بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال > جام جهانی فوتبال world cup

جام جهانی فوتبال world cup مسائل مربوط به جام جهانی فوتبال

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: قهرمان جام جهانی 2010 کدام کشور است ؟
آلمان 5 8.33%
آرژانتین 21 35.00%
ایتالیا 9 15.00%
برزیل 8 13.33%
فرانسه 1 1.67%
انگلیس 2 3.33%
اسپانیا 8 13.33%
هلند 5 8.33%
اروگوئه 0 0%
مکزیک 1 1.67%
رأی دهندگان: 60. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 06-03-2010
ابریشم آواتار ها
ابریشم ابریشم آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 9

155 سپاس در 150 نوشته ایشان در یکماه اخیر

عكـس هـاي ديشـب بـازي دوستـان فـرانســه 1 : 1 تونـس .

تـــــعــداد : 19
حجـــم : 0.8 مگـــ
چـندين هــاســت

قدیمی 06-03-2010
ابریشم آواتار ها
کاربر فعال

عكـس هـاي تمـرينــات امـروز تيــم ملـي آلمــان .

تـــــعــداد : 19
حجـــم : 0.8 مگـــ
هــاســت : مـديافايـر

قدیمی 06-03-2010
ابریشم آواتار ها
کاربر فعال

دونگا: صمیمیت و انگیزه فراوان؛ شباهت برزیل ما با برزیل 1994

تیم ملی برزیل یکی از اولین تیمهایی بود که وارد آفریقای جنوبی شده است.

کارلوس دونگا سرمربی تیم ملی برزیل که امروزهمراه با شاگردانش به آفریقای جنوبی رسید، در کنفرانسی خبری شرکت کرد و اوضاع و شرایط سلسائو را مورد بررسی قرار داد.

در اینجا می توانید بخشی از صحبتهای دونگا را مطالعه نمائید:

ورود به آفریقای جنوبی
ما با ورود به آفریقای جنوبی با همان شرایطی که در جام کنفدراسیونها شاهد آن بودیم مواجه شدیم.ما انگیزه های زیادی داریم تا بتوانیم کار بزرگی انجام داده و قهرمان جام جهانی شویم.

اشتیاق برای بازی
در لحظات اولیه حضور در اینجا، بازیکنان از رسیدن و حضور در آفریقای جنوبی بسیار خوشحال هستند ولی فکر می کنم که هر چه به آغاز رقابتها نزدیکتر می شویم، هیجان، اشتیاق و استرس در رختکن تیم بیشتر و بیشتر می شود ولی در حال حاضر همه از اینکه اینجا هستند بسیار خوشحالند.

آنالیز سلسائو
در ابتدا که سرمربی تیم ملی برزیل شدم، تعدادی از بازیکنان از حضور در ترکیب تیم ملی کشور سرباز می زدند ولی امروزه همه می خواهند در اردوی تیم باشند و همراه با این گروه به بازی بپردازند.

رابطه با سران رسانه ها
اولویت اول من موفقیت تیم ملی است و آنچه در اطراف تیم می گذرد در اولویت دوم قرار دارد.قطعا این هم بخشی از وظایف من است. دراولین روزهای اردوی تمرینی، می بایست تستهای فیزیکی را برگزار می کردیم و از همین رو از ورود خبرنگاران ممانعت کردم و از همین بابت هم مورد انتقاد قرار گرفتم. پس از آن و در روز بعد،ما دربها را به روی خبرنگاران و هواداران بازکردیم و خاطرات جام جهانی 2006 برای افراد زنده شد. فکر می کنم می بایست بالانس و تعادل را بیابیم.

مدعیان قهرمانی
در کنار تیمهای برزیل، اسپانیا و انگلیس، تیمهای دیگری هستند که می بایست آنها را جزو دیگر مدعیان قهرمانی به حساب آورد. ایتالیا یکی از این تیمهاست که همه در مورد آنها صحبت می کنند ولی تعیین کننده ترین نکته، شیوه عملکرد تیم در زمین مسابقه است. ما می بایست نهایت تلاشمان را به کار گرفته و خواسته مان را به حقیقت تبدیل نمائیم.

سسار، مایکون و لوسیو، قهرمانان چمپیونز
بسیار مهم است که سه بازیکن تیم ما جزو قهرمانان چمپیونز لیگ بودند. این به آنها و به علاوه به ما انگیزه و روحیه فراوانی می دهد.

آدریانو در راه رم
کیفیت آدریانو، امری غیرقابل انکار است. این به منزله انگیزه جدیدی برای اوست وبسیار هم خوب است.

مقایسه برزیل 2010 با برزیل 1994
فکر می کنم که جوی که در جام جهانی 1994 حاکم بود هرگز تکرار نخواهد شد. در آن زمان سیل انتقادات دیده می شد.24 سال بود که برزیل به قهرمانی نرسیده بود و میزان فشار برروی تیم غیر قابل باور بود ولی با توجه به رابطه خوب بین بازیکنان و لذت حضور در ترکیب تیم ملی برزیل، جو مشابهی با برزیل 1994 در اردوی تیم حاکم است.

کاکا در مسیر بازیابی
کاکا همچنان به تلاش ادامه می دهد و از همان زمان که به برزیل رسید، کاملا با سخت کوشی تلاش می کرد. گاهی وقتها، زمانی که بازیکن با تراپسیت و بدنساز است،این به معنای مصدوم بودن او نیست؛ چرا که در گاهی مواقع بازیکن تنها به بازیابی قدرت عضلات و رسیدن به اوج آمادگی نیاز دارد.کیفیت جسمانی کاکا روز به روز افزایش می یابد و به خوبی می بینیم که او قطعا شرایط حضور دراولین دیدار تیم را خواهد داشت.
قدیمی 06-03-2010
ابریشم آواتار ها
کاربر فعال

مارادونا درهاي تمرين را براي خبرنگاران گشود ؛ خروج آرژانتين از حصر
من روح و جسمم را در اختيار تيم گذاشته ام تا بازيکنانم در بهترين شرايط ممکن به بازي روز 12 ژوئن برابر نيجريه برسند. خوشبختانه همه آنها در اين جهت در حال حرکت هستند

- بعد از گذشت چهار روز از ورود تيم ملي آرژانتين به پرتوريا، ديه گو مارادونا مربي اين تيم سرانجام درهاي اردوي اين تيم را بر روي خبرنگاران گشود.
مارادونا بر خلاف هميشه به موقع در کنفرانس خبري حاضر شد و خيلي سريع دلايل اصرارش مبني بر ايزوله کردن اين تيم و عدم انجام بازيهاي تدارکاتي را براي رسانه ها توضيح داد.
او که تنها تماشاي 30 دقيقه از تمرين روز سه شنبه را براي خبرنگاران آزاد کرد، به آنها يادآوري کرد که از الان تا پايان جام جهاني تعداد دفعاتي که مشابه اين اتفاق در زمان تمرينات آبي پوشان رخ دهد، بسيار نادر خواهد بود.
مارادونا که با اعتماد به نفس کامل حرف مي زد، خيلي آرام و راحت به نظر مي رسيد. او گفت از اينکه اين لحظات را با بازيکنان تيمش سپري مي کند، خوشحال است. «بازيکنان آرژانتين خيلي راحت تمرين مي کنند و نسبت به توانايي هاي خويش اعتقاد کامل پيدا کرده اند.»
مارادونا بدون اينکه وارد جزئيات تکنيکي و تاکتيکي شود، گفت که بيش از اندازه روي روحيه گروه حساب مي کند. «اين موضوع خيلي مهم است و همه بازيکنان هم نشان داده اند که متوجه اين مساله شده اند. مطمئن هستم که جام جهاني خوبي پيش رو خواهيم داشت و شرايط کافي براي رسيدن به اين هدف را هم در اختيار داريم. من روح و جسمم را در اختيار تيم گذاشته ام تا بازيکنانم در بهترين شرايط ممکن به بازي روز 12 ژوئن برابر نيجريه برسند. خوشبختانه همه آنها در اين جهت در حال حرکت هستند. تيم ما متحد است و به توانايي هاي خود ايمان و باور راسخ دارد. من به هر 23 بازيکن تيمم ايمان دارم.»
آرژانتين به دستور مارادونا براي اينکه بيش از اندازه روي اولين بازي خود در اين تورنمنت تمرکز کند، در چهار روز اول حضور خود در آفريقاي جنوبي دور از چشم خبرنگاران کنجکاو تمرين کرد.
ماسچرانو هافبک آرژانتين گفت: «فشار و انتظار بيش از حد اطراف تيم نفس ما را گرفته بود و با توافق ديه گو تصميم گرفتيم تا براي تمرکز هرچه بيشتر تيم را در سکوت کامل تمرين دهيم. ما داريم از تمام وقت خود بهترين استفاده را مي کنيم تا از فشار عصبي موجود در آستانه رقابتها بکاهيم. اين موضوع به هيچ وجه عجيب نيست و تنها براي آمادگي هرچه بيشتر ما خواهد بود.»
آبي پوشان بدين ترتيب اين مقطع از فاصله زماني را در احتياط کامل سپري خواهند کرد. ضمن اينکه بدنسازي مورد نظر مارادونا هم در اين زمان طبق برنامه قبلي پيش خواهد رفت. آرژانتين تنها تيم ملي حاضر در جام جهاني است که در دو هفته آخر مانده به شروع مسابقات در هيچ ديدار تدارکاتي حاضر نمي شود.
مربي بدنساز اين تيم در اين رابطه گفت: «مي خواهيم بازيکنان ما سالم به جام جهاني برسند. آنها 50 تا 60 بازي در طول سال داشته اند و مسلما از ريتم مسابقه دور نيستند.»
مارادونا هنوز چيزي در مورد ترکيب نهايي تيم ملي آرژانتين نگفته و طبق ادعاي او تصميم نهايي در اين رابطه را در چند روز پاياني اتخاذ مي کند.
قدیمی 06-03-2010
ابریشم آواتار ها
کاربر فعال

دل بوسکه و تمجید از شیوه رفتار والدس
هیچ خبری از استرس و فشار در اردوی ماتادورها نیست

- بیسنته دل بوسکه سرمربی تیم ملی اسپانیا در صحبتهایی زبان به تمجید از رفتار ویکتور والدس در قبال انتقادهایی که به ایکر کاسیاس وارد آمده و حمایت او از سنگربان شماره یک تیم ملی اسپانیا گشوده است.
پس از نمایش نه چندان خوب ایکر کاسیاس در دیدار دوستانه اسپانیا مقابل عربستان سعودی انتقادات فراوانی متوجه سن ایکر شد ولی والدس در صحبتهایی اعلام کرد که اصلا نمی تواند درک کند که کسی عملکرد کاسیاس را زیر سوال ببرد.
در این میان، دل بوسکه سر مربی تیم ملی اسپانیا نیز با تمجید از نحوه برخورد والدس در این رابطه گفت:«واقعا احساس رضایت می کنم.والدس با صحبتها و رفتارهایی که دارد، جو نامساعد و سنگینی که ایجاد شده بود را برطرف کرد و از این بابت واقعا خوشحالم. او رفتار مثال زدنی دارد که نه تنها در گفته هایش، بلکه در عملکردش نیز مشهود است.»
سرمربی تیم ملی اسپانیا درادامه صحبتهایش که در روزنامه آ.اس انعکاس یافت گفت:« هریک از ما نظرات شخصی خودمان را داریم. من والدس را نمی شناختم و هیچ وقت نمی توانستم در مورد او قضاوت کنم.ما افراد زیادی را داریم که بسیار باشخصیت و جنتلمن هستند. اگر گاهی وقتها در دنیا حس می شد که انسانیت تا حدودی در گروه های این چنینی زیر سوال رفته است، رفتار روزهای اخیر والدس نشان داد که این حس انسانیت همچنان وجود دارد.»
قدیمی 06-03-2010
ابریشم آواتار ها
کاربر فعال

جرارد: زمان قهرمانی انگلیس فرا رسیده
کاپیتان لیورپول معتقد است که اکنون زمان آن فرا رسیده که سه شیرها در جام جهانی به قهرمانی برسند
استیون جرارد، ستاره خط میانی لیورپول در صحبتهایی اعلام کرده که زمان آن است که نسل طلایی فوتبال انگلستان برای قهرمانی در جام جهانی وارد عمل شوند.
جرارد که سال 2000 اولین بازی ملی اش را انجام داد، یکی از کلیدی ترین مهره های سه شیرهاست و در صحبتهایی اعلام کرده که در سن 30 سالگی قهرمانی در معتبرترین جام بین المللی را تجربه کند.
44 سال است که تیم ملی انگلیس در جام جهانی به قهرمانی نرسیده و آخرین بار این جام در سال 1966 به انگلیس اختصاص یافت ولی جرارد معتقد است که جام جهانی آفریقای جنوبی فرصت مناسبی برای تکرار این قهرمانی است.
جرارد در صحبتهایی به وب سایت لیورپول اف سی گفت:« اگر من بخواهم قهرمانی در جام جهانی را تجربه کنم می بایست خیلی سریع این کار را انجام دهم. من دراوج آمادگی هستم و هنوز 5 سال دیگر برای مبارزه در بالاترین سطح مسابقات فوتبال زمان دارم. »
او ادامه داد:« نمی دانم که آیا این آخرین جام جهانی من خواهد بود یا نه ولی می خواهم نهایت تلاشم را در این رقابتها به کار بگیرم. تیم کنونی ما مدتهاست که در کنار هم بازی می کنند، پس فکر می کنم که دیگر نمی توانیم بهانه ای بیاوریم. اکنون دیگر زمان قهرمانی انگلیس است. تیم ما پیروزیهای متعددی کسب کرده و روحیه و اعتماد به نفس تیم بسیار بالاست ولی اگر می خواهیم در این مسیر موفق شویم باید بیش از اینها پیشرفت کنیم.»
ضربات پنالتی یکی از مهمترین نقاط ضعف تیم ملی انگلیس در جامهای گذشته بود و جرارد یکی از بازیکنی بود که در دیدار مرحله یک چهارم پایانی دوره قبلی این رقابتها مقابل پرتغال ضربه پنالتی را خراب کرد ولی او در صحبتهایش اعلام کرده که آماده است تا بار دیگر مسئولیت قرار گرفتن پشت ضربه پنالتی را برعهده بگیرد.. او ادامه داد:« قطعا اگر لازم باشد، برای تیمم پنالتی می زنم. خراب کردن یک ضربه پنالتی در جام جهانی 2006 حس بسیار بدی بود و می خواهم این لغزش را جبران کنم.شکست خوردن حس بدی است ولی اگر مسئولیت این شکست را بر شانه هایت احساس کنی به مراتب این حس بدتر هم می شود.»
قدیمی 06-03-2010
ابریشم آواتار ها
کاربر فعال

جنجال سفر مجاني ليدرهاي آرژانتيني به آفريقاي جنوبي
اين هواداران افراطي منسوب به مارادونا هستند

- تقريباً بيشتر زمان کنفرانس خبري روز سه شنبه مارادونا به صحبت در مورد اعتراضهاي مطرح شده درارتباط با حضور 30 نفر از سردمداران هواداران افراطي اين تيم در پروازي که تيم آرژانتيني را به آفريقاي جنوبي برده بود، اختصاص يافت.
چند روز پيش مطبوعات آرژانتين از احتمال اينکه فدراسيون فوتبال اين کشور و سازماني که اصلي ترين هواداران اين تيم را گروه بندي مي کنند با هم به توافق کرده اند تا گروهي ازاين افراد بدون پرداخت هزينه اي و براي حمايت تيم به جام جهاني سفر کنند، خبر دادند.
بعد از اينکه گروندونا رئيس فدراسيون فوتبال آرژانتين اين خبر را تکذيب کرد، مارادونا هم موضع خود را در اين مورد اين گونه توضيح داد: «مي خواهم بگويم که با هيچ کس در اين مورد توافقي نداشته ام و حضور هواداران در هواپيماي ما کاملا تصادفي بوده است. من با برخي از مردم به هيچ وجه سروکار ندارم.»
قدیمی 06-03-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر

هر گل آفریقای جنوبی در جام جهانی = 100 هزار یورو

در صورتی که آفریقای جنوبی در هریک از دیدارهایش به تساوی برسد، نیمی از وجهی که بعنوان جایزه پیروزی در هر دیدار برایشان درنظر گرفته شده، به بازیکنان پرداخت خواهد شد

سایت گل- بازیکنان تیم ملی آفریقای جنوبی در ازای هر گلی که در رقابتهای جام جهانی به ثمر برسانند، جایزه ای در حدود صد هزار یورو دریافت خواهند کرد، البته این در صورتی است که در آن دیدار تیمشان به پیروزی برسد.

لسیله سدیبه، سخنگوی رئیس اجرایی فدراسیون فوتبال آفریقای جنوبی در صحبتهایی در این رابطه گفت:«جایزه صد هزار یورویی در صورتی به گلزن تیم تعلق می گیرد که در آن دیدار تیم ما به پیروزی برسد.ما با بازیکنان تیم قراردادی به امضا رسانده ایم.اگر در دیداری حتی 5 گل هم به ثمر برسد ولی آن دیدار با شکست تیم همراه شود، حتی یک سنت هم به گلزنان تیم تعلق نمی گیرد.ولی اگر تیم مثلا با نتیجه 1-2 به پیروزی برسد، دوهزار یوروی اضافه برای پیروزی دریافت خواهند کرد.»

سدیبه در مورد جوایزی که در ازای هر پیروزی به بازیکنان تعلق خواهد یافت صحبتی نکرد و گفت:«نمی توانم بیش از این در مورد رقم پاداشهاصحبت کنم ولی باید بگویم که طبق قرارداد اگر تیم شکست بخورد هیچ وجهی به بازیکنان پرداخت نخواهد شد. اگر نتیجه تساوی حاصل شود نیمی از وجه جایزه (یعنی پنجاه هزار یورو) پرداخت خواهد شد.البته اگر تیم به دور بعدی رقابتها صعود کند نیز پاداشهایی برای بازیکنان در نظر گرفته شده است.»
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
قدیمی 06-03-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر

پاداش اسپانیا برای قهرمانی در جام جهانی؛ 600 هزار یورو برای هر بازیکن

اسپانیایی ها بیشترین پاداش را برای بازیکنان شان در نظر گرفته اند

سایت گل- به گزارش نشریه مارکا، در صورت قهرمانی اسپانیا در جام جهانی، به هر یک از بازیکنان این تیم 600 هزار یورو به عنوان پاداش پرداخت خواهد شد.

این بالاترین مبلغی است که به عنوان پاداش قهرمانی در بین 32 تیم شرکت کننده در رقابت ها در نظر گرفته شده است.

البته اسپانیایی ها در صورت رسیدن به یک چهارم نهایی، 60 هزار یورو، نیمه نهایی 90 هزار یورو و فینال 120 هزار یورو دریافت خواهند کرد.

تنها جوایزی که انگلیس و آرژانتین برای قهرمانی تیم شان در نظر گرفته اند، نزدیک به این مبلغ است. آلبی سلسته در صورت قهرمانی به هر بازیکن 510 هزار یورو پاداش خواهد داد در حالی بازیکنان انگلیس 475 هزار یورو دریافت خواهند کرد.

پاداش بازیکنان ایتالیا تقریبا نصف بازیکنان اسپانیا است (240 هزار یورو) و برزیلی ها نیز تنها 180 هزار یورو به عنوان پاداش خواهند گرفت.

فرانسوی ها و آلمانی ها نیز در صورت قهرمانی مبالغ هنگفتی به بازیکنانشان پرداخت خواهند کرد. هر بازیکن فرانسه 390 هزار یورو و هر بازیکن آلمان 250 هزاریورو پاداش خواهد گرفت. البته گفته می شود فدراسیون فوتبال آلمان مبلغ قابل توجهی نیز به بنیاد روبرت انکه پرداخت خواهد کرد
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
قدیمی 06-03-2010
ابریشم آواتار ها
کاربر فعال

/ديدارهاي دوستانه ملي/
ژاپن پس از جدال با انگليس با ساحل‌عاج روبرو مي‌شود

نماينده فوتبال آسيا در رقابت‌هاي جام جهاني فرداشب در ديداري دوستانه به مصاف ساحل‌عاج مي‌رود.

به گزارش خبرگزاري فارس، تيم ملي ژاپن كه هفته قبل برابر انگليس، مدعي كسب قهرماني پيكارهاي آفريقاي‌جنوبي 2 بر يك بازنده شد، فرداشب(جمعه) با تيم ساحل‌عاج ديدار خواهد كرد كه خود نيز در مهمترين رويداد جهاني اين ورزش حضور دارد.
در ديدارهاي ديگر اين تاريخ سودان با فلسطين ديدار خواهد كرد، فرانسه قهرمان جام جهاني 1998 پذيراي چين خواهد شد و لوكزامبورگ با جزاير فارو و اسلووني با نيوزيلند مسابقه خواهند داشت.
پاسخ

برچسب ها
komodo, واکا واکا, وحدت افریقا, world cup 2010, دانلود

کاربران در حال دیدن موضوع: 3 نفر (0 عضو و 3 مهمان)