بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال > اخبار فوتبال داخلی و خارجی

اخبار فوتبال داخلی و خارجی در این تالار به اخبار فوتبال داخل و خارج از کشور پرداخته میشود

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 10-28-2010
ramin abi آواتار ها
ramin abi ramin abi آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 80

26 سپاس در 7 نوشته ایشان در یکماه اخیر

حضور زيدان در رئال مادريد؟!

طبق گزارشهاي منتشره، زين الدين زيدان در آستانه حضور در جمع اعضاي کادر فني باشگاه مادريدي مي باشد.

زین الدین زیدان، اسطوره سابق باشگاه مادریدی در یک قدمی حضور در جمع اعضای کادر مربیگری رئال مادرید می باشد و به زودی به عنوان دستیار جدید ژوزه مورینیو، مربی پرتغالی رئال معرفی خواهد شد
روزنامه مارکا در گزارشی به این نکته اشاره کرد که «زیزو» صبح روز چهارشنبه با مورینیو و فلورنتینو پرس دیدار کرد تا در مورد شغل جدید و مسئولیتهایی که در باشگاه مادریدی خواهد داشت، با این دو نفر به صحبت و مذاکره بپردازد. گزارش منتشره حاکی از آن است که این اسطوره فرانسوی به احتمال قریب به یقین همراه با مادریدی ها به میلان سفر خواهد کرد و از دیدار این دو تیم در رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا به بعد، در سمت «دست راست ژوزه مورینیو» به فعالیت خواهد پرداخت.
چند روز پیش «زی زو» در صحبتهایی به تمجید از «آقای خاص» پرداخت و به روزنامه فرانسوی دایرکت سواق گفت که مورینیو گزینه ایده آلی برای هدایت رئال است:« با صحبت کردن با مورینیو می فهمی که او دقیقا می داند که به کجا خواهد رفت و می خواهد به کجا برسد. هیچ شکی ندارم که رئال به فردی مثل او نیاز داشت. همه می گویند که او فرد خیلی مهربانی است .من هم خیلی دوست داشتم که او روزی مربی من می بود و مرا تمرین می داد.»

منبع : سايت www.football3.ir
89/8/6

جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 10-28-2010
ramin abi آواتار ها
کاربر فعال

باز هم تخلف باز هم ميهماني شبانه

عضو کميته انضباطي فدراسيون فوتبال از رسيدگي به تخلف بازيکناني که در يک پارتي دستگير شده‌اند، در هيات تخلفات حرفه‌اي خبر داد.

حسين عبداللهي در مورد خبر دستگيري چند بازيکن در ميهماني شبانه به همراه برخي هنرپيشه‌ها، اظهار داشت: اين مورد در هيات رسيدگي به تخلفات حرفه‌اي رسيدگي خواهد شد. پس از بررسي کامل، موضوع براي صدور راي به کميته انضباطي ارجاع مي‌شود. بايد توجه داشت که اين مسئله به هيچ عنوان دخالت در حريم خصوصي افراد، بازيکنان يا مربيان فوتبال نيست.
وي ادامه داد: بازيکن و مربي تا زماني که به طور حرفه‌اي در فوتبال حضور دارند، به عنوان فوتباليست و مربي شناخته مي‌شوند که طرفداراني دارند. به دليل همين حساسيت است که هيات رسيدگي به تخلفات حرفه‌اي به اين موضوع ورود مي‌ كند .

89/8/6

قدیمی 10-28-2010
ramin abi آواتار ها
کاربر فعال

آغاز هفته سوم ليگ فوتبال دسته اول جام آزادگان

هفته سوم ليگ فوتبال دسته اول جام آزادگان از امروز پنجشنبه آغاز مي شود.

به گزارش واحد مرکزی خبر ، برنامه این مسابقات به شرح زیر است :
** پنجشنبه 6 آبان :
ساعت 14:30 :
ماشین سازی تبریز – کاوه تهران اعلام می شود !
* این دیدار به دلیل بدهی های باشگاه تبریزی احتمالا برگزار نخواهد شد.
صنعت ساری – سپید رود رشت شهدا - ساری
برق شیراز – پیام فارس اختصاصی برق شیراز
** جمعه 7 آبان :
ساعت 14:30 :
شهرداری بندرعباس – فولاد نظنز تختی بندرعباس
پیام خراسان – همیاری اراک تختی مشهد
مقاومت شهید سپاسی – شهرداری یاسوج حافظیه شیراز
داماش گیلان – تربیت یزد سردار جنگل رشت
نفت مسجد سلیمان – اتکا گلستان اختصاصی مسجد سلیمان
گل گهر سیرجان – مس رفسنجان اختصاصی سیرجان
فولاد یزد – استقلال اهواز نصیری یزد
نساجی مازندران – گسترش فولاد تبریز وطنی قائمشهر
مس سرچشمه – آلومینیوم هرمزگان شهید زینلی سرچشمه
شیرین فراز کرمانشاه – ابومسلم خراسان آزادی کرمانشاه
ساعت 15:15 :
ایرانجوان بوشهر – داماش دورود بهشتی بوشهر

89/8/6

قدیمی 10-28-2010
ramin abi آواتار ها
کاربر فعال

توضيح سايت استقلال در باره عکس فتوشاپي

با گذشت 2 هفته از داربي پايتخت، حواث روي داده در آن بازي هنوز محل مناقشه است و عکس صحنه گل مردود پرسپوليس همچنان خبرساز است!

سایت رسمی باشگاه استقلال درباره عکس صحنه گل پرسپولیس در دربی که در روزنامه استقلال جوان چاپ شده بود، توضیحاتی ارائه کرد: "هرچند در برنامه اخير 90، دکتر فتح‌اله‌زاده مديريت باشگاه استقلال توضيحات کاملي را پيرامون شبه عده‌اي مبني بر فتوشاپی بودن عکس صفحه نخست روزنامه استقلال جوان داد وليکن ظاهرا اين مساله تبديل به استفاده ابزاري براي برخي از عزيزان شده است. اولاً همچنان ثابت نشده است که عکس مورد نظر فتوشاپی بوده است يا خير! ثانياً اگر هم چنين موردي اثبات شود،‌اين مساله ارتباطي به روزنامه استقلال جوان و باشگاه استقلال ندارد چرا که اين عکس برگرفته شده از دو سايت رسمي کشور است و باشگاه استقلال و روزنامه استقلال جوان در آن دخل و تصرفي نداشته‌اند.
در ضمن علي دايي مورد احترام باشگاه استقلال است ولي نبايد فراموش کرد ايشان نيز با لحاظ اشتباهات داوري قهرمان ايران شدند و اشتباهات داوري جزء لاينفک فوتبال است ضمن آنکه در سال جاري هرگز اشتباهات داوري به سود استقلال نبوده و اگر هم مساله‌اي بوده مورد اجماع کليه کارشناسان داوري نبوده است".

89/8/6

قدیمی 10-28-2010
ramin abi آواتار ها
کاربر فعال

رونمايي از لوگوي فينال ليگ قهرمانان آسيا 2010(عکس)

کنفدراسيون فوتبال آسيا از لوگوي فينال ليگ قهرمانان آسيا در سال 2010 رونمايي کرد.
تیمهای ذوب آهن ایران و سئونگنام کره جنوبی دو تیم فینالیست لیگ قهرمانان 2010 هستند.

89/8/6

قدیمی 10-28-2010
ramin abi آواتار ها
کاربر فعال

ذوب آهن - اينترميلان

نحوه‌ي قرعه‌کشي جام باشگاه‌هاي جهان احتمال رويايي ذوب آهن با اينترميلان را فراهم ميکند .

طبق تصميم هاي اتخاذ شده، اينتر، قهرمان فصل گذشته ليگ قهرمانان اروپا، مقابل برنده ديدار مرحله يک چهارم پاياني رقابت‌هاي جام باشگاه هاي جهان که يک طرف آن قهرمان ليگ قهرمانان آسيا درسال 2010 (برنده دو تيم سئونگنام – ذوب آهن) و طرف ديگر آن برنده بازي الوحده-هکاري يونايتد است قرار خواهد گرفت. يعني ذوب آهن در صورت قهرماني در آسيا به مرحله يک چهارم نهايي جام باشگاه هاي جهان مي رود که در اين مرحله مقابل برنده بازي الوحده –هکاري يونايتد قرار مي گيرد و در صورت کسب پيروزي در آن ديدار به مصاف اينتر مي رود.
اين در حالي است که اينتر، به عنوان قهرمان اروپا، به طور مستقيم در مرحله نيمه نهايي حاضر خواهد شد و تيم اينترناسيونال پورتو نيز شرايط مشابهي دارد.
پس از ديدار مسئولان کميته سازماندهي جام باشگاه هاي جهان، نماينده هاي تيمهاي حاضر در اين رقابتها براي شرکت در مراسم قرعه کشي نهايي حضور خواهند داشت.
در کنار الوحده و هکاري يونايتد، 5 تيم ديگر هستند که براي فتح جام قهرماني اين رقابتها مبارزه مي کنند: اينتر (قهرمان ليگ قهرمانان اروپا)، اينترناسيونال (قهرمان جام ليبرتادورس) ، پاچوکا (قهرمان ليگ قهرمانان کونکاکاف) ، قهرمان ليگ قهرمانان آسيا و قهرمان ليگ قهرمانان آفريقا.

89/8/6

قدیمی 10-28-2010
ramin abi آواتار ها
کاربر فعال

ليست کانديدهاي دريافت توپ طلا و بهترين مربي سال اعلام شد

تيم هاي اسپانيا و آلمان بيشترين بازيکنان را در ليست کانديدهاي دريافت توپ طلاي سال 2010 دارند.

فیفا لیست بازیکنان منتخب دریافت توپ طلای سال 2010 را اعلام کرد و لیست مربیان منتخب دریافت جایزه برترین مربی سال را نیز منتشر نمود.برندگان این جایزه روز دهم ژانویه سال 2011 اعلام خواهند شد.
برای دومین سال پیاپی در این مراسم جایزه فیفا پوشکاش برای زیباترین گل سال و جایزه فیفا فیرپلی به بهترین تیم اهدا خواهد شد.
اکثر بازیکنان حاضر در این لیست، از جمله ستاره هایی بودند که در جام جهانی 2010 خوش درخشیدند.لیست 23 نفره منتشر شده بدین ترتیب است:
ژابی آلونسو (اسپانیا)
دانیل آلوس (برزیل)
ایکر کاسیاس (اسپانیا)
کریستیانو رونالدو (پرتغال)
دیدیه دروگبا ( ساحل عاج)
ساموئل اتوئو ( کامرون)
سسک فابرگاس ( اسپانیا)
دیه گو فورلان ( اروگوئه)
آساموا جیان (غنا)
آندرس اینیستا (اسپانیا)

ژولیو سسار (برزیل)
میروسلاو کلوزه ( آلمان)
مایکون( برزیل)
فیلیپ لام ( آلمان)
لیونل مسی ( آرژانتین)
توماس مولر (آلمان)
مسعوت اوزیل (آلمان)
کارلس پویول (اسپانیا)
آرین روبن ( هلند)
باستین شواین اشتایگر( آلمان)
وسلی اسنایدر ( هلند)
داوید ویا( اسپانیا)
ژاوی (اسپانیا)
از سوی دیگر، لیست ده مربی منتخب دریافت جایزه بهترین مربی سال، بدین ترتیب است:
کارلو آنچلوتی (چلسی)
الکس فرگوسن (منچستر یونایتد)
یواخیم لو (آلمان)
اسکار تابارس (اروگوئه)
برت فان مارویک (هلند)
بیسنته دل بوسکه (اسپانیا)
پپ گواردیولا (بارسلونا)
ژوزه مورینیو (اینتر و رئال مادرید)
لوئیس فان خال (بایرن مونیخ)
آرسن ونگر (آرسنال)

89/8/6

قدیمی 10-31-2010
shokofe آواتار ها
shokofe shokofe آنلاین نیست.
ناظر ومدیر تالار پزشکی بهداشتی و درمان

سپاسها: : 3,681

5,835 سپاس در 1,524 نوشته ایشان در یکماه اخیر

مارادونا: بهترين هديه تولد براي من تيم ملي آرژانتين است

ستاره اسطوره اي فوتبال آرژانتين در روز تولدش بيش از هر چيز به ياد تيم ملي آرژانتين و پايان كارش در اين تيم بود.

سايت گل- ديه گو مارادونا گفت كه جشن تولد 50 سالگي اش، غم انگيزترين جشن تولد زندگي بوده زيرا ديگر سرمربي تيم ملي آرژانتين نيست.

ستاره اسطوره اي فوتبال آرژانتين در روز تولدش بيش از هر چيز به ياد تيم ملي آرژانتين و پايان كارش در اين تيم بود.

او در مصاحبه با نشريه اله گفت:" اين غم انگيزترين جشن تولد زندگي ام بود. نمي خواستم آن را جشن بگيرم.

چيزي در قلب من است كه مانع از شادي ام مي شود.
من خودم را به عنوان سرمربي تيم ملي آرژانتين تصور مي كردم.

از دست دادن اين عنوان من را غمگين مي كند. وقتي از جام جهاني حذف شديم، ناراحتي هاي من آغاز شد.
بهترين هديه براي من، تيم ملي آرژانتين است. وقتي شمع ها را فوت مي كردم، آرزو كردم كه دوباره سرمربي تيم ملي شوم."

او همچنين در مورد ناپولي، باشگاه محبوبش گفت:" ناپولي، بي ترديد، بهترين باشگاهي بود كه در آن بازي كردم."

ویرایش توسط shokofe : 10-31-2010 در ساعت 11:41 AM
قدیمی 10-31-2010
shokofe آواتار ها
shokofe shokofe آنلاین نیست.
ناظر ومدیر تالار پزشکی بهداشتی و درمان

سپاسها: : 3,681

5,835 سپاس در 1,524 نوشته ایشان در یکماه اخیر

بهادر عبدي: رحمتي كلاس بازي در استقلال را ندارد/ او به خاطر زيرتوپ زدن به اندازه يك گل شادي مي‌كرد

به نظر من پرسپوليس و استقلال هنوز بزرگترين و پرطرفدارترين تيم‌هاي ايران هستند و بازي در اين تيم‌ها كلاس به خصوصي مي‌خواهد كه فكر مي‌كنم آقاي رحمتي اين كلاس ندارند

سايت گل ـ بهادر عبدي هافبك ريزنقش راه آهن كه بعد از شكست مقابل استقلال ناراحت و سرخورده به نظر مي‌رسد درباره اين بازي مي‌گويد:« مثل اينكه استقلال فعلا روي شانس است. توپ‌هايي كه مي‌زنند گل مي‌شود و توپ‌هايي كه روي دروازه‌اش مي‌آييد داخل چارچوب نمي‌شود. اين اتفاق چند بازي است كه براي آنها مي‌افتد. مقابل پرسپوليس، تراكتور و حالا راه آهن.»

وي ادامه مي‌دهد:«تيم ما اول فصل سه، چهار باخت پشت سر هم آورد اما هيچ وقت مثل ديشب ناراحت نبودم. تمام ايران ديدند حداقل مساوي حق ما بود. ما در طول بازي سه، چهار موقعيت فوق‌العاده داشتيم و نيمه اول توپ و ميدان در اختيار ما بود.

استقلالي‌ها هم فقط به صورت اتفاقي يك توپ به تير دروازه زدند وگرنه حرفي براي گفتن نداشتن درست مثل بازي تراكتور آنها فقط يك ميلاد ميداودي داشتند وگرنه تيم ما خيلي بهتر بازي كرد.»

عبدي درباره از دست دادن موقعيت‌هاي گل از سوي هم تيمي‌هايش مي‌گويد:«كادرفني به ما توصيه كرده بود مقابل استقلال و پرسپوليس بايد در 18 قدم خونسرد باشيم. چون همه مي‌دانند هر بازيكني در ورزشگاه آزادي با جو بازي رودرروي اين تيم‌هاي بزرگ جوگير مي‌شود و موقعيت خراب مي‌كند. متأسفانه همين اتفاق درتيم ما افتاد با اين كه بازيكن كم تجربه‌اي نداشتيم اما بازيكنانمان در 18 قدم حريف تمركز نداشتند و موقعيت‌هاي زيادي را هدر دادند.»

وي ادامه مي‌دهد:«ما بهتر بازي كرديم اما باختيم، در فوتبال نتيجه مهم است و به بازي زيبا امتياز نمي‌دهند البته خدا را شكر از وقتي كه آقاي تارتار آمده راه آهن به لحاظ فني و روحي پيشرفت كرده بعضي‌ها قصد داشتند نتايج بد قبلي را به خريدهاي جديد ربط بدهند اما خدا را شكر در اين چند بازي اخير هم من گل زدم، هم ايمان هم امين. با اين حال از اين باخت خيلي ناراحتم واقعا به من برخورده نمي‌توانم اين شكست را فراموش كنم حتي ديشب ساعت 5/2 با چندتا از همبازيانم صحبت كردم كه همگي حال و روز من را داشتند.»

در دقايق پاياني درگيري بين عبدي و استقلالي‌ها به وجود آمد كه هافبك راه آهن درباره‌اش توضيح مي‌دهد:«مشكل خاصي نبود فقط كيانوش رحمتي بيش از حد خوشحالي مي‌كرد، من هم گفتم تو كه در استقلال بازي مي‌كني بايد با كلاس‌تر باشي. انگار در 10 دقيقه آخر وقتي آنها زير توپ مي‌زدند رحمتي خوشحال مي‌شد.

خودم ديدم وقتي دسوزا زير توپ زد رحمتي قشنگ خوشحالي كرد انگار خوشحالي بعد از گل بود. آخر بازي به خاطر همان حرف من پريد و به من تنه زد كه صادقي و طالب‌لو هم شاهدش بودند. به نظر من پرسپوليس و استقلال هنوز بزرگترين و پرطرفدارترين تيم‌هاي ايران هستند و بازي در اين تيم‌ها كلاس به خصوصي مي‌خواهد كه فكر مي‌كنم آقاي رحمتي اين كلاس ندارند.»

قدیمی 11-03-2010
ramin abi آواتار ها
کاربر فعال

آنجلوتي: با دروگبا مي‌توان فيناليست ليگ قهرمانان شد

سرمربي تيم فوتبال چلسي گفت: با وجود يک ديديه دروگبا آماده‌ مي‌توان تا بازي نهايي ليگ قهرمانان پيش رفت.

کارلو آنجلوتي اظهار داشت: ‌اطمينان دارم با وجود اين گلزن قدرتمند آفريقايي مي‌توانيم امسال به خيلي از موفقيت‌‌ها و عناوين برسيم. وقتي دروگبا آماده و سرحال باشد، دسترسي به دروازه‌ حريف به راحتي صورت خواهد گرفت.
اين مربي که چند روز قبل از بخت اندک ستاره ساحل‌عاجي‌اش براي کسب عنوان بهترين بازيکن سال به خاطر عدم حضور در فينال ليگ قهرمانان سال گذشته سخن گفت، افزود: توانايي چنين بازيکني بسيار زياد است و من اطمينان خاطر دارم اگر امسال او را بدون مصدوميت در اختيار داشته باشي، مي‌توانيم نسبت به فصل قبل حتي بهتر عمل کرده و با او تا فينال قهرماني اروپا پيش نيز برويم. البته براي آنکه بازي‌هاي خارق‌العاده‌اي انجام دهيم، نياز است که همه نفرات را در اختيار داشته باشيم.
چلسي امشب در ليگ قهرمانان با اسپارتاک مسکو بازي دارد.

89/8/12
پاسخ

برچسب ها
فوتبال, مسی, اوباما

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)