بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال > اخبار فوتبال داخلی و خارجی

اخبار فوتبال داخلی و خارجی در این تالار به اخبار فوتبال داخل و خارج از کشور پرداخته میشود

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 11-04-2010
ramin abi آواتار ها
ramin abi ramin abi آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 80

26 سپاس در 7 نوشته ایشان در یکماه اخیر

تقويم ورزشي امروز پنجشنبه

آغاز هفته چهاردهم مسابقات فوتبال ليگ برتر باشگاه‌هاي کشور و برگزاري مرحله نيمه نهايي مسابقات فوتبال قهرماني نوجوانان آسيا از اهم رويدادهاي ورزشي امروز است.

امروز پنجشنبه سیزدهم آبان‌ماه سال 1389هجری شمسی، مصادف است با بیست و هفتم ذیقعده سال 1431 هجری قمری و برابر است با چهارم نوامبر سال 2010 میلادی.

- هفته چهاردهم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور امروز با برگزاری دیدارهای زیر آغاز می‌شود:
* ملوان بندرانزلی - فولادخوزستان، ساعت 15، ورزشگاه تختی بندرانزلی
* تراکتورسازی تبریز - پیکان قزوین، ساعت 15، ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز
* ذوب آهن اصفهان - پاس همدان، ساعت 15، ورزشگاه ذوب آهن فولادشهر
* صنعت نفت آبادان - استقلال تهران، ساعت 15:30، ورزشگاه تختی آبادان

- هفته دوازدهم مسابقات فوتسال لیگ برتر باشگاه‌های کشور امروز با برگزاری دیدارهای زیر آغاز می‌شود:
* شرکت ملی حفاری ایران - علم و ادب سایپا مشهد، ساعت 15، سالن نفت اهواز
* صنایع گیتی پسند اصفهان - پرسپولیس تهران، ساعت 15، سالن پیروزی اصفهان
* آرش بتن قزوین - فولادماهان سپاهان، ساعت 15، سالن شهیدبابایی قزوین

- مرحله نیمه نهایی مسابقات فوتبال قهرمانی نوجوانان آسیا امروز با برگزاری دیدارهای زیر پیگیری می‌شود:
* ازبکستان - استرالیا، ساعت 12:30، ورزشگاه مرکزی پاختاکور
* کره شمالی - ژاپن، ساعت 16، ورزشگاه مرکزی پاختاکور

منبع : سايت www.football3.ir
89/8/13

جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 11-04-2010
ramin abi آواتار ها
کاربر فعال

ليگ قهرمانان اروپا
آلگري: تساوي با رئال به ضرر ميلان ولي عادلانه بود

سرمربي تيم فوتبال آ.ث ميلان ايتاليا گفت: تساوي اگرچه به ضرر ميلان بود ولي عدالت ميان ما و رئال برقرار شد.
به نقل از سايت يوفا، ماسيميليانو آلگري اظهار داشت:فکر مي کنم تساوي با رئالي ها اگرچه به سود ما نبود، ولي نتيجه اي عادلانه است. زيرا آنها بيشتر از ما صاحب موقعيت شدند.
او افزود: با تساوي دقيقه 90 به جاي برد 2 بر يک ، ما همچنان نياز به يکسري اصلاحات داريم. ميلان بايد بازهم پيشرفت کند و معايب را برطرف سازد، البته من حتي با اين نتيجه از تيمم راضي هستم. چون بازيکنان با تمام وجود کار کردند.
وي ادامه داد: به لحاظ حرفه اي دوست داشتم برنده از اين مسابقه خارج شويم. چون کسب هرسه امتياز بازي به وضعيت ما در گروه ثبات بيشتري مي داد.
اين مربي در مورد اينزاگي که هر دو گل تيمش را زد، نيز بيان کرد: به اعتقاد من او يکي از بهترين بازي هايش را انجام داد و ثابت کرد هنوز خيلي چيزها براي عرضه دارد.
تيم تحت رهبري اين مربي شب گذشته در ورزشگاه سن سيرو در حاليکه مي توانست 2 بر يک کهکشاني هاي مادريدي را شکست دهد، بخاطر گلزني دقيقه 90 پدرو لئون، بازيکن سفيد پوشان به تساوي 2 بر 2 خانگي قناعت کرد تا در فاصله دو هفته مانده به پايان مرحله گروهي ليگ قهرمانان اروپا، شاهد قطعي شدن صعود رقيب مادريدي خود باشد.

89/8/13

قدیمی 11-04-2010
ramin abi آواتار ها
کاربر فعال

ليگ قهرمانان اروپا
فان خال: با نتيجه اي خوب صعود كرديم

سرمربي تيم فوتبال بايرن مونيخ آلمان گفت: با کسب نتيجه اي خوب برابر حريف رومانيايي صعود خود را به مرحله بعدي ليگ قهرمانان اروپا قطعي کرديم.
ه نقل از سايت يوفا، لويي فان خال اظهار داشت: کسب چهار گل برابر کلوژ براي بايرن نتيجه اي ارزشمند و خوب است. اين برد پرگل در حالي بدست آمد که ما جمع زيادي از نفرات خود را در اختيار نداشتيم ولي مجوز صعود به دور حذفي را دريافت کرديم.
وي افزود: بار ديگر شاهد درخشش بازيکنان مان بوديم. بخصوص ماريو گومز که سه گل براي بايرن به ثمر رساند. فکر مي کنم مي توانيم در آينده از وجود اين مهاجم بهتر استفاده کنيم.
بايرني ها شب گذشته در گروه پنجم 4 گل در خانه کلوژ زدند تا با 12 امتياز تيم اول اين گروه براي صعود نام گيرند.

89/8/13

قدیمی 11-04-2010
ramin abi آواتار ها
کاربر فعال

مورينيو: گل دوم اينتزاگي آفسايد بود

مربي باشگاه مادريدي معتقد است که با گلي که پدرو لئون وارد دروازه ميلان نمود و بازي را به تساوي 2-2 کشاند، عدالت رعايت شد
ژوزه مورینیو، مربی پرتغالی باشگاه رئال مادرید معتقد است که تیمش شایستگی به مراتب بیشتری از کسب تساوی 2-2 با میلان داشت.
از نظر آقای خاص، گل دوم فیلیپو اینتزاگی و میلان آفساید بود و زمانی که پدرو لئون در وقت های تلف شده بازی، گل تساوی رئال را به ثمر رساند، عدالت رعایت شد.
اولین گل بازی را گونسالو ایگواین به ثمر رساند و بعد از آن دو گل اینتزاگی تیم میزبان را پیش انداخت. در نهایت این پدرو لئون بود که با گلزنی دردقیقه 94 بازی را به تساوی کشاند.
مورینیو در پایان این دیدار به اسکای سپورت ایتالیا گفت:« گل اول میلان از روی اشتباه په په به ثمر رسید ؛ چرا که او سر خورد و میلان به گل رسید. این شرایط بسیار ضعیفی برای ما بود. گل دوم هم که به وضوح آفساید بود ولی نمی خواهم راجع به این موضوع صحبت کنم.»
مربی رئال ادامه داد:« ما بازی فوق العاده ای را به نمایش گذاشتیم و در نیمه اول خیلی خوب بودیم. ما شخصیت تیم میلان را دیدیم و نه یک فوتبال فوق العاده. ولی باید به یاد داشت که میلان تیمی باتجربه در رقابتهای لیگ قهرمانان اروپاست. ما رئیس میدان بودیم. ریسک زیادی کردیم ولی گل پدرو لئون اوضاع را به راه کرد. رئال مادرید قوی ترین تیم است؟ما باید بهتر شویم.ما مهارت کافی را داریم. همه بازیکنان تیممان جوان هستند و کار زیادی پیش رو داریم. اگر کار کنیم، می توانیم قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شویم.»

89/8/13

قدیمی 11-04-2010
ramin abi آواتار ها
کاربر فعال

كعبى: استيل آذين با شكست راه آهن از بحران خارج مى شود

حسين کعبى هافبک تيم فوتبال استيل آذين معتقد است با پيروزى مقابل راه آهن شهررى اين تيم از بحران خارج مى شود.
ى درعين حال درباره تيم راه آهن شهررى نيز گفت: راه آهن تيم بسيار خوبى است به طوريکه طى ۶ بازى گذشته نتايج مناسبى کسب کرده اند.به گفته وى اين تيم در ديدار مقابل استقلال نيز مستحق شکست نبود آنها در اين بازى نشان دادند که چه تيم قدرتمندى هستند. کعبى درباره قرارداد بازيکنان و مطالبات آنها از باشگاه استيل آذين و شايعات در اين خصوص نيز گفت: خوشبختانه باشگاه به تعهدات مالى خود عمل نموده و تمامى مطالبات معوق و فعلى بازيکنان را پرداخت کرده است از اين رو مشکلى دراين ارتباط وجود ندارد.

89/8/13

قدیمی 11-04-2010
ramin abi آواتار ها
کاربر فعال

كاسيميرو: مقابل استقلال نتيجه خوبى مى گيريم

آلفردو کاسيميرو سرمربى تيم فوتبال نفت آبادان گفت: استقلال را به خوبى مى شناسم و مى دانم که مقابل اين تيم نتيجه خوبى مى گيريم.
وى در مورد شرايط نفت عنوان کرد: بازيکنان نفت مقابل تماشاگران خودى بهتر ازمسابقات خارج از خانه هستند و مقابل تيم هاى بزرگ نمايش بهترى دارند. او افزود: من به نتيجه گرفتن مقابل استقلال اميدوار هستم چون مى دانم که هواداران آبادانى تيم خود را تنها نمى گذارند. استقلال هم تيم بزرگى است. مظلومى قبلا در آبادان کار کرده و با فوتبال خوزستان آشنا است اما من هم شناخت خوبى از اين تيم دارم. فيلم بازى هاى استقلال را ديده ام و به خوبى آنها را آناليز کرده ام. فکر مى کنم دو تيم بازى جذاب و تماشايى انجام دهند. سرمربى نفت آبادان يادآور شد: از بازيکنان خواسته ام مسابقه قبلى و باخت به پيکان را فراموش کنند و تمرکز خود را به بازى فردا بگذارند. البته ما مقابل پيکان واقعا خوب نبوديم. نمى دانم چرا در بيرون از آبادان نمى توانيم همان بازى هاى خانگى را انجام دهيم؟ کاسيميرو خاطرنشان کرد: اکنون فشار روى تيم ما وجود دارد. من از بازيکنان خواسته ام برنامه هايم را در زمين پياده کنند تا نتيجه بگيريم و مسئولان عالى رتبه شرکت نفت به لحاظ مالى ديد بهترى نسبت به تيم پيدا کنند. بازيکنان تيم تاکنون بابت پيروزى هاى به دست آمده پاداشى نگرفته اند.

89/8/13

قدیمی 11-04-2010
ramin abi آواتار ها
کاربر فعال

همه غايبان نيجريه مقابل ايران

رييس کميته فني فدراسيون فوتبال نيجريه :ما مي خواهيم تغييراتي را در تيم نيجريه بوجود آوريم از اين رو قرار نيست تمامي بازيکنان خود را مقابل ايران در اختيار داشته باشيم.

ژوزف يوبا'' کاپيتان تيم فوتبال نيجريه ، اين تيم را براي ديدار دوستانه با تيم ايران همراهي نمي کند. ''استين گواوئن'' سرمربي تيم فوتبال نيجريه براي ديدار دوستانه با تيم ايران 20 بازيکن را به اردوي آماده سازي اين تيم دعوت کرد که نام ''يوبا''‌کاپيتان و مدافع با تجربه تيم نيجريه در آن وجود ندارد.
براساس اين گزارش ، کادرفني تيم فوتبال نيجريه همچنين به ''ونسنت انيه ما'' دروازه بان اصلي اين تيم استراحت داد و اين بازيکن که در جام جهاني آفريقاي جنوبي از دروازه تيم نيجريه محافظت مي کرد در کاروان نيجريه براي سفر به تهران حضور ندارد. ايمانوئل اکبيمي رييس کميته فني فدراسيون فوتبال نيجريه گفت‌: ما مي خواهيم تغييراتي را در تيم نيجريه بوجود آوريم از اين رو قرار نيست تمامي بازيکنان خود را مقابل ايران در اختيار داشته باشيم.
بر اين اساس در ديدار با تيم ايران ''جان اوبي مايکل '' بازيکن خط مياني تيم چلسي انگليس ، ''پيتر اودموينجي '' مهاجم تيم وست برومويچ انگليس و ''ويکتور اوبينا'' در ترکيب تيم نيجريه غايب هستند.

89/8/13

قدیمی 11-04-2010
ramin abi آواتار ها
کاربر فعال

پرسپوليس و نفت پس از 23 سال به هم رسيدند

اين اولين بازي پرسپوليس و نفت تهران پس از 23 سال است؛ دو تيم قديمي پايتخت که قبلا 5 بار با هم روبرو شده اند و هر 5 بازي را پرسپوليس برده است.

در هفته چهاردهم لیگ برتر، تیمهای پرسپولیس و نفت تهران در روز 14 آبان ماه به مصاف هم می روند. این اولین رویارویی دو تیم قدیمی تهرانی در لیگ برتر است، چرا که نفت در این فصل لیگ برتری شده است و در ادوار گذشته لیگ های کشوری نیز نفت حضور نداشت.
دو تیم تاکنون 5 بار در مسابقات رسمی باهم روبرو شده اند که در هر 5 بازی پرسپولیس به پیروزی رسیده است. اولین دیدار رسمی پرسپولیس و نفت در جام باشگاههای تهران سال 60 بود که پرسپولیس 2-1 و با گل های فتح آبادی و کارگر بازی را از نفت برد. در سال 61 پرسپولیس با هت تریک ناصر محمدخانی 3- صفر نفت را شکست داد و در همان سال در جام حذفی نیز 2- صفر پیروز شد. در فصل 62 با گل پروین و در فصل 66 با گل کارگر با نتایج مشابه 1- صفر پیروز شد. این اولین رویارویی پرسپولیس و نفت تهران پس از 23 سال است که قرار است در ورزشگاه آزادی برگزار شود.

حسین فرکی سرمربی تیم نفت تهران یک مربی از مکتب پاس بزرگ محسوب می شود که سابقه حضور کوتاه مدتی نیز در پرسپولیس دارد. فرکی در سال 60 و پس از اینکه پاس موفق به حضور در دسته اول باشگاههای تهران نشد، به همراه بسیاری از بازیکنان بزرگ این تیم از پاس جدا شد و به پرسپولیس آمد. فرکی فقط حدود 3 ماهی در پرسپولیس بود و در این مدت 2 بازی رسمی برای پرسپولیس انجام داد. او در مرداد ماه سال 1360 با پیشنهادی از امارات مواجه شد و پرسپولیس را به مقصد الشعب امارات ترک کرد.
در بین بازیکنان فعلی حاضر در دو تیم فقط اکبر صغیری بازیکن تیم نفت سابقه حضور در پرسپولیس را داشته است. صغیری در نیم فصل لیگ نهم پیراهن پرسپولیس را بر تن داشت و در نیم فصل دوم به تیم نفت تهران پیوست و با این تیم به لیگ برتر آمد.
اما مشهورترین چهره مشترک بین دو تیم محمد مایلی کهن است که در سال 1354 برای این تیم بازی می کرد و آقای گل باشگاههای تهران شد. مایلی کهن بعد از درخشش در تیم نفت به پرسپولیس پیوست و تا پایان دوران فوتبالش پیراهن قرمز را بر تن داشت.

89/8/13
قدیمی 11-04-2010
ramin abi آواتار ها
کاربر فعال

شکايت وينگادا پرسپوليس را تهديد مي کند

شکايت نلو وينگادا سرمربي سابق پرسپوليس از اين باشگاه وارد مراحل پيچيده و خطرناکي مي شود که ممکن است به ضرر سرخپوشان تمام شود.
حبیب کاشانی سرپرست باشگاه پرسپولیس در نشست خبری امروز پرسپولیسی ها گفت: در سال 86 که مديرعامل پرسپوليس بودم به خاطر تاخیر در پرداخت حقوق خارجی های پرسپولیس شش امتياز از ما کسر شد و شکايت وينگادا نيز از پرسپوليس جدي است. چرا که وي در سال 87 در پرسپوليس مربيگري کرده و طبق امضاي اعضاي هيات مديره قرار بوده مبلغ قرارداد وي پرداخت شود که تا امروز پرداخت نشده است و فیفا تهدید کرده است که در صورت تاخیر در پرداخت حقوق معوقه وی از پرسپولیس امتیاز کم می شود.
گفتنی است این مربی پرتغالی مبلغ 348 هزار دلار از پرسپولیس طلبکار است که به جز این مبلغ وی ادعای 142 هزار دلار ديگر را نیز به عنوان جریمه دیرکرد در پرداخت از پرسپولیس کرده است که با رایزنی های طرفین قرار شده است از جریمه صرفنظر کند .

89/8/13

قدیمی 11-04-2010
ramin abi آواتار ها
کاربر فعال

تيم ملي نيجريه با دو سرمربي به مصاف ايران مي‌رود!

تيم ملي فوتبال نيجريه براي برگزاري ديدار روز 26 آبان برابر ايران دو سرمربي را با خود به تهران خواهد آورد.
تیم ملی فوتبال نیجریه با سرمربی حال حاضر خود برای دیدار دوستانه با تیم ایران به تهران می آید اما قرار است در این بازی سرمربی جدید نیجریه نیز از جایگاه عملکرد این تیم را ارزیابی کند.
سایت فدراسیون فوتبال ضمن اعلام این خبر نوشت: تیم ملی نیجریه 26 آبان 89 در ورزشگاه آزادی تهران تحت مربیگری استین اگواوئن به مصاف تیم ایران خواهد رفت. کمیته فنی فدراسیون فوتبال نیجریه روز پنجشنبه با استفن کشی و سامسون سیاسیا به عنوان گزینه های جانشینی مربی فعلی تیم ملی این کشور گفت و گو خواهد کرد.

گفته می شود یکی از آنها ظرف چهار روز آینده به عنوان مربی جدید انتخاب شده و از روز 10 آذر رسما فعالیت خود را آغاز خواهد کرد. کریستوفر گرین از اعضای کمیته اجرایی فدراسیون نیجریه در این باره اعلام کرده است که مربی جدید همراه تیم به تهران می آید تا از نزدیک عملکرد بازیکنان را ارزیابی کند.

اگوآوئن هم بعد از بازی با ایران از مربیگری تیم ملی نیجریه کناره گیری می کند تا هدایت تیم المپیک این کشور را بر عهده بگیرد.

89/8/13

پاسخ

برچسب ها
فوتبال, مسی, اوباما

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)