بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال > جام جهانی فوتبال world cup

جام جهانی فوتبال world cup مسائل مربوط به جام جهانی فوتبال

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: قهرمان جام جهانی 2010 کدام کشور است ؟
آلمان 5 8.33%
آرژانتین 21 35.00%
ایتالیا 9 15.00%
برزیل 8 13.33%
فرانسه 1 1.67%
انگلیس 2 3.33%
اسپانیا 8 13.33%
هلند 5 8.33%
اروگوئه 0 0%
مکزیک 1 1.67%
رأی دهندگان: 60. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 07-02-2010
ابریشم آواتار ها
ابریشم ابریشم آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 9

155 سپاس در 150 نوشته ایشان در یکماه اخیر

برزيل پرافتخارترين تيم جهان حذف شد
تيم ملي فوتبال هلند عقب‌ ماندگي نيمه‌اول مقابل برزيل را در نيمه‌ دوم جبران کرد تا اولين تيم راه‌يافته به مرحله نيمه‌نهايي جام‌جهاني 2010 لقب گيرد.

برزيل و هلند از ساعت 18:30 به وقت تهران مصاف خود را در ورزشگاه نلسون ماندلا شهر پورت‌اليزابت آغاز کردند که هلند با نتيجه 2 بر يک برزيل را شکست داد تا پرافتخاترين تيم جهان حذف شود.
برزيل برنده 5 دوره اين پيکارها که برخلاف هميشه به جاي پيراهن زرد، آبي‌‌پوش بود در نيمه اول با برتري يک بر صفر به رختکن رفت.

روبيينو روي پاس عمقي فيلپو ملو در دقيقه 10 دروازه هلند را باز کرد. همين بازيکن پيش از اين يکبار دروازه نارنجي‌پوشان را باز کرده بود که يوشي نيشي‌مورا، داور ژاپني با نظر کمکش آنرا آفسايد اعلام کرد.

روبينيو در دقيقه 25 با هنرنمايي و ارائه هنر و تکنيک ناب برزيلي دو مدافع کناري هلند را جا گذاشت و پاسي عرضي را در اختيار کاکا گذاشت که شوت در چارچوب اين بازيکن با واکنش استکلن‌برگ به کرنر رفت.

در لحظات پاياني اين نيمه ضربه محکم مايکون يکبار ديگر با واکنش خوب دروازه‌بان هلند به خارج رفت.

دراين نيمه هايتنگا از هلند و ميشل باستوس از برزيل با کارت زرد مواجه شدند.

در نيمه دوم تيم اروپايي به بازي برگشت و اشتباه فيليپو ملو و ژوليو سزار کافي بود تا روي توپ ارسالي اسنايدر، ملو مدافع مياني برزيل به اشتباه دروازه تيم خود را در دقيقه 53 باز کند.

پس از اين گل نارنجي‌پوشان با روحيه‌اي بهتر به حريف بيشتر فشار وارد کردند تا اسنايدر در دقيقه 68 روي ضربه‌ کرنر دروازه پرافتخارترين تيم جهان را بگشايد. در اين دقايق سخت و دشوار، مشکلات تيم تحت رهبري کارلوس دونگا زماني بيشتر شد که ملو در دقيقه 83 به خاطر خطا روي روبن، با کارت قرمز داور روبرو شد.به اين ترتيب برزيل دست به هاراگيري (خودزني) از نوع آمريکاي‌جنوبي زد.

در اين جدال هيتينگا، ويل، سونگ و اوجي‌ير از هلند و باستوس از برزيل با اخطار از سوي داور روبرو شدند.

جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 07-02-2010
ابریشم آواتار ها
کاربر فعال

جدال دو مهاجم براي تصاحب آقاي گلي جام جهاني 2010
داويد ويا مهاجم تيم ملي فوتبال اسپانيا و گونزالو ايگوين مهاجم تيم ملي آرژانتين، شانس‌هاي نخست کسب عنوان آقاي گلي جام جهاني 2010 هستند.

ويا و ايگوين هر کدام با چهار گل زده در صدر جدول گلزنان رقابت‌هاي فوتبال جام جهاني ‪۲۰۱۰‬ آفريقاي جنوبي قرار دارند.

اين دو مهاجم به دليل حضور تيمشان در مرحله يک چهارم نهايي مسابقات مي توانند بر تعداد گل‌هاي زده خود در جام جهاني اضافه کنند تا آقاي گلي اين رقابت‌ها را به دست آورند.

روبرت ويتک مهاجم تيم ملي فوتبال اسلواکي نيز که چهار گل زده است، به دليل حذف اين تيم نمي‌تواند گل‌هاي زده خود را افزايش دهد.

جدول گلزنان جام جهاني به شرح زير است:

‪ ۴‬گل زده : داويد ويا از اسپانيا، گونزالو ايگواين از آرژانين و روبرت ويتک از اسلواکي

‪ ۳‬گل زده : تومانس مولر از آلمان، لوييس سوارز از اروگوئه، لوييس فابيانو از برزيل، لاندان دوناوان از آمريکا و آساموا گيان از غنا

‪ ۲‬گل زده : الانو از برزيل، تياگو از پرتغال، پودولسکي از آلمان، وسلي اشنايدير از هلند، ديه گو فورلان از اروگوئه، هوندا از ژاپن، برت هولمن از استراليا، خاوير هرناندس از مکزيک، ميروسلاو کلوزه از آلمان، کالو يوچي از نيجريه، کالوس ته وز از آرژانتين، ساموئل اتوئو از کامرون، لي چانگ يونگ و لي يونگ سو از کرج جنوبي
قدیمی 07-02-2010
مجتب آواتار ها
مجتب مجتب آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 18

36 سپاس در 28 نوشته ایشان در یکماه اخیر

منم میگم آرژانتین میره فینال با هلند و آرژانتین اول میشه...
.
.

قدیمی 07-02-2010
ابریشم آواتار ها
کاربر فعال

وسلي اشنايدر بهترين بازيکن ديدار تيم هاي هلند و برزيل شد
وسلي اشنايدر بازيکن تيم ملي فوتبال هلند، برترين بازيکن ميدان در مصاف دو تيم هلند و برزيل از مرحله يک چهارم نهايي رقابت هاي جام جهاني 2010 آفريقاي جنوبي شناخته شد.

اشنايدر موفق شد در ديدار حساس از مرحله يک چهارم نهايي ميان تيم هاي برزيل و هلند، تيم ملي کشورش را با دو گل ارزشمند از حريف برزيلي پيش انداز و در نتيجه پر افتخار ترين تيم جهان را از رسيدن به ميان چهار تيم برتر اين دوره از رقابت ها محروم کند.

ديدار تيم هاي ملي فوتبال هلند و برزيل عصر جمعه از مرحله يک چهارم نهايي رقابت هاي جام جهاني 2010 آفريقاي جنوبي برگزار شد و تيم هلند موفق شد با نتيجه دو بر يک تيم برزيل را شکست دهد.
قدیمی 07-02-2010
ابریشم آواتار ها
کاربر فعال

همه دیوانگی های مارادونا در جام جهانی
جام جهانی 2010 سرشار از حرکات عجیب و غریب دیه گو مارادونا است. سایت گل پیش از بازی دو تیم آرژانتین و آلمان، 9 لحظه برتر مارادونا در این جام را مرور می کند.

9 - مارادونا و رویای گارسه
وقتی خاویر زانتی، دارنده رکورد بیشترین بازی ملی به تیم ملی آرژانتین دعوت نشد، همه خشمگین شدند؛ آن هم در حالی که زانتی فصل قبل سه قهرمانی با اینتر کسب کرده بود. شایعه شده که مارادونا به این دلیل آریل گارسه، مدافع کهنه کار و کاملا گمنام تیم کولون را به جای زانتی به تیم دعوت کرد که خواب دیده بود آرژانتین فاتح جام جهانی شده و گارسه تنها بازیکنی بود که مارادونا از آن رویا به یاد داشت!

8 - دیدید درباره میلیتو حق داشتم؟
مارادونا نام زانتی و استبان کامبیاسو را در لیست 30 نفره تیم ملی قرار نداد و گفته می شد که دیه گو میلیتو، دیگر بازیکن اینتر هم خط می خورد و جایی در لیست 23 نفره نمی یابد.
البته مارادونا میلیتو را در تیم نگه داشت. او سپس رسانه ها را دست انداخت و با لحنی طنزآمیز طوری برخورد کرد که انگار او تنها فردی بوده که به میلیتو اعتقاد داشته: «میلیتو سرانجام ثابت کرد که حق داشتم او را در لیست نهایی تیم ملی قرار دهم. از کارهایی که میلیتو در لیگ قهرمامان اروپا انجام داد، شگفت زده نشدم؛ چون می دانستم او چه بازیکن خوبی است.» میلیتو در فینال لیگ قهرمانان دو گل مقابل بایرن زد، تنها گل فینال جام حذفی را هم به ثمر رساند و در برد مقابل سیه نا که قهرمانی اینتر در سری A را مسجل کرد هم گل پیروزی بخش را زد. او در این فصل در تمامی رقابت ها 30 گل برای اینتر به ثمر رسانده بود!

7 - مارادونا با فیلمبرداری تصادف می کند و به او فحش می دهد
مارادونا، روزی که لیست 23 نفره تیم ملی را رسما اعلام کرد، دغدغه های بسیاری داشت؛ اما این دغدغه ها در مقابل اتفاقی که آن روز افتاد رنگ باخت؛ چرا که مارادونا با ماشینش با یک فیلمبردار تصادف کرد.
او که با خودرو مینی اش به سمت نشست خبری می رفت، از سوی خبرنگاران احاطه شد و در حالی که تلاش می کرد راهش را باز کند به یک فیلمبردار بینوا زد. گفته می شود که مارادونا خودرویش را از روی پای آن فیلم بردار رد کرد و سپس به او فحش داد که چرا باعث تصادف شده است. می گویند او گفته: «عجب احمقی هستی، چرا پایت را جایی گذاشتی که من از رویش رد شوم؟!»
6 - برهنه در بوینس آیرس
آرژانتین در آفریقای جنوبی فوق العاده بوده و مدعی جدی قهرمانی است. مارادونا قول داده که اگر آرژانتین قهرمان شود، در خیابان های بوینس آیرس برهنه خواهد دوید: «اگر فاتح جام جهانی شویم در مرکز شهر می دوم.»
5 - همه که می دانیم فرانسوی ها چطوری هستند
در اولین روزهای جام بود که مارادونا به میشل پلاتینی، رییس یوفا تاخت. او گفت که پلاتینی باید توپ جنجالی جابولانی را مورد آزمایش قرار دهد: «از پلاتینی شگفت زده نیستم. ما همیشه رابطه ای دورادور داشته ایم. سلام، خداحافظ! می دانید که فرانسوی ها این طوری هستند. پلاتینی هم فرانسوی است و فکر می کند از بقیه بهتر است.»
4 - بازنده ها، به صف!
مارادونا در جریان یک جلسه تمرینی در پرتوریا، بازندگان یک مسابقه کوچک را این چنین تنبیه کرد که آنها را جلوی دروازه قرار داد و از تیم برنده خواست که به سمتشان توپ بزنند! البته دیه گو خودش هم در صف بازندگان و در کنار آگرو و ساموئل قرار گرفت تا به او هم توپ بزنند.
3 - مارادونا زن ها را ترجیح می دهد
پس از پیروزی چهار بر یک آرژانتین مقابل کره جنوبی، از مارادونا پرسیده شد چرا در هنگام جشن گرفتن بازیکنان را در آغوش می کشد و بر گونه آنها بوسه می زند. او در پاسخ گفت که اصلا همجنس گرا نیست: «خب من زن ها را ترجیح می دهم. دوست دارم هنگامی که بازیکنانم این قدر عالی بازی می کنند به آنها تبریک بگویم. نتیجه و نمایش رضایت بخش بود و آنها کارشان را عالی انجام دادند.»
2 - پله به موزه برگردد
چیزی که بی تردید باید انتظارش را می داشتیم، جنگ لفظی بین مارادونا و پله بود.
پله گفته بود مارادونا به دلیل اینکه پول نیاز داشت هدایت تیم ملی آرژانتین را به عهده گرفت و مارادونا هم گفت پله باید به موزه برگردد.
مارادونا همچنین گفت پله از میزبانی آفریقای جنوبی حمایت نکرده است: «وقتی پیش از جام ملت های آفریقا آن تراژدی برای تیم ملی توگو اتفاق افتاد، یک آقای رنگین پوست که شماره 10 هم می پوشید، گفت اعتقاد دارد جام جهانی نباید این جا برگزار شود؛ اما امروز آفریقای جنوبی به او پاسخ داد که بله، می توانیم.»
1 - هیچ کس مانند مارادونا ضربه ایستگاهی نمی زند
جام جهانی 2010 برای افرادی که ضربات ایستگاهی و شوت های از راه دور می زنند، فاجعه بار بوده و اغلب بازیکنان نمی توانند توپ جابولانی را کنترل کنند. اما یک نفر هیچ مشکلی با این توپ ندارد: مارادونا! او در جریان تمرینات، ضربات ایستگاهی را یکی پس از دیگری به گوشه بالای دروازه می زند. به نظر می رسد نبوغ او در سن 49 سالگی مانند سابق است.

قدیمی 07-02-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر

کنفرانس خبری دونگا: انتظار شکست را نداشتیم

سرمربی تیم ملی برزیل در کنفرانسی خبری درپایان دیدارش مقابل تیم ملی هلند شرکت کرد.

سایت گل- در اولین دیدار مرحله یک چهارم پایانی جام جهانی هلند موفق شد تا با نتیجه 1-2 از سد برزیل عبور کند.کارلوس دونگا سرمربی تیم ملی برزیل در پایان این دیدار در کنفرانس خبری شرکت کرد.صحبتهای دونگا را در اینجا برای شما منعکس می کنیم:

* بدون شک ما بسیار ناراحت هستیم. اصلا انتظار چنین اتفاقی را نداشتیم.ما به دنبال آن بودیم تا نتیجه بهتری بگیریم ولی می دانستیم که بازی سختی خواهد بود. در نیمه اول شروع خوبی داشتیم ولی در نیمه دوم کار برای ما سخت شد.

* نتوانستیم تمرکزی که در نیمه اول را داشتیم، در ادامه بازی حفظ کنیم.متاسفانه ما نتوانستیم به هدف اصلی مان برسیم ولی همان طور که شما هم گفتید، ما در طول 4 سال اخیر، به نتایج خوبی دست یافته ایم.من احساس غرور می کنم که فرمانده این تیم هستم و مربی گری این بازیکنان را برعهده دارم

* بازی کردن با ده بازیکن در جام جهانی بسیار سخت است. ما در بین دو نیمه گفتیم که داور به شدت تحت فشار بوده است. ولی این بهانه ما نیست

* فرمانده تیم، مسئول است و تمام تصمیماتی که من گرفتم برای منافع سلسائو بود.من به کارهای مطبوعات احترام می گذارم و فکر می کنم ما کاری چندان متفاوت با سایر تیمهای حاضر دراینجا انجام نداده ایم

*در مورد عملکرد ژیلبرتو سیلوا، با توجه به آمار فیفا، باید بگویم که او یکی از منظم ترین بازیکنان تیم است.در مورد کارت قرمزی که ملو دریافت کرد هم باید بگویم که بازیکنان دیگری هم بوده اند که در جام جهانی کارت قرمز گرفته اند . در مورد آینده ام هم پیش از این گفته بودم که ماجراجویی من 4ساله بوده است

* هیچ کسی تیم را برای شکست آماده نکرده بود. بدون شک با روند بازی ،ما بسیار عصبی شدیم و با توجه به تعهدی که بازیکنان تیم ما داشت، بدون هیچ گونه گله ای، کاملا طبیعی است که بازیکنان رقابتهای جام جهانی را به منزله فرصتی برای زندگی شان ببینند.پس آنها در جریان مسابقه عصبی شدند.
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
قدیمی 07-02-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر

هلند بسيار با برنامه و منظم بازي كرد، و نشون داد يشه با كار تيمي حتي برزيل رو هم شكست داد
روبن و اشنايدر فوق العاده بودند البته كويت هم خيلي دونده و موثر بازي كرد و
از او طرف برزيل بعد از گل اول از هم گسيخته نشون داد و عصبي بازي رو دنبال كرد تا جاييكه 10 نفره شدند و كلا شيرازشون از هم پاشيد

فردا هم احتمالا آرژانتين حذف ميشه تا باز هم جام به اروپا بره
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
قدیمی 07-02-2010
ابریشم آواتار ها
کاربر فعال

/همگام با جام‌جهاني2010-آفريقاي‌جنوبي/
فان‌مارويك: با غلبه بر برزيل تا قهرماني در جهان فاصله‌اي نداريم

خبرگزاري فارس: سرمربي تيم ملي فوتبال هلند گفت: با غلبه بر برزيل مي‌توانم ادعا كنم تا قهرماني جهان فاصله چنداني نداريم.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از رويترز، برت فان‌مارويك اظهار داشت: در نيمه اول اتفاقاتي روي داد تا نتوانيم بازي حقيقي خود را انجام دهيم. پس از 25 دقيقه توانستيم به بازي واقعي خود بازگرديم و شانس آورديم در نيمه اول تنها يك گل دريافت كرديم.
وي ادامه داد: در نيمه دوم توانستيم توانايي‌هاي خود را بطور كامل نشان دهيم. مي‌توانستيم 4 يا 5 گل به ثمر برسانيم؛ اما دو گل زديم و با همين دو گل نيز نشان داديم به قهرماني نزديك هستيم.
اين مربي افزود: گريگوري فان در ويل در نيمه اول كمتر توانست خودي نشان بدهد و در سايه حريف بود؛ اما در نيمه دوم حضوري بسيار پررنگ در زمين داشت و نقش بسزايي در كسب موفقيت تيم ايفا كرد.
وي ادامه داد: پيش از آغاز جام گفتم و حالا نيز تكرار مي‌كنم كه ما اينجا هستيم تا فاتح جام‌جهاني شويم.برخي از مردم وقتي اين حرف را چند هفته قبل شنيدند، ما را مسخره كردند، ولي مي‌توانيم به راه‌مان تا فينال پيروزمندانه ادامه دهيم.
تيم هلند امروز عصر در بازي يك چهارم نهايي جام‌جهاني پس از آنكه در نيمه اول يك بر صفر از برزيل عقب افتاد، در نيمه دوم به بازي برگشت و 2 گل زد تا به جمع 4 تيم پاياني راه يابد.
قدیمی 07-02-2010
ابریشم آواتار ها
کاربر فعال

/همگام با جام‌جهاني2010-‌آفريقاي‌جنوبي/
دونگا: با از دست‌دادن تمركز برابر هلند مغلوب حريف شديم

خبرگزاري فارس: سرمربي تيم ملي فوتبال برزيل گفت: با از دست دادن تمركز مقابل هلند در نيمه دوم، مغلوب حريف شديم.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از رويترز، كارلوس دونگا اظهار داشت: مي‌دانستيم بازي با هلند شرايط بسيار سختي دارد. در نيمه اول بازي خوبي انجام داديم و كاملا بر حريف مسلط بوديم؛ اما در نيمه دوم نتوانستيم برتري خود را حفظ كرده و با تمركز ظاهر شويم و نتيجه را واگذار كرديم.
وي ادامه داد: متاسفانه با اين باخت نتوانستيم به هدف بزرگ خود كه كسب عنوان قهرماني جهان است، ‌برسيم. اين در حالي است كه در چهار سال گذشته بهترين نتايج را گرفتيم و با توجه به شرايط بازيكنان‌مان، بايد به عنواني بهتر مي رسيديم.
قدیمی 07-02-2010
ابریشم آواتار ها
کاربر فعال

دیدار تیم های برزیل - هلند به روایت تصویر

ویرایش توسط Omid7 : 07-02-2010 در ساعت 11:03 PM
پاسخ

برچسب ها
komodo, واکا واکا, وحدت افریقا, world cup 2010, دانلود

کاربران در حال دیدن موضوع: 8 نفر (0 عضو و 8 مهمان)