بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال > ليگ برتر باشگاه های ایران

ليگ برتر باشگاه های ایران در این تالار به بحث و بررسی لیگ برتر فوتبال کشور پرداخته میشود

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 08-28-2010
مهدی آواتار ها
مهدی مهدی آنلاین نیست.
مسئول و ناظر ارشد - مدیر تالار موبایل و دوربین دیجیتال

سپاسها: : 4,552

4,939 سپاس در 1,683 نوشته ایشان در یکماه اخیر
Lightbulb فقط زمانی که میکروفن "نود" نباشد حرف می‌زنم!

امیر قلعه‌نویی سرمربی تیم سپاهان پس از شکست 4 بر 3 تیمش مقابل استقلال در حالی که برای ورود به محل نشست مطبوعاتی آماده می‌شد با دیدن خبرنگار برنامه 90 اعلام کرد در صورت وجود وی و میکروفن این برنامه در نشست مطبوعاتی حضور پیدا نخواهد کرد.

به گزارش خبرنگار شبکه ایران، قلعه‌نویی با اعلام اینکه برنامه 90 در حال بردن فوتبال کشور به بیراهه است؛ شرط عدم حضور خبرنگار این برنامه در این نشست را گذاشت که در نهایت با محقق شدن این امر به محل نشست وارد شد تا پاسخگوی سؤال خبرنگاران باشد.

در برنامه پنج شنبه شب نود صحنه های پس از بازی سپاهان و پاس به تصویر کشیده شد که قلعه نوعی با عصبانیت جواد کاظمیان را از رفتن به سمت تماشاگران منع کرد.

منبع: شبکه ایران
دل به زخمی شعله ور شد، جان به عشقی مبتلا
بر نتابد سینه ما داغ چندین ماجرا
تازه شد به هوای تو دل تنگ ما ای وای !

جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 08-28-2010
عشق آبی آواتار ها
عشق آبی عشق آبی آنلاین نیست.
کاربر عادی

سپاسها: : 0

0 سپاس در 0 نوشته ایشان در یکماه اخیر

حاشیه های دیدار استقلال - سپاهان

*قبل از آغاز بازی به علت عدم هماهنگی با راهنمایی و رانندگی یکی از درب‌های ورودی ورزشگاه بسته بود و همین امر باعث شد، اطراف ورزشگاه آزادی ترافیک سنگینی به وجود آید. این ترافیک برای خبرنگاران نیز دردسرساز شده بود و آنها پس از 20 دقیقه از آغاز بازی توانستند خود را به ورزشگاه برسانند.

*حدود 500 هوادار اصفهانی در جایگاه ویژه تماشاگران پرسپولیس قرار گرفته بودند.

*قبل از آغاز مسابقه بازیکنان استقلال به سمت امیر قلعه‌نویی و نیکمت سپاهان رفتند و به آنها خوش آمد گفتند.
خسرو حیدری نیز به سمت نیمکت استقلال رفت و به پرویز مظلومی دسته گل داد. هاشم بیک‌زاده و رضا عنایتی نیز به سمت نیمکت استقلال و مظلومی رفتند. بازیکنان استقلال تهران نیز به سمت نیمکت تیم سپاهان رفته و از امیر قلعه نویی اجازه بازی گرفتند.

*تماشاگران استقلال هرگاه توپ به خسرو حیدری می‌رسید، به شدت با شعارهای "حیدری بی غیرت " و "خسروی پولکی " ابراز نارضایتی خود را از جدایی وی از استقلال بیان می‌کردند.

*پس از اینکه فرهاد مجیدی گل دوم استقلال را به ثمر رساند، به سمت نیمکت سپاهان رفت و دست‌های خود را به سمت امیرقلعه‌نویی مشت کرد. قلعه‌نویی در زمان حضورش در استقلال از مجیدی به صورت کامل استفاده نمی‌کرد.

*هواداران استقلال پس از گل دوم این تیم که توسط فرهاد مجیدی به ثمر رسید قطبی سرمربی تیم ملی را برای عدم دعوت این بازیکن به اردوی تیم ملی با سردادن شعارهایی سرزنش کردند
* افشین قطبی و علیرضا منصوریان سرمربی و مربی تیم ملی درجایگاه ویژه حضور داشته و از نزدیک این دیدار را مشاهده کردند.

*هنگامی که عنایتی قصد گرم کردن برای ورود به زمین مسابقه را داشت، سجده شکر به جا آورد.

*امیرقلعه‌نویی تا دقایق 50 بازی یک بار هم از روی نیمکت ذخیره سپاهان بلند نشد و تنها پس از به ثمر رسیدن گل‌های سپاهان چند بار از نیمکت بلند شد.

*تماشاگران پس از واکنش‌های محمد محمدی دروازه‌بان استقلال، در چند صحنه به شدت وی را مورد تشویق قرار دادند.

*رضا رجبی، افشین قطبی، محمدرضا ساکت، علی فتح‌الله‌زاده، علیرضا منصوریان، علی چینی، علی نظری و علی امیری در جایگاه ویژه حضور داشتند و بازی را از نزدیک تماشا می‌کردند. فتح‌الله‌زاده در کنار قطبی نشسته بود.

*پس از اینکه میلاد میداودی گل دوم خود و سومین گل استقلال را وارد دروازه سپاهان کرد اسکوربورد ورزشگاه قطبی را نشان داد و هواداران استقلال با شعار "قطبی میلاد یادت نره " از میدوادی حمایت و از خط خوردن وی انتقاد کردند.

*پس از پایان بازی پرویز مظلومی و امیر قلعه‌نویی یکدیگر را در آغوش گرفتند و با هم خوش و بش کردند.

*هواداران استقلال در پایان بازی علیه امیر قلعه‌نویی شعار دادند. پژمان منتظری، مدافع استقلال از هواداران درخواست کرد علیه قلعه‌نویی شعار ندهند. جالب اینکه هواداران اصفهانی نیز پس از پایان بازی و شکست 4 بر 3 سپاهان برابر استقلال علیه قلعه‌نویی شعار دادند.

*امیر قلعه‌نویی پس از شکست 4 بر 3 تیمش مقابل استقلال در حالی که برای ورود به محل نشست مطبوعاتی آماده می‌شد با دیدن خبرنگار برنامه 90 اعلام کرد در صورت وجود وی و میکروفن این برنامه در نشست مطبوعاتی حضور پیدا نخواهد کرد.
قلعه‌نویی با اعلام اینکه برنامه 90 در حال بردن فوتبال کشور به بیراهه است؛ شرط عدم حضور خبرنگار این برنامه در این نشست را گذاشت که در نهایت با محقق شدن این امر به محل نشست وارد شد تا پاسخگوی سؤال خبرنگاران باشد.

ویرایش توسط Omid7 : 08-28-2010 در ساعت 09:38 AM
قدیمی 08-28-2010
shokofe آواتار ها
shokofe shokofe آنلاین نیست.
ناظر ومدیر تالار پزشکی بهداشتی و درمان

سپاسها: : 3,681

5,835 سپاس در 1,524 نوشته ایشان در یکماه اخیر

هفته هفتم رقابتهای فوتبال لیگ برتر شنبه شب با برگزاری هفت دیدار به پایان خواهد رسید

در یکی از حساس ترین دیدارها تیم فوتبال پرسپولیس - صدرنشین جدید لیگ برتر - در اهواز به مصاف تیم فولاد خوزستان خواهد رفت.

روز دوم ازهفته هفتم دهمین دوره رقابتهای لیگ برتر شنبه شب با برگزاری هفت دیدار در شهرهای مختلف برگزار خواهد شد که دو بازی از اهمیت بیشتری برخوردار است.

در تهران تیم فوتبال استیل آذین که دو هفته پرحاشیه را پشت سرگذاشت با بازگشت علی کریمی برابر تراکتورسازی به میدان خواهد رفت و امیدوار است بتواند شکست هفته گذشته برابر پیکان را جبران کند.

در ورزشگاه تختی اهواز شاگردان علی دایی که هفته قبل پس از 828 روز به صدر جدول لیگ برتر رسیدند، کار سختی برابر تیم مجید جلالی پیش رو خواهند داشت.

فولاد که استقلال را در تهران شکست داده، بسیار امیدوار است بتواند در ورزشگاه خانگی دیگر تیم پرطرفدار تهران را نیز شکست دهد و روند رو به جلویش را ادامه دهد.

ذوب آهن نیز که هفته قبل با قبول شکست برابر صنعت نفت آبادان صدرنشینی را به پرسپولیس هدیه کرد، باید در ورزشگاه فولادشهر از صبای قم پذیرایی کند.

در روز اول رقابتهای هفته هفتم لیگ برتر امروز جمعه دو دیدار برگزار می شود که استقلال و سپاهان در حساس ترین دیدار هفته در ورزشگاه آزادی به مصاف هم می روند و نفت تهران نیز در ورزشگاه اکباتان میزبان تیم مس کرمان است. برنامه روز دوم این هفته از رقابتها به شرح زیر است:
شنبه - 6/6/89
* استیل آذین - تراکتورسازی تبریز (ورزشگاه دستگردی - تهران)
* فولاد خوزستان - پرسپولیس (ورزشگاه تختی - اهواز)
* شاهین بوشهر - راه آهن شهرری (ورزشگاه شهید بهشتی - بوشهر)
* ملوان بندرانزلی - صنعت نفت آبادان (ورزشگاه تختی - انزلی)
* ذوب آهن اصفهان - صبای قم (ورزشگاه ذوب آهن - فولادشهراصفهان)
* شهرداری تبریز - پیکان قزوین (ورزشگاه یادگار امام (ره) - تبریز)
* پاس همدان - سایپا البرز (ورزشگاه قدس - همدان)

قدیمی 08-28-2010
shokofe آواتار ها
shokofe shokofe آنلاین نیست.
ناظر ومدیر تالار پزشکی بهداشتی و درمان

سپاسها: : 3,681

5,835 سپاس در 1,524 نوشته ایشان در یکماه اخیر

يكبار ديگر تكرار مي‌شود؛‌ كريمي مقابل تراكتورسازي

علي كريمي در تمرين روز گذشته مجدداً‌ در پست دفاع به فوتبال پرداخت. بازگشت او به ليگ در مسابقه‌اي رخ مي‌دهد كه مهمترين نبرد شنبه را در خود داشته باشد

سايت گل ـ همه چيز دست به دست هم داد تا علي كريمي يكبار ديگر مقابل تراكتورسازي و هواداران پرتعدادش قرار بگيرد سال گذشته در هفته‌هاي آغازين ليگ و در بازي استيل آذين مقابل تراكتورسازي،‌ علي كريمي با رفتار خاص‌اش داخل زمين به شعارهاي هواداران تراكتور به هنگام به ثمر رساندن گل واكنش شديدي نشان داد و آنها نيز با نمايش اسكناس كريمي را بازيكني پولكي خواندند.

شعاري كه با دست زدن شماره 8 استيل توأم شد تا جنجال ادامه پيدا كند.

كريمي كه در اين بازي علاوه برگلزني، درگيري با داور و كل‌كل با هواداران بازي خوبي هم كرد، در پايان مسابقه در مصاحبه‌اي عليه رفتار هواداران تراكتور صحبت كرد تا جنجالي بي‌پايان شكل بگيرد.

بعد از اين مصاحبه بود كه هواداران تراكتورسازي از هر فرصتي استفاده مي‌كردند تا عليه كريمي كه فكر مي‌كردند به آنها توهين كرده،‌شعار بدهند.

البته كريمي بعداً‌ در مصاحبه‌اي از هواداران تبريزي عذرخواست ولي اين عذرخواهي هرگز مورد قبول واقع نشد و همه منتظر بودند تا كريمي در بازي برگشت به تبريز بيايد. اتفاقي كه با محروميت انضباطي كريمي هرگز رخ نداد.

باز هم در نقش مدافع
علي كريمي در بازي‌هاي اين فصل براي استيل آذين در پست دفاع به ميدان رفته است. او در بازي شنبه مقابل تراكتور در ورزشگاه تختي هم در همين نقش بازي خواهد كرد.

تراكتور كه تيمي سريع و فوتبال بلد است، در حالي مقابل استيل قرار مي‌گيرد كه بعد از پايان محروميت هوادارانش با برد مقابل ملوان روحيه‌ خوبي دارد، اما استيل آذيني‌ها هم با بازگشت كريمي سروساماني به شرايط به هم ريخته خود داده‌اند.

علي كريمي كه شنبه مقابل رسول خطيبي، ابراهيم‌زاده، كرار و ساير مهاجمان تراكتور بازي خواهد كرد، تحت هر شرايطي مرد اول اين بازي خواهد بود. آنچه كه انتظار مي‌رود اين است كه استيل براي جبران ناكامي‌ها به ميدان بيايد و تراكتور ... بايد ببينيم روحيه آنها در بيرون از خانه چطور است؟

قدیمی 08-28-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر

استقلال - سپاهان (1)

هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
قدیمی 08-28-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

استقلال - سپاهان (2)

ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 08-28-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

اصفهانی ها خطاب به مظفری زاده:دیگر تو را در اصفهان نبینیم

سایت گل- یکی از جذابترین دیدارهای تاریخ لیگ برتر از سوتهای مشکوک و شبهه بر انگیز داوری به دور نماند.
تصاویر تلویزیونی هم این موضوع را به صراحت رد نمی کرد و نیز کم بودن دقایق زمانهای تلف شده نیمه دوم از سوی سعید مظفری زاده سبب شده که اصفهانی ها از این داور به شدت عصبانی و دلخور شوند.

از آنجایی که مظفری زاده سابقه داوری آن دیدار معروف سپاهان- پرسپولیس را در استادیوم آزادی در کارنامه داشت، دیداری که هنوز تیفوسی های سپاهان نسبت به دقایق زیاد تلف شده از سوی مظفری زاده به شدت عصبانی هستند، بازی شب گذشته نیز موجب شده که در اصفهان جو شدیدی علیه دو قضاوت سرنوشت ساز این داور در دیدارهای سپاهان شکل بگیرد.

یکی از هواداران سپاهان در این رابطه در پایان بازی با صدای بلند در ورزشگاه آزادی فریاد می زد، فقط امیدواریم دیگرتو را در اصفهان نبینیم.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 08-28-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

قلعه نوعی: زیباترین بازی 10 سال اخیر بود؛ تماشاگران خود جوش علیه من شعار دادند

در نميه دوم 15 موقعيت بالاي 80 درصد گل به دست آورديم كه متأسفانه فقط از 3 فرصت استفاده كرديم. توپي كه بيژن كوشكي از دروازه بيرون آورد صددرصد گل بود و تعجب مي‌كنم كه داور سوت نزد و قبل از گل چهارم استقلال اصلاً خطايي رخ نداد، اما در مجموع از تيم داوري و يگان ويژه تشكر مي‌كنم.

سایت گل- امير قلعه‌نويی سرمربی تیم سپاهان پس از شكست 4 بر 3 تیمش برابر استقلال حرفهای زیادی زد و در اخر از برنامه نود حسابی انتقاد کرد :

به تيم فوتبال استقلال تبريك مي‌گويم. بازي در سطح بسيار بالايي برگزار شد و يك بازي جوانمردانه در زمين شاهد بوديم. در نيمه اول بسيار ضعيف بوديم، اما در بين دو نيمه به بازيكنان متذكر شدم كه مي‌توانند پيروز ميدان شوند و نتيجه را جربان كنند.

در نميه دوم 15 موقعيت بالاي 80 درصد گل به دست آورديم كه متأسفانه فقط از 3 فرصت استفاده كرديم. توپي كه بيژن كوشكي از دروازه بيرون آورد صددرصد گل بود و تعجب مي‌كنم كه داور سوت نزد و قبل از گل چهارم استقلال اصلاً خطايي رخ نداد، اما در مجموع از تيم داوري و يگان ويژه تشكر مي‌كنم.

مسابقه ای كه 7 گل داشته باشد و 15 موقعيت گل، حتماً در سطح بسيار بالايي برگزار شده است. فكر نمي‌كنم در 10 سال گذشته چنين بازي زيبايي را مشاهده كرده باشيم.

از تمام هواداران استقلال تشكر مي‌كنم كه جواب 17 جامي كه براي آنها كسب كردم را خوب دادند! از همه تشكر مي‌كنم كه به اين گونه شعار دادند. من اعلام مي‌كنم هيچ كسي به آنها خط نداده و خود جوش تماشاگران عليه من شعار دادند.

فكر مي كنم بازيكنان سپاهان دچار غرور كاذب شده‌اند. البته آنها خسته هم هستند و مدتي است كه فقط فوتبال بازي مي‌كنند. اردوي اتريش كه همه به آن اعتراض كردند مي‌توانست زمان خوبي باشد تا بازيكنان با يكديگر هماهنگ شوند. قهرماني و امتياز فصل گذشته بازيكنان سپاهان را مغرور كرده است.

قبول دارم كه سپاهان خوب نتيجه نمي‌گيرد، اما اگر در بازي‌هاي آينده 50 درصد نيمه دوم اين ديدار را بتوانيم به نمايش بگذاريم مطمئن باشيد كه قهرمان خواهيم شد. ما سال گذشته نيز در اين مقطع خوب نتيجه نمي‌گرفتيم، اما ديديد كه سرانجام قهرمان شديم.

تعطيلات دو هفته ای اصلاً مفيد نيست. ابتداي فصل پس از تمرينات آمادگي 2 هفته بازيكنان را گرفتند و بار ديگر تا آماده شديم بازيكنان را گرفتند. من از شما سوال مي‌كنم كه تيم مي‌تواند با 13 نفر تمرين كند؟ هيچ جاي دنيا چنين برنامه‌اي ندارد. بازيكنان در ليگ هماهنگ نمي‌شوند و فرصتي نداريم.

وي در مورد اينكه چرا در اين بازي كمتر از روي نيمكت بلند شد؛ يادآور شد: نمي‌گويم به علت بازي برابر استقلال اين اقدام را انجام دادم، دلايل شخصي براي اين كار داشتم كه براي خودم محفوظ خواهد ماند.

قلعه‌نويي درباره اينكه چرا با دوربين 90 مصاحبه نمي‌كند خاطرنشان كرد: به عادل فردوسي پور علاقه‌مندم؛ اما معتقدم برنامه 90 فوتبال ايران را به بيراهه مي‌برد و فقط دنبال حاشيه سازي است و تا زماني كه اين چنين باشد به هيچ جا نمي رسد. مرا بعد از مسابقات تيم ملي دعوت مي كنند بدون اينكه بگويند محتواي برنامه چيست. هرمصاحبه‌اي كه دوست دارند پخش مي‌كنند. افرادي از من انتقاد كردند و فقط آنها را پخش كردند. مطمئن باشيد با برنامه 90 صحبت نخواهم كرد و شايد احتياجي نداشته باشند من صحبت كنم؛ اما ديگر به اين برنامه نمي روم.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 08-28-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

شب تلخ حيدري: شايد ديگر به استقلال برنگردم

من اصلا فكر نمي‌كردم كه چنين جويي در ورزشگاه شكل بگيرد اما آن كساني كه در ابتداي فصل تماشاگران را عليه من تحريك كردند و اين هفته هم به كارشان ادامه دادند به نتيجه رسيدند و البته تماشاچي‌هاي استقلال هم كم نگذاشتند

سايت گل ـ بازي آشفته و ناراحت خسرو حيدري در طول بازي نشان از فشار سنگيني داشت كه روي دوش مدافع سابق استقلال بود. خسرو كه در پست هافبك راست جدال شديدي با مهدي اميرآبادي داشت در طول بازي پرتلاش بود و گل هاشم بيك‌زاده نيز پس از رفت و برگشت روي پاس او به دست آمد.

او همچنين يكبار با يك شوت زيبا دروازه استقلال را تهديد كرد كه محمدي آن ضربه را با مشت به زمين بازگرداند.
حيدري در تمام بازي هرگاه كه صاحب توپ شد با هو و جنجال طرفداران سابقش مواجه شد. چيزي كه دلخوري شديد اين بازيكن را به همراه آورد. حيدري در اين‌باره به سايت گل مي‌گويد:«من اصلا فكر نمي‌كردم كه چنين جويي در ورزشگاه شكل بگيرد اما آن كساني كه در ابتداي فصل تماشاگران را عليه من تحريك كردند و اين هفته هم به كارشان ادامه دادند به نتيجه رسيدند و البته تماشاچي‌هاي استقلال هم كم نگذاشتند.»

خسرو كه در تمام بازي شعار بي‌غيرت و پولكي را تحمل كرده بود آنقدر از استقلالي‌ها ناراحت است كه حتي آنها را به نوعي هم تهديد كرد و گفت:«قبل از اين هميشه فكر مي‌كردم كه دوباره به استقلال برمي‌گردم اما با اين برخورد و با اين رفتار غيرورزشي در اين تفكر تجديد نظر خواهم كرد.»

اين مدافع استقلال حرف‌هاي خود را اينطور تمام مي‌كند كه در فوتبال حرفه‌اي هر اتفاقي رخ مي‌دهد اما مردم و طرفداران واقعي فوتبال حتما واقعيت‌ها خواهند فهميد.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 08-28-2010
مهدی آواتار ها
مهدی مهدی آنلاین نیست.
مسئول و ناظر ارشد - مدیر تالار موبایل و دوربین دیجیتال

سپاسها: : 4,552

4,939 سپاس در 1,683 نوشته ایشان در یکماه اخیر
Lightbulb مجیدی: این کار معنای خاصی دارد/ هاشمیان: باز هم از او تست می‌گیریم

به گزارش شبکه ایران، فرهاد مجیدی پس از اتمام این بازی در جمع خبرنگارا حاضر شد و به آنها گفت:« در همه دنیا عرف این است که برای تست گرفتن بین بازیکنان در حضور پزشک تیم قرعه‌کشی می‌کنند و بعد از دو نفر تست می‌گیرند من مشکلی برای تست دادن ندادم اما این عجیب است که از فدراسیون زنگ می‌زنند و می‌گویند از مجیدی تست بشود. »

مجیدی که بسیار عصبی بود درباره تیم ملی حرف خاصی نزد و تنها گفت:«تیم ملی برای من بسیار عزیز است.» خبرنگاران عقیده داشتند که بین دعوت نشدن او به تیم ملی و این تست‌های مکرر ارتباطی هست اما مجیدی به این گمانه پاسخ روشنی نداد.

هاشمیان: هر وقت بخواهیم آزمایش می‌گیریم
اما احمد هاشمیان رئیس کمیته پزشکی فدراسیون فوتبال در واکنش به اظهارات کاپیتان تیم فوتبال استقلال گفت:« اگر قرار باشد یک‌بار از یک بازیکن نمونه‌گیری شود و دیگر این کار صورت نگیرد این چه مبارزه با دوپینگی خواهد بود.»

احمد هاشمیان، در تشریح انتخاب ورزشکاران برای گرفتن نمونه به ایسنا گفت:«ابتدا تیم‌ها عموما به صورت تصادفی و بعضا به صورت هدفمند انتخاب می‌شوند. سپس به شیوه تصادفی از هر تیم و با حضور نمایندگان آنها 4 شماره انتخاب می‌شود که به صورت شماره‌های یک، دو، سه و چهار شماره‌گذاری می‌شوند. شماره‌های یک و دو اصلی هستند و شماره‌های سه و چهار رزوی.»

وی ادامه داد:« زمانی که به هردلیلی - به تشخیص افسر کنترل دوپینگ - بازیکن به خاطر آسیب‌دیدگی و با توجه به شدت آسیب دیدگی ناگزیر به اعزام به بیمارستان باشد، عدد سه جایگزین عدد یک و عدد چهار جایگزین عدد 2 می‌شود. تشخیص این‌کار تنها به عهده افسر مبارزه با دوپینگ است. »

رییس کمیته‌ پزشکی فدراسیون فوتبال همچنین تاکید کرد:« افسر کنترل در زمان مسابقه شاهد بازی بوده و در صورت لزوم بازیکن به صورت هدفمند انتخاب می‌شود. نحوه نمونه گیری از بازیکنی که هدفمند انتخاب شده مانند نمونه‌گیری از بازیکنانی است که تصادفی انتخاب شده ‌اند.»

وی درباره علت تکرار نمونه گیری از بعضی از بازیکنان تصریح کرد:« پرسیدن درباره علت تکرار نمونه‌گیری حرف عجیبی است. اگر قرار باشد از یک بازیکن یک‌بار نمونه گیری شود و دیگر این اتفاق نیفتد پس این چه مبارزه با دوپینگی است؟ با همه بازیکنان در تمام مسابقات، تمرینات و محل اردو باید منتظر نمونه دادن باشند و هیچ علتی نباید باعث شود که بازیکن خود را از نمونه دادن مصون بداند. »

هاشمیان در پایان گفت:« از ابتدای فصل تاکنون نزدیک به 30 تست دوپینگ نمونه از ورزشکاران مرتبط با فدراسیون فوتبال اخذ شده است.»

فتح الله زاده: مجیدی حق دارد ناراحت شود
در شرایطی که این ماجرا خیلی جدی و شفاف از سوی فرهاد مجیدی مطرح شد و رئیس کمیته پزشکی فدراسیون فوتبال به آن پاسخ داد علی فتح الله زاده خویی هم درباره این مساله به فارس گفت:«فرهاد مجیدی در این زمینه حق دارد. سال گذشته بیشتر از 5 بار از این بازیکن تست گرفته‌اند. او مثل قالی کرمان می‌ماند. به او گفتم وقتی اینطور می‌دوی، همه را به شک می‌اندازی. دیشب فقط مانده بود تیر دروازه را هم دریبل کند.

وی در ادامه توضیح داد:«بعضی‌ها یارای مقابله با فرهاد مجیدی را در زمین مسابقه ندارند و می‌خواهند در بیرون با او مقابله کنند. او بازیکن ارزشمندی است. اگر می‌خواهند، می‌توانند 100 هزار بار از او آزمایش بگیرند. فرهاد مجیدی سالم زندگی می‌کند و عده‌ای به وی حسادت می‌کنند. او بیدی نیست که با این بادها بلرزد. اصلا خودم پیشنهاد می‌دهم برای هر بازی، آزمایش دوپینگ اختصاصی از مجیدی بگیرند. »

منبع: شبکه ایران
دل به زخمی شعله ور شد، جان به عشقی مبتلا
بر نتابد سینه ما داغ چندین ماجرا
تازه شد به هوای تو دل تنگ ما ای وای !

پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)