بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال > ليگ برتر باشگاه های ایران

ليگ برتر باشگاه های ایران در این تالار به بحث و بررسی لیگ برتر فوتبال کشور پرداخته میشود

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 08-01-2010
مهدی آواتار ها
مهدی مهدی آنلاین نیست.
مسئول و ناظر ارشد - مدیر تالار موبایل و دوربین دیجیتال

سپاسها: : 4,552

4,939 سپاس در 1,683 نوشته ایشان در یکماه اخیر
Cool پيروزي تراکتورسازي در غياب هواداران

تيم فوتبال تراکتورسازي تبريز در روزي که هواداران هميشگي خود را به دليل محروميت در اختيار نداشت با نتيجه 3 بر يک راه آهن شهر ري را مغلوب کرد.

به گزارش روز يکشنبه ايرنا، ديدار تيم هاي تراکتورسازي تبريز و راه آهن شهر ري از هفته دوم رقابت هاي ليگ برتر فوتبال باشگاه هاي کشور در ورزشگاه يادگار امام(ره) شهر تبريز برگزار شد. قضاوت اين بازي را عليرضا فغاني برعهده داشت.
تراکتورسازي تبريز که به دليل تخلفات تماشاگرانش در ديدار برابر پرسپوليس از سوي کميته انضباطي با جريمه برگزاري دو ديدار خانگي بدون هوادار روبرو شده است در اين بازي هواداران پرتعداد خود را در ورزشگاه نداشت.
در دقيقه پنجم اين ديدار مسعود ابراهيم زاده گل نخست را براي تراکتورسازي به ارمغان آورد.
راه آهني ها در ادامه يک بازي هجومي را در دستور کار قرار دادند و در دقيقه 37 به گل تساوي رسيدند اما پنج دقيقه بعد تراکتورسازي گل دوم خود را توسط محمد نصرتي به ثمر رساند تا نيمه نخست را با نتيجه 2 بر يک به سود خود پايان بدهد.
در نيمه دوم هم تراکتورسازي ميزبان بدون تماشاگر اين ديدار، برتري خود را ادامه داد و گل سوم را توسط مسعود ابراهيم زاده در دقيقه 60 به ثمر رساند.
شاگردان فراز کمالوند در تيم تراکتورسازي با اين پيروزي 3 امتيازي شدند و راه آهن تک امتيازي باقي ماند.

دل به زخمی شعله ور شد، جان به عشقی مبتلا
بر نتابد سینه ما داغ چندین ماجرا
تازه شد به هوای تو دل تنگ ما ای وای !

جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 08-01-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر

نفت تهران 3ـ شهرداري تبريز1: تهران برزيلته!

گل‌ها: صغيري(12)، محمدزاده(22)، طهماسبي(72) براي نفت تهران، گرداني(50) براي شهرداري تبريز
ورزشگاه راه آهن اكباتان، تماشاگر 500نفر
داور: جمشيد دانش‌مهر
اخطار: ابرقويي

نفت تهران: حسين آشنا، حميدرضا فتحي، محمدحسين مهرآزما، مهدي رفيعي، عليرضا عزتي، مرتضي ايزدي(57 حسين اماميان)، مارسيو خوزه، سيامك كوروشي، مهدي محمدزاده(78 داريوش ميكائيلي)، بهمن طهماسبي، اكبر صغيري(63 سجاد فيض‌اللهي)
سرمربي: حسين فركي

شهرداري تبريز: مسعود همامي، ابراهيم ابرقويي، روح‌الله بهرامي، حبيب گرداني، وريا غفوري(36 محمد ايرانپوريان)، رسول عليزاده(75 محمدرضا طهماسبي)، محمد سهيمي(67 شهرام گودرزي)، رسول پيرزاده، سعيد دقيقي، علي كريمي، كارلوس سوآرس
سرمربي: اكبر ميثاقيان

شرح گل:
1ـ0(نفت تهران): در دقيقه 12 ارسال تند و تيز مرتضي ايزدي از جناح راست و به اكبر صغيري در داخل محوطه رسيد عبور او از مسعود همامي و با ضربه بغل پاي گل اول را براي تيمش به ثمر رساند.
2ـ0(نفت تهران): در دقيقه 22 ارسال توپ بلند توسط مهدي رفيعي به بهمن طهماسبي خطاي ابراهيم ابرقويي، داور اعلام پنالتي كرد كه ضربه پنالتي را مهدي محمدزاده تبديل به گل دوم كرد.
2ـ1(شهرداري تبريز): دقيقه 50 شوت محكم از فاصله 25 متري حبيب گرداني به زيبايي تبديل به گل شد.
3ـ1(نفت تهران): دقيقه 72 پاس بلند مهدي رفيعي در محوطه جريمه به بهمن طهماسبي كه ضربه فني او از داخل شش قدم كه با دفع ناقص هماهمي تبديل به گل سوم بازي شد.

اتفاق ويژه: به دستور شهبازي نماينده فدارسيون 5 دقيقه مانده به شروع بازي به خاطر كمبود وقت اسامي بازيكنان را اعلام نكرد و جالب اينكه به خبرنگاران ليست بازيكنان داده نشد و حضور نداشتن ميثم بائو غيرقابل منتظره بود و خبري از مصدوميت او شنيده نشد و نبود او به علت اينكه او در تمرين آخر جر و بحثي با اكبر ميثاقيان داشته توسط سرمربي شهرداري مورد تنبيه انضباطي قرار گرفته بود.

بهترين بازيكن: بهمن طهماسبي به خاطر زدن يك گل و يك پاس گل بهترين بازيكن زمين بود.
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
قدیمی 08-01-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاهان 0ـ ملوان0: دومين توقف امير

تك موقعيت سپاهان در دقيقه نود براي توره ايجاد شد كه او هم با بي‌دقتي توپ را به بدن رحيم‌زاده دروازه‌بان ملوان كوبيد

ورزشگاه فولادشهر، تماشاگر 4هزارنفر
داور: محسن قهرماني
اخطار: محمد رستمي(ملوان)

سپاهان: سيدمهدي رحمتي، سيدهادي عقيلي، جلال حسيني، محسن بنگر(46 هاشم بيك‌زاده)، خسرو حيدري، محمدرضا ناصحي، اميد ابراهيمي، احمد جمشيديان(62 يانوش)، مهدي كريميان(46 جواد كاظميان)، ابراهيم توره، رضا عنايتي
سرمربي: امير قلعه‌نويي

ملوان: مهدي رحيم‌زاده، بابك پورغلامي، علي جراحكار، هادي تأميني، پژمان نوري، مهرداد اولادي، آلن باسيچ، محمد نزهتي(62 حسين ابراهيمي)، مهران جعفري(78 آريانو آلويز)، محمد رستمي، محسن مسلمان(68 محمد همرنگ)
سرمربي: فرهاد پورغلامي

شرح بازي:
سپاهان در يكي از بدترين روزهاي چند فصل اخيرش و در روزي كه تنها يكي،‌دو موقعيت و آن هم بر روي حوادث ايجاد كرد نتوانست تيم نه چندان قدرتمند ملوان را در اصفهان مغلوب كند. شاگردان امير قلعه‌نويي كه در سردرگمي محض به سر مي‌بردند حتي در رساندن توپ به محوطه جريمه ملوان هم عقيم بودند. تك موقعيت سپاهان در دقيقه نود براي توره ايجاد شد كه او هم با بي‌دقتي توپ را به بدن رحيم‌زاده دروازه‌بان ملوان كوبيد. سپاهان در دقايقي از بازي

اتفاق ويژه: تركيب ثابت سپاهان هيچ مهره اصفهاني را در خود نمي‌ديد البته ممكن است با هم بوسينا رئيس هيئت مديره باشگاه سپاهان بگويد جمشيديان و عقيلي به خاطر داشتن همسران اصفهاني، اصفهاني هستند اما سكوها چنين اعتقادي به تيمي كه لهجه اصفهاني ندارند، ندارند.

بهترين بازيكن: پژمان نوري كه قرار بود 8 هفته از رقابت‌هاي ليگ برتر محروم باشد در هفته دوم بهترين بازيكن تيمش مقابل سپاهان بود. او كار خاصي براي ملوان انجام نداد اما براي رسيدن ملوان به هدفش كه مساوي و گرفتن يك امتياز بود، يك ليدر تمام عيار بود.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 08-01-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

پيكان0 ـ 1شاهين‌ بوشهر:اولين برد استيلي با شاهين

گل‌ها: زارع(2+90) براي شاهين بوشهر
ورزشگاه شهر رجايي، تماشاگر 300 نفر
داور: شاهين حاج‌بابايي

پيكان: ابراهيم ميرزاپور، مهدي تاجيك، محسن ارزاني،‌ علي قرباني،‌ روح‌الله‌ سلطاني، علي سلماني(45جوينور)، محمود پوراسدالله، مجيد خدابنده‌لو، صابر ميرقرباني، ناصر آذركيوان، عليرضا عباس‌فر
سرمربي: محمد احمدزاده

شاهين: مجتبي روشن‌گر، محسن حميدي(40 علي سلماني)، محسن ايران‌نژاد، لك چيرا، احمد آل نعمه، صادق كرمي(45 مهدي نوري)،‌ ستار زارع، ايوان پتروويچ، مسعود نظرزاده، محمدرضا سليماني،‌ اوچه‌اي رومه
سرمربي: حميد استيلي

شرح گل:
1ـ0(شاهين بوشهر): در دقيقه 92 از سمت چپ زمين با ضربه ايستگاهي ستار زارع گل برتري شاهين به ثمر رسيد.

بهترين بازيكن: ايوان پترويچ بازيكن صرب شاهين بوشهر در اين بازي با پاس‌هاي دقيق خود بارها مهاجمان تيمش را در موقعيت گلزني قرار مي‌داد.

اتفاق ويژه: مهمترين اتفاق بازي تصميمات جنجالي شاهين حاج بابايي بود. او در چند صحنه مي توانست براي هر دوتيم اعلام ضربه پنالتي كند اما چنين تصميمي نگرفت تا هر دو تيم از قضاوت او ناراضي باشند.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 08-01-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

نفت آبادان2 ـ سايپا1؛نفت ، نفت شگفت انگیز

این دیدار که با حاشیه های فراوان آغاز شد در دقیقه ۱۲با گل زیبای روح الله عرب همراه شد تا نفتی ها در این دیدار با کسب ششمین امتیاز بالاتر از تیم هایی مانند استقلال ،پیروزی و سپاهان و بعد از تیم های استیل آذین و ذوب آهن در مکان سوم جدول رده بندی لیگ برتر باشگاه های کشور قرار گیرد

گل‌: روح الله عرب(12) براي نفت آبادان
ورزشگاه تختي آبادان، بدون حضور تماشاگر
داور: احمد صالحي
اخطار: مبيني، مرداسي، ترائوره، ميرطرقي (نفت)، ابراهيمي، صادقي(سايپا)

نفت آبادان: حسن حوري، سيدرسول ميرطرقي، هدايت شهرياري، عباس مرداسي،‌ سجاد مشكل‌پور، علي مبيني، اميد شريفي‌نسب، محمدرضا ذوالفنون، طالب ريكاني(70 عيسي ترائوره)، رسول نويدكيا(65 ضياالدين نيك‌نفس)، روح‌الله عرب(83 فرهاد آل خميس)
سرمربي: آلفردو كاسيميرو

سايپا: ابراهيم صادقي(88 سعيد قزلگچي)، علي حقدوست، جابر انصاري، علي زينالي،‌ مصطفي صبري، كريم انصاري‌فرد، سيدسجاد شهباززاده(32 عباس محمدرضايي)، مهدي خيري(76 جواد آشتياني)، مرتضي ابراهيمي،‌ سعيد يوسف‌زاده
سرمربي: محمد مايلي‌كهن

شرح گل:
1ـ0(نفت آبادان): پاس عباس مرداسي در محوطه جريمه به روح‌الله عرب و چرخش و شوت در عمق اين بازيكن از محوطه جريمه در درون دروازه سايپا تبديل به گل اول بازي شد.

اتفاق ويژه: با وجود خالي بودن ورزشگاه از تماشاگر ديوارهاي مشرف به ورزشگاه پر بود از هواداران اين تيم آباداني.هواداران مشتاق صنعت نفت آبادان از دقایقی قبل از شروع این دیدار در اطراف ورزشگاه شروع به تشویق های مکرر کرده که با برخورد نیروی های انتظامی متفرق شدند.

بهترين بازيكن: اميد شريفي‌نسب بازیکن سابق سایپا انتقام جانانه ای از نارنجی ها گرفت.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 08-01-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

صباي قم 2ـ پرسپوليس1؛ تقلب پرسپوليس از روي استقلال

پنالتي دقيقه 95 فرصت بادآورده‌اي براي پرسپوليس بود تا بازي را به تساوي بكشانند اما ضربه تياگو توسط واعظي مهار شد تا افسوس و عصبانيت براي دايي و طرفدارانش باقي بماند

گل‌ها: سهراب بختيارزاده(12) محسن بياتي‌نيا (31) براي صبا قم، نوري(33) براي پرسپوليس
ورزشگاه يادگار امام قم، تماشاگر 8هزارنفر
داور: محسن تركي
اخطار: حاجي‌زاده، نعمتي(صباي قم)

صباي قم: مهدي واعظي، سهراب بختياري‌زاده، مرتضي كاشي، محسن بيات، وحيد نعمتي، داود حقي، ابوالفضل حاجي‌زاده، سعيد خاني،‌ دسيلوا، عليرضا نيكبخت‌واحدي، محسن بياتي‌نيا
سرمربي: محمود ياوري

پرسپوليس: عليرض حقيقي، سيدجلال اكبري، شيث رضايي، عليرضا نورمحمدي، عليرضا محمد، تياگو، مازيار زارع، محمد نوري، حميدرضا علي‌عسگر، هادي نوروزي، غلامرضا رضايي
سرمربي: علي دايي

شرح بازي:
اولين شكست پرسپوليس در فصل تازه خيلي زود از راه رسيد، صبا كه با حداقل حمايت از طرفدران قمي به ميدان آمده بود با گل زيباي سهراب بختياري‌زاده از پرسپوليس پيش افتاد و با وجود دريافت گل تساوي از طرف محمد نوري باز هم با گل محسن بياتي‌نيا از پرسپوليس پيش افتاد و توانست با كنترل بازي برتري خود را حفظ كرد.
اين در حالي بود كه پرسپوليس فشار چنداني براي فتح دروازه حريفي كه چندان هم از شرايط ميزباني‌اش سود نمي‌برد، به صبا نياورد. با اين حال در دقيقه 95 صاحب يك پنالتي باد آورده شدند كه اين ضربه را تياگو محكم به دستان واعظي كوبيد. بعد از اين ضربه مهدي واعظي بود كه به سمت هواداران كم تعداد صبا مي‌دويد و مثل يك گلزن شادي مي‌كرد. اين آخرين تصوير قابل ذكر بازي پرسپوليس و صباست، مسابقه‌اي كه به علي دايي يادآوري كرد ليگي دشوار پيش روي اوست، دشوارتر از جام حذفي پارسال كه با قهرماني او به پايان رسيد.
پرسپوليس دايي در مسابقه امروز مثل استقلال ديروز تيمي معمولي و نه چندان جذاب بود. تيمي كه هرگز شبيه آنچه كه علي دايي دوست دارد نيست، تيمي كه اگر همين‌طور ادامه بدهد حريفان را اميدوار خواهد كرد ... البته فعلا فقط دو هفته از مسابقات گذشته است، بهتر است كه عجله نكنيم و منتظر باشيم

شرح گل:
1ـ0(صبا): در دقيقه 14 كرنر داود حقي با ضربه تماشایی سهراب بختياري‌زاده منجر به گل اول صبا شد.
1ـ1(پرسپوليس): در دقيقه 29 سانتر غلامرضا رضايي با ضربه بغل پاي محمد نوري به گل تساوي پرسپوليس منجر شد.
2ـ1(صبا): در دقيقه 33 اشتباه عليرضا محمد فرصت طلايي را نصيب محسن بياتي‌نيا كرد تا اين بازيكن با يك ضربه دقيق گل برتري صبا را به ثمر برساند.

اتفاق ويژه:
تا آنجا كه به خاطر مي‌آورديم زمين صبا حداقل در بازي پرسپوليس يا استقلال از تماشاچي لبريز مي‌شد اما در غياب هواداران تراكتورسازي و نفت قمي‌ها هم به ورزشگاه نيامدند تا كم تماشاچي‌ترين هفته ليگ ايران شكل بگيرد.

بهترين بازيكن: مهدي واعظي دروازه‌بان تيم صبا به علت مهار توپ‌هايي كه به سمت دروازه تيم صبا مي‌آمد و در وقت‌هاي اضافه نيز يك پنالتي كه تيم پرسپوليس گرفته بود را نيز با ضربه مشت دفع كرد.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 08-06-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

شهرداري1 ـ تراكتورسازي1؛
كاش تماشاچي داشت

سايت گل-بازي پربرخورد دو تيم همشهري در غياب هواداران خشن تر از حد معمول بود و يك اخراجي هم داشت. اين دومين بازي بدون تماشاچي ورزشگاه يادگار امام بود كه حالا در حسرت تماشاگران پر شر وشورش مي سوزد

گل ها: دقیقی(29) برای شهرداری تبریز، جاسم محمد((58) از روی نقطه پنالتی) برای تراکتورسازی تبریز
ورزشگاه يادگار امام، بدون تماشاگر
داور: محمود رفيعي
اخطار: مهدی کیانی(تراکتور)، محسن نیسانی، بهنام داداش وند، کارلوس ادواردسوآرز(شهرداری تبریز)
اخراج: کیانی(43)

تراكتور: مهدي ثابتي، محمد نصرتي، مصطفي اكرامي، داود دانشدوست(70 مجتبی ترشیز)، مرتضي اسدي، عليرضا جليلي، مهدي كياني، كرار جاسم محمد(84 لئوناردو پیمنتا)، مسعود ابراهيم‌زاده، محمد ابراهيمي، علي عليزاده(46 الو ترائوره)
سرمربي: فراز كمالوند

شهرداري: علي رضايي، ابراهيم ابرقويي، محسن نيساني، حبيب گرداني، رسول پيرزاده، رسول عليزاده(69 محمد طهماسبی)، كارلوس ادواردو سوآرز، ميثم بائو، وريا غفوري(61 شهرام گودرزی)، بهنام داداش‌وند، سعيد دقيقي(66 علی کریمی)
سرمربي: اكبر ميثاقيان

شرح گل:
1ـ0(شهرداری): دردقیقه 29 سانتر بهنام داداش وند از سمت راست و ضربه سر سعید دقیقی تبدیل به گل اول شهرداری شد.
1ـ1(تراکتورسازی): دردقیقه 58 خطای محسن نیسانی روی محمد ابراهیمی در داخل محوطه جریمه منجر به اعلام پنالتی شد که کرار جاسم محمد تبدیل به گل مساوی کرد.

اتفاق ویژه: بعد از یک دهه دربی لیگ برتر در تبریز انجام گرفت و متأسفانه این دربی برخلاف همه دربی ها بدون تماشاگر صورت گرفت.
شهرداري با اين تساوي اولين امتياز خود را در ليگ برتر به دست آورد. البته اخراج مهدي كياني، هافبك تراكتور سازي، در دقيقه 44 نيز در كسب اين نتيجه بي تاثير نبود.

بهترین بازیکن: حبیب گردانی بازیگردانی خوب و تأثیری که در اکثر حملات شهرداری داشت.
ولی نه...!! باید ترک کنم

ویرایش توسط Omid7 : 08-06-2010 در ساعت 12:42 AM
قدیمی 08-06-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

ذوب آهن 1 - استقلال 1

تقسيم امتيازات در بعدازظهر نه چندان جذاب

سايت گل-شوت محكم محمد حسيني به معناي تقسيم امتيازات در فولاشهر، نتيجه تساوي، نتيجه‌اي است كه هيچ كدام از دو تيم چندان از آن ناراضي نبودند

گل‌ها: فرهاد مجيدي (39) براي استقلال، سيدمحمد حسيني(79) براي ذوب آهن
ورزشگاه فولادشهر، تماشاگر10 هزارنفر
داور: خداداد افشاريان
اخطار:ماهيني،‌ حدادي‌فر، احمدي(ذوب آهن)، ميداودي، منتظري، اميرآبادي، آشوبي(استقلال)

ذوب آهن: شهاب گردان، سيدمحمد حسيني، فرشيد طالبي، حسين ماهيني، قاسم حدادي‌فر، سينا عشوري، علي احمدي، اسماعيل فرهادي(88 اميد ابوالحسني)، مهدي رجب‌زاده(65 مجيد نورمحمدي)، محمدرضا خلعتبري، محمد قاضي(52 ايگور كاسترو)
سرمربي: منصور ابراهيم‌زاده

استقلال: محمد محمدي، حنيف عمران‌زاده، مهدي اميرآبادي، پژمان منتظري، فرزاد آشوبي، كيانوش رحمتي، فيليپ آلويز دسوزا(72 ايمان مبعلي)،‌ميلاد ميداودي، فرهاد مجيدي(67جواد شيرزاد)، آندره لوييز(92 آندرسو ريكاردو)، محسن يوسفي
سرمربي: پرويز مظلومي

شرح بازي:
گرچه به نظر مي‌رسيد تك گل فرهاد مجيدي سه امتياز كامل اين بازي را به حساب استقلال واريز كند اما بازي ايستاي استقلالي‌ها در نيمه دوم نتيجه نداد و يك لحظه غفلت باعث شد كه حسيني مدافع پيش‌تاخته ذوب آهن با ضربه محكم از زوايه مخالف بازي را به تساوي بكشاند. اين دوگل مهمترين لحظات مسابقه نه چندان جذابي بودند كه با نتيجه‌اي قابل انتظار به پايان رسيد در حالي كه استقلال در نيمه دوم با كنترل ذوب آهن به پيروزي بسيار نزديك بود. پرويز مظلومي سرمربي استقلال اما با تعويض فرهاد مجيدي شور تهاجمي تيم خود را گرفت تا ذوب آهن جلوتر بيايد و به گل برسد. جالب اينكه ذوبي‌ها از همان منطقه‌اي به گل رسيدند كه در واقع پست سازماني شيرزاد است گرچه او جلوتر بازي مي‌كرد و قرار بود نقش مهاجم تيم را بازي كند.

شرح گل:
1ـ0(استقلال): حركت خوب دسوزا از جناج چپ پاس تند و تيز عرضي او در شش قدم به فرهاد مجيدي رسيد و ضربه بغل پاي او از زيرپاي گردان تبديل به گل اول بازي شد.
1ـ1(ذوب آهن): پاس با سر اسماعيل فرهادي در پشت محوطه جريمه به حسيني رسيد و او با شوت روي پاي محكم توپ را وارد دروازه تيم استقلال كرد.

بهترين بازيكن: كيانوش رحمتي هافبك دفاعي استقلال پرتلاش و دونده ظاهر شد و نقش مهمي در تخريب بازي تهاجمي حريف داشت. به جز او محمد محمدي نيز روز كم اشتباهي را سپري كرد گرچه در نهايت مقابل محمد حسيني تسليم شد. در ميان بازيكنان ذوب آهن هم خلعتبري پرتلاش و موثر بود.

اتفاق ويژه1: تعويض فرهاد مجيدي و جواد شيرزاد تصميم عجيبي بود و در نهايت هيچ امتيازي براي استقلال به ارمغان نياورد، مجيدي طبق معمول با دلخوري زمين را ترك كرد تا از روي نيمكت شاهد گلزني ذوب آهني‌ها باشد.

اتفاق ويژه2: پرتاب يك ترقه از جايگاه استقلالي‌ها به درون زمين باعث مصدوميت محمد قاضي هافبك ذوب آهن شد، برد اين پرتاب آنقدر زياد بود كه تنها از ركورداراني مثل احسان حدادي، قهرمان پرتاب ديسك آسيا برمي‌آمد! بدون ترديد اين ترقه جريمه‌آور است، اما بعيد است كه كميته انضباطي با توجه به ميزباني ذوب آهن اين تيم را محروم كند چون فعال فن آبي‌ها بودند. البته استقلال هم نمي‌تواند جريمه شود چون ميزبان اين بازي هم نبود!

ولی نه...!! باید ترک کنم

ویرایش توسط Omid7 : 08-06-2010 در ساعت 12:49 AM
قدیمی 08-06-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

راه آهن صفر- نفت آبادان 2

برزيل در صدر جدول ليگ

نفت با سومين برد متوالي شگفتي ساز شده است. آنها با مربي پرتغالي خود كاسيميرو در دو بازي خارج از خانه موفق بوده و در آبادان بازي اي را برده اند كه تماشاچي نداشته...حالا نوبت پرسپوليس است كه مقابل صدرنشين شگفتي ساز ليگ قرار بگيرد

هفته سوم رقابت های لیگ برتر؛

گلزنان : دقیقه 27 روح اله عرب. دقیقه72 امید شریفی نسب
ورزشگاه اختصاصی راه آهن تماشاگر : 2500نفر
داور: محسن قهرمانی کمک ها : طالقانی. الوندی داور چهارم: بابک وسیله بر
کارت زرد:سید رسول میر طرقی
کارت قرمز: سید رسول میرطرقی به علت خطا و دریافت کارت زرد دوم .

راه آهن :فرشید کریمی. محسن میرابی. حمید هدایتی. ابراهیم کریمی. مهدی زارعی. حسین پاشائی. کمال کامیابی. محسن زاهدی(63 میثم آقائی). رودریگو لوپز(58 ریکاردو دسوزا). بهادر عبدی. امین متوسل زاده.

صنعت نفت :حسن هوری. سید رسول میرطرقی . سجاد مشکل پور. عباس مرداسی. شعبان اسدی. علی ممبینی. امید شریفی نسب. رسول نویدکیا(69 نبی ساکی). محمدضیاء الدین نیک نفس(82 عیسی ترائوره). محمدرضا ذوالفنون. روح اله عرب.

شرح بازی:تیم فوتبال صنعت نفت آبادان با پیروزی 2بر 0 مقابل راه آهن به صدر جدول رقابت های لیگ برتر صعود کرد. صنعت نفت در این بازی و در شرایطی که راه آهن چند موقعیت مناسب را از دست داد مثل دو بازی گذشته توسط روح اله عرب به گل رسید در ادامه بازی بازهم راه آهنی ها در بثمر رساندن گل ناکام ماندند تا این که امید شریفی نسب از روی ضربه ایستگاهی گل دوم تیمش راه بثمر رساند. صنعت نفت با کسب3 امتیاز این بازی تنها تیم لیگ برتری است که در 3 بازی گذشته 9 امتیاز ممکن را کسب کرده و در صدر جدول قرار گرفته است.جالب اينكه هواداران تيم نفت آبادان تا قبل از به ثمر رسيدن گل دوم تيمشان توسط شريفي نسب به تمام سوت هاي داور مسابقه كه عليه اين تيم زده مي شد، اعتراض مي كردند. اين اعتراضات در لحظه اخراج رسول ميرطرقي به اوج خود رسيد.

شرح گلها :
دقیقه27 : روح اله عرب روی سانتر ارسالی عباس مرداسی با ضربه سر توپ را به کنج درواره راه آهن فرستاد.
دقیقه 72: امید شریفی نسب از روی ضربه ایستگاهی گل دوم نفت آبادان را بثمر رساند.

اتفاق ويژه:نفت آبادان بدون ترديد پديده اين فصل ليگ فوتبال ايران است. جالب است كه بدانيم مربي پرتغالي اين تيم هنوز بعد از 3 هفته از آغاز ليگ برتر با نفتي‌ها قرارداد ندارد. آنها بعد از چند سال دوري ليگ را به بهترين شكل آغاز كرده‌اند.
اين ديدار بيش از 700 تماشاگر ديدن کردند که 500 تن آنها هوادار تيم صنعت نفت آبادان بودند. هواداران تيم نفت آبادان با حضور در ورزشگاه اکباتان و تشويق بي امان تيم خود با ابزار و وسايل مختلف کار را براي تيم راه آهن شهرري دشوار کردند.
هواداران آباداني که مسير طولاني اين شهر را تا تهران با اتوبوس طي کرده بودند به طوري تيم خود را تشويق مي کردند که صداي معدود هواداران تيم راه آهن شهرري به جايي نمي رسيد.

بهترين بازيكن:روح‌الله عرب در سومين بازي متوالي براي نفت گل زد تا اين تيم زردپوش مثل 2 بازي قبل 3 امتياز كامل را كسب كند.

ولی نه...!! باید ترک کنم

ویرایش توسط Omid7 : 08-06-2010 در ساعت 11:08 PM
قدیمی 08-06-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

پاس 1- پيكان صفر؛

سومين باخت متوالي براي احمدزاده

تيم پاس در دقيقه 9 توسط حميد كاظمي به گل رسيد و با همين تك گل به برتري رسيد تا شاگردان احمدزاده براي سومين بار متوالي شكست بخورند. تيم فوتبال پاس همدان با اين برتري شش امتيازي شد و به طور موقت به رده چهارم جدول رده بندي ليگ برتر صعود کرد.

گل‌ها: حميد كاظمي (9) براي پاس
ورزشگاه شهداي قدس، تماشاگر 1500
داور: سعيد مظفري‌زاده

اخطار:شاه عليدوست، علي‌آبادي، احمدي(پاس)، عسگري، ميرقرباني پوراسدالله(پيكان)

پاس: سامان صفا، پويا سيف‌پناهي، مجيد حيدري، ساشا کلونيجا، نادراحمدي(55 محمدابراهيم خسرويي)، آرتور ياديگاريان ، اكمل هولماتوف ، وحيد علي‌آبادي، روزبه شاه عليدوست، حميد كاظمي، فرهاد خيرخواه
سرمربي: علي اصغر مديرروستا

پيكان: ابراهيم ميرزاپور، مهدي تاجيك، محسن ارزاني، علي قرباني، روح‌الله سلطاني، محمود پوراسدالله(59 علي سلماني)، مجيد خدابنده‌لو، جونيور، جهانگير عسگري، صابر ميرقرباني، عليرضا عباس‌فرد
سرمربي: محمد احمدزاده

شرح گل:
1ـ 0 (پاس): سانتر آرتور ياديگاريان از جناح راست با ضربه روي پاي حميد كاظمي از پشت شش قدم در گوشه دروازه پيكان دور از دستان ابراهيم ميرزاپور درون دروازه جاي گرفت.

اتفاق ويژه;محمد احمدزاده كه سومين باخت متوالي خود را با پيكان تجربه كرد به شدت از صابر ميرقرباني مهاجم تيم خود كه در طول مسابقه موقعيت هاي متعدد گلزني را از دست داد، ناراحت بود و غرولند كنان به سمت رختكن رفت.

ولی نه...!! باید ترک کنم

پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 2 نفر (0 عضو و 2 مهمان)