بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال > جام جهانی فوتبال world cup

جام جهانی فوتبال world cup مسائل مربوط به جام جهانی فوتبال

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: قهرمان جام جهانی 2010 کدام کشور است ؟
آلمان 5 8.33%
آرژانتین 21 35.00%
ایتالیا 9 15.00%
برزیل 8 13.33%
فرانسه 1 1.67%
انگلیس 2 3.33%
اسپانیا 8 13.33%
هلند 5 8.33%
اروگوئه 0 0%
مکزیک 1 1.67%
رأی دهندگان: 60. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 07-01-2010
ابریشم آواتار ها
ابریشم ابریشم آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 9

155 سپاس در 150 نوشته ایشان در یکماه اخیر

حمايت اسطوره‌ي فوتبال غنا از بازيكنان كشورش؛ آبدي‌پله: اين غنا مي‌تواند به فينال برسد /توضیحات اسطوره در رابطه با پسرانش!
آبدي‌پله، ستاره سال‌هاي دور فوتبال غنا در آستانه ديدار حساس كشورش مقابل اروگوئه از تلاش بازيكنان و اعضاي كادر فني تقدير كرد.

آبدي‌ پله درباره‌ي وضعيت كنوني تيم ملي غنا گفت: از اين كه به جمع 8 تيم پاياني راه يافتيم بسيار خوشحاليم. البته به نظر من با شرايط خوبي كه داريم مي‌توانيم درمراحل بعدي هم موفق باشيم. فرصت بسيار خوبي براي غنا است كه براي قاره آفريقا افتخار آفريني كند و حتي به فينال جام نوزدهم هم راه پيدا كند.

پله درباره‌ي وضعيت پسرانش در تيم ملي گفت: آندره تاكنون عملكرد خوبي داشته است. اميدوارم بتواند با غنا به افتخار بزرگي دست پيدا كند. تلفني با ابراهيم هم صحبت كردم و به او توصيه كردم صبر كند تا شرايط براي به ميدان رفتن او فراهم شود.

وي كه به عقيده بسياري از كارشناسان بهترين بازيكن تاريخ فوتبال آفريقاست در ادامه افزود: چهار سال پيش در آلمان نتوانستيم در بازي‌هاي حذفي موفق باشيم اما اين بار قضيه فرق مي‌كند تمام مردم آفريقا اكنون از ما حمايت مي‌كنند، زيرا ما تنها اميد باقي مانده آفريقا هستيم.

ستاره تيم ملي غنا در دهه 90 در پايان گفت: 6 تيم از قاره آفريقا در جام جهاني حضور داشتند، اما غير از غنا بقيه حذف شدند و اين مايه تاسف است. اميدوارم در سال‌هاي آينده شاهد عملكرد بهتري از سوي تيم‌هاي آفريقايي باشيم.

غنا در دومين ديدار خود يازدهم تيرماه از ساعت 23 به وقت تهران در ژوهانسبورگ به مصاف اورگوئه خواهد رفت. برنده اين ديدار مقابل برنده ديدار تيم‌هاي هلند و برزيل قرار خواهد گرفت.

جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 07-01-2010
ابریشم آواتار ها
کاربر فعال

مهاجم تيم فوتبال آرژانتين: جام را از دست نخواهم داد
مهاجم تيم ملي فوتبال آرژانتين گفت: براي كسب جام نوزدهم در آفريقاي جنوبي شب و روز تلاش خواهم كرد و به راحتي آن را از دست نخواهم داد.

كارلوس ته وز در گفت و گو با خبرنگاران حاضر در كمپ تيم ملي آرژانتين، افزود: قهرماني در اين جام را خيلي دوست دارم و نخواهم گذاشت كسي آن را از من بگيرد.

وي اظهار داشت: هر شب بالا بردن جام به بالاي سر را در روياهايم مي‌بينم و دوست دارم اين روياها به تحقق بپيوندد.

ته وز گفت: در نوك حمله بازيكناني داريم كه توانايي رقم زدن نتيجه بازي را دارند و از اين امتياز خود به نحو مطلوب استفاده خواهيم كرد.

وي با بيان اينكه آرژانتين از شانس بيشتري نسبت به تيم آلمان جهت كسب عنوان قهرماني در اين بازي برخوردار است، اضافه كرد: در اين بازي، بازيكنان بزرگ نتيجه بازي را تعيين خواهند كرد و چون تيم ملي آرژانتين تركيبي از بازيكنان بزرگ و مطرح دنياست پس شانس بيشتري براي صعود به دور بعدي و قهرماني در جام دارد.

ديدار تيم‌هاي آرژانتين و آلمان در مرحله يك چهارم رقابت‌هاي فوتبال جام جهاني ‪ ۲۰۱۰‬آفريقاي جنوبي روز شنبه هفته آينده برگزار مي‌شود و برنده اين بازي در مرحله نيمه نهايي با برنده بازي اسپانيا و پاراگوئه ديدار مي كند.

قدیمی 07-01-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر

جملات روز-اول جولای:فابیانو: پدربزرگ من دید که گل لمپارد صحیح بوده

سایت گل- اظهارات افراد در مورد یادآوری خاطره ها، تعریف و تمجیدها و طعنه ها...اینها جواهرات مطبوعات ورزشی هستند. مروری بر جمله های برگزیده روز اول جولای می اندازیم.

* شواین اشتایگر، ستاره تیم ملی آلمان:« بازیکنان آرژانتینی، حریفان را تحریک کرده و به آنها بی احترامی می کنند.آنها همین گونه هستند.»

* فان پرسی، مهاجم هلند که زمانی که مربی تیمش در جریان دیدار مقابل اسلوواکی او را از زمین مسابقه بیرون کشید، عصبانی شده بود:«مربی نباید مرا تعویض می کرد. بازیکنی که می بایست از زمین خارج می شد، وزلی اسنایدر بود ، نه من.»

* خاویر آگیره ، سرمربی تیم ملی مکزیک پس از استعفا:« من باید این شغل راترک کنم.این صادقانه ترین کاری است که می توانم انجام دهم.»

* اوکادا سرمربی تیم ملی ژاپن پس از شکست تیمش در ضربات پنالتی مقابل پاراگوئه:«من به بازیکنانم اجازه ندادم که پیروز شوند. نگذاشتم که عملکرد تیمم به حد نصاب برسد.»

* لوئیس فابیانو، مهاجم برزیل:« موافق قراردادن چیپ در توپها نیستم. زیبایی فوتبال به همین حاشیه هاست ولی در مورد گل انگلیس باید بگویم که حتی پدربزرگ من هم آن را دیده بود.»
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
قدیمی 07-01-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

دعواي ليورپولي ها و ستارگان چلسي در اردوي انگليس

. تری پس از بازی مقابل اسلوونی از بازیکنان خواسته بود گرد هم جمع شوند و حرف‌هایشان را بزنند، در حالی که جرارد به عنوان کاپیتان تیم باید در این باره نظر می‌داد

سایت گل – هر روز جزئیات بیشتری از جام جهانی مصیبت‌بار انگلیس فاش می‌شود. به تازگی مشخص شده که استیون جرارد و جان تری تهدید کرده بودند پیش از بازی مقابل آلمان اردوی تیم ملی را ترک کنند و دیوید بکام مداخله کرده و مانع شده است.
جرارد و تری در اردوی انگلیس دچار مشکل شده بودند. تری پس از بازی مقابل اسلوونی از بازیکنان خواسته بود گرد هم جمع شوند و حرف‌هایشان را بزنند، در حالی که جرارد به عنوان کاپیتان تیم باید در این باره نظر می‌داد.
این موضوع باعث دعوای جرارد و جیمی کاراگر، هم‌تیمی جرارد در لیورپول با جان تری شد و در نهایت دیوید بکام صلح را بین این دو دسته برقرار کرد. البته پس از خروج انگلیس از جام، شاید به این بحران دامن زده شود.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 07-01-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

گزارش از اردوی سه شیرها: سیگار و مشروبات الکلی پس از حذف

روزنامه سان عکسی اختصاصی را از اردوی انگلیسی ها منتشر کرده که در این تصویر که توسط لدلی کینگ گرفته شده، لنون، رایت فیلیپس، دفو، گلن جانسون، داوسون و وارناک دیده می شوند.

سایت گل- روزنامه سان انگلیس در وب سایت خود عکسی اختصاصی را منتشر کرده که در آن تصویری از تعدادی از بازیکنان تیم ملی انگلیس مشاهده می شود. این عکس ساعاتی پس از شکست تحقیر آمیز انگلیس مقابل آلمان در هتل محل اقامت سه شیرها در آفریقای جنوبی گرفته شده و تعدادی از بازیکنان مشغول استعمال سیگار و نوشیدن مشروبات الکلی هستند.

انتشار این عکس جنجال فراوانی را در انگلیس داشته است. این عکس را لدلی کینگ گرفته و آن را از طریق موبایل برای هم تیمی هایش ارسال کرده است و در کنار این عکس نوشته: زمان رفتن به خانه و بعد هم زمان تعطیلات

در این تصویر آرون لنون، بازیکنان تاتنهام درحال سیگارکشیدن است و شان رایت فیلیپس، دفو، گلن جانسون، داوسون و وارناک نیز در انتظار دریافت سیگا از او هستند.

روزنامه سان در گزارش خود به این نکته اشاره کرده که در روی میز مقابل این بازیکنان مشروبات الکلی نیز دیده می شود.طبق این گزارش، این عکس ساعاتی پس از دیدار مقابل آلمان گرفته شده.

در این گزارش می خوانیم:« زمانی که بازیکنان در بار هتل بودند، میلیونها انگلیسی از شکسته شدن رویایشان در جام جهانی عصه دار بودند.»

یکی از خوانندگان این گزارش در روزنامه سان که ازتماشای این عکس و رفتار ملی پوشان انگلیسی به شدت ناراحت و متعجب شده بود، در این رابطه گفته:« خیلی از دوستان من پول زیادی را برای سفر به آفریقای جنوبی و تماشای بازی این شکست خوردگان پرداخت کردند.پس از شکست تحقیر آمیز مقابل آلمان، دست کم انتظار داشتیم که بازیکنان شرمنده باشند و در مورد آنچه اتفاق افتاده اندکی بیندیشند. حالا می بینیم که آنها تنها چند ساعت پس از این شکست مشغول نوشیدن مشروبات الکلی و سیگار کشیدن هستند..آنها غرور ندارند و این مرا به شدت عصبانی کرده است.»
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 07-01-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

حمله ايتاليايي هاي خشمگين به ليپي

مربی سابق ایتالیا از قایق پیاده شد تا غذایی بخورد و اندوه آفریقای جنوبی را در کنار دریا فراموش کند که ناگهان چند طرفدار به او دشنام دادند.

سايت گل - مارچلو لیپی، مربی سابق ایتالیا هنوز نمی تواند از دست هواداران خشمگین این تیم بگریزد. او در حالی که در سواحل توسکانی داشت به استراحت می‌پرداخت، مورد حمله آنها قرار گرفت.
لیپی داشت سوار بر قایق به سمت جزایر جیلیو و البا می‌رفت. مربی سابق ایتالیا از قایق پیاده شد تا غذایی بخورد و اندوه آفریقای جنوبی را در کنار دریا فراموش کند که ناگهان چند طرفدار به او دشنام دادند.
او در آن جا ماند، ولی به تدریج و با نزدیک شدن به غروب آفتاب، سیل توهین و ناسزا به سمت او باریدن گرفت. لیپی هم در حالی که می‌گفت: «عصر به خیر، عصر به خیر» از جمع آنها جدا شد.
او سپس بلافاصله به ساحل برگشت و به خانه رفت تا از دردسرهای بعدی جلوگیری کند.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 07-01-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

جنگ لفظي در آستانه‌ي ديدار تيم‌هاي فوتبال آرژانتين ـ آلمان/ شواين اشتايگر: آرژانتيني‌ها بي‌شخصيت هستند!

هافبك تيم ملي فوتبال آلمان در آستانه‌ي ديدار اين تيم مقابل آرژانين با اشاره به رفتار بازيكنان اين تيم در ديدار مقابل مكزيك و رفتار غير حرفه‌اي آنها آرژانتين را تيمي بي‌شخصيت توصيف كرد.

هافبك آلماني معتقد است شاگردان مارادونا در زمينه تنها به فكر رفتار حاشيه‌اي و جنجالي هستند و اين چيزي است كه در فوتبال از آن به رفتار غير حرفه‌اي تعبير مي‌شود.

كارلوس‌توس در دقيقه‌ي بيستم ديدار مقابل مكزيك در موقعيت آفسايد گلي به ثمر رساند كه مورد قبول داور قرار گرفت. پس از مشورت داور با كمكش بازيكنان آرژانتين همگي به سمت داور رفتند تا مانع تغيير تصميمش شوند.

شواين اشتايگر درباره‌ي حركت بازيكنان آرژانتين گفت: آنها در زمين ژست مي‌گيرند و مي‌خواهند با رفتار خود روي داور تاثيربگذارند. اين كارها در فوتبال مدرن دنيا منسوخ شده است. كمتر تيمي پيدا مي‌شود كه بخواهد با اين روش‌ها به نتيجه برسد.

اشتايگر در پايان ابراز اميدواري كرد تيمش با غلبه بر آرژانتين به جمع 4 تيم پاياني جام جهاني 2010 راه پيدا كند.

ديدار تيم‌هاي آرژانتين ـ آلمان 11 تيرماه برگزار خواهد شد.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 07-01-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

چند خبر از حواشي جام جهاني 2010

بر اساس اعلام پزشكان تیم ملی فوتبال برزیل ، الانو به علت مصدومیت ساق پای راست در بازی فردای این تیم مقابل هلند غایب خواهد بود.

در ادامه اعتصاب های كاركنان بخش های دولتی و خصوصی آفریقای جنوبی در خلال برگزاری جام جهانی، این بار عده ای از كاركنان فرودگاه ژوهانسبورگ در اعتراض به دستمزدهای خود اعتصاب كردند .
در حالی كه فیفا دخالت مسئولان دولتی را در امور فدراسیون های فوتبال كشورهای عضو منع كرده است ، دیروز رئیس جمهور نیجریه ، تیم ملی فوتبال این كشور را به علت نمایش بازی های ضعیف در جام جهانی به مدت 2 سال از حضور در میادین بین المللی محروم كرد.

سخنگوی دولت فرانسه در واكنش به تهدیدهای فیفا برای تعلیق فعالیت های فوتبال این كشور اعلام كرد ، پس از عملكرد ضعیف فرانسه در جام جهانی 2010 ، كناره گیری رئیس فدراسیون فوتبال فرانسه كاملا اختیاری بوده و دولت این كشور هیچ فشاری به وی برای استعفا وارد نكرده است.

كاكائو مهاجم تیم ملی فوتبال آلمان كه دیداڕ قبلی این تیم مقابل انگلیس را به علت آسیب دیدگی از دست داده بود ، در مسابقه آلمان و آرژانتین نیز نمی تواند به میدان برود.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 07-01-2010
ابریشم آواتار ها
کاربر فعال

سرمربي تيم غنا: شگفتي ساز جام جهاني خواهيم شد
سرمربي تيم ملي فوتبال غنا گفت: تيم غنا تاکنون عملکرد بسيار خوبي نسبت به تيم‌هاي آفريقايي حاضر در مسابقات جام جهاني داشته و قصد دارد با استفاده از ضعف‌هاي تيم اروگوئه شگفتي ساز اين جام شود.

به نقل از سايت فيفا، ميلوان راجواک سرمربي تيم ملي غنا افزود: اروگوئه يکي از تيم‌هاي خوب آمريکاي جنوبي است و بازيکنانش در بهترين ليگ‌هاي اروپا توپ مي‌زنند.
وي ادامه گفت: تيم اروگوئه در بازيهاي جام جهاني بسيار موثر ظاهر شده و روش بازي آنها بيانگر آن است که مي‌خواهند يکي از بهترين تيم‌هاي دنيا باشند.
سرمربي تيم ملي فوتبال غنا يادآور شد: اما ما بايد آرامش خود را در بازي برابر اين تيم حفظ کرده و از هر نقطه ضعف اين تيم به نفع خود استفاده کنيم.
راجواک گفت: آنچه که در بازي برابر اين تيم مهم است، توانايي عوض کردن سيستم با توجه به شرايط بازي است، چون تيمي به نتيجه دلخواه خود دست مي يابد که بهتر بازي را تحت کنترل خود در آورده باشد.
سرمربي تيم غنا اظهار داشت: بازيکنان تيم ما در شرايط مطلوبي به سر مي برند و از حساسيت بازي کاملا آگاهند.
راجواک تصريح کرد: اتحاد و اعتماد به نفس بازيکنان وجه امتياز تيم غنا در اين رقابتهاست و به همين خاطر امروز تمام دنيا نظاره گر نتايج خوب حاصل از اين اتحاد است.
گفتني است، تيم ملي فوتبال غنا در مرحله يک چهارم نهايي جام جهاني ‪۲۰۱۰‬ آفريقاي جنوبي روز جمعه به مصاف تيم ملي اروگوئه مي‌رود
قدیمی 07-01-2010
ابریشم آواتار ها
کاربر فعال

اتفاقی تلخ در سایه جام جهانی: حضور چهل هزار زن ودختر در افریقای جنوبی برای کسب درآمد از راه نامشروع!
چهره بظاهر جذاب جام جهانی فوتبال در آفریقای جنوبی، در پشت خود واقعیت‌های دردآوری دارد که هیاهوهای تبلیغاتی، مردم را از آنها غافل کرده است.
یکی از این واقعیت‌های تلخ اینست که چهل هزار دختر و زن فقیر از دیگر کشورهای آفریقایی برای کسب درآمد از طریق ازتباط نامشروع راهی آفریقای جنوبی شده‌اند.
در مصاحبه‌ای با روزنامه "وال استریت ژورنال" یکی از این افراد که از زیمبابوه به آفریقای جنوبی رفته است ابراز امیدواری کرده در پایان این مسابقات بتواند مبلغ ده هزار دلار از طریق ارتباط نامشروع درآمد حاصل کند و به نزد خانواده فقیرش برگردد!

پاسخ

برچسب ها
komodo, واکا واکا, وحدت افریقا, world cup 2010, دانلود

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)