بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال > اخبار فوتبال داخلی و خارجی

اخبار فوتبال داخلی و خارجی در این تالار به اخبار فوتبال داخل و خارج از کشور پرداخته میشود

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 02-07-2012
mohammad.90 آواتار ها
mohammad.90 mohammad.90 آنلاین نیست.
مدیر بخش ورزش

سپاسها: : 7,242

6,424 سپاس در 3,063 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض به احترام استقلالی ها سکوت می کنم

به احترام استقلالی ها سکوت می کنم کنفرانس مطبوعاتی امیر قلعه نوعی سرمربی تراکتورسازی در جمع خبرنگاران تبریزی برگزار شد.
وی شروع مطلب خود را با اشاره به مصاحبه های اعضای کادر فنی استقلال شروع و کرد و گفت : من به احترام هواداران آبی و بازی حساسی که روز جمعه در مقابل ذوب آهن اصفهان دارندفعلا سکوت اختیار میکنم تا بهانه های به دست عده ای که با مطرح کردن اینگونه مسائل می خواهند زمینه ی باخت احتمالی را از هم اینک مهیا کند، ندهم، که مثلا قلعه نوعی تمرکز ما را به هم زد.
به گزارش گل در ادامه قلعه نوعی با اشاره به شرایط بازی فردا عنوان کرد: هر بازی شرایط خاص خود را دارد ما در بازی با نفت بازی خوبی را ارائه دادیم ولی از موقعیت هایمان استفاده نکردیم، بازی فردا و کسب 3 امتیاز آن می تواند ما را دوباره به شرایط خوبمان قبل از بازی با استقلال برگرداند، چرا که بازی با استقلال فقط یک لطمه 3 امتیازی نبود بلکه تبعات آنرا در بازی با نفت هم مشاهده کردیم.
سرمربی تراکتورسازی تیم صنعت نفت را یکی از تیم های خوب ایران دانست و با اشاره به ارائه فوتبال تاکتیکی و رو به جلوی این تیم و حضور یک مربی خوب گفت : نفت بی دلیل عنوان برزیل ایران را یدک نمی کشد، امیدوارم بازی فردا مثل دیدار رفت دو تیم خوب و تمشاگر پسند باشد و تماشاگرانی که در این سرمای سوزناک به ورزشگاه می آیند از دیدن فوتبال زیبا دو تیم لذت ببرند.
وی در مورد جلسه ی خود با سرمربی تیم ملی، کی روش هم توضیح داد که جلسه ی خیلی خوبی بود، و خوشحالم که برند تراکتورسازی در حدی است که سرمربی تیم ملی هم برای دیدن بازی آن در تبریز حضور پیدا کرد هم از طریق آقای نمازی خواستار برگزاری جلسه ای با سرمربی آن شد، وی خاطرات خوشی از ورزشگاه یادگار امام در بازی با استقلال بخاطر سپرده بود و جزئیات مذاکرات اگر نیاز باشد، از طریق خود ایشان مطرح می شود.
قلعه نوعی در مورد تعطیلات بعد از هفته ی 26 ام گفت، طی نامه ای و درخواستی به مدیریت باشگاه تقاضای یک اردوی خارج از کشور ده روزه کرده ایم تا با توجه با شرایط آب و هوایی تبریز و احتمال افزایش بارندگی، بتوانیم شرایط آرمانی دلخواه را برای هفته های پایانی در این اردو به دست آوریم.
وی شرایط آب و هوایی تبریز را یکی از علل مصدومیت بازیکنان عنوان کرد و گفت من از تیم پزشکی و دکتر مولایی تشکر می کنم که 3 برابر تیم های دیگر در جهت رفع مصدومیت بازیکنان تلاش می کنند.
مسائل مالی آخرین مطلبی بود که سرمربی تراکتورسازان با اشاره به آن اعلام کرد که امیدوارم به موقع این مشکل برطرف شود تا این تیم بتواند در روزهای آینده تمام و کمال تمرکز خود را روی بازی هایش قرار دهد.
وی شرایط این تیم را برای سال آینده ایده ال توصیف کرد و گفت: این تیم نهایتا با چهار پنج بازیکن خوب دیگر می تواند سال آینده هم به عنوان یک مدعی قهرمانی منتها، قوی تر از امسال مطرح باشد.

هرگه که ترا دهیم دردی ،
نالان شوی و به سویم ایی

هر دم که ترا دهم شفایی ،
یاغی شوی و دگر نیایی . . .
ای بنده تو سخت بیوفایی ...
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 02-08-2012
mohammad.90 آواتار ها
مدیر بخش ورزش

پیش فرض ترابپور: از عملکرد رحمتي راضي هستيم

ترابپور: از عملکرد رحمتي راضي هستيم

مربي دروازه بانان تيم فوتبال استقلال از عملکرد مهدي رحمتي دفاع مي کند و انتقادات از او را مغرضانه مي داند.

حسین ترابپور درخصوص تساوی مقابل سایپا گفت: بعد از بازی مقابل پرسپولیس فرصت کمی برای ریکاوری چه به لحاظ روحی و چه بدنی داشتیم، با این حال توانستیم نمایش خوبی داشته و در حالی که دو گل از حریف عقب افتاده بودیم، بازی را برگردانده، نتیجه را به تساوی کشانده و یک امتیاز مهم به دست بیاوریم.

وی در خصوص عملکرد مهدی رحمتی نیز تصریح کرد: متأسفانه برخی با بی‌انصافی تمام و از روی غرض‌ورزی به انتقاد از عملکرد مهدی می‌پردازند، در حالی که دیدگاه کارشناسی نسبت به شرایط او ندارند. مهدی هر سه روز یکبار درون دروازه است و فشار بسیاری را متحمل می‌شود. او در کسب بسیاری از امتیازات ما نقش مستقیم داشته، حتی در روز شکست ما مقابل پرسپولیس یکی از بهترین‌های زمین و تیم ما بود. با این حال مغرضانه در موردش قضاوت می‌کنند، در حالی که او سنگربان تیم‌ملی ما هم هست.

ترابپور افزود: ما از عملکرد وی راضی هستیم و برای بهترشدنش تلاش می‌کنیم، اما فراموش نکنیم این همه فشار روی بازیکنان، تا الان حداقل سه ملی‌پوش را از ما گرفته که نباید اینطور باشد. تیم‌ملی از باشگاه‌ها بهره می‌گیرد، اما همین برنامه‌ریزی‌ها باعث می‌شود تا حالا جباری، تیموریان و میداودی مصدوم شوند و تیم‌ملی هم نتواند از آنها بهره ببرد.

هرگه که ترا دهیم دردی ،
نالان شوی و به سویم ایی

هر دم که ترا دهم شفایی ،
قدیمی 02-08-2012
mohammad.90 آواتار ها
مدیر بخش ورزش

پیش فرض زيدان به رونالدو:در خدمت تيم باش!

چهارشنبه 19/11/1390 01:26

زيدان به رونالدو:در خدمت تيم باش!

هر کسي در دو ماه اخير شرايط رئال مادريد را مد نظر گرفته باشد ، مي فهمد که کريستيانو رونالدو از نظر رفتارش درون زمين ، تغييرات قابل توجهي داشته است .

به گزارش مرجع خبری رئال مادرید ، ستاره اهل مادیرا ، پس از بحرانی که پس از الکلاسیکوی اواسط دسامبر داشت ، کم کم توانست که به یک بازیکن کلیدی و قابل اعتنا در تیم مبدل شود . در آن بازی ، بازیکن پرتغالی مملو از استرس بود که این خشمش پس از گلی که به گرانادا زد و خوشحالی نکرد ، کاملا مشخص بود . کریستیانو رونالدو دوران مشکلی را پشت سر می گذاشت و از سویی بخشی از برنابئو از این که او مقابل دروازه نمی تواند در حد انتظارات باشد ، ناراحت بودند و او را هو می کردند .

حالا مشخص شده است که مسئولان رئال مادرید پس از این اتفاقات ، تمهیدات ویژه ای برای احیای ستاره تیمشان اندیشیده بودند . هدف این بود که اعتماد به نفس به این بازیکن برگردد و بتواند دوباره حمایت مادریدیسموها را بدست بیاورد .
زین الدین زیدان ، بهترین حامی او در این شرایط بود . اسطوره فرانسوی ، به یاد فصل اول حضور خودش در رئال مادرید که مشکل بود ، توانست که به رونالدو توصیه هایی داشته باشد که بهتر شود . بدین تریب زیزو سه بار با رونالدو توصیه کرده و از او خواسته که در بازیها نشانه خشم و نارضایتی نداشته باشد . همچنین از این بازیکن درخواست کرده که بیشتر در خدمت تیم باشد و در حرکات تدافعی حضور داشته باشد . این کاری است که بازیکن پرتغالی پس از صحبت با زیدان بیشتر انجام داد . در واقع از بعد از بازیهای کوپا با بارسلونا ، رونالدو بازیکن دیگری شده و حسابی در خدمت تیم است .

هرگه که ترا دهیم دردی ،
نالان شوی و به سویم ایی

هر دم که ترا دهم شفایی ،
قدیمی 02-08-2012
mohammad.90 آواتار ها
مدیر بخش ورزش

پیش فرض رده‌بندي بهترين داوران فوتبال جهان

چهارشنبه 19/11/1390 11:50

مارکوس مرک در جايگاه اول، ايرماتوف در مکان نوزدهم
رده‌بندي بهترين داوران فوتبال جهان

بر اساس اعلام فدراسيون آمار و تاريخ فوتبال جهان مارکوس مرک آلماني عنوان بهترين داور فوتبال جهان از ابتداي قرن 21 تاکنون را به خود اختصاص داده است.

در تازه‌ترین فهرست انتشاریافته در زمینه بهترین داوران قرن جاری، این قاضی بازنشسته آلمانی با ۱۳۵ امتیاز به عنوان بهترین داور برگزیده شد.
در رای‌گیری انجام گرفته خورخه لوئیس لائوریندا، داور مطرح اروگوئه با ۱۰۸ امتیاز در رده دوم جای گرفت. در حالی‌که اسکار روئیز از کلمبیا با ۱۰۴ امتیاز در جایگاه سوم قرار دارد.
از نکات قابل تامل این فهرست حضور پیرلوییجی کولینا، داور معروف اسبق ایتالیا است که با ۹۴ امتیاز در رده نوزدهم جای گرفته است.
روبرتو روزتی، دیگر داور مطرح ایتالیا نیز با ۹۱ امتیاز در پله هشتم جای گرفته است.
نکته قابل توجه دیگر فهرست مذکور که بالغ بر ۷۱ داور مطرح است، حضور چند داور مطرح قاره آسیا در غیاب داوران ایرانی است. برهمین اساس رشوان ایرماتوف، داور معروف ازبکستان با ۴۸ امتیاز توانست در جمع ۲۰ قاضی برتر جای گیرد.
همچنین یونیشی نیشی‌مورا با ۱۵ امتیاز در رده ۳۸ جای گرفته است.
علی محمد بوجسیم، داور معروف پیشین امارات نیز با ۱۳ امتیاز در رده چهل و دوم حاضر است. سعد کمیل داور کویتی با یک امتیاز کمتر چهل و سوم شده است. همچنین تورو کامیکا اهل ژاپن نیز در رده چهل و هفتم حاضر است.
*فهرست ۲۰ داور مطرح و برتر از ابتدای قرن کنونی (از سال ۲۰۰۱ تا پایان ۲۰۱۱) به شرح زیر است:
۱- دکتر مارکوس مرک،‌ آلمانی، ۱۳۵ امتیاز
۲-خورخه لوئیس لائوریندا، اروگوئه، ۱۰۸ امتیاز
۳-اسکار روییز، کلمبیا، ۱۰۴ امتیاز
۴-فرانک دبلکر،‌بلژیکی، ۹۸ امتیاز
۵-ماسیمو بوساکا، سوئیس، ۹۶ امتیاز
۶-لوبوس میشل ، اسلوونی، ۹۶ امتیاز
۷-دکتر پیرلوییجی کولینا، ایتالیا، ۹۴ امتیاز
۸-روبرتو روزتی،‌ایتالیا،‌۹۱ امتیاز
۹-کیم میلتون نیلسن، دانمارک، ۹۴ امتیاز
۱۰-هاوارد وب، انگلیس، ۸۰ امتیاز
۱۱- مانوئل گونزالس،‌اسپانیا، ۷۳ امتیاز
۱۲-آندرس فریسک، سوئد، ۷۳ امتیاز
۱۳-گراهام پل، انگلیس ، ۷۰ امتیاز
۱۴-هکتور والتر بالداسی، آرژانتین، ۶۸ امتیاز
۱۵-اورس مایر، سوئیسف ۶۵ امتیاز
۱۶-هوراسیو مارچلو الیزانو، آرژانتین، ۶۸ امتیاز
۱۷-والنتین ایوانف،‌ روسیه، ۵۱ امتیاز
۱۸-لوئیس مدینا،‌ کانتلخو، اسپانیا،‌۴۹ امتیاز
۱۹-رشوان ایرماتوف ،‌ازبکستان ، ۴۸ امتیاز
۲۰- هربرت فاندل،‌آلمان ، ۴۷ امتیاز

هرگه که ترا دهیم دردی ،
نالان شوی و به سویم ایی

هر دم که ترا دهم شفایی ،
قدیمی 02-08-2012
mohammad.90 آواتار ها
مدیر بخش ورزش

پیش فرض ايران در صدر تعداد داوران بين المللي آسيا

چهارشنبه 19/11/1390 13:50

انتشار نام داوران بين المللي ايراني سال 2012 در ليست فيفا
ايران در صدر تعداد داوران بين المللي آسيا

کميته داوران فيفا ليست داوران بين المللي اش در سال 2012 را منتشر کرد که در اين ميان داوران ايراني در فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلي ديده مي شود.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، در لیست نام بانوان داور ایرانی در فوتبال و فوتسال هم دیده می شود.اسامی 33 داور ایرانی به تفکیک به شرح زیر است:
فوتبال(داور وسط):
محسن ترکی ، علیرضا فغانی ، هدایت ممبینی ، سعید مظفری زاده ، یدالله جهانبازی، اکبربخشی زاده ، محسن قهرمانی
فوتبال(کمک داور):
رضا سخندان ، حسن کامرانی فر، محمدرضا ابوالفضلی، علیرضا غلامحسین کهوری، داود رفعتی، سعید علی نژاد، محمدرضا منصوری، رسول فروغی ، بابک داوری
فوتسال(آقایان):
علیرضا سهرابی بالسینی، وحید ارزپیما ، محمدرضا نصیرلو ، علی پورافشار
فوتبال ساحلی:
سید رامین حقیقی زاده ، فرشید حقیقت جو، علی شریفات ، ابراهیم اکبرپور
فوتبال بانوان(داور وسط):
سلطنت نوروزی ، شیوا یاری ، سرور سعیدی
فوتبال بانوان(کمک داور):
انسیه خباز مافی نژاد ، معصومه شکوری، سمانه محسنی کیاسری ، فاطمه نصراللهی ،
فوتسال بانوان:
مریم پورجعفریان ، مهدیه رشیدی رنجبر

از نکات جالب لیست این است که ایران با 33 داور بین المللی بالاتر از کشورهای ژاپن، کره جنوبی، استرالیا و ازبکستان در آسیا قرار دارد به این شرح که ایران 7 داور وسط، 9 کمک داور، 4 داور فوتسال، 4 داور فوتبال ساحلی، 3 داور وسط زن و چهار کمک داور زن و دو داور فوتسال بانوان در لیست بین المللی دارد در حالیکه ژاپن 30 داور بین المللی شامل 7 داور وسط، 9 کمک داور، چهار داور فوتسال، دو داور فوتبال ساحلی، چهار داور زن و چهار کمک داور زن فوتبال دارد.
کره جنوبی 27 داور بین المللی شامل 7 داور وسط، 9 کمک داور، 3 داور فوتسال، یک داور فوتبال ساحلی، سه داور زن فوتبال و چهار کمک زن دارد.این در حالی است که استرالیا 22 داور بین المللی شامل 5 داور وسط، 9 کمک داور، سه داور فوتسال، دو داور فوتبال ساحلی و دو داور وسط زن به همراه سه کمک داور زن دارد.ازبکستان 19 داور بین المللی شامل 7 داور وسط ، 9 کمک داور ، یک داور فوتسال ،یک داور فوتبال ساحلی و یک داور وسط زن فوتبال دارد. ضمن اینکه چین با 32 داور بین المللی پس از ایران دوم است که 7 داور وسط، 9 کمک داور، 4 داور فوتسال، 2 داور فوتبال ساحلی، 4 داور وسط زن، 4 کمک داور زن و دو داور فوتسال زن دارد.
لازم به ذکر است امارات 22 داور بین المللی، قطر 13 داور بین المللی، کویت 19 داور بین المللی، عراق 17 داور بین المللی، عربستان 19 داور بین المللی، کره شمالی 17 داور، چین 32 داور بین المللی، تایلند 25 داور بین المللی دارد.

هرگه که ترا دهیم دردی ،
نالان شوی و به سویم ایی

هر دم که ترا دهم شفایی ،
قدیمی 02-08-2012
mohammad.90 آواتار ها
مدیر بخش ورزش

پیش فرض مورينيو فقط مترجم نبوده (عکس)

چهارشنبه 19/11/1390 11:58

مورينيو فقط مترجم نبوده (عکس)

به تازگي عکسي منتشر شده که نشان مي‌دهد سرمربي رئال مادريد که معمولا به مترجمي و نداشتن ارتباط با دنياي فوتبال متهم مي‌شود با شورت ورزشي هم عکس دارد.

روزنامه مارکا چاپ مادرید با انتشار تصویری از دوران بازیگری مورینیو در یک تیم دسته دومی پرتغال ثابت کرد که آقای خاص فقط یک مترجم در باشگاه بارسلونا نبوده و سابقه فوتبال بازی کردن هم دارد.
ویتوربا ده‌ستوبال نام اولین تیمی است که مورینیو در آن بازی کرده است. جالب این جا است که مورینیو در این همه سال نسبت به حمله رسانه‌ها هیچ واکنشی نشان نداده و از بازیکن بودن خود نیز هیچ حرفی به میان نیاورده و همواره و با افتخار از مترجم بودنش حرف زده است.
به این ترتیب سرمربی تیم‌هایی چون رئال مادرید، چلسی، پورتو و اینترمیلان بازیکن بوده و با شورت ورزشی هم عکس داشته است!
مورینیو در ویتوربا ده‌ستوبال حتی سابقه هت‌تریک داشته و معمولا به بازی‌سازی معروف بوده است. این گزارش حاکی است مورینیو در چهار تیم بازی کرده و هرگز علاقه‌ای به انتشار تصاویر و آمار زمان بازیگری خود ندارد.

هرگه که ترا دهیم دردی ،
نالان شوی و به سویم ایی

هر دم که ترا دهم شفایی ،
2 کاربر زیر از mohammad.90 سپاسگزاری کرده اند برای پست مفیدش:
قدیمی 02-08-2012
mohammad.90 آواتار ها
مدیر بخش ورزش

پیش فرض دايي:براي تارتار آرزوي موفقيت نمي‌کنم

چهارشنبه 19/11/1390 15:27

دايي:براي تارتار آرزوي موفقيت نمي‌کنم

سرمربي تيم فوتبال راه آهن در حالي که نسبت به توهيني که در تئاتر فجر به او شده بود به شدت عصباني بود ديدار پنجشنبه تيمش برابر داماش را يک ديدار فينال گونه توصيف کرد.

علي دايي در نشست خبري پيش از ديدار تيمش برابر داماش گيلان با بيان اينکه اين بازي يکي از فينال‌هاي پيش روي تيمش است، گفت: متاسفانه بازي رفت را برابر اين تيم شکست خورديم ولي تمام تلاش‌مان اين است که در بازي برگشت کار خوبي ارائه دهيم و به 3 امتياز برسيم. ما به نتايج قبلي داماش کاري نداريم چرا که اين تيم بسيار خوب است و يکي از دوستان بسيار نزديک من هدايتش را بر عهده دارد. من براي داماش و مهدي تارتار آرزوي موفقيت مي‌کنم اما نه در بازي فردا.

وي ادامه داد: شناخت خوبي از داماش داريم ولي متاسفانه به دليل فشردگي بالاي مسابقه‌ها، نتوانستيم خيلي تمرين‌هاي تاکتيکي داشته باشيم اما بازيکنان ما انگيزه بالايي دارند که با تکيه بر آن مي‌توانيم به نتيجه دلخواه برسيم. البته ما مصدومان زيادي هم داريم که به دليل فشردگي بازي‌ها و خرابي زمين‌هاست ولي مطمئن هستم که مانند بازي با فجر، بازيکنان جانشين مي‌توانند جاي غايبين را پر کنند.

دايي افزود: تا پيش از اردوي تيم ملي، دو بازي مهم پيش رو داريم که مي‌توانند سکوي پرتاب ما براي جدا شدن از قعر جدول باشند. ما مي‌توانيم با کسب پيروزي در اين دو بازي، ادامه فصل را با اعتماد به نفس بيشتري کار کنيم و مطمئن هستم که تيم ما مي‌تواند تا پايان فصل بسيار بهتر از اين باشد. هدف ما و علاقه شخصي من اين است که ما در پايان فصل در جايگاه پنجم تا هشتم جدول قرار بگيريم.

در ادامه خبرنگاري از دايي درباره حضور دروازه‌بانان خارجي در ليگ برتر پرسيد که او گفت: به جز امارات، ساير کشورها از دروازه‌بانان خارجي استفاده مي‌کنند. آمدن دروازه‌بان خوب خارجي به ايران، مي‌تواند به پيشرفت دروازه‌بانان خودمان کمک زيادي کند و حفظ پيشرفت را بالا ببرد. نمي‌دانم چرا در کشور ما قانون برعکس است و به جاي ليگ دسته يک، حضور خارجي‌ها در ليگ برتر ممنوع شده است. دروازه‌بانان جوان ما بايد ابتدا در ليگ‌هاي پايين‌تر بازي کنند تا کار ياد بگيرند و پله پله به مراحل بالاتر برسند.

در ادامه همچنين خبرنگاري به دايي گفت آيا فشردگي مسابقه‌هاي ليگ به تيمش لطمه‌اي نزده است، سرمربي راه آهن در پاسخ گفت: اين فشردگي براي همه تيم‌هاست اما بايد بگويم که اصلا حرفه‌اي نيست. به جز ورزشگاه آزادي که 80 درصد استاندارد است، ساير ورزشگاه‌ها امکانات اوليه را هم ندارند و ما فقط مسابقه‌ها را برگزار مي‌کنيم. اگر ظلمي هست براي همه به صورت مساوي است ولي بايد به سازمان ليگ هم کمي حق بدهيم. به نظر من اگر ليگ ما از بهار آغاز شود و اوج فشردگي‌اش در تابستان باشد، خيلي بهتر است چون در تابستان هم کيفيت زمين‌ها بهتر است و دانش‌آموزان و دانشجويان تعطيل هستند و مي‌توانند به تماشاي بازي‌ها بيايند.

خبرنگار ديگري درباره تئاتري که يک گروه فرانسوي در جشنواره تئاتر فجر به روي صحنه برده بود و باعث ناراحتي دايي شده بود پرسيد. دايي در اين باره گفت: من پيش از اين هم گفته‌ام که کسي جرات ندارد از آدم‌هاي سياسي انتقاد کند. متاسفم براي کساني که در ايام دهه فجر اين گونه برنامه‌ها را اجرا مي‌کنند در حالي که خودشان اصلا نمي‌دانند دهه فجر و انقلاب چيست و مردم براي چه انقلاب کرده‌اند و ظاهرشان را طوري درست مي‌کنند که عوامفريبي کنند. اين مسئله بي‌کفايت بودن و بي‌مسئوليت بودن بعضي‌ها را نشان مي‌دهد که مي‌خواهند به هر قيمتي که شده، ميز خود را حفظ کنند. در همه جاي دنيا اگر کسي فقط يک روز به کشورش خدمت کرده باشد، او را روي سرش مي‌گذارند و به او احترام مي‌کنند ولي اينجا فقط دنبال خراب کردن انسان هستند. البته اعتباري که خدا به بنده‌اش داده است را کسي نمي‌تواند خراب کند. من روز به روز دلم بيشتر از اين آدم‌ها مي‌گيرد ولي مسئله‌ اين است که اين‌ها کف رودخانه هستند و مي‌روند و سنگ‌هاي درشت باقي مي‌مانند. اين مسائل هيچ بر روي من تاثير نمي‌گذارند چون خودم را مديون مردم مي‌دانم و عاشق آن‌ها هستم.

دايي ادامه داد: وقتي برخورد مردم را با خودم مي‌بينم که در بدترين شرايط پشتيبان من بوده‌اند، مي‌فهمم که آن‌ها خيلي بهتر از مسئولان قدر اسطوره‌ها و قهرمانان‌شان را مي‌دانند. متاسفانه برخي مسئولان فقط به ميزشان چسبيده‌اند و نمي‌خواهند به هيچ عنوان از پايش بلند شوند. وقتي اين گونه آدم‌ها دور مي‌گيرند، اين مي‌شود که يک گروه فرانسوي چنين تئاتري را اجرا مي‌کنند و من براي مسئولاني متاسف هستم که اجازه اجراي آن را دادند. متاسفانه وقتي در تلويزيون و در برنامه‌اي که به اسم نمي‌دانم، "فلان بازار" به قهرمان‌ها توهين مي‌کنند، ديگر چه کار مي‌شود؟ خيلي حرف‌ها را نمي‌شود گفت و بهتر است در دل‌مان باقي بمانند تا تعبير‌هاي غلطي از آن‌ها نشود.

سرمربي راه آهن در پايان گفت: من هرگز آدم سياسي نبوده و نيستم و به هيچ حزب و گروهي هم وابسته نيستم. من فقط به خدا و مردم وابستگي دارم اما نمي‌دانم چرا آدم‌هايي که براي همه چيز و در هر موضوعي مصاحبه مي‌کنند، چرا اين طور موقع‌ها چيزي نمي‌گويند.

هرگه که ترا دهیم دردی ،
نالان شوی و به سویم ایی

هر دم که ترا دهم شفایی ،
قدیمی 02-12-2012
mohammad.90 آواتار ها
مدیر بخش ورزش

پیش فرض فرگوسن:هنوز قلبم تندمي زند

يکشنبه 23/11/1390 20:32

فرگوسن:هنوز قلبم تندمي زند

بعد از گل ما تنها به دنبال حفظ توپ بوديم و واقعا موقعيت خطرناکي روي دروازه حريف ايجاد نکرديم.

سر الکس فرگوسن، سرمربی منچستریونایتد، نمایش فوق العاده تیمش در دیدار روز گذشته مقابل لیورپول را مورد ستایش قرار داد. دو گل وین رونی در نیمه دوم بازی، سه امتیاز این دیدار را نصیب شیاطین سرخ کرد و تک گل لوئیس سوارس هم نتوانست مانع از شکست قرمزها شود.
فرگوسن در گفتگو با اسکای اسپورتس گفت:" ما نمایش فوق العاده ای داشتیم. اگر بخواهم صادقانه صحبت کنم باید بگویم پیروزی 2-1 به نظرم ناامید کننده است. شاید بعد از گل ما تنها به دنبال حفظ توپ بودیم و واقعا موقعیت خطرناکی روی دروازه حریف ایجاد نکردیم. اما این تنها اشکالی است که من می توانم از بازیکنان بگیرم زیرا در طول بازی آنها نمایش فوق العاده خوبی داشتند."
البته سرمربی اسکاتلندی تایید کرد که گل سوارس، دقایق پایانی را بسیار حساس و نفس گیر کرد. " هنوز قلبم می زند. واقعا هیجان انگیز بود وقتی مقابل لیورپول 2-0 پیش هستید و آنها بازی را 2-1 می کنند، هر اتفاقی ممکن است رخ دهد. برای به ثمر رساندن یک گل تنها به چند ثانیه زمان نیاز دارید به همین دلیل دقایق نگران کننده ای را پشت سر گذاشتیم اما در نهایت توانستیم به پیروزی برسیم."

هرگه که ترا دهیم دردی ،
نالان شوی و به سویم ایی

هر دم که ترا دهم شفایی ،
کاربران زیر از mohammad.90 به خاطر پست مفیدش تشکر کرده اند :
قدیمی 02-12-2012
mohammad.90 آواتار ها
مدیر بخش ورزش

پیش فرض رويانيان در فدراسيون؛سومين نامزد رياست آمد

يکشنبه 23/11/1390 19:43

رويانيان در فدراسيون؛سومين نامزد رياست آمد

مديرعامل پرسپوليس امروز فرم ثبت نام رياست فدراسيون را دريافت کرد تا فردا براي انتخابات اسم نويسي کند.

سایت گل -محمد رویانیان مدیرعامل پرسپولیس دقایقی پیش برای دریافت فرم ثبت نام برای ریاست فدراسیون از دفتر خود یک تک پا به فدراسیون آمد.
در حال حاضر مهدی تاج ؛ علی کفاشیان و رویانیان (درصورت نام نویسی)نامزد حضور در انتخابات اند.

هرگه که ترا دهیم دردی ،
نالان شوی و به سویم ایی

هر دم که ترا دهم شفایی ،
قدیمی 02-13-2012
mohammad.90 آواتار ها
مدیر بخش ورزش

پیش فرض رونالدو با لامبورگینی جدیدش ؛ عکس

رونالدو با لامبورگینی جدیدش ؛ عکس
مهاجم پرتغالی تیم فوتبال رئال مادرید اسپانیا روز گذشته با کادوی تولد خود، لامبورگینی LP 700-4 به زمین تمرین آمد.

، کریستیانو رونالدو در روز تولد 27 سالگی خود لامبورگینی LP 700-4 کادو گرفت. برخی منابع خبری این کادو را از طرف نامزد پرتغالی کریس توصیف کردند ولی سایت رسمی باشگاه رئال مادرید چند روز بعد این اتومبیل را به سفارش نامزد رونالدو و هزینه باشگاه به عنوان کادوی تولد معرفی کرد.
قیمت پایه این اتومبیل 430 هزار یورو نزدیک به یک میلیارد تومان عنوان شده است.

هرگه که ترا دهیم دردی ،
نالان شوی و به سویم ایی

هر دم که ترا دهم شفایی ،
کاربران زیر از mohammad.90 به خاطر پست مفیدش تشکر کرده اند :
پاسخ

برچسب ها
فوتبال, مسی, اوباما

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)