بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال > اخبار فوتبال داخلی و خارجی

اخبار فوتبال داخلی و خارجی در این تالار به اخبار فوتبال داخل و خارج از کشور پرداخته میشود

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 11-17-2010
مهدی آواتار ها
مهدی مهدی آنلاین نیست.
مسئول و ناظر ارشد - مدیر تالار موبایل و دوربین دیجیتال

سپاسها: : 4,552

4,939 سپاس در 1,683 نوشته ایشان در یکماه اخیر
Lightbulb فوتبال ایران پنج پله سقوط کرد/ تداوم صدرنشینی اسپانیا

تازه ترین رده بندی فدراسیون جهانی فوتبال امروز اعلام شد که در آن تیم کشورمان با پنج پله سقوط نسبت به ماه گذشته عنوان شصت و ششم دنیا را در اختیار دارد.
به گزارش خبرنگار مهر، سایت فدراسیون جهانی فوتبال امروز چهارشنبه آخرین رده بندی تیم‌های فوتبال دنیا که مربوط به ماده نوامبر می شود را اعلام کرد. در این رده بندی تیم ملی فوتبال ایران با 479 امتیاز رتبه شصت و ششم دنیا و چهارم آسیا را در اختیار دارد. تیم ملی فوتبال ایران در ماه گذشته میلادی با 501 امتیاز شصت و یکمین تیم دنیا بود.

در حال حاضر بهترین تیم آسیا، استرالیاست که با 853 امتیاز سکوی بیستم دنیا و نخست آسیا را در اختیار دارد. این تیم در رده بندی جهانی با کشورمان به اندازه 46 پله اختلاف دارد. اسپانیا در آخرین رده بندی فیفا همچنان با 1920 امتیاز سکوی نخست را در اختیار دارد و بالاتر از تیم‌های هلند، برزیل و آلمان ایستاده است.

رده بندی پنج تیم برتر آسیا به این شرح است:
1- استرالیا 853 امتیاز(بیستم دنیا)
2- ژاپن 781 امتیاز (سی‌ام دنیا)
3- کره جنوبی 653 امتیاز (سی و نهم دنیا - با یک پله صعود)
4- ایران 479 امتیاز(شصت و ششم دنیا - با پنج پله سقوط)
5- عربستان سعودی 461 امتیاز (شصت و هشتم دنیا - با سه پله صعود)

رده بندی 10 تیم برتر جهان به این شرح است:
1- اسپانیا 1920 امتیاز
2- هلند 1718 امتیاز
3- برزیل 1493 امتیاز
4- آلمان 1489 امتیاز
5- آرژانتین 1353 امتیاز
6- انگلستان 1250 امتیاز
7- اروگوئه 1174 امتیاز
8- پرتغال 1102 امتیاز
9- کرواسی 1098 امتیاز
10- مصر 1047 امتیاز

منبع : خبرگزاري مهر
دل به زخمی شعله ور شد، جان به عشقی مبتلا
بر نتابد سینه ما داغ چندین ماجرا
تازه شد به هوای تو دل تنگ ما ای وای !

قدیمی 01-29-2011
shokofe آواتار ها
shokofe shokofe آنلاین نیست.
ناظر ومدیر تالار پزشکی بهداشتی و درمان

سپاسها: : 3,681

5,835 سپاس در 1,524 نوشته ایشان در یکماه اخیر

مهدوي كيا: دل بستن به ستاره ها تا جايي جواب مي دهد/نبايد خودمان را گول بزنيم

وعده و وعید که زیاد بود و در عمل هیچ اتفاقی نیفتاد. آن از جام جهانی ، این هم جام ملتها. همه چیز فوتبال ما مثل گذشته بود و تغییری هم ایجاد نشد. همان مشکلات قدیمی را داشتیم و داریم.

مهدی مهدوی‌کیا از وقتی از تیم ملی خداحافظی کرده، زیاد در مورد فوتبال ملی حرف نزده. ولی شرایط فعلی فوتبال ایران او را هم نگران آینده کرده؛ آینده‌ای که از نظر مهدوی‌کیا، با ادامه روند فعلی تیره خواهد بود. او آینده فوتبال ایران را روشن نمی‌داند.
آن‌قدر نسبت به روند فعلی فوتبال انتقاد دارد که معتقد است اگر همین روند ادامه داشته باشد، فوتبال ایران به جایی می‌رسد که پیروزی، آروزی اهالی آن می‌شود.

بازی های تیم ملی چطور بود؟
دو بازی اول را ترکیه بودیم و ندیدم. بازی با امارت را دیدم، تیم داشت خوب و روان بازی می کرد. ولی ما در نتیجه گیری برابر کره همان مشکل همیشگی را داشتیم.

چه مشکلی؟
ما فوتبال خوبی بازی نکردیم. موقعیت های زیادی نداشتیم.

خیلی ها می گویند ترسو بودیم..
این بستگی به تاکتیک سرمربی تیم دارد. متاسفانه در این بازی سه هافبک دفاعی داشتیم. قطبی در خیلی از بازی‌ها از آن استفاده می کرد و خیلی روی این تاکتیک اصرار داشت. تو بازی حساس با کره هم از همین سیستم استفاده کردیم که باعث می شد خیلی دیر به 18 حریف برسیم و در حمله هم به خاطر این تاکتیک نفرات دیر اضافه می شدند.

سرمربی کره قبل از بازی گفته بود که ایران می خواهد بازی را به پنالتی بکشاند و وقت تلف می کند...
اینجوری هم نبود. ولی ما چون سه هافبک دفاعی داشتیم برای رسیدن به دروازه حریف مشکل داشتیم. کاش دو هافبک دفاعی در زمین می گذاشتیم و یکی از هافبک ها مهاجم کاذب می شد تا راحت تر به دروازه حریف برسیم.

خیلی از قطبی انتقاد می شود و می گویند او فقط وعده می داده که محقق نشدند؟
وعده و وعید که زیاد بود و در عمل هیچ اتفاقی نیفتاد. آن از جام جهانی ، این هم جام ملتها. همه چیز فوتبال ما مثل گذشته بود و تغییری هم ایجاد نشد. همان مشکلات قدیمی را داشتیم و داریم. قبل از شروع مسابقات ، بازی تدارکاتی خوب نداریم، موقع شروع بازی‌ها حاشیه‌ها به راه می افتند. این بار هم مسئله مربی خارجی و رفتن قطبی به تیم ژاپنی بود. بعد هم نتیجه نمی گیریم می‌افتیم به حرف زدن درباره علت ها بعد هم همه چیز فراموش می‌شود و دوباره همان آش است و همان کاسه. دوباره همان در جا زدن فوتبال است. باید بپذیریم که فوتبال مان از شرقی ها جا مانده. اگر به این نتیجه برسیم که فوتبال درجه یک نیستیم شاید به یک جایی برسیم ولی همیشه فکر می کنیم مثل گذشته است که هر تیمی را راحت می بردیم. خودمان را گول می زنیم ، مردم را امیدوار می کنیم و آخرش هم فاصله مان بیشتر و بیشتر می شود و در نتیجه گیری هيچي.

خودت فکر می کردی در جام ملتها چه کاری می کنیم؟
از گروه که باید صعود می کردیم چون توان ذاتی مان این قدر هم کم نیست. اگر قرار بود صعود نکنیم که اصلا بهتر بود نرویم به بازی ها اما نباید همه چیز را نادیده بگیریم. انصافا در مرحله مقدماتی 3 برد خوب داشتیم و تنها 9 امتیازی بودیم. با این وجود همیشه یک چهارم خیلی مهم و کلیدی بوده است. به طوری که اگر این مرحله را رد کنی موفق لقب می گیری اما اگر اینجا حذف شوی ، ناکام هستی.

این بار هم دل به خرافات بسته بودیم که ببریم!
فوتبال خرافات نیست ، فوتبال یک نبرد مردانه است. هرکس هوشیار تر باشد می برد. کره بهتر از ما بود. مگر ندیدید استرالیا چه بلایی سر ازبکستان آورد؟ مگر خرافات جلوی 6 گل را می گیرد؟

موج انتقادات علیه قطبی خیلی شدید است؟
من کاری با شخص ندارم و هیچ وقت درباره اشخاص حرف نزدم. اینجا اما اتفاقی افتاده. مربی قبل از جام ملتها تکلیفش را مشخص کرده بود و می دانست که دارد می رود. این وسط مقصر کسانی هستند که این شرایط را به وجود می آورند و حالا ما می گوییم او وعده داد ، اگر این طور بود چرا ما پای این وعده ها ایستادیم. تا حالا در این باره حرفی نزدم چون می گفتم قبل از جام ملتها تیم آرامش می خواهد. این دو سال را نگاه کنید . ما جام جهانی را از دست دادیم ، این هم جام ملتها. قطبی قشنگ حرف می زد اما در عمل نتایجی که رقم می خورد بر خلاف قولی بود که به مردم می دادند. همان اتفاقاتی که قبلا افتاده بود ، باز هم افتاد. یک وقت هایی می بازی اما زیبا بازی کردی. اما این بار باختیم و بد هم بازی کرده بودیم. قطبی رفت سراغ تیم جدیدش و ما ماندیم با 4 سال عقب ماندگی.

الان هم از نکونام و شجاعی ایراد می گیرند...
دو بازی اول را که ندیدم ولی جلوی کره ما یک مشکل کلی داشتیم و نه فردی. تیم ملی ، ملی است نه نفری و فردی. زمانی هم که ما اروپا بودیم و به تیم ملی می آمدیم اگر تیم نتیجه نمی گرفت همین داستان ها برای ما تکرار می شد ، فوتبال یک بازی دسته جمعی است . شاید کاپیتان کره که یار منچستر است نتوانست همان بازی هایی را در تیم ملی انجام دهد که در منچستر انجام می دهد اما کره به مشکل نمی خورد. ما باید منطقی باشیم و با دلیل حرف بزنیم. دل بستن به ستاره ها تا یک جایی جواب می دهد. فوتبال ما سال 96 کره را 6 بر 2 برد سال 2004 هم 4 بر 3 بردیم اما قرار نیست همیشه این اتفاقات بیفتد.

قدیمی 01-29-2011
shokofe آواتار ها
shokofe shokofe آنلاین نیست.
ناظر ومدیر تالار پزشکی بهداشتی و درمان

سپاسها: : 3,681

5,835 سپاس در 1,524 نوشته ایشان در یکماه اخیر

کعبی : افشین قطبی و برخی از خبرنگاران از من خواستند که برای دعوت به تیم ملی به آنها پول بدهم!

قطبی بازوبند کاپیتانی را از من گرفت و می خواست آن را به آندرانیک تیموریان بدهد به این دلیل که حسین کعبی در تیم ملی حامی نداشت. شاید آندرانیک بهتر از هر کس دیگری بداند من راجع به چی صحبت می کنم

مانطور که در چند روز گذشته شاهد بودیم بعد از باخت تیم ملی همه آنهایی که به نوعی دل خوشی از قطبی نداشته به عناوین مختلف با رسانه ها صحبت کرده و مجالی پیدا کرده اند تا از او انتقام بگیرند. یکی از این مخالفان سرسخت، حسین کعبی است.

این بازیکن که با حضور قطبی ابتدا از بازوبند کاپیتانی و سپس از تیم ملی جدا شد در برنامه ای زنده در رادیو حسابی از خجالت سرمربی سابق تیم ملی درآمده است.
به گزارش گل کعبی در مصاحبه ای در رادیو ادعاهای زیادی را مطرح کرده که شاید پی گیری آنها بتواند دردسرهایی برای این بازیکن استیل آذین ایجاد کند. کعبی در قسمتی از حرفهایش به پیشنهادهای بی شرمانه ای که به او شده ! اشاره کرده و می گوید:« افشین قطبی و برخی از خبرنگاران از من خواستند که برای دعوت به تیم ملی باید به آنها پول بدهم!

او ادامه داد: افشین قطبی بازوبند کاپیتانی را از من گرفت و می خواست آن را به آندرانیک تیموریان بدهد به این دلیل که حسین کعبی در تیم ملی حامی نداشت. شاید آندرانیک بهتر از هر کس دیگری بداند من راجع به چی صحبت می کنم.»
کعبی ادامه می دهد:« قطبی در مراسم ختم پدرم به من گفت برای این که روی خبرنگاران را کم کنم تو را به تیم ملی دعوت خواهم کرد اما در لیست بعدی هیچ نامی از من نبود. بعد از آن پیشنهادات زیادی به من شد اما من گفتم که اشتباه گرفته اند و من با 93 بازی ملی به کسی باج نمی دهم.»

این بازیکن در پایان با اشاره به این که می تواند نام خبرنگار مذکور را مطرح کند می گوید:« من از آقای شریفی خواستم تا من را با آقای قطبی رودر رو کند اما این کار را انجام نداد. همچنین به او گفتم می توانم نام آن خبرنگار را به او بگویم اما ایشان اصلا پی گیری نکرده و فقط من را جریمه کردند.

به هر حال مربیان سیاه باز همانند قطبی به درد فوتبال ما می خورند. تیمی که نه جام جهانی رفت و نه در جام ملت ها چیزی شد و همین طوری لنگ در هوا مانده!!»
این عین صحبت های حسین کعبی در مصاحبه با یک رسانه همگانی بود که در آن خبرنگاران را به فساد متهم کرد.آیا فردا رسانه های ایرانی به این مصاحبه واکنش نشان می دهند؟

قدیمی 09-21-2011
hossein آواتار ها
hossein hossein آنلاین نیست.
مدیر بخش موبایل

سپاسها: : 7,693

7,279 سپاس در 3,383 نوشته ایشان در یکماه اخیر
hossein به Yahoo ارسال پیام
پیش فرض ایران سه پله در رده‌بندی فیفا صعود کرد

فوتبال ایران در تازه ترین رده بندی اعلام شده از سوی فیفا سه پله صعود کرد و این در حالی است که اسپانیا بار دیگر به صدر فوتبال جهان بازگشت.

به گزارش خبرگزاری اقتصادی ایران(econews.ir)، فوتبال ایران با سه پله صعود نسبت به رده بندی ماه گذشته با 576 امتیاز در رده پنجاهم تیم‌های جهان قرار گرفته است. ژاپن همچون ماه‌های گذشته با 924 امتیاز برترین تیم آسیایی است و تیم‌های استرالیا (882 امتیاز) و کره جنوبی (749 امتیاز) در رده‌های دوم و سوم رده بندی تیم‌های آسیایی قرار دارند. ایران در آسیا چهارم است.
برپایه گزارش سایت فیفا، اسپانیا که ماه گذشته پس از مدت های طولانی جای خود را به هلند در صدر رده بندی داده بود بار دیگر با 1065 امتیاز به جایگاه پیشین خود بازگشت.
هلند با 1571 امتیاز در رده دوم قرار گرفت و آلمان (1290)، اروگوئه (1184) و پرتغال (1158) در رده‌های سوم تا پنجم رده بندی قرار دارند. ایتالیا، برزیل ، انگلستان، کرواسی و آرژانتین نیز رده‌های ششم تا دهم را به خود اختصاص داده‌اند.

گذشته و آینده آنچنان سخت از دو طرف فشار وارد میكنند

كه دیگر جایی برای حال باقی نمی ماند...
قدیمی 09-21-2011
hossein آواتار ها
hossein hossein آنلاین نیست.
مدیر بخش موبایل

سپاسها: : 7,693

7,279 سپاس در 3,383 نوشته ایشان در یکماه اخیر
hossein به Yahoo ارسال پیام

ایران نامزد میزبانی جام‌جهانی شد

ایران پیشنهاد میزبانی جام جهانی باشگاه‌ها در سال 2013 و 2014را به فیفا ارائه کرده است.

به گزارش خبرگزاری اقتصادی ایران(econews.ir)، فیفا اعلام کرد: ایران به همراه 3 کشور دیگر درخواست میزبانی جام جهانی باشگاه‌ها در سال‌های 2013 و 2014 را ارائه کرده است. غیر از ایران، مراکش، آفریقای جنوبی و امارات کشورهایی هستند که برای میزبانی این رقابت‌ها اعلام آمادگی کرده‌اند.
این کشورها باید تا سی‌ام سپتامبر سال جاری مدارک خود را به فیفا ارائه داده و به طور رسمی اعلام آمادگی کنند.
کمیته‌ی اجرایی فیفا اکتبر درباره‌ی میزبان این رقابت‌ها تصمیم گیری خواهد کرد.
جام جهانی باشگاه‌ها با حضور قهرمان شش قاره‌ برگزار می‌شود. در دو دوره‌ی گذشته ابوظبی میزبان این رقابت‌ها بود و ژاپن در سالهای 2011 و 2012 این رقابت‌ها را میزبانی خواهد کرد.

گذشته و آینده آنچنان سخت از دو طرف فشار وارد میكنند

كه دیگر جایی برای حال باقی نمی ماند...
قدیمی 02-06-2012
FereShteH آواتار ها
FereShteH FereShteH آنلاین نیست.
کاربر خيلی فعال

سپاسها: : 1,663

2,620 سپاس در 1,701 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض احمدی: فیفا انتخابات را رصد می‌کند، وزارت ورزش مانع تعلیق دوباره فوتبال شود

اعضا مجمع باید از استقلال نسبی فدراسیون حفاظت کنند
احمدی: فیفا انتخابات را رصد می‌کند، وزارت ورزش مانع تعلیق دوباره فوتبال شود
خبرگزاری فارس: رئیس انجمن ورزشی نویسان گفت: در آستانه انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال فیفا همه موارد را رصد می‌کند، بنابراین وزارت ورزش باید طوری رفتار کند که دوباره فوتبال‌مان دچار تعلیق نشود.

عبدالحمید احمدی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد شرایط انتخابات فدراسیون فوتبال اظهار داشت: به نظر می رسد از همه تجاربی که در طی سالیان گذشته در بخش مدیریت فوتبال داشتیم بتوانیم به شکل شایسته‌ای استفاده کنیم. یکی از اتفاقات خیلی مهمی که در دوره اخیر در فدراسیون فوتبال افتاد این بود که حساب این فدراسیون و بحث انتخاب مدیران فدراسیون از سایر فدراسیون ها متفاوت شد.
وی افزود: دخالتی که سازمان تربیت بدنی سابق در انتخاب یا به نوعی در انتصاب مدیران در فدراسیون های ورزشی داشت با توجه به چالش هایی که فدراسیون فوتبال دچار شد و بعد هم بعد تشکیل کمیته انتقالی و برگزاری مجمع پیش آمد به نظر می رسد فوتبال به استقلال نسبی دست پیدا کرده و دیگر خیلی امکان دخالت غیر مستقیم دولت برای تعیین مدیران فراهم و در دسترس نیست. این استقلال نسبی را باید به عنوان یک دستاورد مهم حفاظت کرد و در این رابطه مسئولیت مجمع عمومی فدراسیون فوتبال بسیار حائز اهمیت است.
احمدی تصریح کرد: اعضای مجمع باید این موضوع را به خوبی حفاظت کنند و مراقب باشند که به این استقلال خدشه وارد نشود. به تبع از خود وزارت ورزش هم انتظار می رود به گونه ای عمل کند دوباره فدراسیون فوتبال که مسائلش توسط فیفا رصد می شود دچار تعلیق نشود.
وی ادامه داد: فکر می کنم دو سه وظیفه خیلی مهم به دوش مجمع عمومی فدراسیون فوتبال است. اول صیانت از استقلال فدراسیون و مراقبت از دخالت مستقیم دولت یا وزارت ورزش مبتنی بر انتخاب یا تحمیل نفرات مورد نظر خودش برای مدیریت فدراسیون.وظیفه دوم بحث انتخاب فرد یا افراد اصلح برای مدیریت فدراسیون و ادامه راهی که از چهار سال قبل شروع شده است. این دو وظیفه مهم را جامعه ورزش انتظار دارد مجمع عمومی فدراسیون به خوبی از عهده آن برآید و بتواند نقش اصلی خود را ایفا کند.
احمدی خاطر نشان کرد: اعضای هیئت رئیسه فدراسیون هم موظف است طبق اساسنامه همه شرایط برگزاری مجمع و انتخابات را به صورت کاملا شفاف و سالم دنبال کنند. تعامل لازم هم باید با نهادهای قانونی کشور اعم از وزارت ورزش و نهادهایی که درگیر مسئله فوتبال هستند داشته باشد. فدراسیون فوتبال باید همچنان به مسئولیت خود تا آخرین لحظه پایبند باشد.
وی تاکید کرد: از هیئت رئیسه فدراسیون انتظار می رود که مدافع اقدامات و پاسخگوی فعالیت هایش در این چهار سال باشد. یعنی نقش فعال را ایفا کند چه دوباره عضو شوند چه نشوند. اگر نقاط قوتی بوده باید تقویت شود و توسعه پیدا کند اما اگر ضعف هایی بوده باید درصدد برطرف شدن آنها باشند. مقطع حساسی را پیش رو داریم. نباید این مقطع ساده گرفته شود. افراد مسئول نباید نقش انفعالی داشته باشند و مجمع باید به نقش خودش واقف باشد. آنها نباید حالت فرمایشی به خود گیرند چون مجمع فرمایشی مشخص است که چه خروجی دارد و انتظار جامعه فوتبال این است که مسئولان مربوط به نحو احسن به وظایف خود عمل کنند.
رئیس انجمن ورزشی نویسان در خصوص اظهار نظر رئیس جمهوری مبنی بر اینکه فوتبال نیاز به تغییر اساسی دارد، گفت: من نسبت به این اظهار نظر تصور خوبی ندارم. معلوم نیست این اظهار نظر رسمی دولت است یا خیر؟ شاید یک گفت و گوی معمولی بوده است. معمولا اظهارات رسمی دولت از سوی پایگاه رسمی اش اعلام می شود. باید دید چنین اظهار نظری درست بوده که از سوی یک روزنامه ورزشی مطرح شود. این نوع اظهار نظر که از سوی یک رسانه منتشر شود و آن هم با نظرات خاصی که در کنار این نظر هست عادی به نظر نمی آید. خودم تعجب کردم چنین اظهار نظری به جای اطلاع رسانی از نهاد رسمی دولت از سوی یک روزنامه ورزشی منتشر شده است. باید بگویند چقدر می توان به آن استناد کرد. چنین اظهار نظرهایی شاید شروع حرکاتی باشد که دولت می خواهد خودش اقداماتی برای گماردن افراد جدید برای فدراسیون انجام دهد.

قدیمی 02-06-2012
FereShteH آواتار ها
FereShteH FereShteH آنلاین نیست.
کاربر خيلی فعال

سپاسها: : 1,663

2,620 سپاس در 1,701 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض مربی سابق فوتبال درگذشت

مربی سابق فوتبال درگذشت
خبرگزاری فارس: مربی پیشین تیم‌های تهرانی فوتبال صبح امروز دار فانی را وداع گفت.

به گزارش خبرگزاری فارس، حسین صالحی مربی سال های دور فوتبال صبح امروز در سن ۸۱ سالگی درگذشت.
وی که برادر محمد صالحی داور نام آشنا و اسبق فوتبال بود، طی سال های فعالیتش در تیم هایی نظیر برق تهران، ایرانجوان شاگردانی چون مهدی مناجاتی، امیر حاتمی، شاهرخ و شاهین بیانی، براداران مشتری، محمد نوری، جواد محمودی و ... را پرورش داده بود.
مراسم تشیع پیکر او فردا ساعت ۸:۳۰ صبح از مقابل اداره برق تهران برگزار می شود.
خبرگزاری فارس درگذشت این پیشکسوت فوتبال را تسلیت می گوید.

کاربران زیر از FereShteH به خاطر پست مفیدش تشکر کرده اند :
قدیمی 02-07-2012
mohammad.90 آواتار ها
mohammad.90 mohammad.90 آنلاین نیست.
مدیر بخش ورزش

سپاسها: : 7,242

6,424 سپاس در 3,063 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض گزينه خاصي براي رياست فدراسيون فوتبال نداريم

سه‌شنبه 18/11/1390 10:44

عباسي:
گزينه خاصي براي رياست فدراسيون فوتبال نداريم

وزير ورزش و جوانان گفت: گزينه خاصي براي حضور در انتخابات فدراسيون فوتبال نداريم و هر فردي که به عنوان رئيس انتخاب شود، از او حمايت مي‌کنيم.

محمد عباسی در حاشیه دومین مراسم تجلیل از قهرمانان، پیشکسوتان و حامیان ورزش بسیج کشور در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبری فارس «توانا»، گفت: بسیج یکی از ارگان‌هایی است که در امر ورزش و پیشبرد آن کمک زیادی می‌کند و هرچه بیشتر بتوانیم ورزش بسیج را در سطح جامعه گسترش دهیم می‌توانیم از تبعات مثبت آن بهره‌برداری بیشتری داشته باشیم.
وزیر ورزش در ادامه در پاسخ به این سوال که آیا وزارت ورزش گزینه‌ای برای حضور در انتخابات فدراسیون فوتبال دارد گفت: گزینه خاصی نداریم و هر فردی که به عنوان رئیس فدراسیون فوتبال انتخاب شود، از او حمایت می‌کنیم.
عباسی در مورد صحبت‌های احمدی‌نژاد مبنی بر تحول اساسی در فوتبال گفت: منظور از این صحبت‌ها نه تنها تحول اساسی در فوتبال بلکه تحول اساسی در کل ورزش بوده است. از نتایج موجود راضی نیستیم چون معتقدیم می‌توانیم بسیار قوی‌تر در ورزش جهان ظاهر شویم. ابعاد این تحول بسیار فراتر از فوتبال است و کل جامعه ورزش را در برمی‌گیرد.
وزیر ورزش درباره بودجه پیشنهادی دولت برای ورزش کشور در سال آینده گفت: 470 میلیارد تومان در بودجه سال آینده برای ورزش دیده شده که افزایش خوبی داشته است و جا دارد که تشکر کنیم. در دولت‌های نهم و دهم اقدامات وسیعی انجام شده و باید این اقدامات را همچنان ادامه دهیم.
عباسی در مورد انتخابات فدراسیون کشتی گفت: وزارتخانه آمادگی کامل دارد، اما برگزاری انتخابات فدراسیون کشتی بستگی به آمادگی مجمع فدراسیون دارد. هر زمان که مجمع آمادگی داشته باشد انتخابات را برگزار می‌کنیم.

هرگه که ترا دهیم دردی ،
نالان شوی و به سویم ایی

هر دم که ترا دهم شفایی ،
یاغی شوی و دگر نیایی . . .
ای بنده تو سخت بیوفایی ...
قدیمی 02-14-2012
SOHRAB_HAZHII آواتار ها
SOHRAB_HAZHII SOHRAB_HAZHII آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 1,057

1,792 سپاس در 899 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض فوتبال دوباره دست غیر فوتبالی‌ها / کاندیداهای ریاست فدراسیون فوتبال را بیشتر بشناسید + جدول

مدیریت ورزش - رئیس آینده فدراسیون فوتبال قطعا فوتبالی نخواهد بود.

میثم بهرامی / فدراسیون فوتبال پس از پایان دوره ریاست علی كفاشیان، دوباره 4 سال به دست یك غیر فوتبالی اداره خواهد شد. گزینه‌های ریاست بر فدراسیون فوتبال، هیچ كدام سابقه فوتبالی ندارند و نكته جالب اینجاست كه از میان آن‌ها فقط علی كفاشیان سابقه ورزشكاری دارد. صبح سه‌شنبه گفته می‌شد كه محمد مایلی‌كهن هم قصد ثبت نام در انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال را دارد. او حتی به فدراسیون فوتبال هم رفت اما زمانی كه از فدراسیون بیرون آمد به خبرنگاران گفت: «ثبت نام نكردم.» با این حساب تنها گزینه فوتبالی كه می‌خواست رئیس فدراسیون فوتبال شود، وارد صحنه رقابت نشد تا غیر فوتبالی‌ها یكه‌تاز این عرصه باشند.
البته از میان گزینه‌هایی كه ریاست فدراسیون فوتبال را می‌خواهند، هر كدام چند سالی سابقه حضور در ورزش آن هم در پست‌های مدیریتی را دارند. سرشناس‌ترین گزینه علی كفاشیان، رئیس فعلی فدراسیون فوتبال است كه برخی از اهالی فوتبال او را با توجه به تجربیاتش، مناسب‌ترین گزینه می‌دانند. او كه عضو تیم ملی دوومیدانی هم بوده، تنها ورزشكار این صحنه رقابت است.
عزیز محمدی رئیس سازمان لیگ هم یكی از كاندیداهاست. ورود عزیز محمدی به ورزش با باشگاه مقاومت بود. او كه سابقه حضور در سپاه را دارد، به عنوان یكی از مدیران این باشگاه نظامی وارد ورزش شد و پس از سال‌ها فعالیت در فوتبال ایران، به عنوان رئیس سازمان لیگ انتخاب شد. مهدی تاج نایب رئیس فدراسیون فوتبال هم چنین وضعیتی داشت. او هم پس از این‌كه با سپاهان اصفهان و به عنوان عضوی از هیات مدیره این تیم وارد ورزش شد، خودش را تا حد نایب رئیسی فدراسیون فوتبال بالا كشید.
محمدحسین قریب هم گزینه‌ای دیگر برای ریاست فدراسیون فوتبال است. او كه ورودی ناگهانی به صحنه انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال داشت، اخیرا جلسه‌ای با وزیر ورزش داشته كه همین جلسه باعث شده شایعاتی در مورد حمایت وزارت ورزش از او شنیده شود. او در حال حاضر بیشترین شانس را برای نشستن روی صندلی علی كفاشیان دارد.
جمشید تقی‌زاده هم یكی از كاندیداهای ریاست فدراسیون فوتبال است. او كه سابقه ریاست بر فدراسیون‌های بولینگ و ژیمناستیك را دارد، دلیل حضورش در انتخابات فوتبال را «تكلیف» عنوان كرده است! جالب است كه تقی‌زاده برای انتخابات مجلس نهم شورای اسلامی هم كاندید شده است و گفته كه حضور هم‌زمان در مجلس و فدراسیون فوتبال اشكالی ندارد!

علی كفاشیان
رشته ورزشی :عضو تیم ملی دوومیدانی

سمت ورزشی: رئیس فدراسیون دوومیدانی –دبیر كل كمیته ملی المپیك – معاون فنی سازمان تربیت بدنی – رئیس فدراسیون فوتبال

شغل اصلی: كارمند وزارت اقتصاد و دارایی – دبیر شورای ارز بانك مركزی و معاون ارزی بانك مركزی

عزیز محمدی

ورزشکار نبوده
-
سمت ورزشی: عضو هیات مدیره باشگاه فجر سپاسی – سرپرست تیم ملی فوتبال امید – رئیس سازمان لیگ برتر فدراسیون فوتبال

شغل اصلی: مسئول پرسنلی ستاد نیروی زمینی سپاه - مسئولیت در قرارگاه خاتم الانبیاء - مسئولیت در نیروی مقاومت بسیج

محمدحسین قریب
-
ورزشکار نبوده

سمت ورزشی: عضو هیات مدیره باشگاه استقلال - مدیرعامل باشگاه استقلال (یكی از قهرمانی‌های استقلال در لیگ برتر در زمان حضور او اتفاق افتاد)

شغل اصلی: فرمانده یگان مهندسی در جنگ – حضور در ستاد اجرایی فرمان امام -

مهدی تاج
-
ورزشکار نبوده

سمت ورزشی: عضو هیات مدیره باشگاه سپاهان – نایب رئیس اول فدراسیون فوتبال – رئیس كمیته داوران فوتبال

شغل اصلی: معاون اداره کل صنایع استان اصفهان - مدیر کل فروشگاه رفاه اصفهان - معاون فروش و صادرات کارخانه ذوب آهن - مدیر فروش و صادرات کارخانه فولاد مبارکه - مدیر مسئول روزنامه جهان فوتبال

جمشید تقی‌زاده
-
ورزشکار نبوده

سمت ورزشی: مدیر كل تربیت بدنی استان‌های تهران و آذربایجان شرقی – عضو هیات مدیره ماشین‌سازی تبریز – رئیس فدراسیون ژیمناستیك – رئیس فدراسیون بولینگ

شغل اصلی: شهردار و فرماندار میانه - مدیریت آتش نشانی و امور ایمنی استان آذربایجان شرقی – كاندیدای حضور در مجلس نهم شورای اسلامی

بابا فوتبالی نخواستیم لااقل ورزشی باشه بخدا اعضای
فیفا مسخرمون میکنن

پس اسطورهای فوتبالیمون چی میشن

ویرایش توسط SOHRAB_HAZHII : 02-14-2012 در ساعت 06:56 PM
کاربران زیر از SOHRAB_HAZHII به خاطر پست مفیدش تشکر کرده اند :
قدیمی 02-15-2012
SOHRAB_HAZHII آواتار ها
SOHRAB_HAZHII SOHRAB_HAZHII آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 1,057

1,792 سپاس در 899 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض جدیدترین رده بندی فیفا

فوتبال ملی - تیم ملی فوتبال ایران در جدیدترین رده بندی فیفا با سه پله سقوط در رده چهل و هفتم جهان جای گرفت.

به گزارش خبرآنلاین؛ فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) جدیدترین

رده بندی تیم‌های ملی جهان را اعلام کرد. در این رده بندی تیم

ملی ایران با سه پله سقوط در رده چهل و هفتم جهان جای

گرفت، اما جایگاه چهارمی خود را در آسیا حفظ کرد.

تیم ملی اسپانیا همچون ماه‌های قبل با 1566 امتیاز تیم اول

جهان است. آلمان با یک پله صعود به رده دوم رسید و تیم هلند

را به جایگاه سوم فرستاد.

فهرست 10 تیم اول جهان در رده بندی جدید فیفا:

1- اسپانیا 1566 امتیاز
2ـ آلمان 1369 امتیاز
3ـ هلند 1359 امتیاز
4ـ اروگوئه 1317 امتیاز
5ـ انگلیس 1179 امتیاز
6ـ پرتغال 1155 امتیاز
7ـ برزیل 1152 امتیاز
8ـ ایتالیا 1115 امتیاز
9 ـ کرواسی 1101 امتیاز
10 ـ دانمارک 1090 امتیاز

در بین تیم‌های آسیایی هم استرالیا با یک پله سقوط در رده

بیست و دوم جهان و اول آسیا قرار گرفت. پس از این تیم،

ژاپنی‌ها 11 پله سقوط داشتند و به رده سی‌ام جهان رسیدند.

کره جنوبی هم با چهار پله سقوط در جایگاه سی و چهارم

جهان قرار گرفت.

مدتهاست دلم هوای تورا داردوبی هوا نفس میکشم
پاسخ

برچسب ها
تيم ملي

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)