بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال > اخبار فوتبال داخلی و خارجی

اخبار فوتبال داخلی و خارجی در این تالار به اخبار فوتبال داخل و خارج از کشور پرداخته میشود

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 11-09-2010
ramin abi آواتار ها
ramin abi ramin abi آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 80

26 سپاس در 7 نوشته ایشان در یکماه اخیر

مظلومي: دينم را به استقلال ادا كنم، مي‌روم

سرمربي استقلال گفت: ديني دارم که وقتي آن را ادا کردم از استقلال مي‌روم.

پرويز مظلومي پس از پايان تمرين امروز استقلال در جمع خبرنگاران درباره شرايط استقلال گفت: شرايط خوبي داريم و خود را براي کسب سه امتياز مقابل شاهين بوشهر آماده مي‌کنيم. شاهين تيم خوبي است. بازي سختي خواهيم داشت اما مصمم هستيم نهايت استفاده را از بازي خانگي ببريم.
وي درباره مصدومان استقلال عنوان کرد: جباري و يوسفي قطعا به اين بازي نمي‌رسند اما فرهاد مجيدي با تيم تمرين کرده است. آرش برهاني نيز از فردا پا به توپ مي‌شود و بايد ببينم وضعيتش به چه صورت است.
مظلومي با رد اين نظر که باخت به نفت آبادان زمان خوبي اتفاق افتاد اظهار داشت: باختن در هيچ زماني خوب نيست. ما دوست نداريم تحت هيچ شرايطي بازنده باشيم. بازيکن بايد حرفه‌اي باشد. حتما نبايد ببازد تا تلنگر به او وارد شود. غرور معني ندارد و هميشه بايد با همه وجود تلاش کنيم تا برنده باشيم.
وي درباره حضور قادرحسن در اين تيم تصريح کرد: او را بايد در تمرين ببينم و نظر نهايي‌ام را بدهم. البته فيلم بازي‌هايي که از اين بازيکن ديده‌ام خيلي خوب بود اما تائيد نهايي منوط به حضور قادر حسن در تمرين است.
مظلومي يادآور شد: فتح‌الله زاده نيز اين حرف را به من زده و اگر خوب نباشد وي را در اختيار باشگاه مي‌گذارم. آقاي فتح‌الله زاده اين بازيکن را از دست قطري‌ها درآورده و روي آن حساب باز کرده است. اگر زماني قادرحسن به کار استقلال نيايد فتح‌الله‌زاده قصد ترانسفر کردن او را دارد.
سرمربي استقلال درباره اينکه بارها اعلام کرده به داوري‌ها معترض نمي‌شود اما پس از پايان بازي با نفت آبادان اعلام کرد داوري قهرماني مشکوک بود تصريح کرد: من هيچ وقت به داوري معترض نبودم. من گفتم قضاوت قهرماني خوب بود اما روي دو گلي که دريافت کرديم بهتر است کارشناسان نظر بدهند.
مظلومي در حالي که صحبت‌هايش به پايان رسيده بود با سوال يک هوادار مبني بر اينکه عده‌اي مي‌خواهند اين تيم را به حاشيه ببرند روبرو شد و در پاسخ گفت: من از اول دنبال اين بودم که به اين تيم حاشيه وارد نشود. از شما هم مي‌خواهم که چندان نگران نباشيد. من چسبيده به اين فوتبال و اين نيمکت نيستم. ديني دارم که وقتي اين وظيفه‌ام را ادا کنم از استقلال مي‌روم. از روزي که به استقلال آمدم به فکر رفتن بودم. ديگران هستند که مي‌خواهند استقلال را به حاشيه ببرند اما من مقابل اين حاشيه‌ها ايستاده‌ام. نمي‌خواهم به سال خاصي اشاره کنم اما مي‌توانيد مقايسه کنيد سال‌هاي قبل حاشيه‌هاي استقلال چه بوده و اکنون چيست. 14 هفته گذشته اما حاشيه خاصي در اين تيم وجود نداشته چون من جلوي آنها را گرفته‌ام.

منبع : سايت www.football3.ir

89/8/18

جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 11-09-2010
ramin abi آواتار ها
کاربر فعال

اسامي داوران هفته پانزدهم ليگ برتر فوتبال

اسامي داوران هفته پانزدهم ليگ برتر فوتبال اعلام شد.

اسامي داوران به شرح زير است:
پنجشنبه 20/8/89-هفته پانزدهم
استيل آذين-ملوان بندر انزلي-دستگردي-تهران-ساعت 16:30
سيد مهدي سيد علي-بابک داوري-حجت علي رضايي تبار-اسماعيل بابايي-ناظر:سيامک بخشي
صباي قم-تراکتورسازي تبريز-يادگار امام(ره)--قم-ساعت 15
يدالله جهانبازي-سعيد علي نژاديان-صادق نوري-عبدالحسين ايازي-ناظر:اسماعيل صفيري
مس کرمان-پرسپوليس-باهنر-کرمان-ساعت 14:30
هدايت ممبيني-رضا سخندان-مسعود فرح نيا-قاسم واحدي-علي خسروي
جمعه 21/8/89-هفته پانزدهم
پيکان-سايپا-رجايي-قزوين-ساعت 15
محسن ترکي-داود رفعتي-سجاد طوري-بيژن حيدري-ناظر:رحيم رحيمي مقدم
نفت تهران-راه آهن-اکباتان-تهران-ساعت 15
بابک وسيله بر-مجيد ويشگاهي-مهدي الوندي-عليرضا شيخي-ناظر:عبود سنگاشکن
شهرداري تبريز-پاس همدان-يادگار امام(ره)--تبريز ساعت 15
ايرج ساعدي-محمد رسول فروغي-حسين طالقاني-حسين محبوبي-ناظر:ابراهيم ميرزابيگي
استقلال تهران-شاهين بوشهر-آزادي-تهران-ساعت 17:30
سعيد بخشي زاده-محسن فريماني-حميد غمزه-رضا کرمانشاهي-نادر جعفري

89/8/18

قدیمی 11-09-2010
ramin abi آواتار ها
کاربر فعال

پاداش ويژه در انتظار بازيكنان مس كرمان

باشگاه مس کرمان به بازيکنان تيم فوتبالش براي شکست پرسپوليس پاداش ويژ‌ه‌اي پرداخت مي‌کند.

باشگاه مس کرمان براي برد برابر پرسپوليس در هفته پانزدهم ليگ برتر پاداش ويژ‌ه‌اي در نظر گرفته است.
مسئولان باشگاه مس به بازيکنانشان وعده داده‌اند در صورت برتري برابر پرسپوليس به غير از پاداش مصوب پيروزي در خانه مبلغي نيز به عنوان پاداش ويژه‌ به آنها پرداخت خواهد شد.
ديدار اين دو تيم ساعت 16:30 روز پنجشنبه در ورزشگاه باهنر کرمان برگزار مي‌شود. مس کرمان 11 هفته است که شکستي نداشته و اکنون با 23 امتياز در رده پنجم جدول قرار دارد و پرسپوليس 27 امتيازي در مکان دوم جدول است.

89/8/18

قدیمی 11-09-2010
ramin abi آواتار ها
کاربر فعال

سعيد لطفي با تيم پيكان قزوين به توافق رسيد

هافبک سابق تيم فوتبال پاس همدان گفت: براي ادامه حضور در ليگ برتر دهم با تيم پيکان قزوين به توافق رسيده ام.

''سعيد لطفي'' اظهار داشت: پس از فسخ قراردادم با تيم پاس همدان، ترجيح دادم براي ادامه فوتبال در تيم سابق خود پيکان قزوين حضور يابم.
وي با تکذيب هرگونه اختلاف با مديران باشگاه پاس همدان اظهار داشت: هيچ گونه اختلافي با مديران اين باشگاه نداشتم و فقط به دليل مشکلات شخصي و خانوادگي از اين تيم جدا شدم.
لطفي اضافه کرد: مشکلات شخصي و خانوادگي باعث شد تا نتوانم آنطور که کادر فني تيم پاس انتظار دارند در تمرين حاضر شوم.
وي بيان داشت: با اين وجود هميشه تيم پاس را دوست دارم و در مدت حضورم در همدان خاطرات شيريني را همراه با تيم و هواداران داشتم.
''سعيد لطفي'' که قبل از شروع ليگ برتر دهم به تيم پاس همدان پيوسته بود تاکنون موفق به بازي در اين مسابقات نشد و بر همين اساس مي تواند با ثبت قرارداد رسمي با تيم پيکان، همراه با اين تيم در ليگ برتر حضور يابد.

89/8/18

قدیمی 11-09-2010
ramin abi آواتار ها
کاربر فعال

سرمربي داماش گيلان در آستانه ديدار با پرسپوليس برکنار شد

سرمربي صرب داماش گيلان در آستانه ديدار جام حذفي مقابل پرسپوليس از هدايت اين تيم برکنار شد.

مارين پوشنيک تنها پس از برگزاري 4 هفته از مسابقات ليگ دسته اول باشگاه‌هاي ايران با حکم امير عابديني، مديرعامل داماش از هدايت اين تيم برکنار شد.
اين تيم در پايان هفته چهارم ليگ دسته اول با 3 امتياز در مکان دوازدهم گروه يک قرار دارد و نتوانسته انتظارات را برآورده کند.
علي سراواني، مدير روابط عمومي باشگاه داماش با اعلام اين خبر افزود: پوشنيک نتوانست انتظارات را برآورده کند، به همين دليل از سرمربيگري تيم کنار گذاشته شد، اما همچنان به عنوان مديرفني در کنار تيم خواهد ماند.
وي ادامه داد: به زودي سرمربي جديد داماش گيلان مشخص و معرفي خواهد شد.
اين تصميم در حالي گرفته شد که داماش از مرحله يک هشتم نهايي جام حذفي يکشنبه 30 آبان ماه سال جاري در ورزشگاه سردار جنگل رشت ميزبان پرسپوليس خواهد بود که برنده اين ديدار در مرحله بعد جام حذفي به مصاف برنده ديدار راه آهن و سپاهان مي‌رود.

89/8/18

قدیمی 11-09-2010
ramin abi آواتار ها
کاربر فعال

افشين ناظمي سرمربي جديد تيم داماش گيلان

به دنبال کسب نتايج ضعيف تيم داماش گيلان در مسابقات فوتبال دسته اول کشور روز سه‌شنبه امير عابديني مديرعامل باشگاه داماش پس از جلسه‌اي که با چند تن از بازيکنان اين تيم ماريان پوشنيک سرمربي اسلوواني‌اش را برکنار کرد.
همچنين دستياران خارجي پوشنيک و بهزاد دادش‌زاده نيز برکنار شدند. افشين ناظمي به عنوان سرمربي موقت تيم داماش تا پايان بازي‌هاي نيم فصل اول منسوب شد.

89/8/18

قدیمی 11-09-2010
ramin abi آواتار ها
کاربر فعال

چهار بازيكن تيم پاس مقابل شهرداري تبريز غايب هستند

چهار بازيکن تيم پاس همدان در بازي مقابل شهرداري تبريز در چارچوب هفته پانزده ليگ برتر فوتبال کشور غايب هستند.

''ساشا کلونيجا'' و ''نادر احمدي'' به دليل سه اخطاره شدن در ديدار اخير، در بازي مقابل شهرداري تبريز محروم هستند.
همچنين، ''سامان صفا'' و ''ادو نوبوکو'' دو بازيکن ديگر تيم پاس نيز به دليل مصدوميت نمي توانند اين تيم را برابر شهرداري تبريز همراهي کنند.
تيم فوتبال پاس همدان در چارچوب هفته پانزدهم ليگ برتر کشور جمعه آينده ميهمان شهرداري تبريز است.
پاسي ها هم اينک با کسب 16 امتياز در جايگاه دوازدهم جدول رده بندي ليگ برتر فوتبال کشور قرار دارند.

89/8/18

قدیمی 11-09-2010
ramin abi آواتار ها
کاربر فعال

باقري‌ها: در پرسپوليس برخورد خوبي با من نشد

مس کرمان در حالي مقابل پرسپوليس قرار خواهد گرفت که نبي‌الله باقري‌ها مدافع بلندقامت مس مقابل تيم سابقش قرار خواهد گرفت.
باقري‌ها از رويارويي با پرسپوليس حس خاصي ندارند، او گفت:«راستش را بخواهيد هيچ حسي ندارم و اين مسابقه با بازي‌هاي ديگر هيچ فرقي برايم ندارد. پرسپوليس تيم بسيار خوبي است ولي ما ميزبان هستيم و فقط به شکست اين تيم فکر مي‌کنيم.»
باقري‌ها در پاسخ به اين سوال که آيا بابت جدايي از پرسپوليس از دايي و کاشاني ناراحتي؟ تأکيد مي‌کند:«من سه سال در پرسپوليس بازي کردم و با اين تيم دو بار قهرمان شدم. بهترين دوران فوتبالم را در پرسپوليس پشت سر گذاشتم و دوست داشتم بمانم ولي شرايط مهيا نبود. من از دايي و کاشاني ناراحت نيستم و به هيچ عنوان هم به هيچ کس بي‌احترامي نمي‌کنم.»
اين مدافع ادامه مي‌دهد:«به هر حال مربي و مديرعاملي در انتخاب بازيکن اختيار تام دارد و کارنامه من هم در پرسپوليس مشخص است و خيلي از کارشناسان هميشه از عملکرد من به صورت مثبت حرف زدند. اگر چه از برخي برخوردها ناراحتم ولي فوتبال حرفه‌اي است و ديگر به گذشته فکر نمي‌کنم. من سال گذشته بخصوص در دو ماه آخر ليگ اذيت شدم و با من برخورد خوبي صورت نگرفت. به هر حال قسمت نبود در پرسپوليس بمانم و الان هم خوشحالم که در مس کرمان بازي مي‌کنم.»
باقري‌ها در پاسخ به اين سوال که اگر مقابل پرسپوليس گل بزني خوشحالي خواهي کرد؟ مي‌گويد:«براي من موفقيت مس از همه چيز مهمتر است ولي اگر موقعيت پيش بيايد به فکر گلزني هستم. من پيراهن مس را برتن مي‌کنم و اگر گل بزنم خوشحالي خواهم کرد.

89/8/18

قدیمی 11-09-2010
ramin abi آواتار ها
کاربر فعال

حسيني‌نسب: مسابقه با استقلال راحت‌تر از ديدار با شهرداري تبريز است

مربي تيم فوتبال شاهين بوشهر گفت: ديدار با استقلال براي ما راحت‌تر از مسابقه با شهرداري تبريز است.

مهدي حسيني نسب در مورد ديدار با استقلال در روز جمعه و در هفته پانزدهم ليگ برتر گفت: وضعيت شاهين خوب است. منصور تنهايي تنها بازيکن مصدوم ما بود که خوشبختانه اين مهاجم نيز تمريناتش را با تيم آغاز کرده و احتمالا به ديدار با استقلال مي‌رسد. بازيکن محروم هم نداريم.
مربي شاهين بوشهر در مورد ديدار با استقلال گفت: اين ديدار براي ما راحت‌تر از مسابقه با شهرداري تبريز است. اين تيم هفته گذشته با 5 مدافع و 4 هافبکي‌ که مقابل مدافعان بودند 9 نفره دفاع مي‌کرد و هيچ فضايي براي کار وجود نداشت. براي گرفتن امتياز به تهران مي‌آييم و بازيکنان ما انگيزه زيادي براي اين مسابقه دارند.

89/8/18

قدیمی 11-09-2010
ramin abi آواتار ها
کاربر فعال

مظلومي نام سه هافبك طراح را به فتح‌الله‌زاده داد

کادرفني استقلال به دنبال جذب يک هافبک طراح ليگ برتري در نيم فصل است.

مصدوميت هاي مداوم مجتبي جباري و آسيب ديدگي شمار ديگري از بازيکنان اين تيم باعث شده کادرفني استقلال به فکر جذب يک هافبک طراح باشد.
به گفته فتح الله زاده سرپرست باشگاه استقلال مظلومي روز دوشنبه نام سه بازيکن مورد نظر خود از ليگ برتر را به مديريت باشگاه تحويل داده تا در نيم فصل يکي از اين سه بازيکن جذب شود.

89/8/18

پاسخ

برچسب ها
فوتبال, مسی, اوباما

کاربران در حال دیدن موضوع: 2 نفر (0 عضو و 2 مهمان)