بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال > اخبار فوتبال داخلی و خارجی

اخبار فوتبال داخلی و خارجی در این تالار به اخبار فوتبال داخل و خارج از کشور پرداخته میشود

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 08-25-2010
deltang deltang آنلاین نیست.
کاربر عالی

سپاسها: : 0

200 سپاس در 186 نوشته ایشان در یکماه اخیر
deltang به Yahoo ارسال پیام

ستاره سابق استقلال اعدام می شود

طبق این گزارش تکان دهنده این فوتبالیست ابتدا متهم به مالخری و خرید و فروش یک موتور مسروقه شد اما وقتی این اتهام را نپذیرفت بازپرس پرونده دستور داد خانه اش مورد بررسی قرار بگیرد و در جریان این تحقیق ، 40 گرم کراک در خانه این فوتبالیست سرشناس کشف شد این شخص هم اعتراف کرد اعتیاد دارد واین 40 گرم کراک را برای مصرف شخصی خود تولید کرده است .

ستاره سرشناس(ع - ا) که احتمالا نمی دانست مجازات قانونی و نگهداری 40 گرم کراک چیست، در اعتراف خود گفت : اواخر دوران فوتبالم به سمت اعتیاد گرایش پیدا کردم وبرای مصرف مواد مخدر به پاتوق های خاصی رفتم هر روز در این پاتوق ها ، با دختران متفاوتی آشنا می شدم و مواد مخدر بیشتر مصرف می کردم تا این که دیدم یک معتاد تمام عیار شدم و از دوستانم یاد گرفتم چگونه برای مصرف شخصی خودم کراک بسازم!

در گزارش هفته نامه آینه زندگی آمده است این فوتبالیست سابق استقلال که آخرین بار در تیم شهرستانی پاس بازی میکرد اتهام ساخت کراک را پذیرفت اما نمی دانست چه مجازاتی منتظرش است ! به گفته بازپرس شهریاری از شعبه 7 دادرسی امور جنایی تهران این فوتبالیست قبل از آن که مجازات قانونی نگهداری 40 گرم کراک را بداند جرم خود را پذیرفت و اصرار کرد خودش کراک تولید می کند ، اما وقتی شنید طبق بند 6 ماده 8 قانون مبارزه با مواد محخدر ، مجازات کسی که بیش از 30 گرم ماده از نوع هرویین یا کراک را نگهداری کند اعدام ومصادره اموال است ، دست وپای خود را گم کرد وترسید !

در حال حاضر با توجه به نوع جرم این فوتبالیست ، پرونده او در اختیار دادگاه انقلاب تهران قرار گرفته وبا استناد به قانون که برای نگهداری 40 گرم کراک مجازات اعدام و مصادره اموال در نظر گرفته این ستاره سرشناس فوتبال ایران زیر تیغ است و احتمالا باید منتظر صدور حکم اعدام خود باشد

ویرایش توسط Omid7 : 08-25-2010 در ساعت 09:27 PM
قدیمی 08-25-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر

اين خبر بعدا تكذيب شد
طبق كدهايي هم كه داده بودند، فوتباليست مذكور يدالله اكبري بود
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
قدیمی 09-01-2010
مهدی آواتار ها
مهدی مهدی آنلاین نیست.
مسئول و ناظر ارشد - مدیر تالار موبایل و دوربین دیجیتال

سپاسها: : 4,552

4,939 سپاس در 1,683 نوشته ایشان در یکماه اخیر
Lightbulb "اسماعيل شريفات" با استقلال قرارداد دو ساله امضا كرد

اسماعيل شريفات با باشگاه استقلال تهران قرارداد دو ساله امضا كرد.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، اسماعيل شريفات بازيكن فصل گذشته تيم فوتبال استقلال اهواز پس از مذاكره با علي فتح‌الله‌زاده مديرعامل باشگاه استقلال تهران براي پيوستن به اين تيم به توافق رسيد.

شريفات به عنوان سهميه‌ي بازيكن زير 23 سال براي دو فصل با استقلال قرارداد بست.
دل به زخمی شعله ور شد، جان به عشقی مبتلا
بر نتابد سینه ما داغ چندین ماجرا
تازه شد به هوای تو دل تنگ ما ای وای !

قدیمی 09-02-2010
kaka* kaka* آنلاین نیست.
تازه کار

سپاسها: : 0

0 سپاس در 0 نوشته ایشان در یکماه اخیر

10روز حقوق استقلالی ها برای سیل زدگان پاکستان

باشگاه استقلال در کنار مردم شریف و انسان دوست ایران ، با سیل زدگان کشور دوست و همسایه پاکستان ابراز همدردی می کند . این باشگاه در حرکتی جهت انسان دوستی و کمک به سیل زدگان مسلمان پاکستانی 10 روز از حقوق شهریور ماه کلیه پرسنل اعم از مدیران ، پرسنل ، کارمندان ، کادر فنی و بازیکنان را برای کمک به آواره شدگان این کشور اختصاص می دهد
قدیمی 09-05-2010
shokofe آواتار ها
shokofe shokofe آنلاین نیست.
ناظر ومدیر تالار پزشکی بهداشتی و درمان

سپاسها: : 3,681

5,835 سپاس در 1,524 نوشته ایشان در یکماه اخیر

نارضايتي مالي بازيكنان استقلال/ فتح‌الله‌زاده امروز چك مي‌دهد

سايت گل ـ قبلا هم در خبرها داشتيم كه بازيكنان استقلال در اردوي سه روز خود در پايان روز دوم جلسه‌اي را با مديرعامل باشگاه بر سر مسائل مالي برگزار كرده‌اند.

به گزارش سايت گل اين جلسه در شرايطي آغاز شد كه در ابتدا قرار بود وحيد طالب‌لو به عنوان بزرگتر تيم در اين‌باره به عنوان وكيل بازيكنان با مديرعامل به گفت‌وگو بنشيند اما وقتي در ابتداي جلسه پژمان منتظري شروع به حرف زدن كرد، طالب‌لو در واكنش جمع بازيكنان را ترك كرد. او عقيده داشت در حضور بزرگترهايي مثل خودش صادقي و جباري پژمان بايد زبان به دندان مي‌گرفت.

در هر صورت با وساطت بازيكنان طالب‌لو به جلسه بازگشت و اعتراض بازيكنان را به گوش مديرعامل رساند. بحث اصلي در اين جلسه اعتراضي موضوع الباقي قراردادهاي سال گذشته بود و 30درصدي كه هنوز دست بازيكنان را نگرفته است. اين يك دين سنگين مالي است كه فتح‌الله‌زاده هنوز از عهده پرداخت آن برنيامده و ظاهرا با توجه به اينكه به دوره واعظ آشتياني بازمي‌گردد چندان ميلي به پرداخت آن ندارد.

طالب‌لو كه در غياب مجيدي صحبت مي‌كرد خلاصه‌وار گلايه‌ها را بازگو كرد كه اين جملات شامل درخواست‌هاي معقولي براي دريافت مطالبات بود. در عين حال بحث‌هايي ديگري هم در اين جلسه مطرح شده است از جمله اينكه چرا يك بازيكن(آرش برهاني) 70درصد از قرارداد امسالش را گرفته اينكه چرا باشگاه استقلال كه از بي‌پولي مي‌نالد قصد دارد آندرانيك تيموريان را به خدمت بگيرد. اينكه چرا قرار است نام يك بازيكن از ليست خارج شود، مگر اين كار هزينه ندارد؟

ظاهرا در اين جلسه يكي از بزرگان تيم به بقيه پيشنهاد داده مهلتي تعيين شود و اگر باز پول پرداخت نشد تمرينات را تحريم كنند كه معلوم نيست اين پيشنهاد رأي بياورد.

علي فتح‌الله‌زاده در پايان اين جلسه به بازيكنان وعده داده بود كه امروز شنبه به آنها چك خواهد داد بنابراين بايد منتظر كرامات سرپرست موقت استقلال ماند

قدیمی 09-05-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

معضل تمرین استقلال در پادگان

تابلوی ورود ممنوع مقابل هواداران استقلال

تغییر محل تمرین استقلال برای سومین بار در طول فصل جاری اگر چه دسترسی را برای بسیاری از بازیکنان آسان کرده اما مشکلاتی را هم به‌وجود آورده است. محل جدید تمرین استقلال در یک منطقه نظامی واقع شده و همین موضوع رفت و آمد را برای خبرنگاران سخت کرده است.

به گزارش شبکه ایران، امروز در خبرها داشتیم که خبرنگاران برای حضور در محل تمرین آبی‌ها باید از کارت‌های مخصوصی که در اختیار باشگاه قرار گرفته استفاده کنند و در غیر این‌صورت نمی‌توانند با کارت‌های خبرنگاری خود وارد استادیوم صنایع دفاع بشوند.

از سوی دیگر تماشای تمرین برای هواداران استقلال هم سخت و دشوار شده است. به گفته یکی از لیدرهای باشگاه استقلال روزانه فقط 40 هوادار می‌توانند وارد مجموعه ورزشی صنایع دفاع بشوند و بیش از این تعداد مجاز به ورود در محل جدید تمرین استقلال نیستند.

گفته می‌شود مسوولان زمین تمرینی صنایع دفاع برای ورود تماشاگران هم کارت‌های مخصوصی را تهیه کرده‌اند که این کارت‌ها در اختیار باشگاه قرار داده شده تا آنها را هر روز مقابل در مجموعه صنایع دفاع به تماشاگرانی تحویل دهند که می‌خواهند تمرین استقلال را از نزدیک تماشا کنند.

البته شاید سختی دسترسی به محل جدید تمرین استقلال به مدد مسوولان صنایع دفاع بیاید چون اغلب هوادارانی که تمرین‌‌های استقلال را از نزدیک تماشا می‌کنند از جوانان جنوب‌شهر هستند و در نتیجه رفتن به ورزشگاه صنایع دفاع که در میدان نوبنیاد واقع شده برای اهالی جنوب شهر سخت و دشوار خواهد بود. حتی برخی لیدرهای باشگاه استقلال هم از دشواری‌های دسترسی به محل جدید تمرین تیم‌شان ابراز ناراحتی کرده‌اند و می‌گویند ای کاش محل تمرین استقلال در همان ورزشگاه شهید دستگردی که فصل قبل در اختیارشان قرار داشت، باقی می‌ماند.

البته کیفیت زمین محل تمرین استقلال هم تعریف چندانی ندارد.

منبع:شبكه ايران
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 09-05-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

بازی‌های استقلال در کاخ سعدآباد پخش مستقیم می‌شود

طبق اعلام باشگاه استقلال به زودی سینمای کاخ سعدآباد مسابقات این تیم در لیگ برتر را به صورت مستقیم نمایش خواهد داد.

به گزارش شبکه ایران، پس از رایزنی‌های بسیار زیاد باشگاه استقلال و با تایید وزارت ارشاد و تمام ارگان‌های مربوطه طبق قراردادی که به زودی توسط فتح الله زاده امضا می‌شود، قرار است یکی از سالن‌های سینما دیدارهای استقلال را به صورت مستقیم پخش کند.

به گفته مدیر روابط عمومی باشگاه استقلال هدف باشگاه این بود که این اتفاق همزمان با عید سعید فطر و برای دیدار استقلال مقابل مس صورت گیرد که هنوز مراحل اداری این قضیه باقی مانده و معلوم نیست این بازی پخش می‌شود یا خیر.

استقلالی ها برای شروع کار سالن سینمای کاخ سعد آباد را با مساعدت مسئولان کاخ و سینمای این کاخ رزرو کرده‌اند.
ولی نه...!! باید ترک کنم

ویرایش توسط Omid7 : 09-05-2010 در ساعت 10:41 PM
قدیمی 09-06-2010
shokofe آواتار ها
shokofe shokofe آنلاین نیست.
ناظر ومدیر تالار پزشکی بهداشتی و درمان

سپاسها: : 3,681

5,835 سپاس در 1,524 نوشته ایشان در یکماه اخیر

گزارشي از تمرين استقلال

تمرین عصرديروزتیم فوتبال استقلال در شرایطی برگزار شد که بازگشت دو دروازه‌‌بان مصدوم این تیم، خیال کادر فنی را برای دیدار برابر مس راحت کرد.

تیم فوتبال استقلال که خود را برای حضور در ادامه رقابتهای لیگ برتر آماده می کند، عصرديروزیکشنبه تمریناتش را در زمین چمن صنایع دفاع زیر نظر کادر فنی پیگری کرد.

در این تمرین که با حضور نزدیک به 30 هواداراستقلال برگزار شد، پرویز مظلومی اهمیت دیدار برابر مس کرمان در آغاز مجدد رقابتهای لیگ برتر را به بازیکنان گوشزد کرد.

* محمد محمدی دروازه بان آبی پوشان که روز گذشته از ناحیه کمر مصدوم شده بود و در تمرین صبح ديروز حضور نداشت، در تمرین عصر حضور پیدا کرد. ضمن اینکه وحید طالب لو نیز که مصدومیتش برطرف شده است به طور کامل با سایر بازیکنان تمرین کرد. با بازگشت این دو کادر فنی از نگرانی درآمد.

* میلاد میداوودی ( بهترین گلزن و امید اول گلزنی استقلال) و محسن یوسفی همچنان به دلیل مصدومیت در تمرین حضور نداشته و این دو از روز دوشنبه در تمرینات استقلال شرکت خواهند کرد. روانخواه و شکوری نیز همچنان در حال تمرینات اختصاصی هستند.

* حنیف عمران زاده و ایمان مبعلی به علت حضور در اردوی تیم ملی از غایبین تمرین امروز بودند.

* برخی عکاسان رسانه های ورزشی به دلیل نداشتن شرایط مناسب و مستقر شدن روی سکوها، از شرایط موجود ابراز نارضایتی کردند. آنها حق قرار گرفتن کنار زمین را ندارند.

* در ابتدای تمرین امروز پرویز مظلومی حدود 10 دقیقه با بازیکنان صحبت کرد و اهمیت دیدار برابر مس و جدیت در بازی و تمرینات را به آنها یادآور شد.

* در تمرین عصر ديروزبازیکنان حدود 10 دقیقه دور زمین دویدند و سپس زیر نظر مربی بدنساز به کارهای بدنسازی پرداختند و حدود 15 دقیقه بازی آقا وسط انجام دادند و در بخش پایانی تمرین مرور کارهای تاکتیکی را انجام دادند که این تمرین حدود 30 دقیقه به طول کشید.

شاگردان پرویز مظلومی عصر دوشنبه نیز تمریناتشان را در زمین مجموعه ورزشی صنایع دفاع پیگیری خواهند کرد. قرار است آبی پوشان عصر سه شنبه در دیداری تدارکاتی به مصاف تیم امیدهای استقلال بروند.

تیم فوتبال استقلال در هفته هشتم رقابتهای لیگ برتر باید به مصاف تیم فوتبال مس کرمان برود.

قدیمی 09-10-2010
nae آواتار ها
nae nae آنلاین نیست.
کاربر فعال بخش سینما

سپاسها: : 1

31 سپاس در 27 نوشته ایشان در یکماه اخیر
nae به Yahoo ارسال پیام

محمدی: مشکلی برای بازی کردن ندارم!
شایعه نیمکت‌نشینی محمدی مقابل مس کرمان باعث شده تا دروازه‌بان استقلال مقابل سپاهان در
آستانه بازی با مس درباره این موضوع حرف‌هایی بزند. او ابتدا درباره شرایط مطلوب
استقلال حرف می‌زند: «خوشبختانه تیم در وضعیت خوبی به سر می‌برد. پس از بازی مقابل
سپاهان اردویی چند روزه را برگزار کردیم که خوشبختانه بازیکنان به هماهنگی لازم رسیدند.»
محمدی همه بازی‌های لیگ دهم را سخت و دشوار می‌داند چه برسد به بازی فردا عصر:
«بازی‌های لیگ دهم همگی سخت هستند اما اعتقاد دارم همانقدر که آقای مرفاوی از تیم
استقلال شناخت دارد، پرویز مظلومی هم مس کرمان را می‌شناسد. ما با تفکرات آقای
مرفاوی آشنا هستیم. هرچند مس تیم بسیار خوبی است و بازیکنان با انگیزه‌ای دارد اما قصد
داریم در این مسابقه 3 امتیاز را به دست آوریم.» محمدی درباره عملکردش در هفته‌های اخیر
هم می‌گوید: «تمام تلاش خود را انجام می‌دهم که اشتباهاتم را کم کنم و مطمئن باشید هر بازی
که به میدان بروم بهتر از هفته قبل ظاهر خواهم شد. برای بازی فردا مشکلی ندارم و در
صورت صلاحدید کادر فنی در خدمت استقلال هستم.»
ترکیب احتمالی استقلال مقابل مس کرمان دروازه‌بان: وحید طالب‌لو (محمد محمدی)- مدافعان میانی: حنیف عمران‌زاده، پژمان
منتظری – مدافعان کناری: امیرحسین صادقی، آندره لوییز- هافبک‌ها: فرزاد آشوبی، دسوزا،
مجتبی جباری، کیانوش رحمتی- مهاجمان: فرهاد مجیدی، آرش برهانی

ترکیب احتمالی میزبان:

دروازه‌بان: ارشاد یوسفی- مدافعان میانی: نبی‌الله‌ باقری‌ها، پیروز قربانی – مدافعان کناری: فرهاد
سالاری‌پور، قاسم دهنوی – هافبک ها: فرزاد حسین‌خانی، مهرداد پولادی، مصطفی سیفی
(احمد حسن‌زاده)، محمد منصوری – مهاجمان: کیوان امرایی، ادینیو

هافبک جوان آبي پوشان: در انتظار اعتماد مظلومي هستم
مجتبى محبوب مجاز، هنوز فرصت چندانى براى حضور در تركيب استقلال بدست نياورده ام
که بتوانم اعتماد کادر فني را جلب کنم.
محبوب مجاز گفت: همين كه عضو تيم بزرگى مثل استقلال هستم براى من افتخار است.

تمرينات بسيار خوبى را در دستور كار خود دارم و آمادگى جسمانى خوبى هم در خود مى بينم.
حالا فقط منتظر اعتماد مظلومى هستم تا بتوانم خودم را در تركيب استقلال نشان دهم.

وى ادامه داد: تيم در تعطيلات نيم فصل تمرينات خوبى را انجام داده و بازيكنان در اوج هستند.
همه چيز خوب است و اكنون كل تيم به دنبال اين هستند تا مقابل مس عملكرد خوبى داشته باشيم و
بتوانيم پيروز شويم. چرا كه به اين 3 امتياز احتياج داريم.

محبوب مجاز در خصوص حضور مرفاوى روى نيمكت مس گفت: مرفاوى خيلى گردن من حق
دارد. مرا به تيم بزرگسالان آورد اما حالا در جمع ما نيست آقا صمد را به عنوان يك مربى ايده
آل و خوب قبول دارم و برايش آرزوى موفقيت مى كنم. با اين حال استقلال بايد اين ديدار را
ببرد. بى ترديد هدف استقلال در اين مسابقه كسب 3 امتياز است و در اين راه هر تلاشى از
دستمان برآيد انجام مى دهيم.

وي در پايان صحبت هايش در مورد پيش بينى اش از استقلال در پايان فصل اضافه كرد: تيم
ما در اين فصل قطعاً به دنبال قهرمانى است. كار بسيار سختى داريم اما مى توانيم اين عنوان را
به دست آوريم. استقلال همواره بزرگ است و مى خواهيم در ادامه رقابت هاى ليگ هم اين
بزرگى را نشان دهيم و در پايان فصل به صدر جدول تكيه بزنيم.

منصور پورحيدرى: استقلالى هاى واقعى نمى گذارند بازى با مس به حاشيه برود
سرپرست تيم فوتبال استقلال گفت: مظلومى و مرفاوى هر 2 استقلالى واقعى هستند و
اجازه نمى دهند بازى استقلال و مس به حاشيه برود.

منصور پورحيدري، در خصوص عملكرد استقلال در 7 هفته گذشته از بازى هاى ليگ
اظهار داشت: استقلال برخلاف ساير تيم ها در شرايط خاصى ليگ را آغاز كرد. على فتح الله
زاده و پرويز مظلومى دير آمدند و همين باعث شد استقلال ديرتر از ديگر تيم ها بسته
شود. با اين حال بازيكنان و كادرفنى در مجموع عملكرد راضى كننده اى داشتند و خيلى از بقيه
عقب نيفتادند. برگزارى اردويى شبانه روزى در همين زمينه از سوى كادرفنى تقاضا شد و
خوشبختانه طى اين اردو تمرينات خوبى برگزار شد كه انشالله نتيجه اش را در ادامه خواهيم ديد.

سرپرست تيم فوتبال استقلال با اشاره به بازى اين هفته مقابل مس در كرمان، گفت: شخصاً
معتقدم اين بازى برخلاف نظر خيلى ها اصلا حساس نيست اما از بعد فنى ديدار سختى مقابل
مس داريم. مسى ها پس از گذشت چند هفته روند روبه رشدى را در پيش گرفتند و مرفاوى تيم
خوبى را راهى ميادين مى كند. از طرفى سرمربى دو تيم شناخت كاملى از بازيكنان مس و
استقلال دارند و همين مى تواند به جذابيت بازى اضافه كند.

وي در خصوص حواشى احتمالى به دليل رفت وآمدهايى كه اخيرا بين اين دو باشگاه صورت
گرفته است، تصريح كرد: به نظر من اين بازى نمى تواند حاشيه خاصى داشته باشد چرا كه
مظلومى و مرفاوى هردو استقلالى واقعى هستند و قطعا تمام تلاش خود را براى انجام
رقابتى سالم به كار مى گيرند.

پورحيدرى در ادامه صحبت هايش با اشاره به وضعيت تيموريان، گفت: هنوز معلوم نيست
در خصوص اين بازيكن چه اتفاقى رخ مى دهد چراكه تصميم گيرنده نهايى باشگاه است. صحبت
جدى مطرح نشده چراكه در هر صورت تيموريان از نيم فصل دوم مى تواند بازى كند.

وى در پايان با اشاره به احضار ايمان مبعلى به كميته انضباطى باشگاه، ادامه داد: مشكل خاصى
نيست. فقط بايد تيم ملى برگردد تا همه چيز را از زبان مبعلى بشنويم و سپس تصميم گيرى كنيم.

سرپرست استقلال در مورد محل جديد تمرينات تيم و مشكلات اين زمين، اظهار داشت: در
اين زمين حدود 6 ماه تيمى تمرين نداشته و طبيعتا تا روى غلتك بيفتاد زمان مى برد. چمن اين
ورزشگاه مشكلاتى دارد اما شخصى را مامور رسيدگى به اين وضعيت كرده ايم. درخصوص
محل اين زمين و اينكه گفته مى شود از منزل بيشتر بازيكنان نيز دور است بايد بگويم ما هرجا
زمين بگيريم، براى عده اى مشكل بوجود مى آيد. پس بهترين كار توجه به كيفيت زمين است نه
مسير بازيكنان.

بيژن كوشكى: نيمكت نشينى در استقلال را عار نمي دانم
بيژن كوشكى، شرايط فعلى تيمش را خوب توصيف كرد و گفت: خوشبختانه شرايط تيم خوب
است و در اين مدت تعطيلات سعي کرديم به بررسي نقاط ضعف و قوت خود بپردازيم.

مدافع تيم استقلال ادامه داد: در حال حاضر آماده ديدار با مس كرمان هستيم. در اين مدت
بازى هاى تيم مس را هم آناليز كرده ايم و از نحوه بازى اين تيم هم تا حدود زيادى شناخت داريم
و مى دانيم چگونه مقابل آنها قرار بگيريم.

وي درباره ديدار با مس افزود: مس در هفته هاى اخير خوب بازى كرده و نتايج خوبى هم كسب
كرده است. ما اين تيم را تا حدود زيادى مى شناسيم و به همين خاطر تنها براى 3 امتياز بازى
مى كنيم. 3 امتيازى كه به آن نياز داريم و اميدوارم آن را به دست آوريم.

کوشكى درباره مقابله با صمد مرفاوى در بازى هفته هشتم تصريح كرد: مرفاوى مربى من بوده
اما حالا در تيم ديگرى است. من عضو استقلالم و بايد هدفم موفقيت اين تيم باشد. اين ديدار
هم مثل ساير ديدارها 3 امتياز دارد كه استقلال براى رسيدن به آن مى جنگد.

وي كه در 6 بازى استقلال نيمكت نشين بوده، اضافه كرد: نيمكت نشينى كه عار نيست. مطمئنم
كه مظلومى مربى عادلى است و حق كسى را نمى خورد. او ثابت كرده كه به آماده ترين
نفرات بازى مى دهد و شك ندارم اگر بهتر از سايرين باشم بازى مى كنم.

كوشكى در خاتمه در مورد بازگشت هادى شكورى به ميادين گفت: هادى از دوستان خوبم است
و خوشحالم كه سلامتى اش را به دست آورد. در كنار هم رقابت مى كنيم و هدف همه ما
مدافعان ، موفقيت استقلال در اين فصل است و در اين راه از هيچ كوششى دريغ نخواهيم
كرد.

شاهرخ بيانى: بازيكنان استقلال به شرايط ايده آل نزديك شده اند
آناليزور استقلال تهران گفت: تعطيلى 2 هفته اى ليگ باعث شد تا بازيكنان استقلال به
شرايط ايده آل نزديك و بستر مناسبى براى موفقيت استقلال در ليگ امسال فراهم شود.

شاهرخ بياني، افزود: تعطيلى ليگ خيلى به نفع تيم فوتبال استقلال تهران شد چرا كه تا قبل از
اين تعطيلى ها ، بازيكنان مشكل بدنى داشتند و از دقيقه 70 به بعد تيم دچار ركود مى شد. در
اين مدت بر روى بدن بازيكنان كار شد و شرايط نفرات نسبت به گذشته خيلى بهتر شده است.

وي در مورد دير رسيدن بازيكنان ملى پوش استقلال براى بازى مقابل مس كرمان گفت:
طبيعى است كادر فنى استقلال در مقابل دير رسيدن بازيكنان ملى پوش هيچ كارى نمى تواند،
انجام دهد، به نظر من تعامل خوبى بين فدراسيون فوتبال و باشگاه ها صورت نگرفت و در هفته
هشتم همه تيم ها صدمه خواهند خورد.

بيانى يادآور شد: خوشبختانه با تلاش هاى مسوولان باشگاه استقلال تهران، شرايطى فراهم شد
تا باشگاه زمين مناسب و خوبى را در اختيار بگيرد، اما چمن مجموعه صنايع دفاع تا حدودى
سست است كه بايد درست شود تا همه چيز ايده آل شود.

وى در مورد تيم مس كرمان و ديدار استقلال در هفته هشتم رقابت هاى ليگ برتر فوتبال
ايران برابر اين تيم گفت: بازيكنان مس جوان و با انگيزه هستند . به نظر من بازيكنان استقلال
در مقابل تيم هايى كه بهتر بازى مى كنند، راحتر عمل مى كنند و اميدوارم بتوانيم در اين بازى
ضمن ارايه يك بازى خوب، هر 3 امتياز را از آن خود كنيم تا با دست پر به تهران باز گرديم.
سال 89 تو دربی 69
شیث رضایی دنبال فرهاد بدو
آی بدو آی بدو
آی بدو آی بدو
قدیمی 09-10-2010
nae آواتار ها
nae nae آنلاین نیست.
کاربر فعال بخش سینما

سپاسها: : 1

31 سپاس در 27 نوشته ایشان در یکماه اخیر
nae به Yahoo ارسال پیام
پیش فرض عيدي استقلال با اراده در كوير

قرعه كوير براي ما به هفته هشتم اصابت كرده است، لشگر آبي‌پوشان پس از پيروزي تاريخي
بر سپاهان آن هم با 4 گل به يادماندني آماده خلق پيروزي ديگر است.
هرچند فرصت‌سوزي‌هاي ابتداي فصل و عدم هماهنگي در برخي از نقاط مشهود است وليكن
استقلال هر هفته كه مي‌گذرد جداي از نتيجه‌اي كه به دست مي‌آورد پيشرفت تيمي آن محسوس
است. متاسفانه همچنان استقلال از وجود برخي نفرات خود محروم است. روانخواه، شكوري
و سيدصالحي همچون گذشته همراه تيم نيستند و يوسفي هم قطعا غايب خواهد بود.
وضعيت ستاره اين روزهاي فوتبال ايران، ميلاد ميداودي هم در هاله‌اي از ابهام قرار گرفته
است و چه بسا اين بازيكن تاثيرگذار هم در نبرد كرمان غايب باشد. با تمام اين تفاصيل استقلال
هميشه استقلال است و هفته قبل به اثبات رسيد كه نام استقلال به تنهايي براي تار و مار
كردن حتي بزرگترين و قدرتمندترين رقبا نيز كفايت مي‌كند.
استقلال به كرمان مي‌رود و منتظر هواداران خود در دل كوير است. يقين دارم كه آبي‌پوشان
در كوير هم احساس غربت نخواهند كرد و هواداران باز هم با لحاظ صبوري و احترام به حمايت
از تيم محبوب خود خواهند پرداخت. مس‌كرمان رقيب قابل احترامي است كه تني چند از مربيان
و بازيكنان گذشته استقلال را هم به همراه دارد و شكي نيست تقابل جمعه تقابل رفاقت و رقابت
به صورت موازي خواهد بود.
كوير كرمان با تمام بزرگي‌اش نه طوفان شن‌هايش، نه گرماي سوزانش و نه سرابهايش مي‌توانند
بر اراده قدرتمند نيلوفران آبي فائق آيند اگر استقلال خودش باشد.
در هر حال اميدواريم همزمان با فرارسيدن عيدسعيد فطر تيم استقلال با عملكرد خود عيدي در
خوري به هواداران خود بدهد.
سال 89 تو دربی 69
شیث رضایی دنبال فرهاد بدو
آی بدو آی بدو
آی بدو آی بدو
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)