بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال > اخبار فوتبال داخلی و خارجی

اخبار فوتبال داخلی و خارجی در این تالار به اخبار فوتبال داخل و خارج از کشور پرداخته میشود

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 03-02-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر

گزارشي از تمرين امروز پرسپوليس

مجتبي شيري در جريان تمرين امروز پرسپوليس مصدوم شد.

تمرين امروز سرخپوشان از ساعت 11 صبح در زمين شركت واحد با صحبت‌هاي علي دايي به مدت 10 دقيقه آغاز شد.
در ادامه بازيكنان به گرم كردن بدن‌هاي خود پرداختند و پاس كاري، دريبل يار فرضي، حفظ توپ، پرسينگ، شوت‌زني‌هاي ويژه از ديگر مراحل تمرين امروز پرسپوليسي‌ها بود.

*اشپيتيم آرفي به دليل مصدوميت نظاره‌گر تمرين بود.

*مجتبي شيري در جريان تمرين دچار كشيدگي عضله شد و تمرين را ترك كرد.

*مهدي الهايي به دليل مصدوميت فقط 40 دقيقه تمرين كرد.

*در جريان تمرينات حمله به دفاع؛ علي دايي به زدن ضربات با دقت در محوطه 18 قدم تأكيد فراواني داشت.

*دروازه‌بان‌ها در اواسط تمرين از ساير بازيكنان جدا شده و با يحيوي تمرينات اختصاصي انجام دادند.

*شادابي و نشاط و انگيزه فراوان در چهره بازيكنان موج مي‌زد و بازيكنان مدام براي يكديگر كري‌خواني مي‌كردند. دايي نيز بازيكنان با انگيزه را تشويق مي‌كرد و از بازيكناني كه با انگيزه تمرين مي‌كردند ابراز رضايت كرد.

*20 هوادار شاهد تمرينات سرخپوشان بودند.

*تمرين امروز پرسپوليس ساعت 12:45 به اتمام رسيد.

پرسپوليس جمعه ميزبان فولاد خوزستان است.

هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 04-06-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

بازيكنان و كادر فني پرسپوليس از روز شنبه 21 فروردين‌ماه اردوي 5 روزه‌اي را در كردان كرج برگزار خواهند كرد كه حضور تمامي بازيكنان در اين اردو الزامي است.

در اين اردو بازيكنان 2 نوبت در روز تمرين مي‌كنند و همچنين جلسات آناليز حريفان را برگزار خواهند كرد.

*مهدي شيري 2 روز است كه در تمرينات تيم شركت نمي‌كند و علي دايي از علت غيبت وي ابراز بي‌اطلاعي كرد.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 04-09-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

پیش فرض متن سرود «پرسپوليس» برای هواداران

فارس: متن سرود پرسپوليس با مصرع «سرخ بي همتاست ، سرخ بي پرواست» به هواداران تيم ارائه مي‌شود.

داريوش خواجه نوري آهنگساز و نوازنده گيتار گفت:سرود پرسپوليس در بازي اين تيم با استيل آذين در استوديوم پخش خواهد شد.

وي افزود: با هماهنگي كه با ليدرهاي هواداران صورت گرفته، تمام هواداران پرسپوليس اين سرود را مي‌خوانند و ما ضبط نهايي را انجام مي‌دهيم.

وي ادامه داد: با اين كار تمامي هواداران حاضر در استاديوم، در كليپ تصويري اين سرود شركت خواهند داشت.

اين آهنگساز با اشاره به متن اين قطعه ورزشي گفت: متن سرودي كه قرار است با صداي هواداران ضبط شود به اين شرح است:

سرخ بي همتاست
سرخ بي پرواست
سر خ در رگهاست
سرخ در هرجا هرجا هرجا هرجا
اوووووو
همه با هم پاكوبان باهم
اوووووو
همه با هم هم‌پيمان با هم
اوووووو
اي عشق بي‌پايان ما
اوووووو
پرسپوليس قهرمان ما

خواجه نوري در خاتمه خاطر نشان كرد: طي فراخواني اين شعر نيز به صورت گسترده‌تر در اختيار هواداران قرار خواهد گرفت تا در روز بازي همه با هم آن را بخوانند.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 04-10-2010
nae آواتار ها
nae nae آنلاین نیست.
کاربر فعال بخش سینما

سپاسها: : 1

31 سپاس در 27 نوشته ایشان در یکماه اخیر
nae به Yahoo ارسال پیام

زرشک
اسکی بازن دیگه
قرقره ان قرقره
هر کاری کنیم همونو انجام میدن
شعاراشونم عینا کپی برداری از شعارای ماست
فک می کنن با اینکارا می تونن به بزرگی ما بشن؟زرشک
ما که لونگیا رو اصلا حساب نمی کنیم
سال 89 تو دربی 69
شیث رضایی دنبال فرهاد بدو
آی بدو آی بدو
آی بدو آی بدو
قدیمی 04-14-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

پیش فرض قطبی بازی را به‌هم ریخت

بعد از آنکه خبر ملاقات افشین قطبی با یکی از مدیران باشگاهی در رستوران دایی سرمربی تیم‌ملی علنی شد، علی دایی در برنامه دوشنبه‌شب 90 به کفاشیان تاخت و بارها یک نام را به زبان آورد تا مشخص شود پروژه حمله به فدراسیون فوتبال و شخص علی کفاشیان از سوی چه شخصی نوشته و مدیریت و برنامه‌ریزی می‌شود.

اگر چه ظاهر ماجرا به این صورت است که این فرد به‌جز خیرخواهی و انساندوستی و عیادت از بیماران بدحال و دستگیری از افراد نیازمند، هیچ مسئولیت و وظیفه دیگری ندارد؛ اما حقیقت این است که برخی سایت‌ها نوشته‌اند سناریوی تخریب فدراسیون به دلیل علاقه مفرط این فرد به حضور در فدراسیون از سوی او نوشته شده و به همین دلیل است که همه جا رد پایی از او دیده می‌شود.

با این حال به نظر می‌رسید همه چیز برای فدراسیون فوتبال در کنفرانس مطبوعاتی سرمربی تیم‌ملی تمام شود و او که پیش از این، ملاقاتی را در رستوران اسفندیار داشته، حمله علی دایی به کفاشیان را کامل کند چون او هم حلقه‌ای از این زنجیره به‌شمار می‌رفت، با این حال در کنفرانس مطبوعاتی قطبی شاهد اتفاقات تازه‌ای بودیم.

وقتی سرمربی تیم‌ملی به کفاشیان عنوان «مردترین مدیر» را داد، همه بازی‌ها به‌هم ریخت. همه انتظار داشتند این مربی هم به دلیل وضعیت متزلزلی که در هفته‌های اخیر داشت، به رئیس فدراسیون حمله کند؛ اما او به شدت به دفاع از کفاشیان پرداخت و به دایی هم گوشزد کرد که حذف تیم‌ملی نتیجه عملکرد چه شخصی بوده و یکی از تلخ‌‌ترین شکست‌های ملی فوتبال ایران در ورزشگاه آزادی (که اولین باخت ما هم به عربستان بوده) چگونه در تهران رقم خورده است.

با این اتفاق تازه، به نظر می‌رسد این جریان وارد مرحله‌ای تازه شده و باید به انتظار روزهای بعد نشست تا برگ تازه‌ای از این برنامه پیاده شود. با این حال شاید ساده‌لوحانه باشد اگر فکر کنیم تلاش غیرقانونی برای تضعیف و عزل مدیران فدراسیون فوتبال و به‌خصوص رئیس این فدراسیون می‌تواند گره‌ای از گره‌های فراوان فوتبال باز کند.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 04-19-2010
امیر عباس انصاری آواتار ها
امیر عباس انصاری امیر عباس انصاری آنلاین نیست.
مسئول ارشد سایت ناظر و مدیر بخش موبایل

سپاسها: : 8,720

6,357 سپاس در 1,362 نوشته ایشان در یکماه اخیر

عجب جنگ زرگری جالبی!!!!!!!!!!
قدیمی 05-02-2010
T I N A آواتار ها
T I N A T I N A آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 0

66 سپاس در 58 نوشته ایشان در یکماه اخیر

پرسپولیس را دوست دارم اما باید ببریم

رئیس هیات مدیره باشگاه استیل آذین گفت: تیم دوم هیچ باشگاه و مجموعه دیگری نیستیم.

حسین هدایتی که پیش از این از استیل آذین به عنوان تیم دوم پرسپولیس نام برده بود؛ در تازه‌ترین صحبت های خود با اشاره به اینکه استیل آذین هویت مستقلی دارد عنوان کرد: استیل آذین تیم دوم هیچ باشگاه و مجموعه دیگری نیست.
وی در مورد دیدار امروز مقابل پرسپولیس گفت: پرسپولیس تیم محبوب من است و همیشه این تیم را دوست دارم اما امروز همه ما می دانیم که باید در مسابقه های باقیمانده پیروز شویم و برای موفقیت تلاش کنیم.

رئیس هیات مدیره باشگاه تصریح کرد: تا امروز خیلی ها برای موفقیت تیم تلاش کرده اند و از این به بعد هم با قدرت به کارمان ادامه می دهیم. من از زحمات حمید استیلی و اعضای سابق کادر فنی تشکر می کنم. استیلی دوست خوب من است و برای استیل آذین زحمات زیادی کشید. به آقای پیروانی و همکارانشان در کادر فنی هم خوش آمد می گویم و برای آنها آرزوی توفیق دارم. امیدوارم بتوانیم از فرصت های باقیمانده به خوبی استفاده کنیم.
دیدار تیم های پرسپولیس و استیل آذین امروز ساعت 18 در ورزشگاه آزادی برگزار می شود.
قدیمی 05-02-2010
T I N A آواتار ها
کاربر فعال

از آموزش و پرورش به سازمان تربیت بدنی مامور می‌شوم
کاشانی: دایی هم محبوب است و هم مشهور

خبرگزاری فوتبال ایران- مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: هر سرمربی این اختیار را دارد که همکارانش را انتخاب کند. به نظرم این کار بعضی از روزنامه‌هاست که هم خبری‌اند و هم ورزشی. ضمن اینکه دایی افتخارات زیادی دارد و او هم محبوب است و هم مشهور.

حبیب کاشانی در گفت‌وگویی درباره منع فعالیت دوشغله‌ها در ورزش و در پاسخ به این سوال که آیا با توجه به حضور شما در شورای شهر و فعالیت در پرسپولیس این قانون مشمول شما نمی‌شود؟ گفت: من در حال حاضر به عنوان سرپرست در باشگاه پرسپولیس فعالیت دارم که در این شرایط حضورم در پرسپولیس شغل محسوب نمی‌شود. ضمن اینکه در حال حاضر من از وزارت آموزش و پرورش به شورای شهر مامور شده‌ام که با مامور شدن از وزارت آموزش و پرورش به سازمان تربیت بدنی این مشکل حل خواهد شد. البته من دو روز در هفته موظف به حضور در جلسات شورای شهر هستم و بر اساس قانون کار زیر 175 ساعت در ماه، شغل به حساب نمی‌آید.
وی در ادامه این گفت‌وگو از طراحی کارت هواداری برای هواداران پرسپولیس خبر داد و گفت: از چهارشنبه (هفته جاری) هواداران می‌توانند با حضور در ادارات پست نسبت به دریافت و تکمیل فرم‌های مربوطه اقدام کنند.
کاشانی در تشریح برخی از مزیت‌های این کارت هواداری گفت: هواداران می‌توانند با داشتن این کارت برای حضور در سفرهای داخلی و خارجی پرسپولیس از تسهیلات ویژه‌ای استفاده کنند.
وی در پاسخ به این سوال که "گفته می‌شود علی دایی به خاطر اینکه احمدرضا عابدزاده محبوبیت بیشتری نسبت به او در میان هوادران دارد، حاضر به کار با او نشد" گفت: فکر نمی‌کنم چنین چیزی باشد. هر سرمربی این اختیار را دارد که همکارانش را انتخاب کند. به نظرم این کار بعضی از روزنامه‌هاست که هم خبری‌اند و هم ورزشی. ضمن اینکه دایی افتخارات زیادی دارد و او هم محبوب است و هم مشهور.
قدیمی 05-02-2010
T I N A آواتار ها
کاربر فعال

عزیز محمدی: نظر بازرسان AFC از امکانات پرسپولیس رضایت بخش بود

رئیس سازمان لیگ برتر گفت: نظر بازرسان کنفدارسیون فوتبال آسیا (AFC) از باشگاه پرسپولیس و امکانات این باشگاه رضایت بخش بود.
عزیز محمدی روز یکشنبه در خصوص حضور بازرسان AFC اظهار داشت: خوشبختانه پس از آن که بازرسان کنفدراسیون فوتبال آسیا از باشگاه پرسپولیس، زمین تمرین شرکت واحد، ورزشگاه آزادی و درفشی فر بازدید کردند از آن نسبتا راضی بودند. وی ادامه داد: صبح روز گذشته با حضور بازرسان کنفدراسیون فوتبال آسیا در محل فدراسیون گزارش کاملی از لیگ برتر فوتبال خود ارائه داده و به بازرسان یادآور شدیم که قوانین AFC ما را تا اندازه زیادی به استانداردهای مورد نظر نزدیک کرده است. رئیس سازمان لیگ افزود: در این جلسه علاوه بر نکات مربوط به درآمدزایی باشگاه ها، حق پخش، کیفیت ورزشگاه ها و برخی موارد دیگر در خصوص میانگین تماشاگران که سال گذشته هشت هزار نفر بود و امسال این میانگین به 12 هزار تماشاگر رسیده است نکاتی را ارائه دادیم. وی تاکید کرد: در این دیدار در خصوص برنامه های ارائه شده قبلی و تطابق آن با برنامه فعلی گفت و گویی را با مسئولان کنفدراسیون فوتبال آسیا انجام دادیم. وی با اشاره به برگزاری منظم بازی های لیگ تصریح کرد: طبق برنامه ای که از قبل به AFC ارائه داده بودیم بازی های لیگ را پیگیری کرده و در همین رابطه هفته سی و دوم را برگزار خواهیم کرد. رئیس سازمان لیگ در خصوص بازدید بازرسان از باشگاه پرسپولیس و امکانات این باشگاه خاطر نشان کرد: پس از پایان جلسه در فدراسیون، بازرسان راهی باشگاه پرسپولیس شده و با مسئولان این باشگاه گفت و گو کردند که این مذاکرات رضایت بخش بوده است. وی گفت: بازدید از ورزشگاه درفشی فر که متعلق به باشگاه پرسپولیس می باشد و همچنین زمین شرکت واحد که به تمرینات پرسپولیسی ها اختصاص دارد از آخرین برنامه های روز گذشته بازرسان بود. رئیس سازمان لیگ با اشاره به این که بازرسان AFC صبح امروز از باشگاه صبای قم بازدید کرده اند تصریح کرد: این بازرسان پس از پایان جلسه مجددا به تهران بازگشته و در ورزشگاه آزادی دیدار پرسپولیس و استیل آذین در چارچوب هفته سی و دوم لیگ را به تماشا خواهند نشست. بازرسان کنفدراسیون فوتبال آسیا صبح فردا از باشگاه همدان بازدید می کنند. این بازرسان صبح روز سه شنبه امکانات دو باشگاه استقلال و استیل آذین را ارزیابی کرده و بعد از ظهر سه شنبه از ورزشگاه راه آهن بازدید خواهند کرد.
قدیمی 05-02-2010
T I N A آواتار ها
کاربر فعال

مظفری‌زاده در مشهد، ترکی در بوشهر،‏قهرمانی دربی قرمزها را قضاوت می‌کنند

اسامی داوران هفته سی و دوم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال اعلام شد.

اسامی داوران به شرح زیر است:
هفته سی و دوم؛ مناسبت بزرگداشت روز معلم و تکریم استاد مرتضی مطهری
یکشنبه 12 اردیبهشت - ساعت 18
پرسپولیس - استیل‌آذین، ورزشگاه آزادی تهران
محسن قهرمانی-رضا سخندان-علیرضا یزدانی-محمدرضا اکبریان

ذوب‌آهن - مقاومت سپاسی شیراز، ورزشگاه فولادشهر اصفهان
هدایت ممبینی-علیرضا کهوری-محسن فریمانی-بهروز رنجبر

ابومسلم مشهد - سپاهان اصفهان، ورزشگاه ثامن‌الائمه مشهد
سعید مظفری زاده-حسین خانبان-بهرام حسین نقوی-محمد حسین اسدی

شاهین بوشهر - استقلال تهران، ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر
محسن ترکی-مرتضی کریمی-مسعود فرح نیا-قاسم واحدی

مس کرمان - تراکتورسازی تبریز، ورزشگاه باهنر کرمان
خداداد افشاریان-صفدر احمدی-غلام آموزگار-امید سعیدفر

استقلال اهواز - سایپا ، ورزشگاه تختی اهواز
تورج حق وردی-حیدر شکور-محمدرضا ابوالفضلی-محمدرضا خداپرست

صبای قم - فولاد خوزستان، ورزشگاه یادگار قم
رحیم مهرپیشه-علی موغلی-محمدرضا امینی-آرش خرمیان

راه‌آهن - پیکان قزوین، ورزشگاه اکباتان تهران
مسعودمرادی-سعید علی نژادیان-بابک داوری-سید مهدی سید علی

پاس همدان - ملوان انزلی، ورزشگاه قدس همدان
یدا... جهانبازی-رسول فروغی-محسن فریمانی-محمدرضا فغانی

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)