بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال > جام جهانی فوتبال world cup

جام جهانی فوتبال world cup مسائل مربوط به جام جهانی فوتبال

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: قهرمان جام جهانی 2010 کدام کشور است ؟
آلمان 5 8.33%
آرژانتین 21 35.00%
ایتالیا 9 15.00%
برزیل 8 13.33%
فرانسه 1 1.67%
انگلیس 2 3.33%
اسپانیا 8 13.33%
هلند 5 8.33%
اروگوئه 0 0%
مکزیک 1 1.67%
رأی دهندگان: 60. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 06-28-2010
behnam3638 آواتار ها
behnam3638 behnam3638 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 228

83 سپاس در 24 نوشته ایشان در یکماه اخیر

در بازی آرژانتین و مکزیک هم ناداوری شد....
به نظر من حق آرژانتین بود که بیاد بالا ولی احساس می کنم کمک داور دید و گل توز را آفساید نگرفت....

در مورد داور بازی انگلستان هم باید بگم که نظر من اینه که به داور گفته شده بود که باید آلمان برنده از بازی بیرون بیاد....

گاهی نباید ناز کشید، انتظار کشید، آه کشید، درد کشید، فریاد کشید…

تنها باید دست کشید و رفت…
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 06-28-2010
shokofe آواتار ها
shokofe shokofe آنلاین نیست.
ناظر ومدیر تالار پزشکی بهداشتی و درمان

سپاسها: : 3,681

5,835 سپاس در 1,524 نوشته ایشان در یکماه اخیر

مي گم اگه اون گل آرژانتين كه افسايد بود و حساب نمي كرد نتيجه هميني كه من گفته بودم مي شد ولي عيب نداره فداي سر آرژانتين فلا" هم خودم صدر جدولم هم تيمم

در ضمن راي آرژانتينو يه نگا بندازين رفته صدر جدول

ویرایش توسط shokofe : 06-28-2010 در ساعت 08:04 AM
قدیمی 06-28-2010
ابریشم آواتار ها
ابریشم ابریشم آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 9

155 سپاس در 150 نوشته ایشان در یکماه اخیر

انتقاد تند ملي پوشان سابق انگليس از کاپلو و بلاتر

شکست تحقير آميز 4-1 انگليس در مقابل آلمان موجب شد تا ستاره هاي سابق تيم ملي انگليس ضمن زير سوال بردن تصميم فيفا در مورد عدم به کارگيري تکنولوژي براي کمک به داوران، نمايش تيم کاپلو را نيز مورد انتقاد قرار دادند.

لی دیسکون، مدافع سابق تیم آرسنال، گفت:" صراحتا بگویم این بدترین نمایش دفاعی بود که در عمرم دیدم و این موضوعی است که نمی توانید آن را به هیچ وجه پنهان کنید. آلمان ها به خاطر بازی بهترشان شایسته پیروزی بودند. آنها خیلی بهتر بودند. این نتیجه وحشتناک است. من هیچ وقت مدافعانی مثل این ندیده بودم که در زمین برای خودشان بچرخند."
در سوی دیگر، آلن شیرر، کاپیتان سابق سه شیرها، از اینکه هنوز فیفا حاضر به استفاده از تکنولوژی برای تشخیص عبور توپ ها از خط دروازه نشده، بسیار خشمگین است.
" استفاده از تکنولوژی می تواند یک تصمیم مناسب باشد، چیزی که همه طرفداران و فوتبالیست ها از آن استقبال می کنند. همه خواهان استفاده از تکنولوژی روی خط دروازه ها هستند بجز یک نفر، سپ بلاتر! یعنی همه اشتباه می کنند و آنها درست می گویند؟"

قدیمی 06-28-2010
ابریشم آواتار ها
کاربر فعال

اظهار نظر بازيكنان آلمان پس از برد انگليس

مولر در پايان مسابقه گفت: اکنون هدف بزرگمان را دنبال مي‌کنيم. من در هر حال در ويترين افتخاراتم يک جاي خالي خواهم داشت. روي گل سوم خوش‌شانس بودم. خوشبختانه زاويه‌ي درستي را انتخاب کردم. هميشه به خودم مي‌گويم هيجان‌زده نشو.
ميروسلاو کلوزه ديگر بازيکن گلزن بازي عصر يکشنبه در شهر بلوم فونتين هم گفت: از دقيقه نخست بازي در جريان مسابقه بوديم. سرسخت بوديم و شايسته اين پيروزي.
لوکاس پودولسکي ديگر گلزن بازي هم گفت: مهم‌ترين بازي‌ها همواره خاص هستند. اکنون بازي‌هاي دور حذفي است. از همين رو آلمان هميشه حاضر و آماده است. ما از دفاع تا حمله عملکرد خوبي را نشان داديم و در اين سطح هم با شايستگي به پيروزي رسيديم. مي‌دانيم که مي‌توانيم و مي‌خواهيم سه بازي ديگر را هم در جام انجام بدهيم.
باستين شواين اشتايگر بازيکن خط مياني آلمان هم گفت: ما امروز تاکتيک خوبي داشتيم. هر کس سهمي داشت. ما در دفاع هم بخوبي ايستادگي کرديم. در خط مياني توپ‌هاي زيادي را از آن خود کرديم و سپس فرصت‌هاي خوبي را هم به دست آورديم. بديهي است که اين بازي براي مسابقه‌ي بعدي به ما اعتماد به نفس مي‌دهد. شايد اين بازي برابر آرژانتين باشد. مکزيک هم تيم بدي نيست.
قدیمی 06-28-2010
ابریشم آواتار ها
کاربر فعال

لمپارد: بسيار نااميد شديم

او مي گويد دوست دارد با کاپلو کار کند.

فرانک لمپارد در بازی آلمان و انگلیس گلی زد که داور آن را نپذیرفت. او پس از این دیدار به سوالات خبرنگاران پاسخ داد:
آیا دوست داری فابیو کاپلو مربی انگلیس بماند؟
بله البته، از کار کردن با او لذت می‌برم. او مربی برجسته‌ای است. ما به عنوان تیم انگلیس ناراحت شدیم که در این مرحله حذف شدیم. البته من نباید درباره آینده کاپلو صحبت کنم.
دیدارهای بزرگی را پیش از این باخته بودید، این باخت را با آنها چطور مقایسه می‌کنید؟
این باخت هم در میان آنهاست. ما در جام جهانی بودیم و حس می‌کردیم می‌توانیم پس از بازی مقابل اسلوونی بهتر شویم و مقابل رقیبمان نتیجه بگیریم. اما امروز بسیار ناامید شدیم.
قدیمی 06-28-2010
ابریشم آواتار ها
کاربر فعال

/همگام با جام جهاني 2010 - آفريقاي جنوبي/
پيروزي آرژانتين مقابل مكزيك در نيمه نخست

نيمه نخست ديدار تيم هاي آرژانتين و مكزيك در مرحله يك هشتم نهايي جام جهاني 2010 با 2 گل به سود نماينده آمريكاي جنوبي خاتمه يافت.

به گزارش خبرگزاري فارس، اين ديدار از ساعت 23 امشب(يكشنبه) در ورزشگاه ساكرسيتي شهر ژوهانسبورگ آغاز شد.
شاگردان مارادونا در نيمه اول با گل هاي ته وز در دقيقه 26 و هيگواين 33 به برتري رسيدند.
گل ته وز در موقعيت آفسايد به ثمر رسيد اما پذيرفته شد.
روبرتو روزتي از ايتاليا قضاوت اين ديدار را برعهده دارد، وي در نيمه نخست به ماركز از مكزيك اخطار داد.
برنده اين ديدار در مرحله يك چهارم نهايي به مصاف آلمان مي رود.
آلماني ها امروز با نتيجه 4 بر يك انگليس را شكست دادند.
قدیمی 06-28-2010
ابریشم آواتار ها
کاربر فعال

آرژانتين با غلبه بر مكزيك حريف آلمان شد

تيم فوتبال آرژانتين با پيروزي 3 بر يك مقابل مكزيك در مرحله يك هشتم نهايي جام جهاني 2010 حريف آلمان در مرحله يك چهارم شد.

به گزارش خبرگزاري فارس، در اين ديدار كه از ساعت 23 يكشنبه شب در ورزشگاه ساكرسيتي شهر ژوهانسبورگ برگزار شد، شاگردان مارادونا در نيمه اول با گل هاي ته‌وز در دقيقه 26 و هيگواين 33 به برتري رسيدند.
گل ته وز روي پاس مسي و در موقعيت آفسايد به ثمر رسيد اما پذيرفته شد.
در نيمه دوم نيز آرژانتين بازي بهتري نسبت به حريف خود ارائه كرد و در دقيقه 52 كارلوس ته‌وز با ضربه اي ديدني از پشت محوطه هجده قدم دروازه مكزيك را گشود تا دومين گل خود و سومين گل آرژانتين در اين ديدار را به ثمر برساند.
هرناندز در دقيقه 71 يكي از سه گل خورده مكزيك را جبران كرد اما شاگردان آخيره فرصت زيادي براي به تساوي كشاندن بازي نداشتند و در نهايت سه بر يك مغلوب شده و با جام خداحافظي كردند.
روبرتو روزتي از ايتاليا قضاوت اين ديدار را برعهده داشت و به ماركز از مكزيك اخطار داد.
آرژانتين با شكست مكزيك راهي مرحله يك چهارم نهايي شد و در اين مرحله بايد به مصاف آلمان برود.
آلماني ها عصر روز يكشنبه با نتيجه 4 بر يك انگليس را شكست دادند.
قدیمی 06-28-2010
ابریشم آواتار ها
کاربر فعال

مولر: از موقعيت‌هاي خود به خوبي استفاده كرديم

بازيكن تاثيرگذار تيم ملي فوتبال آلمان گفت: برابر انگليس از موقعيت‌هاي خود به خوبي استفاده كرديم.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از ديلي ميرر، مولر بهترين بازيكن ميدان انگليس و آلمان خطاب به خبرنگاران گفت: در بازي برابر انگليس از موقعيت‌هاي خود به خوبي استفاده كرديم و به هدف خود رسيديم.
وي افزود: حريف عملا كنترل بازي را از دست داده بود و ما هركاري كه خواستيم انجام داديم و حتي در برخي موارد رو به يك بازي تمريني آورده بوديم.
آلمان با نتيجه 4 بر يك برابر انگليس به پيروزي رسيد و به جمع 8 تيم برتر راه يافت.
شاگردان يواخيم لو در يك چهارم نهايي بايد با آرژانتين ديدار كنند.
قدیمی 06-28-2010
ابریشم آواتار ها
کاربر فعال

كاپلو: من آخرين مقصر اين ناكامي هستم

خبرگزاري فارس: سرمربي تيم ملي فوتبال انگليس در نشست خبري اختصاصي با رسانه‌هاي بريتانيا گفت: اگر به دنبال مقصر هستيد من نفر آخر هستم.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از گاردين، فابيو كاپلو در جمع خبرنگاران انگليسي تصريح كرد: در 4 بازي برگزار شده پر از اشتباه بوديم و نكات تاكتيكي توسط بازيكنان به هيچ وجه در زمين اجرا نشد. يك مربي چه مي‌تواند بكند وقتي بازيكنان او را نخواهند و هيچ ارتباطي با وي برقرار نكنند.

وي افزود: من در انتهاي صف متهمان اين پرونده ناكامي هستم و مردم يا روزنامه‌ها بيهوده با اهانت به من افتضاح پيش آمده در فوتبال انگليس را توجيه نكنند.

كاپلو همچنين در سخنان خود پس از بازي تيمش برابر آلمان بر گلي كه لمپارد زد و از ديد داور پنهان ماند تاكيد زيادي داشت.

وي در اين خصوص گفت: اگر آن گل پذيرفته مي‌شد اين احتمال وجود داشت كه نتيجه بازي به طور كلي عوض شود. چرا بايد در اين گونه مواقع بگوييم كه اين طبيعت فوتبال است؟ چرا طبيعت فوتبال هرگز عليه داوران نيست و هميشه اين تيم‌ها هستند كه قرباني ضعف داوري مي‌شوند، آيا داوران هيچ تاثيري از طبيعت فوتبال ندارند؟
قدیمی 06-28-2010
ابریشم آواتار ها
کاربر فعال

/همگام با جام‌جهاني2010-آفريقاي‌جنوبي/
مصاف ژاپن و پاراگوئه و تقابل ستارگان اسپانيا با پرتغال

خبرگزاري فارس: تيم‌هاي ملي فوتبال ژاپن، پاراگوئه، اسپانيا و پرتغال فردا شب به ميدان مي‌روند تا چهره تمام‌ تيم‌هاي راه‌يافته به مرحله يك چهارم‌نهايي مشخص شود.

به گزارش خبرگزاري فارس فردا شب با انجام دو ديدار مرحله يك هشتم به پايان خواهد رسيد.

ساعت 18:30 به وقت تهران در ورزشگاه لوفتوس شهر پرتوريا، پاراگوئه و ژاپن به مصاف هم خواهند رفت تا از بين‌ نمايندگان آمريكا و آسيا، يكي جواز صعود به جمع 8 تيم پاياني بگيرد.

در جدالي كه ساعت 23 به وقت تهران در ورزشگاه گرين‌پوينت شهر كيپ‌تاون انجام خواهد شد، اسپانيا، قهرمان اروپا برابر پرتغال خواهد ايستاد تا يك تيم با جام وداع كرده و ديگري راه صعود را ادامه دهد.

اين تقابل با توجه به سبك بازي شبيه به يكديگر دو تيم و نيز رويارويي ستارگاني همچون كريس‌‌ رونالدو، كارواليو، دكو و .. از پرتغال و كاسياس، اينيستا، تورس، سرخيو ر‌اموس‌و ... از اسپانيا سبب خواهد شد علاقمندان ديداري مهيج و تماشايي را مشاهده كنند.

امروز (دوشنبه) نيز از ساعت 18:30 هلند و اسلوواكي به مصاف هم مي‌روند و از ساعت 23 برزيل با شيلي روبرو مي‌شود.

پاسخ

برچسب ها
komodo, واکا واکا, وحدت افریقا, world cup 2010, دانلود

کاربران در حال دیدن موضوع: 2 نفر (0 عضو و 2 مهمان)