بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال > اخبار فوتبال داخلی و خارجی

اخبار فوتبال داخلی و خارجی در این تالار به اخبار فوتبال داخل و خارج از کشور پرداخته میشود

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 11-04-2010
ramin abi آواتار ها
ramin abi ramin abi آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 80

26 سپاس در 7 نوشته ایشان در یکماه اخیر

پرس: اوزيل بهترين بازيکن دنياست

رئيس باشگاه رئال مادريد در صحبتهايي زبان به تمجيد از مسعوت اوزيل گشوده و او را برترين بازيکن دنيا ناميده و البته از سامي خديرا هم تمجيد کرده است

فلورنتینو پرس، رئیس باشگاه رئال مادرید در صحبتهایی با نادیده گرفتن کریس رونالدو اعلام کرد که مسعوت اوزیل بهترین بازیکن دنیاست
رئیس باشگاه رئال مادرید در صحبتهایی گفت:« از نظر من ، اوزیل بهترین بازیکن دنیاست.» اوزیل تنها بازیکن آلمانی ای نیست که مورد تحسین مسئولان رئال قرار گرفته. در دیدار گذشته رئال مقابل ارکولس، سامی خدیرا، دیگر ستاره آلمانی رئال هم مورینیو زبان به تمجید از خدیرا گشوده بود
مورینیو در رابطه با خدیرا گفته بود:« او درهر جناحی فوق العاده است. در میانه میدان، در مرکز خط دفاع و به جای په په، او فوق العاده بود. به نظر من خدیرا بهترین بازیکن آن میدان بود.»
پرس در صحبتهایی در تمجید از خدیرا گفت:« یک روز خدیرا در جمع یکی از بهترین بازیکنان دنیا خواهد بود.»

منبع : سايت www.football3.ir
89/8/13

جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 11-04-2010
ramin abi آواتار ها
کاربر فعال

ISN - در تازه ترين رده بندى فدراسيون بين المللى آمار و تاريخ تيمهاى فوتبال ذو ب آهن و مس با صعود ۳۶ و ۹ پله اى روبرو شدند، اما سپاهان و استقلال ۹ و يك پله سقوط كردند.در تازه ترين رده بندى فدراسيون بين المللى آمار و تاريخ تيمهاى فوتبال ذو ب آهن و مس با صعود ۳۶ و ۹ پله اى روبرو شدند، اما سپاهان و استقلال ۹ و يك پله سقوط كردند. به نقل از فدراسيون بين المللى آمار و تاريخ فوتبال جهان، تيم ذوب آهن اصفهان در پى موفقيتهاى اخير خود در عرصه رقابتهاى ليگ قهرمانان آسيا و راهيابى به ديدار نهايى، در اين رده بندى كه تا پايان ماه اكتبر است، با كسب ۱۲۱ امتياز از رده ۱۵۰ با صعود ۳۶ پله اى روبه رو شد و به رتبه ۱۱۴ رسيد.شاگردان منصور ابراهيم زاده در اين جايگاه در كنار روبين كازان روسيه، پائوك يونان و كاشيما آنتلرز ژاپن جاى گرفتند. سپاهان ديگر تيم مطرح ديار نصف جهان در اين رده بندى با سقوط ۹ پله مواجه شد و با كسب ۹۰ امتياز از رده ۱۹۴ به ۲۰۳ تنزل يافت. استقلال نيز يك رده سقوط كرد و با ۸۱ امتياز از رده ۲۴۵ به ۲۴۶ رسيد و همطراز با روبيو پاراگوئه، زستافونى گرجستانى، اونام مكزيك، سوئز مصر قرار گرفت. مس كرمان ديگر تيم ايرانى حاضر در اين گزينش با ۶۶ امتياز از رده ۳۵۷ با صعود ۹ پله اى مواجه شد و در رده ۳۴۸ همراه با تيم هايى همچون گرونينگن هلند، شباب اردن، ملبورن استراليا و هرن ون هلند جاى گرفت.
پنجشنبه 13 آبان 1389
قدیمی 11-04-2010
ramin abi آواتار ها
کاربر فعال

اكبرپور: يك پيروزى براى خروج از بحران كافى است
تهران IranSport.Net - سياوش اكبرپور هافبك تيم فوتبال استيل آذين مى گويد تيمش مى تواند با پيروزى مقابل راه آهن شرايط بهترى در جدول رده بندى پيدا كند.وى اظهار داشت: بعد از شكست ناعادلانه مقابل پرسپوليس شرايط خوبى نداريم و بايد در ديدار بعدى حتما به پيروزى برسيم.او ادامه داد: همه كسانى كه بازى استيل آذين و پرسپوليس را ديدند، مى گويند حق تيم ما در اين ديدار باخت نبوده است. ما در عين شايستگى شكست خورديم و نشان داديم انتقاد از ستاره هاى اين تيم منطقى نيست. ما با جان و دل بازى مى كنيم و حداكثر توان خود را به كار مى گيريم تا تيم پيروز شود اما بدشانسى و اشتباهات فردى بلاى جان تيم ماست.اكبرپور با اشاره به ديدار استيل آذين و راه آهن گفت: بازى راه آهن مقابل استقلال را ديدم. تيم تارتار واقعا خطرناك است و كوچكترين غفلت مقابل راه آهن به ضرر ما تمام مى شود. با تمام توان براى شكست دادن اين تيم مى رويم زيرا يك پيروزى استيل آذين را از بحران خارج مى كنند.وى در پايان افزود: هيچ بازيكنى در استيل آذين كم كارى نمى كند و همه به اندازه توان خود براى نتيجه گرفتن تيم تلاش مى كنند.

تاريخ مخابره پيام:پنجشنبه 13 آبان 1389
قدیمی 11-04-2010
ramin abi آواتار ها
کاربر فعال

درخشان: سعى مى كنم جايگاهمان را در جدول ارتقا دهم
تهران IranSport.Net - حميد درخشان سرمربى تيم فوتبال شهردارى تبريز اميدوار است اين تيم با تلاش مديرعامل باشگاه و همت بازيكنان در ليگ برتر ماندگار شود.وى گفت: قبل از اينكه من به اين تيم بيايم شرايط خوبى نداشتند، در حال حاضر هم شرايط نرمال نيست اما ۲ عامل من را به كارم دلگرم مى كند: يكى مديرعامل تيم است كه خيلى تلاش مى كند شرايط بهترى داشته باشيم و عامل ديگر بازيكنان و دست اندركاران تيم هستند. او خاطرنشان كرد: هيچ قولى نمى دهم كه در پايان ليگ كجاى جدول باشيم اما سعى مى كنم جايگاهمان را در جدول ارتقا دهيم. با انگيزه اى كه در بچه ها مى بينم بيشتر از قبل اميدوار مى شوم به هدفمان كه ماندن در ليگ برتر است دست يابيم. وى درباره بازى با شاهين بوشهر اظهارداشت: بازى سختى را در بوشهر داريم اما با تلاش بچه ها و انگيزه اى كه در آنها مى بينم به اميد خدا دست پر بر مى گرديم.سرمربى تيم شهردارى تبريز با اشاره به دستيارانش در اين تيم گفت: آنها را حفظ خواهم كرد، بهاءالدين پناهى اكنون كمك بسزايى به من مى كند و تنها مربى بدنسازمان كه خيلى هم براى تيم زحمت كشيده با نظر خودش از تيم جدا خواهد شد و مسعود مطمنى كه قبلا در پيكان حضور داشت را به شهردارى مى آورم.وى در پايان درباره شكايتش از مديرمسئول يكى از سايتهاى خبرى كه برايش مشكل ساز شده بود، تصريح كرد: هنوز رضايتى نداده ام. من براى رضايتم شرطى داشتم كه هنوز از طرف آنها اجرا نشده است. از آنها خواسته بودم كه در سايتشان عنوان كنند در مورد من اشتباه كرده بودند اما تاكنون اين اتفاق رخ نداده است.

قدیمی 11-04-2010
ramin abi آواتار ها
کاربر فعال

نصرتى: تراكتورسازى به بلوغ تاكتيكى رسيده است
تهران IranSport.Net - محمد نصرتى مدافع تيم فوتبال تراكتورسازى گفت: در ۲ ، ۳ بازى اخير مى توانستيم امتيازات لازم را كسب كنيم اما بدشانس بوديم.وى گفت: درباره شرايط فعلى تيم تراكتورسازى اظهارداشت: تيم ما در شرايط خوبى بسر مى برد و با آمادگى كامل به ديدار با پيكان مى رويم. درست است پيكان در انتهاى جدول قرار دارد اما به اين موضوع اهميتى نمى دهيم و فقط به گرفتن امتياز اين ديدار فكر مى كنيم. خدا را شكر تراكتورسازى به بلوغ تاكتيكى رسيده است و بچه هاى تيم با هم هماهنگ شده اند و واقعا معنى كلمه تيم را مى توان در تراكتورسازى پيدا كرد. اميدوارم بتوانيم بهترين تيم ليگ شويم.او ادامه داد: در ۲ ، ۳ بازى اخير مى توانستيم امتيازات لازم را كسب كنيم. بازيهاى سنگينى داشتيم و متأسفانه بدشانس بوديم اما تمام تلاشمان را مى كنيم تا در كورس مدعيان باقى بمانيم.نصرتى اظهارداشت: در بازى با سپاهان هم اگر بدشانس نبوديم بايد يك امتياز مى گرفتيم. اميدوارم بتوانيم در بازهاى آينده جبران كنيم.

قدیمی 11-04-2010
ramin abi آواتار ها
کاربر فعال

دايى: در ايران مديران ناكام فقط مى خندند
تهران IranSport.Net - سرمربى پرسپوليس گفت: در ژاپن مسئولى كه دچار اشتباه مى شد هاراگيرى مى كرد و خودش را از بين مى برد اما در اينجا فقط مى خندند و حق اين و آن را ضايع مى كنند. على دايى در نشست خبرى باشگاه پرسپوليس به سطالات خبرنگاران پاسخ داد. متن كامل صحبت هاى سرمربى پرسپوليس به شرح زير است:
شكايت از فدراسيون را از طريق قانونى پيگيرى مى كنم
دايى در پاسخ به اين سوال، كه پرونده شكايت وى از فدراسيون فوتبال براى دريافت حق و حقوق مربيگرى به كجا انجاميد و آيا او به فيفا شكايت كرده است يا نه گفت: در اين مورد فقط يك توضيح كوتاه مى دهم. روند اين پرونده از طريق مراجع قانونى طى مى شود و من حقوق خودم را از طريق قانونى پيگيرى مى كنم و اجازه نمى دهم حقم پايمال شود.
پرسپوليس ژانويه در تركيه به ميدان مى رود
وى درباره اردوى تركيه در دى ماه گفت: تورنمنت تركيه با حضور اينتراخت فرانكفورت، كلن آلمان، آنتاليا يا ترابوزان تركيه و پرسپوليس در ژانويه ۲۰۱۱ انجام مى شود.
يك خداحافظى باشكوه و بى نظير براى كريم باقرى
به غير از تورنمنت تركيه در نظر داريم با يك تيم بسيار بزرگ بازى كرده و خداحافظى باشكوهى را براى كريم باقرى ترتيب دهيم. باقرى زحمات زيادى براى فوتبال ايران كشيده بنابراين قصد داريم مسابقه اى ترتيب دهيم و باقرى در يك شرايط خوب از فوتبال خداحافظى كند.
در اختيار نداشتن ملى پوشان بزرگترين مشكل پرسپوليس
مشكل اصلى ما تعطيلات نيست، مشكل اصلى اين است كه ما در تعطيلات همه نفرات را در اختيار نداريم. مثلا هادى نوروزى را سالم از ما مى گيرند و مصدوم تحويل مى دهند. براى آماده شدن دوباره نوروزى سه هفته زمان نياز داريم. من نمى دانم در تمرينات چگونه بازيكنان را تمرين مى دهند چون آنجا نيستم اما آنچه محرز است اين است كه من نفراتم را ناآماده مى گيرم. محمد نورى سالم مى رود و ناآماده برمى گردد و من بايد سه هفته روى اين بازيكن كار كنم تا آماده شود. عليرضا حقيقى كنار من نشسته است. خيلى از بازيكنانم را به تيم ملى مى برنند و آنجا روى نيمكت قرارشان مى دهند. من اگر همه نفراتم را در اختيار داشته باشم قول مى دهم كه پرسپوليس بهتر خواهد شد كما اينكه در دو هفته اخير شاهد بوديم روند ما بهتر شده است. براى حضور در تيم اميد دو تا از بهترين بازيكنانم را مى گيرند در حالى كه من براى آنها جايگزين ندارم و نمى توانم بروم از خارج بازيكن بياورم. كسى كه در اميد بارها بازى كرده را دعوت نمى كنند اما غلامرضا رضايى را مى برند. اين مسائل باعث مى شود تيم ما افت كند.
ماجراى شيث و آرامش پرسپوليس
از روزى كه آمدم در مسائل فنى حبيب كاشانى دخالتى نداشت و خوشبختانه همواره در كنار من بوده و در مورد پرونده شيث رضايى نيز اختيار تام را به من داد. از روزى كه به پرسپوليس آمدم هدفم آرامش دادن به اين تيم بود و تصميم گرفتم با دور كردن حاشيه ها و آنچه كه به صلاح تيم است، قدم بردارم. براى من همه بازيكنان يكسان هستند. همه بايد به روند ايده آل پرسپوليس كمك كنند و هر كس خدشه اى به اين روند وارد كند از سيستم ما خارج خواهد شد.
پيام دايى به كريمى: ديگر اسم ها فوتبال بازى نمى كنند
در مورد اينكه آيا على كريمى سال بعد به پرسپوليس برمى گردد يا نه بايد بگويم كه نام پرسپوليس بزرگتر از نام دايى يا امثال من است. خيلى ها به اين تيم مى آيند و مى روند. بدون شك خودم روزى اين پرسپوليس را تحويل خواهم داد و آن چيز كه مهم است نام پرسپوليس است. يكى از عواملى كه مى تواند اين تيم را موفق كند اين است كه نفرات آماده و جوان كه بخواهند با جان و دل براى پرسپوليس تلاش كنند بايد در اين تيم بازى كنند.
براى من اسم ها بازى نمى كنند. با كريمى يا هر كسى ديگرى كه باشد اگر بتوانم خدمتى كنم از وى استفاده مى كنم. متاسفانه در فوتبال ايران خيلى ها به دنبال اسامى هستند.
حميد على عسكرى جوانى بود كه سال گذشته كسى او را نمى شناخت اما الان اين بازيكن جوان يك وزنه براى تيم من است. بازيكنان جوان دوست دارند پيشرفت كنند و من نيز علاقمندم با چنين نفراتى كار كنم. كريمى بازيكنى است كه من احترام خاصى به وى قائلم و فوتبالش را قبول دارم اما شرايط فرق كرده و امروزه ما نمى توانيم با اسم ها تيم را ببنديم و نتيجه بگيريم. من اگر براى سال آينده در پرسپوليس باشم بهترين ها را جذب خواهم كرد كه بتوانند هواداران را راضى كنند.
بزرگترين اشتباهم همكارى با فدراسيون كنونى بود
بزرگترين اشتباه ورزشى ام همكارى با فدراسيون كنونى بود و ديگر چنين اشتباهى را تكرار نمى كنم. من از شما مى پرسم آيا مسئولان فدراسيون به غير از خودشان شخص ديگرى را به جاى خود معرفى كرده اند؟ آيا آنها از فوتباليست هاى قديمى و تحصيل كرده كسى را به جايى معرفى كرده اند؟ من عضو افتخارى فيفا بودم و الان عضو رسمى كميته فوتبال فيفا هستم. آيا كسى من را به آنجا معرفى كرد؟ من اگر به جايى رسيدم با تلاش و كوشش خود و عنايت خداوند بوده است.
در ژاپن مسئولان به دليل اشتباه خودكشى مى كنند و در ايران مى خندند
چرا يك بار به جاى تائيد سرمربى سيستمى كه كارش را درست انجام نمى دهد عوض نمى شود؟ من به غلط يا درست به عنوان سرمربى تيم ملى انتخاب شدم اما چرا كسى كه من را به عنوان سرمربى انتخاب كرد كنار گذاشته نمى شود؟ ديوارى كوتاه تر از مربيان پيدا نمى شود و مثل آب خوردن اخراج مى شوند. در ژاپن مسئولى كه اشتباه مى كرد در گذشته هاراگيرى مى كرد و خودش را از بين مى برد اما در اينجا فقط مى خندند و حق اين و آن را ضايع مى كنند.
امروز در دادگاه ماليات بودم كه با فدراسيون فوتبال داشتم و در خيلى از جبهه ها بايد بجنگم با آقايان. متاسفانه لايحه اى را خودشان نوشته اند و زير آن را امضا كرده و به فدراسيون فوتبال داده اند را مى گويند اشتباه است. ما اشتباه كرديم هر چه گفتيم پس مى گيريم چون دروغ نوشته اند و به دنبال منحرف كردن اذهان بودند. در كنار پله و بكن باوئر مى نشينم و به كميته جوانان AFC فكر نمى كنم. من وقتى در فيفا هستم و در بالاترين جا به پيشرفت بيشتر فكر مى كنم و در كنار پله، بكن باوئر مى نشينم و با ژوژ وه آ و ابدى پله نشست و برخاست دارم بنابراين به كميته جوانان AFCفكر نمى كنم كه اگر چنين باشد من پسرفت كرده ام. دايى در مورد تيم ملى ايران در جام ملت هاى آسيا گفت: هيچ اظهار نظرى نمى كنم و فقط براى اين تيم آرزوى موفقيت مى كنم.
مقابل نفت عملكرد مطلوبى خواهيم داشت
براى ديدار روز جمعه با نفت دفاع چپ و راست خود را در اختيار نداريم و به دليل بارش باران نيز تمرينات اخير خود را در سالن برگزار كرده ايم اما مطمئن باشيد در بازى هاى آينده جاى خالى را به بهترين شكل پر خواهيم كرد.

قدیمی 11-04-2010
ramin abi آواتار ها
کاربر فعال

مبعلى: برد مقابل صنعت نفت ، كادوى تولد من
تهران IranSport.Net - ايمان مبعلى هافبك استقلال درخصوص بازى مقابل صنعت نفت گفت: حريف ما تيم خوب و آماده اى است و مطمئنا كار آسانى را مقابل آنها نداريم اما از سويى استقلال هم آماده است و با تمام توان خود به آبادان رفته است. هدف ما كسب ۳ امتياز بازى است تا با يارى و تلاش يكديگر به آن دست پيدا كنيم.وى در ادامه افزود: دوست دارم استقلال در آبادان پيروز شود تا با اين پيروزى كادوى تولدم را بگيرم. البته خودم هم براى گلزنى تلاش مى كنم تا يكى از گلزنان استقلال مقابل صنعت نفت، خودم باشم.مبعلى در پايان درخصوص تماشاگران آبادانى هم گفت: آنها هواداران پرشور و خونگرمى هستند و فقط به تشويق تيم خود مى پردازند اگر چه بازى در آبادان سخت است اما ما تحت تأثير جو ورزشگاه قرار نمى گيريم و فقط به ارائه يك بازى خوب فكرمى كنيم.

قدیمی 11-04-2010
ramin abi آواتار ها
کاربر فعال

راى كميته انضباطى در موردديدار مس كرمان صباى قم اعلام شد
تهران IranSport.Net - كميته انضباطى فدراسيون فوتبال در خصوص تخلفات در ديدار بين تيمهاى صنعت مس كرمان و صباى قم از سرى مسابقات ليگ برتر از هفته سيزدهم را صادر به شرح ذيل كرد:
تيم مس كرمان
مهرداد پولادى: يك جلسه محروم و ۵ ميليون تومان جريمه نقدى
ميلاد فخرالدينى: يك جلسه محروميت تعليقى و ۵ ميليون تومان جريمه نقدى
تيم صباى قم
داود حقى: يك جلسه محروميت تعليقى و ۵ ميليون تومان جريمه نقدى
فرزاد حاتمى: يك جلسه محروم و۷ ميليون تومان جريمه نقدى
حميدرضا فرزانه: محروميت تا اطلاع ثانوى
مرتضى كاشى : محروميت تا اطلاع ثانوى
محسن بيات: يك جلسه محروم و ۵ ميليون تومان جريمه نقدى
ضمنا عباس مرادى قائم مقام باشگاه تا اطلاع ثانوى از هرگونه مصاحبه مرتبط با فوتبال ممنوع و در صورت انجام مصاحبه از حضور در نيمكت محروم خواهد شد.

قدیمی 11-04-2010
ramin abi آواتار ها
کاربر فعال

طباطبايى: تجربه رحمتى كمك زيادى به تيم اميد خواهد كرد
تهران IranSport.Net - هادى طباطبايى مربى دروازه بانان تيم فوتبال اميد ايران گفت: رحمتى دروازه بان بزرگى است كه از تجربه اش در بازى هاى آسيايى گوانگجو به نحو احسن استفاده خواهيم كرد.وى درباره آخرين وضعيت سنگربانان اميد اظهار داشت: سيد مهدى رحمتى دروازه بان تيم فوتبال سپاهان اصفهان به جمع ساير بازيكنان اضافه شده است و از اين بابت خوشحال هستيم كه مى توانيم از مهدى استفاده كنيم.او ادامه داد: رحمتى دروازه بان بزرگى است كه از تجربه اش در بازى هاى آسيايى به نحو احسن استفاده خواهيم كرد و او مى تواند تيم اميد كمك زيادى كند. محمد صالح خليل آزاد و رشيد مظاهرى ديگر دروازه بانانى هستند كه در گوانگجو حضور خواهند داشت.طباطبايى تصريح كرد: اميدوار هستيم در بازى هاى آسيايى گوانگجو بهترين نتايج را كسب كنيم و در اين راه به دعاى مردم هم نياز داريم.

تاريخ مخابره پيام:چهارشنبه 12 آبان 1389
قدیمی 11-04-2010
ramin abi آواتار ها
کاربر فعال

شكست خانگي حريف ذوب‌آهن مقابل شاگردان وينگادا

هفته بيست‌و‌هفتم رقابت‌هاي ليگ باشگاهي کره‌جنوبي (کي‌ليگ) با شکست خانگي حريف ذوب‌آهن در فينال ليگ قهرمانان آسيا مقابل شاگردان نلو وينگادا به پايان رسيد.
اين هفته از رقابت‌هاي ليگ فوتبال کره‌جنوبي امروز (چهارشنبه) با برگزاري 7 ديدار به ‌پايان رسيد که در يکي از مهمترين مسابقات، سئونگ‌نام ايلهوا حريف ذوب‌آهن در فينال ليگ قهرمانان آسيا در خانه و مقابل ديدگان تماشاگرانش مقابل تيم سئول تن به شکست 2 بر يک داد.
اين شکست ششمين باخت اين فصل سئونگ‌نام بود و سبب شد اين تيم با 47 امتياز و به ‌لطف تفاضل گل بهتر همچنان در مکان چهارم جدول رده‌بندي کي‌ليگ باقي بماند.

سئول نيز که از حضور نلو وينگادا پرتغالي در راس کادر فني خود بهره مي‌برد با اين پيروزي خارج ‌از خانه با 59 امتياز جاي جه‌جو يونايتد در صدرجدول را گرفت و موفق شد پس از هفته‌ها بارديگر طعم شيرين صدرنشيني را تجربه کند.
گل‌هاي اين بازي، ريول لي در دقيقه 11 و گوک جونگ در دقيقه 27 براي سئول به ‌ثمر رساندند و تک گل سئونگ‌نام نيز توسط گان چو در دقيقه 16 به ثمر رسيد.

ديدار فينال ليگ قهرمانان آسيا ميان تيم‌هاي ذوب‌آهن و سئونگ‌نام ايلهوا چونما کره‌جنوبي شنبه 22 آبان در ورزشگاه ملي توکيو کشور ژاپن برگزار خواهد شد.

*نتايج ساير ديدارها به‌شرح زير است:
پوهانگ استيلرز 3 - گيونگ‌نام صفر
اولسان هورانگ 5 - دائه‌جو صفر
دائه‌جون سيتيزن يک - سوان بلووينگز يک
گوانگجو صفر - چوننام دراگونز يک
بوسان پارک يک - چونبوک موتورز صفر
اينچون يونايتد يک - گنگ‌ون 3

*جدول رده‌بندي:
1-سئول، 27 بازي، 59 امتياز
2-جه‌جو يونايتد، 27 بازي، 58 امتياز
3-چونبوک موتورز، 27 بازي، 48 امتياز
4-سئونگ‌نام ايلهوا، 27 بازي، 47 امتياز، تفاضل 20+
5-اولسان هورانگ، 27 بازي، 47 امتياز، تفاضل 14+

منبع : سايت www.football3.ir
89/8/13

پاسخ

برچسب ها
فوتبال, مسی, اوباما

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)