بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال > جام جهانی فوتبال world cup

جام جهانی فوتبال world cup مسائل مربوط به جام جهانی فوتبال

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: قهرمان جام جهانی 2010 کدام کشور است ؟
آلمان 5 8.33%
آرژانتین 21 35.00%
ایتالیا 9 15.00%
برزیل 8 13.33%
فرانسه 1 1.67%
انگلیس 2 3.33%
اسپانیا 8 13.33%
هلند 5 8.33%
اروگوئه 0 0%
مکزیک 1 1.67%
رأی دهندگان: 60. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 07-03-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر

دستگیری پاریس هیلتون در بازی هلند- برزیل

[IMG]http://*****************/Files/dcc4211e7d9747e4afb8.jpg[/IMG]

پاریس هیلتون که در آفریقای جنوبی به سر می برد به دلیل مصرف ماری جوانا در جریان یکی از دیدارهای جام جهانی دستگیر شد

سایت گل- پاریس هیلتون یکی از سلبریتی های هالیوود دیشب در شهر پورت الیزابت آفریقای جنوبی دستگیر شد.هیلتون 29 ساله در جریان دیدار دو تیم برزیل و هلند در ورزشگاه بود و به جرم مصرف ماری جوانا دستگیر شد.

پلیس آفریقای جنوبی هم با تائید خبر دستگیری هیلتون به این نکته اشاره کرد که مراحل بازپرسی از او ادامه دارد.

به نظر می رسد هیلتون اکنون در یکی از دادگاه های جام جهانی حضور دارد.

روزنامه تایمز آفریقای جنوبی در گزارش خود به این نکته اشاره کرد که هیلتون اندکی پیش از ساعت 8 بعدازظهر روز جمعه، با اسکورت نیروهای پلیس به دفتر پلیس مونت رود پورت الیزابت منتقل شد.

او روز پنچشنبه برای تماشای تعدادی از بازیهای جام جهانی به آفریقای جنوبی سفر کرده بود.

هیلتون از زمانی که با جت شخصی اش به آفریقای جنوبی رسیده بود، در توئیتر در مورد ماجراجویی اش از این کشور نوشته است.

در صفحه توئیتر پاریس هیلتون می خوانیم: « اینجا بسیار زیباست..بی صبرانه منتظرم تا به تور سافاری رفته و تمام حیوانات هیجان انگیز اینجا را ببینم..»

هیلتون در ادامه و در جریان دیدار هلند مقابل برزیل نوشت:« اینجا و در جریان مسابقه بسیار خوش می گذرد.عجب دیداری است.من آفریقای جنوبی را دوست دارم!.»
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 07-03-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر

مروری بر دیدارهای امروز:عصای جادویی مسی، سردرد دروازه‌بان پاراگوئه

سایت گل -آلمان همچنان مجبور است با تیم‌های بزرگ دنیا روبرو شود. آنها شش روز پس از آن که انگلیس را چهار بر یک شکست دادند، مقابل آرژانتینی قرار می‌گیرند که سرشار از انگیزه است.

دو تیم برای ششمین بار روبروی هم قرار می‌گیرند. مهم‌ترین دیدارهای آنها در فینال‌های 1986 و 1990 بوده و آلمانی‌ها با سه پیروزی، یک تساوی و تنها یک شکست اعتماد به نفس بسیاری قبل از این دیدار دارند. آلمان برای پانزدهمین بار پیاپی در مرحله یک‌چهارم نهایی حضور می‌یابد، اما این بار نبردی دشوار با آلبی‌سلسته پیش رو خواهد داشت.

پس از آن که این دو غول میدان را ترک کردند، نوبت به اسپانیای قهرمان اروپا می‌رسد که مقابل تیم سرسخت پاراگوئه قرار بگیرد، تیمی که در این تورنمنت تنها یک گل دریافت کرده. ایتالیا در جام 2006 تا قبل از فینال تنها یک گل خورده بود، اما آیا پاراگوئه می‌تواند به راستی اسپانیا را شکست دهد؟

دیدارها
آرژانتین – آلمان، کیپ‌تاون، 18:30
پاراگوئه – اسپانیا، ژوهانسبورگ (الیس پارک)، 23:00

بازی بزرگ

آرژانتین – آلمان

چهار سال پیش آرژانتین در همین مرحله در ضربات پنالتی به آلمان باخت و حذف شد. حالا این دو تیم بار دیگر به هم برخورده‌اند. البته این بار اوضاع فرق می‌کند و مردان یواخیم لو درکی عالی از یکدیگر پیدا کرده و تماشاگران بی‌طرف را با نمایش جذاب و تهاجمی به سمت خود برده‌اند. آوردن استعدادهای جوان، که نمونه‌های بارز آن مسعود اوزیل و توماس مولر هستند، با حمایت بازیکنان بزرگ‌تر مانند باستین شواین‌اشتایگر و میروسلاو کلوزه ثمر بخشیده است. آنها جوان‌ترین تیم آلمان در جام‌های جهانی در 76 سال گذشته هستند، اما ستاره‌های نوظهور لو کاملا آماده هستند و تجربه بسیاری در باشگاه‌های خود کسب کرده‌اند.

آرژانتین هم با ترکیبی آشنا بازی می‌کند؛ دو هافبک دفاعی خستگی‌ناپذیر خط دفاعی‌شان را پوشش می‌دهند، یک نابغه کوچک‌اندام عصای جادویی‌اش را تکان می‌دهد تا حملات را بسازد و انبوهی از هدف‌گیرهای بااستعداد هم برای حضور در خط حمله رقابت می‌کنند. گیرایی بی‌نظیر دیه‌گو مارادونا را به این ترکیب بیفزایید تا به تیمی جاه‌طلب و بااستعداد برسید که اراده کرده برای بار سوم جام جهانی را بالای سر ببرد و آلمان را تنها یکی از موانع پیش رو می‌بیند.

زیر ذره‌بین

خوسه ویار علیه مهاجمان اسپانیا

زندگی در آفریقای جنوبی تاکنون برای دروازه‌بان پاراگوئه خوب بوده و تنها ایتالیا، مدافع عنوان قهرمانی توانسته دروازه او را باز کند. اما این دروازه‌بان 33 ساله شاید احساس اضطراب داشته باشد، چرا که با چهره‌های آشنایی روبرو خواهد شد. ویار از سال 2008 در دروازه رئال وایادولید قرار گرفته و فصل گذشته مقابل بارسلونا و والنسیا 13 گل دریافت کرده. داوید ویا فصل پیش دو گل به او زد و چابی و پدرو هم مقابل او موفق به گل‌زنی شدند.

این تجربیات احتمالا او را آبدیده ساخته، و به نظر می‌رسد او روز پرمشغله‌ای پیش رو خواهد داشت، آن هم در تیمی که دوست دارد دفاعی مستحکم داشته باشد و به ضدحمله می‌اندیشد. حریف آنها متخصص بازی تک‌ضرب و پاسکاری و حرکت‌های فراوان است و پتانسیل تهاجمی آنها را هیچ تیمی ندارد. فکر کردن به بازی اسپانیا باعث سردرد هر دروازه‌بانی خواهد شد.

آنچه گفتند

«شرطی که با مارادونا بر سر گل‌زنی‌ام بسته بودم را باختم، اما می‌خواهم شرط را برای این بازی نگه دارم و دو برابر کنم!»لیونل مسی، مهاجم آرژانتین
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
قدیمی 07-03-2010
behnam3638 آواتار ها
behnam3638 behnam3638 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 228

83 سپاس در 24 نوشته ایشان در یکماه اخیر

نقل قول:
نوشته اصلی توسط امیر عباس انصاری نمایش پست ها
بیایین یه چیزی رو حدس بزنیم
داور فینال کیست

به نظر شما داور فینال کیست؟
لیست داروان باقی مونده رو دارین؟

به نظر من داور خیلی مهمه
داور فینال رو حدس بزنید و سپاس طلایی جایزه بگیرید

امیر جان حتی خود کیته داوران فیفا هم اعلام نمی کنه کدوم داورا با قی موندن

من حدس میزنم از بین هاوارد وب انگلیسی و داور آرژانتینی (به شرطی که آرژانتین نیاد فینال) داور باشن......
من حدس میزنم شانس هاوارد وب انگلیسی بیشتر باشه چونکه در حق انگلیس ناداوری شد...فیفا سعی می کنه به یه طریقی جبران کنه

من اگر از لیست داوران باقی مونده اطلاع پیدا کردم حتما اعلام می کنم

گاهی نباید ناز کشید، انتظار کشید، آه کشید، درد کشید، فریاد کشید…

تنها باید دست کشید و رفت…
قدیمی 07-03-2010
ابریشم آواتار ها
ابریشم ابریشم آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 9

155 سپاس در 150 نوشته ایشان در یکماه اخیر

/همگام با جام‌جهاني2010-‌آفريقاي‌جنوبي/
سزار: دنيا براي برزيل به پايان نرسيده است

خبرگزاري فارس: دروازه بان تيم ملي برزيل گفت: در شرايطي مغلوب هلند شديم كه اعتماد ‌به‌نفس زيادي داشتيم، با اين حال دنيا برايمان به آخر نرسيده است.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از رويترز، جوليو سزار اظهار داشت: هيچيك از اعضاي تيم فكرش را نمي‌كرد چنين نتيجه‌اي رقم خورد. تمام بازيكنان تيم مملو از انرژي و اعتمادبنفس بودند. متاسفانه گاهي اوقات در فوتبال از اينگونه نتايج رقم مي‌خورد؛ ولي با اين نتيجه دنيا به آخر نرسيده است.
وي افزود:‌وقتي در نيمه دوم هلند به بازي برگشت، شرايط براي ما سخت شد. آنها دو گل زدند و خود را لايق برد نشان دادند.
سزار ادامه داد: متاسفم كه با غم و اندوه بسيار از اين جام جدا شديم و بايد به خانه بازگرديم.
قدیمی 07-03-2010
ابریشم آواتار ها
کاربر فعال

همگام با جام‌جهاني2010-‌آفريقاي‌جنوبي/
روبن: بايد با جام به هلند برگرديم

خبرگزاري فارس: بازيكن تيم فوتبال هلند گفت: با كسب برتري مقابل برزيل بايد تلاش كنيم كه با جام قهرماني به كشورمان برگرديم.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از رويترز، آرين روبن اظهار داشت: در 20 دقيقه نخست بازي نتوانستيم بازي واقعي خود را ارائه كنيم. متاسفانه در اين دقايق گل خورديم، با اين حال به بازي بازگشتيم و توانستيم بازي زيبايي را به معرض نشان قرار دهيم كه تماشاگران از آن لذت ببرند.
وي افزود: بنظرم اين برد حق ما بود، زيرا خوب به بازي بازگشتيم. بايد تمركز خود را كاملا حفظ كنيم تا به ايستگاه آخر برسيم. بايد تلاش كنيم تا حتما با كسب جام از آفريقاي‌جنوبي به وطن بازگرديم.

قدیمی 07-03-2010
ابریشم آواتار ها
کاربر فعال

/همگام با جام‌جهاني2010-‌آفريقاي‌جنوبي/
اسنايدر: باور نمي‌كنم كه برزيل را حذف كرديم

خبرگزاري فارس: هافبك گلزن تيم ملي فوتبال هلند گفت: با وجود حذف برزيل، هنوز برد مقابل اين حريف را باور ندارم.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از رويترز، وسلي اسنايدر گفت: هنوز هم باور ندارم كه برنده شديم. مجبور بوديم هر‌چه كه در چنته داشتيم را رو كنيم. در نيمه دوم فشار زيادي بر حريف وارد كرديم.
اين بازيكن كه روي گل اول تيمش با توپ بلندي كه فرستاد، دروازه‌بان برزيل را به اشتباه وادار كرد و باعث گل به خودي شد و گل دوم را با ضربه سر وارد دروازه حريف آمريكاي‌جنوبي كرد، ‌افزود: اين كه روي هر دو گل نقش داشتم، اتفاقي خارق‌العاده است. روي گل دوم اصلا مزاحمي نداشتم و بي دردسر گلزني كردم. اين اولين گل من با ضربه سر بود.
اسنايدر كه بدين خاطر به عنوان بهترين بازيكن ميدان انتخاب شد، افزود: هنوز هم باور نمي كنم كه برزيل را حذف كرديم و بين چهار تيم برتر جام قرار گرفتيم. حالا بايد از تمام بخت و اقبال خود نهايت استفاده را بعمل آوريم تا قهرمان شويم.
قدیمی 07-03-2010
ابریشم آواتار ها
کاربر فعال

/همگام با جام جهاني 2010 - آفريقاي جنوبي/
ماندلا: اشك‌هاي تو اشك‌هاي آفريقا بود

خبرگزاري فارس: رهبر آفريقا در پايان بازي غنا و اروگوئه خطاب به ژيان و هم‌تيمي‌هايش گفت: اشك‌هاي تو اشك‌هاي آفريقا بود.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از اسوشيتد پرس، نلسون ماندلا به رغم توصيه پزشكان براي دوري از استرس و هيجان بازي غنا و اروگوئه را تماشا كرد.

وي پيش از اين بازي، غنا را تيم ملي آفريقا خطاب كرده بود و پس از حذف تراژديك اين تيم برابر نماينده آمريكاي جنوبي خطاب به ژيان بازيكن كليدي غنا گفت: اشك‌هاي تو اشك‌هاي آفريقا بود. نگران نباش، تو كارت را كردي و اكنون همه كودكان آفريقا به وجود تو افتخار مي‌كنند. دست‌هاي شما را ديدم كه به سمت آسمان بلند بود. شما فرزندان آفريقا بوديد و ما از فرزندان خود راضي هستيم.

در ادامه متن ارسال شده از دفتر كار ماندلا از قول وي آمده است: آفريقا نبايد گريه كند. شادي تنها كاري است كه بايد انجام داد، لبخند كودكان يعني پيروزي شما و يادتان باشد كودكان آفريقايي نشاني از حضور خداوند هستند و هر كه آنها را شاد مي‌كند در نظر ما پيروز واقعي است.
غنا در ضربات پنالتي برابر اروگوئه تن به شكست داد و به نيمه نهايي صعود نكرد.
قدیمی 07-03-2010
ابریشم آواتار ها
کاربر فعال

/همگام با ‌جام‌جهاني2010-آفريقاي‌جنوبي/
تابارس: به خاطر شايستگي جوانانم خوشحالم

خبرگزاري فارس: سرمربي تيم ملي فوتبال اروگوئه گفت: بيشتر از هر چيزييژ از اينكه جوانانم توانستند غنا را شكست دهند، خوشحالم.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از رويترز، ‌اسكار تابارس گفت: آنقدر خوشحال و با نشاط هستم كه قابل توصيف نيست.من بيش از هر چيزيي براي جوانان تيمم خوشحال هستم كه از ابتدا مقابل غنا جنگيدند و تلاش كردند. آنها يك گام به عقب برنداشتند.

وي افزود: در اين بازي تيمي كه از لحاظ روحي و اعصاب شرايط بهتري داشت،‌ برنده شد. خوشحالم كه تيمم برنده اين ماراتن رواني شد.
تيم ملي اروگوئه پس از 120 دقيقه مبارزه با غنا، توانست در نبرد شب گذشته در ضربات پنالتي حريف آفريقايي ‌را شكست داده و به جمع تيم‌هاي مرحله نيمه‌نهايي صعود كند.
قدیمی 07-03-2010
ابریشم آواتار ها
کاربر فعال

/همگام با ‌جام‌جهاني 2010- آفريقاي‌جنوبي/
جشن و شادي مردم آرژانتين به خاطر حذف برزيل

خبرگزاري فارس: مردم آرژانتين از شكست و حذف تيم ملي فوتبال برزيل خوشحال شده و به جشن پرداختند.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از اوگلبو، لحظاتي پس از باخت ناباورانه برزيل برابر هلند و حذف از جام جهاني 2010، مردم شهر‌هاي مختلف آرژانتين با تجمع‌ گسترده در خيابان‌ها به جشن و سرور مشغول شدند. شادي مردم اين كشور آمريكاي لاتين به حدي بود كه براي ساعاتي تا پاسي از شب ادامه يافت.

شهروندان آرژانتيني آنقدر خوشحال بودند كه گويي تيم كشورشان به جاي نارنجي‌پوشان هلند مقابل رقيب ديرينه هم‌قاره‌اي به برتري رسيده است.
دليل اين همه شادي رقابت ديرينه‌اي است كه مردم اين كشور با برزيليان در رده‌هاي گوناگون از جمله ورزش در سطح قاره آمريكاي لاتين دارند. به باور آنها حذف برزيل سبب خواهد شد تا يكي از مدعيان درجه اول قهرماني از كورس دور مانده و در عين شاگردان ديگو مارادونا راحت‌تر از قبل بتوانند با غلبه احتمالي مقابل آلمان خود را به روياي كسب سومين جام جهاني نزديك سازند.

قدیمی 07-03-2010
ابریشم آواتار ها
کاربر فعال

/همگام با ‌جام‌جهاني2010-آفريقاي‌جنوبي/
راجاوچ: نام بازنده برازنده غنا نيست

خبرگزاري فارس: سرمربي تيم ملي فوتبال غنا گفت: در پايان 120 دقيقه مبارزه نام تيم بازنده برازنده غنا نبود.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از رويترز، ميلوان راجاوچ‌ اظهار داشت: آنچه كه مي‌توانم بگويم همين است كه در فوتبال يك تيم بايد برنده شود و يك تيم ببازد. متاسفانه امروز نام تيم بازنده به غنا رسيد كه برازنده‌اش نبود.

وي افزود: بازي با اروگوئه ديداري بسيار دشوار بود. از آنجايي كه ما برابر آمريكا 120 دقيقه تمام بازي كرديم، در اين ديدار نيز مجبور شديم 120 دقيقه ديگر بازي كنيم. در پايان نيز از شانس خوبي براي تاريخي شدن و قرار گرفتن در جمع 4 تيم برگزيده جام برخوردار شديم.

راجاوچ عنوان كرد: يكي از مشكلات امروز ما اين بود كه دو بازيكن اصلي خود را به همراه نداشتيم. با اين حال صاحب موقعيت‌هاي زيادي شديم و حتي فرصت زيادي براي جبران داشتيم.

او ادامه داد: ‌از لطف و حمايت‌هاي هواداران تيم ملي و نيز مردم آفريقا تشكر مي‌كنم كه بطور پيوسته ما را حمايت كردند. آنها واقعا ما را شرمنده كردند و ما در آستانه رقم زدن داستاني تاريخي بوديم كه متاسفانه شكل نگرفت.
تيم غنا پس از 120 دقيقه مبارزه با اروگوئه در ضربات پنالتي بازنده شد تا نتواند به جمع 4 تيم پاياني راه يابد.
پاسخ

برچسب ها
komodo, واکا واکا, وحدت افریقا, world cup 2010, دانلود

کاربران در حال دیدن موضوع: 13 نفر (0 عضو و 13 مهمان)