بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال > جام جهانی فوتبال world cup

جام جهانی فوتبال world cup مسائل مربوط به جام جهانی فوتبال

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: قهرمان جام جهانی 2010 کدام کشور است ؟
آلمان 5 8.33%
آرژانتین 21 35.00%
ایتالیا 9 15.00%
برزیل 8 13.33%
فرانسه 1 1.67%
انگلیس 2 3.33%
اسپانیا 8 13.33%
هلند 5 8.33%
اروگوئه 0 0%
مکزیک 1 1.67%
رأی دهندگان: 60. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 06-22-2010
ابریشم آواتار ها
ابریشم ابریشم آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 9

155 سپاس در 150 نوشته ایشان در یکماه اخیر

/همگام با جام‌جهاني2010-آفريقاي‌جنوبي/
بكام خواستار بخشش تماشاگر خاطي شد

خبرگزاري فارس: ديويد بكام خواهان بخشش تماشاچي خاطي انگليس شد.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از روزنامه ساندي‌ميرر، ديويد بكام اظهار داشت: اين نكته كه يك تماشاگر با فريب بخواهد خود را به رختكن تيمي نزديك كند، مورد پذيرش نيست. از نظر من اين چنين حركتي فاجعه است. با اين حال اميدوارم دستگاه قضايي آفريقاي جنوبي با تماشاگر خاطي با كمترين شدت برخورد كرده تا در صورت امكان مورد بخشش قرار گيرد.

چهره 34 ساله عضو گالاكسي آمريكا كه به خاطر مصدوميت نتوانست به عنوان بازيكن در اختيار تيم كشورش در اين دوره از مسابقات قرار گيرد، اكنون در قالب مشاور و مربي همراه تيم حاضر است و به بازيكنان تيم كشورش روحيه مي‌بخشد.
وي افزود: به باور من جلوي اين حركت‌ها بايستي گرفته شود تا در آينده تكرار نشوند. از طرفي آرزو مي‌كنم دستگاه قضايي براي او در صورت امكان بخشش در نظر گيرد.

اين اظهارات پس از اعلام خبر محاكمه جوزف پاولوس 32 ساله توسط منابع آفريقاي‌جنوبي در روز جمعه اعلام شد.
وي كه پس از بازي با الجزاير به رختكن تيم كشورش وارد و بعد توسط نيروهاي امنيتي دستگير شد، قرار است به وضعيت‌اش توسط دادگاهي در آفريقاي جنوبي رسيدگي شود.

وي متهم است با فريب مأموران امنيتي خود را به رختكن تيم انگليس رسانده و قصد اخلال را داشته است. گفته مي‌شود اين دادگاه روز جمعه در شهر كيپ‌تاون برگزار خواهد شد. اين تماشاگر 32 ساله همچنين متهم است به يكي از مأمورين امنيتي 54 يورو رشوه داده تا بتواند خود را به حريم رختكن تيم ملي نزديك كند.

پاولوس بعد از بازي با الجزاير به اين بهانه كه از سرويس بهداشتي ورزشگاه استفاده كند خود را قدم به قدم به رختكن تيم بريتانيايي رساند كه يكباره مقابل ديويد بكام و جو كول ظاهر شد.
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 06-22-2010
ابریشم آواتار ها
کاربر فعال

همگام با جام‌جهاني2010-‌آفريقاي‌جنوبي/
انتقاد مطبوعات سوئيس از بي‌احترامي هيتسفلد

خبرگزاري فارس: مطبوعات سوئيس از سرمربي تيم ملي فوتبال اين كشور خواستند به داوران احترام بگذارد.

به گزارش خبرگزاري فارس،‌ روزنامه گنف‌ناخريشتن در تحليل وقايع بازي روز گذشته سوئيس و شيلي از اظهارات تند اوتمار هيتسفلد بدين خاطر عليه خليل الغمدي،‌داور عربستاني انتقاد كرد.

اين نشريه نوشت: بخاطر باخت يك بر صفر از شيلي ،هر مربي كه به جاي هيتسفلد بود، قطعا ناراحت و عصباني مي‌شد؛ اما اينكه او داوران را مورد حمله قرار دهد و در كلام خود احترام نگذارد، حركتي شايسته نيست.

اين روزنامه از اين كه هيتسفلد در حالت عصبانيت خطاب به الغمدي گفته وي به درد داوري فقط در ساحل و صحرا مي‌خورد، انتقاد كرد و همچون چند نشريه ديگر خواستار احترام در كلام اين مربي شد.
در پي بيان اين انتقادات،‌ سرمربي تيم اروپايي اعلام كرد قصد بي‌احترامي نداشته و تنها از فيفا خواسته براي بازي‌هاي جام‌جهاني داوران نخبه را انتخاب كند.
قدیمی 06-22-2010
ابریشم آواتار ها
کاربر فعال

همگام با جام‌جهاني2010-‌آفريقاي‌جنوبي/
نتيجه نمي‌گيرند، گلف بازي مي‌كنند و به خريد مي‌روند

خبرگزاري فارس: بر اساس اعلام يك روزنامه چاپ رم، بازيكنان تيم ملي ايتاليا پس از تساوي تحقير‌كننده مقابل نيوزيلند به انجام بازي گلف مي‌پردازند و خريد مي‌كنند.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از گازته‌دلواسپرت، پس از تساوي يك بر يك عصر يكشنبه با حريف اقيانوسيه‌اي كه موجب ناراحتي مردم كشور چكمه‌اي شكل شد، بازيكنان ايتاليا، اوقات خود را بيشتر با انجام بازي گلف و يا خريد در مراكز خريد شهر ژوهانسبورگ،سپري كرده‌اند. اين حركت باعث انتقاد رسانه‌هاي كشور بخاطر بي‌توجهي بازيكنان شده است.
مدافع عنوان قهرماني در دو بازي مقابل پاراگوئه و نيوزيلند به تساوي رسيد.
قدیمی 06-22-2010
ابریشم آواتار ها
کاربر فعال

/همگام با جام‌جهاني2010-‌آفريقاي‌جنوبي/
دستگيري 13 نفر و زخمي شدن 12 پليس در جشن مردم شيلي

خبرگزاري فارس: در پي پيروزي تيم ملي فوتبال شيلي مقابل سوئيس مردم اين كشور به خيابان‌ها ريختند.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از خبرگزاري ورزش آلمان، روز گذشته شيلي توانست با غلبه بر سوئيس به دومين پيروزي خود در پيكارهاي آفريقاي‌جنوبي دست يابد.
اين نتيجه سبب شد مردم خوشحال شهرهاي مختلف شيلي از جمله سانتياگو، به خيابان‌ها بريزند و تا ساعت‌‌ها به جشن و پايكوبي بپردازند.

در اين حال گروهي نيز باعث اذيت و آزار مردم و نيز خسارت به فروشگاه‌ها شدند كه پليس اقدام به دستگيري 13 نفر كرد كه در برخوردهاي به وجود آ‌مده 12 پليس نيز مجروح شدند.
بر اساس اعلام منابع خبري، شمار حاضرين در اين جشن‌ها حتي به 20 هزار نفر هم بالغ شد.
مطابق اعلام مقامات امنيتي شيلي در برخي از نقاط اين كشور پليس عده‌اي كه قصد سوء‌استفاده داشتند را دستگير كرده است.
قدیمی 06-22-2010
ابریشم آواتار ها
کاربر فعال

جان تري از فابيو كاپلو عذرخواهي كرد

مدافع تيم ملي انگليس و کاپيتان سابق اين تيم، از فابيو کاپلو بابت سخنان طعنه‌آميزش عذرخواهي کرد.

جان تري روز يک‌شنبه در نشست خبري با انتقاد شديد از کاپلو گفته بود: نمي‌دانم چرا جو کول به تيم ملي دعوت نشد. کاپلو بايد بيشتر دقت کند. اکنون بهتر مي‌توانم درک کنم چرا بازيکنان فرانسه تمرين را تعطيل کردند.

فابيو کاپلو بعد از اطلاع از مصاحبه "جان تري" او را سرزنش کرد و مصاحبه در اين شرايط ر ا اشتباهي بزرگ توصيف کرد.

جان تري روز سه‌شنبه در گفتگو با ديلي ميرر از مصاحبه‌ي خود ابراز پشيماني کرد و گفت: اصلا قصد نداشتم کاپلو را تخريب کنم، خبرنگاري درباره تاثير جو کول سوال کرد و من هم باصداقت پاسخ دادم. اما فکر مي‌کنم کمي زياده‌روي کردم.

تري که بعد از رسوايي اخلاقي بازوبند کاپيتاني را از دست داده در ادامه افزود: فکر نمي‌کردم حرف‌هايم باعث ناراحتي کاپلو شود، اما اگر اين طور بوده از او معذرت‌خواهي مي‌کنم. همين جا بار ديگر در مقابل همه اعلام مي‌کنم من و بقيه بازيکنان تا انتها از او حمايت خواهيم کرد.

مدافع سخت‌کوش آبي‌هاي لندن با ابراز اميدواري به موفقيت انگليس در آفريقاي جنوبي گفت: من هم مانند تمام انگليس مي‌خواهم در جام جهاني قهرمان شويم. به همين دليل تمام تلاشم را خواهم کرد تا در در جهت موفقيت تيم تلاش کنم.

جان تري در پايان عنوان کرد: ديگر دوست ندارم درباره اين مسائل صحبت کنم. فکر مي‌کنم همه چيز خاتمه يافته است.

انگليس هم‌اکنون با دو امتياز از دو بازي در مکان سوم گروه قرار دارد و بايد در آخرين ديدار دوم تيرماه به مصاف اسلوني صدرنشين برود. ديگر ديدار اين گروه بين تيم‌هاي آمريکا و الجزاير به صورت همزمان برگزار خواهد شد.
قدیمی 06-22-2010
ابریشم آواتار ها
کاربر فعال

/همگام با جام جهاني 2010 - آفريقاي جنوبي/
جيلاردينو: محكوم به پيروزي هستيم

خبرگزاري فارس: مهاجم تيم ملي فوتبال ايتاليا گفت: در بازي سوم از مرحله گروهي محكوم به پيروزي هستيم.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از آسوشيتدپرس، آلبرتو جيلاردينو مهاجم تاثير گذار ايتاليا گفت: در بازي سوم چاره‌اي جز پيروزي نداريم و بايد با تمام قدرت وارد ميدان شويم. ايتاليا همچنان شانس صعود به مرحله حذفي را دارد و مردم بايد اميدوار باشند.
وي ادامه داد: اشتباهات فردي در دو بازي گذشته باعث ناكامي‌هاي ما شد كه بي ترديد در بازي سوم ديگر تكرار نمي‌شود.
قدیمی 06-22-2010
ابریشم آواتار ها
کاربر فعال

/همگام با جام‌جهاني2010-آفريقاي‌جنوبي/
نايل: به خاطر داوران مريض شدم

خبرگزاري فارس: مدافع تيم ملي استراليا گفت: داوران آنقدر بد سوت مي‌زنند كه مرا مريض كرده‌اند.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از روزنامه سان استراليا، لوكاس نايل به تلويزيون ملبورن گفت: از روزي كه مسابقات خودمان را در پيكارهاي جام جهاني آغاز كرديم، داوران رفتاري مطابق قانون با ما نداشتند. ما كارت‌هاي زيادي گرفتيم كه حق‌مان نبود. از اين بابت واقعا متاسف هستم.

نايل افزود: اين رفتار داوران و تصميمات‌شان مرا خسته كرده است. ضمن آنكه احساس كسالت مي‌كنم. اميدوارم در بازي سوم كه مقابل صربستان است، بتوانيم از چنين تصميماتي دور بمانيم.
استراليا پس از باخت 4 بر صفر از آلمان و تساوي يك بر يك با غنا، ساعت 23 فردا به وقت تهران با صرب‌ها روبرو مي‌شود.
قدیمی 06-22-2010
ابریشم آواتار ها
کاربر فعال

/همگام با جام‌جهاني2010-‌آفريقاي‌جنوبي/
برتري آفريقاي‌جنوبي و اروگوئه مقابل فرانسه و مكزيك در نيمه اول

خبرگزاري فارس: تيم‌هاي ملي فوتبال آفريقاي‌جنوبي و اروگوئه در مصاف با فرانسه و مكزيك 45 دقيقه نخست را با برتري به پايان بردند.

به گزارش خبرگزاري فارس از ساعت 18:30 امروز دور سوم رقابت‌هاي گروهي جام‌جهاني با انجام دو ديدار همزمان از گروه اول آغاز شد.
در ورزشگاه فري‌استيت بلوم‌فونتان، آفريقاي‌جنوبي موفق شد با 2 گل، برتري خود را مقابل فرانسه بحران‌زده نشان دهد.
در اين ديدار كه به قضاوت ويكتور كاساي، داور مجاري انجام شد، آفريقاي‌جنوبي دو گل توسط كوموله 20 و امپلا 38 وارد دروازه قهرمان جهان در سال 1998 كرد تا نيمه اول را با برتري به رختكن برود. تيم برتر در دقيقه 40 نيز گلي را وارد دروازه آبي‌پوشان كرد كه به دليل آفسايد بودن مورد پذيرش واقع نشد.

در دقيقه 27 اين بازي گوركوف از تيم فرانسه اخراج شد. همچنين ريمون دومنش، سرمربي فرانسه به سبب حواشي پيش آمده شش تغيير در تركيب تيمش ايجاد كرد و در غياب پاتريس اورا، مدافع جنجالي، بازوبند كاپيتاني را به آلو ديارا سپرد.

در ديداري ديگر كه در ورزشگاه پيترموكابا پولوكوان انجام گرفت، تيم اروگوئه موفق شد با گل سوارز در دقيقه 43 مقابل مكزيك به برتري برسد و با برد نيمه نخست را به پايان رساند.
قدیمی 06-22-2010
ابریشم آواتار ها
کاربر فعال

مروري بر پرگل ترين نتايج تاريخ جام جهاني

پيروزي هفت بر صفر تيم ملي فوتبال پرتغال در مقابل کره شمالي که روز دوشنبه در کيپ تاون به دست آمد، در بين بردهاي با فاصله گل زياد مرحله نهايي جام جهاني ثبت شد.
آمار پر گل ترین بازی های جام جهانی به این شرح است:
- دو هزار و ده: پیروزی هفت بر صفر پرتغال در مقابل کره شمالی.
- دو هزار و شش: آرژانتین شش بر صفر صربستان - مونته نگرو را شکست داد.
- دو هزار و دو: غلبه هشت بر صفر آلمان بر عربستان.
- یک هزار و نهصد و هشتاد و شش: پیروزی شش بر صفر شوروی در برابر مجارستان.
- یک هزار و نهصد و هشتاد و دو: پیروزی ده بر یک مجارستان در مقابل سالوادور.
- یک هزار و نهصد و هفتاد و هشت: آرژانتین و آلمان غربی با نتیجه مشابه شش بر صفر به ترتیب بر پرو و مکزیک غلبه کردند.
- یک هزار و نهصد و هفتاد و چهار: لهستان هفت بر صفر هاییتی و یوگسلاوی نه بر صفر زئیر را شکست داد.
- یک هزار و نهصد و هفتاد: اروگوئه شش بر صفر بر اسرائیل غلبه کرد.
- یک هزار و نهصد و پنجاه و چهار: اتریش - چکسلواکی هشت بر صفر، اروگوئه - اسکاتلند هفت بر صفر، مجارستان - کره جنوبی نه بر صفر و ترکیه - کره جنوبی هفت بر صفر.
- یک هزار و نهصد و پنجاه: برزیل - سوئد هفت بر یک و اروگوئه - بولیوی هشت بر صفر.
- یک هزار و نهصد و سی و هشت: سوئد - کوبا هشت بر صفر و مجارستان - هند شش بر صفر.
- یک هزار و نهصد و سی و چهار: ایتالیا - آمریکا هفت بر یک.
قدیمی 06-22-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر

خوبه، خودتونم به آرژانتين اعتقاد ندارين

حذف تحقیر آمیز فرانسوی های متقلب

فرانسوی ها که که به لطف خطای هند تیری آنری در بازی پلی آف برابر ایرلند توانستند
با عدم رعایت بازی جوانمردانه به جام جهانی برسند تحقیرآمیز و درحالی که همه روزهای
حضورشان با دعوا پیگیری شد از جام جهانی حذف شدند. آنها با یک امتیاز از سه بازی
در قعر گروه خود قرار گرفتند و باید آفریقای جنوبی را ترک کنند.
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )

ویرایش توسط Omid7 : 06-22-2010 در ساعت 08:39 PM
پاسخ

برچسب ها
komodo, واکا واکا, وحدت افریقا, world cup 2010, دانلود

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)