بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال > ليگ برتر باشگاه های ایران

ليگ برتر باشگاه های ایران در این تالار به بحث و بررسی لیگ برتر فوتبال کشور پرداخته میشود

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 05-29-2012
mohammad.90 آواتار ها
mohammad.90 mohammad.90 آنلاین نیست.
مدیر بخش ورزش

سپاسها: : 7,242

6,424 سپاس در 3,063 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض قلعه‌نویی: مثل یک برادر آمده‌ام کمک کنم/مظلومی استاد من است

در باره همه چیز بحث کردیم غیر از پول

خبرگزاری فارس: سرمربی جدید تیم فوتبال استقلال گفت: چه باشم و چه نباشم مثل یک برادر آمده‌ام تا به استقلال کمک کنم.

به گزارش خبرگزاری فارس، امیر قلعه‌نویی پس از جلسه با رسولی‌نژاد و فتح‌الله‌زاده و دریافت حکم سرمربیگری استقلال اظهار داشت: جلسه خوبی داشتیم و با هم همفکری کردیم تا تیم خوبی را ببندیم. من چه در استقلال باشم و چه نباشم مثل یک برادر آمده‌ام تا به این تیم کمک کنم.
وی افزود: شما شاهد بودید زمانی که به استقلال برگشتم نیکبخت واحدی به پرسپولیس رفته بود و وقتی سرمربی تیم ملی شدم او را به تیم ملی دعوت کردم. من به استقلال نیامدم که سهمیه آن را هدر دهم.
قلعه‌نویی ادامه داد: سال خوبی در استان آذربایجان داشتم و برای آقای جعفری و تراکتورسازی آرزوی موفقیت می‌کنم.
وی در خصوص جلسه امروز توضیح داد: امروز در جلسه در مورد همه چیز بحث کردیم، استقلال خانه من است و من در مورد مسائل مالی بحث نکردم و اخلاقا درست نبود بحث کنم. برای اینکه تیم قوی داشته باشیم خیلی مسائل باید مدنظر قرار گیرد. اگر قرار است استقلال در لیگ ایران و آسیا قهرمان شود باید این موضوع را مدنظر داشته باشیم که تیم‌های آسیایی همه قوی هستند.

قلعه‌نویی خاطرنشان کرد: استقلال فصل گذشته تیم خوبی داشت اما مسلما من برای تقویت تیم نیروهایی را اضافه یا کم می‌کنم و طبق افکار تاکتیکی‌ام این نیروها را کم یا زیاد می‌کنم.
سرمربی استقلال افزود:از مظلومی، استادم بابت زحماتی که کشیده تشکر می‌کنم از هیچکس کینه‌ای ندارم اما نظم و انضباط برای من در اولویت است. ما در برخی از پست‌ها که مشکل داریم باید تقویت شویم.

هرگه که ترا دهیم دردی ،
نالان شوی و به سویم ایی

هر دم که ترا دهم شفایی ،
یاغی شوی و دگر نیایی . . .
ای بنده تو سخت بیوفایی ...
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 05-29-2012
mohammad.90 آواتار ها
مدیر بخش ورزش

پیش فرض به من گفتند با قدرت به کارم ادامه دهم.

فتح‌الله‌زاده: به من گفتند با قدرت به کارم ادامه دهممدیر عامل باشگاه استقلال گفت: به من گفتند با قدرت به کارم ادامه دهم.
علی فتح‌الله‌زاده در گفت‌وگو اظهار داشت: از من خواسته شد با قدرت و با جدیت به کارم ادامه دهم. ما جلسه خوب و پرباری داشتیم و تمام سعی و تلاشم را می‌کنم تا استقلال به موفقیت برسد.
وی افزود: فردا با حضور کلیه اعضای هیئت مدیره برای مشخص شدن وضعیت تیم برای فصل آینده جلسه‌ای داریم.

هرگه که ترا دهیم دردی ،
نالان شوی و به سویم ایی

هر دم که ترا دهم شفایی ،
قدیمی 05-29-2012
mohammad.90 آواتار ها
مدیر بخش ورزش

پیش فرض واکنش مظلومی به خبر پیوستن قلعه نویی به استقلال

به گزارش سرویس ورزشی جام نیوز به نقل از اوج نیوز، پرویز مظلومی درباره جدایی اش از استقلال اظهار داشت: «بحثی ندارم و فکر می کنم بار سنگینی از روی دوشم برداشته شده است و امیدوارم هواداران استقلال بدی های مرا به بزرگی خودشان ببخشند. این جدایی خواست خدا بود و من بنده خدا گلایه و شکایتی از این بابت ندارم.»
وی ادامه داد: «در این دو سال روزهای خوب و بد زیادی را پشت سرگذاشتم اما در مجموع خاطرات فراوانی در ذهنم باقی ماند و تجاربی هم به دست آوردم که قطعا در آینده به من کمک خواهد کرد.»
مظلومی درباره حضور امیر قلعه نویی در استقلال عنوان کرد: «برای امیر آرزوی موفقیت می کنم و امیدوارم او در استقلال روزهای خوبی را پشت سربگذارد و همه آبی ها باید در این راه به او کمک کنند.»
وی درباره برنامه هایش برای آینده گفت: «نیاز به استراحت دارم. البته پیشنهاداتی هست که در حال بررسی آنها هستم تا به تصمیم مناسبی برسم.»

هرگه که ترا دهیم دردی ،
نالان شوی و به سویم ایی

هر دم که ترا دهم شفایی ،
قدیمی 06-02-2012
mohammad.90 آواتار ها
مدیر بخش ورزش

پیش فرض مدیرعامل استقلال استعفا کرد

فتح‌الله‌زاده در گفت‌وگوی اختصاصی با فارس:91/03/13
ماندم به صلاح استقلال نیست/ امیدوارم وزیر ورزش مدیر عامل را سریع‌تر انتخاب کند
خبرگزاری فارس: مدیر عامل باشگاه استقلال با تاکید بر اینکه ماندنش به صلاح این تیم نیست، گفت: امیدوارم هر چه سریع‌تر مدیر عامل باشگاه استقلال انتخاب شود.

به گزارش خبرگزاری فارس، علی فتح‌الله‌زاده مدیر عامل باشگاه استقلال امروز تصمیم گرفت تا استعفای خود را تقدیم وزیر ورزش کند و از همین رو از این پس با باشگاه استقلال برای فصل آینده همکاری نخواهد کرد.
پس از خبر استعفای مدیر عامل باشگاه استقلال با فتح‌الله زاده تماس گرفتیم که وی در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار فارس در این خصوص گفت: از وزیر ورزش نهایت تشکر را دارم که در این مدت حمایت‌های لازم را از من انجام داد اما با روندی که پیش روی ما قرار گرفته، احساس می‌کنم ماندنم به صلاح استقلال نیست و به خاطر اینکه استقلال در کورس نقل و انتقالات از رقابت با مدعیان عقب نماند، عطای کار را به لقایش بخشیدم و تصمیم گرفتم کناره‌گیری خود را اعلام کنم.
مدیر عامل باشگاه استقلال در ادامه گفت‌وگوی خود با فارس در حالی که قصد نداشت پاسخ هیچ سؤالی را بدهد، گفت: از همه هواداران تشکر می‌کنم و امیدوارم که آنها روزهای خوبی در کنار استقلال داشته باشند و من همیشه کنار استقلال خواهم بود و روی سکوها این تیم را تشویق خواهم کرد اما به خاطر شرایطی که پیش آمده، تصمیم گرفتم که کناره‌گیری کنم.
وی در پایان اظهار امیدواری کرد: استعفای خود را به دفتر وزیر تقدیم کردم و امیدوارم آقای عباسی هر چه سریع‌تر مدیر عامل استقلال را مشخص کند چون تا آخرین لحظه تلاشم را انجام دادم و حتی امروز با مجید صالح قرارداد بستیم اما دیگر نمی‌توانم با این شرایط تیم استقلال برای سال آینده همکاری خودم را ادامه بدهم.

هرگه که ترا دهیم دردی ،
نالان شوی و به سویم ایی

هر دم که ترا دهم شفایی ،
قدیمی 06-03-2012
mohammad.90 آواتار ها
مدیر بخش ورزش

پیش فرض چند نفر از این ستاره‌ها را می‌شناسید؟ (عكس)

چند نفر از این ستاره‌ها را می‌شناسید؟ (عكس)

این عکس متعلق به همان تیمی است که آقاصمد ساخت

روزگاری صمد مرفاوی مربی جوانان استقلال بود و توانست یک آکادمی واقعی برای استقلال در آن سالها بسازد. این عکس متعلق به همان تیمی است که آقاصمد ساخت و اکنون ستاره‌هایي از این تیم بیرون آمدند که سرنوشت استقلال و حتی تیم ملی را تعیین می‌کنند. استقلال پس از این تیم که مرفاوی ساخت دیگر بازیکنی از آکادمی‌اش بیرون نیامد و همه چیز در حد حرف مانده است. شما از این تیم جوانان استقلال چند ستاره کنونی فوتبال ایران را می‌شناسید؟

هرگه که ترا دهیم دردی ،
نالان شوی و به سویم ایی

هر دم که ترا دهم شفایی ،
قدیمی 06-07-2012
mohammad.90 آواتار ها
مدیر بخش ورزش

چهارشنبه 1391/03/17 20:10

امير قلعه‌نويي:
از زحمات مظلومي تشکر مي‌کنم

سرمربي استقلال گفت که در تيم فوتبال استقلال بايد منافع مردم در نظر گرفته شود و بيش از هر چيز هيات مديره، بازيکنان و ساير افراد بايد دل‌هاي شان را به هم نزديک کنند.

امير قلعه‌نويي که امروز (چهارشنبه) قرارداد خود را امضا کرد، اظهار کرد: امروز قراردادم را امضا کردم در هفته‌هاي گذشته چند جلسه داشتيم و صحبت‌هايي رد و بدل شد. طبيعتا هيات مديره و مديرعامل خواسته‌هايي داشتند و بر اساس آن نشست‌هايي برگزار کرديم. از آن‌جايي که استقلال تيم مهمي است و برند و پتانسيل خودش را دارد، بر اساس همان توقعي که وجود دارد کار مي‌کنيم و اميدوارم لطف خدا و اهل بيت شامل شود و بتوانيم توقع مردم را برآورده کنيم.

او با اشاره به حضور مظلومي در استقلال نيز گفت: از زحمات پرويز مظلومي تشکر مي‌کنم که بسيار تلاش کرد که زحمات زيادي را کشيد چه در زماني که براي استقلال کار کرد و چه در گذشته. اميدوارم از تمام سرمايه‌ها استفاده کنيم و همه به هم کمک کنيم تا بتوانيم جوابگوي مردم باشيم.

سرمربي استقلال درباره توقعاتي که از اين تيم مي‌رود گفت: طبيعتا اين تيم يک ستاره دارد و آن ستاره همان استقلال است و تمام کارها بايد بر اساس منافع مردم و در اين چارچوب انجام بشود. از من قلعه‌نويي تا ساير افراد بايد دنبال خواست مردم باشيم. طبيعتا استقلال با توانايي‌ها و برندي که دارد توقع از آن بالاست و اين مساله را قبول دارم و تيمي که در سه جام شرکت مي‌کند بايد به نحو احسن کار کند هرچند قهرماني دست خداست ضمن اين که ما، هيات مديره و بازيکنان بيش از هر چيز بايد دل‌هاي‌مان را به يکديگر نزديک کنيم تا بتوانيم نتيجه بگيريم.

او هم‌چنين با اشاره به حضور فصل گذشته‌اش در تراکتورسازي تبريز گفت: جا دارد از زحمات مردم آذربايجان تشکر کنم. سال بسيار خوبي را در آذربايجان سپري کردم و هميشه آن‌ها در قلب من خواهند بود. حضورم در تراکتورسازي يکي از سال‌هاي خوب زندگي من بود و هيچ گاه ورزشگاه يادگار امام (ره) را فراموش نمي‌کنم.

امير قلعه‌نويي هم‌چنين درباره اقدامات استقلال در فصل نقل و انتقالات نيز گفت: به هر حال با بودن افرادي مانند فتح‌الله‌زاده، اميري و نظري توقع مي‌رود که بازيکنان خوبي جذب شوند. تا کنون از بازيکناني که گفتيم 5 نفر آن‌ها جذب شدند.

او درباره حضور رحمتي و جباري در استقلال نيز گفت: روز گذشته با رحمتي ناهار خورديم و هيچ مشکلي وجود ندارد. من براي تسويه حساب شخصي نيامده‌ام. هر مربي افکار تاکتيکي خاص خودش را دارد و هر که در اين چارچوب قرار داشته باشد را نگه مي‌داريم و نبايد سرمايه‌سوزي کنيم. روز گذشته جلسه خوبي با رحمتي داشتيم و اگر هم مشکلي وجود داشت برطرف شده است.

او درباره فهرست مازاد استقلال گفت: طبيعتا تيمي که قهرمان مي‌شود يا سقوط مي‌کند، جابه‌جايي‌ها را در خود خواهد داشت و ما هم از اين قاعده مستثني نيستيم. اسامي اين بازيکنان را به فتح‌الله‌زاده داده‌ايم.

هرگه که ترا دهیم دردی ،
نالان شوی و به سویم ایی

هر دم که ترا دهم شفایی ،
قدیمی 06-10-2012
mohammad.90 آواتار ها
مدیر بخش ورزش

يکشنبه 1391/03/21

نظر بازيکنان استقلال درباره نقل و انتقالات

جمعي از بازيکنان استقلال در حاشيه تمرين امروز اين تيم درباره نقل و انتقالات اظهار نظر کردند.

آرش برهاني در تمرينات امروز(يکشنبه) اظهار کرد: اميدوارم امسال بتوانيم انتظارات را برآورده کنيم. با قلعه‌نوعي خاطره خوبي دارم، اميدوارم امسال هم خاطره قهرماني و همچنين آقاي گلي را تکرار کنيم.

برهاني ادامه داد: به نظر من استقلال امسال بهتر از سال گذشته شده است و اميدوارم ساير بازيکنان نيز در تيم بمانند. وي همچنين با اشاره به عملکرد پرسپوليس در فصل نقل و انتقالات گفت: تيمي که دوازدهم بشود بايد بيشتر بازيکن بگيرد. آنها تيم خوبي بستند اما ما بهتر هستيم و بزرگترين حسني که داريم اينکه با هم هماهنگي لازم را داريم.

برهاني درباره کريم انصاري‌فرد نيز گفت: کريم از بهترين مهاجمان ايران است و دوست ندارم بيش از اين راجع يک بازيکن صحبت کنم. وي ادامه داد: سال گذشته بهترين خط حمله ليگ را داشتيم و امسال هم مي‌خواهيم همين کار را انجام دهيم.

همچنين امين منوچهري در حاشيه تمرين استقلال گفت: امروز اولين جلسه تمرين را برگزار کرديم. تمرين خوبي بود. خوشحالم که به استقلال آمدم و تلاش مي‌کنم براي اين تيم مثمر ثمر باشم. وي افزود: يکي از دلايلي که به استقلال آمدم اين بود که بيشتر ديده شوم. من با سايپا بازي‌هاي خوبي را انجام دادم اما در آنجا ديده نشدم. بنابراين هدفم اين است که در استقلال اول دل هواداران را شاد کنم و سپس به تيم ملي دعوت شوم.

اما اميرحسين صادقي ديگر بازيکن استقلال که به اين تيم بازگشته، درباره بازگشتش به استقلال گفت: از طرف باشگاه از من دعوت کردند و با هم صحبت کرديم و به توافق رسيديم و در نهايت به استقلال آمدم. صادقي درباره اينکه استقلال چه عملکردي خواهد داشت، گفت: بايد ببينيم ساير تيم‌ها چطور يارگيري مي‌کنند. ولي فکر مي‌کنم مي‌توانيم موفق باشيم. او همچنين درباره عملکرد پرسپوليس در فصل نقل و انتقالات گفت: بايد اين مساله را از بازيکنان پرسپوليس بپرسيم.

هرگه که ترا دهیم دردی ،
نالان شوی و به سویم ایی

هر دم که ترا دهم شفایی ،
2 کاربر زیر از mohammad.90 سپاسگزاری کرده اند برای پست مفیدش:
قدیمی 06-11-2012
لاوین آواتار ها
لاوین لاوین آنلاین نیست.
کاربر علاقمند

سپاسها: : 466

606 سپاس در 181 نوشته ایشان در یکماه اخیر
جدید پیشنهاد یک و نیم میلیون یورویی باشگاه قطری به تیموریان

آندرانیک تیموریان به مسئولان تیم استقلال ، قول داد تا فصل آینده را در این تیم سپری کند، اما این اتفاق با اما و اگرهای بسیار زیادی همراه است زیرا این بازیکن با پیشنهاد قابل توجهی روبه رو شده است که وی را با شک و تردید بسیار زیادی روبه رو کرده است.
این بازیکن، اعلام کرده است که باید هر چه سریعتر پیشنهاد مورد نظر را مورد بررسی نهایی قرار دهد و پس از آن در خصوص استقلال و وضعیت این تیم تصمیم گیری کند.
شایان ذکر است، این بازیکن نمی تواند پیشنهاد یک و نیم میلیون یورویی را دست کم گرفته و آن را به فراموشی بسپارد تا بتواند برای ماندن در استقلال تصمیم گیری کند، به همین دلیل شرایط برای وی متفاوت است و مانع از تمدید قرار داد وی با آبی ها شده است.
سرمربی استقلال از مدیریت باشگاه درخواست کرده است تا وضعیت را طوری پیش ببرد تا آندو در استقلال فصل بعد بماند و استقلال را همراهی کند، این مربی روی ماندن تیموریان اصرار فراوان دارد.

باشگاه خبرنگاران

۲۲ خرداد ۱۳۹۱ ۱۳:۱۱

3 کاربر زیر از لاوین سپاسگزاری کرده اند برای پست مفیدش:
قدیمی 06-14-2012
mohammad.90 آواتار ها
مدیر بخش ورزش

پیش فرض درباره اتفاقات اخیر و حرفهای مطرح شده

فتح الله زاده: هک شوم خیلی چیزها «رو» می شود آقای رویانیان!

لیگ برتر - علی فتح الله زاده می گوید درباره فعالیت های اقتصادی پرسپولیس فعلا با کد از آنها سخن می گوید.

مدیرعامل استقلال در گفت و گویی با خبرآنلاین ؛ درباره اتفاقات اخیر و حرفهای مطرح شده درباره کمک های دولتی به پرسپولیس می گوید:« من فعلا خیلی سر بسته و کدگذاری شده حرف زدم. آقای رویانیان عزیز درست است که من بچه خوی هستم و تازه به تهران رسیدم اما دلیل نمی شود که قیمت یک سمند در بازار چقدر است. احیانا با چه قیمتی در نمایشگاه های مختلف ، خرید و فروش می شوند جناب رویانیان؟ فعلا که من دارم کدگذاری شده حرف می زنم اما واقعا اگر حرف هایم رمزگشایی شود ، خدای ناکرده هکرها حمله کنند و رمزهایم را باز کنند ، خیلی از مسائل باز می شود.»
او ادامه می دهد:« ما اگر بانک تات در کنارمان بوده در مقام اسپانسر این کار را کرده ، قرارداد بستیم و برای شان روی پیراهن مان تبلیغ کردیم. حالا دوستان اگر سمند گرفتند و معامله می کنند ، اشکالی ندارد اما ممنون می شوم یکی از آن سفیدهایش را که به محسن بنگر دادند را به ما هم بدهند داشته باشیم. قیمتش هم که خیلی زیاد نیست!»
فتح الله زاده که این فصل زیر فشار است چون نتوانسته خرید های خوبی در فصل نقل و انتقالات داشته باشد ، می گوید:« من چه کسی راباید می خریدم وقتی بهترین بازیکنان ایران را در تیمم دارم. اصلا بروم بازار و چه بازیکنی را بخرم که بهتر از آندو تیموریان ، جباری یا رحمتی باشد؟ شما کسی را بهتر از مجموعه بازیکنان استقلال در لیگ برتر می شناسید؟ بگذارید تیم های مان تکمیل شوند ؛ آن وقت ما عکس های تیم مان می چینیم ، پرسپولیسی ها هم عکس بازیکنان شان را بیاورند بچینیم کنار هم . بعد هم مردم رای گیری کنند که استقلالی ها بهتر هستند یا پرسپولیسی ها. حالا شما می توانید نظرسنجی بگذارید.»
شاید ایده نظرسنجی ، کار جالبی باشد میان او و رویانیان؛« البته همیشه آنهایی که به پرسپولیس رای می دهند تعدادشان بیشتر است اما این ما بودیم که در زمین ، آنها را سوبله و چوبله کردیم!( می خندد و می گوید: حاجی جان این را شوخی کردم!) »
او بعد از این شوخی می گوید :« البته ما همیشه برای طرفداران خوب پرسپولیس احترامی ویژه قائل هستیم و دوست داریم رقیبی جدی در حد پرسپولیس قهرمان داشته باشیم. خیلی هم خوشحال می شویم اگر پرسپولیس با مدیریت خوب آقای رویانیان درآمدزایی کند و بتواند تیمش را بگرداند اما می گوییم هر دوی این تیم ها برای دولت هستند و ما امسال امتیازاتی را که دوست خوبم ، آقای رویانیان داشته ، در اختیار نداریم. امتیازاتی که سبب شده تا دست این دوستان خیلی باز باشد . با این وجود ما سعی مان را می کنیم با هماهنگی وزیر ورزش بتوانیم بودجه مورد نیاز تیم را تامین کنیم و مشکلی برای مان ایجاد نشود.»
او درباره آخرین شرایط تمدید قرارداد با 3 بازیکن اسمی تیمش هم گفت:« آندو قول داده در ایران فقط برای استقلال بازی کند. خیال تان راحت ، او جایی نمی رود و پیش ما می ماند. مهدی رحمتی هم هر جایی دوست داشته باشد ، می تواند مذاکره کند اما مهم این است که در نهایت با استقلال تمدید می کند و پیش مان می ماند. با مجتبی هم حرف های مان را زدیم. امیدواریم که او هم در تیمش بماند.»

هرگه که ترا دهیم دردی ،
نالان شوی و به سویم ایی

هر دم که ترا دهم شفایی ،
کاربران زیر از mohammad.90 به خاطر پست مفیدش تشکر کرده اند :
قدیمی 06-16-2012
mohammad.90 آواتار ها
مدیر بخش ورزش

پیش فرض قلعه‌نويي: جاي کي‌روش بودم اعدامم مي‌کردند

شنبه 1391/03/27
سقف قرارداد بايد براي تيم باشد نه بازيکن

سرمربي تيم فوتبال استقلال گفت: اگر من جاي کي‌روش بودم و تيم ملي اين نتايج را مي‌گرفت، اعدامم مي‌کردند.

امير قلعه نويي پس از تمرين امروز تيم استقلال در جمع خبرنگاران در مورد بازيکنان اظهار داشت: ابتدا بايد به هواداران تبريک بگويم. بازيکناني که جذب کرديم نسبت به فصل گذشته 10 تا 20 درصد کمتر گرفتند و اگر بخواهيم تورم را همحساب کنيم حدود 35 درصد کمتر دريافت کردند. اين بازيکنان بدون اينکه يک ريال دريافت کنند، تمرينات را آغاز کردند و آن هم تنها به عشق هواداران و مردم بوده است. استقلال الان تبديل به استقلال واقعي شده است و همين بازيکناني که تمرين مي‌کنند فصل گذشته پس از امضاي قرار داد مبلغي از قرار داد خود را گرفته بودند اما امسال اين طور نيست.

وي ادامه داد: منوچهري از 150 ميليون تومان خود به خاطر استقلال گذشته و مبعلي هم سفيد امضا کرده است. البته برخي شيطنت مي‌کنند و آن هم به اين دليل است که استقلال در اين فصل راه خود را پيدا کرده است.

سرمربي استقلال در مورد قرار دادهاي ميلياردي بازيکنان عنوان کرد: همه جاي دنيا به اين شکل است که سقفي را براي تيم تعيين مي‌کنند نه بازيکن و ما هم اگر قرار است سقفي تعيين کنيم بايد براي مجموعه تيم در نظر بگيريم. مثلا به مدير عامل بگوييم اين مبلغ در اختيار شما است و بايد تيم را ببنديد. همين سقف قرار داد باعث شده است که قيمت‌ها بالا برود. اگر براي تيم سقف تعيين کنيم مدير عامل مي‌داند که به کدام بازيکن 100 ميليون و به کدام بازيکن ديگر بيشتر بدهد.

قلعه نويي در مورد اينکه آيا قول قهرماني مي‌دهد عنوان کرد: هر کس بگويد تيمي را قهرمان مي‌کند اشتباه کرده است. استقلال پتانسيل بالايي دارد طرفداران اين تيم هم بي‌شمار هستند. همدلي و مودت هم در تيم وجود دارد. اين سه رکن اصلي ما محسوب مي‌شود. ما تيم خيلي خوبي داريم و در هر 3 جام بايد بجنگيم. اگر تمرينات ما را هم ملاحظه کنيد متوجه مي‌شويد که فلسفه ما چه در داخل زمين و چه در بيرون زمين فقط جنگيدن است. در 3 جام هم بايد مدعي باشيم اما قولي براي قهرماني نمي‌دهيم.

وي تاکيد کرد: مهم اين است که خوب شروع کرديم اما برخي که در ابتداي تمرينات آمدند شيطنت کردند چون دوست ندارند اين همدلي را در تيم ببينيد. ممنونم از بازيکناني که بدون چشم داشتي کار را آغاز کردند.

سرمربي استقلال در پاسخ به اين سؤال که در يورو 2012 طرفدار چه تيمي هستيد گفت: طرفدار تيمي نيستم و بازي‌ها را به اين دليل دنبال مي‌کنم که چيزي ياد بگيرم. فرانسه، آلمان و اسپانيا تيم‌هاي خوبي هستند و شخصا علاقه دارم که اسپانيا قهرمان شود.

وي در مورد حضور بازيکنان پرتغالي در تمرينات اين تيم گفت: فيلم بازي‌هاي آنها را ديده‌ام. در ليگ برتر پرتغال بازي مي‌کردند اما نمي‌توان در يکي دو جلسه در مورد آنها نظر داد. آنها از يک قاره ديگر آمدند و نياز به زمان دارند هر کدام از آنها در دو يا سه پست مي‌توانند کار کنند.

قلعه نويي گفت: جا دارد از مسئولين کمپ تشکر کنم آنها با کمترين هزينه محيط خوبي را درست کردند و طرفداران هم راضي هستند جوانان هم براي تماشاي تمرين مي‌آيند و اوقات فراغت خود را پر مي‌کنند. هر جلسه تمرين ما حدود 5 ساعت از وقت آنها را پر مي‌کند. صدا و سيما و وزارت ورزش و جوانان چقدر بايد هزينه کنند که بتوانند اين زمان از اوقات فراغت جوانان را پر کنند.

وي در مورد اينکه گفته مي‌شود از بين يوسفي و زندي يکي را انتخاب مي‌کند گفت: اصلا اين طور نبوده و تا حالا در مورد اين موضوع مصاحبه نکرده‌ام.

سرمربي سابق تيم ملي در مورد نتايج اين تيم در مقدماتي جام جهاني گفت: اگر انتقادي صورت مي‌گيرد بايد سازنده و درست باشد همه قبول دارند که تيم ملي خوب بازي نکرد هم مقابل ازبکستان و برابر قطر اما اينکه بخواهيم فشار بياوريم درست نيست. انتقاد بايد با آرامش باشد و فشار رواني و تخريب به وجود نياورد. تا زماني که انتقاد نباشد پيشرفتي نخواهد بود. به تمام مربيان حتي فرگوسن انتقاد وارد است اما ما بايد کمک کنيم که تيم ملي نتيجه خوبي بگيرد.

وي در پاسخ به اين سؤال که اگر يک مربي ايراني چنين نتايجي کسب مي‌کرد چه اتفاقي مي‌افتاد، گفت: اگر من جاي کي‌روش بودم، مرا اعدام مي‌کردند.

هرگه که ترا دهیم دردی ،
نالان شوی و به سویم ایی

هر دم که ترا دهم شفایی ،
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)