بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال > ليگ برتر باشگاه های ایران

ليگ برتر باشگاه های ایران در این تالار به بحث و بررسی لیگ برتر فوتبال کشور پرداخته میشود

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 08-25-2010
سالومه آواتار ها
سالومه سالومه آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 0

17 سپاس در 14 نوشته ایشان در یکماه اخیر

شب گذشته در مراسم انتخاب برترين هاي فوتبال ايران در ليگ برتر تيم فوتبال شاهين بوشهر به عنوان تيم برتر اخلاقي ليگ نهم انتخاب شد. اين تيم در جريان ليگ نهم هيچ بازيكن اخراجي نداشت .
سه باشگاه نيز به عنوان باشگاه هاي برتر فرهنگي انتخاب شدند. ذوب آهن برترين باشگاه بود و سايپا و سپاهان نيز در رده هاي دوم و سوم قرارگرفتند.

.در حاشيه مراسم انتخاب برترين هاي اخلاق ليگ برتر فوتبال علي كريمي بخشيده شد

جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 08-25-2010
shokofe آواتار ها
shokofe shokofe آنلاین نیست.
ناظر ومدیر تالار پزشکی بهداشتی و درمان

سپاسها: : 3,681

5,835 سپاس در 1,524 نوشته ایشان در یکماه اخیر

قول رسول خطیبی به هواداران در مصاحبه با گل : هر مسابقه یک گل ؛روی من حساب کنید

واقعیت اینست تیم های پر طرفدارچشمشان به سکو هاست وتراکتورهم از این مقو له جدا نیست و50 "60د رصد توان تیم های مردمی هوادارانشان هست ودر مقا بل ملوان دیدید که همه بازیکنان با انگیزه وروحیه فو ق العاده ظا هرشد

سایت گل -رسول خطیبی ستاره تراکتورسازی در بازی مقابل ملوان بود. او با روحیه و با تکنیک بسیار بالا بلای جان مدافعان ملوان بود. رسول که جوگیر شده قول داد در هر بازی یک گل بزند....مصاحبه او با سایت گل را بخوانید:

ضمن تبر یک پیروزیتان لطفا در مورد بازی تو ضیح دهید ؟

تراکتوربعد از5هفته دوری از تما شاگرانش که واقعا از نظر روحی وروانی بر روی همه بچه ها تاثیر منفی گذاشته بود توانست در یک شب بیاد ماندی 90 دقیقه تشویق بی امان هواداران خود رابا این برد شیرین بدهد وخصو صا با توجه به انتظاری بیشتری که از من ومسعود ابراهیم زاده بعنوان بازیکن بومی دارند توانستیم با گل های خود گو شه ای ازمحبت های انها را جبران کنیم.

تشویقهای بی امان چه تا ثیری درکسب این برد داشت؟
واقعیت اینست تیم های پر طرفدارچشمشان به سکو هاست وتراکتورهم از این مقو له جدا نیست و50 "60د رصد توان تیم های مردمی هوادارانشان هست ودر مقا بل ملوان دیدید که همه بازیکنان با انگیزه وروحیه فو ق العاده ظا هرشدندواگرتماشا گران ما همیشه همانی باشند که دیشب بودند مطمئن بدانید هیچ تیمی رایارای مقا ومت در مقا بل تراکتور نخواهد بود .

خود شما دیشب خیلی پر انگیزه نشان دادید ایا این روند ادامه خواهد داشت ؟
البته تمام تیمهای که بازیکن جدید جذب میکنند 4و5 هفته اول مشکلاتی را دارندوهمانطوری که فراز کمالوند هم در مصا حبه ها یش گفته انشا ا...بعد از این چهره واقعی تراکتور را شاهد خوا هیم بود ومن هم به نوبه خود تمام تلاشم رابرای ادامه این روند بکار خواهم بست.

قولی هم به هواداران میدهید؟
بله در همینجا به تما شاگران خونگرم وپر شورمان قول می دهم درهر بازی یک گل برایشان به ثمر بر سانم واز نظرتیمی نیزبازتاکید می کنم اگر حمایت تما شا گران به همین نحوباشد تا پایان فصل همه امتیازات کامل بازیهای خانگی بدون شک مال ما خواهد بود.

روزشنبه درتهران میهمان استیل اذینی هستید که بر خلاف پیش بینی های اول فصل خیلی زود وارد حاشیه شد ارزیابی تان چیست ؟
استیل اذین با داشتن مهره های با تجربه برای هر تیمی می تواند دردسر ساز شود ونباید ما تمر کزمان را روی مسائل حاشیه ای انها قرار دهیم بلکه با تمر کز روی نقاط مثبت خود وداشته ها یمان برای ارائه یک بازی خوب وتما شاگر پسند وارد میدان شویم .

درپایان اگر مطلب خاصی دارید بفر مائید ؟
من همیشه شرمنده تماشاگران بوده وهستم خصو صا دیشب مرا مورد لطف قرار دادند که امید وارم با کسب 3 امتیازبازی با استیل اذین انها شاد کنیم .

قدیمی 08-25-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر

تاریخ نگاری از استقلال و سپاهان؛ آبی ها زیر سایه زردهای اصفهان

سپاهان اصفهان در سالهای اخیر با بردهای متوالی مقابل استقلال این تیم را زیر سایه خود قرار داده است و اکنون تعداد بردهایش مقابل استقلال بیش از تعداد باختهایش است.

سایت گل- در هفته هفتم لیگ برتر تیمهای استقلال تهران و سپاهان اصفهان در یک دیدار هیجان انگیز به مصاف هم می روند. بازی دو تیم با حضور چند بازیکن سابق استقلال در ترکیب سپاهان از سالهای گذشته نیز هیجانی تر است. اولین بازی دو تیم روز 8 بهمن سال 1350 بود که استقلال در اصفهان 4- صفر سپاهان را شکست داد.

دو تیم 44 بار در لیگ و 6 بار نیز در جام حذفی باهم روبرو شده اند. در این 50 بازی، استقلال 19 بار و سپاهان نیز 21 بار پیروز شده اند و 10 بازی نیز نتیجه تساوی به همراه داشته است. سپاهان حتی بیشتر از پرسپولیس موفق به شکست استقلال شده است. در مجموع بازیهای دو تیم 120 گل به ثمر رسیده است؛ استقلال 58 گل به ثمر رسانده و در مقابل 62 گل نیز دریافت کرده است!

سپاهان اولین بار در فصل 53 با گل مصطفی حیدری موفق به شکست استقلال شد و در اخرین بازی دو تیم نیز 2- صفر پیروز شد، بازی که در آن عماد رضا و هادی عقیلی گلزنی کردند. بهترین برد سپاهان مقابل استقلال، پیروزی 3-1 در لیگ 73 و بهترین برد استقلال نیز پیروزی 4- صفر در لیگ 50 است.

یدالله اکبری هافبک سابق آبی پوشان با 5 گل بهترین گلزن استقلال در مصاف با سپاهان بوده است. غلامحسین مظلومی و رضا عنایتی نیز 4 گل به سپاهان زده اند. لئون استپانیان هافبک ارمنستانی سپاهان با 6 گل بهترین گلزن این تیم مقابل استقلال است. سید امین موسوی 5 گل و محرم نویدکیا، مهدی سیدصالحی و رسول خطیبی نیز با 4 گل دیگر گلزنان برتر سپاهان در مصاف با استقلال بوده اند.

اما بدون احتساب 6 بازی جام حذفی ، در 44 بازی دو تیم در چارچوب لیگ، استقلال 18 برد و سپاهان 16 برد بدست آورده اند و نتیجه 10 بازی نیز مساوی شده است. استقلال 51 گل و سپاهان نیز 48 گل به ثمر رسانده است.

در 22 بازی به میزبانی استقلال در لیگ، سپاهان در تهران 5 برد و 5 تساوی کسب کرده و در 12 بازی نیز به استقلال باخته است. آخرین برد سپاهان در آزادی به فصل 86 برمی گردد که با گل احسان حاج صفی استقلال را شکست داد.

عملکرد دو تیم در 18 بازی لیگ برتر نیز بدین صورت بوده است که 7 بار سپاهان و 6 بار استقلال پیروز شده اند و 5 بازی نیز مساوی شده است. استقلال22 گل و سپاهان نیز 23 گل به ثمر رسانده اند. در لیگ برتر رسول خطیبی و محرم نویدکیا با 4 گل بهترین گلزنان سپاهان هستند و رضا عنایتی هم با 3 گل بهترین گلزن استقلال بوده است.

زدراکو رایکوف، فیروز کریمی، ناصر حجازی و امیر قلعه نوعی مربیانی هستند که تجربه کار در هر دو تیم استقلال و سپاهان را داشته اند.

از بازیکنان مشترک دو تیم نیز می توان به احمدرضا عابدزاده، پرویز برومند، داود مهابادی، احمد کعبیانپور، محسن گروسی، محمدرضا مهدوی، شاهین خیری، اصغر طالب نسب، مهدی رحمتی، داود سید عباسی، حسین کاظمی، حمید شفیعی، رسول خطیبی، افشین حاجی پور، احمد مومن زاده، مهدی سید صالحی، رضا عنایتی، خسرو حیدری، فابیو جانواریو، هاشم بیک زاده و بهمن طهماسبی اشاره کرد.
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
قدیمی 08-25-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

همه نبردهای پرسپولیس و فولاد؛6-6 مساوی

این دو تیم تاکنون در شانزده مسابقه در چارچوب مسابقات لیگ برتر به مصاف هم رفته اند که حاصل آن ، شش برد برای فولاد خوزستان ، شش برد برای پرسپولیس و همچنین چهار تساوی بوده است.

سایت گل - نگاهی به سوابق دیدارهای گذشته دو تیم فولاد خوزستان و پرسپولیس تهران در چارچوب رقابت های لیگ برتر فوتبال کشور نشان می دهد که فولادی ها ، سابقه شش بار شکست این تیم تهرانی را دارند.
تیم های فولاد خوزستان و پرسپولیس تهران در هفتمین هفته از رقابت های لیگ برتر نهم ، عصر شنبه ششم شهریورماه در ورزشگاه تختی اهواز به مصاف هم می روند تا هفدهمین رویارویی خود در تاریخ این رقابت ها را به نمایش بگذارند.

این دو تیم تاکنون در شانزده مسابقه در چارچوب مسابقات لیگ برتر به مصاف هم رفته اند که حاصل آن ، شش برد برای فولاد خوزستان ، شش برد برای پرسپولیس و همچنین چهار تساوی بوده است.

در مجموع این دیدارها ، فولادی ها نوزده بار موفق به گشودن دروازه پرسپولیس شده اند و در مقابل ، هجده مرتبه هم دروازه خود را گشوده شده دیده اند!

هر یک از دو تیم تاکنون دو بار در زمین حریف به برتری رسیده اند و به عبارت دیگر ، سابقه دو شکست خانگی برابر یکدیگر را در کارنامه دارند!

آخرین بار ، این دو تیم در دیدار برگشت لیگ برتر نهم در ورزشگاه آزادی تهران به دیدار هم رفتند که حاصل آن ، برتری یک بر صفر پرسپولیس با گل محسن خلیلی بود. این نتیجه در حالی به دست آمد که در دیدار رفت دو تیم در اهواز ، تساوی بدون گل رقم خورده بود.

از سوی دیگر ، در هشت مسابقه برگزار شده در اهواز ، فولادی ها چهار بار موفق به شکست قرمزپوشان پایتخت شده ، دو بار در مقابل این تیم به تساوی رسیده اند و دو شکست نیز در سابقه خود دارند.
از مجموع هشت مسابقه ای که تاکنون در تهران برگزار شده نیز فولادی ها دو بار میزبان خود را شکست داده ، دو بار با آنها به تساوی رسیده اند و در چهار بازی نیز تن به شکست داده اند.

نتایج کامل دیدارهای مستقیم دو تیم در چارچوب رقابت های لیگ برتر فوتبال کشور را در ادامه ملاحظه می فرمایید:

*لیگ برتر نهم

بازی رفت: فولاد خوزستان صفر – پرسپولیس تهران صفر
بازی برگشت: پرسپولیس تهران یک – فولاد خوزستان صفر

*لیگ برتر هشتم

بازی رفت: فولاد خوزستان 3 – پرسپولیس تهران 2
بازی برگشت: پرسپولیس تهران یک – فولاد خوزستان صفر

*لیگ برتر هفتم

فولاد خوزستان در این فصل ، در لیگ دسته اول به میدان می رفت.

*لیگ برتر ششم

بازی رفت: فولاد خوزستان صفر - پرسپولیس تهران صفر
بازی برگشت: پرسپولیس تهران 2 – فولاد خوزستان یک

*لیگ برتر پنجم

بازی رفت: فولاد خوزستان یک – پرسپولیس تهران صفر
بازی برگشت: پرسپولیس تهران 2 – فولاد خوزستان 3

*لیگ برتر چهارم

بازی رفت: فولاد خوزستان 3 – پرسپولیس تهران یک
بازی برگشت: پرسپولیس تهران صفر - فولاد خوزستان 2

*لیگ برتر سوم

بازی رفت: پرسپولیس تهران یک - فولاد خوزستان صفر
بازی برگشت: فولاد خوزستان یک - پرسپولیس تهران صفر

*لیگ برتر دوم

بازی رفت: پرسپولیس تهران 3- فولاد خوزستان 3
بازی برگشت: فولاد خوزستان صفر - پرسپولیس تهران 2

*لیگ برتر اول

بازی رفت: پرسپولیس تهران یک – فولاد خوزستان یک
بازی برگشت: فولاد خوزستان یک – پرسپولیس تهران 2

ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 08-25-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

جدول موثرترین بازیکنان لیگ برتر؛ ادینهو و دقیقی در صدر بهترین ها

سایت گل- بعد از هفته ششم لیگ برتر سایت گل برای اولین بار در این فصل جدول موثرترین بازیکنان به لحاظ گل زده و پاس گل را منتشر می کند. در این جدول تعداد گل ها و پاس گل های بازیکنان منظور شده است. لازم به ذکر است که هر ضربه پنالتی منجر به گل برای بازیکنی که آن پنالتی را برای تیمش گرفته است، به عنوان یک پاس گل در کارنامه اش منظور می شود.

1.ادینهو لوسیانو 6 گل و یک پاس گل(7 امتیاز)

2. سعید دقیقی 5 گل و 2 پاس گل(7 امتیاز)

3.محسن بیاتی نیا 5 گل و یک پاس گل(6 امتیاز)

4. رضا نوروزی 4 گل و 2 پاس گل(6 امتیاز)

5. محمد غلامی 5 گل(5 امتیاز)

6. هادی اصغری 4 گل و یک پاس گل(5 گل)

روح الله عرب 4 گل و یک پاس گل (5 امتیاز)

غلامرضا رضایی 4 گل و یک پاس گل(5 امتیاز)

9. محمدرضا خلعتبری 3 گل و 2 پاس گل(5 امتیاز)

10. میلاد میداودی 4 گل ( 4 امتیاز)

علی کریمی 4 گل( 4 امتیاز)

بهترین پاسورهای لیگ برتر

هادی نوروزی(پرسپولیس) 3 پاس گل

حبیب گردانی( شهرداری تبریز) 3 پاس گل

جاسم کرار(تراکتورسازی) 3 پاس گل

عباس مرداسی(نفت آبادان) 3 پاس گل

اسماعیل فرهادی( ذوب آهن) 3 پاس گل
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 08-26-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

استقلال ـ سپاهان؛‌ از ريودوژانيرو تا صربستان، از تهران تا اصفهان

بازي بزرگ فصل در هفته هفتم برگزار مي‌شود. شما طرفدار كدام تيم هستيد؟‌

سايت گل ـ اگر فوتبال ايران، مقياسي در حد بين‌المللي داشت، بازي استقلال و سپاهان يكي از مهمترين بازي‌هاي جهان فوتبال بود. مسابقه‌اي كه تمام جذابيت‌هاي يك بازي كلاسيك فوتبال را دارد. مسابقه‌اي با طعم انتقام، دلتنگي،‌ كينه، هيجان و ... از كدامش شروع كنيم؟

‌استقلالي‌ها:
اكثريت بازيكنان زمين را استقلالي‌ها تشكيل مي‌دهند. به جز يازده نفر آبي‌پوش تيم مقابل نيز يك لشكر وابسته دارد. از اميرقلعه‌نويي گرفته تا رضا عنايتي و از خسرو حيدري تا هاشم بيك‌زاده. اين مهمترين نقطه تقابل است. جايي كه طرفين به نسبت «نقطه استقلال» سنجيده خواهند شد. در بازي فردا درخشش و گلزني در هر دو تيم در اين بازي خاص،‌ معناي به خصوصي دارد و اهميتي به مراتب بيش از چيزي كه در ذهن داريد.

مربي‌ها:
اميرقلعه‌نويي و پرويز مظلومي هر چه قدر هم كه در مصاحبه‌ها به هم پپسي تعارف كنند،‌ خدا مي‌داند كه مثل همه مربيان فوتبال ايران يك قران همديگر را قبول ندارند گرچه پرويز در مقطعي دستيار قلعه‌نويي بود و امير همان وقت‌ها درباره‌اش مي‌گفت كه او كارش را بلد است. اين دو اما در شرايطي جديد مقابل هم مي‌ايستند. استقلال با پرويز مظلومي قرارداد دو ساله بسته و اين به آن معناست كه قصد دارد پاي او بايستد. اما امير كه حالا سپاهان را براي ادامه فعاليت حرفه‌اي انتخاب كرده،‌ به هيچ وجه نمي‌تواند از كاراكتر استقلالي خود فاصله بگيرد، به هر حال سوداي بازگشت به تيم محبوبش را دارد و اين يكي از همين فرصت‌هاست كه به همه ثابت كند اگر خودش بود چقدر شرايط فرق داشت. همانطور كه گفتيم در اين بازي استقلال اهميت زيادي دارد. چه به سودش كار كني و چه عليه‌اش باشي.

بين‌المللي‌ها:
در اين بازي تا دلتان بخواهد سوژه داريم از بازيكنان خارجي پرشمار، سه برزيلي استقلال،‌ ابراهيم توره سنگالي، يانوش صرب و فابيو جان واريو كه البته مصدوم است. ملي‌پوش‌ها هم الاماشاءالله. از مهدي رحمتي تا ايمان مبعلي و از فرزاد آشوبي تا احسان حاج‌صفي. به جز ملي‌پوش‌هاي فعلي فرهاد مجيدي و ميلاد ميداودي هم فعلا به دلايلي عضو تيم ملي نيستند اما آنها را هم بايد ملي‌پوش به حساب آورد. بنابراين يازده بازيكن زمين فعلا ملي‌پوش‌اند و برخي ديگر مثل رحمتي، برهاني،‌ نويدكيا،‌ جمشيديان، صادقي، محمدي، منتظري و چندتاي ديگر سابقه بازي ملي دارند.

تاكتيك‌ها:
سپاهان در اين فصل بازي بلند و مستقيم را در دستور كار قرار داده است. استفاده از 7 بازيكن بلندقامت در تركيب و استخدام بهترين سانتركنندهاي ايران، نشان مي‌دهد كه شيوه مورد نظر قلعه‌نويي برخلاف فصل گذشته چيست. استقلال هم با بازيكنان سريع و خلاقي كه دارد،‌بازي را روي زمين خواهد برد. جنگ اصلي جايي است كه فرهاد مجيدي و ميلاد ميداودي بايد با مدافعان گردن كلفت سپاهان مقابله كنند. اگر ايمان مبعلي شبيه خودش بازي كند، استقلال شانس بيشتري براي پيروزي خواهد داشت.

شرايط:
نه استقلال و نه سپاهان بازي‌هاي خوبي در اين فصل نداشته‌اند و امتيازهاي خوبي هم نيندوخته‌اند. اما اين بازي يك نقطه شروع، مي‌تواند باشد. اين«مي‌تواند باشد» در حكم يك دعاست يعني اينكه خدا كند باشد. يعني اينكه خدا كند اين بازي در همان سطح كيفي مورد نظر برگزار شود. يعني اينكه خدا كند آخر بازي پيش خودمان فكر كنيم همه چيزهايي كه درباره ضعف فوتبال ايران مي‌گويند حقيقت ندارد.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 08-27-2010
مهدی آواتار ها
مهدی مهدی آنلاین نیست.
مسئول و ناظر ارشد - مدیر تالار موبایل و دوربین دیجیتال

سپاسها: : 4,552

4,939 سپاس در 1,683 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض سلیمانی تا پایان فصل قادر به همراهی تیم شاهین نیست

خبرگزاری مهر: پزشک تیم فوتبال شاهین بوشهر گفت: حمیدرضا سلیمانی هافبک این تیم به دلیل پارگی رباط صلیبی قادر به همراهی شاهین تا پایان فصل نیست.

دکتر بهتاش بخشی در گفتگو با خبرنگار مهر در بوشهر افزود: سلیمانی در جریان بازی با تراکتورسازی تبریز به دلیل پیچیدن زانو دچار مصدومیت شد که بعد از ام آر ای گرفته شده متاسفانه مشخص شد رباط صلیبی وی پاره شده است.

وی با بیان اینکه حداقل این بازیکن شش ماه از میادین دور خواهد بود گفت: با هماهنگی های به عمل آمده تا هفته آینده عمل جراحی بر روی این بازیکن صورت خواهد گرفت.

پزشک تیم فوتبال شاهین بوشهر گفت: این مصدومیت باعث شده تا این بازیکن به لحاظ روحی افت شدیدی پیدا کند

منبع: مهر
دل به زخمی شعله ور شد، جان به عشقی مبتلا
بر نتابد سینه ما داغ چندین ماجرا
تازه شد به هوای تو دل تنگ ما ای وای !

قدیمی 08-27-2010
مهدی آواتار ها
مهدی مهدی آنلاین نیست.

پیش فرض غيبت چهار بازيكن تاثيرگذار در ديدار فولاد خوزستان و پرسپوليس

به گزارش روز پنج شنبه ايرنا، تيم هاي فولاد خوزستان و پرسپوليس تهران در چارچوب هفته هفتم رقابت هاي ليگ برتر باشگاه هاي كشور از ساعت 21:15 شنبه 6 شهريورماه در ورزشگاه تختي اهواز به مصاف هم مي روند.

فولاد خوزستان در اين ديدار رضا نوروزي مهاجم و بهترين گلزن خود را به دليل اخراج در بازي با مس كرمان در اختيار ندارد.
ميثم خسروي مدافع كناري فولاد نيز به دليل سه اخطاره بودن ، ديگر بازيكن محروم فولاد خوزستان خواهد بود.

از سوي ديگر مجيدجلالي سرمربي فولاد در اين بازي جلال كاملي مفرد و سعيد رمضاني را به دليل آسيب ديدگي در اختيار ندارد.

اما در تيم فوتبال پرسپوليس تهران اميرحسين فشنگچي به دليل دريافت كارت قرمز در بازي با شاهين بوشهر و حميدعلي عسگري به سبب سه اخطاره بودن غايب هستند تا علي دايي براي اين ديدار حساس عملا بازيكنان اصلي جناح چپ خود را در اختيار نداشته باشد.

حسين بادامكي بازيكن خط مياني تيم پرسپوليس هم به دليل مصدوميت شديد تا 6 هفته قادر به همراهي سرخ پوشان تهراني نخواهد بود.

منبع: ایرنا

قدیمی 08-27-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

پرسپولیس؛ 7 سال بدون برد در اهواز

آخرین باری که پرسپولیس در ورزشگاه تختی اهواز طعم پیروزی را چشید به تیرماه 82 برمی گردد که فولاد را 2- صفر شکست داد.

سایت گل- تیم پرسپولیس فردا شب در حالی در اهواز به مصاف فولاد می رود که در سال های اخیر در اهواز توفیق چندانی نداشته است و اخرین برد سرخپوشان در اهواز به تیرماه 1382 برمی گردد که فولاد را در هفته اخر لیگ دوم در اهواز 2- صفر بردند. پس از ان پرسپولیس طی 11 بازی اخیر با تیمهای اهوازی در اهواز موفق به پیروزی نشده است. پرسپولیس از فصل 82 تاکنون 5 بار با فولاد در اهواز بازی کرده است که 3 باخت و دو تساوی حاصل کار بوده است. این تیم در 6 بازی لیگ برتر با استقلال اهواز نیز 4 باخت و دو تساوی کسب کرد و بدین ترتیب در 11 بازی اخیر لیگ برتر در اهواز، پرسپولیس موفق به پیروزی بر تیمهای اهوازی نشده است. البته این تیم ها در فصل 84 در اهواز میزبان پرسپولیس نبودند که با احتساب این دو بازی می توان گفت در 13 بازی اخیر لیگ برتری به میزبانی تیمهای اهوازی، پرسپولیس طعم برد را نچشیده است.

دایی- جلالی؛ 2- صفر به نفع دایی

دایی در دو باری که مقابل جلالی در لیگ برتر قرار گرفته دو برد بدست اورده است.

سایت گل- علی دایی و مجید جلالی در حالی برای سومین بار در لیگ برتر مقابل هم قرار می گیرند که دایی سابقه دو پیروزی مقابل جلالی را در کارنامه دارد. دایی در تیم صبا مدتی شاگرد جلالی بود و با او موفق به قهرمانی در جام حذفی و سوپرجام نیز شد. در فصل 86 لیگ برتر دایی با سایپا در اهواز موفق به شکست تیم استقلال اهواز با نتیجه 2-1 شد که مربی استقلال اهواز مجید جلالی بود. دومین رویارویی این دو مربی در فصل گذشته بود که دایی با پرسپولیس در آزادی موفق به شکست فولاد با مجید جلالی شد.

دوئل سیزدهم جلالی با پرسپولیس

بهترین نتیجه جلالی مقابل پرسپولیس در لیگ برتر برد 4-1 با استقلال اهواز در فصل 86 بود که این نتیجه اتفاقا در ورزشگاه تختی اهواز رقم خورد

سایت گل- مجید جلالی سرمربی تیم فولاد برای سیزدهمین بار در دوران مربیگری خود در لیگ مقابل پرسپولیس قرار می گیرد.البته جلالی با تیم وحدت در جام باشگاههای تهران سابقه رویارویی با پرسپولیس را دارد. جلالی اولین بار با تیم پیام مشهد در لیگ 75 مقابل پرسپولیس قرار گرفت و با این تیم یک باخت و یک تساوی بدست اورد. وی با تیم پاس 2 برد، یک باخت و یک تساوی از پرسپولیس گرفت و با استقلال اهواز نیز 4-1 پرسپولیس را برد. جلالی با تیم قندی یزد 2- صفر به سرخپوشان باخت و در 4 بازی با فولاد نیز یک برد، 2 باخت و یک تساوی کسب کرده است. در مجموع 12 بازی گذشته، 4 برد و 3 تساوی و 5 باخت حاصل رویارویی جلالی با پرسپولیس بوده است.

ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 08-28-2010
مهدی آواتار ها
مهدی مهدی آنلاین نیست.

Lightbulb مظلومی: دوست دارم قطبی بازیکن کمتری از استقلال دعوت کند!

شبکه ایران - پرویز مظلومی در نشست مطبوعاتی پس از بازی با سپاهان علاوه بر تحلیل بازی از تیم ملی هم صحبت کرد و انتقادی هم به سازمان لیگ وارد کرد که چرا بازی‌های پرسپولیس بعد از استقلال برگزار می‌شود:«هر 2 تیم بازی زیبایی انجام دادند. در چند سال اخیر کمتر از این بازی‌ها دیده بودیم. هم بازی زیبایی بود و انتظارات مردم برآورده شد و خوشحالم که پرگل و جذاب شد.

در نیمه اول به آنچه می خواستیم رسیدیم و از نقاط ضعف حریف به گل رسیدیم. سپاهان در نیمه اول هم بد کار نکرد، اما در نیمه دوم می‌دانستیم سپاهان با مهاجمان بلندقدش برای جبران می‌آید که متأسفانه زمانی که مجیدی و جباری توانشان را از دست دادند، استقلال کمی دچار افت شد. در همین لحظات فشار سپاهان بیشتر شد که مجبور شدیم مجیدی و جباری را تعویض کنیم، ضمن اینکه برای ضدحملات برهانی را به تیم اضافه کردیم.
تیمی که 3 گل عقب است، انتحاری بازی می‌کند و سپاهان هم با توپ های بلند رو به بازی انتحاری آورد. یک گل آنها روی اوت دستی به ثمر رسید که به اعتقادم خطا بود و گل دیگر نیز روی یک شوت استثنایی به ثمر رسید.

این بازی نشان داد که عملکردمان مقابل نفت اتفاقی بود و برعکس بازی با نفت کارهای تاکتیکی را هم انجام دادیم. مقابل سپاهان با تاکتیک 3 - 5 - 2 بازی کردیم که این مورد جواب داد. در بین 2 نیمه به بازیکنان گفتم مغرور نشوید. در نیمه دوم فشار سپاهانی‌ها مضاعف بود و 3 گل به ثمر رسید که شاید کمی غرور بازیکنان ما باعث این موضوع شد. زمانی که گل مساوی سپاهان به ثمر رسید، برهانی با تیزهوشی گل برتری را زد و اگر دقت می‌کرد گل پنجم را هم می‌زدیم!»

وی در ادامه توضیح داد:« علاوه بر میداودی و مجیدی، در این دیدار منتظری هم خوب بود و نشان داد که می‌تواند به تیم ملی دعوت شود. شاید این نقطه نظر قطبی بود که آنها دعوت نشوند. هرچند که دوست دارم بازیکنان کمتری از استقلال به تیم ملی دعوت شوند، چراکه می‌توانم در تمرینات، آنها را بیشتر در اختیار داشته باشم.

یک بار در ورزشگاه آزادی زمانی که سرمربی ابومسلم بودم مقابل پرسپولیس 3- صفر پیش افتادیم و در نهایت 3-3 مساوی کردیم. تیم‌های من هجومی هستند و حاضرم برای پیروزی 39 گل بخوریم، اما 40 گل بزنیم. اگر 3 گل خوردیم از قهرمان لیگ بود، در غیر این صورت خط دفاعی بازی ضعیفی انجام نداد. گل‌های حریف روی اوت دستی و شوت راه دور بود، اما آنها نتوانستند از خط دفاع ما عبور کنند. »

وی در خصوص داوری این بازی هم گفت:« روزهایی هم که باختم از داور تعریف کردم، اما معتقدم روی بازیکن ما روی گلی که از اوت دستی خوردیم، خطا شد. »
مظلومی در پایان با انتقاد از برنامه ریزی سازمان لیگ گفت:‌ چرا بازی‌های پرسپولیس بعد از دیدارهای استقلال برگزار می‌شود؟ امیدوارم مسئولان سازمان لیگ به این موضوع نیز رسیدگی کنند.

منبع: شبکه ایران

پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)