بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال > اخبار فوتبال داخلی و خارجی

اخبار فوتبال داخلی و خارجی در این تالار به اخبار فوتبال داخل و خارج از کشور پرداخته میشود

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 05-04-2010
T I N A آواتار ها
T I N A T I N A آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 0

66 سپاس در 58 نوشته ایشان در یکماه اخیر

پروین: تا 50 سال دیگر هم یکی مثل دایی نمی‌آید!
پروین: دست مهاجرانی را بوسیدم تا بزرگتر شوم / جای قطبی بودم می‌گفتم خداحافظ آقایان

مرجع خبری پرسپولیس : شرایط فرق کرده! این حرف را تقریبا همیشه از علی پروین می‌شنوید! با مرد چشم تیله‌ای
در مورد همین جمله و درباره وضعیت دایی،‌ فدراسیون و... صحبت کردیم.

چشم تیله‌ای حرفهایش در همه موارد جذاب است چه وقتی که در مورد وضعیت موجود با رئیس‌جمهور سخن می‌گوید (که بازتاب فوق‌العاده‌ای داشت) و چه زمانی که در مورد مسائل کوچکتر سخن می‌گوید، این شما و این هم مصاحبه‌ای جزئی‌تر از علی پروین

* علی آقا این "شرایط فرق کرده" یعنی چه؟

- یعنی عوض شده! ما 14 بازیکن مثل درخشان، پنجعلی، ناصر محمدخانی و... را دم درب هیأت فوتبال پیاده می‌کردیم می‌رفتند و سفید امضا می‌کردند و برمی‌گشتند اما حالا تا 400 میلیون ندهی نمی‌آیند!

* یعنی همه چی شده پول؟

- کاشکی همه چی فقط پول شده بود! برخی مواقع بازیکن فوتبال امروزی می‌آید از کنارت رد می‌شود و خودش را می‌زند به آن راه! که یعنی ندیدمت! من در مسجد حشمت مهاجرانی را از دور دیدم،‌ رفتم تعظیم کردم و دستش را بوسیدم! من که کوچک نشدم! بزرگتر از بزرگ شدم اما حرمت را هم اینها فراموش کرده‌اند.

* محمد خودتان هم همینطور است؟

- به محمد گفته‌ام باید حرمت نگه دارد اما شرایط برای او سخت‌تر هم هست. 2 روز پیش یک مطلب برایش نوشته بودند که او یک پورشه 600 میلیونی زیرپایش انداخته! در حالی که قیمت اتومبیلش 140 میلیون و مثل همه فوتبالیستهای دیگر است. آخر آن مردم در شهرستان دور وقتی اینها را بخوانند چه می‌گویند؟ بازیکن کنار دستی‌اش چطور؟ وقتی می‌گویم شرایط سخت شده یعنی همین چیزها دیگر!

* ستاره شدن در تمام دنیا سختی‌های خاص خودش را هم دارد دیگر! به هر حال نمی‌توانید فقط مزایایش را بردارید که؟

- بله ولی برخی مسائل را می‌توان درست کرد و لزومی ندارد به این شکل با آنها برخورد کرد.

* محمد چوب شما را هم می‌خورد البته علی آقا بازی‌اش می‌دهند می‌گویند پروین سفارش کرده! بازی‌اش نمی‌دهند می‌گویند به علی آقا لج کرده‌اند و بازی‌اش نمی‌دهند!

- به خودش هم گفته‌ام که باید آنقدر قوی باشد که حق خودش را بگیرد.

* در مورد دعوای علی دایی و فدراسیون فوتبال نظرات چیست علی آقا؟

- از حرف دایی خیلی خوشم آمد. او در برنامه 90 گفت من کفاشیان را دوست دارم و یک جورهایی از وی عذرخواهی هم کرد. انشاءالله بزرگترها وسط کار را بگیرند و این مشکل را حل کنند اما فکر می‌کنم اگر کفاشیان می‌گفت نه آوردنش با من بود نه بردنش خیلی بزرگ می‌شد.

* برخی می‌گویند دایی نباید طلبش را از فدراسیون بگیرد، شما موافق هستید؟

- نه! حقش را باید بگیرد، خودش هم حرف خوبی زد. گفت 3 تا راه دارد. اول اینکه پولش را بعد از اخراج بدهند، دوم اینکه توافق کنند و سوم اینکه شکایت شود! یک مربی در دنیای حرفه‌ای باید وضعیت خودش را بداند، نمی‌شود که به قول خودت فقط بخشی از ماجرا را جدا کرد! یعنی هم برکنارش کنند و با آبرویش بازی کنند و هم پولش را ندهند؟

* علی آقا در مورد پرسپولیس شایعاتی به گوش می‌رسید که شما برمی‌گردی؟

- اطلاعی ندارم!

* یعنی با شما اصلا صحبت نشده؟

- نه!

* این تیم 5 ماه است که هیأت مدیره و مدیرعامل ندارد؟

- سکوت می‌کند.

* نظر شما در مورد افشین قطبی چیست؟

- باید حمایت کنند اینطوری که نمی‌شود کار کرد، هر روز یک مربی برایش بتراشند!

* به نظر می‌رسد انتخاب وی برای تیم ملی ایران از اول هم اشتباه بوده؟

- اون یک بحث دیگر است، به هر حال وقتی انتخابش کردی باید حمایتش کنی!

* عکس‌العمل قطبی هم در نوع خودش جالب بود! اگر شما بودید چه می‌کردید؟

- من بودم می‌گفتم خداحافظ آقایان!

* در مسابقات جام ملتهای 2007 ما یک اشتباه داشتیم که به نظر می‌رسد دوباره در حال تکرار آن هستیم و آن این بود که امیر قلعه‌نویی با نسلی پا به سن گذاشته و شکست خورده از جام‌جهانی و بی‌انگیزه به جام ملتها رفت و هم آنجا را باختیم و هم بعد از آن در راه جام‌جهانی به دلیل اینکه نسل جدید خام بود باز هم شکست خوردیم!

- مگر با این امنیت شغلی‌ها می‌توانست کار دیگری هم بکند؟ الان مربیان سفت فقط کلاه خودشان را نگه می‌دارند و تازه موفق هم نمی‌شوند! فکر می‌کنی حرفهای قبلی که گلایه‌ای بود به آقای احمدی‌نژاد منظور من چه بود؟ همین‌ها بود دیگه؟

* در مسابقات فوتبال جام ملتهای 2007 کره جنوبی تنها 2 بازیکن جام‌جهانی را به همراه داشت و بقیه جوانترهایی بودند که باانگیزه می‌‌آمدند! نتیجه انگیزه بیشتر کره‌ای‌ها هم این بود که ایران را با آن همه لژیونر شکست دادند!

- خب جانشین نساخته‌ایم دیگر! به آنها نگاه نکن. کره جنوبی و ژاپن با سیستم جلو می‌روند. برنامه‌های بلندمدت دارند! با یک باخت که مربی عوض نمی‌کنند! درست انتخاب می‌کنند و پای انتخابشان می‌ایستند! شما ببین جای خود علی دایی ما چه کسی را داریم؟ بازیکن جانشین اینها باید حداقل 70 درصدشان باشد که جانشین بشود دیگر؟ شما که نمی‌توانی علی دایی را برداری کسی را به جای او بگذاری که 30 درصد اوست؟! اینکار بر چه اساسی درست است؟ مگر بازیکن ساخته‌ایم که حالا از او استفاده نکنیم و بگوییم اشتباه است؟ فوتبال ما به جای علی دایی چه کسی را ساخته است؟

* فرصت نداده‌ایم که بسازند؟

- تا 50 سال دیگر هم کسی مثل دایی در ایران ساخته نمی‌شود! جانشین مهدوی‌کیا کیست و چقدر با او فاصله دارد؟

* خب کجا باید اینها را بسازیم؟

- در همین لیگ! در فوتبال ایران چند تا محسن عاشوری ساخته شده؟ این همه سال هم گذشته. به نظر من ما باید از پایه اینها را درست کنیم.

* علی آقا درست می‌گویی اما حالا که لیگ توان ساخت این بازیکنان را ندارد تیم ملی چرا درست برنامه‌ریزی نمی‌کند؟ ما الان علی کریمی را دوباره به تیم ملی دعوت کرده‌ایم تا در جام ملتها با ما باشد! در سال 2014 که دیگر علی کریمی نمی‌تواند برای تیم ملی ما فوتبال بازی کند! آن وقت جوانی که جانشین او شده هم هیچ کجا ساخته نشده و اعتماد به نفس ندارد! و باز هم در راه مقدماتی جام‌جهانی که برای ما مهمتر از همه چیز است می‌بازیم و می‌گوییم در این پست بازیکن نداریم!

- فردین معصومی می‌گوید: من تا زمانی کشتی می‌گیرم که یک نفر بتواند من را ببرند! راست می‌گه وقتی کسی او را نمی‌تواند ببرد چرا کشتی نگیره؟ شما باید کسی شبیه به علی کریمی داشته باشی که بدانی او در آینده می‌شود علی کریمی، آن وقت به او دور بدهی نه اینکه در تیم ملی را باز کنیم و آنجا را بکنیم آزمایشگاه!

* علی آقا آندو تیموریان و نکونام و... هم از همین لیگ آمدند و به اروپا رفتند! پس باید فضا هم به آنها بدهیم!

- آنها بودند اما حالا هم شما می‌بینی؟

* من نباید ببینیم، باید مربیان تیم ملی ببینند مثل برانکو که می‌دید!

- آن روزها قرار بود به جام‌جهانی برویم و بازیکنان یک دنیا انگیزه داشتند اما حالا آن انگیزه‌ها را نمی‌توانی ببینی! فعلا همه فقط به پول فکر می‌کنند و سلامتی خودشان! مربی تیم ملی که نباید 32 تا بازیکن جدید بیاورد؟ تیم ملی یک بازی با قطر انجام داد، نیمه اول با یک تیم رفتیم تو زمین نیمه دوم با یک تیم دیگه! حتی گلر هم تعویض شد! این یعنی چه؟ چی رو می‌خواهی بفهمی با این همه تعویض؟ من این رو دارم می‌گم! راجرز رو یادته؟ 13 تا آدم 23 تا بازی انجام دادند! یعنی 11 تا فیکس بودن 2 تا تعویض! اصلا دیگه همه تیم می‌دونستن کی هست، کی نیست! ساعت 8 شب قبل از بازی می‌آمد تیم رو ارنج می‌کرد با خیال راحت و می‌رفت! هرچه می‌گفتن این تیم اینجوری نیست، قهر می‌کنن و می‌روند! می‌گفت هر کی ناراحته بره! می‌دانی چرا شب ارنج می‌کرد؟ چون بازیکن با آرامش و با خیال راحت می‌رفت و می‌خوابید!

* این هم نمی‌شود که همیشه دور خودمان بچرخیم، بالاخره باید برنامه داشته باشیم دیگه ؟

- مثلا من بشوم مربی تیم ملی! تیم امید رو ببرم یک تورنمنت ساده! بازی اول ببازم، بازی دوم و سوم رو هم که ببازم یا مساوی کنم حتی خود شما هم شروع می‌کنید انتقاد کردن! بعد هم من را برمی‌دارند! کاری به این ندارند که چه برنامه‌ای داریم؟! مگه تو کره و ژاپن هم اینطوریه؟

* در بازی با تایلند که حتی نکونام و شجاعی را هم از اسپانیا دعوت کردند؟!

- چرا دعوت کردند؟ چون می‌خواستند نتیجه بگیرند چون اگر نتیجه نمی‌گرفتند، فردا یقه‌اشان را می‌گرفتند! یکی‌اش خود شما!

* نه، اگر تیم امید را می‌فرستاد ما روزنامه‌نگارها تحسینش هم می‌کردیم؟ شما قبول نداری اما من فکر می‌کنم تیم امید ما به دلیل انگیزه بیشتر از بازیکنان لژیونر ما آن بازی را راحت‌تر هم می‌برد! اما وقتی ما تیم ملی را با همه بزرگانش دعوت می‌کنیم تا مقابل تایلند بازی کنیم و اتفاقا کار به دقیقه 90 هم می‌رسد معلوم است که صدای همه در می‌آید حتی در همان ورزشگاه هم مردم انتقاد می‌کنند!

- درست می گویی اما شرایط مهیا نیست و وقتی مهیا نیست چه کار باید کرد؟

قدیمی 05-04-2010
T I N A آواتار ها
کاربر فعال

سوزوکی : پرسپولیس و پاس تشکیلات منسجمی در لیگ ایران دارند
ناظر اعزامی Afc: پرسپولیس و پاس تشکیلات منسجمی در لیگ ایران دارند
مرجع خبری پرسپولیس : سرپرست ناظران اعزامی کنفدراسیون فوتبال آسیا (afc) گفت: تیم های پرسپولیس و پاس تشکیلات منسجمی در لیگ فوتبال ایران دارند.
"سوزوکی سان" روز سه شنبه افزود: تاکنون در بازدیدهایی که از تیم های لیگ برتری داشته ایم، پرسپولیس و پاس از ساختار خوبی برخوردار بوده اند.

وی بیان داشت: تیم پاس تشکیلات یک تیم حرفه ای را در فوتبال دارد و امکاناتی نظیر ورزشگاه اختصاصی، کمپ تمرینی، ساختمان اداری، هتل و رستوران از ویژگی های این باشگاه بود.

وی با تمجید از مدیران عامل باشگاه های پرسپولیس و پاس گفت: این دو باشگاه با رعایت مشخصه های مد نظر کمیته لیگ حرفه ای کنفدراسیون فوتبال آسیا توانسته اند، رضایت ناظران Afc را جلب کنند.

سوزوکی سان اظهار داشت: Afc نظر مساعد به فوتبال ایران دارد و امیدواریم ساختار حرفه ای در تمامی باشگاه های مطرح این کشور پایدار باشد.
ناظران کنفدراسیون فوتبال آسیا روز دوشنبه از امکانات باشگاه فرهنگی ورزشی پاس همدان دیدن کردند و در نهایت رضایتمندی خود را از ساختار این مجموعه اعلام داشتند
.
قدیمی 05-04-2010
T I N A آواتار ها
کاربر فعال

قاسمی: هیات مدیره باشگاه پرسپولیس در پایان لیگ نهم معرفی می شود
مرجع خبری پرسپولیس : معاون سازمان تربیت بدنی گفت: به احتمال فراوان اعضای جدید هیات مدیره باشگاه پرسپولیس در پایان لیگ نهم فوتبال معرفی خواهند شد.
حمید قاسمی روز سه شنبه افزود: رییس سازمان تربیت بدنی به عنوان رییس مجمع، تصمیم گیرنده نهایی در خصوص اعضای جدید هیات مدیره باشگاه پرسپولیس است.

وی ادامه داد: به احتمال فراوان در پایان فصل اعضای هیات مدیره باشگاه پرسپولیس از سوی رییس سازمان تربیت بدنی معرفی خواهند شد.

معاون سازمان تربیت بدنی گفت: در حال حاضر عملکرد پرسپولیس با حضور کاشانی قابل قبول بوده است و سازمان تربیت بدنی از وضعیت فعلی این باشگاه رضایت دارد.
وی در خصوص بر طرف شدن مشکل دو شغله بودن حبیب کاشانی سرپرست باشگاه پرسپولیس تصریح کرد: در این خصوص باید از کاشانی سئوال شود، زیرا اطلاعات دقیقی در دست ندارم.

قاسمی در خصوص احتمال تغییر مدیریت در باشگاه استقلال و حضور مجدد محمد قریب در این باشگاه اظهار داشت: تاکنون صحبتی با او نداشته ایم و تمام مسایل مطرح شده در حد شایعه است.
قدیمی 05-05-2010
T I N A آواتار ها
کاربر فعال

باشگاه پرسپولیس درصدد جذب عمادرضا است
مرجع خبری پرسپولیس : روزنامه استاد چاپ دوحه از تلاش باشگاه پرسپولیس تهران برای جذب عماد محمدرضا بازیكن عراقی تیم سپاهان خبر داد.

این روزنامه نوشت باشگاه پرسپولیس ایران برای عقد قرارداد با عماد محمدرضا بازیكن عراقی تیم فوتبال سپاهان تلاش خود را آغاز كرده است.

عمادرضا بازیكن عراقی تیم سپاهان نیز در گفت و گو با این روزنامه با تایید این خبر، گفت: باشگاه پرسپولیس برای بازی در فصل آینده لیگ برتر ایران با من وارد مذاكره شد، اما هنوز مبلغ این قرارداد را به من اعلام نكرده است.

این بازیكن افزود: باشگاه پرسپولیس برای قهرمانی در فصل آینده لیگ برتر ایران در حال برنامه ریزی است و در این خصوص به من پیشنهاد داد، اما من با بررسی این پیشنهاد در فرصت مناسب به آن پاسخ خواهم داد.

این روزنامه نوشت: عماد محمدرضا بازیكن عراقی كه همراه با تیم سپاهان توانست دو هفته قبل از پایان لیگ برتر ایران به قهرمانی دست یابد نقش مهمی در كسب این عنوان داشت و با به ثمر رساندن یكی از گل‌های تیمش در دیدار با تیم ابومسلم خراسان كه با نتیجه ‪ ۲‬بر ‪ ۲‬پایان یافت، در كسب این عنوان كوشید.

عمادرضا پیش از انتقال به تیم سپاهان در تیم‌های الوكره قطر و فولاد خوزستان ایران نیز بازی كرده است.

قدیمی 05-05-2010
T I N A آواتار ها
کاربر فعال

ادعای عجیب و قریب پیروانی پس از بازی با پرسپولیس
مرجع خبری پرسپولیس : داستان تعداد موقعیت‌های گل پرسپولیس مقابل استیل‌آذین در كنفرانس مطبوعاتی بعد از بازی مورد توجه قرار گرفت و به نوعی سوژه شد.

داستان از جایی شروع شد كه وقتی یكی از خبرنگاران تلویزیونی از علی دایی پرسید شما و استیل‌آذین موقعیت‌های زیادی را از دست دادید و ... سرمربی پرسپولیس به او پاسخ داد: «انگار شما یك بازی دیگر را دیده‌اید چرا كه استیل‌آذین فقط یك موقعیت از روی ضربه كرنر داشت اما تیم ما در یك بازی یك گله در نیمه دوم موقعیت‌های زیادی را هدر داد.»

این صحبت دایی البته به مذاق خبرنگار فوق خوش نیامد تا سراغ افشین پیروانی برود و از زبان سرمربی استیل‌آذین جواب دایی را بشنود. پیروانی البته در جواب خبرنگار و صحبت‌های دایی گفت: «اگر هم موقعیتی بود از اشتباه ما بود و آب و هوای بد كه روی بازی بازیكنان ما اثر گذاشت.»

پیروانی تاكید كرد كه پرسپولیس فقط 3-2 موقعیت گل داشته كه از روی اشتباهات بازیكنان تیمش به دست آمده است اما شاید آمار تلویزیونی بیانگر واقعیتی باشد كه خبرنگار تلویزیونی و افشین پیروانی به آن توجهی نكردند، هرچند كه همواره آمار تلویزیونی كمی سختگیرانه موقعیت گل‌ها را ثبت می‌كند اما آماری كه در پایان بازی روی صفحه تلویزیون دیده می‌شد، برتری 6- یك پرسپولیس در موقعیت‌های گل را نشان می‌داد.

البته پرسپولیس به همین تعداد یا شاید هم بیشتر موقعیت نصف و نیمه داشت كه نزد، چرا كه تلویزیون فقط ضربات در داخل چهارچوب را موقعیت حساب می‌كند و اما یك سوال از افشین پیروانی: واقعا از تمام آن 6 موقعیت تلویزیونی و 7-6 موقعیت نصف و نیمه دیگر، هیچ كدام از روی كار تاكتیكی و خلاقیت بازیكنان پرسپولیس به وجود نیامد و همه آنها حاصل اشتباه بازیكنان شما بود؟

قدیمی 05-05-2010
T I N A آواتار ها
کاربر فعال

اظران Afc اجرای سرود پرسپولیس را به تعویق انداختند
مرجع خبری پرسپولیس : با وجود اینكه اعلام شده بود آخرین مرحله از ضبط سرود سرخ پرسپولیس قبل از بازی این تیم مقابل استیل‌آذین ضبط خواهد شد اما این كار انجام نشد.

داریوش خواجه‌نوری آهنگساز سرود سرخ وقتی عصر روز یكشنبه با كلیه امكانات صدابرداری و فیلمبرداری راهی ورزشگاه شد پس از هماهنگی‌های فراوان با حراست مجموعه ورزشی آزادی و سازمان تربیت بدنی بالاخره به داخل استادیوم راه یافت اما در نهایت موفق به انجام كاری كه قصد داشت نشد.

خواجه‌نوری گفت: «می‌خواستیم با ضبط صدای هواداران این كار را به پایان برسانیم اما مسوولان سازمان لیگ اعلام كردند به خاطر بازدید ناظران Afc این كار عملی نیست.»

البته شاید برای خواجه‌نوری و همكارانش بهتر هم شد چرا كه زیر باران شدید عصر یكشنبه احتمالا كار آنها بسیار سخت می‌شد. همچنین تعداد تماشاگران هم آنقدر زیاد نبود كه صدای آنها در سرود به خوبی بنشیند.

جالب اینكه خواجه نوری می‌گوید: «حیف شد. قصد داشتم این كار بالاخره بعد از یك سال و نیم زحمت تمام شود اما اینطور نشد. البته واقعا برایم جالب بود كه همه هوادارانی كه مرا دیدند از من سوال می‌كردند چرا سرود در ورزشگاه پخش نشد و آنها كه منتظر همخوانی بودند معطل ماندند.»

وی همچنین گفت: «حالا مجبوریم تا روز سوم خرداد و بازی برگشت فینال جام حذفی صبر كنیم. البته مطمئنم در آن روز هواداران بسیار بیشتری به ورزشگاه می‌آیند و كار ضبط سرود بالاخره با حالتی ویژه به پایان می‌رسد.»

قدیمی 05-05-2010
T I N A آواتار ها
کاربر فعال

بیانیه باشگاه پرسپولیس: خبرورزشی می گوید با ارتباط فامیلی تبرئه می شود!
مرجع خبری پرسپولیس : سایت باشگاه پرسپولیس مدعی شد مسئولان روزنامه خبرورزشی ادعا دارند با ارتباطات فامیلی كه با بعضی از چهره های سرشناس دارند نه تنها هراسی از شكایات مطروحه ندارند بلكه عنوان می كنند "هر كه با ما در افتاد ور افتاد "

سایت باشگاه پرسپولیس نوشت: مسئولان این روزنامه خبری،ورزشی كه به دلیل شكایات متعدد افراد حقیقی و حقوقی از جمله باشگاه پرسپولیس به اتهام ارتكاب به جرایم مطبوعاتی دارای پرونده‌های متعددی در مراجع قضایی هستند ادعا دارند با ارتباطات فامیلی كه با بعضی از چهره های سرشناس دارند نه تنها هراسی از شكایات مطروحه ندارند بلكه عنوان می كنند "هر كه با ما در افتاد ور افتاد " و به صراحت در مجامع مطبوعاتی شمارش معكوس برای سقوط مدیریت پرسپولیس و یا پایان فوتبال برخی شكایت كنندگان را آغاز كرده‌‌اند.

یكی از گردانندگان این روزنامه خبری،ورزشی مدعی است چون از بستگان یكی از بزرگان علمی، مذهبی كشور است از مصونیت ویژه برخوردار است. هر چند بر این اعتقادیم كه ساحت این چهره بزرگوار از اعمال ایشان مبراست. اما به نظر می‌رسد این فرد سعی دارد با توسل به ایشان سایه ساری برای فرار از اجرای عدالت بسازد.

همچنین دیگر گرداننده‌ پشت صحنه این روزنامه معتقد است با حضورش در یكی از نهادهای نظارتی می تواند شكایات مطروحه علیه این روزنامه خبری، ورزشی را بی اثر كند.

از طرفی یكی از مسئولان اصلی این روزنامه ورزشی مدعی است كه با ارتباط فامیلی كه با یك چهره سرشناس دارد مثلث ارتباطات این روزنامه خبری، ورزشی را برای جلوگیری از اجرای عدالت تكمیل می كند كه این موضوع، توجه ویژه مجریان عدالت را می طلبد، هر چند ساحت مقدس قضا در نظام اسلامی را مبرا از هر گونه ادعاهای مطروحه ایشان می دانیم و یقین داریم این گونه ارتباطات هیچ گونه تاثیر و یا تاخیری در روند اجرای عدالت در خصوص شكایات مطروحه علیه این روزنامه خبری، ورزشی نخواهد داشت.

این نوشتار هشداری است تا مسئولین ذیربط با اقدام به موقع و قاطعانه ضمن اینكه پاسخ محكمی به نادرستی این ادعاها می دهند، كمك شایانی به سالم سازی مطبوعات در حوزه ورزش نمایند تا بین معدود جریانات خبری، ورزشی نا سالم با سایر زحمتكشان عرصه رسانه های ورزشی تمیز داده شود.

قدیمی 05-05-2010
T I N A آواتار ها
کاربر فعال

خبرگزاری فارس بیانیه پرسپولیس علیه خبر ورزشی را حذف کرد
مرجع خبری پرسپولیس : در حالی که این خبرگزاری متن بیانیه باشگاه پرسپولیس علیه این روزنامه را در میان اخبار خود قرارداده بود دقایق بعد آن را از روی صفحه اصلی سرویس فوتبال داخلی حذف کرد
به گزارش اختصاصی مرجع خبری، سایت باشگاه پرسپولیس ساعتی پیش با انتشار بیانیه ای نسبت به حاشیه سازی های اخیر روزنامه خبرورزشی افشاگری کرد.

خبرگزاری نیمه دولتی فارس که از رسانه های اصولگرا محسوب می شود دقایقی بعد این خبر را در میان اخیار سرویس ورزشی خود قرار داد اما لحظاتی بعد در اقدامی مشکوک آن را از سرویس فوتبال داخلی حذف کرد.

در حالی که فارس متن کامل این بیانیه را در میان اخبار خود قرار داده بود حذف ناگهانی این خبر از سوی این خبرگزاری تردید های بسیاری را به وجود آورده است.

در بیانیه سایت رسمی باشگاه پرسپولیس آمده است:

«مسئولان این روزنامه خبری،ورزشی كه به دلیل شكایات متعدد افراد حقیقی و حقوقی از جمله باشگاه پرسپولیس به اتهام ارتكاب به جرایم مطبوعاتی دارای پرونده‌های متعددی در مراجع قضایی هستند ادعا دارند با ارتباطات فامیلی كه با بعضی از چهره های سرشناس دارند نه تنها هراسی از شكایات مطروحه ندارند بلكه عنوان می كنند "هر كه با ما در افتاد ور افتاد ". و به صراحت در مجامع مطبوعاتی شمارش معكوس برای سقوط مدیریت پرسپولیس و یا پایان فوتبال برخی شكایت كنندگان را آغاز كرده‌‌اند.»

قدیمی 05-05-2010
T I N A آواتار ها
کاربر فعال

كریم باقری به مشهد نمی‌رود
مرجع خبری پرسپولیس : تمرینات و عدم آمادگی مناسب بدنی مانع حضور كریم باقری در تركیب اصلی

اگر چه كاپیتان سرخپوشان به رقم 9 سانتیمتر پارگی از كشاله ران(طبق ادعای كادرپزشكی پرسپولیس) در تمرینات هفته گذشته غایب بود و نتوانست پرسپولیس را مقابل استیل آذین یاری دهد اما بازگشت او به تمرینات طی چند روز اخیر شائبه بازگشت به تركیب را مقابل ابومسلم ایجاد كرده است.

اما منابع خبری گزارش می‌دهند كه كریم باقری مقابل ابومسلم غایب بوده و علی دایی قصد ندارد از او در تركیب اصلی استفاده كند. دوری از تمرینات و عدم آمادگی مناسب بدنی از عمده‌ دلایلی است كه مانع از حضور كریم باقری در تركیب اصلی می‌شود. هرچند كه این احتمال وجود دارد باقری به همراه كاروان پرسپولیس راهی مشهد شود.

قدیمی 05-05-2010
T I N A آواتار ها
کاربر فعال

"قابل توجه طرفداران سپاهان و استقلال"

" این بار توطئه به جای صدور بیانه بر علیه تیم سپاهان و امیر قلعه نوعی"

اخبار رسیده حكایت از آن دارد كه باتوجه به حواشی بازی تیمهای پیروزی و استیل آذین كه توهین هواداران تیم پیروزی به بازیكنان سابق خود از جمله علی كریمی را در بر داشت ، مدیران ارشد فدراسیون رابرآن داشته تا با اتكاء به این حركت ، ترتیبی اتخاذ نمایند تا بازی بعدی تیم پیروزی در استادیوم آزادی را بدون تماشگر برگزار كنند.
باتوجه به این مطلب كه تیم سپاهان اصفهان به حق و با اتكا به مدیران ، كادر مربیگری و حضور بازیكنان نامی به عنوان بهترین تیم ایران در طول برگزاری چندین دوره لیگ برتر می باشد و همچنین محبوبیت آقای امیر قلعه نوعی در بین هواداران تیم استقلال و پیش بینی حضور هزاران طرفدار در استادیوم آزادی برای حمایت از تیم سپاهان و امیر قلعه نوعی و برگزاری جشن قهرمانی و همچنین ازآنجائیكه پوشیده نبودن این مطلب كه اقدام به برگزاری بازی بدون تماشگر توسط آقایان ، تنها به خاطر سیاستهای كاری و اتمام لیگی به ظاهر بدون حاشیه می باشد.
لذا وظیفه تمامی طرفداران تیم های سپاهان و استقلال می باشد كه در روز بیاد ماندنی در استادیوم آزادی تهران حضور بهم رسانند

این بار ما طرفداران ، به خاطر از بین بردن ناپاكی در فوتبال ، اعاده حق و با حمایت پرشور و بی دریغ از تیمو مربی محبوب خود حتی شده در پشت درب های بسته استادیوم آزادی ایستاده ایم تا ثابت كنیم كه ما هستیم.

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)