بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال > ليگ برتر باشگاه های ایران

ليگ برتر باشگاه های ایران در این تالار به بحث و بررسی لیگ برتر فوتبال کشور پرداخته میشود

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 02-19-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر

پرسپوليس2 ـ مقاومت سپاسي 1؛ پايان مقاومت مهابادي

پرسپوليس در يك نمايش حسابگرانه با دو گل حريف شيرازي را شكست داد و با 46 امتياز در پله سوم جدول قرار گرفت. مقاومت نيز در ادامه ناكامي‌ها با 32 امتياز در انتظار ساير نتايج بعدي ماند. هواداران تيم مقاومت سپاسي كه از نتايج هفته هاي اخير تيم خود ناراحت هستند در دقيقه 87 در حالي كه مقاومت 2 بر صفر عقب بود، غلامحسين پيرواني، سرمربي اسبق تيم مقاومت را مورد تشويق قرار دادند.

گل‌ها: محسن خليلي(20)، تياگو(45) براي پرسپوليس و موسوي(1+90) براي مقاومت
ورزشگاه حافظيه شيراز، تماشاگر 20هزارنفر
داور: يدالله جهان‌بازي
اخطار:منصوري، حيدري، شكوري(پرسپوليس)، كوهنورد(مقاومت)

مقاومت: محمد امين صنايعي، ميرهاني هاشمي، صادق كرمي، شهرام گودرزي(59 محمدمهدي نظري،81 ايمان موسوي)، سعيد چاه‌جويي، سيامك كوهنورد، علي‌محمد دهقان، امين متوسل‌زاده، محمدرضا ايران‌پوريان، مهرداد كريميان(72- محمدرضا پورمحمد)،، علي ممبيني
سرمربي: داود مهابادي

پرسپوليس: ميثاق معمارزاده، سپهر حيدري، عليرضا محمد، شيث رضايي، محمد منصوري(46 مجتبي زارعي)، ابراهيم شكوري، تياگو(79 آقازماني)، عادل كلاه‌كج، كريم باقري، محسن خليلي، هادي نوروزي(69 اشپيتيم آرفي)
سرمربي:علي دايي

شرح بازي:
پرسپوليس علي دايي، در ادامه نمايش‌هاي موفق در ليگ اين‌بار مقاومت سپاسي را قرباني كرد كه در سال‌هاي گذشته با غلام پيرواني هميشه موي دماغ پرسپوليس بود. اين تيم شيرازي اما امروز نه روي دور شانس بود و نه از برش لازم براي پيروزي بهره مي‌برد. در مقابل پرسپوليس كه بازي با حساب‌گري را آموخته با كنترل بازي، روي دو شوت از راه دور در همان نيمه اول تكليف بازي را يكسره كرد و در نيمه دوم با يك نمايش تأخيري به نتيجه لازم رسيد. بهترين اتفاق براي اين تيم، بازگشت محسن خليلي است كه امروز مي‌توانست دو گل ديگر هم به ثمر برساند. دو ضربه‌اي كه امين صنايعي آن را دفع كرد و اجازه نداد شكست تيمش سنگين‌تر شود ... قرمزها حالا تيم سوم ليگ‌اند و در انتظار لغزش بالاي دستي‌هاي اصفهاني؛ گرچه علي دايي بيش از شادي از برد بايد نگران لغزش‌هاي گاه و بي‌گاه‌هاي پرسپوليس در قلب خط دفاعي باشد.

شرح گل:
1ـ0(پرسپوليس): خليلي يك ضربه كاشته را از فاصله 25متري به زيبايي هر چه تمام‌تر به گوشه چپ دروازه‌ مقاومت زد و گل خود را با دويدن به سمت هوادران قرمز پشت نيمكت پرسپوليس جشن گرفت.
2ـ0(پرسپوليس): تياگو هافبك دفاعي پرسپوليس با شوتي از محوطه جريمه به راحتي گل دوم را به ثمر رساند.
2ـ1(مقاومت): ايمان موسوي در دقايق تلف شده از اشتباه معمارزاده استفاده كرد و با ضربه سري از محوطه شش قدم فاصله را كاهش داد.

بهترين بازيكن:
ميثاق معمارزاده دروازه‌بان پرسپوليس با چند واكنش نجات‌بخش، مهاجمان مقاومت را از گلزني محروم كرد و نقش مهمي در كسب سه امتياز اين بازي براي پرسپوليس داشت. البته او روي گل مقاومت اشتباه داشت.

اتفاق ويژه:
در ميان بالا و پايين‌هاي اين مسابقه پربرخورد، در نيمه دوم زماني كه معمارزاده براي سومين بار ضربه سر متوسل‌زاده را با پنجه به كرنر فرستاد، اين مهاجم دوست‌داشتني بعد از فريادي به علامت ناكامي سمت معمارزاده رفت و دروازه‌بان پرسپوليس را بابت نمايش خوبش مورد تشويق قرار داد.
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 02-19-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

جدول رده بندي ليگ تا پايان هفته 27،سقوط آزاد استقلال اهواز

سايت گل ـ‌ سپاهان با وجود شكست مقابل ذوب آهن در داربي هفته بيست و هفتم همچنان صدرنشين بي‌رقيب ليگ است. آنها با 55 امتياز6 امتياز با ذوب آهن و 9 امتياز با پرسپوليس فاصله دارند و بعيد است كه در 8 هفته پاياني ليگ تغييري در اين بين رخ بدهد.

1. سپاهان 15 برد 55 امتياز

2. ذوب آهن 10 برد 49 امتياز

3. پرسپوليس 12 برد 46 امتياز

4. استقلال 11 برد 43 امتياز

5. استيل آذين11 برد 42 امتياز

6. تراكتور 9 برد 38 امتياز

7. پيكان 9 برد 37 امتياز

8. صبا 10 برد 36 امتياز

9. ملوان 9 برد 36 امتياز

10. مقاومت 7 برد 32 امتياز

11. پاس 8 برد 32 امتياز

12. سايپا 8 برد 32 امتياز

13. فولاد 6 برد 31 امتياز

14. شاهين 6 برد 30 امتياز

15. راه آهن 7 برد 30 امتياز

16. مس 7 برد 28 امتياز 17

17.استقلال اهواز7 برد 28 امتياز

18. ابومسلم 4 برد 21 امتياز
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 03-02-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

نگاهي بر ديدارهاي هفته بيست و هشتم ليگ برتر

هفته بيست و هشتم ليگ برتر فوتبال روز جمعه با برگزاري 6 ديدار آغاز خواهد شد.

برنامه 6 ديدار آغازين هفته بيست و هشتم به شرح زير است:

* استقلال اهواز ـ استقلال تهران
استقلال تهران پس از حذف از جام حذفي حالا به دنبال كسب سهميه از طريق ليگ برتر است. آنها پس از پرسپوليس در رتبه چهارم قرار دارند و براي اينكه بتوانند سهميه آسيا را كسب كنند بايد همنام خود را شكست دهند. اين در حالي است كه استقلال و اهواز با قرار داشتن در رتبه هفدهم در خطر سقوط به سر مي‌برد و براي فرار از اين وضعيت چاره‌اي جز شكست دادن استقلال تهران ندارد.
حتي حضور خداداد عزيزي و مهدي هاشمي‌نسب نيز سبب نشد استقلال اهواز از وضعيت بحراني خارج شود. آنها براي خروج از اين وضعيت بايد استقلال تهران را شكست دهند و آبي‌پوشان تهراني نيز براي فراموش كردن شكست برابر استيل‌آذين بايد برادركشي كنند. شاگردان مرفاوي در بازي رفت در تهران 3 بر 2 باختند و حالا به دنبال انتقام هستند.

* پاس ـ پيكان
رويارويي علي‌اصغر مديرروستا با تيم سابقش از نكات قابل توجه اين مسابقه است. مديرروستا فصل گذشته در پيكان بود و اكنون هدايت پاس را برعهده دارد و با اين تيم نتايج خوبي گرفته است. پيكان براي اينكه خود را در ميانه بالايي جدول حفظ كند به فكر كسب امتياز از همدان است.

* ابومسلم ـ ملوان
تيم بحران‌زده ابومسلم كه از جام حذفي نيز كنار رفته است در شرايطي پذيراي ملوان است كه براي فرار از سقوط بايد در بازي‌هاي باقي‌مانده خود امتيازات لازم را جمع‌آوري كند. شاگردان مظلومي با مشكلات زيادي مواجه هستند و براي ماندن در ليگ برتر كار دشواري دارند. ملوان نيز پس از شكست 4 بر صفر مقابل مس براي اينكه در ليگ موقعيت خود را از دست ندهد در انديشه اين هستند كه ورزشگاه ثامن‌الائمه را با امتياز ترك كند.

* ذوب‌آهن ـ شاهين بوشهر
ذوب آهن و شاهين كه بايد در جام حذفي نيز به مصاف هم بروند روز جمعه در ورزشگاه فولاد‌شهر رودروي يكديگر قرار مي‌گيرند. ذوب‌آهن كه با شكست ‌دادن سپاهان فاصله خود را با اين تيم كمتر كرد در صورت پيروزي مقابل شاهين مي‌تواند با اميدواري بيشتري ليگ را دنبال كند.

* مس ـ مقاومت سپاسي شيراز
مس كه دو بازي است متحول شده و مقابل الاهلي امارات و ملوان انزلي به پيروزي‌هاي پرگلي دست پيدا كرده است در شرايطي از مقاومت پذيرايي مي‌كند كه اين تيم شاهد تغيير و تحول در كادر فني خود بوده است. داود مهابادي پس از استعفا جاي خود را به محمد احمد‌زاده داد تا بلكه اين مربي بتواند مقاومت را به شرايط ايده‌آل باز گرداند.

* پرسپوليس ـ فولاد خوزستان
رويارويي علي دايي با مجيد جلالي قطعاً جذابيت‌هاي خاصي خواهد داشت. دايي در صبا‌باتري به عنوان بازيكن زير نظر جلالي فعاليت مي‌كرد و حالا بايد تيمش را به مصاف فولاد بفرستد. پرسپوليس با دايي و با احتساب دو بازي جام حذفي 6 بازي پياپي است كه پيروز مي‌شود و حالا به دنبال هفتمين برد متوالي است. دايي براي ادامه اين روند و دستيابي به ركوردي تازه و ماندگار به دنبال برتري مقابل فولاد خوزستان است و اين در شرايطي است كه شاگردان جلالي نيز براي فرار از منطقه خطر به دنبال كسب امتياز از ورزشگاه آزادي هستند.

هفته بيست و هشتم ليگ برتر روز شنبه با سه ديدار تراكتور‌سازي ـ سپاهان، استيل‌آذين ـ سايپا و صباي قم ـ راه‌آهن به پايان مي‌رسد.

*برنامه هفته بيست‌وهشتم

جمعه: 14 اسفند
تكريم هفته وحدت گراميداشت ميلاد پيامبر (ص) و حضرت امام صادق (ع)

پرسپوليس-فولاد خوزستان-آزادي-تهران-ساعت 17:10

استقلال اهواز-استقلال تهران-تختي-اهواز-ساعت 14:45

پاس همدان-پيكان-قدس-همدان-ساعت 15:00

ابومسلم -ملوان انزلي-ثامن الائمه-مشهد-ساعت 15:00

ذوب آهن-شاهين بوشهر-فولاد شهر-اصفهان ساعت 15:30

مس-مقاومت شهيد سپاسي-شهيد باهنر-كرمان-ساعت 15:30

شنبه 15 اسفند-هفته بيست و هشتم

استيل آذين-سايپا-راه آهن اكباتان-تهران-ساعت 15:30

صباي قم-راه آهن-يادگار امام-قم-ساعت 15:30

تراكتورسازي تبريز- سپاهان-يادگار امام-تبريز-ساعت 15:30

* جدول رده‌بندي:

1 ـ سپاهان 55 امتياز
2ـ ذوب‌آهن 49 امتياز
3ـ پرسپوليس 46 امتياز
4 ـ استقلال 43 امتياز
5 ـ استيل‌آذين 42 امتياز
6 ـ تراكتور‌سازي 38 امتياز
7ـ پيكان 37 امتياز
8ـ صبا 36 امتياز
9 ـ ملوان 36 امتياز
10ـ مقاومت 32 امتياز
11ـ پاس 32 امتياز
12ـ سايپا 32 امتياز
13 ـ فولاد 31 امتياز
14 ـ شاهين 30 امتياز
15 ـ راه‌آهن 30 امتياز
16 ـ مس 28 امتياز
17 ـ استقلال اهواز 28 امتياز
18 ـ ابومسلم 21 امتياز
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 03-05-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

مس صفر- مقاومت صفر، سرد، کسل کننده و بدون گل

مس در ادامه روند نامطلوبش در لیگ برتر نتوانست مقابل مقاومت سپاسی به برتری برسد و به یک امتیاز این دیدار رضایت داد. با این یک امتیاز هر دو تیم در جایگاه قبلی خودشان باقی ماندند. مس شانزدهم است و مقاومت سپاسی در رده یازدهم قرار دارد.

ورزشگاه: شهید رجایی کرمان
تماشاگران:حدود2 هزار نفر
داور: خداداد افشاریان
اخطارها: کامدارو پیروز قربانی ( مس ) کوهنورد و امین صنایعی( مقاومت)

مس کرمان:
سامان صفا، پیروز قربانی، حمید عزیززاده، فرزاد حسین خانی، مصطفی سیفی( 60- سالارپور)، امیرحسین یوسفی، احمد امیرکامدار (46- میلاد فخرالدینی)، زالدرون، علی سامره، قاسم دهنوی و مهدی رجب زاده
سرمربی: لوکا بوناچیچ

مقاومت سپاسی:
محمدرضا امین صنایعی، محسن نیسانی، میرهانی هاشمی، مصطفی صبری، محمدصادق کرمی، مهرداد کریمیان (58- علی ممبینی)، سیامک کوهنورد، علی محمد دهقان، محمد ایران پوریان ، شهرام گودرزی و سید ایمان موسوی (62- امین متوسل زاده)
سرمربی: محمد احمدزاده

شرح بازی:
نیمه اول بازی بسیار سردی بود دو تیم در کارهای فنی ضعیف ظاهر شدند. نیمه دوم با تعویض های لوکا کار بهتر شد ومس پرفشارتر بازی کرد اما دفاع منطقی مقاومت باعث شد تا این تیم نتواند به نتیجه برسد

بهترین بازیکن:
زالدرون. او در نیمه دوم بازی بسیار خوبی انجام داد و یک توپ به تیر دروازه کوبید ودو، سه موقعیت خوب هم برای تیم مس ایجاد کرد.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 03-05-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

پاس 2- پیکان 2؛یک امتیاز ناپلئونی برای مدیرروستا

پیکان یازده دقیقه برای یک برد خارج از خانه دیگر و شکست دادن پاس فاصله داشت اما همدانی ها توانستند 2 بر صفر عقب افتاده را به تساوی بکشند. آنها با این یک امتیاز در همان رده دهم باقی ماندند و پیکان تا بازی فردای تراکتورسازی ششم شد.

گل ها:روزبه شاه علی دوست ( 86) و اکبری (پنالتی- 2+90) برای پاس کارلوس ( 63) و دقیقی ( 79) برای پیکان
ورزشگاه : قدس همدان
تماشاگران: حدود 2 هزار نفر
داور: البرز حاجی پور
اخطارها: علی قربانی ( پیکان)

پاس:
سوشا مکانی، همت عابدی نژاد، مجید حیدری، ساشا کلونیجا، پویا سیف پناهی (77- مقداد قباخلو)، یدالله اکبری، روزبه شاه علی دوست، هادی بلوری (42- مرتضی عزیزمحمدی)، وریا غفوری، شهباز ارگینوف (64- صابرمیرقربانی)، هادی اصغری
سرمربی: اصغرمدیرروستا

پیکان:
مسعود غلامعلی زاد، حسین معمار، روح الله سلطانی، لوییس کارلوس، حمید هدایتی، علی قربانی (89- مهدی تاجیک)، محمدرضا طهماسبی، محمود پوراسدالله، علیرضا عباسفرد (80 – مارسلو) ، ایمان رزاقی راد (92- روح الله عطایی) و سعید دقیقی.
سرمربی: حمید درخشان

شرح گل ها
:صفر- یک : ارسال کرنر محمدرضا طهماسبی از همه بازیکنان گذشت تا لوییز کارلوس روی تیر دوم با یک بغل پای ساده دروازه پاس را باز کند. ( دقیقه 63)
صفر- 2: پاس عمقی محمدرضا طهماسبی ، سعید دقیقی را با دروازه بان پاس تک به تک کرد تا او با یک ضربه نرم دومین گل تیمش را به ثمر برساند. (دقیقه 79)
یک- 2: پس از چند رفت و برگشت ضربه نهایی شاه علی دوست وارد دروازه شد ( دقیقه 86)
2-2: با خطای معمار روی قباخلو داور اعلام پنالتی کرد که ضربه پنالتی را یدالله اکبری تبدیل به گل کرد ( دقیقه 2+90)

بهترین بازیکن :
سعید دقیقی. هم گل زد و هم بازی بسیار خوبی را ارائه داد.او با سایقه بازی در پاس انگیزه زیادی برای این مسابقه داشت.

اتفاق ویژه:
حمید درخشان که سال گذشته مدام مزاحم مدیرروستا بود و سرانجام هم جانشین او شد، فاصله کمی تا برد داشت اما در نهایت با یک پنالتی دو امتباز اضافه را از دست داد.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 03-05-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

استقلال تهران2 ـ استقلال اهواز0؛ محمدی و سه امتیاز دیگر برای استقلال

استقلال گرچه حملات پرتعدادی نداشت اما این مسابقه را با تمام دردرسرهایش به نفع خود تمام کرد و 46 امتیاز شد تا موقتاً به رتبه سوم جدول صعود کند.

سایت گل-.
گل ها: صادقی(16)، سیدصالحی(46)
ورزشگاه: تختی اهواز تماشاگر 8 هزارنفر
داور: محسن قهرمانی
اخطار: خنی فر، شریفات(استقلال اهواز)، سیدصالحی، رحمتی، جان واریو(استقلال تهران)

استقلال اهواز:
حمیدرضا بابایی، جواد رزاقی، جاسم صادقی، هادی خنی فر، فرانک آتسو(82امیر شرفی)، دیگو ماکسیمو، میلاد میداودی، اسماعیل شریفات(83 خلیف اصل)، حسین ماهینی، عبدالله توحیدی، رضا معقولی(58 محمد فعال)
سرمربی: مهدی هاشمی نسب

استقلال تهران:
محمد محمدی، هادی شکوری(15خسرو حیدری)، امیرحسین صادقی، پژمان منتظری، حنیف عمران زاده، کیانوش رحمتی، حسین کاظمی، فرهاد مجیدی(89 مجتبی محبوب مجاز)، سیدمهدی سیدصالحی، سیاوش اکبرپور، محسن یوسفی(58 فابیو جان واریو)
سرمربی: صمد مرفاوی

شرح بازی:
وقتی در آبی ترین شهر ایران فقط 8 هزارنفر از داربی دو استقلال استقبال می کنند یعنی اینکه هیچ کدام از دو تیم موجب رضایت هواداران را فراهم نیاورده است. این بازی با این حال و هوا آغاز شد و با شعارهای مخالف هواداران متعصب استقلال اهواز به پایان رسید. استقلالی ها البته در تمام بازی تلاش خود را کردند. اما تجربه بازیکنان همتای تهرانی و البته درخشش محمدی مانع از این شد که اهوازی ها از 8 موقعیت خود حتی یک بار به گل برسند. استقلال اهواز که در لحظات آخر با سه بازیکن به سمت دروازه حریف یورش می برد امیدوار بود این بازی را مثل بازی پرسپولیس به سود خود تمام کند. اما اشتباه تأثیرگذار بابایی در نیمه اول و کم تجربگی بازیکنان همه چیز را علیه این تیم به پایان رساند. در این میان باید از شیوه منطقی استقلال هم بنویسم که درست مثل بازی با الاهلی حسابگرانه مسابقه را به نفع خود تمام کرد.

شرح گل ها:
1ـ0 (استقلال): روی یک ارسال از جناح راست و با اشتباه مسلم حمیدرضا بابایی توپ به امیرحسین صادقی رسید که او در حال درازکش با نوک پا ضربه را به گل تبدیل کرد.
2ـ0 (استقلال): هنوز تماشاگران سر جای خود نشسته بودند که فرهاد مجیدی با پاس عمقی در سمت چپ خود در گوشه محوطه شش قدم سیدصالحی را صاحب توپ کرد که او با بدون مزاحمت گل دوم تیمش را به ثمر رساند.

بهترین بازیکن:
استقلال اهواز با وجود دریافت دو گل چهره یک تیم بازنده را نداشت اما آنها به درخشش فوق العاده محمد محمدی، باختند. دروازه بان استقلال که 4 موقعیت مسلم گلزنی را از آبی پوشان اهوازی گرفت.

اتفاق ویژه:
استقلال اهواز در ادامه شکست های متوالی با همان 28 امتیاز در رده هفدهم قرار دارد شوک هاشمی نسب و عزیزی تا به حال نتیجه ای جز شکست برای اهوازی ها به ارمغان نداشته است هاشمی نسب که با لباس آرم مجید از روی نیمکت تیمش را هدایت می کرد در انتهای بازی از بی دقتی بازیکنانش انتقاد کرد.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 03-05-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

ذوب آهن 1ـ شاهین بوشهر0؛ بازگشت به کورس قهرمانی در دقیقه 96

ذوب آهن با یک پیروزی با ارزش خانگی سه امتیاز دیگر کسب کرد و با 52 امتیاز در رده دوم باقیماند این در حالی است که شاهین در ادامه نتایج ضعیف با 30 امتیاز در رده چهاردهم باقی مانده است.

گل: سید محمد حسینی(96) برای ذوب آهن
ورزشگاه فولادشهر
تماشاگر 1500 نفر
داور: سعید مظفری زاده
اخطار: قاضی(ذوب آهن)، نوری(شاهین بوشهر)

ذوب آهن: شهاب گردان، سیدمحمدحسینی، محمد صلصالی، فرشید طالبی، حسن اشجاری، محمد منصوری، اسماعیل فرهادی(56 محمدرضا خلعتبری)، قاسم حدادی فرد(75 مصطفی صالحی نژاد)، محمد قاضی(66محسن مسلمان)،سینا عشوری، ایگور کاسترو
سرمربی: منصور ابراهیم زاده

شاهین بوشهر: مجتبی روشن گر، عبدالله کرمی، محسن حمیدی، محسن ایران نژاد، اوبای ساندیز، ایوان پتروویچ، مهدی کیانی(63 حمیدرضا سلیمانی)، بهادرعبدی(44 مهدی نوری)، محمد احمد پوری، محمد ناصر شکرون، حبیب هوشیار(79 جمال حق شناس)
سرمربی: محمود یاوری

شرح گل:
1ـ0(ذوب آهن): ضربه کاشته صالحی نژاد در دهانه دروازه که توسط سیدمحمد حسینی مدافع پیش تاخته ذوب آهن تبدیل به گل شد و سه امتیاز شیرین را برای ذوب آهن واریز کرد.

بهترین بازیکن:
اگر بازی با نتیجه مساوی به پایان می رسید می شد عبدالله کرمی را به عنوان بهترین انتخاب کرد. اما سیدمحمد حسینی با گلزنی در دقیقه 96 موثرترین مرد میدان بود که عنوان بهترین را به خود اختصاص داد .

اتفاق ویژه:
اینکه تیمی در دقیقه 96 به گل برسد حتما اعتراض حریف را به دنبال خواهد داشت اما شاهینی ها که در نیمه دوم بارها با مصدومیت های بی دلیل وقت بازی را کشتند نمی توانستند اعتراضی به وقت اضافه سعید مظفری داشته باشند به هر حال مظفری زاده داوری است که در گرفتن وقت تلف شده ید طولایی دارد.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 03-05-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

ابومسلم 2ـ ملوان1؛ملوان در جاده افت

با اين برد ابومسلم 24 امتيازي شد اما همچنان در رده آخر جدول است و ملوان 36 امتيازي باقي‌ ماند. سرمربي ملوان در مورد سير نزولي اين تيم گفت: قبول دارم ملوان دچار مشكل شده است اما مشكل اصلي تيم مصدوميت بازيكنان است. ما پس از ديدار با استيل آذين تيم كامل خود را در اختيار نداشتيم.

گل ها: جرالد جونیور(10)، رضا ناصحی(84) برای ابومسلم، هادی عزیزی (11) برای ملوان
ورزشگاه ثامن الائمه تماشاگر 200 نفر
داور: تورج حق وردی
اخطار: محمد رجب زاده، امجد شکوه مقام (ابومسلم)، سعید سالارزاده، بابک پورغلامی، محمد رستمی، هادی عزیزی، مهرداد اولادی(ملوان)
اخراج: آلن باسیچ(ملوان)

ابومسلم: مجید غلامی، داود سیدعباسی، وحید عسگری، فرشاد بهادرانی، ابراهیم لوینیان، سعید خانی، علی حقدوست، محمدحسین رجب زاده، رضا ناصری، داود دانش دوست، جرالدجونیور
سرمربی: پرویز مظلومی

ملوان: مهدی رحیم زاده، سعید سالارزاده، هادی تأمینی، آلن باسیچ، بابک پورغلامی، محمد رستمی، پژمان نوری(46 آرش سرسریان)، هادی عزیزی(78آدریانو آلوز)، محمد حیدری، مهرداد اولادی، محمد نزهتی
سرمربی: فرهاد پورغلامی

شرح گل ها:
1ـ0(ابومسلم): ارسال داود دانش دوست از سمت چپ و از سوی کرنر با ضربه سر جونیور به گل اول ابومسلم تبدیل شد.
1ـ1(ملوان): دقیقه 11 در شلوغی جلوی دروازه و در یک رفت و برگشت توپ نصیب عزبزی شد که ضربه سهمگین بازی را از پشت شش قدم به گل مساوی بازی تبدیل شد.
2ـ1(ابومسلم): دقیقه 84 نفوذ دانش دوست از راست و سانتر این بازیکن با ضربه سر به رضا ناصحی تبدیل به گل دوم ابومسلم شد.

بهترین بازیکن:
داود دانش دوست روی هر دو گل ابومسلم نقش اول را داشت و در مجموع برنامه های تاکتیکی ابومسلم از جناح او طرح ریزی می شد.

اتفاق ویژه:
دقیقه 12 بعد از گل ملوانی ها بازیکنان که از لیست ملوان بیرون بودند همراه با برخی از تماشاگرهای خوشحالی کردند که چون نزدیک به هوادران ابومسلم بودند درگیری فیزیکی به وجود آمد که مسئولان زمین برای جدا وارد معرکه شدند.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 03-05-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

پرسپولیس 1ـ فولاد خوزستان0؛ قرمزها پله سوم را پس گرفتند

پرسپولیس در یک بازی دشوار و نه چندان پرهیجان سه امتیاز حساس و شیرین را به حساب خود واریز کرد تا به بردهای متوالی اش در لیگ ادامه بدهد. این در حالی است که تیم مجید جلالی پایین تر از حد انتظار نشان داد.پرسپوليس با اين پيروزي كه هفتمين برد پياپي (با احتساب دو ديدار جام حذفي)محسوب مي‌شود 49 امتيازي شد و بار ديگر رتبه سوم جدول را از استقلال پس گرفت.

گل: محسن خلیلی(50) برای پرسپولیس
ورزشگاه آزادی،
تماشاگر 20 هزارنفر
داور: محمود رفیعی
اخطار: جلال کاملی مفرد و ملادن بارتولویچ(فولاد)، کلاه کج(پرسپولیس)

پرسپولیس: میثاق معمارزاده، ابراهیم شکوری، مجتبی شیری، حمیدرضا علی عسگر، شیث رضایی، عادل کلاه کج، کریم باقری(75 میثم بائو)، حسین بادامکی، حوارملامحمد(87 علیرضا محمد)، محسن خلیلی، هادی نوروزی(65مجتبی زارع)
سرمربی: علی دایی

فولاد: حسین آشنا، جابا مجیری، جواد شیرزاد، جلال کاملی مفرد، سعید رمضانی(80کاوه رضایی)، علی همودی، سیامک سرلک، غلامرضا رضایی، بختیار رحمانی، ملادن بارتولویچ(63 نادر احمدی)، مهدی چمن آرای
سرمربی: مجید جلالی

شرح بازی:
در دقیقه 93 بازی زمانی که دوربین تلویزیون در یک نما دایی و جلالی را با هم نشان داد، بازی با یک گل به سود پرسپولیس به پایان رسیده بود علی دایی پنجمین برد متوالی در لیگ برای تیمش کسب کرده بود. بردی که حسابگرانه ترین و تاکتیکی ترین پیروزی تیم او محسوب می شد. پرسپولیس در تمام دقایق بازی به فولاد مسلط بود و با مهار غلامرضا رضایی و سیامک سرلک هرگز اجازه خودنمایی به این تیم نداد، تیمی که قبلا نشان داده چقدر در ضدحملات خطرناک است اما قرمزها در روزی که با احتیاط بیشتری بازی می کردند در حالی بازی را با یک گل به سود خود تمام کردند که به نظر هدف دایی همین بود یک پیروزی مقابل فولاد که از زمان حضور جلالی قابل احترام تر و خطرناک تر بازی می کند. البته تیم جلالی در بازی امروز چندان شجاع و تهاجمی نبود. آنها در تمام 90 دقیقه تحت تأثیر تیم پرسپولیس بودند و حتی بعد از گل خلیلی واکنش خاصی از خود نشان ندادند این برد با گل خلیلی برای پرسپولیس بسیار با ارزش است چرا که سپاهان فردا در جهنم تبریز کار سختی در پیش دارد.

شرح گل:
1ـ0(پرسپولیس): حرکت مجتبی زارع در محوطه جریمه و پاس او به ابراهیم شکوری با سانتر بی نقص وی توام شد و محسن خلیلی با یک ضربه سر زیبا گل برتری پرسپولیس را به ثمر رساند.

بهترین بازیکن:
شیث رضایی مدافع پرسپولیس که در اواخر بازی نیز بازوبند کاپیتانی را به بازو بست به همراه مجتبی شیری و عادل کلاه کج سه عنصر دفاعی پرسپولیس بودند که بدون اشتباه و مسلط بازی کردند.

اتفاق ویژه:
در نیمه اول بازی فرار هادی نوروزی از پشت مدافعان فولاد او را در شرایط تک به تک با دروازه بان قرارداد که این موقعیت با پرچم مشکوک کمک داور آفساید اعلام شد علی دایی بعد از این صحنه اعتراض شدیدی به تیم داوری داشت که همین مسأله باعث شد کمک داوران دیگر اشتباه قبلی را تکرار نکنند

نکته:
فولاد خوزستان پيش از اين بازي 11 بازي پياپي را واگذار نكرده بود. اين تيم از هفته شانزدهم كه در فولادشهر اصفهان مقابل ذوب‌آهن با يك گل شكست خورد، ديگر شكستي را متحمل نشد و ركورد شكست ناپذيري خود را به 11 هفته رساند، اما با شكست در اين ديدار اين ركورد سرانجام شكست تا فولادي‌ها با دست خالي تهران را ترك كنند.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 03-06-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاهان با یک امتیاز از تبریز برگشت

سپاهان در حالی که تراکتورسازی بازی به مراتب بهتری ارائه داد و در نیمه دوم موقعیت های بسیاری را از دست داد کسب یک امتیاز در تبریز قناعت کرد تا بتواند اختلاف امتیازش با ذوب آهن را به عدد 4 برساند. تراکتورسازی هم با این یک امتیاز در رده ششم باقی ماند.

گل ها: خیرخواه ( 4- تراکتورسازی) و توره (10- سپاهان)
ورزشگاه: یادگار امام
تماشاگران: حدود 75 هزار نفر
داور: یدالله جهانبازی
اخطار: توره و آل نعمه (سپاهان)

تراکتورسازی: مهدی ثابتی، مجتبی ترشیز، مصطفی اکرامی، علیرضا میرشفیعیان، حسینی، مهدی کیانی،جاسم کرار، علیرضا جلیلی، فرهاد خیرخواه (71- آلو ترائوره)، محمدابراهیمی، امیرمحبی (92- ابراهیم زاده)
سرمربی: فراز کمالوند

سپاهان: مهدی رحمتی، هادی عقیلی، سیدجلال حسینی، محسن بنگر، احسان حاج صفی، شاهین خیری (79- فرزاد حاتمی)، احمدجمشیدیان، حسین پاپی (46- احمدآل نعمه)، مهدی جعفرپور (46- آرماندوسا)، مهدی کریمیان و ابراهیم توره
سرمربی: امیرقلعه نویی

شرح گل ها:
صفر- یک ( تراکتورسازی): شوت محکم فرهاد خیرخواه از پشت محوطه جریمه دروازه سپاهان را باز کرد. ( دقیقه 4)
یک- یک: ارسال احسان حاج صفی با ضربه سر توره بازی را به تساوی کشاند. ( دقیقه 10)

بهترین بازیکن:
جاسم کرار. او با حرکاتش خط دفاع سپاهان را بارها و بارها به هم ریخت و هر کاری که دلش خواست انجام داد.

اتفاق ویژه:
کری های پیش از بازی میان تیم های سپاهان و تراکتورسازی باعث شد تا این بازی با حاشیه هایی از سکو ها همراه باشد و البته گزارشگر بازی بدون در نظر گرفتن حاشیه ها به گزارش بازی و تعریف از هواداران تبریزی پرداخت.
ولی نه...!! باید ترک کنم

پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)