بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال > جام جهانی فوتبال world cup

جام جهانی فوتبال world cup مسائل مربوط به جام جهانی فوتبال

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: قهرمان جام جهانی 2010 کدام کشور است ؟
آلمان 5 8.33%
آرژانتین 21 35.00%
ایتالیا 9 15.00%
برزیل 8 13.33%
فرانسه 1 1.67%
انگلیس 2 3.33%
اسپانیا 8 13.33%
هلند 5 8.33%
اروگوئه 0 0%
مکزیک 1 1.67%
رأی دهندگان: 60. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 06-03-2010
ابریشم آواتار ها
ابریشم ابریشم آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 9

155 سپاس در 150 نوشته ایشان در یکماه اخیر

دل بوسکه و تمجید از شیوه رفتار والدس
هیچ خبری از استرس و فشار در اردوی ماتادورها نیست

- بیسنته دل بوسکه سرمربی تیم ملی اسپانیا در صحبتهایی زبان به تمجید از رفتار ویکتور والدس در قبال انتقادهایی که به ایکر کاسیاس وارد آمده و حمایت او از سنگربان شماره یک تیم ملی اسپانیا گشوده است.
پس از نمایش نه چندان خوب ایکر کاسیاس در دیدار دوستانه اسپانیا مقابل عربستان سعودی انتقادات فراوانی متوجه سن ایکر شد ولی والدس در صحبتهایی اعلام کرد که اصلا نمی تواند درک کند که کسی عملکرد کاسیاس را زیر سوال ببرد.
در این میان، دل بوسکه سر مربی تیم ملی اسپانیا نیز با تمجید از نحوه برخورد والدس در این رابطه گفت:«واقعا احساس رضایت می کنم.والدس با صحبتها و رفتارهایی که دارد، جو نامساعد و سنگینی که ایجاد شده بود را برطرف کرد و از این بابت واقعا خوشحالم. او رفتار مثال زدنی دارد که نه تنها در گفته هایش، بلکه در عملکردش نیز مشهود است.»
سرمربی تیم ملی اسپانیا درادامه صحبتهایش که در روزنامه آ.اس انعکاس یافت گفت:« هریک از ما نظرات شخصی خودمان را داریم. من والدس را نمی شناختم و هیچ وقت نمی توانستم در مورد او قضاوت کنم.ما افراد زیادی را داریم که بسیار باشخصیت و جنتلمن هستند. اگر گاهی وقتها در دنیا حس می شد که انسانیت تا حدودی در گروه های این چنینی زیر سوال رفته است، رفتار روزهای اخیر والدس نشان داد که این حس انسانیت همچنان وجود دارد.»
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 06-03-2010
ابریشم آواتار ها
کاربر فعال

جرارد: زمان قهرمانی انگلیس فرا رسیده
کاپیتان لیورپول معتقد است که اکنون زمان آن فرا رسیده که سه شیرها در جام جهانی به قهرمانی برسند
استیون جرارد، ستاره خط میانی لیورپول در صحبتهایی اعلام کرده که زمان آن است که نسل طلایی فوتبال انگلستان برای قهرمانی در جام جهانی وارد عمل شوند.
جرارد که سال 2000 اولین بازی ملی اش را انجام داد، یکی از کلیدی ترین مهره های سه شیرهاست و در صحبتهایی اعلام کرده که در سن 30 سالگی قهرمانی در معتبرترین جام بین المللی را تجربه کند.
44 سال است که تیم ملی انگلیس در جام جهانی به قهرمانی نرسیده و آخرین بار این جام در سال 1966 به انگلیس اختصاص یافت ولی جرارد معتقد است که جام جهانی آفریقای جنوبی فرصت مناسبی برای تکرار این قهرمانی است.
جرارد در صحبتهایی به وب سایت لیورپول اف سی گفت:« اگر من بخواهم قهرمانی در جام جهانی را تجربه کنم می بایست خیلی سریع این کار را انجام دهم. من دراوج آمادگی هستم و هنوز 5 سال دیگر برای مبارزه در بالاترین سطح مسابقات فوتبال زمان دارم. »
او ادامه داد:« نمی دانم که آیا این آخرین جام جهانی من خواهد بود یا نه ولی می خواهم نهایت تلاشم را در این رقابتها به کار بگیرم. تیم کنونی ما مدتهاست که در کنار هم بازی می کنند، پس فکر می کنم که دیگر نمی توانیم بهانه ای بیاوریم. اکنون دیگر زمان قهرمانی انگلیس است. تیم ما پیروزیهای متعددی کسب کرده و روحیه و اعتماد به نفس تیم بسیار بالاست ولی اگر می خواهیم در این مسیر موفق شویم باید بیش از اینها پیشرفت کنیم.»
ضربات پنالتی یکی از مهمترین نقاط ضعف تیم ملی انگلیس در جامهای گذشته بود و جرارد یکی از بازیکنی بود که در دیدار مرحله یک چهارم پایانی دوره قبلی این رقابتها مقابل پرتغال ضربه پنالتی را خراب کرد ولی او در صحبتهایش اعلام کرده که آماده است تا بار دیگر مسئولیت قرار گرفتن پشت ضربه پنالتی را برعهده بگیرد.. او ادامه داد:« قطعا اگر لازم باشد، برای تیمم پنالتی می زنم. خراب کردن یک ضربه پنالتی در جام جهانی 2006 حس بسیار بدی بود و می خواهم این لغزش را جبران کنم.شکست خوردن حس بدی است ولی اگر مسئولیت این شکست را بر شانه هایت احساس کنی به مراتب این حس بدتر هم می شود.»
قدیمی 06-03-2010
ابریشم آواتار ها
کاربر فعال

جنجال سفر مجاني ليدرهاي آرژانتيني به آفريقاي جنوبي
اين هواداران افراطي منسوب به مارادونا هستند

- تقريباً بيشتر زمان کنفرانس خبري روز سه شنبه مارادونا به صحبت در مورد اعتراضهاي مطرح شده درارتباط با حضور 30 نفر از سردمداران هواداران افراطي اين تيم در پروازي که تيم آرژانتيني را به آفريقاي جنوبي برده بود، اختصاص يافت.
چند روز پيش مطبوعات آرژانتين از احتمال اينکه فدراسيون فوتبال اين کشور و سازماني که اصلي ترين هواداران اين تيم را گروه بندي مي کنند با هم به توافق کرده اند تا گروهي ازاين افراد بدون پرداخت هزينه اي و براي حمايت تيم به جام جهاني سفر کنند، خبر دادند.
بعد از اينکه گروندونا رئيس فدراسيون فوتبال آرژانتين اين خبر را تکذيب کرد، مارادونا هم موضع خود را در اين مورد اين گونه توضيح داد: «مي خواهم بگويم که با هيچ کس در اين مورد توافقي نداشته ام و حضور هواداران در هواپيماي ما کاملا تصادفي بوده است. من با برخي از مردم به هيچ وجه سروکار ندارم.»
قدیمی 06-03-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر

هر گل آفریقای جنوبی در جام جهانی = 100 هزار یورو

در صورتی که آفریقای جنوبی در هریک از دیدارهایش به تساوی برسد، نیمی از وجهی که بعنوان جایزه پیروزی در هر دیدار برایشان درنظر گرفته شده، به بازیکنان پرداخت خواهد شد

سایت گل- بازیکنان تیم ملی آفریقای جنوبی در ازای هر گلی که در رقابتهای جام جهانی به ثمر برسانند، جایزه ای در حدود صد هزار یورو دریافت خواهند کرد، البته این در صورتی است که در آن دیدار تیمشان به پیروزی برسد.

لسیله سدیبه، سخنگوی رئیس اجرایی فدراسیون فوتبال آفریقای جنوبی در صحبتهایی در این رابطه گفت:«جایزه صد هزار یورویی در صورتی به گلزن تیم تعلق می گیرد که در آن دیدار تیم ما به پیروزی برسد.ما با بازیکنان تیم قراردادی به امضا رسانده ایم.اگر در دیداری حتی 5 گل هم به ثمر برسد ولی آن دیدار با شکست تیم همراه شود، حتی یک سنت هم به گلزنان تیم تعلق نمی گیرد.ولی اگر تیم مثلا با نتیجه 1-2 به پیروزی برسد، دوهزار یوروی اضافه برای پیروزی دریافت خواهند کرد.»

سدیبه در مورد جوایزی که در ازای هر پیروزی به بازیکنان تعلق خواهد یافت صحبتی نکرد و گفت:«نمی توانم بیش از این در مورد رقم پاداشهاصحبت کنم ولی باید بگویم که طبق قرارداد اگر تیم شکست بخورد هیچ وجهی به بازیکنان پرداخت نخواهد شد. اگر نتیجه تساوی حاصل شود نیمی از وجه جایزه (یعنی پنجاه هزار یورو) پرداخت خواهد شد.البته اگر تیم به دور بعدی رقابتها صعود کند نیز پاداشهایی برای بازیکنان در نظر گرفته شده است.»
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
قدیمی 06-03-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر

پاداش اسپانیا برای قهرمانی در جام جهانی؛ 600 هزار یورو برای هر بازیکن

اسپانیایی ها بیشترین پاداش را برای بازیکنان شان در نظر گرفته اند

سایت گل- به گزارش نشریه مارکا، در صورت قهرمانی اسپانیا در جام جهانی، به هر یک از بازیکنان این تیم 600 هزار یورو به عنوان پاداش پرداخت خواهد شد.

این بالاترین مبلغی است که به عنوان پاداش قهرمانی در بین 32 تیم شرکت کننده در رقابت ها در نظر گرفته شده است.

البته اسپانیایی ها در صورت رسیدن به یک چهارم نهایی، 60 هزار یورو، نیمه نهایی 90 هزار یورو و فینال 120 هزار یورو دریافت خواهند کرد.

تنها جوایزی که انگلیس و آرژانتین برای قهرمانی تیم شان در نظر گرفته اند، نزدیک به این مبلغ است. آلبی سلسته در صورت قهرمانی به هر بازیکن 510 هزار یورو پاداش خواهد داد در حالی بازیکنان انگلیس 475 هزار یورو دریافت خواهند کرد.

پاداش بازیکنان ایتالیا تقریبا نصف بازیکنان اسپانیا است (240 هزار یورو) و برزیلی ها نیز تنها 180 هزار یورو به عنوان پاداش خواهند گرفت.

فرانسوی ها و آلمانی ها نیز در صورت قهرمانی مبالغ هنگفتی به بازیکنانشان پرداخت خواهند کرد. هر بازیکن فرانسه 390 هزار یورو و هر بازیکن آلمان 250 هزاریورو پاداش خواهد گرفت. البته گفته می شود فدراسیون فوتبال آلمان مبلغ قابل توجهی نیز به بنیاد روبرت انکه پرداخت خواهد کرد
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
قدیمی 06-03-2010
ابریشم آواتار ها
کاربر فعال

/ديدارهاي دوستانه ملي/
ژاپن پس از جدال با انگليس با ساحل‌عاج روبرو مي‌شود

نماينده فوتبال آسيا در رقابت‌هاي جام جهاني فرداشب در ديداري دوستانه به مصاف ساحل‌عاج مي‌رود.

به گزارش خبرگزاري فارس، تيم ملي ژاپن كه هفته قبل برابر انگليس، مدعي كسب قهرماني پيكارهاي آفريقاي‌جنوبي 2 بر يك بازنده شد، فرداشب(جمعه) با تيم ساحل‌عاج ديدار خواهد كرد كه خود نيز در مهمترين رويداد جهاني اين ورزش حضور دارد.
در ديدارهاي ديگر اين تاريخ سودان با فلسطين ديدار خواهد كرد، فرانسه قهرمان جام جهاني 1998 پذيراي چين خواهد شد و لوكزامبورگ با جزاير فارو و اسلووني با نيوزيلند مسابقه خواهند داشت.
قدیمی 06-03-2010
ابریشم آواتار ها
کاربر فعال

تورس به بازی کره جنوبی نمی‌رسد
به اینیستا چند دقیقه‌ای بازی می‌دهیم، چون نیاز به بازی دارد. شاید او در میانه میدان بازی کند یا در کناره‌ها. اما خبر خوب این است که او عالی است

– فرناندو تورس، مهاجم لیورپول در بازی دوستانه تیم ملی اسپانیا مقابل کره جنوبی غایب خواهد بود.
اغلب بازیکنان اسپانیا که فصل را با مصدومیت پشت سر گذاشتند در بازی دوستانه بازی خواهند کرد تا به آمادگی نزدیک‌تر شوند، اما تورس که از ناحیه زانو مصدوم شده بود هنوز کمی تا بهبودی زمان نیاز دارد. ویسنته دل‌بوسکه مربی تیم ملی اسپانیا گفت: «او احساس خوبی دارد و بی‌تردید تا آغاز جام جهانی به شرایط کامل بازی می‌رسد.
اما مهم‌تر از همه این است که او در آن هنگام آماده باشد، و اگر فردا بازی کند چنین اتفاقی روی نخواهد داد. قصد ریسک کردن نداریم. ما این کار را قبلا انجام نداده‌ایم و با بازیکن دیگری هم ریسک نخواهیم کرد.»
سسک فابرگاس پس از شکستن پایش در ماه آوریل برای اولین بار به میدان خواهد رفت و آندس اینیستا هم که دچار مصدومیت از ناحیه عضله ران است در این بازی حضور خواهد داشت: «به اینیستا چند دقیقه‌ای بازی می‌دهیم، چون نیاز به بازی دارد. شاید او در میانه میدان بازی کند یا در کناره‌ها. اما خبر خوب این است که او عالی است.» شاید ویکتور والدس در این بازی برای اولین بار با پیراهن تیم ملی اسپانیا به میدان برود
قدیمی 06-03-2010
ابریشم آواتار ها
کاربر فعال

برد 4 گله هلند برابرغنا

برد 4 گله هلند برابرغنا

تيم ملي هلند كه 22 سال قبل به مقام نخست قاره رسيد و اكنون خود را براي رقابت‌هاي آفريقاي‌جنوبي آماده مي‌كند، موفق شد در ادامه ديدارهاي تداركاتي 4 بر يك غنا، يكي از تيم‌هاي حاضر در جام جهاني را شكست دهد

پس از بن بست تاکتیکی در یکساعت اول بازی ،سه بازيکن تيم ملي فوتبال هلند 3بار دروازه غنا را گشودند تا ضمن کسب يک پيروزي چهار بر يک در يک ديدار تداکارتي جام جهاني قدرت تهاجمي هلند را به رخ حريفان بکشند.
در تیم هلند که با لباس سفید بازی می کرد ابتدا "ديرک کويت " زننده نخستين گل هلند در نيمه اول بود و پس از آن نوبت " رافائل فان در فارت " ، " وسلي اسنايدر " و " روبين فان پرسي " شد تا ظرف بيست دقيقه آخر بازي سه گل ديگر به ثمر برسانند. گل دقيقه 87 پرسي از روي نقطه پنالتي در هم کوبيده شدن غنا را تکميل کرد.
فان پرسي اکنون با 17 گل ملي خود را به رکورد گلزني " رود گوليت " و " يوهان نسکنز " بازيکنان حماسي هلند رسانده است . " آسا موآ گيان " تنها گل غنا را با استفاده از فرصتي که دفاع متزلزل هلند در دقيقه 78 براي وي ايجاد کرد به ثمر رساند و نتيجه را پيش از دريافت دو گل ديگر از تيم ميزبان دو بر يک کرد.
قدیمی 06-03-2010
ابریشم آواتار ها
کاربر فعال

نتایج دیدارهای دوستانه دنیا- پیروزی برزیل، اوکراین و پاراگوئه
نتایج دیدارهای دوستانه دنیا- پیروزی برزیل، اوکراین و پاراگوئه

چهارشنبه شب هشت دیدار دوستانه در سرتاسر دنیا برگزار شد

- در حالی که فاصله زیادی تا زمان آغاز رقابتهای جام جهانی باقی نمانده،تیمها برای کسب آمادگی هر چه بیشتر دیدارهای دوستانه ای را برگزار می کنند. دیدارهایی که ممکن است ضررهایی نیز برای آنها داشته باشد و از این جمله می توان به مصدومیتی که در جریان دیدار تیم ملی زیمباوه مقابل برزیل، گریبانگیر ژولیو سسار، سنگربان زردپوشان شد اشاره کرد.
در دیدارهای برگزار شده نتایج زیر به دست آمد:

* زیمباوه 0- برزیل 3

گلها: باستوس (41)،روبینیو (44) و الانو (57)

*آذربایجان 0- هندوراس 0

* یونان 0- پاراگوئه 2

گلها : ورا (9) و باریوس (25)

* نروژ0- اوکراین 1

گل:زوزیولا (78)

* رومانی 0- مقدونیه 1

گل: سیکوف (28)

* بلاروس 0- سوئد 1

گل: ویلهلمسون (48)

* آلباني يك- آندورا صفر
گل‌: حمدي صالحي 44

* صربستان صفر- لهستان صفر
قدیمی 06-03-2010
ابریشم آواتار ها
کاربر فعال

پيراهن‌هاي جام جهاني 15 درصد سبك‌تر شد
با بازيافت بطري‌هاي پلاستيكي
پيراهن‌هاي جام جهاني 15 درصد سبك‌تر شد
با استفاده از بازيافت بطري‌هاي پلاستيكي پيراهن‌هاي جام جهاني 15 درصد سبك‌تر از قبل شده است.

به گزارش خبرگزاري فارس، ممكن است هواداران كمتري از ميليون ها نفري كه جام جهاني را دنبال مي كنند از ارتباط بين لباس تيم ها با بازيافت بطري هاي پلاستيكي از توكيو و چين تايپه مطلبي شنيده باشند. واقعيت اين است كه با توجه به پيشرفت تكنولوژي در اين دوره، آنها سبزترين يا طبيعي ترين جنس لباس ها در تاريخ جام جهاني را با خود به آفريقاي جنوبي آورده اند.

براي اولين بار شركت نايكي كه براي كره جنوبي و استراليا لباس تهيه مي كند مواد اوليه خود را از پلي استر بازيافت شده مي گيرد كه هر پيراهن مساوي با هشت بطري پلاستيكي مي شود.
اين شركت اعلام كرده است: " براي تهيه لباس هاي ورزشي از بطري هاي دورانداخته شده در ژاپن و چين تايپه استفاده شده است. آنها ذوب شده اند تا مواد لازم براي پيراهن ها بوجود آيد، اين روش در مقايسه با كاربرد پلي استر مصرف مواد خام را پايين مي آورد و باعث صرف هزينه كمتري تا 30 درصد مي شود. "

بنابر اعلام اين كمپاني به اين ترتيب از دورانداختن ضايعات 13 ميليون بطري پلاستيكي كه نزديك به 254 هزار كيلوگرم بوده و چيزي معادل پوشاندن سطحي معادل 29 زمين فوتبال است، جلوگيري خواهد شد.
هر پيراهن فوتبال در جام جهاني 2010 نزديك به 15 درصد سبك تر از پيراهن هاي جام جهاني سال 2006 در آلمان شده است.
پاسخ

برچسب ها
komodo, واکا واکا, وحدت افریقا, world cup 2010, دانلود

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)