

اسير اشتباهات داوري نشويم استقلال را مي‌بريم

مهاجم راه‌آهن گفت: اگر مقابل استقلال اسير اشتباهات داوري و اتفاقات غير منتظره نشويم اين تيم را شکست مي‌دهيم.

امين متوسل‌زاده در مورد شرايط راه‌آهن با حضور مهدي تارتار اظهار داشت: کار کردن زير نظر تارتار واقعا راحت و لذت‌بخش است چرا که سرمربي تيم احاطه کاملي به مسائل فني و روحي و رواني بازيکنان دارد و به همين واسطه توانسته‌ايم در بازي‌هاي اخير توان واقعي خود را به نمايش بگذاريم و از راندمان کاري مطلوبي برخوردار باشيم.
متوسل‌زاده گفت: ايمان دارم موفقيت‌هاي اخير تيم راه‌آهن ادامه خواهد داشت چرا که بسياري از بازيکنان ما از تجربه بالايي برخوردار هستند و حتي نفراتي مثل رودباريان، کريمي، عبدي، پاشايي، هدايتي و ... از تجربه قهرماني برخوردار هستند و تيم راه‌آهن به واسطه برخورداري از بازيکنان سرد و گرم چشيده از اين نظر واکسينه شده است.
متوسل‌زاده درباره عملکرد خودش تصريح کرد: همواره عملکرد خودم را از دو بعد بررسي مي‌کنم، اول از بابت در اختيار تيم بودن. روي اين نکته هميشه حساس بوده‌ام و سعي کرده‌ام در کار گروهي و خواسته‌هايي که مربي از من دارد موفق باشم. اولويت‌هاي بعدي هم عملکرد فردي است که از اين بابت هنوز به شرايط ايده‌آلي که مدنظر خودم بوده نرسيده‌ام.
مهاجم راه آهن در پايان گفت: هر چند استقلال در فرم خوبي است اما اگر اسير اتفاقات غيرمنتظره و اشتباهات داوري نشويم مي‌توانيم مقابل استقلال تيم پيروز ميدان باشيم و با کسب سه امتياز اين بازي در جمع مدعيان قرار بگيريم. از آنجا که در بازي رفت پرسپوليس و راه‌آهن حتي يک دقيقه هم به من فرصت نرسيد براي ارائه يک بازي خوب در استاديوم آزادي انگيزه‌هاي زياد دارم و از نظر روحي نيز در شرايطي هستم که بتوانم يکي از بهترين بازي‌هايم را به نمايش بگذارم.

89/8/6

پاسخ

برچسب ها
فوتبال, مسی, اوباما

کاربران در حال دیدن موضوع: 4 نفر (0 عضو و 4 مهمان)