بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال > جام جهانی فوتبال world cup

جام جهانی فوتبال world cup مسائل مربوط به جام جهانی فوتبال

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: قهرمان جام جهانی 2010 کدام کشور است ؟
آلمان 5 8.33%
آرژانتین 21 35.00%
ایتالیا 9 15.00%
برزیل 8 13.33%
فرانسه 1 1.67%
انگلیس 2 3.33%
اسپانیا 8 13.33%
هلند 5 8.33%
اروگوئه 0 0%
مکزیک 1 1.67%
رأی دهندگان: 60. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 06-21-2010
shokofe آواتار ها
shokofe shokofe آنلاین نیست.
ناظر ومدیر تالار پزشکی بهداشتی و درمان

سپاسها: : 3,681

5,835 سپاس در 1,524 نوشته ایشان در یکماه اخیر

آقا كارشناسيت حرف نداره واقعا"لذت برديم رومون هم كم شد فقط يك گل ديگه ايتاليا كم داشت وگرنه همه چي تكميل بود

قدیمی 06-21-2010
SHeRvin آواتار ها
SHeRvin SHeRvin آنلاین نیست.
ناظر و مدیر بخش موسیقی و سینما

سپاسها: : 1,717

2,520 سپاس در 663 نوشته ایشان در یکماه اخیر

پرتقال 2 - كره شمالي 0
شيلي0- سويس 1
اسپانيا 1 - هندوراس 0

and the roads becomes my bride

قدیمی 06-21-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر

ریبری: همه دنیا به ما می خندند؛ همه ما با آنلکا هستیم

نمی خواستیم که آنلکا برود..من هم برخی مواقع از دست مربی تیم به شدت عصبانی شده ام.این اتفاقی است که در تیمهای باشگاهی مان نیز رخ می دهد.عجیب است که بازیکنی به این دلیل از اردوی تیمش اخراج شود

سایت گل- فرانک ریبری، ستاره تیم ملی فرانسه در صحبتهایی مشابه با اورا از وجود یک "جاسوس" در رختکن تیمش خبر داده؛ کسی که خبر درگیری و اهانت آنلکا به ریموند دومنک را در اختیار مطبوعات قرار داده است.

ریبری در صحبتهایی به یکی از شبکه های تلویزیونی فرانسه گفت:« همه ما تمایل زیادی داریم که بدانیم که این جاسوس کیست؟»

پاتریس اورا نیز اخیرا در صحبتهایی گفته بود:« مشکل فرانسه، آنلکا نیست، بلکه جاسوسی است که در میان ما وجود دارد.بایداین جاسوس را از اردوی تیم اخراج کرد.»

ریبری در گفتگو با مطبوعات کشورش نمی تواند خشم و ناراحتی اش را از شرایط کنونی خروسها مخفی نگه دارد و در این رابطه در صحبتهایی گفت:« همه دنیا به ما می خندند. دو یا سه روز است که شرایط و لحظات بسیار سختی را سپری می کنیم. ما در حال عذاب کشیدن هستیم و این بسیار بد است. فرانسه سختی می کشد. این را از ته قلبم می گویم که واقعا شرایط عذاب آوری را تحمل می کنم.اصلا شرایط خوبی نداریم..آن طور که شایسته بود نتوانستیم از پیراهن تیم ملی مان دفاع کنیم.مقابل اروگوئه سعی کردیم تا با حرکات فردی راه به جایی ببریم و اصلا خبری از بازی گروهی نبود»

ریبری ادامه داد:« با توجه به این جنجالها، دیگر از فوتبال خبری نیست . در حالی که بازی کردن در تیم ملی یکی از آرزوهای کودکان فرانسه است ولی از رقابتهای یورو2008 به بعد در این تیم چیزی به جز مشکل دیده نمی شود. »

اودر مورد درگیری آنلکا و دومنک ادامه داد:« آنچه آنلکا گفت، با آن چیزی که منتشر شد، تفاوت زیادی دارد.البته راز و رمزها باید در رختکن بماند. زمانی که آنلکا اردوی تیم ما را ترک کرد، من گریه کردم و تمام تیم پشت آنلکاست… ما نمی خواستیم که او برود. من هم در برخی از مواقع به شدت از دست مربی تیم عصبانی می شوم..این اتفاقی است که در تیمهای باشگاهی نیز ممکن است رخ دهد و اخراج یک بازیکن به این دلیل ، اصلا نرمال نیست.»

ریبری در بخش پایانی صحبتهایش ، انتشار شایعات مبنی بر درگیری او و یوان گورکوف را رد کرد و گفت:« این خبر صحت ندارد.من هیچ مشکلی با او نداشته ام. گورکوف بازیکن مهمی برای تیم ماست و واقعا به وجود او نیاز داریم.. من فهمیدم که او ناراحت است و برای صحبت کردن به نزد او رفتم.»
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
قدیمی 06-21-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر

جملات روز: 21 ژوئن- اتوئو:حذف ما خواست خدا بود.

سایت گل- اظهارات افراد در مورد یادآوری خاطره ها، تعریف و تمجیدها و طعنه ها...اینها جواهرات مطبوعات ورزشی هستند. مروری بر جمله های برگزیده روز بیست ویکم ژوئن می اندازیم.

*اتوئو پس از حذف کامرون:«خدا این طور خواست.»

* پیک فربیک، مربی تیم ملی استرالیا:«تنها کاری که باید انجام دهیم، پیروزی با 4 گل مقابل صربستان است.»

* فرانک ریبری ، ستاره فرانسوی:«همه دنیا به ما می خندند.»

* کاپلو مربی تیم ملی انگلیس:« رونی مثل رونی بازی نکرد.»

* هری کیول، ستاره استرالیایی که پس از متوقف کردن توپ با دستش از زمین مسابقه اخراج شد:« نتوانستم از تماس دستم با توپ اجتناب کنم. شاید می بایست دست مرا قطع می کردند و آنرا به سمت دیگری می انداختند که این اتفاق نمی افتاد.»

* پانتلیس کاپتانوس، مهاجم یونان،حریف بعدی آرژانتینی ها:« آرژانتین 22 بازیکن فوق العاده و مسی را دارد.»
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
قدیمی 06-21-2010
SHeRvin آواتار ها
SHeRvin SHeRvin آنلاین نیست.
ناظر و مدیر بخش موسیقی و سینما

سپاسها: : 1,717

2,520 سپاس در 663 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض نتایج جام جهاني 2010 - نتیجه مسابقات جام جهانی - نتیجه دیدار

دیدار بیست و هفتم اسلواکی 0 - پاراگوئه 2 از گروه F

30/3/89

Match 27 - Group F - 20 June

2-0

Paraguay vs Slovakia

گلها :

• Enrique VERA (27')
  • Cristian RIVEROS (86')

Man of the Match

Enrique VERA

-------------------------------------------------------------------------------------

Paraguay claimed their first 2010 FIFA World Cup™ victory by beating Slovakia 2-0 on Sunday in Mangaung/Bloemfontein. Top of the Group F table with four points – at least until Italy take on New Zealand later in the day – the Paraguayans got a goal in each half at the Free State Stadium through Enrique Vera and Cristian Riveros.
The South Americans controlled the contest right from the start, and they might have opened their account in the early going when Roque Santa Cruz's shot took a tricky deflection towards goal but Slovakia goalkeeper Jan Mucha was up to the task, diving well to save in the top-right corner. Riveros and Lucas Barrios then had good opportunities to confirm Paraguay's dominance. After 19 minutes Riveros had time and space for a shot from 20 yards out but his effort went straight at the keeper. Four minutes later Barrios blasted over after some fancy combination play with Vera.
Paraguay's breakthrough came after 27 minutes following a Slovakian give-away in defence. Paulo Da Silva strode forward menacingly and his pass split the defence to find Vera. With two defenders around him, the Ecuador-based midfielder finished coolly with the outside of his right boot around the despairing goalkeeper. At the other end, Slovakia's only real chance of note fell to Kornel Salata, who could not keep his free header down from a corner. Indeed Santa Cruz might have doubled the lead except for a fine save with his feet by Mucha in the 39th minute.
With only one attempt on goal in the first half, Vladimir Weiss's side came out more aggressively in the second period, but Paraguay's organised back line contained them. The Europeans very rarely even threatened to equalise, and Vera should have claimed a second goal when Santa Cruz picked him out all alone in the area in the 72nd minute, but his header bounded wide to the goalkeeper's right.

and the roads becomes my bride

قدیمی 06-21-2010
ابریشم آواتار ها
ابریشم ابریشم آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 9

155 سپاس در 150 نوشته ایشان در یکماه اخیر

/گزارش خبرنگار اعزامي فارس از آفريقاي جنوبي/
جزئيات انفجار در مجاورت ورزشگاه ساكرسيتي تشريح شد

خبرگزاري فارس: پليس شهر ژوهانسبورگ با صدور اطلاعيه‌اي جزئيات انفجار روز گذشته در نزديكي ورزشگاه ساكرسيتي را تشريح كرد.

به گزارش خبرنگار اعزامي فارس از آفريقاي جنوبي، روز گذشته و چند ساعت مانده به مسابقه تيم‌هاي برزيل و ساحل عاج بود كه انفجار مهيبي در مجاورت ورزشگاه ساكر سيتي رخ داد كه توجه همگان را به خود جلب كرد.
پس از اين ماجرا فيفا با صدور اطلاعيه‌اي آزمايش يك كارخانه مهمات سازي را دليل اين انفجار دانست، اما خبرنگاران برخي كشورهاي اروپايي و ژاپني متقاعد نشدند و خبرهايي را در اين زمينه به كشورهاي خود مخابره كردند.
در همين زمينه اداره پليس شهر ژوهانسبورگ نيز با صدور اطلاعيه‌اي 4 بندي جزئيات اين حادثه را تشريح كرد.
اطلاعيه پليس ژوهانسبورگ به شرح زير است:

1- اين انفجار در يك كيلومتري ورزشگاه ساكرسيتي رخ داده و هيچ ارتباطي به جام‌جهاني ندارد. 2- كارخانه‌اي كه در آن انفجار رخ داده از سوي دولت آفريقاي جنوبي مجوز رسمي دارد. 3- در جريان شروع جام جهاني ساعت كارخانه تغيير كرده و تا چند ساعت مانده به مسابقات تعطيل مي‌شود و در روز گذشته اين انفجار چند ساعت مانده به بازي رخ داد. 4- با توجه به اين انفجار فعاليت كارخانه مهمات سازي تا پايان جام‌جهاني تعطيل شد تا تماشاگران ديگر دچار رعب و وحشت نشوند.
قدیمی 06-21-2010
ابریشم آواتار ها
کاربر فعال

/همگام با جام‌جهاني2010-‌آفريقاي‌جنوبي/
مسي: آرزو مي‌كنم در پايان جام با روني در بارسا هم‌تيمي شوم

خبرگزاري فارس: مهاجم تيم ملي فوتبال آرژانتين گفت: آرزو مي‌كنم وقتي جام جهاني تمام شد و به قهرماني رسيديم به بارسلونا بازگشته تا شاهد حضور وين روني در تيم باشگاهي‌ام باشم.

به گزارش خبرگزاري فارس ليونل مسي به خبرنگار روزنامه ديلي‌استار انگليس گفت: آرزوي من بازي در كنار وين روني است و اينكه منچستر يونايتد اجازه دهد او به بارسا بيايد. بازي در كنار او بسيار هيجان انگيز است.

بازيكن سال اروپا و جهان افزود: با سليقه‌هاي باشگاه بارسلونا آشنا هستم و فكر مي‌كنم مقامات تيم بسيار تلاش مي‌كنند امكان جذب روني را فراهم كنند.

مسي عنوان كرد: اگر در كنار روني بازي كنم، در حقيقت يكي از آرزوهاي بزرگم برآورده شده است.

قدیمی 06-21-2010
ابریشم آواتار ها
کاربر فعال

/همگام با جام‌جهاني2010-‌آفريقاي‌جنوبي/
قرار داد سرمربي تيم ملي فوتبال نيوزيلند تمديد مي‌شود

خبرگزاري فارس: در پي كسب نتايج درخشان در رقابت‌هاي جام جهاني فدراسيون فوتبال اين كشو از تمديد قرار داد ريكي هربرت خبر داد.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از سايت هرالد، يك مقام آگاه در اين زمينه اعلام كرد سازمان متبوع وي در تلاش است طي 4 سال آينده با اين مربي موفق به همكاري خود ادامه دهد و براي اين منظور قرارداد امضا كند.
هربرت توانست در بازي اول مقابل اسلوواكي تيمش را به تساوي يك بر يك برساند و روز گذشته با كسب تساوي يك بر يك مقابل قهرمان جهان باعث خلق نتيجه‌اي درخشان شد.
هربرت 49 ساله از سال 2005 اين مسئوليت را در اختيار دارد. قرارداد وي تا پايان پيكارهاي مذكور است.
قدیمی 06-21-2010
ابریشم آواتار ها
کاربر فعال

/همگام با جام جهاني 2010 - آفريقاي جنوبي/
رائول: فرانسه وارد فاز نابودي شده است

خبرگزاري فارس: كاپيتان تيم فوتبال رئال مادريد اسپانيا گفت: متاسفانه فرانسه بعنوان يكي از مدعيان جدي جام جهاني وارد فاز نابودي شده است.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از سايت رسمي رئال مادريد اسپانيا، رائول گونسالس بلانكو در نشست خبري خود در برنابئو گفت: جام جهاني را تماشا مي كنم و مثل يورو 2008 معتقدم كه بهترين بازيكنان اسپانيا در تركيب تيم ملي حضور دارند، كاري از دست من بر نمي‌آيد و شايد همين كه در تيم ملي نيستم براي فوتبال ما خوب باشد.
وي افزود: از بين تيم‌ها، فرانسه يكي از مدعيان جدي قهرماني بود كه اكنون وارد فاز نابودي شده است و اين تاسف برانگيز است.
رائول تصريح كرد: به خصوص به خاطر زيدان ناراحتم و وقتي صورت غمگين او را در بازي برزيل و ساحل عاج در جايگاه ميهمانان ويژه ديدم من هم ناراحت شدم. او عاشق كشورش است و نمي تواند اين روزها را تحمل كند.
قدیمی 06-21-2010
ابریشم آواتار ها
کاربر فعال

/همگام با جام‌جهاني2010-آفريقاي‌جنوبي/
تري اعتصاب و جنجال در اردوي انگليس را تكذيب كرد

خبرگزاري فارس: مدافع با تجربه تيم ملي انگليس شايعه بروز اختلاف در اردوي تيم كشورش را تكذيب كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از روزنامه ديلي استار جان تري گفت: در اردوي ما هيچ‌گونه ناهماهنگي وجود ندارد و جار و جنجال نيست. اعتصابي عليه مربي به وجود نيامده و همه بازيكنان از فابيو كاپلو حمايت مي‌كنند.

وي افزود: از زماني كه در اردوي تيم ملي فوتبال فرانسه هياهو و جنجال ايجاد شد، برخي رسانه‌هاي انگليسي نيز شروع به جو سازي عليه ما كردند. در اين نكته كه تيم مقابل آمريكا و الجزاير بازي خوبي ارائه نداد، هيچ جاي شك و ترديدي نيست؛ اما رسانه‌هاي ما نبايد چنين وانمود كنند كه در اردو چند‌دستگي، اختلاف، ‌اعتصاب و جنجال وجود دارد.

اين عضو تيم چلسي ادامه داد: من در جايگاهي نيستم كه به مسائل مربوط به مربي پاسخ بدهم. عدم پاسخگويي در اين زمينه نبايد به منزله مسائل حواشي از سوي رسانه‌ها تعبير شود.

تري عنوان كرد: سرمربي ما فلسفه و ايده كاري خودش را دارد. ما به عنوان بازيكن، رسانه‌ها به عنوان پل ارتباطي و مردم به عنوان حامي موظف به حمايت از وي هستند.

تيم انگليس پس از دو تساوي با آمريكا و الجزايراكنون موقعيت پرمخاطره‌اي پيدا كرده و مطبوعات اين كشور موضع‌گيري‌هاي زيادي عليه آن داشته‌اند.

پاسخ

برچسب ها
komodo, واکا واکا, وحدت افریقا, world cup 2010, دانلود

کاربران در حال دیدن موضوع: 5 نفر (0 عضو و 5 مهمان)