بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال > جام جهانی فوتبال world cup

جام جهانی فوتبال world cup مسائل مربوط به جام جهانی فوتبال

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: قهرمان جام جهانی 2010 کدام کشور است ؟
آلمان 5 8.33%
آرژانتین 21 35.00%
ایتالیا 9 15.00%
برزیل 8 13.33%
فرانسه 1 1.67%
انگلیس 2 3.33%
اسپانیا 8 13.33%
هلند 5 8.33%
اروگوئه 0 0%
مکزیک 1 1.67%
رأی دهندگان: 60. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 07-05-2010
nae آواتار ها
nae nae آنلاین نیست.
کاربر فعال بخش سینما

سپاسها: : 1

31 سپاس در 27 نوشته ایشان در یکماه اخیر
nae به Yahoo ارسال پیام

اونها مقابل اسلواکی اصلا خوب نبودند
در ضمن اگه بخوایم بگیم اسلواکی همون تیمیه که ایتلیا رو برد به نظر من یه طرف به قاضی رفتنه
چرا نمی گی اسلواکی همون تیمیه که پاراگوئه خیلی خیلی راحت بردش؟
من به شخصه اصلا از بازی هلند خوشم نیومده در حالی که مثلا بازیهای یورو 2008 تشون واقعا لذت بخش بود
کلا به نظرم تیمیه که تا اینجاشم خیلی خیلی بالا اومده و اصا حقش نبوده بیاد بالا
اگه فیلیپه ملو خاک بر سر اون گل به خودی رو نمی زد 180 دقیقه هم بازی می کردن گل بزن نبودن
من نمی دونم ولی حرکت ترکیبی و پاس کاری و حرکات تیمی و تاکتیکیشونم به نظرم همچین قوی نبود
سال 89 تو دربی 69
شیث رضایی دنبال فرهاد بدو
آی بدو آی بدو
آی بدو آی بدو
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 07-05-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر

ده شاگرد فان خال در نیمه نهایی جام جهانی

توصیه های فان خال به عنوان یک مربی، همیشه برای بازیکنانش مفید و مثمر ثمر بوده و اکنون شاهد این هستیم که دست کم 10 نفر از شاگردانی که روزگاری زیر نظر این مربی هلندی کار کرده اند در نیمه نهایی رقابتهای جام جهانی حاضرند

سایت گل- کتابچه طلایی لوئیس فان خال ، در سه تیم از چهارتیم حاضر در مرحله نیمه نهایی جام جهانی، نفوذ داشته است. سرمربی کنونی باشگاه بایرن مونیخ تاثیر مستقیمی در پرونده ورزشی برخی از بازیکنانی که در مرحله نیمه نهایی جام جهانی حاضرند داشته است؛ بازیکنانی که روزگاری زیرنظر این مربی هلندی کار کرده اند، چه آنهایی که پیراهن تیم باواریایی را برتن داشته اند و چه آنهایی که در تیمهای دیگری زیر نظرفان خال نکاتی را آموخته اند.

فان خال تجربه مربی گری در کشورهای آلمان، هلند و اسپانیا را در کارنامه اش می بیند و تعدادی از بازیکنان مشهور کنونی دنیای فوتبال، جزو کشفهای این مربی بزرگ هستند.

این فان خال بود که چابی و پویول را (در اولین فاز حضورش در رختکن بارسا در طول سالهای 1997 تا 2000) به دنیای فوتبال معرفی کرد و در سال 2002 نیز آندرس اینیستا را به تیم اصلی بارسلونا آورد.

مسئولیت او برروی نیمکت مربی گری و یا دفتر تیمها، باعث معرفی بازیکنانی مثل اسنایدر و دی یانگ شد و فان خال در سمت مدیریتی در باشگاه آ . زد آلکمار، ماتیسن را به دنیای فوتبال آورد. می بایست این مربی هلندی را کاشف استعدادهای واقعی بازیکنی مثل مولر یا متحول شدن بازیکنی مثل شواین اشتایگر دانست

شاگردان فان خال در مرحله نیمه نهایی جام جهانی عبارتند از:

* باستین شواین اشتایگر (آلمان)- انتقال از جناحین به مرکز میدان
شواین اشتایگر همواره در جناحین زمین به بازی گرفته می شد ولی فان خال در رقابتهای فصل گذشته بوندس لیگا، او را به عنوان محور تیمش به بازی گرفت و درخشش شواینی به مراتب بیش از قبل شد.بدین ترتیب لو نیز تصمیم گرفت تا این بازیکن را در این جناح به کار بگیرد

* مولر( آلمان) – کشف این پدیده جوان
تنها 20 ماه پیش، مولر در تیم بایرن مونیخ ب توپ می زد. او که 21 سال بیشتر ندارد، دو فصل پیش به تیم اصلی بایرن آمد ولی این فان خان بود که او را شکوفا کرد. او مبدل به ستاره بی چون چرای بایرن و تیم ملی آلمان شده است.

* فان بومل (هلند)بازوبند را حفظ کرد
سه سال پس از جدایی از بارسا و پیوستن به بایرن مونیخ، همچنان برسر حضور این ستاره هلندی در ترکیب اصلی و در اختیار داشتن بازوبند کاپیتانی بحث بود. ولی فان خال چنین برخوردی را با او نداشت..فان خال بازوبند را به او داد و حضور او را در ترکیب تیم قطعی کرد

* دی یانگ (هلند) – پیشنهاد به کومن
دی یانگ در فصل 4-2003 بازیکن ذخیره آژاکس بود و نظر مثبت کومن را به خود جلب نکرده بود ولی فان خال، مدیر ورزشی آژاکس به مربی این تیم توصیه کرد تا به جای آنکه او را در جناحین به کار بگیرد، به مرکز میدان بفرسد و همین جا بود که دی یانگ مبدل به ستاره ای بی چون و چرا شد

* اسنایدر (هلند) وفادارترین محصول فان خال
اسنایدر یکی ازاولین محصولاتی بود که فان خال پس از برعهده گرفتن پست مدیریتی در تیم پایه ای آژاکس در سال 2003 کشف کرد.کومن این بازیکن را به دنیای فوتبال ارائه کرد؛ بازیکنی فوق العاده و پر توان

* روبن (هلند): ستاره ای قابل اعتماد
مصدومیتهای پی در پی روبن در رئال مادرید مانع از آن نشد که این مربی هلندی از خریداری این ستاره برای بایرن مونیخ شود.او در کنار ریبری توانست مبدل به بازیکن مورد اطمینان فان خال شود و یکی از مهره های کلیدی بایرن در مسیر موفقیت بود

* ماتیسن (هلند) – درخشش در آلکمار
یک سال پیش آلکمار این ستاره را خریداری کرد ولی این فان خال بود که خریداری این ستاره را پیشنهاد داد. او پس از تماشای درخشش این ستاره جوان، به مسئولان آلکمار توصیه کرد تا با پرداخت 6 میلیون یورو این ستاره را از هامبورگ خریداری کنند

* پویول( اسپانیا)- کشف قدیمی فان خال
در سال 1999 و زمانی که پویول 21سال داشت، این ستاره به تیم اصلی بارسلونا راه نیافته بود. فان خال به دنبال یک مدافع راست بود و همین جا بود که نام کارلس پویول را به لیست تیمش اضافه کرد

* چابی ( اسپانیا) – از تیم بی تا بازیکن ثابت
چابی پس از قهرمانی با تیم زیر 20 ساله های اسپانیا در نیجریه، از سوی لوئیس فان خال به تیم اصلی بارسلونا فرا خوانده شد. او یک سال در تیم بی بازی کرد ولی به دلیل مصدومیت گواردیولا، لوئیس او را به تیم اصلی بارسلونا آورده و به عنوان بازیکن ثابت به خدمت گرفت

* اینیستا (اسپانیا) – فداکاری برای درخشش
اینیستا یکی از سه بازیکن کنونی اسپانیاست که به دست فان خال به ترکیب اصلی بارسلونا آورده شد. اینیستا برای آنکه به ترکیب اصلی بارسا بیاید، با فریاد درخواستش را اعلام می کرد ولی این مربی هلندی بود که در سال 2002 به خواسته او گوش فراداد.
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
قدیمی 07-05-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

جملات روز: پنجم جولای- ژولیو سسار: حذف ، مثل چاقویی در سینه ما بود

سایت گل-اظهارات افراد در مورد یادآوری خاطره ها، تعریف و تمجیدها و طعنه ها...اینها جواهرات مطبوعات ورزشی هستند. مروری بر جمله های برگزیده روز پنجم جولای می اندازیم.

* کاردوسو، مهاجم پاراگوئه که مقابل اسپانیا، ضربه پنالتی ای را از دست داد:« نمی دانم در پاراگوئه چطور از من استقبال خواهد شد.»

* فان خال سرمربی بایرن مونیخ در پاسخ به این سوال که نظرش در این مورد که 10 نفر از شاگردانش در مرحله نیمه نهایی رقابتهای جام جهانی حاضر هستند چیست:« از این بابت متاسفم .چرا که نخواهم توانست تا پیش فصل خوبی را داشته باشم و بازیکنانم را خوب آماده کنم.»

* ژولیو سسار، دروازه بان برزیل:« حذف مثل یک چاقو در سینه ما بود.»

* میک جگر، خواننده گروه رولینگ استونز :« صدای وو ووزلاها واقعا جنون آور است.»

* مولر، مهاجم تیم ملی آلمان:« خیلی سخت است که بتوانید بازیکنی را پیدا کنید که مثل من عجیب بازی کند.»

* بیسنته دل بوسکه درمورد همتای آرژانتینی اش، دیه گو مارادونا:« مارادونا یک مربی بسیار خوشتیپ و جذاب است ولی در برخی مواقع اندکی خسته کننده و نچسب می شود.»

ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 07-05-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

خبرويژه:خواسته های غیراخلاقی کول در اردوی سه شیرها

او در طول کمتر از یک ماه 139 اس ام اس برای این خانم ارسال کرده و این خانم در این رابطه گفت:« وقتی من پیغام اول را گرفتم که فرد خود را اش معرفی کرده بود،اصلا باورم نمی شد که او اشلی کول باشد .من جواب دادم تا ببینم که او کیست ولی او در ابتدا خودش را معرفی نمی کرد

سایت گل- روزنامه ساندی میررر روز گذشته گزارشی را منتشر کرده که خبر از ادامه رسوایی های اخلاقی اشلی کول می دهد.

خانمی که خواست هویتش فاش نشود، در گفتگو با این روزنامه اعلام کرد:« واقعا نمی توانم باور کنم که کسی که در مهمترین تورنمنت زندگی اش قرار دارد، چطور می تواند زمان زیادی را به مسائل دیگر غیراخلاقی فکر کند. او در طول روز، چندین اس ام اس برایم ارسال می کرد و از من می خواست تا برایش عکسهایی غیراخلاقی ارسال کرده و با او به مکالمه تلفنی بپردازم.»

این خانم ادامه داد:« روز بازی انگلیس مقابل آمریکا بود که کول همچنان به ارسال این اس ام اس های غیراخلاقی ادامه می داد و از من می خواست که عجله کنم که من پاسخ پیغامهای اورا ندادم.به نظر می رسد که در فکر او مسائل و مکالمات غیراخلاقی بیش از مسابقه فوتبال موج می زد.»

تیم ملی انگلیس هم مقابل آمریکا نمایش بسیار ضعیفی را به اجرا گذاشت.

اولین اس ام اس کول به این مدل صاحب نام، روز بیست و نهم می و در حالی که انگلیس در کمپ تمرینی اتریش بود ارسال گردید. کول شماره این خانم را از یکی از دوستانش گرفته بود و در این اس ام اس نوشته بود:« سلام.من اش هستم..حالت خوب است؟»

روز بعد و زمانی که اشلی کول برای دیدار دوستانه مقابل ژاپن در ترکیب تیم برگزیده شده بود، این خانم جواب اس ام اس را داد و از همان لحظه بود که اشلی کول باران پیغامها و درخواستهای غیراخلاقی اش را آغاز کرد.

ساعاتی پس از پایان بازی و پیروزی 1-2 انگلیس مقابل ژاپن بود که اشلی کول به این خانم اس ام اس می داد و از او می خواست تا عکسش را برایش ارسال کند. جالب اینجاست که کول در ابتدا نمی خواسته هویتش فاش شود و در ارسال عکس خودش امتناع می کرده.

خانم عکسش را برای کول ارسال کرده و یک روز بعد کول هم یکی از عکسهای خود در ماشین یکی از دوستانش را برای او ارسال کرده است.

او در طول کمتر از یک ماه 139 اس ام اس برای این خانم ارسال کرده و این خانم در این رابطه گفت:« وقتی من پیغام اول را گرفتم که فرد خود را اش معرفی کرده بود،اصلا باورم نمی شد که او اشلی کول باشد .من جواب دادم تا ببینم که او کیست ولی او در ابتدا خودش را معرفی نمی کرد..می دانستم که یکی از دوستان من با اشلی کول آشناست و از همین رو شک کردم که شاید او باشد ولی او از ارسال عکسش برای من امتناع می کرد.او در نهایت این کاررا انجام داد و من واقعا شوک شدم..در ابتدا فکر می کردم که این مزاحمت برای خنده است ولی بعد از دریافت درخواستهای کول برای ارسال عکسهای غیراخلاقی بیش از حد متعجب شدم...واقعا نمی خواستم این کار را بکنم چون اصلا با این کار موافق نبودم و نمی خواستم که فرد غریبه ای عکس مرا در موبایلش داشته باشد. از همین رو چند عکس در اینترنت یافتم ، عکسهایی که چهره فرد مشخص نبود و آنها را برای کول ارسال کردم.. وقتی جواب اس ام اس های او را نمی دادم، او دائما با ارسال صورتکهایی از من می پرسید چرا؟»

او در بخش پایانی صحبتهایش گفت:« به نظر می رسید که کول در اردوی تیمش در جام جهانی به شدت تنها و کلافه بود و هیچ کار دیگری به جز بازی کردن با موبایلش و فکر کردن به اینکه از موبایلش چه استفاده ای می تواند بکند، نداشت... هر زمان که من از او در مورد فوتبال سوال می کردم، او در این رابطه پاسخی نمی داد..او تنها می خواست در مورد مسائل غیراخلاقی صحبت کند.»
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 07-05-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

خروج ملو از فرودگاه با اسکورت پلیس

ستاره باشگاه یوونتوس در میان توهینها و با اسکورت نیروهای امنیتی فرودگاه تا اتومبیلش رفت

سایت گل- بازیکنان تیم ملی برزیل پس از تقبل شکست مقابل هلنددر مرحله یک چهارم پایانی رقابتهای جام جهانی، به کشورشان بازگشتند و صدها هوادار ناراضی برزیلی در فرودگاه ژالئائو ریودوژانیرو انتظار آنها را می کشیدند.

بازیکنی که هواداران بیش از سایرین به دنبال او می گشتند، فلیپه ملو بود.. زننده گل به خودی در دیدار مقابل هلند که در جریان دیدار برزیل مقابل هلند از زمین مسابقه اخراج شد..

ستاره باشگاه یوونتوس به شدت مورد غضب هواداران سلسائو قرار می گرفت و این در حالی بود که پدر ملو در فرودگاه منتظر پسرش بود تا او را به منزل ببرد. از همین رو فلیپه ملو بااسکورت نیروهای امنیتی فرودگاه تا کنار ماشین پدرش برده شد

تعدادی از بازیکنان تیم ملی برزیل نیز از ریودوژانیرو مستقیما به سائوپائولو پرواز کردند..حدود200 هوادار نیز در فرودگاه این شهر در انتظار بازیکنان این تیم بودند و ده بازیکنی که در میان آنها کاکا، روبینیو و لوئیس فابیانو نیز بودند، از درب اصلی فرودگاه خارج نشده و مجبور به خروج از درب پشتی فرودگاه شدند.

ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 07-05-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

استقبال عجیب و کم نظیر از آلبی سلسته در آرژانتین

شاید باورش کمی سخت باشد ولی دوستداران فوتبال در آرژانتین از مارادونا می خواهند که برروی نیمکت مربی گری این تیم باقی بماند

سایت گل- حتی بازیکنان تیم ملی آرژانتین هم نمی توانستند باور کنند. زمانی که آنها عصر روز یکشنبه وارد بوئنوس آیرس شدند، مورد استقبال بیش از 20 هزار نفرقرار گرفتند..آنها از یکدیگر سوال می کردند که اگر قهرمان می شدیم چه اتفاقی می افتاد؟ مارادونا که به شدت غرق در شادی و هیجان بود با همان انرژی همیشگی جواب محبتهای هواداران را می داد و سرخیو آگوئرو پشت سر هم می گفت:« مرسی و ببخشید.»

بیش از 20 هزار نفر برای استقبال از مارادونا و 23 شاگردش جمع شده بودند.. پس از این استقبال غیرمنتظره سرخیو آگوئرو در صفحه توئیر خود پیغامی را برای هواداران آلبی سلسته ارسال کرد:« آنچه در دیدار مقابل آلمان رخ داد، ضربه ای سخت و غیرمنتظره بود ولی آنچه مردم امروز در بوئنوس آیرس انجام دادند، اتفاقی باورنکردنی بود. واقعا مرسی و معذرت می خواهیم.»

تیم ملی آرژانتین بلافاصله پس از شکست مقابل آلمان پرتوریا را ترک کرد و ساعت 17.15 روز یکشنبه به آرژانتین رسید..هواداران برای استقبال از مارادونا و شاگردانش خود را به هواپیما نزدیک می کردند.جنونی ملی..سورپرایزی بزرگ

یک روز پس از حذف دردناک آرژانتین ،هواداران آواز می خواندند و با چترهای آبی و سفید از مارادونا و شاگردانش استقبال می کردند.مرد و زن، بزرگ و کوچک و پیرو جوان به آلبی سلسته خوشامد می گفتند

مارادونا که از این استقبال شوکه شده بود در راس صف بازیکنان با دست راستش جواب ابراز احساسات مردم را می داد.

بازیکنان نیز متعجب جمعیت را نگاه می کردند.اگر بعد از 24 سال جام قهرمانی را به خانه می آوردیم چه اتفاقی می افتاد...ماسچرانو ، هاینتزه، آندوخار، کلمنته از تماشای این هم آواز و شادی و پرچمهای درحال حرکت آرژانتین متعجب شده بودند.چه بازگشت خاطره انگیزی..مسی ، ورود و سایر بازیکنان تیم همچنن چهره های جدی و ناراحت داشتند.

48 ساعت قبل از فرود هواپیما کمتر کسی در انتظار این پرواز بود و همه به فکر بازگشت آلبی سلسته در روزیازدهم جولای بودند ولی شکست مقابل آلمان همه چیز را عوض کرد.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 07-05-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

پله باز هم به مارادونا پیله کرد : جام‌جهاني نشان داد مارادونا مربي نيست

چهره اسطوره‌اي فوتبال برزيل و جهان از سياست‌ها و تاكتيك‌هاي مربيان تيم كشورش و آرژانتين انتقاد كرد.
پله اظهار داشت: مسابقات جام‌جهاني آفريقاي‌جنوبي نشان داد تاكتيك‌هايي كه ديگو مارادونا و كارلوس دونگا انتخاب كردند، درست نبود. اگر برزيل و آرژانتين خواهان كسب عنوان قهرماني هستند، بايد در تاكتيك‌هاي خود تغيير ايجاد كنند.

وي عنوان كرد: من متوجه نمي شوم اين چه تاكتيكي است كه تيم‌هاي برزيل و آرژانتين بايد با يك مهاجم بازي كنند. در شرايطي كه گلزناني در اين دو تيم هستند و هر كسي به راحتي متوجه مي‌شود با انتخاب روش هاي تهاجمي مناسب بايد براي تيم ملي اقدام كرد.

پله که در روز روشن حرفهای غیرواقع می زد ضمن انکار اختلافش با مارادونا افزود: من هيچ وقت با مارادونا مشكل نداشته‌ام(!) ولي با اتفاقاتي كه در جام‌جهاني روي داد، مشخص شد مارادونا مربي خوبي نيست. او زندگي پرهياهوي داشته و اين مسئله بر كارش سايه مي‌افكند.

اين اظهارات چهره بزرگ و تاريخي در حالي است كه از ديرباز رقابت زيادي ميان او و مارادونا وجود داشته است.
تيم برزيل تحت رهبري دونگا دو روز قبل در ديدار يك چهارم‌نهايي 2بر يك مغلوب هلند شد و از صعود بازماند. آرژانتين نيز روز گذشته 4 بر صفر مقابل آلمان متحمل شكستي سنگين شد و موفق به راهيابي به نيمه‌نهايي نشد.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 07-05-2010
ابریشم آواتار ها
ابریشم ابریشم آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 9

155 سپاس در 150 نوشته ایشان در یکماه اخیر

/همگام با جام‌جهاني2010-آفريقاي‌جنوبي/
آمار و ارقام از پيروزي اروگوئه بر هلند مي‌گويند

خبرگزاري فارس: آمار و ارقام حكايت مي‌كنند نماينده آمريكاي‌لاتين در مرحله نيمه‌نهايي جام‌جهاني از شانس بيشتري براي بازي مقابل تيم سرزمين لاله‌ها برخوردار است.

به گزارش خبرگزاري فارس دو تيم اروگوئه و هلند در حالي فردا شب در ورزشگاه فري‌پوينت كيپ‌تاون برابر هم قرار خواهند گرفت كه تاكنون 4 مرتبه برابر يكديگر صف‌آرايي كرده‌اند كه پيروزي‌هاي تيم اروگوئه بيشتر بوده است.

مطابق اين آمار از سال 1924 تاكنون 3 برد به نام تيم اروگوئه ثبت شده و يك بار نيز هلند در جام‌جهاني فاتح شده است.

آمار موجود رقابت‌هاي دو تيم بدين شرح است:

المپيك 1924: اروگوئه 2- هلند يك

المپيك 1928: اروگوئه 2- هلند صفر
جام‌جهاني1974: هلند 2- اروگوئه صفر
سال 1980: اروگوئه 2- هلند صفر

قدیمی 07-05-2010
ابریشم آواتار ها
کاربر فعال

/همگام با جام جهاني 2010- آفريقاي جنوبي/
نادال تماشاگر افتخاري ديدار اسپانيا و آلمان

خبرگزاري فارس: قهرمان تنيس جهان براي تماشاي بازي اسپانيا و آلمان راهي آفريقاي جنوبي شد.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از آس اسپانيا، رافائل نادال قهرمان اسپانيايي تنيس جهان، روز گذشته با غلبه بر توماس برديچ در 3 ست پياپي، به قهرماني تنيس جايزه بزرگ بريتانيا، ويمبلدون رسيد.
نادال پيش از اين نيز اعلام كرده بود كه به محض پايان يافتن تنيس ويمبلدون راهي آفريقاي جنوبي خواهد شد.

وي به همين بهانه از محل جايزه قهرماني و ثروت كلان خود، مبلغ 14 ميليون يورو براي كمك به روند مبارزه با بيماري ايدز در آفريقاي جنوبي اختصاص داده است.
قهرماني نادال باعث افزايش روحيه بازيكنان اسپانيا شده و كاسياس نيز در يك تماس تلفني اين افتخار بزرگ را به وي تبريك گفته است.
نادال تماشاگر جدال اسپانيا و آلمان خواهد بود و پس از آن به كمپ تمرين اسپانيا خواهد رفت.
اين بازي ساعت 23 چهارشنبه برگزار مي‌شود.
قدیمی 07-05-2010
ابریشم آواتار ها
کاربر فعال

/همگام با جام‌جهاني2010-آفريقاي‌جنوبي/
فان‌پرسي براي بازي با اروگوئه مشكلي ندارد

خبرگزاري فارس: منابع رسانه‌‌اي اروپا از آمادگي مهاجم تيم ملي فوتبال هلند براي مصاف با اروگوئه خبر دادند.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از روزنامه فولكس‌كرانت چاپ آمستردام، روبين فان‌پرسي قادر است فردا شب در جدال بر سر راهيابي به بازي نهايي جام‌جهاني 2010، در تركيب تيم تحت رهبري برت‌فان‌مارويك شركت كرده و يارانش را همراهي كند.

اين بازيكن پس از آنكه در حين بازي با برزيل دچار مصدوميت آرنج و دست شد،‌ به بيمارستان براي انجام معالجه انتقال يافت. در آن هنگام اين نگراني وجود داشت كه شدت آسيب‌ديدگي گلزن تيم آرسنال شديد باشد و وي بازي روز سه‌شنبه را از دست دهد.

سخنگوي تيم سرزمين لاله‌ها روز گذشته اعلام كرد: بطور كلي مشكل فان پرسي برطرف شده و او در حال انجام آخرين بخش از درمان و دوره نقاهت است.البته روبين با تيم در تمرينات گروهي شركت ندارد و بصورت انفرادي تمرين مي‌كند.اين بدين خاطر است كه او با بازيكنان برخورد فيزيكي نداشته باشد تا مشكل بطور كامل برطرف شود.
جدال هلند و اروگوئه ساعت 23 فرداشب در ورزشگاه فري‌پوينت انجام خواهد شد.
پاسخ

برچسب ها
komodo, واکا واکا, وحدت افریقا, world cup 2010, دانلود

کاربران در حال دیدن موضوع: 2 نفر (0 عضو و 2 مهمان)