بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال > جام جهانی فوتبال world cup

جام جهانی فوتبال world cup مسائل مربوط به جام جهانی فوتبال

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: قهرمان جام جهانی 2010 کدام کشور است ؟
آلمان 5 8.33%
آرژانتین 21 35.00%
ایتالیا 9 15.00%
برزیل 8 13.33%
فرانسه 1 1.67%
انگلیس 2 3.33%
اسپانیا 8 13.33%
هلند 5 8.33%
اروگوئه 0 0%
مکزیک 1 1.67%
رأی دهندگان: 60. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 06-22-2010
ابریشم آواتار ها
ابریشم ابریشم آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 9

155 سپاس در 150 نوشته ایشان در یکماه اخیر

جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 06-22-2010
ابریشم آواتار ها
کاربر فعال

قدیمی 06-22-2010
ابریشم آواتار ها
کاربر فعال

قدیمی 06-22-2010
shokofe آواتار ها
shokofe shokofe آنلاین نیست.
ناظر ومدیر تالار پزشکی بهداشتی و درمان

سپاسها: : 3,681

5,835 سپاس در 1,524 نوشته ایشان در یکماه اخیر

بین دو نیمه است بیچاره فرانسه چرا اینجوری شد.
درضمن من تو نظر سنجی به برزیل رای دادم!!! خوب شد فهمیدم خلاصه فقظ آمریکا اون هم از نوع جنوبیش یا آرژانتین یا برزیل ولی بیشتر آرژانتین
قدیمی 06-22-2010
ابریشم آواتار ها
کاربر فعال

مارادونا تيمش را کانديداي قهرماني نمي‌داند

سر مربي تيم ملي آرژانتين امروز در گفتگو با خبرنگاران با خط زدن روياي بالا بردن جام جهاني فوتبال توسط تيم ملي آرژانتين در ذهن طرفدارانش اعلام کرد "ما کانديداي قهرماني نيستيم."

آرژانتین که در دو مسابقه اول گروهی شگفت انگیز ظاهر شده است، انتظارات فراوانی را در میان تماشاچیان و طرفداران تیم آبی و سفید آرژانتین برانگیخته و بسیاری از آنها از هم اکنون این تیم را به عنوان قهرمان جام جهانی فوتبال آفریقای جنوبی انتخاب کرده اند.
با این همه مارادونا در کنفرانسی مطبوعاتی و با اشاره به این نکته که یک اشتباه یا یک بازی قوی از جانب حریف می تواند همه چیز را به نابودی بکشاند، تلاش کرد این انتظارات را مهار یا خنثی کند.
مارادونا در گفتگو با خبرنگاران گفت: "ما اینجا هستیم تا برای قهرمانی جام جهانی مبارزه کنیم، و من چیزهایی از شدت انتظاراتی که از تیم ما دارند شنیده ام. من دوست ندارم قبل یا طی مسابقات کاندیدای قهرمانی شده باشم." با این همه وی تایید کرد از عملکرد تیمش در بازی های نخستین رقابتهای جام جهانی رضایت دارد.
بر اساس گزارش سایت گل، مارادونا به خبرنگاران گفت:" من از عملکردی که از جانب تیمم می بینم راضی هستم. ما خط دفاع یکپارچه ای داریم و به طور دائم حمله می کنیم. اما مسابقات تازه آغاز شده است. این درست مانند رقابتهای اتومبیلرانی است و ما تازه در مرحله گرم کردن موتورها هستیم."
قدیمی 06-22-2010
ابریشم آواتار ها
کاربر فعال

/همگام با جام جهاني 2010- آفريقاي جنوبي/
وزير ورزش فرانسه: عملكرد تيم فاجعه است

خبرگزاري فارس: وزير ورزش فرانسه از اتفاقات رخ داده در اردوي تيم ملي فوتبال اين كشور انتقاد كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از روزنامه لوپاريزين، روزلين باچلو اظهار داشت: متاسفانه آنچه تيم ملي در رقابت‌هاي جام جهاني تاكنون ارائه كرده فاجعه بوده است.
اين خانم 63 ساله اين اظهارات را در اردوگاه بلوم‌فونتان آفريقاي جنوبي خطاب به بازيكنان تيم ملي بيان كرد.
وي افزود: متاسفانه برخي از بازيكنان با وجود حرفه‌اي‌گري، به اعتبار فرانسه لطمه زدند. اينها نمي‌توانند به اين ترتيب الگوي فرزندان ما باشند.

اين وزير زن به خواسته نيكولا ساركوزي، رئيس جمهور فرانسه راهي كشور ميزبان جام جهاني شد تا پس از اتفاقات اخير با بازيكنان معترض، ريمون‌ دومنش سرمربي تيم و نيز ژان پير اسكلت رئيس فدراسيون صحبت كند.
وي اظهار اميدواري كرد: پس از مذاكرات انجام شده بازيكنان فرانسه در بازي با آفريقاي جنوبي (ديدار امروز) بتوانند با كسب پيروزي آسيب وارد شده به اعتبار ورزش اين كشور را برطرف كنند.
قدیمی 06-22-2010
ابریشم آواتار ها
کاربر فعال

/همگام با جام‌جهاني2010-‌آفريقاي‌جنوبي/
ساچي: براي تيم ليپي متاسفم

خبرگزاري فارس: سرمربي اسبق تيم ملي ايتاليا گفت: براي تيم مارچلو ليپي متاسفم.

به گزارش خبرگزاري فارس آريگو ساچي در گفت‌وگويي با روزنامه گازتا دلسپورت اظهار داشت: وقتي تساوي يك بر يك ايتاليا و نيوزيلند را ديدم، بسيار متاسف شدم. متاسف از تيمي كه مارچلو ليپي به جام جهاني آورده و بازيكنانش از لحاظ بدني آماده نيستند.

ساچي كه در جام جهاني 1994 آمريكا موفق شد تيم كشورش را به مقام نايب قهرماني برساند، افزود: با ليپي كه در تيمش دچار تنگدستي است، از اين جهت اظهار همدردي مي‌كنم. بازيكنان ما علاوه بر عدم آمادگي جسماني بسيار پير و ناتوان هستند.

اين مربي كه اينك به كارشناس نقطه نظر فني ارائه مي‌دهد، عنوان كرد : برخي از بازيكنان تيم آنقدر بي‌انگيزه هستند كه گويي به تفريح‌گاه ‌آمده‌اند.
ساچي ادامه داد: با وجود مشكلات عديده‌اي كه ليپي با آن روبرو است،‌ اميدوارم ايتاليا با شرايط آبرومندانه‌اي در جام جهاني به كار خود خاتمه دهد.
تيم ايتاليا در دو بازي خود برابر پاراگوئه و نيوزيلند با ارائه بازي پرانتقاد دو امتياز كسب كرده است.
قدیمی 06-22-2010
ابریشم آواتار ها
کاربر فعال

/همگام با جام‌جهاني2010-‌آفريقاي‌جنوبي/
مادر دومنش: به آنلكا مي‌گويم نزد خدا مسئول است

خبرگزاري فارس: مادر سرمربي تيم ملي فوتبال فرانسه گفت: دوست دارم آنلكا را از نزديك ببينم تا به او بگويم بخاطر فحش به من و پسرم نزد خدا مسئول است.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از روزنامه فرانسوار، ژرمين دومنش از اتفاقات روي داده در اردوي تيم ملي فرانسه اظهار ناراحتي كرد.
وي گفت: شنيده‌‌ام آنلكا در اردوي تيم ملي به پسرم فحش‌ زشتي زده است.

اين خانم كه اكنون در يكي از مراكز نگهداري سالمندان پاريس اقامت دارد، افزود: آنچه كه مربوط به مسائل فني و كاري مي‌شود، بر عهده من نيست، اما اينكه او به پسرم فحش دهد و او را فرزند نامشروع بخواند، حرفي بسيار زشت است كه بايد مقابل من پاسخ دهد.

مادر دومنش گفت: انسان در حالت عصبانيت حرف‌هاي تندي ممكن است بزند؛ اما حتي در حالت عصبانيت هم نبايد به خود اجازه بدهد فحش و چنين نسبت‌هايي دهد. او در مقابل خداوند مسئول است.

مطابق گزارش روزنامه اكيپ در فاصله ميان دو نيمه بازي با مكزيك هنگام دستورات تاكتيكي عليه سرمربي‌اش فحش داد و الفاظ بدي بكار برد كه در چند روز گذشته سوژه محافل خبري بوده است. اين رفتار منجر به اخراج مهاجم چلسي از تيم ملي شد.
قدیمی 06-22-2010
ابریشم آواتار ها
کاربر فعال

/همگام با جام جهاني 2010 - آفريقاي جنوبي/
اتوئو: تراژدي جام جهاني فراموش نمي‌شود

خبرگزاري فارس: كاپتيان تيم ملي فوتبال كامرون پس از حذف تيمش از جام جهاني همچنان افسرده و ناراحت است.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از آسوشتيد پرس، ساموئل اتوئو كاپيتان اردوي فوتبال كامرون در جام جهاني نوزدهم گفت: حذف تيم ما يك ترژادي غم انگيز بود و هرگز فراموش نمي‌شود.
وي افزود: كامرون يك تيم مدعي بود و ما قصد داشتيم در جمع 8 تيم برتر جهان باشيم اما اين اتفاق رخ نداد و اين تراژدي در قلب همه مردم كامرون ريشه كرد.
وي در پايان گفت: خود را براي جام ملت‌هاي آفريقا و همچنين حضوري موفق در باشگاه آماده مي‌كنم.
قدیمی 06-22-2010
ابریشم آواتار ها
کاربر فعال

/همگام با جام جهاني 2010 - آفريقاي جنوبي/
تورس: توپ جام جهاني آزار دهنده است

خبرگزاري فارس: مهاجم تيم ملي اسپانيا به شدت از كيفيت توپ مخصوص جام نوزدهم انتقاد كرد.

به گزارش خبرنگار فارس و به نقل از خبرگزاري افه اسپانيا، فرناندو تورس ملقب به ال‌نينيو گفت: توپ جام جهاني آزار دهنده است و من قبل از اين تصور مي‌كردم فقط دروازه بانان‌ با آن مشكل دارند اما اكنون متوجه شدم كه بازيكنان نيز نمي‌توانند ارتباط خوبي با اين توپ برقرار كنند.
وي افزود: پيروزي اخير ما روحيه خوبي را به كاروان تزريق كرده اما بيم آن مي‌رود كه بار ديگر كابوس اين توپ در خط حمله تكرار شود. من حداقل 3 موقعيت مسلم گلزني را به خاطر اين توپ از دست داده‌
پاسخ

برچسب ها
komodo, واکا واکا, وحدت افریقا, world cup 2010, دانلود

کاربران در حال دیدن موضوع: 3 نفر (0 عضو و 3 مهمان)