بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال > اخبار فوتبال داخلی و خارجی

اخبار فوتبال داخلی و خارجی در این تالار به اخبار فوتبال داخل و خارج از کشور پرداخته میشود

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 10-16-2009
shabhaye_mahtabi آواتار ها
shabhaye_mahtabi shabhaye_mahtabi آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 8

68 سپاس در 39 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض توقف پرسپولیس مقابل ملوان بندر انزلی

هفته دوازدهم لیگ برتر/
توقف پرسپولیس مقابل ملوان بندرانزلی/ هشتمین تساوی سرخپوشان

تیم پرسپولیس هفته دوازدهم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاههای کشور را با تساوی مقابل ملوان بندرانزلی پشت سرگذاشت.
به گزارش خبرنگار مهر، در ادامه هفته دوازدهم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور از ساعت 16:50 امروز (جمعه) تیم فوتبال پرسپولیس در ورزشگاه آزادی به دیدار ملوان رفت و در نهایت با نتیجه تساوی یک بریک متوقف شد.
جدال تیم‌های پرسپولیس و ملوان تماشایی و جذاب به ویژه در نیمه دوم دنبال شد. ملوان که در نیمه اول فشار حملات پرسپولیس را شکسته و حتی در دقایق پایانی میدانداری کرده بود پیش از آنکه داور سوت پایان این نیمه را به صدا درآورد توسط محمد حیدری به گل برتری رسید. این بازیکن ارسال پژمان نوری از جناح راست را با ضربه سر به تور دروازه سرخپوشان تهرانی چسباند.
ملوان در نیمه اول به برتری یک برصفر رسید و مطابق انتظار پرسپولیس در نیمه دوم با حملات پرتعداد به دنبال گل مساوی بود. پرسپولیس حمله می کرد و ملوان با ضدحمله به دنبال گل دوم بود. فشار حملات پرسپولیس لحظه به لحظه بیشتر می شد و ملوان با دفاع فشرده از تک گل نیمه اول خود حراست می کرد تا اینکه در دقیقه 85 سعید سالازاده مرتکب خطای پنالتی روی مجتبی زارعی شد.
ضربه پنالتی را هوار ملامحمد در دقیقه 87 به تور دروازه ملوان چسباند و بازی به نتیجه تساوی یک بریک رسید. پس از این گل ملوان باید مقابل پرسپولیس و 40 هزار تماشاگرش مقاومت می کرد؛ آن هم با یک بازیکن کمتر. ملوان بخوبی مقابل حملات احساسی پرسپولیس مقاومت کرد و در نهایت جدال این دو تیم به نتیجه تساوی یک بریک انجامید.
قضاوت دیدار پرسپولیس - ملوان بندرانزلی برعهده تورج حق وردی بود. او به میثم بائو از تیم پرسپولیس و محمد حیدری، فیلیپه دی سوزا از تیم ملوان کارت زرد نشان داد، ضمن اینکه در دقیقه 86 سعید سالارزاده را از زمین مسابقه اخراج کرد.
با تشکر فریبا
تمام رگ هایم از بهشت متنفر می شوند
که زیر پایت را خالی می کنند ...
" هومن شریفی "

جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 11-16-2009
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض تعویض کرانچار آخرین راهکار مدیریت پرسپولیس / به این کروات اطلاعات بدهید!

می‌گویند در پی شکست احتمالی کرانچار مقابل امیر قلعه‌نویی، حبیب کاشانی دست به تغییر او می‌زند. می‌گویند بازی با سپاهان آخرین فرصت این کروات است. شایعه‌سازان همه چیز می‌گویند حتی می‌گویند جانشین کرانچار یا علی دایی است و یا حمید استیلی.

اما نظر کارشناسان چیست؟

اینها می‌گویند برکناری کرانچار در این مقطع اشتباه است، دلایل آنها برای این حرف به این نکات باز می‌گردد:

اول: کرانچار بد نتیجه نگرفته؛ او در لیگی که صدرنشین فعلی اش (سپاهان) 93/1 امتیاز به طور میانگین از هر بازی گرفته، میانگین عددی 62/1 را دارد و تنها 4 امتیاز کمتر از صدرنشین گرفته آن هم در حالی که 17 بازیکن در این تیم جابه‌جا شده‌اند و برای به دست آوردن ترکیب اصلی و راندمان بهتر او (زلاتکو کرانچار) یا هر مربی خارجی دیگری حداقل یک نیم فصل زمان نیاز داشته است و به این ترتیب تصور می‌رود که او در نیم‌فصل دوم نتایج بهتری بگیرد.

دوم: وزن نیمکت پرسپولیس بد نیست، سپاهان و استقلال به شدت پایین است و از نظر تعداد ملی‌پوشان هم در شرایط بدی قرار دارد تا جایی که سپاهان و استقلال قریب به 3 برابر کرانچار بازیکن ملی دارند و نزدیک به همین تعداد هم مدعی تیم ملی! به این ترتیب عدم صدرنشینی پرسپولیس را می‌توان به این دلیل منوط کرد و نه فقط به کرانچار!

سوم: در صورت برکناری کرانچار پس از بازی با سپاهان، پرسپولیس زمان نیم‌فصل را هم از دست داده و مربی جدید هم نمی‌تواند زمانی برای اجرای تاکتیکهای خود داشته باشد تا جایی که او هم درست مثل کرانچار که تازه 3 هفته تا شروع لیگ زمان داشت زمانی را برای رسیدن به ترکیب اصلی از دست می‌دهد و به این ترتیب به بن‌بست می‌رسد.

چهارم: بسیاری از موارد وجود دارند که طبق گفته حبیب کاشانی به کرانچار منتقل نشده است، به عنوان مثال کرانچار نمی‌دانست که معمارزاده رباط پاره کرده و باز پست قبلی بسیاری از بازیکنان پرسپولیس را نمی‌دانست. بر پایه این فرض باید تأکید کرد که کرانچار بسیاری موارد دیگر را هم نمی‌داند که در صورت دانستن شاید پرسپولیس از وضعیت کنونی خلاص شود. باز هم به عنوان مثال تصور می‌کنیم کرانچار نمی‌داند خلیلی آقای گل 2 فصل قبل لیگ بوده است و به نظر می‌رسد که از "اشپیتیم آرفی" هم اطلاعات کافی ندارد که اگر داشت تیمش را در بن‌بست قدکوتاه‌ها (مهاجمان پرسپولیس اعم از زارع، وسلی برزیلیا، نوروزی، پروین و... جملگی کوتاه قد هستند و سرزن نیستند! )گرفتار نمی‌کرد.

کرانچار اگر به خلیلی و آرفی به اندازه کافی فرصت بدهد تا اینها در ترکیب جا بیفتند می‌تواند به جای حمله از روی زمین گهگاه دلبستگی به توپهای هوایی هم داشته باشد و همانطور که کریم باقری هرازگاهی ضربات سر را به سادگی به گل تبدیل می‌کند، خلیلی یا آرفی همچنین کنند و پرسپولیس در قالب تاکتیک زمینی محصور نشود.

پنجم: به دلیل چهارم و دلیل ذیل به نظر می‌رسد کرانچار نیازمند تغییر دیدگاه است نه جابجایی!

کرانچار در بسیاری موارد گزینش‌های اشتباهی هم دارد. نشاندن محمد پروین (آقای گل دو فصل قبل لیگ دسته اول) روی نیمکت و به میدان فرستادن حسین بادامکی در اوج ناآمادگی به میدان جزء اشتباهات محض کرانچار است که تصور می‌کنیم دیدگاه او نیازمند ترمیم و تزریق اطلاعات است. کرانچار اگر به درستی توجیه شود و دستیارانش بهتر کار کنند می‌تواند حتی پرسپولیس را به قهرمانی ایران هم برساند اما او باید اطلاعات بیشتری داشته باشد؛ اطلاعاتی که بدون آنها حتی "بکن‌باوئر" و "کاپلو" هم سقوط می‌کنند!

البته این حرف به مفهوم موفق بودن کرانچار تا این لحظه نیست اما در مقایسه با وینگادا، قطبی، پیروانی و دیگر مربیانی که پارسال پرسپولیس را با علی کریمی، نیکبخت، بادامکی آماده، خلیلی و... در اختیار داشتند و تیم قهرمان را هم تحویل گرفته بودند بد کار نکرده!

علی کریمی نصف استیل‌آذین است و تیم استیلی با اتکا به خلاقیت کریمی (که در بازی با پرسپولیس به وضوح دیده شد) توانست امروز به اندازه استقلال امتیاز کسب کند اما کرانچار به جز باقری که به اندازه 60 دقیقه توان تغییر نتیجه را دارد چه بازیکنانی در اختیار دارد؟

واقع‌بین بودن هم موضوع مهمی است که باید با اتکا به آن جلو رفت به همین پرسپولیس علی کریمی یا یک مهاجم سرزن و سرپنجه چون عنایتی را بدهید آن وقت لابد کرانچار می‌شود بهترین مربی!

مخلص کلام اینکه توجیه کرانچار بهترین راه چاره است و تعویض او آخرین کاری که کاشانی باید در پرسپولیس انجام دهد.
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
قدیمی 11-18-2009
رزیتا آواتار ها
رزیتا رزیتا آنلاین نیست.
مسئول و ناظر ارشد-مدیر بخش خانه داری

سپاسها: : 9,677

9,666 سپاس در 4,139 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض شهرداری تهران اسپانسر پرسپولیس شد

شهرداری تهران اسپانسر پرسپولیس شد

پس از مذاکرات انجام شده ميان حبيب کاشاني و محمد باقر قاليباف، شهرداري تهران اسپانسر تيم فوتبال پرسپوليس در رقابتهای آینده این تیم شد.
ایلنا: پس از مذاکرات انجام شده ميان حبيب کاشاني و محمد باقر قاليباف، شهرداري تهران اسپانسر تيم فوتبال پرسپوليس در رقابتهای آینده این تیم شد.

بعد از اعلام فسخ قرارداد منعقد شده ميان باشگاه پرسپوليس و شرکت "به گل"، از سوي اين شرکت و پس از مذاکرات انجام شده ميان باشگاه پرسپوليس و شهرداري تهران، سازمان سرمايه گذاري و مشارکت هاي مردمي شهرداري تهران، اسپانسر تيم فوتبال پرسپوليس در ادامه اين فصل شد.
شهرداري تهران در هفتمين دروه مسابقات ليگ برتر در سال 86 نيز، اسپانسر تيم فوتبال پرسپوليس بود.

به دنبال خودم چون گردبادی خسته می گردم
ولی از خویش جز گَردی به دامانی نمی بینم

چه بر ما رفته است ای عمر؟ ای یاقوت بی قیمت!
که غیر از مرگ، گردن بند ارزانی نمی بینم

زمین از دلبران خالی است یا من چشم ودل سیرم؟
که می گردم ولی زلف پریشانی نمی بینم

خدایا عشق درمانی به غیر از مرگ می خواهد
که من می میرم از این درد و درمانی نمی بینم

استاد فاضل نظری
قدیمی 11-18-2009
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

پیش فرض پولدار شدن بازیکنان پرسپولیس و تعطیلی تمرینات

بازیکنان پرسپولیس قبل از عزیمت کاشانی به تهران پولدار شدند.

به گزارش فارس، حبیب کاشانی، سرپرست باشگاه پرسپولیس روز گذشته قبل از عزیمت به تهران به بازیکنان پرسپولیس نفری 300 دلار و 1500 درهم داد تا در امارات خرج کنند.

*تمرینات امروز عصر تعطیل شد و با دستور کرانچار بازیکنان برای خرید کردن به بازارهای دبی خواهند رفت. تمرینات فردا در 3 نوبت برگزار می‌شود.

*هوار ملا محمد که برای تیم ملی عراق در مسابقات 4 جانبه امارات بازی کرد و این تیم را به فینال این جام رساند، باید هر چه زودتر خود را به اردوی پرسپولیس معرفی کند.

*وسلی برزیلیا، مهاجم پرسپولیس به خاطر اینکه پدر شده است در اردوی دبی حضور ندارد و قرار است در روزهای آینده به اردوی این تیم اضافه شود. وی این موضوع را به اطلاع مسئولان رسانده است.

*کرانچار صبح امروز جلسه‌ای اختصاصی را با کریم باقری، کاپیتان تیمش برگزار کرد و صحبت‌هایی را با این بازیکن مطرح کرد. باقری در دبی همه کار پرسپولیس به شمار می‌رود و بازیکنان زیر نظر کاپیتان، برنامه‌های خود را انجام می‌دهند.

*کلاه‌کج، پروین و تیاگو به دلیل غیبت در تمرینات روز‌های گذشته پرسپولیس، عصر امروز زیر نظر مولایی، بدنساز پرسپولیس تمرین می‌کنند.

*بازیکنان پرسپولیس صبح فردا و از ساعت 6 به دریا خواهند رفت.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 11-26-2009
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

Exclamation شروط عجیب سازمان لیگ برای بازی سپاهان - پرسپولیس

شروط عجیب سازمان لیگ برای بازی سپاهان - پرسپولیس

نکته مهم پیشنهاد برگزاری این بازی مهم بدون تماشاچی است ، چیزی که پیش از این هرگز سابقه نداشته است

سایت گل- عجیب ترین اتفاق ممکن ، تامه ایست که سازمان لیگ به باشگاه پرسپولیس ارسال کرده و پس از جلسه شورای تامین شهرستان لنجان ، درباره بازی با سپاهان دو شرط پیش پای پرسپولیس گذاشته است. اول ، برگزاری بازی در روز یکشنبه و دوم برگزاری بازی بدون تماشاگر در روز یکشنبه است!
برگزاری بازی با 24 ساعت تاخیر به این دلیل پیشنهاد شده که با گذر از دو روز تعطیلی از ازدحام بی رویه تماشاچی خود به خود جلوگیری به عمل بیاید. این در حالی است که مسئول روابط عمومی سازمان لیگ ساعاتی پیش به ایرنا چنین گفته بود« برنامه هاي سازمان ليگ از مدت ها پيش تهيه و تنظيم شده است از اين رو امکان به تعويق افتادن ديدار هاي ليگ برتر تقريبا غير ممکن است، بر همين اساس، به برگزاري اين ديدار در موعد مقرر تاکيد داريم. »
اما در نهایت نامه ای که به باشگاه پرسپولیس ارسال شده ، حاوی دو شرط است که البته هیچکدام مورد موافقت پرسپولیس قرار نگرفته است.
نکته مهم پیشنهاد برگزاری این بازی مهم بدون تماشاچی است ، چیزی که پیش از این هرگز سابقه نداشته است ....درست مثل اینکه داربی تهران را به دلیل استقبال 100 هزار تماشاچی ممنوع کنند!
یادمان باشد که همین بغل گوش ما برای جلب تماشاچی ماشین می دهند!
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 12-29-2009
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

پیش فرض كادرفني گرانقيمت پرسپوليس

كادرفني گرانقيمت پرسپوليس

رقم كرانچار 500 هزار دلار بوده و احمدرضا عابدزاده نيز مدعي شده كه رقم قرارداد ساليانه او باشگاه پرسپوليس 200 ميليون تومان است· در چنين شرايطي پيش بيني مي شود كه ايوكوويچ نيز قراردادي 200 ميليون توماني با پرسپوليس داشته باشد و رقم قرارداد محمود خوردبين نيز قطعا كمتر از 120 ميليون تومان نخواهد بود

سایت گل- با تغيير و تحولات صورت گرفته در پرسپوليس هزينه هاي كادرفني اين تيم به شكل خاصي افزايش يافت· باشگاه پرسپوليس طبق قرارداد از آنجا كه كرانچار به ايوكوويچ، عابدزاده و خوردبين را بركنار كرد، مي بايست مبلغ قرارداد آنها را به طور كامل پرداخت كند·
در اين ميان گفته مي شود رقم كرانچار 500 هزار دلار بوده و احمدرضا عابدزاده نيز مدعي شده كه رقم قرارداد ساليانه او باشگاه پرسپوليس 200 ميليون تومان است· در چنين شرايطي پيش بيني مي شود كه ايوكوويچ نيز قراردادي 200 ميليون توماني با پرسپوليس داشته باشد و رقم قرارداد محمود خوردبين نيز قطعا كمتر از 120 ميليون تومان نخواهد بود هرچند كه خوردبين به عنوان كارمند بانك كشاورزي طبق قانون نمي تواند از دو ارگان دولتي پول دريافت كند و طي سال هاي گذشته نيز بابت دريافت حق و حقوقش از پرسپوليس با مشكلاتي مواجه بوده است·
در يك جمع بندي كلي باشگاه پرسپوليس موظف بوده نزديك به يك ميليارد تومان به كرانچار، ايوكوويچ، عابدزاده و خوردبين پرداخت مي كرده و حالا كه اين نفرات اخراح شده اند نيز مي بايست اين مطالبات پرداخت شود·
در چنين شرايطي علي دايي براي هدايت تيم پرسپوليس تا پايان فصل به كمتر از 250 ميليون تومان رضايت نخواهد داد و اگر حق و حقوق حسين عبدي، مولايي، محمدعلي يحيوي و ديگر دستياران جديد دايي هم را در نظر بگيريم بايد گفت كه يكي از چالش ها و مشكلات باشگاه پرسپوليس تامين هزينه هاي تغييرات در كادرفني پرسپوليس خواهد بود· هرچند كه در صورت نتيجه گرفتن پرسپوليس اين موضوع ساده تر حل و فصل خواهد شد
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 01-11-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

پیش فرض محمد دادکان: حرفی ندارند و باید دروغ بگویند

محمد دادکان در واکنش به نامه قدمی؛حرفی ندارند و باید دروغ بگویند

امروز مهدي قدمي معاون سابق سازمان تربيت بدني در نامه‌اي پاسخ‌هاي حرف‌هاي دادكان را در برنامه 90 داد و او را متهم كرد كه حقيقت را طور ديگري جلوه داده است اما دادكان از سوريه پاسخ قدمي را به سبك خود مي‌دهد.

سايت گل - محمد دادکان که سالها سکوت اختیار کرده بود، این روزها، حتی دور از وطن سکوت نمی کند. او که بعد از برنامه 90 و با توجه به فشارهای وارده، به همراه خانواده اش راهی سوریه شد، در جواب حرفهای قدمی لبخندی می زند و می گوید: «اول از همه تعجب می کنم چطور ایشان بعد از یک هفته و با این همه تاخیر تصمیم گرفته جواب حرفهای بنده را بدهند. ظاهرا ایشان در همان لحظه حرفی برای گفتن نداشته و بعد از روزها مشورت و مطالعه در این زمینه توانسته جوابیه ای به کمک دوستانش تنظیم کند و به خبرگزاری ها بفرستد. دوم اینکه در برنامه 90 وقتی بنده داشتم درباره آن سند حرف می زدم و نوشته های ایشان را به فردوسی پور نشان دادم، مگر مجری برنامه چندین بار نگفت آقای قدمی یا علی آبادی اگر این حرفها را می شنوند می توانند بیایند روی خط و جواب بدهند. چطور آنها که اینهمه ادعا می کنند روی خط نیامدند؟»

چرا نيامديد روي خط؟
اینها تنها مسایل مبهم برای دادکان نیستند. چه، او اضافه می کند: «شما خودتان قضاوت کنید. یک هفته بعد از مسایلی که بنده مطرح کردم آقایان تازه به فکر جواب دادن افتاده اند؟ این چیزی را نشان نمی دهد؟ فردوسی پور مخصوصا اسم آورد تا آنها اگر واقعا جوابی دارند روی خط بیایند. حرفهایشان را در حضور من بزنند تا اگر ابهامی وجود دارد برطرف شود. بنده خودم قبل از برنامه چنین درخواستی داشتم. اگر ایشان یا هر فرد دیگری ادعایی منطقی و درست داشت، چرا نیامدند روی خط؟ می دانستند حرفی ندارند و باید دروغ بگویند! حرف من راست بود و جوابی برایش نداشتند. در واقع هیچ حرفی برا گفتن نداشتند. احتمالا با کلی آدم مشورت کرده اند و این نامه را نوشته اند.»

از آقاي فراهاني بپرسيد
دادکان برای اینکه ادعاهایش را درباره اظهارات غیر موثق قدمی اثبات کند کد دیگری می دهد و پای کس دیگری را به میان می آورد: «اگر حرفهای من را درباره برخورد بد و ناشایست قدمی و عقایدش درباره تعلیق فدراسیون قبول ندارید، می توانید با آقای فراهانی حرف بزنید. ایشان مدیر کل حراست سازمان تربیت بدنی بودند و در جلسه ما حضور داشتند. او می تواند شهادت بدهد که تمام حرفهای بنده عین حقیقت است.»
رئیس سابق فدراسیون فوتبال حرفهای خود را اینطور تمام می کند: «مسلما اگر نوشته ها و رفتار ایشان منطقی و مودبانه بود ما به آن احترام می گذاشتیم. کدام عقل سلیم می گوید مافوق منطقی حرف بزند، از دستورش سرپیچی کنیم؟»
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 02-04-2010
deltang deltang آنلاین نیست.
کاربر عالی

سپاسها: : 0

200 سپاس در 186 نوشته ایشان در یکماه اخیر
deltang به Yahoo ارسال پیام

دايي: بازيکنان تيم پيروزي به من شجاعت دادند

علی دایی پس از برد 2 ـ 1 تیمش برابر تیم استقلال تهران در چارچوب هفته بیست و ششم رقابتهای فوتبال باشگاههای برتر گفت: این بازی یکی از زیباترین شهرآوردها بود.
دو تیم خوب بازی کردند و به مرفاوی به سبب تیم خوب استقلال تبریک می گویم.
وی افزود: بیست دقیقه اول بازی را از دست دادیم اما موقعیت های زیادی داشتیم و توانستیم در نیمه نخست روی اشتباه فردی دفاع حریف بازی را به تساوی بکشیم.
دایی گفت: نیمه دوم به مراتب بهتر از استقلال بودیم و بالای دو، فرصت گل داشتیم.
سرمربی تیم پیروزی گفت: استقلال هم بازی خوبی به نمایش گذاشت و یک فرصت صد در صد گل را با هنرنمایی حقیقی از دست داد.
دایی می گوید : این باخت چیزی از ارزش های استقلال کم نمی کند و طرفداران این تیم هم نباید مربیان و کادر فنی این تیم را رها کنند.
دایی اضافه کرد : ضعیف شدن دو تیم استقلال و پیروزی به نفع تیم ملی نیست.
وی گفت : بازیکنان تیم پیروزی به من شجاعت دادند ، من به عشق طرفدران به این تیم آمده ام و تاکنون چیزی از قراردادم دریافت نکردم.
سرمربی تیم پیروزی ادامه داد : حتی اگر بازی به تساوی کشیده می شد نباید شائبه تبانی در ذهن فوتبالدوستان ایجاد می شد .

قدیمی 02-06-2010
کاربر عالی

دایی: شكست استقلال نباید بازیكنان پرسپولیس را مغرور كند

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بازیكنان ما نباید با پیروزی برابر استقلال در دربی تهران مغرور شوند.
علی دایی در گفت‌وگویی، در خصوص پیروزی 2 بر یك در دربی 68 اظهار داشت: بازیكنان ما نباید دچار غرور شوند و در بازی‌های آینده تلاش بیشتری انجام دهند.
وی ادامه داد: بعد از مدت‌ها در فوتبال آرامش پیدا كردم. پس از دربی توانستم به راحتی بخوابم و مدت‌ها بود كه چنین آرامشی را تجربه نكرده بودم. این پیروزی روحیه جدیدی را به بازیكنان تزریق كرد. بسیار خوشحال هستم كه تمام مردم ایران از این نتیجه راضی بودند و حتی كمیته انضباطی نیز خوشحال بود.
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس خاطرنشان كرد: هدف ما صعود به لیگ قهرمانان آسیا است و نیم نگاهی نیز به رتبه‌های بالاتر خواهیم داشت. هیچ بازیكنی حق ندارد احساس آرامش و كم‌كاری كند. ما هم‌اكنون در اول راه قرار داریم و باید تلاش بیشتری انجام دهیم.
دایی عنوان كرد: در بازی‌های آینده نیز بازیكنان باید تمام تلاش خود را انجام دهند تا حریفان را مغلوب كنیم. باید از فرصت‌های خود بهتر استفاده كنیم و به راحتی آنها را هدر ندهیم. امیدوارم در بازی‌های آینده نیز پیروز میدان باشیم.
وی در مورد نیمكت‌نشینی میثم بائو و اشپیتیم آرفی و نارضایتی آنها تأكید كرد: بازیكنان باید شایستگی خود را در تمرینات تیم نشان دهند و نمی‌توان با حرف زدن در تركیب تیم قرار گرفت. باید تلاش خود را بیشتر كنند. 8 بازی تا پایان فصل داریم و همه شانس قرار گرفتن در تركیب را دارند. هیچ كس نباید از مبارزه و رقابت بترسد.
قدیمی 02-10-2010
کاربر عالی

عابدزاده از باشگاه پرسپوليس شكايت كرد

کانون هواداران پرسپولیس : احمدرضا عابدزاده مربى سابق دروازه بان هاى پرسپوليس صبح ديروز به فدراسيون فوتبال مراجعه كرد و بابت مطالباتش از باشگاه پرسپوليس شكايت نمود.

پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)