بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال > جام جهانی فوتبال world cup

جام جهانی فوتبال world cup مسائل مربوط به جام جهانی فوتبال

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: قهرمان جام جهانی 2010 کدام کشور است ؟
آلمان 5 8.33%
آرژانتین 21 35.00%
ایتالیا 9 15.00%
برزیل 8 13.33%
فرانسه 1 1.67%
انگلیس 2 3.33%
اسپانیا 8 13.33%
هلند 5 8.33%
اروگوئه 0 0%
مکزیک 1 1.67%
رأی دهندگان: 60. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 06-26-2010
ابریشم آواتار ها
ابریشم ابریشم آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 9

155 سپاس در 150 نوشته ایشان در یکماه اخیر

جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 06-26-2010
ابریشم آواتار ها
کاربر فعال

/همگام با‌جام‌جهاني2010-‌آفريقاي‌جنوبي/
اشتارك، كاساي، لارويندا، روزتي، داوران بازي‌هاي امروز و فردا

خبرگزاري فارس: داوران 4 مسابقه نخست دور يك هشتم نهايي جام‌جهاني فوتبال معرفي شدند.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از رويترز، امروز عصر در مصاف تيم‌هاي اروگوئه و كره‌جنوبي، ولفگانگ اشتارك، داور آلماني مامور قضاوت اين مصاف در پورت‌اليزابت است.
در دومين ديدار اين تاريخ قضاوت آمريكا و غنا در ساعت 23، را ويكتور كاساي، داور 35 ساله مجاري برعهده خواهد گرفت.

فردا (يكشنبه) مصاف تماشايي آلمان و انگليس را كه در ورزشگاه فري‌‌استيت بلوم‌فونتان ساعت 18:30 به وقت تهران انجام خواهد شد را خورخه لارويندا،‌ داور 44 ساله اروگوئه اي سوت خواهد زد.
همچنين مصاف آرژانتين و مكزيك در ساعت 23 فردا شب در ورزشگاه ساكرسيتي توسط روبرتو روزتي، داور معروف ايتاليايي قضاوت خواهد شد.
قدیمی 06-26-2010
ابریشم آواتار ها
کاربر فعال

جي سونگ پارک: فعلا به اروگوئه فکر مي کنيم نه حريف بعدي

کاپيتان تيم ملي فوتبال کره جنوبي گفت: تمام فکرمان به ديدار با اروگوئه است و به حريف بعدي نمي انديشيم.

تیم ملی فوتبال کره جنوبی پس از صعود به مرحله یک هشتم نهایی باید امروز شنبه به مصاف تیم ملی فوتبال اروگوئه برود.

"جی‌سونگ پارک" کاپیتان تیم ملی فوتبال کره جنوبی در مورد این دیدار گفت: ما تنها به این دیدار فکر می کنیم و نمی خواهیم فعلا به حریف بعدی مان بیندیشیم.

هوه جونگ مو، مربی آنها پیش از جام گفته بود قصد آنها رسیدن به مرحله دوم است و پارک گفته به فراتر از اهداف مربی فکر نمی‌کند: «چند بازی اروگوئه را دیدیم. آنها کیفیت بالایی دارند، قوی هستند و نمایش آنها در مرحله گروهی عالی بود. باید به خوبی برای آن بازی آماده شویم. ما تنها به بازی بعدی فکر می‌کنیم و نمی‌خواهیم به بازی بعد از آن فکر کنیم. هدف ما این بود که به یک‌هشتم نهایی برسیم و حالا روی هر بازی که پیش روی‌مان قرار می گیرد تمرکز می‌کنیم و آن را فینال خود می‌دانی

قدیمی 06-26-2010
ابریشم آواتار ها
کاربر فعال

كاهش چشمگیر فاصله فوتبال آسیا با دیگر قاره ها
نتایج تازه ترین نظرسنجی برروی پایگاه اطلاع رسانی شبكه خبر، از كاهش 50 درصدی فاصله تیم های آسیایی با تیم های دیگر قاره ها حكایت دارد.

در نظرسنجی پایگاه اطلاع رسانی شبكه خبر از مردم ایران پرسیده شد كدام ویژگی جام جهانی 2010 به میزبانی آفریقای جنوبی برجسته تر است؟.

50 درصد از شركت كنندگان در این نظرسنجی بر این باور بودند كه كاهش فاصله تیم های آسیایی با دیگر تیم های حاضر در جام جهانی 2010 ، از شاخصه های این دوره از رقابت هاست .
براساس این نظرسنجی، 45 درصد از ایرانی ها ،تاكتیك تیم های شركت كننده در جام جهانی 2010 آفریقای جنوبی را تدافعی می دانند.

همچنین، 4 درصد هم كاهش حضور تماشاگران در ورزشگاه ها را از ویژگی برجسته جام جهانی 2010 ارزیابی كردند.

قدیمی 06-26-2010
ابریشم آواتار ها
کاربر فعال

تائه‌‌سو: آرزوي بازي براي منچستر يا چلسي دارم
بازيكن متعصب تيم ملي فوتبال كره‌شمالي گفت: دوست دارم روزي فرصت حضور در ليگ برتر انگليس را بيابم.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از روزنامه كره‌ياتودي، جونگ تائه‌سو كه به كشورش تعصب خاصي دارد و معمولا به هنگام نواخته شدن سرود ملي‌ مي‌گريد، پس از حذف از جام‌جهاني اظهار داشت: ‌براي من حضور در اين پيكارها افتخار بزرگي بود و تجربه عظيمي كسب كردم. دوست دارم پس از حضور در اين رويداد زماني نيز امكان بازي در تيمي درجه اول از ليگ برتر انگليس را بيابم.

وي افزود: آرزوي من اين است كه بتوانم شانس بازي در منچستريونايتد يا چلسي را پيدا كنم. اين مسئله براي من يك آرزوي بزرگ است.

جونگ تائه سو اينك به عنوان لژيونر در خدمت تيم كاوازاكي فرونتال ژاپن است و يكي از معدود بازيكنان تيم كشورش به شمار مي رود كه به زبان انگليسي تسلط دارد و همواره پاسخگوي سئوالات خبرنگاران در پيكارهاي آفريقاي جنوبي بود.

تيم كره‌شمالي از گروه هفتم با قبول سه باخت برابر برزيل‌، پرتغال و ساحل‌عاج حذف شد
.
قدیمی 06-26-2010
ابریشم آواتار ها
کاربر فعال

/همگام با جام‌جهاني2010-آفريقاي‌جنوبي/
بازيكنان كره‌شمالي به كار در معدن تبعيد مي‌شوند

خبرگزاري فارس: برخي مطبوعات چين از كار بازيكنان تيم ملي فوتبال كره‌شمالي در معادن ذغال سنگ خبر دادند.

به گزارش خبرگزاري فارس در روزهاي گذشته چندين نشريه چاپ چين از جمله فازي‌ري، با چاپ تصاويري مونتاژ شده، از تبعيد بازيكنان كره بخاطر كسب نتايج ضعيف در پيكارهاي آفريقاي‌جنوبي خبر دادند.
اين نشريات بدنبال باخت 7 بر صفر از پرتغال و بعد 3 بر صفر از ساحل عاج با اين تصاوير در گزارش‌هاي خود احتمال دادند بازيكنان كره‌اي بخاطر اين نتايج ضعيف، توسط دستگاه دولتي كشور خود به هنگام بازگشت به وطن با تنبيه‌‌هاي سختي روبرو خواهند شد.
اين تيم پس از بازي روز نخست برابر برزيل كه دو بر يك باخت در دو بازي با پرتغال و ساحل‌عاج كيفيت نازلي ارائه كرد.
قدیمی 06-26-2010
behnam3638 آواتار ها
behnam3638 behnam3638 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 228

83 سپاس در 24 نوشته ایشان در یکماه اخیر

نقل قول:
نوشته اصلی توسط nae نمایش پست ها
با تمام حرف و حدیث هایی که بود به نظر من هم خیلی خیلی مسابقات مفید بوده و هست برای آفریقای جنوبی
بعد از مسابقات هم باز هم سودهایی که از این جام بردند معلوم میشه

سلام
در مورد نتایج جام جهانی برای آفریقای جنوبی الان 2 بحث موجود هست...یکی کسانی که نظر شما رو دارن و میگن هم از لحاظ اقتصادی و هم از بسیاری موارد برای افریقا سود داره و یه عده دیگر نظره دیگه ای ندارن و میگن برای بازیهای جام جهانی ورزشگاه های مجهز و بزرگ و انواع و اقسام ساختمانها سااخته شد و پول های زیادی هم خرج شد برای ساخت این مکان ها ولی بعد از اتمام این بازیها این ورزشگاه ها و مکان ها بلا استفاده خواهند بود.....

من به شخصه بیشتر با نظر دوم موافق هستم و احساس می کنم اگر مسئولان کشور افریقای جنوبی فکری نکنند مطمئننا دوباره مشکلات گذشته به سراغشون میاد و شاید هم بدتر....چون ورزشگاه ها و ساختمانها همیشه به صرف هزینه دارند تا سرپا باشند

گاهی نباید ناز کشید، انتظار کشید، آه کشید، درد کشید، فریاد کشید…

تنها باید دست کشید و رفت…
قدیمی 06-26-2010
مرد تنهای شب آواتار ها
مرد تنهای شب مرد تنهای شب آنلاین نیست.
کاربر عادی

سپاسها: : 49

39 سپاس در 12 نوشته ایشان در یکماه اخیر

الان اروگوئه 1-0 از کره جلو افتاد واگر اتفاق خاصی نیافته با این بازی که داره انجام میده تقریبا صعودش حتمیه...
بازی غنا وامریکا هم چون دو تا تیم قدرتی هستن وجزءبهترین تیمهای قدرتی دنیا هستن..به شخصه امیدوارم که امریکا صعود کنه...
2-1 به نفع امریکا
قدیمی 06-26-2010
دانه کولانه آواتار ها
دانه کولانه دانه کولانه آنلاین نیست.
    مدیر کل سایت

کوروش نعلینی

سپاسها: : 1,382

7,486 سپاس در 1,899 نوشته ایشان در یکماه اخیر
دانه کولانه به Yahoo ارسال پیام

سی و چهار رای
ایتالیا همچنان در صدر .

قدیمی 06-26-2010
kiana آواتار ها
kiana kiana آنلاین نیست.
کاربر بسیار فعال

سپاسها: : 843

1,438 سپاس در 268 نوشته ایشان در یکماه اخیر

نقل قول:
نوشته اصلی توسط دانه کولانه نمایش پست ها
سی و چهار رای
ایتالیا همچنان در صدر .

بدون شرحححححححححححححح!!!!!!!!!!!!!
از خودم میپرسم : ارزش قلب من از شیشه ی یک پنجره هم کمتر بود ؟

پاسخ

برچسب ها
komodo, واکا واکا, وحدت افریقا, world cup 2010, دانلود

کاربران در حال دیدن موضوع: 4 نفر (0 عضو و 4 مهمان)