بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال > جام جهانی فوتبال world cup

جام جهانی فوتبال world cup مسائل مربوط به جام جهانی فوتبال

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: قهرمان جام جهانی 2010 کدام کشور است ؟
آلمان 5 8.33%
آرژانتین 21 35.00%
ایتالیا 9 15.00%
برزیل 8 13.33%
فرانسه 1 1.67%
انگلیس 2 3.33%
اسپانیا 8 13.33%
هلند 5 8.33%
اروگوئه 0 0%
مکزیک 1 1.67%
رأی دهندگان: 60. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 06-20-2010
ابریشم آواتار ها
ابریشم ابریشم آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 9

155 سپاس در 150 نوشته ایشان در یکماه اخیر

/همگام با جام‌جهاني2010-آفريقاي‌جنوبي/
ده‌روسي بازيكن برتر مصاف ايتاليا و نيوزيلند شد

خبرگزاري فارس: هافبك عضو آ.اس.رم تيم ملي ايتاليا به عنوان بازيكن برتر ديدار با نيوزيلند برگزيده شد.

به گزارش خبرگزاري فارس، در پايان مصاف تيم‌هاي نيوزيلند و ايتاليا كه با نتيجه تساوي يك بر يك خاتمه يافت، دانيله ده‌روسي، هافبك 26 ساله لاجوردي‌پوشان به عنوان بازيكن برتر معرفي شد.
اين گزينش در حالي انجام شد كه تصور مي‌رفت بازيكني از تيم نماينده قاره اقيانوسيه،‌ بويژه پاستون، سنگربان تيم براي اين منظور برگزيده شود.
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 06-20-2010
ابریشم آواتار ها
کاربر فعال

/همگام با جام‌جهاني2010- آفريقاي‌جنوبي/
مارتينو: گامي اساسي براي صعود به دور بعد برداشتيم

خبرگزاري فارس: سرمربي تيم ملي فوتبال پاراگوئه گفت: با كسب برد مقابل اسلوواكي گامي بزرگ و اساسي براي صعود برداشتيم.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از سايت فيفا، جراردو مارتينو اظهار داشت: فكر مي‌كنم قدم اساسي در راه صعود از گروه خود را با برد 2 بر صفر برابر اسلوواكي برداشتيم. اين برد براي ما از جنبه‌هاي گوناگون اهميت زيادي دارد. از لحاظ روحي براي تيم شرايط خوبي را فراهم مي كند و بازيكنانم با اميد و انگيزه افزون‌تر راهي بازي سوم مقابل نيوزيلند مي‌شوند.

وي افزود: دراين گروه كه قدرت‌ ها خيلي به هم نزديك است، كسب چنين نتيجه‌اي بسيار حائز اهميت است. اكنون 4 امتياز داريم و مي‌توانيم براساس آن صعود خود را هموار كنيم.

قدیمی 06-20-2010
ابریشم آواتار ها
کاربر فعال

همگام با جام‌جهاني2010-‌آفريقاي‌جنوبي/وايس‌: ‌بخاطر دو اشتباه محكوم به شكست شديم

خبرگزاري فارس: سرمربي تيم ملي فوتبال اسلوواكي گفت: تيم من بخاطر دو اشتباه مقابل پاراگوئه مغلوب شد.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از سايت فيفا، ولاديمير وايس اظهار داشت: در بازي با پاراگوئه‌‌اي‌ها، همه چيز تيم من خوب بود و تنها دو اشتباه داشت. دو اشتباهي كه منجر به باخت تلخي از تيم حريف شد.
اين مربي 45 ساله افزود: برخلاف بازي نخست،‌ در ديدار با حريف آمريكايي متاسفانه تيم من در نقاط مختلف خود، تحرك و تلاش لازمه را نداشت. از اين جهت انتظار تلاش بيشتري داشتم. در مقابل، تيم حريف وضعيت برتري داشت.
وي در مورد حريف اظهار داشت: آنها از كيفيت برتري برخوردار بودند و بايد اعتراف كنم كه شايسته برد در اين جدال بودند. من اين پيروزي را به تيم پاراگوئه تبريك مي‌گويم.
قدیمی 06-20-2010
ابریشم آواتار ها
کاربر فعال

همگام با جام‌جهاني2010- آفريقاي‌جنوبي/
هربرت: تصميم داور به خاطر ضربه پنالتي عجيب بود

خبرگزاري فارس: سرمربي تيم ملي فوتبال نيوزيلند گفت: تصميم داور براي اعلام پنالتي به سود ايتاليا، عجيب بود.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از سايت فيفا، ريكي هربرت اظهار داشت: جوانان من با اين بازي خوب لايق تعريف و تمجيد هستند. مي‌دانستيم براي اين جدال بايد بپاخيزيم و ايتاليا را به دردسر اندازيم؛ اما نمي دانم چرا برخي از تصميمات داوري عليه تيم من بود. از جمله صحنه پنالتي به سود ايتاليا كه تصميمي عجيب و غريب بود.
اين مربي ادامه داد: در لحظه‌اي كه داور به سود حريف اعلام پنالتي كرد، بازيكن من دچار خطايي نشد كه جريمه‌اش ضربه پنالتي باشد.
وي تصريح كرد: در هرحال بسيار خوشحالم در اين جدال توانستيم مقابل مدافع عنوان قهرماني يك امتياز بگيريم.
قدیمی 06-20-2010
ابریشم آواتار ها
کاربر فعال

/همگام با جام‌جهاني2010- ‌آفريقاي‌جنوبي/
ليپي: مقابل نيوزيلند بدشانس بوديم

خبرگزاري فارس: سرمربي تيم ملي ايتاليا گفت:‌ مقابل نيوزيلند به معناي واقعي بدشانس بوديم.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از سايت فيفا، مارچلو ليپي اظهار داشت: در بازي با نيوزيلند در حقيقت بدشانس بوديم، البته اكنون بازي به اتمام رسيده بايد اعتراف كنم بازي خوبي مقابل حريف اقيانوسيه‌اي ارائه نكرديم.
وي افزود:‌وقتي در همان دقايق اوليه گل دريافت كرديم، از ابتداي بازي تحت فشار بوديم و مرتب مجبور به حركت و تلاش شديم. خواهان تغيير نتيجه بوديم، اما نمي دانم چرا در لحظات سرنوشت‌ساز گلي نزديم.
اين مربي كه چهارسال قبل تيم كشورش را به مقام نخست رساند و اينك پس از دو تساوي در آستانه سقوط است، ادامه داد: ‌بازي با اسلوواكي براي ما جنبه سرنوشت‌سازي دارد و حياتي است. بايد حتما در اين بازي برنده شويم تا به دور بعد صعود كنيم.
قدیمی 06-20-2010
ابریشم آواتار ها
کاربر فعال

/همگام با جام‌جهاني2010- ‌آفريقاي‌جنوبي/
زامبروتا: مقابل نيوزيلند از موقعيت‌ها استفاده نكرديم

خبرگزاري فارس: بازيكن تيم ملي فوتبال ايتاليا گفت: مقابل نيوزيلند از موقعيت‌هاي خود به خوبي استفاده نكرديم.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از اكيپ،‌ جيان‌لوكا زامبروتا اظهار داشت: مقابل نيوزيلند جدا از نتيجه، بازي خوبي داشتيم. تنها نتوانستيم از موقعيت‌هاي خود، خوب استفاده كنيم و گل بزنيم.
اين بازيكن افزود: مقابل نيوزيلند تمام انرژي و توان خود را خرج كرديم تا برنده شويم؛ اما مشخص شد براي گلزني توان ما كافي نبود. حالا پس از دو تساوي با پاراگوئه و نيوزيلند، بايد سه امتياز ديدار پاياني را كسب كنيم كه البته فكر مي‌كنم از بخت خوبي براي اين منظور برخوردار هستيم.
قدیمی 06-20-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر

ادامه جنجال در اردوی خروسها؛آبروریزی ملی

سایت گل- این روزها تمام تمرکز تلویزیونهای فرانسه به عملکرد ضعیف این تیم در رقابتهای جام جهانی و مسائل حاشیه ای که دراردوی خروسها رخ داد اختصاص یافته و اکثر برنامه های ورزشی این کشور به مسائلی که در اردوی فرانسه در آفریقای جنوبی رخ داده می پردازند

پس از درگیری لفظی میان آنلکا و ریموند دومنک، سرمربی تیم ملی فرانسه که منجر به اخراج آنلکا از اردوی خروسها شد، اوضاع در اردوی این تیم همچنان مشوش است.کارشناسان ورزش فرانسه که در تحلیل این برنامه ها حاضر هستند، از این جنجال به عنوان " آبرو ریزی بزرگ " یاد می کنند.

ظهر روز یکشنبه تلویزیون فرانسه تصاویری را پخش کرد که از درگیری پاتریس اورا با یکی از اعضای کادر فنی این تیم خبر می دهد.برطبق تصاویر پخش شده، درگیری کاپیتان تیم با این مربی، که به احتمال زیاد مربی بدنساز تیم فرانسه است، از درگیری لفظی خارج شد و به شدت بالا گرفت و در این میان ریموند دومنک، سرمربی خروسها بود که وساطت کرده و این دو نفر را از هم جدا نمود

پس از این درگیری جر و بحث بالا گرفته وبازیکنان و مربیان تیم دور هم جمع شده و جر و بحث میان آنها ادامه می یابد

نکته جالب توجه اینجاست که اکثر بازیکنان تیم ملی فرانسه حق را به آنلکا داده اند و اکثریت آنها به حمایت از ستاره باتجربه تیمشان برخاسته اند.

در برنامه ای که از شبکه فرانسه 2 پخش شد، امانوئل پتی، هافبک دفاعی خروسها در جام جهانی 1998 به عنوان کارشناس حضور داشت. پتی نیز در صحبتهایی به شدت از این اوضاع انتقاد کرده است. پتی معتقد است که هرچند رفتار آنلکا درست نبوده ولی در عین حال حق را به این بازیکن می دهد و اعتقاد دارد که با وجود رفتار نادرست آنلکا، حق با اوست.پتی فدراسیون فوتبال فرانسه را مقصر اصلی این ماجرا می داند.

در برنامه های شبکه های دیگر تلویزیون فرانسه ،یعنی تی اف وان و کانال پلاس هم که از کارشناسانی مثل روبرت پیرس، فابین بارتز و لیزارازو بهره می برد، آنالیز مشابهی ارائه شده و تمام بازیکنان سالهای نه چندان دور خروس ها معتقدند که حق با آنلکاست؛هرچند که رفتار او را تقبیح کرده اند

خبرنگار تلویزیون فرانسه در آفریقای جنوبی نیز درگفتگو بایکی از همین برنامه ها این رویداد را "فاجعه ای در تاریخ فوتبال فرانسه" خواند و در صحبتهایش اعلام کرد که در پاسخ به سوالات خبرنگارانی از کشورهای دیگر احساس شرمندگی می کند

روز گذشته نیکلا سارکوزی، رئیس جمهور فرانسه هم در یکی از سخنرانی هایش به مسائلی که در اردوی خروسها رخ داد اشاره کرد و گفت:« ورزش مثل زندگی برد و باخت دارد ولی رفتار نیکلا آنلکا به هیچ وجه قابل قبول نیست و فدراسیون فوتبال فرانسه می بایست در این راستا پاسخگوباشد.»
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
قدیمی 06-20-2010
امیر عباس انصاری آواتار ها
امیر عباس انصاری امیر عباس انصاری آنلاین نیست.
مسئول ارشد سایت ناظر و مدیر بخش موبایل

سپاسها: : 8,720

6,357 سپاس در 1,362 نوشته ایشان در یکماه اخیر

آرژانتین و برزیل می تونند مدعی های مناسبی باشند
فکر کنم جام مال اروپا نباشه و بره امریکای جنوبی
قدیمی 06-20-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر

نقل قول:
نوشته اصلی توسط natanaeil نمایش پست ها
من هم به نوبه خودم مصیبت وارده بر هواداران وافر ایتالیا در پی سی تی تسلیت میگم
مخصوصا به دوستان و هواداران وابسته nae، امید،فارست،شروین،آخی کوروش همیشه خسته..
کیانا جان می دونی چیه ؟؟
بودن یا نبودن، نه ببخشید..
مساله این است که اعتماد به نفس دارن در حد تیم ملی فرانسه
این نتیجه برای ایتالیا در حده باخته، باور کنید
حداقل فرانسه صریحا می بازه،دیگه بحثی(حرف و حدیث و دستهای پشت پرده) هم نداره و میدون میده به جوانترها
آقا حالا زیاد ناراخن نباشید، عصبانی هم نشید..بازی همینه برد و باخت و تساوی...
بازی های بعدی؛جام جهانی های بعدی،جام ملت های بعدی جبران میکنننننن..ننن.. عجب تیم با شخصیتیهتیه تیه تیه...

كي ميگه فرانسه حرف و حديث نداره؟
مثل اينكه شما اخبار رو نمي خونيد
بابا اين خروساي وحشي !! به جون هم افتادند، تو اردوي فرانسه هر كي داره ساز خودش رو ميزنه
اينو ببينيد:

ديگه اينكه كيانا خانوم(يا آقا، ما كه آخرش نفهميديم!!) من هيچ وقت عصبي نميشم به خاطر فوتبال
ممكنه يه خورده از برد به وجد بيام يا از باخت ناراحت بشم ولي زودگذره و اصلا عصبي هم نميشم
ديگه اينكه ايتاليا به دعاي شما احتياج نداره !!!
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
قدیمی 06-21-2010
natanaeil آواتار ها
natanaeil natanaeil آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 28

49 سپاس در 24 نوشته ایشان در یکماه اخیر

گل گفتی آقا امید
میگم چرا فرانسه باخت، پس بگوووو تقصیر این آنلکا و....اصلا بزارین اسم نیارم،غیبت میشه،خوبیتم نداره.

ای بابا،چرا خودتونو ناراخن میکنین تو این امتحانا
نبود دستهای پشت پرده،این ورپرده،اون ور پرده که بااین افراد محترم همراه بود یعنی اینکه آره حاشیه هست.بحث و حرف هم هست..

حالا جدای از این، بحث های عصب و روان رو کنار نهید ... و شوخی ها رو کنار ننهید... بیان امتیازا رو (با کسر امتیازات منفی از هواداران ایتالیا و اضافه به امتیازات بیشمار ناتاناییل) حساب کنین

برچسب ها
komodo, واکا واکا, وحدت افریقا, world cup 2010, دانلود

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)