بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال > اخبار فوتبال داخلی و خارجی

اخبار فوتبال داخلی و خارجی در این تالار به اخبار فوتبال داخل و خارج از کشور پرداخته میشود

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 07-22-2009
deltang deltang آنلاین نیست.
کاربر عالی

سپاسها: : 0

200 سپاس در 186 نوشته ایشان در یکماه اخیر
deltang به Yahoo ارسال پیام

آخرین اخبار نقل و انتقالات فوتبال ایران - 31 تیر

Ariensport.com: علارغم اعلام رسمی باشگاه پرسپولیس، هنوز کرانیکار با سرخپوشان قراردادی امضا نکرده است... .

- باشگاه سپاهان اصفهان براي صدور رضايتنامه رحمان احمدی دروازه‌بان تيم خود 400 ميليون تومان مي‌خواهد. استیل آذین به دنبال این دروازه‏بان است.

- باشگاه دو بازيكن برزيلي پرسپوليس در نامه‌اي به باشگاه پرسپوليس اعلام كرد قبل از شروع بازي‌هاي ليگ برتر ايران ITC برزيليا و فراگو تياگو را به ايران خواهد فرستاد.

- باشگاه صباي قم عليرغم توافقات اوليه روز گذشته با عادل كلاه كج براي حضور در پرسپوليس مخالفت خود را اعلام كرد. آنها اعلام كردند كلاه كج هنوز خدمت سربازي‌اش تمام نشده و مذاكراتش با باشگاه پرسپوليس غيرقانوني است.

- كرانيكار پس از اينكه با عباس انصاري‌فرد به توافق رسيد و قبول كرد حسين عبدي به عنوان دستيار اول و احمدرضا عابدزاده به عنوان مربي دروازه‌بانان در كادر فني حضور داشته باشند يك مربي كروات را براي حضور در كادر فني پرسپوليس به مدير عامل باشگاه معرفي كرد.

- مدير برنامه‌هاي علي كريمي گفت: اگر تمام توافقات شفاهي به صورت مكتوب به من ارسال شود مشكل كريمي براي عقد قرارداد با پرسپوليس حل خواهد شد.

- محمد غلامي بازيكن فصل گذشته تيم پاس همدان با عقد قراردادي يك ساله به تيم فوتبال استيل‌آذين پيوست.

- باشگاه استيل‌آذين با 2 بازيكن اميد خود رضا رحمتي و هادي ايماني قرارداد 2 ساله امضا كرد. ميثم خسروي بازيكن فصل گذشته پيكان قزوين با استيل‌آذين قرارداد داخلي امضا كرده است. اين بازيكن با وجود قرارداد با سپاهان به صورت توافقي به استيل آذين پيوست.

- در حالي كه عباس انصاري فرد از عقد قرارداد با "زلاتكو کرانيكار" خبر داده است، سرمربي كروات گفت: هنوز با پرسپوليس قرارداد رسمي امضا نکرده‌است. نماينده باشگاه پرسپوليس نیز گفت: قرارداد اوليه با اين مربي در نشستي امضا شده است.

- هادي عقيلي مدافع ملي‌پوش سپاهان، با پيشنهاد رسمي باشگاه فرايبورگ آلمان مواجه شده و شايد فصل آينده در بوندس‌ليگا بازي كند.

- فريدون زندي كه فصل گذشته در ليگ قبرس بازي كرد مورد توجه تيم استيل‌آذين قرار گرفته است ولي خودش بازي در قبرس را در اولويت قرار داده است.

- هافبك چپ تيم ملي عراق به نام صالح صدير كه با پيراهن شماره 6 بازي‌هاي قابل قبولي را براي اين تيم به نمايش گذاشته بود مورد توجه باشگاه پرسپوليس قرار گرفته است.

- گفته می‏شود در صورت محرومیت نیکبخت واحدی از بازی در لیگ برتر، شماره 10 سابق باشگاه پرسپولیس راهی فولادگستر تبریز خواهد شد. در عین حال مدیرعامل این باشگاه تبریزی جذب نیکبخت را تکذیب کرد.

- على عليزاده، مهاجم استقلال در فصل گذشته با يك تيم قطرى به توافق رسيد. هنوز نام این تیم قطری فاش نشده است.

جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 07-22-2009
کاربر عالی

عضو كميته فني باشگاه پرسپوليس گفت: با توجه به سابقه كار كردن در آسيا، كرانيكار با فوتبال ايران و قاره كهن آشنا است.
محمد زادمهر عنوان كرد: اميدوارم نتيجه هم‌انديشي مسئولان پرسپوليس كه منجر به انتخاب زلاتكو كرانيكار به عنوان سرمربي جديد پرسپوليس شد در آينده به اين باشگاه بزرگ كمك كند.
وي افزود: گزينه‌هاي متعددي داشتيم اما با توجه به سابقه حضور كرانيكار در فوتبال آسيا، به اين نتيجه رسيديم كه اين مربي كروات گزينه مناسبي است.
زادمهر ادامه داد: كارنامه كرانيكار درخشان است و خواسته مالي او در حد باشگاه پرسپوليس است. اميدوار هستيم كه اين مربي جواب اعتماد مسئولان باشگاه را بدهد.
قدیمی 07-22-2009
کاربر عالی

جدید انصاري‌فرد با واعظ آشتياني ديدار كرد

کانون هواداران پرسپولیس : در راستاي جلسات مديران دو تيم پرسپوليس و استقلال، عباس انصاري فرد امروز با واعظ آشتياني ديدار كرد.
در اين جلسه در خصوص اقدامات و توافقات بين دو باشگاه استقلال و پرسپوليس صحبت‌هايي انجام شد.
قدیمی 07-22-2009
کاربر عالی

جدید محمود رضا فاضلي: کریمی به احتمال 99% در پرسپولیس میماند

کانون هوادران پرسپولیس : محمود رضا فاضلي در گفت و گویی در خصوص آخرين وضعيت علي كريمي اظهار داشت: كريمي مشكلي با پرسپوليس ندارد. او هميشه اين تيم را خانه خود مي‌داند. با توجه به توافقات شفاهي كه با عباس انصاري فرد داشتيم كريمي در صورتي كه توافقات مكتوب و براي من ارسال شود؛‌مشكلي براي عقد قرارداد با پرسپوليس ندارد.
وي افزود: توافقات خوبي به صورت شفاهي انجام شده و تمام موارد مورد تاييد طرفين است. با برگزاري جلسه بين كريمي و انصاري فرد و كتبي شدن همه موارد هواداران پرسپوليس تا دو روز آينده مي‌توانند دوباره اين بازيكن را در پرسپوليس ببيند.
قدیمی 07-22-2009
nae آواتار ها
nae nae آنلاین نیست.
کاربر فعال بخش سینما

سپاسها: : 1

31 سپاس در 27 نوشته ایشان در یکماه اخیر
nae به Yahoo ارسال پیام

اه اه اه لونگیا
سال 89 تو دربی 69
شیث رضایی دنبال فرهاد بدو
آی بدو آی بدو
آی بدو آی بدو
قدیمی 07-23-2009
کاربر عالی

خواهشا حرف الكي نزن از اين به بعد هر كسي كه غير پرسپليسه پاشو اينجا بزاره و بخواد از خودش نظر دروكنه من ميدونم با اون
قدیمی 08-24-2009
کاربر عالی

بازيكنان در مراسم افطاري شركت نكردند
نشست بازيكنان پرسپوليس با انصاري فرد امروز برگزار شد

جلسه بازيكنان تيم فوتبال پرسپوليس با مديرعامل باشگاه امروز صبح برگزار شد.

به گزارش ايسنا، صبح امروز بازيكنان تيم فوتبال پرسپوليس براي پيگيري مطالبات خود به باشگاه مراجعه كرده و با عباس انصاري فرد مديرعامل باشگاه گفت و گو كردند.
در اين جلسه كريم باقري كاپيتان تيم به نمايندگي از بازيكنان درخواست و مطالبات بازيكنان را اعلام كرد و انصاري فرد نيز به تشريح وضعيت موجود و اقدامات انجام شده پرداخت.
در اين جلسه مديرعامل باشگاه پرسپوليس قول داد تا پس از بازگشت تيم از امارات نسبت به حل مشكلات اقدام كند.
بازيكنان ساعت 10 براي شركت در تمرين باشگاه را ترك كرده و راس ساعت در محل تمرين حاضر شدند.

به گزارش ايسنا، به دنبال مشكلات و نارضايتي بازيكنان تيم فوتبال پرسپوليس از عدم پرداخت مطالباتي كه از اين باشگاه داشتند، آنها صبح يكشنبه پس از تمرين به رهبري كريم باقري در محل باشگاه حاضر شدند.
آنها تهديد كرده بودند در صورت پرداخت نشدن مطالباتشان در تمرينات حاضر نخواهند شد.
همچنين بازيكنان پرسپوليس در مراسم افطاري يكشنبه شب باشگاه پرسپوليس شركت نكردند.
قدیمی 08-24-2009
کاربر عالی

در جريان اعتصاب بازيكنان نيستم
كرانچار: سيستم هجومي واقعي پرسپوليس را نديده‌ايد

خبرگزاري فارس: سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس گفت: هنوز هيچكس سيستم هجومي واقعي پرسپوليس را نديده‌ است.

زلاتكو كرانچار در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس در خصوص مسائل مختلف صحبت كرد كه در زير مي‌خوانيم:

*مقابل پاس همدان بايد زودتر برنده مي‌شديم
از ديدار مقابل پاس همدان تا حدودي از بازيكنان راضي هستم اما آنها هنوز صد‌درصد به شرايط آرماني نرسيده‌اند. مطمئن هستم در آينده خيلي بهتر خواهيم شد چون اگر آنها در شرايط خوب بودند و از موقعيت‌ها استفاده مي‌كردند قطعا ما با استفاده از فرصت‌ها زودتر مي‌توانستيم به 3 امتياز برسيم.

*آشفتگي روي نيمكت وجود ندارد
نمي‌دانم روي چه حسابي برخي از حرف‌ها زده مي‌شود اما تا آنجايي كه من ديده‌ام آشفتگي روي نيمكت پرسپوليس وجود ندارد و بعضي‌ها دوست دارند حاشيه‌سازي كنند كه من براي اين مسئله‌ جوابي ندارم. براي من نظم و انضباط مهم است.

*هنوز به مرز آمادگي كامل نرسيده‌ايم
تا به امروز حدود 70 درصد از بازيكنانم رضايت دارم و مطمئن هستم اگر آنها به مرز 100 درصد برسند براي من بسيار خوب است چون راحت‌تر به نتيجه دلخواه خودم با مهره‌هاي كار‌بلد مي‌رسم كه مرور زمان اين مشكل ما را برطرف مي‌كند.

*عكس‌العمل‌هايم روي نيمكت ناخواسته است
هر مربي روي نيمكت سبك خاص خودش را دارد. براي من من از دست دادن موقعيت و رفع مسئوليت سخت است به همين دليل عكس‌العمل‌هايم روي نيمكت ناخواسته است و بيشتر به تعصب تيمي من بر مي‌گردد.

*باقري بازيكن بزرگي است
در كنار جواناني كه در خدمت دارم واقعا دوست داشتم هميشه بازيكن بزرگ نيز باشم. به همين دليل خوشحالم كه از فردي باتجربه مثل كريم باقري سود مي‌برم. او مي‌تواند در زمين رهبر خوبي براي اجراي تاكتيك‌هاي من باشد و از تجربه‌اش استفاده كند.

*هنوز سيستم هجومي واقعي را نديده‌ايد
همانطور كه از روز اول گفته‌ام به خاطر پرسپوليس و هوادارانش عاشق فوتبال هجومي هستم اما هنوز سيستم هجومي پرسپوليس نديده‌ايد. در هفته‌‌هاي بعدي بهتر خواهيد ديد كه عملكرد مهاجمانمان چگونه خواهد بود اما ما بايد ياد بگيريم كه در ضد حملات نيز دقت كنيم و به آساني فرصت به حريف ندهيم تا دروازه ما در هر بازي باز نشود.

*از بازيكنان احساسي پرسپوليس تشكر مي‌كنم
نمي‌دانم واقعا چرا بازيكنان پرسپوليس وقتي گل مي‌زنند در آغوش من قرار مي‌گيرند اما من از اين بازيكنان احساسي سپاسگذارم كه خوشحالي خود را با من تقسيم مي‌كنند. اين نشان مي‌دهد كه در تيم ما همه به دنبال يك هدف هستند و مي‌خواهند با نتايج شيرين دل مسئولان و هواداران را خوشحال كنند.

*در جريان اعتصاب بازيكنان پرسپوليس نيستم
من دوست ندارم به حواشي دقت كنم به همين دليل به هيچ عنوان در جريان اعتصاب بازيكنان پرسپوليس نيستم و اميدوارم اين خبر درست نباشد.

*سيستم پرسپوليس تغيير نمي‌كند
با توجه به شناختي كه از پرسپوليس و سيستم خودم دارم به احتمال خيلي فراوان سيستم 1-3-2-4 پرسپوليس در هيچ كدام از بازي‌ها فعلا تغيير نمي‌كند و با همين روند رو به جلو مي‌رويم تا به نتايج دلخواه برسيم.

*صباي قم مدعي قهرماني است
انگيزه و روند خوبي را در بين بازيكنان مي‌بينم. من اطلاع دارم كه صباي قم تيمي است كه مدعي قهرماني است. بايد با احتياط در مقابل اين تيم بازي كنيم و فراموش نكنيم كه اشكالات بازي با استقلال اهواز را جبران كنيم. البته فرق بزرگي كه اين بازي با بازي‌هاي ديگر براي من دارد حضور هواداران است.

*بازي‌هاي دوستانه امارات به ما كمك مي‌كند
بعد از بازي با صباي قم به امارات خواهيم رفت و سعي مي‌كنيم نسبت به بازي مقابل مس كرمان و استقلال اهواز به آمادگي بهتري برسيم. بايد هر روز رو به رشد باشيم و آرام آرام فرم ايده‌آل را پيدا كنيم. با تقسيم كاري كه شده اردوي امارات هرگز به ضرر ما نخواهد بود.

*خبرنگاران همه چيز را به يكديگر ربط مي‌دهند
مي‌دانيد كه من علاقه‌اي به جواب‌دادن به سئوالات حاشيه‌اي ندارم چون مي‌دانم خبرنگاران همه چيز را راحت به هم ربط مي‌دهند و بايد مواظب آنها باشيم. به همين دليل هميشه سعي مي‌كنم با قانون فوتبال صحبت كنم تا براي من حاشيه سازي نشود.

*دركادر فني تقسيم ‌كار شده است
ايكوويچ دستيار من است نه بدنساز اما ما در كادر فني تقسيم كار كرديم كه هيچ كاري با يكديگر تداخل پيدا نكند. من سرمربي پرسپوليس هستم و تصميم‌ مي‌گيرم كه يك مربي در تمرين بايد چه كاري را انجام دهد. به هيچ عنوان خوشبختانه تا به امروز نيز مشكلي از اين بابت نداشته‌ايم.

*اميدوارم بيمارستان پرسپوليس را در تهران ببينم
اميدوار هستم روزي كه بيمارستان پرسپوليس افتتاح مي‌شود در تهران باشم و اين بيمارستان را از نزديك ببينم. براي هر باشگاه اين كلينيك و بيمارستان امري واجب است تا كادر فني نيز با خيال راحت‌تر به فكر مصدومان خود باشند من اين تصميم را به مسوولان باشگاه تبريك مي‌گويم.

*3 امتياز بازي با صباي قم براي من مهم است
در هر بازي فقط براي 3 امتياز به ميدان مي‌رويم و نتيجه ديدار و برد برابر صباي قم براي من بسيار مهم است. اميدوارم بتوانم با حضور بهترين‌ها در تركيب پرسپوليس و فراموشي بدشانسي‌ها در خصوص مصدوميت‌هاي بازيكنان به هدف خود برسم. البته كار سختي است و فوتبال هيچ موقع قابل پيش‌بيني نيست اما من به تيم خودم اعتقاد قوي دارم.
قدیمی 08-24-2009
کاربر عالی

انصاري‌فرد از بازيكنان، خبرنگاران، نيكبخت و فدراسيون فوتبال مي‌گويد:
كارهايي مي‌كنند كه از دشنام و ناسزا براي من بدتر است

خبرگزاري فارس: مديرعامل باشگاه پرسپوليس گفت: من نيازي به تعريف و تمجيد ندارم، اما برخي‌ كارهايي مي‌كنند كه از دشنام و ناسزا براي من بدتر است.

عباس انصاري فرد در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس، در خصوص اتفاقات اخير در باشگاه پرسپوليس و اعتراض بازيكنان به پرداخت نشدن پولشان عنوان كرد: من از دست بازيكنان زياد ناراحت نيستم و شايد تا حدودي به آنها حق بدهم. آنها جوان هستند و دوست دارند هميشه مشكلات زود حل شود به همين دليل با نشستي كه داشتيم سعي كرديم همه چيز را تمام كنيم تا تيم راحت‌تر به فكر نتيجه‌ گرفتن باشد. قول‌هايي به آنها داده‌ام و سعي مي‌كنم با پيگيري‌هاي زياد و با وجود مشكلاتي كه داريم به آنها جامه عمل بپوشانم.
وي در خصوص عدم حضور بازيكنان در مراسم افطاري شب گذشته گفت: بازيكنان زنگ زده و اعلام كرده بودند در اين مراسم حضور پيدا نخواهند كرد و اين موضوع؛ مسئله‌ خاصي نيست.
انصاري فرد در خصوص انتقادهايي كه از او در برخي رسانه‌ها مي‌شود؛ اظهار داشت: اخبار كذب و مواردي كه واقعيت ندارد در رسانه‌ها زياد است. در يكي از رسانه‌ها ديدم كه تيتر زده‌اند عليه من طوماري امضا شده است اما بعد از اينكه فهميدند خبرشان اشتباه بوده و اين طومار به نفع من بوده است در قالب دو خط كه هيچ كس آنرا نمي‌ديد خبر خود را تكذيب كردند.
وي افزود: اميدوارم در نوشتن مطالب؛ همه مسلمان و آزاده باشيم. من به هيچ عنوان نياز به تعريف ندارم و نمي‌خواهم تيتر روزنامه‌ها باشم اما حداقل درباره اقدامات باشگاه و من دروغ ننويسند و واقعيت را به مردم بگويند.
انصاري فرد تاكيد كرد: دشمنان زيادي دارم كه همه را به خوبي مي‌شناسم اما چرا اين آقايان دست از سر پرسپوليس برنمي‌دارند. شما خبرنگاران نان پرسپوليس و استقلال را مي‌خوريد اما چرا مسائل بي‌ربط خود را به اين دو باشگاه ارتباط مي‌دهيد و به اين دو تيم ناسزا مي‌گوييد. البته من همه خبرنگاران را نمي‌گويم و منظورم برخي از آنها است.
مديرعامل باشگاه پرسپوليس ادامه داد: در بحث بيمارستان نمي‌خواهم منت سر فردي بگذارم اما گفتم بايد خبرنگاران نيز سهم داشته باشند. به همين دليل براي آنها برنامه‌هاي ويژه‌اي ترتيب دادم چون مي‌دانم شما نيز دنبال هدف‌ خود هستيد اما نمي‌دانم چرا بعضي‌ها كارهايي مي‌كنند كه از دشنام براي من بدتر است. من به هيچ عنوان به خبرهايي كه نوشته مي‌شود و دروغ است توجه‌اي ندارم و برايم مهم نيست اما خودتان انصاف را رعايت كنيد.
وي خاطرنشان كرد: روز اولي كه به باشگاه آمدم در يكي از روزنامه‌ها كاريكاتوري از من كشيدند كه چهار كارتابل روي هم بود و نوشتند كه اين بدهي‌هاي انصاري فرد است اما من مديرعاملي هستم كه بدون اين كه پرسپوليس را داراي بدهي كنم اين باشگاه را ترك كردم. باز هم در فرداي همان روز 4 كارتابل ديگر كشيدند و نوشتند اين آخر و عاقبت رفتن انصاري فرد از پرسپوليس است. آيا اين مسئله درست است تا ذهن مردم خراب شود؟
انصاري فرد يادآور شد: قبول كنيد بعضي از حركات عليه من ناجوانمردانه است. اگر راست بنويسيد دلم نمي‌سوزد اما اگر دروغ بنويسيد واقعا از خودم بيزار مي‌شوم. مگر خيال كرديد نمي‌توانم جواب دروغ‌ها را بدهم و از افرادي كه ناجوانمردانه اين كار را مي‌كنند شكايت كنم؟ اين كار براي من آسان است اما دوست ندارم اينطور شود ولي برخي از رسانه‌ها ضربه‌هايي به من زدند كه واقعا سخت است.
مديرعامل باشگاه پرسپوليس در خصوص اظهار نظر مسئولان فدراسيون فوتبال درباره عدم دادن حق بليت فروشي بازي‌هاي پرسپوليس گفت: اين بار قاطعانه و در حد تعيين و تكليف مي‌گويم؛ بنا بر قانون فيفا و AFC در صورتي كه در فصل آينده حق بليت فروشي را به ما ندهند همراه با استقلال در ليگ برتر حضور پيدا نخواهيم كرد.
وي افزود: نه هيچكس را تهديد مي‌كنم و نه دوست دارم در قبال اين كار؛ حرف‌هاي غير منصفانه زده شود اما ما راه خود را دنبال مي‌كنيم و كاري به ديگران نداريم. حالا اينكه آيا ورزشگاه داريم يا نه به خودمان مربوط مي‌شود. آيا پول ورزشگاه آزادي را كه در آن بازي مي‌كنيم در هر ديدار فرد ديگري مي‌دهد؟ پس معلوم است اين ورزشگاه تحت اجاره ما است.
وي در خصوص اسپانسر جديد باشگاه پرسپوليس گفت: در دو روز آينده اين مشكل را حل مي‌كنيم و اين موضوع هيچ ربطي به رياست سازمان تربيت بدني ندارد كه چه كسي مي‌خواهد اين سمت را بگيرد. ما با قدرت كار خود را دنبال مي‌كنيم.
انصاري‌فرد در خصوص اظهارات جديد نيكبخت واحدي عليه او؛ عنوان كرد: وقتي بازيكني را لازم نداريم چرا بايد به او بگوييم مصاحبه كند و بگويد كه درباره رفتنش از پرسپوليس حرف نزند. او آزادانه مي‌تواند همه كار بكند چون صلاح را در اين ديديم كه نيكبخت در پرسپوليس نباشد. البته من براي او آرزوي موفقيت مي‌كنم چون خدمات ويژه‌اي داشته است اما هر وقت من از باشگاه رفتم او مي‌تواند به باشگاه بيايد و من از اين كار ناراحت نمي‌شوم.
مديرعامل باشگاه پرسپوليس درباره هوار ملا محمد تاكيد كرد: اين بازيكن مشكلات كوچك شخصي دارد و بدون شك از امروز در تمرينات شركت خواهد كرد. از اينكه او در تمرينات چند روز گذشته نبوده ما هم ناراحت هستيم اما اميدوارم هرچه زودتر كار خود را شروع كند. براي وي جريمه‌‌اي در نظر نگرفته‌ايم.
وي در خصوص ناراحتي دكتر زرينه از باشگاه پرسپوليس گفت: زرينه را مي‌خواهيم چون او 15 سال است براي باشگاه زحمت كشيده و اگر او را نمي‌خواستيم با وي قرارداد نمي‌بستيم. زرينه با قدرت كار خود را در باشگاه دنبال مي‌كند.
انصاري فرد درباره احتمال برخورد با چند بازيكن پرسپوليس تصريح كرد: فعلا قصد اين كار را نداريم اما بخشي از پول بازيكنان را داده‌ايم و بخشي از آن مانده است. اگر به ما ثابت شود كه فردي قصد حاشيه‌سازي دارد با او برخورد مي‌كنيم.
مديرعامل پرسپوليس درباره بازي روز جمعه با صباي قم گفت: اولتيماتومي به كادر فني نداده‌ايم اما آنها و بازيكنان خود را براي گرفتن 3 امتياز شيرين در مقابل صباي قم آماده مي‌كنند. خوشبختانه در اين بازي از هواداران خود سود مي‌بريم. اميدوارم با رفع مشكل كلاه كج او نيز بتواند با وجود سنگ‌اندازي‌هاي مختلف به ما كمك كند.
قدیمی 08-24-2009
کاربر عالی

پرونده شیث در دادسرا

مرجع خبری پرسپولیس : در حالي‌كه شيث رضايي در ورزشگاه خيريه عمل تمرين مي‌كرد كمي دورتر در دادسراي شعبه 5 صادقيه م.ج،‌ شاكي شيث به‌دنبال پرونده‌اش بود، پرونده شكايت از شيث رضايي كه فارغ بالانه همراه با ديگران مي‌خنديد و ديگران را دست مي‌انداخت.
شيث و يكي از دوستانش در يكي از اتوبان‌هاي تهران در حال رانندگي بودند كه با راننده يكي از ماشين‌ها درگير شده و او را مورد ضرب و شتم قرار دادند بطوريكه پرده گوش او پاره شد. م.ج، راننده مضروب شده هم از بازيكن پرسپوليس به كلانتري شكايت كرد و كار به دادگاه كشيد.
شيث از طرق مختلف تلاش كرد تا از اين مهلكه جان سالم به در برده و از حضور در دادگاه سر باز بزند. تماس با حبيب كاشاني اولين راه حل بود كه البته خيلي زود به بن بست رسيد چون كه كاشاني اين بار برخلاف هميشه حاضر به پادرمياني نشد. مديرعامل پيشين پرسپوليس كه پيش از اين بارها براي بازيكن جنجالي پرسپوليس ريش گرو گذاشته بود اين بار حاضر نشد چنين كاري انجام دهد.
بعد از به بن بست رسيدن راه حل اول ، شيث به دنبال دومين راه يعني تكذيب رفت. او كه فكر مي كرد همه جا مانند مطبوعات است و به راحتي مي‌تواند كاري را كه انجام داده تكذيب كند با آوردن چهار شاهد به دادگاه قصد داشت ثابت كند كه آن شب در محل حادثه حضور نداشته كه البته اين راه هم به نتيجه نرسيد تا سرانجام شيث با معذرت خواهي به‌دنبال گرفتن رضايت شاكي باشد امري كه تا ديروز موفق به انجام آن نشد.
شاكي پرونده در اين مورد مي‌گويد:«امروز(ديروز) قرار بود جلسه پاياني رسيدگي به شكايت من باشد كه نه شيث و نه وكيلش در دادگاه حاضر نشدند همچنين پرونده هم كه قرار بود از كلانتري به دادسرا منتقل شود تا به امروز نيامده و هنگامي كه به كلانتري مراجعه كردم آنها گفتند كه يادشان رفته پرونده را منتقل كنند و اين اتفاق خيلي عجيب است.»
م.ج در اين مورد كه آيا رضايت خواهد داد يا نه مي گويد:« فعلا تصميمي نگرفته‌ام و هيچ چيزي مشخص نيست. تا جلسه پاياني دادگاه صبر مي‌كنم و بعد از آن تصميم مي‌گيرم.»
شيث رضايي هم عدم حضورش در دادگاه را به خوبي توجيه مي‌كند: « اين قضايا به من ارتباطي ندارد و وكيلم همه چيز را پي گيري مي‌كند و من از جزييات كار خبر ندارم.»
به نظر مي‌رسد اين بار بازيكن پرسپوليس بدجوري دچار دردسر شده و به اين راحتي‌ها جان سالم به در نخواهد برد.
منبع : دنیای فوتبال
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)