بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال > جام جهانی فوتبال world cup

جام جهانی فوتبال world cup مسائل مربوط به جام جهانی فوتبال

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: قهرمان جام جهانی 2010 کدام کشور است ؟
آلمان 5 8.33%
آرژانتین 21 35.00%
ایتالیا 9 15.00%
برزیل 8 13.33%
فرانسه 1 1.67%
انگلیس 2 3.33%
اسپانیا 8 13.33%
هلند 5 8.33%
اروگوئه 0 0%
مکزیک 1 1.67%
رأی دهندگان: 60. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 06-06-2010
ابریشم آواتار ها
ابریشم ابریشم آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 9

155 سپاس در 150 نوشته ایشان در یکماه اخیر

سینماهای آرژانتین، پرده نمایش بازیهای جام جهانی
قرارداد با شرکت زنجیره ای تئاتر ملی آرژانتین برای نمایش بازیهای جام جهانی منعقد شده است.

فیفا روز جمعه اعلام کرد که به سینماهای آرژانتین برای نمایش دیدارهای جام جهانی مجوز می دهند و محدودیت ها و مجوزهای لازم کپی رایت را برای مالکان تئاترها حذف خواهد کرد.
روزنامه اوله آرژآنتین در گزارشی به این نکته اشاره کرد که توافق ابتدایی برای نمایش ده دیدار به عمل آمده که با کیفیت صدا و تصویر اچ. دی به نمایش درخواهد آمد.
این تصمیم دربرگیرنده بزرگترین زنجیره سینمایی در کشور آرژآنتین است که مجهز به پروژکتورهای دیجیتال می باشد. البته انتظار می رود که بلیط این سینماها به سرعت به فروش رسیده و تمام شود.
این قرارداد گویای تب و تاب بالای جام جهانی در جامعه آرژآنتین می باشد . بسیاری از شرکتها اعلام کرده اند که به کارمندانشان مرخصی می دهند تا برای تماشای بازیهای تیم ملی آرژانتین محل کار را ترک کنند و برخی از شرکت ها نیز نمایشگرهای بزرگی را برای پخش این دیدارها درنظر گرفته اند.
مدرسه ها و دانشگاه های آرژانتین نیز اقدام مشابهی را انجام داده اند.

جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 06-06-2010
ابریشم آواتار ها
کاربر فعال

روبن هم به سپاه مصدومان پیوست
ستاره هلندی در جریان دیدار دوستانه تیم ملی کشورش مقابل مجارستان مصدوم و مجبور به ترک زمین مسابقه شد.

آرین روبن ستاره تیم ملی هلند در جریان دیدار دوستانه امروز تیم ملی کشورش مقابل مجارستان که با پیروزی 1-6 نارنجی پوشان همراه بود مصدوم و مجبور به ترک زمین مسابقه شد.
ستاره بایرن مونیخ در نیمه دوم وارد زمین مسابقه شد و توانست یکی از گلهای تیمش را به ثمر برساند ولی در حالی که تنها 4دقیقه تا پایان مسابقه زمان باقی بود، مصدوم و مجبور به ترک زمین مسابقه گردید.
روبن سعی داشت تا بازهم به جریان بازی بازگردد ولی شدت درد در ساق پای چپ او به نحوی بود که او برروی زمین نشست ودر نهایت مجبور به ترک زمین مسابقه گردید تا از کمک کادر پزشکی تیم بهره ببرد.
پس از آن بود که روبن به جای آنکه برروی نیمکت ذخیره هاقرار گرفته تا درمان های ابتدایی برروی پایش انجام بگیرد، با همراهی درک کوئیت مستقیما روانه رختکن شد.
هنوز خبر دقیق تری در مورد میزان مصدومیت روبن منتشر نشده است.
پيش از اين بازيكناني چون دروگبا و ريو فرديناند به دليل مصدوميت جام جهاني را از دست دادند.

قدیمی 06-06-2010
ابریشم آواتار ها
کاربر فعال

سسک: نه آرسنال ، نه بارسا؛ فعلا فقط جام جهانی
ستاره اسپانیایی باشگاه آرسنال نمی خواهد فعلا درمورد آینده اش فکر کند.

سسک فابرگاس در صحبتهایی اعلام کرده که می خواهد فکر و ذکرش را برروی رقابتهای جام جهانی و عملکردش در تیم ملی اسپانیا متمرکز کند و بدین ترتیب خود را اندکی از جنجالهایی که در مورد تیمی که فصل بعد در آن توپ خواهد زد دور کرده است.
هفته گذشته، هفته ای پرتلاطم برای سسک بود، چرا که مسئولان بارسلونا برای خریداری ستاره سسک پیشنهادی را ارائه کردند که با پاسخ منفی سران آرسنال مواجه شد و تا امروز تلاشهای مسئولان تیم کاتالان برای جذب سسک به دربهای بسته خورده است.
به نظر می رسد که سسک دوست ندارد خود را درگیر چنین مسائلی کند. او این موضوع را به کناری گذاشته و تمرکزش را برروی عملکردش در تیم ملی اسپانیا قرار داده است.
سسک در صحبتهایی گفته:«بازی کردن در جام جهانی رویایی است که همیشه آن را در سر می پرورانم. این اتفاق آنقدر بزرگ و مهم است که به چیز دیگری فکر نمی کنم. عملکردم خوب است و آرامش خوبی دارم.»
سسک در ادامه صحبتهایش با بهره گیری از تجربه ای که دارد در پاسخ به سوالی در مورد احتمال انتقالش به بارسلونا و جنجالهایی که در این رابطه وجود دارد گفت:« این اولین باری نیست که من با شرایط مشابهی روبرو شده ام.اخیرا تمرکزم را برروی بازیابی و رهایی از بند مصدومیت قرار داده بودم و اکنون هم نهایت تلاشم را به کار می گیرم تا شروع خوبی با اسپانیا در جام جهانی داشته باشم.من آماده ام!!.»

قدیمی 06-06-2010
ابریشم آواتار ها
کاربر فعال

کاسیاس: گرین باید دروازه بان اول انگلیس در جام جهانی باشد
ایکر کاسیاس، دروازه بان و کاپیتان تیم ملی اسپانیا، اعلام کرد رابرت گرین باید جلوتر از دیوید جیمز و جو هارت، به عنوان دروازه بان اول تیم ملی انگلیس انتخاب شود.
کاسیاس که خود جایگاه ثابتی در ترکیب قهرمان اروپا دارد، معتقد است عدم قطعیت در مورد گزینه نهایی سه شیرها در درون دروازه می تواند موجب ضربه خوردن به تیم فابیو کاپلو باشد.
جیمز برای مدتها دروازه بان شماره یک انگلیس بود اما پس از اینکه در این فصل به صورت ثابت درون دروازه پورتسموث قرار نگرفت، شانس هایش برای حضور ثابت در درون دروازه انگلیس در جام جهانی کاهش یافت.
کاسیاس در مصاحبه با خبرنگاران گفت:" من در کار کاپلو دخالت نمی کنم اما فکر می کنم گرین باید دروازه بان اول باشد. قراردادن گرین بی تجربه در درون دروازه در رقابت های مهمی مانند جام جهانی دیوانگی است. مسی و چابی از شانس بالای انگلیس برای قهرمانی در جام جهانی صحبت کرده اند اما مسئله دروازه بانی آنها واقعا کار را دشوار می کند.هیچ کدام از دروازه بان های آنها در لیگ های اروپایی بازی نکرده اند و اگر شما در بالاترین سطح رقابت های باشگاهی حضور نداشته باشید، سخت است در رقابت های بزرگ ملی که همه نگاه ها روی شماست، بدرخشید."

قدیمی 06-06-2010
ابریشم آواتار ها
کاربر فعال

الکسی لالاس: امیدوارم رونی بچه گانه رفتار کند
الکسی لالاس، ستاره سابق تیم ملی آمریکا، در اظهار نظری عجیب و در آستانه دیدار تیم ملی کشورش در مقابل انگلیس در جام جهانی گفت آمریکایی ها باید وین رونی را تحریک کنند.
لالاس هفته گذشته اعلام کرده بود که پیروزی آمریکا در دیدار روز 12 ژوئن چندان تعجب برانگیز نخواهد بود و اکنون نیز از شاگردان باب بردلی خواست که ستاره تند مزاج سه شیرها را عصبانی کنند.
او در مصاحبه با خبرنگاران گفت:" من امیدوارم او عصبی باشد، برای همه شاخ و شانه بکشد و لگدپرانی کند. دوست دارم او رفتار بچه گانه ای از خود نشان دهد. این بخشی از بازی است. شناخت ضعف های فردی و گروهی حریف و استفاده از آن برای پیروزی.با همه احترامی که برای انگلیسی ها قائل هستم باید بگویم آنها به اندازه ای که فکر می کنند، خوب نیستند."
آمریکا در اولین دیدارش در جام جهانی مقابل انگلیس قرارخواهد گرفت.

قدیمی 06-06-2010
ابریشم آواتار ها
کاربر فعال

مارتین اسکرتل به بیمارستان منتقل شد
ستاره تیم ملی اسلواکی به دلیل مصدومیت در ناحیه قوزک پا برای انجام آزمایشهای دقیق تر به بیمارستان منتقل شد.

مدافع تیم ملی اسلوواکی و باشگاه لیورپول از ناحیه قوزک پا مصدوم و برای انجام اسکن به بیمارستان منتقل شده است.
طبق گزارشهای اولیه، مصدومیت این بازیکن جدی به نظر می رسد.
بازیکن لیورپول در جریان دیدار دوستانه این تیم مقابل کاستاریکا مصدوم شد.
این در حالی است که اسکرتل فصل گذشته نیز دوره ای را به دلیل مصدومیت از ترکیب لیورپول به دور بود. او از ماه فوریه با مصدومیت دست و پنجه نرم می کرد و به تازگی به میادین بازگشته بود.

قدیمی 06-06-2010
ابریشم آواتار ها
کاربر فعال

کئیروش: نمی دانم دروگبا مصدوم است یا نه
مربی پرتغالی نگرانی های خاص خودش را دارد

کارلوس کئیروش، سرمربی تیم ملی پرتغال درصحبتهایی اعلام کرد که مصدومیت دیدیه دروگبا، ستاره تیم ملی ساحل عاج برایش اهمیتی ندارد و فقط به پیاده سازی سبک بازی همیشگی تیم ملی پرتغال در جام جهانی می اندیشد.
شنیده می شود که مهاجم باشگاه چلسی و تیم ملی ساحل عاج ممکن است نتواند در تمام طول برگزاری رقابتهای جام جهانی در ترکیب تیمش حاضر باشد. دروگبا جمعه شب و در جریان دیدار دوستانه تیمش مقابل ژاپن دچار شکستگی استخوان ساعد دستش شد.
این در حالی است که همگان از دیدیه دروگبا به عنوان بزرگترین تهدید برای تیمهای همگروهی اش در رقابتهای جام جهانی از جمله پرتغال یاد می کنند. این دو تیم روز پانزدهم ژوئن اولین دیدارشان در رقابتهای جام جهانی را مقابل یکدیگر برگزارخواهند کرد.
در این میان کئیروش در صحبتهایی اعلام کرده که تنها و تنها به شیوه عملکرد تیم خودش فکر می کند.
سرمربی تیم ملی پرتغال در صحبتهایی گفت:« زمانی که بازیکنان بزرگی از گردونه حساس ترین رقابتهای دنیا خارج می شوند،همیشه تاسف آور است. ولی در حال حاضرفقط در مورد تیم خودمان فکر می کنم. تنها نگرانی من در مورد نحوه عملکرد تیممان است. هر چه بیشتربتوانیم بازی مان را پیاده سازی کنیم، تیم حریف با مشکلات بیشتری روبرو می شود.»
کئیروش ادامه داد:« من از بازیکنانم می خواهم تا بدانند که بازی مال ماست و می بایست استیل بازی خودمان را در هر دیدار پیاده کنیم.من اصلا نمی خواهم که آنها از ارائه فوتبال خوب دست بکشند.من اصلا از آنها نمی خواهم که مثل انگلیس، آلمان یا برزیل بازی کنم. من می خواهم تیم ما مثل تیم ملی پرتغال همیشگی بازی کند.»
او در بخش پایانی صحبتهایش گفت:« برایم مهم نیست که دروگبا بازی می کند یا نه.مصدومیت او به منزله تاسف بزرگی در رقابتهای جام جهانی است ولی مهمترین نکته برایمان این است که می بایست با استیل خاص خودمان به بازی بپردازیم.»

قدیمی 06-06-2010
ابریشم آواتار ها
کاربر فعال

جراحی موفقیت آمیز دروگبا ؛ احتمال بازگشت دیدیه به جام جهانی
تشخیص پزشکان عمل جراحی بود که این عمل جراحی با موفقیت تمام صورت گرفت.این دو پروفسور و پزشکان تیم ملی ساحل عاج مطمئنند که این ستاره به زودی به روزهای اوجش بازخواهد گشت

طبق خبر اعلام شده از سوی مسئولان فدراسیون فوتبال ساحل عاج، دست شکسته دیدیه دروگبا، فوروارد تیم ملی این کشور عصر روز شنبه مورد عمل جراحی قرار گرفت واین عمل جراحی با موفقیت تمام به پایان رسید.
این ستاره 32 ساله در جریان دیدار دوستانه تیم ملی کشورش مقابل ژاپن که روز جمعه برگزار شد، دچار شکستگی استخوان ساعد شد و با درد فراوان زمین مسابقه را ترک نمود. بدین ترتیب نگرانی های فراوانی در مورد غیبت دروگبا در رقابتهای جام جهانی وجود داشت؛ چرا که او قطعا کلیدی ترین بازیکن تیم ملی کشورش بود.ولی اکنون اخبار امیدوارکننده ای در اردوی ساحل عاج به گوش می رسد.
در بیانیه منتشره از سوی مسئولان فدراسیون فوتبال ساحل عاج می خوانیم:«پس از شکستگی ساعد دست دروگبا در جریان دیدار دوستانه تیمهای ملی ساحل عاج و ژاپن،درروز چهارم ژوئن سال 2010 در سیئون، کاپیتان تیم روز شنبه ، پنجم ژوئن در بیمارستن لیندنهوف برن سوئیس بستری شد.او زیر نظر پروفسور رالف هرتل و میچال گایلوت ، متخصصین این رشته قرار گرفت.تشخیص پزشکان عمل جراحی بود که این عمل جراحی با موفقیت تمام صورت گرفت.این دو پروفسور و پزشکان تیم ملی ساحل عاج مطمئنند که این ستاره به زودی به روزهای اوجش بازخواهد گشت.»
در بخش پایانی این بیانیه می خوانیم:« فدراسیون فوتبال ساحل عاج از تمام هواداران فوتبال در دنیا و به ویژه در ساحل عاج ،آفریقا و تمام کسانی که حمایتشان را از دیدیه دروگبا و تیم ملی ساحل عاج اعلام نمودند تشکر و قدردانی می نماید.»

قدیمی 06-06-2010
ابریشم آواتار ها
کاربر فعال

آنچلوتی: فرانسوی‌ها به آنلکا اعتماد داشته باشند
مربی ایتالیایی طرفدار مهاجم باتجربه‌اش است...

– کارلو آنچلوتی مربی چلسی هوش تاکتیکی نیکلا آنلکا، ملی‌پوش فرانسوی را ستوده است.
آنلکا 31 ساله در آرایش 3-3-4 ریموند دومنک در مرکز خط حمله قرار خواهد گرفت. او با این حال به این دلیل که در بازی‌های دوستانه مقابل کاستاریکا و تونس، بسیار به عقب برگشته مورد انتقاد قرار گرفته است.
آنچلوتی در این باره می‌گوید که فرانسوی‌ها باید به آنلکا اعتماد داشته باشند: «او در سطح تاکتیکی بسیار باهوش است. نیکلا دوست دارد توپ را بگیرد و در مرکز بازی باشد. اگر در پست مهاجم مرکزی بازی می‌کند و به عقب برمی‌گردد، مشکلی نیست. این باعث می‌شود تیم شما تصاحب توپ بیشتر و غیرمنتظره‌ای داشته باشد. نیکلا بازیکنی بسیار انعطاف‌پذیر است و می‌تواند هر کاری انجام دهد. او در این فصل در چندین پست متفاوت بازی کرد. حتی اگر نیکلا در هر جا خوب باشد، به نظر من بهترین پست برای او مهاجم مرکزی است. او وقتی توپ را در فضاهای خالی می‌گیرد عالی است و سرعت او بسیار آزاردهنده است. او در محوطه جریمه می‌تواند آرامش خود را حفظ کند و بسیار کارآمد باشد. او شکوه مارکو فان‌باستن را دارد.»

قدیمی 06-06-2010
ابریشم آواتار ها
کاربر فعال

اریکسون: والکات به نهایت پتانسیل خود نرسیده است
مربی ساحل عاج از عدم حضور بال آرسنال در آفریقای جنوبی متعجب است...

سون گوران اریکسون، مربی سابق تیم ملی انگلیس از این شگفت‌زده است که تئو والکات از لیست فابیو کاپلو برای جام جهانی دور مانده و گفته که او نتوانست به پتانسیل خود برسد.
او که در عین شگفتی در لیست اریکسون در جام جهانی 2006 قرار گرفته بود، این بار نتوانست مربی تیم ملی را متقاعد کند، هر چند که در مسابقات دور مقدماتی چند نمایش خوب داشت.
والکات در سال 2006 تنها 17 سال داشت و در لیگ برتر حتی یک بار هم به میدان نرفته بود، اما در لیست جام جهانی قرار گرفت.
به نظر می‌رسید که والکات پس از هت‌تریک مقابل کرواسی در بازی‌های مقدماتی، سرانجام در راه رسیدن به مسابقات بزرگ بین‌المللی باشد اما او مصدوم شد و فرم خود را از دست داد.
اریکسون که مربی ساحل عاج است گفت: «شگفت‌زده شدهم، چون چهار سال قبل او پسر طلایی جزیره بود یا نشان داده بود که می‌تواند پسر طلایی باشد. شاید انتظارات از او خیلی بزرگ بود، نمی‌دانم. تنها کسی که می‌تواند در این باره صحبت کند آرسن ونگر است. چهار سال قبل فکر کردم او بازیکن بزرگی خواهد شد، البته هنوز هم می‌تواند این گونه شود.»

پاسخ

برچسب ها
komodo, واکا واکا, وحدت افریقا, world cup 2010, دانلود

کاربران در حال دیدن موضوع: 4 نفر (0 عضو و 4 مهمان)