بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال > اخبار فوتبال داخلی و خارجی

اخبار فوتبال داخلی و خارجی در این تالار به اخبار فوتبال داخل و خارج از کشور پرداخته میشود

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 11-11-2010
ramin abi آواتار ها
ramin abi ramin abi آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 80

26 سپاس در 7 نوشته ایشان در یکماه اخیر

قطبي :ديگر در ايران مربيگري نمي کنم

بعد از جام ملتها آسيا مي روم حتي اگر قهرمان شوم .
افشین قطبی سرمربی تیم ملی دیگر در فوتبال ایران مربیگری نخواهد کرد. قطبی که به استودیوی خبر ورزشی جام جم امده بود اعلام کرد بعد از جام ملتهای آسیا حتی اگر قهرمان هم شود برای همیشه تیم ملی جدا میشود.
سرمربی تیم ملی افزود : مربی جایگزین من می تواند با تیمی که ساخته ام برای جام جهانی ۲۰۱۴ کار را ادامه دهد. سرمربی تیم ملی گفت : من نسل جدیدی را برای تیم ملی فوتبال ایران آوردم و این کار کوچکی نبود .
افشین قطبی در مورد آینده کاری خود و ادامه فعالیت در فوتبال ایران گفت : قطعا در فوتبال ایران نمی مانم و ترجیح می دهم در جای دیگری مربیگری را تجربه کنم. دوست دارم در جایی مربی باشم که دخالت در کارم کمتر باشد.

منبع : سايت www.football3.ir
89/8/20

جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 11-11-2010
ramin abi آواتار ها
کاربر فعال

مجيدي و برهاني به ديدار با شاهين مي‌رسند

آمادگي فرهاد مجيدي و بازگشت آرش برهاني به ميدان بهترين خبر براي کادر فني تيم فوتبال استقلال در آستانه ديدار با شاهين بوشهر بود.

فرهاد مجیدی، کاپیتان تیم فوتبال استقلال که در بازی با صنعت نفت آبادان دچار آسیب دیدگی شده بود، با تلاش کادر پزشکی این باشگاه توانایی بازگشت به ترکیب آبی پوشان را پیدا کرد و می تواند این تیم را در دیدار با شاهین بوشهر همراهی کند.
آرش برهانی نیز با آبی پوشان تمرین می کند و حضورش در ترکیب تیم استقلال بسته به نظر پرویز مظلومی و دستیارانش است. بازگشت برهانی به ترکیب استقلال می تواند، بخش عمده‌ای از مشکلات این تیم در فاز حمله را مرتفع سازد.
از اردوی تیم فوتبال استقلال خبر می رسد، مجتبی جباری و محسن یوسفی تنها بازیکنان این تیم هستند که به علت مصدومیت توانایی همراهی تیم‌شان را نخواهند داشت. امیرحسین صادقی نیز به علت محرومیت نمی تواند تیم استقلال را در مصاف با شاهین بوشهر همراهی کند.
دیدار استقلال مقابل شاهین بوشهر در چارچوب هفته پانزدهم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور روز جمعه هفته جاری در ورزشگاه آزادی تهران برگزار خواهد شد.

89/8/20

قدیمی 11-11-2010
ramin abi آواتار ها
کاربر فعال

سامره يا هاشميان درشاهين بوشهر

شاهين بوشهر مذاکراتي را با علي سامره ووحيد هاشميان برگزار کرده تا در صورت جلب نظر آنها يکي از اين دوبازيکن را به خدمت بگيرد.

شاهین بوشهر پس از آنکه نتوانست برای رفع معضل گلزنی خود عمادرضارا به خدمت بگیرد مذاکراتی را با علی سامره ووحید هاشمیان برگزار کرده تا در صورت جلب نظر آنها یکی از این دوبازیکن را به خدمت بگیرد.
کرمی وسلیمانی از لیست شاهین خط می خورند
پارگی رباط صلیبی صادق کرمی وحمیدرضا سلیمانی باعث شده تا شاهینی ها برای جایگزینی این دو بازیکن در اندیشه خروج آنها از لیست وجذب نفرات جدید باشد. بوشهری ها علاوه براین دو یک جای خالی دیگر هم در لیست خوددارند.

89/8/20

قدیمی 11-11-2010
ramin abi آواتار ها
کاربر فعال

رحمتي: هنوز هماهنگ نشده‌ايم

کاپيتان تيم فوتبال اميد گفت: بازيکنان هنوز به هماهنگي کامل نرسيده‌اند.

مهدي رحمتي پس از پيروزي يک بر صفر ايران مقابل بحرين عنوان کرد: اين مسابقه در واقع دومين بازي تدارکاتي ما بود. شيوه بازي بحرين بسيار بد بود و بچه‌ها براي پيروزي خيلي زحمت کشيدند.
وي افزود: آنها خيلي هماهنگ‌تر از ما بودند. اين تيم 6 ماه است که با يکديگر تمرين مي‌کند. بحرين همان تيمي است که در مسابقات غرب آسيا شرکت کرد بنابراين از ما هماهنگ‌تر بودند اما غيرت بچه‌هاي ايران باعث شد نتيجه لازم را به دست آوريم.
رحمتي خاطرنشان کرد: بازيکنان ايران هنوز به هماهنگي نرسيده‌اند. 6 بازيکن از جمله خودم، سيدجلال حسيني، احسان حاج صفي، کريم انصاري‌فرد و حميد علي عسگر در اختيار تيم نبوديم و تمرين کمي با همديگر داشتيم.

89/8/20

قدیمی 11-11-2010
ramin abi آواتار ها
کاربر فعال

اعلام اسامي برترين‌هاي اخلاقي هفته چهاردهم ليگ برتر

برترين‌هاي اخلاقي هفته چهاردهم ليگ برتر فوتبال معرفي شدند.

سازمان ليگ برتر اسامي برترين‌هاي اخلاقي هفته چهاردهم را به شرح زير اعلام کرد:
مربي برتر: صمد مرفاوي از مس کرمان
بازيکن برتر: مازيار زارع از پرسپوليس
ميزبان برتر: سايپا
رفتار برتر اخلاقي: کانون هواداران باشگاه استقلال به دليل درخواست لغو محروميت تماشاگران نفت آبادان.

89/8/20

قدیمی 11-11-2010
ramin abi آواتار ها
کاربر فعال

اخبار کميته انضباطي فدراسيون فوتبال

کميته انضباطي فدراسيون فوتبال احکام و احضاريه هاي جديدي صادر کرد .

اين احکام و احضاريه ها به شرح زير است: جلسه رسيدگي به دعوي مطالبه وجه محمدملا اسماعيلي به طرفيت از باشگاه استيل آذين، روز سه شنبه دوم آذر در کميته انضباطي برگزار خواهد شد.

با توجه به جلسه انضباطي 15 آبان در خصوص مطالبه وجه کاميار گروهي - کارگزار فيفا از رضا نوروزي بازيکن تيم فولاد خوزستان، کميته انضباطي با توجه به پرونده و مقاد قرارداد، رضا نوروزي را به پرداخت 10ده درصد از مبلغ به عنوان حق الزحمه کاميار گروهي محکوم کرد.

طبق گزارش داوري در ديدار بين تيم هاي شاهين بوشهر و شهرداري تبريز از سري مسابقات ليگ برتر که روز 14 آبان در بوشهر برگزار شد، حيدر جعفري آناليزور تيم شهرداري تبريز به دليل اعتراض مکرر و شديد به نحوه قضاوت در بين دو نيمه اخراج شد و کميته انضباطي طبق آيين نامه انضباطي حيدر جعفري به توبيخ کتبي با درج در پرونده و پرداخت مبلغ پانصد هزارتومان جريمه نقدي محکوم نقدي محکوم کرد.

89/8/20

قدیمی 11-11-2010
ramin abi آواتار ها
کاربر فعال

باشگاه صبا به راي كميته انضباطي اعتراض كرد

باشگاه صباي قم به راي کميته انضباطي در مورد سه بازيکن خود اعتراض کرد.

باشگاه صبا به راي کميته انضباطي در مورد محروميت و جريمه نقدي سه بازيکن خود اعتراض کرد و قرار است کميته استيناف به اين راي رسيدگي کند.
محسن بيات، داود حقي و فرزاد حاتمي هر کدام يک جلسه محروم شده‌اند.کميته انضباطي همچنين حقي و بيات را به پرداخت 5 ميليون تومان و حاتمي را به پرداخت 7 ميليون تومان جريمه نقدي محکوم کرده است.
روز يکشنبه آينده نيز کميته انضباطي فدراسيون فوتبال در مورد مرتضي کاشي و حميد فرزانه تشکيل جلسه مي‌دهد. اين دو بازيکن تا اطلاع ثانوي محروم بوده‌اند.
اين بازيکنان در ديدار دو تيم صبا و مس که در کرمان برگزار شد از سوي کميته انضباطي جريمه شدند.

89/8/20

قدیمی 11-11-2010
ramin abi آواتار ها
کاربر فعال

كمالوند: تابع تصميم كميته انضباطي هستم

سرمربي تيم فوتبال تراکتورسازي تبريز گفت:‌ با تذکر کميته انضباطي مبني بر اينکه در مصاحبه‌هايم دقت کنم مشکلي ندارم و تابع آن هستم.

فراز کمالوند درباره شرايط تراکتورسازي عنوان کرد: بازي سختي مقابل صباي قم داريم. درست است که اين تيم چند بازيکن خود را به دليل محروميت در اختيار ندارد اما اين تيم پر مهره و با تجربه است. ضمن اينکه با تغيير در کادرفني اين انگيزه را دارند تا مقابل ما متفاوت ظاهر شوند.
وي افزود: با توجه به فشردگي مسابقات طبيعي است که هر تيمي در يک مسابقه چند بازيکن خود را در اختيار نداشته باشد. تراکتورسازي هم مقابل سپاهان چند بازيکن خود را در اختيار نداشت. براي بازي فردا وضعيت علي جليلي، عباس محمدي و مصطفي اکرامي مشخص نيست و شايد به اين مسابقه نرسند.

کمالوند در مورد دليل جدايي رسول خطيبي از اين تيم و بازگشت او به فولاد گستر گفت: وقتي اين بازيکن را از تيم فولاد گستر گرفتيم به صورت قرضي بود. با توجه به اينکه اين تيم در ليگ دسته اول در هفته هاي اخير نتايج خوبي نگرفته فيروز کريمي با من تماس گرفت و گفت به رسول خطيبي نياز دارد. از طرفي مسئول باشگاه فولادگستر نيز با مديرعامل تراکتورسازي صحبت هايي را انجام داده بود و در نهايت به اين نتيجه رسيديم که رسول خطيبي به اين تيم بازگردد.
سرمربي تراکتورسازي در پاسخ به اين سؤال که اين تيم از نداشتن مهاجم کمبودي ندارد، عنوان کرد: من اگر رسول خطيبي هم بود به دنبال جذب يک مهاجم بودم. ما چند بازيکن ليگ برتري را در نظر داريم که در حال رايزني هستيم تا يکي از اين نفرات را در نيم فصل جذب کنيم.
کمالوند در پايان در خصوص تذکر کميته انضباطي به وي براي انجام مصاحبه گفت: آقاي شريفي به خاطر صحبت هايم بعد از بازي با استقلال اين تذکر را داده و خواسته است در مصاحبه هايم در مورد داوري حرف نزنم و من هم مشکلي ندارم. هيچ گاه با آراي آقاي شريفي به دليل اينکه مي دانم عدالت را رعايت مي کند مشکلي نداشته ام و تابع آن هستم.

89/8/20

قدیمی 11-21-2010
shokofe آواتار ها
shokofe shokofe آنلاین نیست.
ناظر ومدیر تالار پزشکی بهداشتی و درمان

سپاسها: : 3,681

5,835 سپاس در 1,524 نوشته ایشان در یکماه اخیر

مدیر عامل تراکتور: بحث حضور عمادرضا در پرسپولیس اصلا مطرح نیست.

در صحبتی که ما با عماد رضا داشتیم او به ما گفت که بحث حضورش در پرسپولیس خیلی وقت است منتفی شده و عماد رضا با تنها باشگاهی که به توافق نسبی رسیده است تراکتور است

مدیر عامل باشگاه تراکتور در مورد جذب عماد رضا مهاجم عراقی و فصل گذشته سپاهان اصفهان به تیم تراکتور سازی مسایل جالبی را مطرح کرد ایشان در مورد خبر پیوستن این بازیکن به تیم پرسپولیس را منتفی دانست و افزود :«برای آمدن عماد رضا به تیم تراکتورسازی مسایل و مشکلات زیادی وجود دارد که باید آنها را بررسی کنیم، یکی از این مشکلات که برای عماد رضا بوجود آمده بحث شکایت باشگاه مصری از این بازیکن است که مشکلات را دو چندان کرده است، در هر صورت پرداخت رضایت نامه به باشگاه مصری و مبلغ انتقال این بازیکن بسیار بالاست و این موجب شده که در جذب عماد رضا با مشکل مواجه شویم.»

مدیر عامل باشگاه تراکتور در مورد اخبار منتشر شده در مورد انتقال این بازیکنان به پرسپولیس هم افزود: « در صحبتی که ما با عماد رضا داشتیم او به ما گفت که بحث حضورش در پرسپولیس خیلی وقت است منتفی شده و عماد رضا با تنها باشگاهی که به توافق نسبی رسیده است تراکتور است که بعد از شکایت باشگاه مصری از این بازیکن بحث انتقال این بازیکن فعلا مسکوت است .»

مدیر عامل باشگاه تراکتور در مورد انتقال رسول خطیبی و نتایج تیم تراکتور افزود: «در هر صورت مسئولان گسترش فولاد این بازیکن را می خواستند و نیمکت نشینی خطیبی هم در تراکتور عاملی شد تا با انتقال این بازیکن موافقت کنیم، نتایج تیم هم تا اینجا بد نبوده اما در هر صورت انتظارات از تیم تراکتور بالاست و در بعضی دیدارها هم چون بازی با استقلال و صبا بعلت مشکلات ناشی از داوری و شرایط بد زمین نتوانستیم قابلیت های خود را نشان دهیم و باید قبول کنیم که در لیگی بازی می کنیم که اکثر تیم ها مدعی هستند و ما هم جز آن تیم های مدعی سعی خواهیم کرد در ادامه شرایط تیم بهتر شود.»

سردار جعفری در مورد دیدار این تیم برابر شهرداری هم افزود : «این دربی زیبای های خودش را دارد و تیم تراکتور هم در شرایط خوبی به سر می برد و من امیدوارم هواداران دو تیم از بازی فردا بین دو تیم همشهری لذت ببرند ولی در هر صورت ما برای جام حذفی برنامه داریم و می خواهیم از جام حذفی به آسیا برسیم .»

قدیمی 11-24-2010
shokofe آواتار ها
shokofe shokofe آنلاین نیست.
ناظر ومدیر تالار پزشکی بهداشتی و درمان

سپاسها: : 3,681

5,835 سپاس در 1,524 نوشته ایشان در یکماه اخیر

در حاشيه رقابتهاي مسترز لندن؛ مارادونا، مهره شانس جوکوويچ

او قرار است به من چند تکنيک خاص فوتبال را نشان دهد. اوهمين الان مربيگيري مي کند. شما نمي دانستيد؟ ما داريم روي توپهاي بلند که بايد با دست به آنها ضربه زد تمرين مي کنيم

سایت گل - رقابتهاي امسال مسترز تنيس جهان يک ميهمان ويژه به نام ديه گو آرماندو مارادونا دارد که البته دوشنبه شب درسالن اصلي برگزاري اين رقابتها با سوتهاي پياپي تماشاگران مواجه شد.

مربي سابق تيم ملي آرژانتين که مشغول تماشاي نواک جوکوويچ صربستاني برابر توماس برديچ بود، از ضربات فوق العاده اين تنيسور جوان بيش ازحد به وجد آمد، به طوري که در پايان مسابقه جوکوويچ ابراز اميدواري کرد با حمايت اسطوره فوتبال آرژانتين بتواند قهرمان اين دوره از رقابتها شود. مارادونا که يکي از هواداران پرو پا قرص تنيس است، بشدت سيد سوم اين رقابتها را که بعد از يک فصل استثنايي در مسترز لندن هم خود را جزو مدعيان قهرماني معرفي کرده، تشويق کرد

. جوکوويچ در دو ست تنيسور اهل جمهوري چک را مغلوب کرد تا شروعي خوب در اين مسابقات داشته باشد. تنيسورصربستاني در پايان بازي گفت که مارادونا از او در اين تورنمت حمايت مي کند. اين دو که از سه سال پيش تاکنون به دلايل مختلف هداياي مختلف بين هم ردوبدل مي کردند، سرانجام در لندن با يکديگر روبه روشدند. جوکوويچ براي ستاره سابق تيم ملي آرژانتين يک راکت و تي شرت فرستاده بود تا علاقه او را به وي نشان دهد و مارادونا هم با امضاي آن تي شرت جواب محبت جوکوويچ را داده بود.

زماني که مارادونا دردنياي فوتبال خدايي مي کرد و بهترين بازيکن نسل فوتبال خويش به شمار مي رفت، ستاره تنيس صربستان حتي هنوز متولد هم نشده بود. اما جوکوويچ همچنان يکي از هواداران افراطي مارادوناست و به خاطر گل با دست او به انگليس که خود مارادونا از آن به عنوان دست خدا ياد کرده، لذت مي برد.

جوکوويچ گفت: «همين که شخصيتي مثل مارادونا حامي من است براي من افتخار بزرگي محسوب مي شود. ملاقات کردن با او واقعاً باعث خشنودي است. شايد او بهترين بازيکن تاريخ فوتبال دنيا درهمه دوران باشد، ولي درعين حال يکي از بزرگترين الگوهاي ورزشي تاريخ هم به شمار مي آيد.

يکي از خبرنگاران آرژانتيني به من گفت که مارادونا از تماشاي بازي من لذت مي برد و براي همين من برايش يک راکت و تي شرت فرستادم. او هم تي شرتي که برايش فرستاده بودم را امضا شده برايم برگرداند. من آن تي شرت را در خانه ام دريک جاي مخصوص نگه مي دارم. ما در يکي دو سال گذشته فقط از اين طريق با هم در تماس بوديم و اين اولين باري است که او را از نزديک مي بينم.

فهميده ام که او قصد دارد در کل اين تورنمنت در لندن حضور داشته باشد. اميدوارم حضور مارادونا براي من خوش شانسي بيارود»

با اينکه مارادونا خيلي کم زبان انگليسي را بلد است، اما جوکوويچ توانست با او به ايتاليايي حرف بزند و از مارادونا 50 ساله خواست تا بازهم براي تشويق او به سالن برگزاري رقابتها بيايد.

جوکوويچ سپس با طعنه به آن گل با دست به يادماندني مارادونا در جام جهاني مکزيک به انگليس که هنوز هم باعث مي شود مردم اين کشور او را هو کنند، به شوخي گفت: «ما درمورد احتمال اينکه او سرتمرينات و يا بازيهاي من بيايد حرف زديم، چون مي خواهيم کمي با هم تنيس و فوتبال بازي کنيم. خدارا شکر او قرار است به من چند تکنيک خاص فوتبال را نشان دهد. اوهمين الان مربيگري مي کند. شما نمي دانستيد؟ ما داريم روي توپهاي بلند که بايد با دست به آنها ضربه زد تمرين مي کنيم.»

مارادونا درچند سال اخير علاقه خود به تنيس را افزايش داده و حالا که مسؤوليتي دردنياي فوتبال ندارد، تصميم گرفته يک هفته اي درلندن به تماشاي مسابقات هشت تنيسور برتر جهان درمسترز پايان سال بپردازد.

جوکوويچ گفت به محض اينکه مارادونا را روي صندلي و در حال تماشاي بازي خودش ديده، به وجد آمده است. «مارادونا عاشق تنيس است.

من وقتي فهميدم که او قرار است مسابقه مرا تماشا کند، حتي از شدت هيجان کمي استرس گرفتم.اما حضور او به عنوان طرفدار خيلي مهم است. اين بدين معناست که من در زندگيم هم موفق بوده ام. اينکه افراد مهمي براي تماشاي مسابقات من مي آيند و چندساعت روي صندلي مي نشينند تا بازي مرا تماشا کنند، واقعا باعث افتخار است» رابرت دنيرو هنرپيشه مطرح هاليوود هم از حاميان پرو پا قرص جوکوويچ محسوب مي شود.

برچسب ها
فوتبال, مسی, اوباما

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)